Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-03, 12:51   #1
purefit255
Przyczajenie
 
Avatar purefit255
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 24
GG do purefit255
Unhappy

Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.


|Sorki, że rozpoczynam nowy wątek, ale to moja pierwsza wiadomość i jestem kompletnie nie obcykana co do wizażu Chciałabym się dowiedzieć czy moja sylwetka jest bardziej gruszką, jabłkiem czy tez inną. Nie dawno zrobiłam sobie zdjęcia i jestem załamana, ważę 53 kg przy wzroście 163 cm, normalnie w sklepach w przymierzalni od dawna wiedziałam, że do piękniejszych nie należę, ale w domu nie mam normalnie dużego lustra do ziemi, i nie miałam pojęcia, że jest aż tak źle gdy na siebie patrze, jak tylko mogę często jeżdżę na rolkach, roweru nie mam, robiłam kiedyś ćwiczenia Mel B i inne ale z marnym skutkiem, bo nie miałam i dalej nie mam warunków do diety no i oczywiście ten nałóg słodyczy... szkoda gadac, czy według was bardzo fatalną mam figurę, poleciłybyście jakieś ćwiczenia lub rady co do diety? proszę o szczere odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12176.jpg (17,9 KB, 1005 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC12177.jpg (16,2 KB, 789 załadowań)
purefit255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:36   #2
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

znaczy
a) wydaje ci sie ze jesteś gruba?
b) czy wiesz że świetnie wyglądasz ale w taki sposób dopraszasz się o komplementy?

50 kg przy 160 to straaasznie dużo, doprawdy.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:38   #3
Monisia86
Zadomowienie
 
Avatar Monisia86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 039
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Ciało masz zgrabne i proporcjonalne, możesz jedynie poćwiczyć, aby wyrzeźbić ciało. Osobiście polecam 30 Days Shred - fajnie kształtuje sylwetkę.

edit. nie odchudzaj się tylko!

Edytowane przez Monisia86
Czas edycji: 2013-06-03 o 13:39
Monisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:49   #4
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Tragedia to by była jakbyś ważyła 80/90 kilo i wbijała się w xxxl. Nie przesadzajmy. Nie ma się czym załamywać, masz normalną figurę dosyć szczupłej dziewczyny, oczywiście zawsze może być lepiej, ale ja tu powodów do płaczu czy innego użalania się nad sobą nie widzę. Chyba że ktoś już zachacza o proana
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:06   #5
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Wygladasz ok. W wygladzie nie chodzi o kg tylko PROPORCJE. A twoje sa w porzadku.

Jak wspomniala ktoras z Wizazanek- mozesz popracowac nad wysmukleniem go jesli odczuwasz potrzebe "zrobienia z nim czegos".
Pilates jest pod tym wzgledem fajny.
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:09   #6
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Bardzo ładna figura!
i proporcje super!!

teraz wygladasz ok i bardzo ladnie

Jak chcesz cos zmienic to moze jakas dieta by schudnac?
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:11   #7
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Według mnie idealny materiał do rzeźbienia ciała Jak ujędrnisz ciałko to będziesz miała super proporcje. Polecam programy na całe ciało Jillian Michaels .

Popieram Monisia86 Bez odchudzania
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 18:01   #8
purefit255
Przyczajenie
 
Avatar purefit255
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 24
GG do purefit255
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

nie , ja akurat wyglądam fatalnie...ja nie chce sie krytykowac ja stwierdzam to co widzę
; ([COLOR="Silver"]

do Zygzaka
purefit255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:18   #9
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Tak szczerze, to bym ci dała więcej kg, ale nie jest źle. Myślę, że trochę ćwiczeń nie zaszkodzi. A co do słodyczy, to rozumiem cię- ja jadłam je codziennie, ale od prawie dwóch tygodni nie jem praktycznie wcale, po poprostu trzeba miec silną wolę.
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona

