Nieudana laminacja brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-09, 23:33   #1
Inseo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 1

Nieudana laminacja brwi


Cześć, posiadam naturalnie ładne brwi, które układałam na pomadzie do brwi i delikatnie uzupełniałam braki we wloskach kredką . Ze względu na polecajki koleżanek zdecydowałam się na laminację brwi. Dwa dni temu umówiłam się na zabieg. Niestety, Pani wizażystka nałożyła czarna hennę, przez co brwi były dość "wyraziste", ale to nie największy problem. Już wtedy zauważyłam że niektóre włoski zaczęły się kręcić. Pomyślałam sobie to nic. Przestrzegałam wszystkich zasad dot. Pielęgnacji po zabiegu, ale niestety... moje brwi nie wyglądają po zabiegu tak jak na zdjęciach w internecie. Polowa włosków zaczęła się kręcić do tego brwi nie chcą się układać, nawet pomada nie pomaga. Nie mam pojęcia co robić.. przyznam płakać mi się chce bo zabieg ^laminacji^ kompletnie zniszczył moje brwi oraz pewność siebie. Nie mam pojęcia czy da się to jakoś naprawić? Brwi wyglądają jakbym miała noodle zamiast włosków...
Przesyłam również zdjęcia moich nowych brwi - może Wy wiecie jak naprawić tą katastrofę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20220710_002513.jpg (27,8 KB, 36 załadowań)
Inseo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 11:28   #2
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nieudana laminacja brwi

Cytat:
Napisane przez Inseo Pokaż wiadomość
Cześć, posiadam naturalnie ładne brwi, które układałam na pomadzie do brwi i delikatnie uzupełniałam braki we wloskach kredką . Ze względu na polecajki koleżanek zdecydowałam się na laminację brwi. Dwa dni temu umówiłam się na zabieg. Niestety, Pani wizażystka nałożyła czarna hennę, przez co brwi były dość "wyraziste", ale to nie największy problem. Już wtedy zauważyłam że niektóre włoski zaczęły się kręcić. Pomyślałam sobie to nic. Przestrzegałam wszystkich zasad dot. Pielęgnacji po zabiegu, ale niestety... moje brwi nie wyglądają po zabiegu tak jak na zdjęciach w internecie. Polowa włosków zaczęła się kręcić do tego brwi nie chcą się układać, nawet pomada nie pomaga. Nie mam pojęcia co robić.. przyznam płakać mi się chce bo zabieg ^laminacji^ kompletnie zniszczył moje brwi oraz pewność siebie. Nie mam pojęcia czy da się to jakoś naprawić? Brwi wyglądają jakbym miała noodle zamiast włosków...
Przesyłam również zdjęcia moich nowych brwi - może Wy wiecie jak naprawić tą katastrofę?
Moim zdaniem kręcenie się włosków może świadczyć że zostały mocno uszkodzone (spalone).Zerknij sobie na ten film:
https://probrow.pl/laminacja-sos-dla-spalonych-brwi/
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-21 12:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.