Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-20, 22:09   #91
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Lubelskie... pewnie w moim przypadku Łęczna? A skierowanie od kogo? Bo słyszałam że opinia psychiatry jest niepodważalna.
Jeśli Łęczna dzwonisz do rejestracji 81 752 62 00 umawiasz sie na wizytę do chirurga plastycznego, bierzesz od lekarza pierwszego kontaktu skierowanie do poradni chirurgii plastycznej z kodem N62 (przerost sutka), dobrze mieć w miare aktualne USG piersi lub mammografię, jeśli masz zaświadczenie od ortopedy, neurologa czy psychiatry to też weź no i uzbrój sie w cierpliwość bo terminy operacji 2021rok. W innych ośrodkach podobno terminy mniej odległe (słoneczna plaża Bielsk ją pytaj). Dodałam Cie do listy, możesz obejrzec moje zdjęcia po
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 07:14   #92
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Konsultacje już za 19 dni a ja się zaczynam bać przy rejestracji miałam wymiary 32 CM od obojczyka do sutka i 17 CM od dołu piersi do sutka ale sporo schudłam i obecnie 29 CM i 15 CM i boję się że to za mało.Może wiecie jakie muszą być minimalne wymiary żeby się zakwalifikować na operację.? Będę bardzo wdzięczna za pomoc

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Pocieszam się tylko tym że gdyby mnie w Bielsku-Białej nie zakwalifikowali to pozostanie mi czekać do kwietnia 2021 w lecznej i mam nadzieję że skoro już mnie tam wcześniej zakwalifikowali to po zmianie wymiarów nie odprawia mnie z kwitkiem.Ale wolałabym Bielsko raz że pewnie szybciej i na miejscu
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 13:06   #93
Miaustra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Serio w Łęcznej 3 lata ????
Miaustra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 13:25   #94
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny czas czekania na zabieg w Łęcznej zależy od lekarza. Już pisałam wcześniej moja koleżanka była na konsultacji w lutym tego roku i termin ma na listopad 2019r.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 15:23   #95
Miaustra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kania76 a u jakiego lekarza była? Rozmiar biustu Jaki? Wiesz może?
Miaustra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 15:54   #96
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dr. Wasilewska rozmiar 80H


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 17:20   #97
Miaustra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kobietki po operacji a mogła bym zobaczyć jej było przed i jej jest dziś? Ahhh spać nie mogę tak mi się marzy mniejszy biust 😕
Miaustra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-21, 18:32   #98
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Miaustra Pokaż wiadomość
Kobietki po operacji a mogła bym zobaczyć jej było przed i jej jest dziś? Ahhh spać nie mogę tak mi się marzy mniejszy biust 😕
Możesz zobaczyć w mojej galerii, przed 75J (33od obojczyka, 13do sutka), teraz miseczka D
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 19:09   #99
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

W lecznej konsultacja listopad 2017 a operacja kwiecień 2021 więc tak naprawdę 3,5 roku .😁Dlatego szukałam gdzie można szybciej.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Ja byłam u dr Mądrego
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 21:55   #100
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ile się czeka na konsultacje? Wiecie może jaki jest przybliżony czas?
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 04:59   #101
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Zmniejszenie piersi cz.2

To wszystko zależy do jakiego lekarza się zapiszesz. Najlepiej dodzwonić się do Łęcznej i poprosić o jak najszybszy termin konsultacji do obojetnie jakiego lekarza i potem ten lekarz będzie dalej ciebie prowadził.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kania76
Czas edycji: 2018-03-22 o 05:01
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-22, 05:41   #102
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Iza_rut jak mogę zobaczyć Twoja galerię?

---------- Dopisano o 06:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Dziewczyny, ja w tej chwili karmię piersią (4.5 miesiąca ) planuje tak do 6. Nie wiecie czy jest jakiś czas od zakończenia karmienia do zrobienia redukcji.
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 09:58   #103
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzien dobry W maju bede miala operacje w Orlowskim, nie moge sie juz doczekac Bedzie mnie operowala dr Charytonowicz, wydaje sie bardzo mila i profesjonalna. Ktoras z Was miala z nia kontakt? Po jakim czasie mozna chodzic bez stanika? To jest moje marzenie od okresu dojrzewania <3
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 11:46   #104
Miaustra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lusia a kiedy byłaś na 1 konsultacji ,dzwoniłam do szpitala im Orłowskiego . Pierwszy wolny termin na konsultacje to luty 😮
Miaustra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 17:31   #105
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=AnnPr;82362116]Iza_rut jak mogę zobaczyć Twoja galerię?[COLOR="Silver"]

