Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-15, 11:42   #31
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy

No to chyba większośc Polek ma problem z cienkimi przetłuszczającymi się wlosami. Ja tez oczywiście. Nie zauwazyłam, żeby częste mycie powodowało, że bardziej się przetłuszczaja-myję codziennie. Właściwie to co wieczór, bo nie chcę suszyć suszarką i rano się spieszyć. Jak na razie to związuję włosy bo akurat maja taką długośc, że nie bardzo można je inaczej ułożyć
Uzywam Henna Treatement Wax- to chyba najlepsza maseczka jaką miałam,stosuję ja raz w ytgodniu, w piątek, żeby ewentualnie móc w sobotę rano umyć głowe i miec świeżutką
Kiedyś stosowałam Wax częsicej, bo moje włosy były bardzo zniszczone rozjaśnianiem-teraz jest z nimi coraz lepiej. Myję czasem Johnsonem czerownym,ale kupiłam L'Oreal Regenium i włoski sa po nim milutkie i puszyste.
Kiedyś, kiedy nosiłam rozpuszcznoe włosy, używałam sprayu podnoszącego włosy u nasady Yves Rocher, włoski były po nim miękkie, tak przjemnie się "sypały"- byy lekkie, i faktycznie, jesli odpowiednio się go uzyło, to jakby odbite od skóry glowy-niestety nie ma go już chyba w ofercie YV, bo nie moge od dłuższego czasu go znaleźć
Może włoski klapia bo środowisko jest tak zanieczyszczone? Miałam kiedyś szampon oczyszczający-nie pamiętam już jakiej firmy, taki do rzadszego stosowania, i wydaje mi się, że pomagał-włosy były bardziej błyszczące, jakby zdorwsze.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 13:00   #32
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy

Jaką maseczkę lub odżywkę możecie polecić, żeby włosy błyszczały?

Teraz używam mgiełki z Farmony, ale nie widzę efektów.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 07:57   #33
asia.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Re: Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy

Kakusia napisał(a):
> Jaką maseczkę lub odżywkę możecie polecić, żeby włosy błyszczały?
>
> Teraz używam mgiełki z Farmony, ale nie widzę efektów.

Ja uzywam na zmianę maseczki do włosów farbowanych L'Oreala z 1-minutową maseczką do włosów niszczonych częstym suszeniem i farbowaniem (nie wiem,czy poprawnie napisałam) Sunsilk. Ale oczywiscie tylko od połowy włosów i nie za często (raz w tygodniu), bo maseczki obciążaja włosy.
Czasami, jak mam wyjatkowo przesuszone końce uzywam nabłyszczacza w spraju Yves Rocher - jest to tłusty specyfik, wiec też trzeba z umiarem, ale włosy łanie po nim błyszczą.
asia.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 12:59   #34
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Re: Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy

Ja rozwiązałam problem w inny sposób. Szampon z Dory (zielony do włosów przetłuszczających się) ale rozcieńczony, z delikatnym masażem skóry a później poprawka szamponem nadającym puszystość włosom (Panten, Vichy, YR wypróbowane), jeśli odżywaka to tylko spłukiwalna i na koniec Wella (ten płyn do układania włosów "fryzura przez 24h" czy coś takieg). Co jakiś czas, żeby nie przesuszyć skóry głowy zmiana szamponu z "puszystego" na jakiś silnie nawilżający. Obecnie myję włosy co 4 dni a jeszcze pół roku temu obowiązkowo co 2. Mam włosy do łopatek, farbowane, cienkie i delikatne, i na dokładkę proste jak druty
Ale są teraz mięciutkie i puszyste.
Może jakaś kombinacja szamponów Wam też pomoże.
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 13:22   #35
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Re: Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy

aga01 napisał(a):
> Moja mama ma ten spray i nawet nieźle to działa... Mama ma krótkie włosy i żeby je układać codziennie do pracy musiała je myć, a teraz popsikała posuszyła i nawet fajnie wyglądało...
Kupiłam go kilka dni temu. No toż to tragedia jest.
Popryskałam drugiego dnia rano - kiedy nie były jeszcze bardzo tłuste i wysuszyłam tak jak napisali na opakowaniu. I w efekcie tłuszcz, który do tej pory był tylko u nasady włosów rozprowadziłam na całej długości. Ani to dobrze nie wygląda, a w dotyku to już nie powiem jakie były. Innymi słowy przekonałam się na własnej skórze, że jak nie umyję to nic im świeżości nie przywróci. Pic na wodę fotomontaż. I do tego ten zapach - taki intensywny chemiczno - mydlany - fuj. Dobrze że chociaż w promocyjnej cenie.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 14:45   #36
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Re: Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy

Każdy jest inny , to i mu kosmetyki inaczej odopwiadają... Moja prababka nie myła włosów przez 40 lat....
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 15:30   #37
bundesbaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Bratysława, Słowacja
Wiadomości: 21
Re: Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy

hej dziewczyny, mam dla Was dwa patenty.
1. raczej dla blondynek, bo troche moze rozjasnic wlosy: natrzec je u nasady sokiem z cytryny na dwadziescia minut. potem umyc i podziwiac: pieknie sie bylszcza, sa troche sztywniejsze, co przy cienkich wlosach jest zaleta i nie przetluszczaja sie tak. stosowac dwa razy w tygodniu, ale nie przedobrzyc, bo beda suche i lamliwe.
2. ja tez musialabym myc wlosy codziennie, gdyby nie tzw. suchy szampon do odwiezania ich u nasady. to kombinacja talkow itp. nie wiem, czy mozna to cos kupic w polsce, bo ja mieszkam w niemczech i tu sa w kazdej drogerii. ale moze?
pozdrawiam Was, duzo slonca zycze.
bundesbaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-16, 13:59   #38
asia.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Re: Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy

A ja Wam moge polecić spray podoszący włosy firmy Indola - super - efekty widać jeszcze 2 dni po umyciu. Tylko jest jeden problem, bo nie wiem gdzie go kupić....
asia.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 13:59   #39
asia.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Re: Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy

A ja Wam moge polecić spray podoszący włosy firmy Indola - super - efekty widać jeszcze 2 dni po umyciu. Tylko jest jeden problem, bo nie wiem gdzie go kupić....
asia.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 12:29   #40
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy

A jak sie nazywa ten suchy szampon? jest w dm?

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 12:58   #41
asia.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Re: Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy

odswiezam
asia.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-16, 13:46   #42
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy

Witam odświeżam odkupuje wątek obecnie pije herbate Dla urody Natura Wita szampony zmieniam czesto ale myśle , że stres zaburzenia hormonalne powodują szybciej przetłuszczające sie włosy ile już zmieniałam masek szamponów żaden nie pomógł myślę , że myją tak samo troszkę ogranicza mi przetłuszczanie PETAL FRESH SCALP TREATMENT TEA TREE odżywka . Jak sobie radzicie ? suchy szampon nie dla mnie swędzi skóra głowy .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 16:39   #43
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Wasze sposoby na cienkie, przetłuszczające się włosy

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witam odświeżam odkupuje wątek obecnie pije herbate Dla urody Natura Wita szampony zmieniam czesto ale myśle , że stres zaburzenia hormonalne powodują szybciej przetłuszczające sie włosy ile już zmieniałam masek szamponów żaden nie pomógł myślę , że myją tak samo troszkę ogranicza mi przetłuszczanie PETAL FRESH SCALP TREATMENT TEA TREE odżywka . Jak sobie radzicie ? suchy szampon nie dla mnie swędzi skóra głowy .
Mi się włosy trochę mniej przetłuszczają odkąd zaczęłam robić peeling skóry głowy. Tylko trzeba go robić regularnie. Kiedyś miałam też taką wcierkę z Bandi przeciw przetłuszczaniu i po niej włosy przetłuszczały się o wiele mniej, ale była bardzo niewydajna i piekła mnie po niej skóra (mam wrażliwą skórę). Jednak jeśli komuś nie szkoda kasy i nie ma wrażliwej skóry to polecam.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-16 17:39:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.