pomoc w wyborze bielizny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-19, 14:32   #1
cezarycezary3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4

pomoc w wyborze bielizny


Witam, chciałbym Was poprosić o pomoc w wyborze bielizny dla mojej partnerki. Bez okazji, tak po prostu chciałem jej zrobić niespodziankę. Osobiście podoba mi się wszystko w tym przedziale cenowym, więc mój gust w skali 1-10 oceniałbym na -1 ;D Pomóżcie, nie chciałbym usłyszeć tego "szczerego": "nie no ładne noo..."

W grę wchodzi wszystko co można kupić w internecie lub większych sklepach sieciowych Cena: do 150zł
cezarycezary3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 15:16   #2
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: pomoc w wyborze bielizny

Cytat:
Napisane przez cezarycezary3 Pokaż wiadomość
Witam, chciałbym Was poprosić o pomoc w wyborze bielizny dla mojej partnerki. Bez okazji, tak po prostu chciałem jej zrobić niespodziankę. Osobiście podoba mi się wszystko w tym przedziale cenowym, więc mój gust w skali 1-10 oceniałbym na -1 ;D Pomóżcie, nie chciałbym usłyszeć tego "szczerego": "nie no ładne noo..."

W grę wchodzi wszystko co można kupić w internecie lub większych sklepach sieciowych Cena: do 150zł
Kup jej bon na tę sumę - nikt gustu twojej partnerki bez jakiejkolwiek jej znajomości nie wyczaruje, a jeśli chodzi o stanik, to sam i tak na 95% z rozmiarem nie trafisz.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 15:18   #3
cezarycezary3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: pomoc w wyborze bielizny

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Kup jej bon na tę sumę - nikt gustu twojej partnerki bez jakiejkolwiek jej znajomości nie wyczaruje, a jeśli chodzi o stanik, to sam i tak na 95% z rozmiarem nie trafisz.
Co jak to, ale z rozmiarem to ja sobie poradzę Bon to nie to samo, ja liczę na jakąś miłą noc po takim prezencie W dodatku równie dobrze mógłbym jej dać 150zł. Chyba nie tego oczekujecie od swoich facetów, prawda?

Edytowane przez cezarycezary3
Czas edycji: 2014-08-19 o 15:20
cezarycezary3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 15:48   #4
katelaura
Raczkowanie
 
Avatar katelaura
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 105
Dot.: pomoc w wyborze bielizny

Mój mąż kupił mi kiedyś bieliznę, trafił z rozmiarem i gustem moim, super prezent.
Ale to Ty znasz gust partnerki, więc Ty musisz wybrać, my chyba nie pomożemy
Powodzenia!
__________________
http://www.kateparadise.pl/
katelaura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 20:47   #5
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: pomoc w wyborze bielizny

Cytat:
Napisane przez cezarycezary3 Pokaż wiadomość
Co jak to, ale z rozmiarem to ja sobie poradzę Bon to nie to samo, ja liczę na jakąś miłą noc po takim prezencie W dodatku równie dobrze mógłbym jej dać 150zł. Chyba nie tego oczekujecie od swoich facetów, prawda?
Mój facet zbyt dobrze zna rynek brafittingowy, różnice między rozmiarami modeli w poszczególnych markach (ba, czasem nawet między poszczególnymi kolorami jednego modelu), nieprzewidywalność krojów, żeby nie ryzykować zakupów bez bardzo dokładnego researchu z mojej strony. Wygląd przy tym to pikuś. Jeśli nie znasz szczegółowo wymiarów pod biustem (na wdechu i na wydechu), w biuście, nie wiesz czy ma biust kroplowy, stożkowy, wąsko czy szerokofiszbinowy, jak wysokie mostki lubi... to nie kupuj stanika bo serio nie dopasujesz go dobrze.

Skoro nie chcesz kupować bonu (wbrew pozorom, wielu osobom się taki prezent podoba), może lepiej pomyśl o czymś w kierunku porządnego pasa do pończoch i nylonów do kompletu?

Edytowane przez Hibiku
Czas edycji: 2014-08-19 o 21:01
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 09:50   #6
cezarycezary3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: pomoc w wyborze bielizny

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Mój facet zbyt dobrze zna rynek brafittingowy, różnice między rozmiarami modeli w poszczególnych markach (ba, czasem nawet między poszczególnymi kolorami jednego modelu), nieprzewidywalność krojów, żeby nie ryzykować zakupów bez bardzo dokładnego researchu z mojej strony. Wygląd przy tym to pikuś. Jeśli nie znasz szczegółowo wymiarów pod biustem (na wdechu i na wydechu), w biuście, nie wiesz czy ma biust kroplowy, stożkowy, wąsko czy szerokofiszbinowy, jak wysokie mostki lubi... to nie kupuj stanika bo serio nie dopasujesz go dobrze.

Skoro nie chcesz kupować bonu (wbrew pozorom, wielu osobom się taki prezent podoba), może lepiej pomyśl o czymś w kierunku porządnego pasa do pończoch i nylonów do kompletu?
ehhh... kobiety ;p ja tylko zapytałem czy pomożecie mi coś wybrać. Nie pytałem czy będzie pasował Bardzo by mi zależało na kilku propozycjach z Waszym zdaniem najlepszą, a nawet najseksowniejszą bielizną Na pewno coś wybiorę.