Wchodzisz na mój profil czyli klikasz iza_rut, albumy ze zdjęciami sa po prawej stronie
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 17:38   #106
sloneczna plaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny kiedy można kupić taki stanik już nie sportowy

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Coś słyszałam że można taki bez fiszbin nosić ale do takich się nie mieszczę wrrr chce taki z fiszbinami. Mogę już? Jestem 6 tyg po 😁
sloneczna plaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 18:54   #107
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Miaustra- byłam rok temu jakoś zimą/wczesną wiosną. Udalo mi sie szybko, nie wiem od czego to zalezy...
Dziewczyny, ortopeda nie robil Wam problemow z wystawieniem zaswiadczenia? Ja chyba pojde prywatnie. Obawiam sie, ze na NFZ moga nie byc chetni do pomcy...
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 19:53   #108
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=iza_rut;82382756]
Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Iza_rut jak mogę zobaczyć Twoja galerię?[COLOR="Silver"]

Wchodzisz na mój profil czyli klikasz iza_rut, albumy ze zdjęciami sa po prawej stronie
Dziękuję Iza. Nie mogłam zobaczyć bo korzystałam z tel. W komputerze bez problemu. Jejku, ale Ci zazdroszczę. Są ekstra. Dawno robiłaś? W Łęcznej? Jejku, ja już drugi dzień noszę się z zamiarem żeby zadzwonić w sprawie konsultacji i nie mam odwagi...
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 06:07   #109
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lusia_em, którego maja masz zabieg? Ja mam 18 maja w Orłowskim u dr Dębskiego.
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-23, 07:37   #110
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

O, to bedziemy razem! Ja mam 21.05, ale mam przyjechac w niedziele. Ciekawe ile nas beda trzymac. Duzo zmniejszasz/podnosisz?
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 13:50   #111
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=AnnPr;82387591]
Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość

Dziękuję Iza. Nie mogłam zobaczyć bo korzystałam z tel. W komputerze bez problemu. Jejku, ale Ci zazdroszczę. Są ekstra. Dawno robiłaś? W Łęcznej? Jejku, ja już drugi dzień noszę się z zamiarem żeby zadzwonić w sprawie konsultacji i nie mam odwagi...
Łęczna 17.10.17 czekałam prawie półtora roku ale jestem przeszczęsliwa, nie mogę doczekać się lata
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 21:06   #112
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Iza_rur nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę. Duzo czasu zajęło Ci podjęcie decyzji o operacji?
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 22:40   #113
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Iza_rur nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę. Dużo czasu zajęło Ci podjęcie decyzji o operacji?
Gdybym trafiła na takie forum byłabym po operacji już od wielu lat Odkąd pamiętam marzyłam o takiej operacji. Jeśli masz jakieś wątpliwości i chcesz pogadać pisz na priv
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 13:00   #114
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć Dziewczyny,

Przeglądam to forum od kilku dni i coraz poważniej myślę o redukcji piersi. Mam 37 lat, od szkoły podstawowej duży biust i kiedyś o niczym tak nie marzyłam jak o zmniejszeniu piersi. Ale byłam młoda, nie mogłam sobie pozwolić na prywatny zabieg. Niedawno natrafiłam na informację o refundacji przez NFZ. Mam rozmiar 75 G-H. Mieszkam blisko Warszawy. Szczerze mówiąc nie odczuwam dużego bólu kręgosłupa, ale już wżynające się ramiączka tak (biustonosz dobrze dobrany przez brafitterkę, ale ciężar piersi jednak robi swoje) no i oczywiście ogromny dyskomfort posiadania dużych piersi - przy uprawianiu sportu, spaniu, dobieraniu ubrań. No i grawitacja działa, więc coraz bardziej opadają. Chciałabym poddać się operacji zmniejszenia biustu. Czy któraś z Was ma doświadczenia z warszawskimi lekarzami? Mogłabym też jechać do Łęcznej, 160 km to nie problem, ale czytam, że tam czeka się 3 lata. No i jaki powinnam zrobić pierwszy krok - lekarz pierwszego kontaktu i skierowanie do ortopedy? Czy lepiej do psychiatry i umotywować decyzję dyskomfortem i kompleksami?

