Singielki 25+ cz. XV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-04, 11:10   #3961
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Dlatego ja uważam, ze zawód trzeba mieć pewny, stabilny, przynoszący stabilne dochody. Ten Twój pół Japończyk co z tego, że zawód jest jego pasją skoro od prawie roku roboty i zarobku nie ma? Ja na Twoim miejscu spytałabym go z czego w takim razie żyje i co zamierza dalej robić.
Kurczę, no totalnie się nie zgodzę. Jak ktoś uważa, że zawód trzeba mieć stabilny (chociaż jak słusznie zauważyła Celestine, jaki zawód jest teraz stabilny ) jasne, niech robi wszystko, żeby taki mieć. Ktoś ma taki priorytet w doborze faceta, że facet musi mieć stabilny zawód - jasne, droga wolna, niech wybiera takich, nktórzy mają. Nawet to trochę rozumiem, ALE w życiu nie śmiałabym się z kogoś, kto ma inne priorytety, ani nie wypytywała go z czego żyje i co zamierza zrobić Rozumiem, że można się wkurzyć jak się jest z kimś w stałym związku, ma wspolne zobowiązania (kredyt, dzieciaki, czynsz do opłacenia, piesa, cokolwiek) i ktoś się z nich nie wywiązuje, bo on będzie podążał za pasją i inną pracą niż z pasji sie nie splami (a więc chcąc niechcąc pasja ukochanego odbija się na nas, choć nie taka była umowa), ALE z tego co zrozumiałam Ava spotkała się z gościem raz. Gdyby mi obcy chłop/baba na pierwszym spotkaniu zaczął/ęła osądzać MOJE wybory, które mają wpływ na MOJE życie, a nie jej, to bym padła chyba.

Edytowane przez rurq
Czas edycji: 2021-01-04 o 11:11
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 11:15   #3962
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Ja randkowałam tylko w okresie letnim. Wiosną była kwarantanna, potem w lato wszystko otworzyli. Na jesień znowu pozamykali i kurtyna.
Pomysł z rozszerzeniem na Wrocław super.
Ostatnio rozmawiałam ze swoim znajomym lekarzem i mi się wszystkiego odechciało. Opowiadał o tym jak wygląda leczenie na oddziale Covid i jakie ten wirus wywołuje spustoszenie, zmiany w organizmie i płucach nawet u ludzi koło 40,50 . Generalnie wszystko to o czym czytałam ale oceniałam krytycznym okiem. I odechciało mi się wychodzenia do wiosny. O siebie się nie boję, ale obawiam się, że mogłabym zarazić kogoś starszego w pracy chociażby.



:
No ja się trochę boję. No, ale jakoś funkcjonować też trzeba.


Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Ava, śmieszni goście z apki rzeczywiście
Co do teorii spiskowych - zdziwiłabyś się ilu ludzi w nie wierzy. Też miałam takie gadki od różnych
Co do Japończyka też śmiesznie - a propos tego był tutaj na wątku ostatnio temat właśnie o pasji/zarobku tudzież braku tego zarobku. No i mamy przykład. Aktor od roku bez pracy.
Dlatego ja uważam, ze zawód trzeba mieć pewny, stabilny, przynoszący stabilne dochody. Ten Twój pół Japończyk co z tego, że zawód jest jego pasją skoro od prawie roku roboty i zarobku nie ma? Ja na Twoim miejscu spytałabym go z czego w takim razie żyje i co zamierza dalej robić.

