Rani-nsail = Naildesign? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 08:19   #1
stellla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 724

Rani-nsail = Naildesign?


Mam wrazenie, ze to te same produkty (mowie glownie o zelach): jedne i drugie reklamuja sie jako profesjonalne produkty sprowdzane z Niemiec, maja prawie identyczne ceny i opakowania. Co o tym sadzicie?
stellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 09:45   #2
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

Osobiście nie próbowałam i raczej nie spróbuję gdyż słyszałam same negatywne opinnie o naildesign. Absolutnie nie chcę nikogo obrażać, to opinnie innych. Na kursie pracowałam raz czy dwa na ich primerze ale niestety nie potrafię stwierdzić, czy z pazurkami było po nim wszystko ok, bo najczęściej te pazurki były zdejmowane na następny dzień. To było w ramach darmowych próbek przesyłanych do miejsca, gdzie kończę kurs. Same instruktorki powiedziały, że wystrzegają się tej firmy. Co do reni nail to niektórym podobno podpasowały ich kolorowe żele.
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 10:13   #3
stellla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 724
Potwierdzam, ze jakosc Naildesign pozostawia wiele do zyczenia. Pierwsze tipsy mialam robione NSI - nic sie z nimi nie dzialo, nie zolkly, nie zapowietrzaly sie, nie odpryskiwaly. Nastepne juz mialam wlasnie Nailem przez kolezanke po kursie i bylo widac roznice na minus, chc moze to tez czesciowo kwestia paznokci, bo inne klientki twierdzily, ze w zyciu nie mialy tak mocnych, trwalych tipsow. Przed wakacjami zaczelam sobie robic tipsy sama wlasnie Nailem. Zdarza sie, ze podchodzi powietrze zaraz po zrobieniu i latwo sie odklejaja. Zdaje sobie sprawe z tego, ze nie mam kursu i cos pewnie robie zle (choc wszystkie kroki po kolei sa w porzadku, chyba technika....), ale sie zastanawiam, czy jakbym nie sprobowala lepszych zeli, to czy jednak trwalosc nie bylaby wieksza. Myslalam nad tanyszmi typu RaNails czy DCD.

PS Naildesign to firma strasznie niesolidna i nieprofesjonalna - robia straszne byki w opisach produktow, do tego po pierwszym zamowieniu calego zestawu stasrtowego zlapma okazalo sie, ze 3/4 litrowego cleanera sie wylalo (cud, ze lampy nie zalaalo!), a zamiast prostych pilnikow dostalam banany. Zlozylam reklamacje pisemnie i telefonicznie i mialam otrzymac te produkty gratis przy nastepnym zamowieniu. Przpomnialam o tym, ale ich nie otrzymalam. A trzecia paczka zaginela i jest teraz w trakcie reklamacji na poczcie. Dlatego mam juz serdecznie dosc i mysle albo o rownie tanim Reni, albo o DCD/Ra.

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-09-26 o 21:48
stellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 10:22   #4
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

A ile kosztują te żele??
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 15:17   #6
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

no co do Ra się mylisz to, że są tanie nie oznacza, że kiepskie, gwarantuje to firma EF, która je rozprowadza, bardzo je lubię i jestem z nich zadowolona.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 15:23   #7
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

Reni nail i naildesign to tragiczne firmy Syf syf i jeszcze raz syf. Co do Ra Nails - Nie próbowałam, ale cieszą się przyzwoitą opinią
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 22:35   #8
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

oblabobla jakoś nie zgadzam się z twoja opinią, firmy te mają tragiczny poziom obsługi, zwłaszcza naildesign, totalna porażka, sprzedają swoje produkty na all i poziom obslugi jest żenujący, ale same produkty mają bardzo dobre, jak na tą cenę. miałam ich klej (miał by juz trzy lata ) i teraz dopiero go wyrzuciłam bo zgestniał. ale przez dwa lata nic sie z nim nie działo. kupiłam od nich duzo rzeczy przed moją ciążą i przez ciążę i pól roku po urodzeniu małej - nie robiłam pazurków, więc wszystko leżało prawie półtorej roku odłogiem. tipsy zżółkły , a żele i klej jakie były takie są. nawet żel bialy do frencha mam do dziś i nic mu nie ma. znakomicie się nakłada.
żeby było śmieszniej w europie fabryka żelu UV jest własnie w niemczech i głównie z niemiec są sprowadzane zele do polski, albo z USA. i te wszystkie żele są produkowane w tych samych fabrykach pod potrzeby konkretnych dystrybutorów , tylko tutaj na miejscu są firmowane różnymi markami, ale każdy żel ma podobny skład. jasne ze są firmy wysokopółkowe IBD, NSI itd... ale ich produkty są stosunkowo drogie i nie każdą osobę stac na takie zakupy, zwłaszcza jak zaczyna swoją przygodę ze stylizacją.