Hibiku - wydaje mi się, że w tym przedziale cenowym jest pewna norma, na której przekroczenie nie pozwala sobie producent. Pomińmy więc ten temat i skupmy się na pytaniu powyżej

Będę bardzo wdzięczny za propozycje.
cezarycezary3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 09:55   #7
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: pomoc w wyborze bielizny

Cytat:
Napisane przez cezarycezary3 Pokaż wiadomość
eBardzo by mi zależało na kilku propozycjach z Waszym zdaniem najlepszą, a nawet najseksowniejszą bielizną Na pewno coś wybiorę.
To chwila...dla kogo ta bielizna ma być seksowna ? Dla nas, dla niej czy dla Ciebie?


Serio, lepiej podaruj bon.
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}





Edytowane przez Lisciolaz Straszliwy
Czas edycji: 2014-08-21 o 09:57
Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-24, 12:19   #8
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: pomoc w wyborze bielizny

Cytat:
Napisane przez cezarycezary3 Pokaż wiadomość
Hibiku - wydaje mi się, że w tym przedziale cenowym jest pewna norma, na której przekroczenie nie pozwala sobie producent. Pomińmy więc ten temat i skupmy się na pytaniu powyżej
Przyznam, że absolutnie nie rozumiem tego fragmentu.
Różnice między rozmiarami są i to czasem gigantyczne, również dlatego że kobiety mają różną budowę i gdyby nie było różnorodności, byłyby całe grupy nie mogące dopasować nic. Od jakichś 6 lat interesuję się tematem bieliźnianym, pracowałam przez moment w sklepie z branży, bywałam na szkoleniach i spotkaniach tematycznych... jeśli uważasz, że wiesz lepiej, cóż Powodzenia w szukaniu.

Co więcej... granica cenowa 150 za komplet jest dość niska Większość firm zarówno polskich jak i zachodnich w naszych sklepach osiąga ten pułap dopiero w promocjach i przecenach z minionego sezonu (czyli w przetrzebionych rozmiarach).
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 16:09   #9
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: pomoc w wyborze bielizny

Moim zdaniem - nie kupuj w ciemno. Tak jak dziewczyny pisały - podaruj jej bon. Albo kup razem z nią !
Są kobiety które mają w miarę ''uniwersalny'' rozmiar bielizny, a są takie ( i tych jest więcej ) które bieliznę dobierają przez 4 h.
To wcale nie jest takie łatwe jak w przypadku męskiej bielizny - ile razy zazdrościłam będąc z kimś płci przeciwnej na zakupach i widząc jak ta po prostu odnajduje swój rozmiar bokserek i idzie do kasy . U kobiet tak to nie wygląda, niestety. Każdy producent ma nieco inne wymiary i niestety biustonosz 75C w Triumphie a 75C w H&M to nie jest ten sam rozmiar.
A po drugie - mężczyźni często wybierają bieliznę seksowną, ale zupełnie niepraktyczną albo niewygodną. Nie każda kobieta się czuje dobrze w koronkowych wściekle różowych stringach i biustonoszu z dziurkami na sutki.
Po trzecie - często jako płeć przeciwna źle odgadujecie rozmiar. Albo wam się wydaje, że dziewczyna ma wielki biust albo mały - z pupą tak samo. Nie spytacie o rozmiar, albo nie podglądniecie na bieliźnie, tylko kupujecie sugerując się ''ile się mieści w ręce'' - a to błąd .
Myślę, że twoja dziewczyna się bardziej ucieszy jeśli wybierzesz się razem z nią na zakupy, bo nie dośc, że wybierzecie bieliznę razem to jeszcze sprawisz jej tym radość, bo jako mężczyzna urośniesz w jej oczach i będziesz bardziej wartościowy No i pomożesz jej z wyborem, rzecz jasna.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 09:26   #10
pati30031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: pomoc w wyborze bielizny

Też myśle że bon to dobry pomysł. Są dostępne w sklepach stacjonarnych jak również w internetowych. Chyba że jej coś kupisz a jesli nie bedzie pasować zawsze może wymienić, chyba do 10 dni bez problemu.
Podsyłam link do bonu http://www.avantisklep.com/94-bony-podarunkowe
pati30031 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 15:05   #11
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: pomoc w wyborze bielizny

Bielizny zazwyczaj nie można wymieniać, nawet jak ma metki.
Ja bym postawiła na bon - możecie go iść zrealizować razem, przymierzanie różnych kompletów to też może być niezła zabawa
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 22:58   #12
vivunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 54
Dot.: pomoc w wyborze bielizny

Ja jestem po Twojej stronie. Też wolę dostać prezent niż bon Najlepiej weź jej jeden stanik i udaj się do sklepu. gdzie jest braffiterka Ona dopasuje podobne kroje i wybierzesz ten, który uważasz za najodpowiedniejszy
vivunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-31 23:58:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.