A co do tej wycieczki do randkowicza 3 autobusami to chyba jakiś żart. Mi też goście proponują, żebym gdzieś tam podjechała do nich na drugi koniec miasta. Jak mówię, ze nie mam teraz samochodu a autobusem to teraz w zmniejszonych rozkładach z 1,5 h drogi i nie uśmiecha mi się tyle czasu spędzić w masce to słyszę 'Weź taksówkę albo Ubera'
No sorry, ale w czasach pandemii nie zamierzam wydawać 100 PLN na to, żeby podjechać do jaśnie pana na drugi koniec miasta. Od razu skreślam facetów z takim podejściem. To nie Ty jesteś mało elastyczna tylko ten facet. Umówić to się można na spacer w centrum a nie u faceta w domu na zadupiu.
Problem polega na tym, że w miarę stabilny zawód to aktualnie chyba tylko lekarz + może parę innych, bo zawody, które w każdej innej rzeczywistości wydawały się stabilne lub takie, że można się z nimi odnaleźć zawsze i wszędzie też już w dużej mierze w poprzednim roku były zamknięte.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 12:24   #3963
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Kurczę, no totalnie się nie zgodzę. Jak ktoś uważa, że zawód trzeba mieć stabilny (chociaż jak słusznie zauważyła Celestine, jaki zawód jest teraz stabilny ) jasne, niech robi wszystko, żeby taki mieć. Ktoś ma taki priorytet w doborze faceta, że facet musi mieć stabilny zawód - jasne, droga wolna, niech wybiera takich, nktórzy mają. Nawet to trochę rozumiem, ALE w życiu nie śmiałabym się z kogoś, kto ma inne priorytety, ani nie wypytywała go z czego żyje i co zamierza zrobić Rozumiem, że można się wkurzyć jak się jest z kimś w stałym związku, ma wspolne zobowiązania (kredyt, dzieciaki, czynsz do opłacenia, piesa, cokolwiek) i ktoś się z nich nie wywiązuje, bo on będzie podążał za pasją i inną pracą niż z pasji sie nie splami (a więc chcąc niechcąc pasja ukochanego odbija się na nas, choć nie taka była umowa), ALE z tego co zrozumiałam Ava spotkała się z gościem raz. Gdyby mi obcy chłop/baba na pierwszym spotkaniu zaczął/ęła osądzać MOJE wybory, które mają wpływ na MOJE życie, a nie jej, to bym padła chyba.
Źle się wyraziłam.
Bardziej chodziło mi o stabilizację finansową, która wynika jak to słusznie określiła Celestine z zaradności a nie samego życia dla pasji.
Tinder jest portalem w którym szuka się najczęściej partnera a nie znajomych na piwo, dlatego uważam, że pytania o przyszłość w przypadku gdy facet nam się podoba są jak najbardziej odpowiednie.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
No ja się trochę boję. No, ale jakoś funkcjonować też trzeba.



Problem polega na tym, że w miarę stabilny zawód to aktualnie chyba tylko lekarz + może parę innych, bo zawody, które w każdej innej rzeczywistości wydawały się stabilne lub takie, że można się z nimi odnaleźć zawsze i wszędzie też już w dużej mierze w poprzednim roku były zamknięte.
Ja funkcjonuję też normalnie poza tym, że randkowanie przekładam jednak na czas kiedy znowu się wszystko otworzy.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 12:35   #3964
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Ja funkcjonuję też normalnie poza tym, że randkowanie przekładam jednak na czas kiedy znowu się wszystko otworzy.
Ja bym tego życia nie nazwała normalnym. Nie mogę uczestniczyć w rzeczach, które lubię bo są zamknięte, nie pojadę na parę dni do znajomej chociaż chciałabym, brakuje mi kontaktów międzyludzkich, na pewne rzeczy na które mam ochotę zadaję sobie pytanie "czy powinnam?", nie mogę wykonać swoich pewnych planów czy celi około zawodowych bo zamknięte. No jest więcej niż nienormalnie.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 12:44   #3965
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Ja bym tego życia nie nazwała normalnym. Nie mogę uczestniczyć w rzeczach, które lubię bo są zamknięte, nie pojadę na parę dni do znajomej chociaż chciałabym, brakuje mi kontaktów międzyludzkich, na pewne rzeczy na które mam ochotę zadaję sobie pytanie "czy powinnam?", nie mogę wykonać swoich pewnych planów czy celi około zawodowych bo zamknięte. No jest więcej niż nienormalnie.
Masz całkowitą rację.
Za bardzo przyzwyczailiśmy się już do tej nowej 'normalności'.
Wczoraj tak sobie nawet myślałam. Przed zamknięciem restauracji i kawiarni miałam spotkać się z kolezanką, której dawno nie widziałam i tak sobie pomyślałam, że może spotkamy się na spacer na Starowce, po czym uswiadomiłam sobie, że przy temperaturach bliskich 0 i tym, że zwykle jak się spotykamy to gadamy z 4h, to nie ma to teraz zbytniego sensu, żeby marznąć gdzieś na dworze.
Ehh no cóż czekamy do wiosny
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 08:17   #3966
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Dziewczyny, czy Wy też się tak kiepsko czujecie w tym tygodniu?
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 08:46   #3967
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy też się tak kiepsko czujecie w tym tygodniu?
Ja fatalnie
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-05, 08:55   #3968
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88409825]Ja fatalnie[/QUOTE]