poza tym jesli firma ma żenujący poziom obsługi klienta to nie znaczy że jej produkty czy towary są też tragicznej jakości. bo to dwie różne rzeczy. obiektywnie ich produkty uważam w wiekszości za dosyć dobre, jakość obsługi klienta za porażająco beznadziejny. przykre jest to że przez tą własnie żenującą obsługę zepsuli sobie przy okazji opinię na temat samych produktów.

a jeszcze dodam że wypróbowałam osobiście (nie bazując na opiniach) wiele firm, wiele produktów, i mam swoje zdanie wyrobione na temat IBD, SF, Masternail, Naildesign, La Famme, Perfect lady i Gabrielle. te wszystkie firmy - ich produkty - przetestowałam osobiście poprzez kilkukrotne używanie danych żeli, klejów, pilników, tipsów itd.... i moge cos na ten temat powiedzieć. wg mojej subiektywnej opinii. a jesli w zyciu nie miałam w rękach żeli UV firm Christrio czy też SPN to się nie wypowiem bo nie wiem.
i tak chyba byc powinno?
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 21:14   #9
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

Oczywiscie ze to scierwo mowiac delikatnie, te zele naildesign
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 23:09   #10
nika582
Raczkowanie
 
Avatar nika582
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Detmold,Niemcy
Wiadomości: 139
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

sa mega kiepskie !!!!!nigdy w zyciu !!!!to ze niemieckie nie znaczy dobre,a produkty na allegro i na ebay to w 90%porazka
nika582 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 19:59   #11
Lidzia 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

rzeczywiście te żele są beznadziejne, nie wiem jak reni ale naildesign to totalna porażka, tipsy nie nadają się nawet do nauki
__________________
POZDRAWIAM
Lidzia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 19:41   #12
cat_erinka
Przyczajenie
 
Avatar cat_erinka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stąd ;))))
Wiadomości: 10
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

wybaczcie ze wtrącę swoje 5 groszy....
tanie nie znaczy "syf"....pracowałam na naildesign dłuuuuuuuuuugi czas i wszystko było ok! co prawda tipsy nie sa najlepsze ale zele (jak dla mnie) były super!nic nie podchodziło powietrzem i nawet bez primera wszystko sie trzymało a ostatnio od swojej kursantki usłyszałam taki myk ze dobra stylistka nawet z byle czego zrobi pazurka ostatnio robiła akrylki i zamiast liquidu chwyciła aktywator do fiberglasu (pracuje na LaFemme a te dwie buleleczki sa identyczne) co prawda pazurki trzymały sie tylko tydzien ale to i tak cud ze tyle wytrzymały....

ostatnio zmieniłam firme na SPN i niestety....
to co drogie nie zawsze najlepsze!!
sprawdziłam na sobie i po dwoch dniach na 2 pazurach podeszło powietrze!!masakra! tylko nie piszcie ze cos zle zrobiłam! robie tak samo pazurki juz dwa laka i grała gitara a tu nagle zonk

no ale to taka moja skromna opinia
__________________
cat_erinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 22:10   #13
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

No jak Ci podeszło powietrze to znaczy ewidentnie, że coś spartoliłaś, bo gdyby były kiłowe to podeszło by pod wszystkie a nie pod dwa....

A dlaczego już nie pracujesz na naildesign? Może były kiepskie?
Albo " nie dośc dobre"?
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 09:14   #14
cat_erinka
Przyczajenie
 
Avatar cat_erinka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stąd ;))))
Wiadomości: 10
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

nieeeeeeeee

nie było nie dobre....po prostu pokusiłam sie na opinie inych i dobra renome firmy SPN bo salon otwieram.....
i co? przejechałam sie....

ale trudno, bede próbowac jeszcze i napisze co jest 5.
buziak
__________________
cat_erinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 12:32   #15
agnesZ
Przyczajenie
 
Avatar agnesZ
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

Cat erinka to mnie załamałaś!ja właśnie chciałam kupić żele z SPN bo wiele jest pozytywnych opini na temat tych żeli,ale teraz to już nie wiem. Boję się że te osoby które polecają te żele to osoby promujące ta firme
agnesZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 12:40   #16
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

agnesZ żele SPN są sprawdzone przez bardzo wiele dziewczyn. I Jeśli nalożone są prawidłowo, to trzymają się super. Zresztą, nie przekonasz się, dopóki nie sprawdzisz.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 11:50   #17
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

Jedna jaskółka nie czyni wiosny- na tym forum znajdziesz kilkaziesiąt osób bardzo zadowolonych z produkktów SPN, no i na ich tle jedna cat_erinka, której nie przypasiły (podejrzewam z reszta, ze to o jakośc zeli chodzi, a o sprawy osobiste, bo nick mi dziwnie przypomina pewien inny- znajomy , no, ale nie bedę bawiła sie w detektywa- moze sie myle).
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 12:16   #18
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