Edytowane przez lizawietta
Czas edycji: 2013-06-03 o 18:20
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:39   #10
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Cytat:
Napisane przez purefit255 Pokaż wiadomość
nie , ja akurat wyglądam fatalnie...ja nie chce sie krytykowac ja stwierdzam to co widzę
; ([COLOR="Silver"]

do Zygzaka

hm, to masz na serio złą percepcję własnego ciala, które masz super i nie ma się czego czepiać.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:41   #11
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Tłuścioszek
Jak się sobie nie podobasz to poćwicz.. może masz mało mięśni bo ja przy takiej wadze wyglądałabym jak szczypiorek
I błagam nie przesadzaj
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 18:55   #12
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Szczerze? Widać, że nie ćwiczysz.
Masz potencjał, bo masz ładne proporcje ale jeśli chcesz wyglądać lepiej, to musisz się ruszyć z kanapy, przestać jeść słodycze (nałóg, to nałóg, zrywa się z nim jak z każdym innym) i szukać wymówek. I będzie dobrze.


A waga akurat o otłuszczeniu organizmu i proporcjach mięśnie:tłuszcz niewiele mówi, poczytajcie sobie o 'chudych grubasach'.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 20:57   #13
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Nie przesadzaj, nie jest źle. Wyglądasz szczupło, tylko niezbyt jędrnie, że tak powiem. Przydałoby się poćwiczyć, ze szczególnym uwzględnieniem ud i brzucha.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 21:50   #14
vingtneuf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 18
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Masz piękną, bardzo kobiecą figurę, której mnóstwo osób może Ci pozazdrościć (ja 1 ) A jeśli marzysz o sylwetce z żurnali to weź się za rzeźbienie ciała (Mel B, Chodakowska), choć to podobno trudniejsze niż samo zrzucanie wagi.
vingtneuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 12:24   #15
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Świetna talia! Sądząc po tytule postu, myślałam, że ujrzę jakiegoś tłuścioszka, a tu normalna, zgrabna dziewczyna.
Jeśli już chcesz poćwiczyć, to tylko uda.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41138723]Nie przesadzaj, nie jest źle. Wyglądasz szczupło, tylko niezbyt jędrnie, że tak powiem. Przydałoby się poćwiczyć, ze szczególnym uwzględnieniem ud i brzucha.[/QUOTE]

Niezbyt jędrnie? To co jest jędrne? Ciało kulturystek, babochłopów?
Akurat brzuch jest niezły, tak samo pięknie zarysowana talia. Jedynie ud można się doczepić.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 13:00   #16
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Tak, nie ma niczego po środku, tylko niećwiczone, mało jędrne ciało albo, jak to uprzejmie ujęłaś, kulturystka-babochłop

W załączniku dorzucam parę obleśnych babochłopów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1RWG9Wc5v1cXM7xC8IeiQIjEX0WZU1568.jpg (97,3 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30.05-04.jpg (23,4 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30.05-02.jpg (38,2 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 63826_346596915439353_1004464574_n.jpg (33,0 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 67202219409265917_iDDsWeWN_c.jpg (19,8 KB, 108 załadowań)
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 13:28   #17
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Tak, nie ma niczego po środku, tylko niećwiczone, mało jędrne ciało albo, jak to uprzejmie ujęłaś, kulturystka-babochłop

W załączniku dorzucam parę obleśnych babochłopów
Oo, na 1 zdjęciu moja ulubiona pupa (reszta ciała mi się nie podoba, ale pupa i nooogi!!)
3,4 piękny brzuch
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 16:32   #18
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Nie podobają mi się nazbyt umięśnione kobiety.
Pisząc "kulturystka-babochłop" miałam na myśli coś takiego jak w załączniku.
Mam znajomą, która zaczęła "rzeźbić ciało", uprawiać kulturystykę i szczerze - wolałam jej wygląd przed "rzeźbieniem", bo upodabnia się do faceta.
Szczupłość ciała, sport - tak, ale nie dajmy się zwariować. Nie każdy człowiek normalnej budowy musi zaraz wyglądać jak sportsmen, nie każda zgrabna dziewczyna, która nie wygląda jak Chodakowska powinna wpadać w kompleksy. Kult ciała .