Ehh, no właśnie. Jestem totalnie rozbita i mam wrażenie, że wszyscy wokoło mnie też.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 09:39   #3969
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy też się tak kiepsko czujecie w tym tygodniu?
Yup. Mam taki stan posredni. Nie mam mega dolka, ale nic mnie nie cieszy i wszystko wkurza.
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 12:55   #3970
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Tinder jest portalem w którym szuka się najczęściej partnera a nie znajomych na piwo, dlatego uważam, że pytania o przyszłość w przypadku gdy facet nam się podoba są jak najbardziej odpowiednie.
Z moich doświadczeń - niekoniecznie. Wiele osób jest for fun, żeby poznawać ciekawych ludzi, zająć jakoś czas (spotkaniami czy samym pisaniem), spędzić miło wieczór, dla seksu, dla zaspokojenia potrzeby bliskosci, czy takiej właśnie potrzeby kontaktów damsko-męskich, jak wspominała Milagros. Warto dopytać, żeby się nie rozczarować, jeśli samemu się szuka związku.

No ja bym nie wypytywała o przyszłość faceta na pierwszym spotkaniu, bo dla mnie jest na to o wiele za wcześnie i trąci mi to roszczeniowością - jeszcze nic się między nami nie urodziło, a ja już z checklistą w ręku obliczam nasze wspólne dochody No nie. Niemniej każdy ma prawo randkować jak chce i absolutnie nie mam na celu Cię urazić. Po prostu mamy inne podejście

@Drzewa - mam bardzo podobnie. Myślę, że to przez życie w tej nienormalności tyle czasu. Zamknęli mi prawie wszystkie miejscówki ze sportem, jakie lubiłam, do pubu człowiek nie może pójść, z poznawaniem ludzi też kiepsko. Smutno no.

Do mnie dotarło, że mam za dużo randkowicza w swoim życiu. Muszę to przystopować jakoś, bo zdecydowanie nie na to się pisałam.
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 12:59   #3971
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy też się tak kiepsko czujecie w tym tygodniu?
Pewno. Jest potwornie szaro.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-05, 16:34   #3972
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Pandora, ty w sumie jesteś w jakieś relacji, nawet jak to nie jest związek, to jednak nie masz życia typowej singielki, która sylwestra musiała spędzić sama lub z rodziną jak część z nas tutaj... Więc to wychwalanie singielstwa trochę mnie nie przekonuje i nie dziwię się, że Mili chciałaby się z kimś spotykać... chyba każda z nas tutaj chciałaby się kiedyś zakochać.



Ja obecnie skupiam się na sobie. Chyba przestałam być tak naiwna jak byłam po ostatnim rozczarowaniu i jestem bardzo nieufna. Chciałabym kogoś normalnego do spędzania razem czasu i naturalnego poznawania się - bez adorowania mnie ciągłymi smsami, komplementami i gadaniem jak to ktoś szuka poważnego związku, bo nic dobrego z tego nie wychodzi. Mam straszne obrzydzenie do pisania z kimś teraz. Bo przez smsy można łatwo manipulować ludźmi...



Napisał do mnie chłopak, z którym pisałam pół roku temu. Wiedziałam wtedy, że jest świeżo po rozstaniu, więc żadnych nadziei nie miałam, a on ostatecznie mnie wystawił. Teraz napisał długą wiadomość jak to wtedy nie był gotowy do rankowania i że przeprasza i jak zawsze, że jestem piękna, mądra, kieruję się dobrymi wartościami w życiu i ogólnie wydaje się, że mam wszystko co on szuka w kobiecie. Napisałam mu, że jak się pofatyguje do mojej dzielnicy to możemy się umówić na spacer.