Cytat:
Napisane przez agnesZ Pokaż wiadomość
Cat erinka to mnie załamałaś!ja właśnie chciałam kupić żele z SPN bo wiele jest pozytywnych opini na temat tych żeli,ale teraz to już nie wiem. Boję się że te osoby które polecają te żele to osoby promujące ta firme
ja uzywam tych zekli juz od ponad roku, i nigdy nic sie z nimi nie dzialo zlego, fakt, czasem mam problem z megaglossem, ze sie nie chce utwardzac, ale poza tym sa naprawde super

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
agnesZ żele SPN są sprawdzone przez bardzo wiele dziewczyn. I Jeśli nalożone są prawidłowo, to trzymają się super. Zresztą, nie przekonasz się, dopóki nie sprawdzisz.
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 14:22   #19
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

nie no cat-erinka prosze Cie nie porównuj SPN do jakiegos badziewia typu LF czy naildesign bo to kpina!! :-/
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 21:30   #20
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

a moja koleżanka po próbach z SPN wróciła do "badziewiastego" Naico i twierdzi, ze nigdy juz ich nie zmieni dostać się do niej to masakra ( min.8 klientek dziennie), ale nie bawi się w żadne zdobienia bogate, każdey jak widać musi odnaleźc " swoje" produkty.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:35   #21
Lidzia 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

Pawełeczek popieram !!!
__________________
POZDRAWIAM
Lidzia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 07:43   #22
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

Pawełeczek kazdy ma prawo wyrazić swoją opinię, i nie ważne jest czy się z nia ktoś zgadza czy nie.
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 18:16   #23
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

rossarium..owszem kazdy ma prawo wyrazic swoją opinie...ja rowniez
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 20:50   #24
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

troche źle sie może wyraziłam a ty źle mnie zoruzmiałeś,
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 21:03   #25
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

jak juz to ra-nails ta firma jest calkiem w porzadku
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 20:56   #26
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

Ja jakos od paru miesiecy uzywam zeli kolorowych naildesign (TYLKO kolorowych)i jestem bardzo zadowolona nic sie z nimi nie dzieje zarowno przy kolorowych frenczach jak i drobnych zdobieniach.Proponowalaby m najpierw wyprobowac a potem wyrazac opinie.Kazdy moze powiedziec ze takie zele sa złe,a tamte dobre bo slyszal od kolezanki ktora byla u pewnej stylistki....rownie dobrze ja moglabym powiedziec ze wiele osob sie skarzy na SPN,bo slyszalam tu i tam....ale skoro sama nie probowalam to sie po prostu nie odzywam
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 16:17   #27
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

maluszka masz jaieis fotki kolorwych frnehcosów?? tymi żelkami ? ile wartw nałożyc żeby były ok? sa gęste? rzadkie ?

100000 pytan do ;P
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 10:24   #28
Lidzia 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

Cytat:
Napisane przez maluszka22 Pokaż wiadomość
.Proponowalabym najpierw wyprobowac a potem wyrazac opinie.
a czy ty myślisz ze wszyscy tu narzekają na coś czego nie znają. zastanów sie trochę, przecież jeśli ktoś pisze "słyszałam że" to znaczy że nie pracował na tym żelu, ale jesli pisze jak byk "BEZNADZIEJA" to chyba nie powiedziała jej (mu) o tym pani z miesnego. Jeśli wyrażacie opinie o czymś czego nie znacie to należałoby zalożyć wątek " co słyszeliście o ..." zresztą jak można mówić o czymś czego się nie zna.. A tak poza tym naildesign to g..no, jak można wogóle kupować zele za 40 zł i pewnie za tyle robic klientkom pazury...
__________________
POZDRAWIAM
Lidzia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 11:25   #29
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

A skąd wiesz że akurat za tyle osoby uzywajace tych zeli robia pazury?Znam bardzo duzo stylistek ktore pracuja na kolorowce tej firmy (mowie tu o bardzo dobrych stylistkach) i nie narzekają.Nie mowie tez ze wszyscy narzekaja na cos czego nie znaja jakbys nie zauwazyla....

Roska wedlug mojej oceny moge zaliczyc te zele do sredniogestych,w zaleznosci od koloru nakladam jedna lub dwie warstwy (np.perłowy nakladam 2 razy zeby nie przeswitywal),ładnie sie poziomuja,nie splywaja,poszukam potem fotek,bo nie wiem czy mam
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 22:10   #30
Lidzia 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 5
Post Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

Zauważylam wystarczająco dużo, nie wiem za ile robią te paznokcie ale jeśli biorą mniej to już sama nie wiem co gorsze...
Co do kolorówki to w porządku, zazwyczaj stylistki pracują na tańszych żelach
__________________
POZDRAWIAM
Lidzia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.