*Oczywiście nie jestem za zapuszczaniem się, ale zachowajmy jednak umiar.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,4 KB, 70 załadowań)
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 16:46   #19
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Chodakowska to zagłodzony szkielet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg liftweights.jpg (85,7 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1fwnjt.jpg (69,9 KB, 93 załadowań)
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 17:08   #20
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Chodakowska jest szczupła, ale nie podoba mi się jej ciało.
Bardziej podoba mi się Krupa, bo ma kobieca figurę i nie ma kaloryfera na brzuchu.
Wpadłam tutaj jako osoba z zewnątrz ocenić figurę założycielki wątku i chciałabym tylko dodać, że osoby wysportowane patrzą na ciała innych przez pryzmat ciał sportowców, a ja, jako laik, przez własny pryzmat, pryzmat osoby niewtajemniczonej. Wg mnie dziewczyna ma spoko ciało, jedynie nad udami mogłaby popracować. Nie powinna mieć kompleksów.
Błagam, nie każmy każdemu mieć kaloryfer na brzuchu i megaumięśniony tyłek, są ważniejsze w życiu rzeczy.
Co innego, gdyby dziewczyna zamieściła zdjęcie, na którym wisi jej brzuch, nie ma talii, a na tyłku cellulit. Wg mnie jest spoko i naprawdę niejedna chciałaby taki brzuch i talię jak założycielka wątku.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 18:36   #21
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Nie podobają mi się nazbyt umięśnione kobiety.
Pisząc "kulturystka-babochłop" miałam na myśli coś takiego jak w załączniku.
Mam znajomą, która zaczęła "rzeźbić ciało", uprawiać kulturystykę i szczerze - wolałam jej wygląd przed "rzeźbieniem", bo upodabnia się do faceta.
Szczupłość ciała, sport - tak, ale nie dajmy się zwariować. Nie każdy człowiek normalnej budowy musi zaraz wyglądać jak sportsmen, nie każda zgrabna dziewczyna, która nie wygląda jak Chodakowska powinna wpadać w kompleksy. Kult ciała .

*Oczywiście nie jestem za zapuszczaniem się, ale zachowajmy jednak umiar.
Tobie nie musi się to podobać ale mówienie, że nie istnieje nic pomiędzy typem figury autorki a babochłopami to spora przesada, nie uważasz?

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Niezbyt jędrnie? To co jest jędrne? Ciało kulturystek, babochłopów?
I jeśli dziewczyna pyta, jak jest, to nie widzę sensu w pocieszaniu jej, jeśli może być lepiej. Nikt jej nie każe przerzucać sztang ani się głodzić. Po prostu może być dużo lepiej. To jest namawianie do wyglądania jak sportsmen? To nie jest umiar?
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 19:15   #22
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Świetna talia! Sądząc po tytule postu, myślałam, że ujrzę jakiegoś tłuścioszka, a tu normalna, zgrabna dziewczyna.
Jeśli już chcesz poćwiczyć, to tylko uda.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------



Niezbyt jędrnie? To co jest jędrne? Ciało kulturystek, babochłopów?
Akurat brzuch jest niezły, tak samo pięknie zarysowana talia. Jedynie ud można się doczepić.
O taaak, bo jędrne ciało to od razu z mięśniami jak u kulturysty Nie popadaj ze skrajności w skrajność. Dziewczyna chciała usłyszeć opinię, to usłyszała.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 19:24   #23
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Tobie nie musi się to podobać ale mówienie, że nie istnieje nic pomiędzy typem figury autorki a babochłopami to spora przesada, nie uważasz?



I jeśli dziewczyna pyta, jak jest, to nie widzę sensu w pocieszaniu jej, jeśli może być lepiej. Nikt jej nie każe przerzucać sztang ani się głodzić. Po prostu może być dużo lepiej. To jest namawianie do wyglądania jak sportsmen? To nie jest umiar?
1. Nic takiego nie napisałam. Jest coś pośredniego, podałam przykład J. Krupy. Ćwiczy, ale z umiarem, wygląda zgrabnie, lekko i nie ma widocznie zarysowanych mięśni.