A on już dzisiaj pisze mi dzień dobry, miłego dnia... Po ostatnim facecie już naprawdę nie chcę z nikim pisać i wymiotować mi się chce, gdy widzę takie słodkie smsy od obcych osób... Przed poznaniem manipulatora i narcyza byłabym przeszczęśliwa, że ktoś od początku pokazuje zainteresowanie... teraz chciałabym, żeby zaangażowanie wzrastało stopniowo i żeby relacja polegała na spotkaniu się, a nie na pisaniu.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 16:39   #3973
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Przytul, rozumiem to, też mnie wkurzają ckliwe SMS-ski. Niczym ten koleś poznany w pracy. Widział mnie przez dwie minuty, a pisał wykłady, jak to powinnismy się poznać, bo na pewno oboje mamy sobie dużo do zaoferowania i ogólnie drama. Nie rozumiem czegoś takiego, faktycznie pachnie to manipulacją. Dla mnie nic nie zastąpi kontaktu na żywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 16:55   #3974
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Ja tam ze swojego sylwestra z mamą jestem bardzo zadowolona, super było

A co pytania o samopoczucie w tym tygodniu, to u mnie jest OK. Pogoda u mnie zimowa na całego, ale nie zwracam na nią jakoś specjalnie uwagi. Mam dużo roboty w pracy, mam stertę książek i po kolei czytam, wróciłam do treningów po przerwie (od świąt aż do wczoraj zrobiłam tylko jeden trening, za to wczoraj dalam czadu), powoli wyznaczam sobie cele i przystępuje do realizacji.

Ja też na etapie przed pierwszym spotkaniem patrzę na ckliwe, słodkie teksty z wielkim dystansem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 17:17   #3975
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Ja tam ze swojego sylwestra z mamą jestem bardzo zadowolona, super było



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też. Bez kaca, bez domówek z dramami jakiś par i znajomymi co mieli dupny rok, bez niewygodnych miejsc do spania, wczorajszych makijaży, odsypiania.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 17:26   #3976
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Ja też. Bez kaca, bez domówek z dramami jakiś par i znajomymi co mieli dupny rok, bez niewygodnych miejsc do spania, wczorajszych makijaży, odsypiania.
Same here byłam z rodzeństwem i kuzynami, zaraz po północy mogłam iść spać we własnym łóżku - nie wiem z czego mogłabym być niezadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 17:29   #3977
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Ja też. Bez kaca, bez domówek z dramami jakiś par i znajomymi co mieli dupny rok, bez niewygodnych miejsc do spania, wczorajszych makijaży, odsypiania.
Nom Zrobiłam sobie fajny makijaż, pogadalam z mamą, posmialysmy się, powyglupialam się przed telewizorem, tańcząc i śpiewając razem z Beata, Maryla, Wiśniewskim i jego byłymi żonami popisalam z koleżanka na messengerze, z Tobą NocnaWiedzmo tu na wątku, pojadlam, wypiłam pyszne wino, obejrzałam fajerwerki i nie wiem kiedy zleciała noc do 3 nad ranem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 17:37   #3978
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Ale to, że Sylwester z rodziną może być fajny i życie singielki może być fajne, wcale nie oznacza, że chciałybyśmy tak całe życie spędzić. Chyba właśnie najlepiej znaleźć złoty środek - układać sobie fajne życie w pojedynkę, ale jednocześnie być otwartym na możliwość bycia w związku i nie oszukiwać się, że tego nie chcemy. No chyba, że jednak Sylwestry z rodziną do końca życia was zadowalają... to wtedy mówię tylko za siebie
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 17:44   #3979
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88411402]Same here byłam z rodzeństwem i kuzynami, zaraz po północy mogłam iść spać we własnym łóżku - nie wiem z czego mogłabym być niezadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Nom Zrobiłam sobie fajny makijaż, pogadalam z mamą, posmialysmy się, powyglupialam się przed telewizorem, tańcząc i śpiewając razem z Beata, Maryla, Wiśniewskim i jego byłymi żonami popisalam z koleżanka na messengerze, z Tobą NocnaWiedzmo tu na wątku, pojadlam, wypiłam pyszne wino, obejrzałam fajerwerki i nie wiem kiedy zleciała noc do 3 nad ranem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to po tak świetnym wejściu w nowy rok musi być dobry .
Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Ale to, że Sylwester z rodziną może być fajny i życie singielki może być fajne, wcale nie oznacza, że chciałybyśmy tak całe życie spędzić. Chyba właśnie najlepiej znaleźć złoty środek - układać sobie fajne życie w pojedynkę, ale jednocześnie być otwartym na możliwość bycia w związku i nie oszukiwać się, że tego nie chcemy. No chyba, że jednak Sylwestry z rodziną do końca życia was zadowalają... to wtedy mówię tylko za siebie
Myślę, że sylwester bez kaca i cudzych dramatów do końca życia brzmi nieźle . Ja na razie nie czuję się gotowa na związek, no ale pewno, że kiedyś bym chciała prowadzić fajne życie z kimś fajnym.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-05, 17:49   #3980
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Ale to, że Sylwester z rodziną może być fajny i życie singielki może być fajne, wcale nie oznacza, że chciałybyśmy tak całe życie spędzić. Chyba właśnie najlepiej znaleźć złoty środek - układać sobie fajne życie w pojedynkę, ale jednocześnie być otwartym na możliwość bycia w związku i nie oszukiwać się, że tego nie chcemy. No chyba, że jednak Sylwestry z rodziną do końca życia was zadowalają... to wtedy mówię tylko za siebie
Ja nie oszukuję samej siebie, dobrze wiem, czego chcę - czerpać radość z tego, co mam, z mojego życia. Jak znajdę faceta i się zakocham, to super, jestem na to otwarta i aktywnie szukam. Ale wiem, że to się może nie udac, więc jeśli się nie uda, to nie chce spędzac czasu na płakaniu, że nie jestem w związku. Życie jest wartością niezaleznie od statusu związku.