Edytowane przez kasiaz13
Czas edycji: 2018-03-25 o 13:04
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 20:24   #115
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lusia-em redukcja będzie z rozmiaru f. Kiedy masz umowionego anestezjologa, robisz badania w szpitalu czy poza?
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 08:47   #116
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Robie we własnym zakresie. Z anestezjologiem jest problem, bo bede jechała az z Gdyni. I staram sie namowic Pania Dr zeby pokazala moje wyniki lekarzowi a ja sie z nim spotkam dzien przed operacja... Ale nie wiem czy mi sie uda Srednio mi sie usmiecha jechac specjalnie taki kawal drogi zeby tylko wypelnic ankiete...
Dziewczyny, odchudzacie/odchudzalyscie sie przed operacja? Ja chcialabym zrzucic 5-6kg ale podobno to wplywa na wyniki badan...
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 12:18   #117
agas0107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lusia_em Pokaż wiadomość
Robie we własnym zakresie. Z anestezjologiem jest problem, bo bede jechała az z Gdyni. I staram sie namowic Pania Dr zeby pokazala moje wyniki lekarzowi a ja sie z nim spotkam dzien przed operacja... Ale nie wiem czy mi sie uda Srednio mi sie usmiecha jechac specjalnie taki kawal drogi zeby tylko wypelnic ankiete...

Dziewczyny, odchudzacie/odchudzalyscie sie przed operacja? Ja chcialabym zrzucic 5-6kg ale podobno to wplywa na wyniki badan...

Dlaczego wpływa na wyniki badań??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agas0107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:11   #118
Muzyk78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jeśli planujesz tylko 5-6kg schudnąć to chyba nie ma wpływu na wyniki, może w przypadku dużej nadwagi i szybkiego chudniecia to może chwilowo mieć wpływ na pogorszenie, kiedy organizm musi przyjąć ten spalony tłuszcz ale po czasie to będę napewno lepsze. Napewno lepiej schudnąć przed operacją , lepiej się wszystko goi, ja to zaniedbałam teraz muszę bardzo powoli tracić wagę żeby nowym cycuszką nie zaszkodzić Bałam się, że mi też zmaleją po odchudzaniu a więcej już bym nie chciała , a mam takie teraz odczucie , że mi rosną a one stoją w miejscu tylko wszystko inne maleje naszczescie
Muzyk78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 21:13   #119
MartaSobi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej Dziewczyny, ja tez czytam Wasz watek od kilku dni. Od wielu lat zastanawiałam sie nad operacja zmniejszenia biustu. Ale dopiero mój ginekolog ( podczas badania piersi - mam niewielki guzek i wszystko wskazuje na to ze jest niegrozny " łagodna dysplazja sutka ") zapytał mnie czy myślałam o zmniejszeniu biustu. I to był ten moment w którym uświadomiłam sobie, ze to nie moja fanaberia ! I podjęłam ta decyzje. Mogę sobie pozwolić na prywatna operacje. Stwierdziłam, ze jeżeli mam taka możliwość to zrobię ta operacje prywatnie, szkoda mi czekać na termin na NFZ - wystarczająco długo juz mecze sie z tym biustem. Zdecydowałam sie na Laguna Estetica w Gdyni. Ma bardzo dobre opinie. 10 kwietnia idę na konsultacje do dr Darii Dobaczewskiej. Czy moze o niej słyszalyscie? W internecie ma same dobre opinie. Ale wolałabym jeszcze z kimś porozmawiać na jej temat ze zrozumiałych względów. Nadmienię jeszcze ze jestem w trakcie badan : mammografia i usg - to ze względu na ten guzek. Mój onkolog powiedział, ze jeżeli wszystko sie potwierdz to nie ma żadnych przeciwwskazań do operacji a nawet mozna sie pokusić o wycięcie guzka przy operacji zmniejszenia biustu. �� czyli 2 pieczenie przy jednym ogniu. No i mam do Was zasadnicze pytanie : czy przyjmiecie mnie do swojego grona mimo tego ze operacje tobie prywatnie ?

Edytowane przez MartaSobi
Czas edycji: 2018-03-27 o 08:01
MartaSobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 21:41   #120
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Moja mama chodzi do dr Darii Dobaczewskiej, czesto w poczekalni widujemy panie po operacji biustu. Z tego co z nimi rozmawialam sa zawsze zadowolone Plusem jest to, ze praktycznie zawsze dr Daria jest do dyspozycji, czesto przyjmuje pacjentki ktore operowala pomiedzy innymi, jesli jest taka potrzeba. Obojetnie czy na nfz czy prywatnie, walczymy z tym samym
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.