2. Dużo lepiej? Wg mnie tylko uda wymagają poprawki. Akurat słowa "dużo" użyłabym, gdybym zauważyła cellulit i obwisły brzuch. A dziewczyna od wysokości bioder w górę ma niezłe ciało.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41174707]O taaak, bo jędrne ciało to od razu z mięśniami jak u kulturysty Nie popadaj ze skrajności w skrajność. Dziewczyna chciała usłyszeć opinię, to usłyszała.[/QUOTE]

Nie widzę, żeby dziewczyna ze zdjęcia była jakoś szczególnie niejędrna.
Z mojej strony EOT.

Usiłuję przekazać, że okiem zwykłej dziewczyny (czyli mnie) figura dziewczyny ze zdjęcia jest w porządku, wskazałam jedynie na niedoskonałość ud i nie widzę powodów, żeby wynajdować na siłę jakieś inne mankamenty. Tyle.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 19:25   #24
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

I ma wadę postawy
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 21:25   #25
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

trupiegi - zupełnie nie rozumiem Twojego podejścia. Dziewczyna założyła wątek na forum fitnessowym. Zatem co innego, jak nie sport, miały jej zaproponować użytkowniczki? Ruch to zdrowie, obojętnie czy jest się jędrnym czy nie. Prosiła o opinię na forum dotyczącym sportu, no i ją otrzymała. To, czy się zastosuje do rad, to jej decyzja. Szczerze mówiąc, sądząc po podejściu i braku akceptacji swojego ciała, pewnie skończy się to na użalaniu nad sobą, ale to już inna sprawa.
I zupełnie nie rozumiem tego panicznego strachu przed byciem "babochłopem". Jezu, gdyby to było takie łatwe...
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 22:09   #26
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Oceniłam zdjęcia wg własnego punktu widzenia, nie sugerując się działem. Ot, nowy post na Wizażu, wyróżniony jako nowy. Zajrzałam, oceniłam.
Mamy zupełnie inny paradygmat cielesności. Jako osobę z zewnątrz, nieuczestniczącą w wątkach o fitnessie, poraziło mnie to, jak krytyczne potrafią być dziewczyny - zarówno wobec siebie, jak i wobec innych dziewczyn.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 00:16   #27
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

fajna figura ale ciałko mało jędrne troszkę ćwiczeń,balsamów ujędrniających i będzie super
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 08:55   #28
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Oceniłam zdjęcia wg własnego punktu widzenia, nie sugerując się działem. Ot, nowy post na Wizażu, wyróżniony jako nowy. Zajrzałam, oceniłam.
Mamy zupełnie inny paradygmat cielesności. Jako osobę z zewnątrz, nieuczestniczącą w wątkach o fitnessie, poraziło mnie to, jak krytyczne potrafią być dziewczyny - zarówno wobec siebie, jak i wobec innych dziewczyn.
Ale kto był strasznie krytyczny? Czy ktoś jej powiedział, że jest strasznie, robi się słabo, od patrzenia na to ciało i powinna chodzić w burce?
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 09:24   #29
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
fajna figura ale ciałko mało jędrne troszkę ćwiczeń,balsamów ujędrniających i będzie super
Nie pisz tak, bo Cię trupiegi objedzie
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 09:45   #30
kangu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 625
Dot.: Powiedzcie, co sądzicie o mojej figurze.

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Oceniłam zdjęcia wg własnego punktu widzenia, nie sugerując się działem. Ot, nowy post na Wizażu, wyróżniony jako nowy. Zajrzałam, oceniłam.
Mamy zupełnie inny paradygmat cielesności. Jako osobę z zewnątrz, nieuczestniczącą w wątkach o fitnessie, poraziło mnie to, jak krytyczne potrafią być dziewczyny - zarówno wobec siebie, jak i wobec innych dziewczyn.
Autorka sama załozyła temat, wrzuciła zdjęcia i poprosiła o opinie na forum fitness.
Ludzie piszą szczerze bez obrzucania błotem, ze fajna figura, ale jak chce poprawić to może zacząć więcej cwiczyc i tyle.
Za bardzo emocjonalnie do tego podchodzisz, nie wiem może wynika to z jakiś własnych doświadczeń, ale mysle, ze wystarczy troszke więcej dystansu, przeciez nikt nikogo nie obraża.
kangu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.