A chwile spędzone z moją mama daj Boże, żeby jak najdłużej mi towarzyszyły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 18:22   #3981
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Ja nie oszukuję samej siebie, dobrze wiem, czego chcę - czerpać radość z tego, co mam, z mojego życia. Jak znajdę faceta i się zakocham, to super, jestem na to otwarta i aktywnie szukam. Ale wiem, że to się może nie udac, więc jeśli się nie uda, to nie chce spędzac czasu na płakaniu, że nie jestem w związku. Życie jest wartością niezaleznie od statusu związku.
Podpisuję się każdą kończyną

Przytul, mi światełko alarmowe zaświeciło się już przy "wartościach". Nie znam normalnych ludzi, którzy komplementują czyjeś wartości tak z czapy, i to jeszcze na początku randkowania Mój toksyk tylko takie akcje odwalał. Generalnie im bardziej patetyczne komplementy tym zwykle gorszy egzemplarz je składa (z moich doświadczeń). Stabilny psychicznie gość ci powie, że ładnie wyglądasz, a nie, że imponujesz mu swoimi wartościami
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 18:30   #3982
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Podpisuję się każdą kończyną

Przytul, mi światełko alarmowe zaświeciło się już przy "wartościach". Nie znam normalnych ludzi, którzy komplementują czyjeś wartości tak z czapy, i to jeszcze na początku randkowania Mój toksyk tylko takie akcje odwalał. Generalnie im bardziej patetyczne komplementy tym zwykle gorszy egzemplarz je składa (z moich doświadczeń). Stabilny psychicznie gość ci powie, że ładnie wyglądasz, a nie, że imponujesz mu swoimi wartościami
O to to, o tym samym pomyślałam, ale Ty wyraziłas moje myśli dla mnie takie wyszukane komplementy i pełne patosu słowa na początku, przed spotkaniem, są znakiem alarmowym. Jak już zaczniemy się spotykać i co nie co się poznamy, to ok, rozumiem takie słowa, ale do randomowej osoby z neta po wymianie kilku wiadomości?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 18:52   #3983
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
No ja bym nie wypytywała o przyszłość faceta na pierwszym spotkaniu, bo dla mnie jest na to o wiele za wcześnie i trąci mi to roszczeniowością - jeszcze nic się między nami nie urodziło, a ja już z checklistą w ręku obliczam nasze wspólne dochody No nie. Niemniej każdy ma prawo randkować jak chce i absolutnie nie mam na celu Cię urazić. Po prostu mamy inne podejście
Zgoda, niemniej wcale nie trzeba wypytywac ani nawet rzucic jednym pytaniem wprost, zeby zdobyc informacje. Zwykle ludzie chetnie opowiadaja o swoich planach niepytani. Nie musialam aktora pytac o nic, zeby sam mi wyjawil inne zrodla dochodu.
Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Napisał do mnie chłopak, z którym pisałam pół roku temu. Wiedziałam wtedy, że jest świeżo po rozstaniu, więc żadnych nadziei nie miałam, a on ostatecznie mnie wystawił. Teraz napisał długą wiadomość jak to wtedy nie był gotowy do rankowania i że przeprasza i jak zawsze, że jestem piękna, mądra, kieruję się dobrymi wartościami w życiu i ogólnie wydaje się, że mam wszystko co on szuka w kobiecie. Napisałam mu, że jak się pofatyguje do mojej dzielnicy to możemy się umówić na spacer.
Brzmi fair. Umowicie cie?
Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
O to to, o tym samym pomyślałam, ale Ty wyraziłas moje myśli dla mnie takie wyszukane komplementy i pełne patosu słowa na początku, przed spotkaniem, są znakiem alarmowym. Jak już zaczniemy się spotykać i co nie co się poznamy, to ok, rozumiem takie słowa, ale do randomowej osoby z neta po wymianie kilku wiadomości?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie w ogole odrzuca wzniosly, pelen patosu jezyk w zyciu codziennym. Kolezanka umawia sie tylko z Polakami na obczyznie i nie wiem czy to kwestia jezyka czy mentalnosci, ale patos straszy z co drugiego profilu. Po miesiacu spotykania wyznaja jej milosc, jak ich odrzuca to wpadaja w depresje i placza (podobno), serio nie wiem skad ona ich bierze.

Co do Sylwestra, warto docenic czas z rodzina. Taka opcja nie jest przeciez gorsza niz Nowy Rok z facetem. Mysle, ze w przyszlosci chcialabym moc zmieniac sobie scenografie.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 18:58   #3984
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Podpisuję się każdą kończyną

Przytul, mi światełko alarmowe zaświeciło się już przy "wartościach". Nie znam normalnych ludzi, którzy komplementują czyjeś wartości tak z czapy, i to jeszcze na początku randkowania Mój toksyk tylko takie akcje odwalał. Generalnie im bardziej patetyczne komplementy tym zwykle gorszy egzemplarz je składa (z moich doświadczeń). Stabilny psychicznie gość ci powie, że ładnie wyglądasz, a nie, że imponujesz mu swoimi wartościami
O, to to.
Mnie ogólnie odrzuca od takiego patosu. Kiczowate to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 19:05   #3985
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Tak, chcę się z nim spotkać, ale bez zadnych nadziei, chyba że codziennie będzie chciał pisać, to się wkurzę i oleję... Trafiam na samych dziwaków, więc będzie kolejny przypadek do analizy. Przyznaję, że też potrafiłam się zauroczyć przez internet, gdy facet stosował dobre push and pull i byłam naiwna i głupia, ale oni tak mi wyskakują od początku i to mnie strasznie odrzuca. Ja nie chcę, żeby ktoś za mną latał, potrzebuję przestrzeni i robię się zimną dla osób, które tak się zachowują.

I jeszcze napisał do mnie na Instagramie chłopak z Tindera. Zamieniliśmy kilka wiadomości kilka miesięcy temu, a ten wyskakuje, że to niegrzeczne, że udaję, że go nie pamiętam i że po co dodałam go do par skoro nie chciałam się poznać, a prawda jest taka, że to on przestał odpisywać.

U mnie doprowadzić do randki to prawie cud, bo wszyscy okazują się dziwakami już podczas pisania.

Edytowane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj
Czas edycji: 2021-01-05 o 19:21
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-05, 20:27   #3986
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
No to po tak świetnym wejściu w nowy rok musi być dobry .

Myślę, że sylwester bez kaca i cudzych dramatów do końca życia brzmi nieźle . Ja na razie nie czuję się gotowa na związek, no ale pewno, że kiedyś bym chciała prowadzić fajne życie z kimś fajnym.
ja w ogóle teraz bardziej jestem podjarana perspektywami zawodowymi, bo robi się naprawdę nieźle, niż randkami jak się trafi to spoko, jak nie to cóż, przynajmniej będę bogata
Btw, właśnie mi na tinderze wyskoczył gość, z którym umawiałam się na studiach, tylko UPS, zapomniał mi powiedzieć, że już z kimś jest. Na dodatek w odległości mniejszej niż kilometr ode mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-06, 08:53   #3987
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
. Trafiam na samych dziwaków, więc będzie kolejny przypadek do analizy. Przyznaję, że też potrafiłam się zauroczyć przez internet, gdy facet stosował dobre push and pull i byłam naiwna i głupia, ale oni tak mi wyskakują od początku i to mnie strasznie odrzuca. Ja nie chcę, żeby ktoś za mną latał, potrzebuję przestrzeni i robię się zimną dla osób, które tak się zachowują.
Oj tak. Ja też kiedyś się zauroczyłam w gościu spotkanym na Tinderze. Mieszkał za granicą, więc po spotkaniu nie mieliśmy szans się widywać ale pisał, odzywał się, stosował klasykę push and pull. I to trwało kilka miesięcy. Potem okazało się, że to toksyk i manipulant był a ja straciłam kilka miesięcy życia, bo tak się wkręciłam, że nie spotykałam się przez cały ten czas z nikim innym
Śmiechu warte wiem

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88411916] ja w ogóle teraz bardziej jestem podjarana perspektywami zawodowymi, bo robi się naprawdę nieźle, niż randkami jak się trafi to spoko, jak nie to cóż, przynajmniej będę bogata
Btw, właśnie mi na tinderze wyskoczył gość, z którym umawiałam się na studiach, tylko UPS, zapomniał mi powiedzieć, że już z kimś jest. Na dodatek w odległości mniejszej niż kilometr ode mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Super, ale fajnie, gratulacje
Co to za perspektywy?
Bardzo często tak jest, że jak w pracy zaczyna się super układać to potem to się przenosic na inne dziedziny życia
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-06, 09:33   #3988
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88411916] ja w ogóle teraz bardziej jestem podjarana perspektywami zawodowymi, bo robi się naprawdę nieźle, niż randkami jak się trafi to spoko, jak nie to cóż, przynajmniej będę bogata
Btw, właśnie mi na tinderze wyskoczył gość, z którym umawiałam się na studiach, tylko UPS, zapomniał mi powiedzieć, że już z kimś jest. Na dodatek w odległości mniejszej niż kilometr ode mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Super z pracą!
U mnie w pracy stabilnie; bardziej teraz kręci mnie rozwijanie pozazawowodych zainteresowań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-06, 11:23   #3989
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Medousa, gratulacje i jak możesz to opowiadaj
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-06, 12:38   #3990
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Oj tak. Ja też kiedyś się zauroczyłam w gościu spotkanym na Tinderze. Mieszkał za granicą, więc po spotkaniu nie mieliśmy szans się widywać ale pisał, odzywał się, stosował klasykę push and pull. I to trwało kilka miesięcy. Potem okazało się, że to toksyk i manipulant był a ja straciłam kilka miesięcy życia, bo tak się wkręciłam, że nie spotykałam się przez cały ten czas z nikim innym
Śmiechu warte wiem



Super, ale fajnie, gratulacje
Co to za perspektywy?
Bardzo często tak jest, że jak w pracy zaczyna się super układać to potem to się przenosic na inne dziedziny życia
Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Super z pracą!
U mnie w pracy stabilnie; bardziej teraz kręci mnie rozwijanie pozazawowodych zainteresowań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Medousa, gratulacje i jak możesz to opowiadaj
Dzięki w biurze dostanę najprawdopodobniej awans na project managera i oczywiście podwyżkę a dodatkowo moja działaność się coraz bardziej rozwija, zaczynam powoli myśleć o zatrudnieniu kogoś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-25 09:49:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.