Biedroneczkowy wątek offtopowy. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 14:42   #4231
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Mniam. Ja Wam pozazdrościła i u mnie tez dzis pizza. Ale skromna, z tego co w domu było.

Ja zdecydowanie wolę mieć się do kogo przytulić i opowiedzieć jak mi minął dzień.

Zazdroszczę. Też bym chciała takiego tancerza ustrzelić.
Ooo jak fajniusio.
To smacznego, pizza w każdej odsłonie jest deliszys

Ja też lubię mieć się do kogo przytulić i pokrzyczeć czasem i poobrażać się, a potem znowu poprzytulać dlatego mam nadzieję, że szybko ktoś taki zagości w Twoim życiu na dłuuugo
Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
to pewnie mojemu też podsunęłaś we śnie ten pomysł na pizzę hehe
pewnie tak

[1=0c567865bc5bc81ad7100e5 7ad69b5206a79ca99_61998c2 f33ab1;40165559]
u mnie dziś na obiad jarzynowa, a jutro makaron ze szpinakiem, bo goście przychodzą wczoraj z nudów zrobiłam sałatkę z kuskusem, nawet fajna wyszła!

dziś dorwałam skakankę w wyprzedażowej B. za 4,99, będę wkurzać sąsiadów [/QUOTE]
jarzynowa i makaron ze szpinakiem

ja tymczasem opitoliłam tiramisu i odchudzanie poszło w cholere
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:44   #4232
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
no narzekac nie moge duzy to plus nie powiem bo jak sa imprezy,wesela to nie musze sie prosic tylko sam sie rwie do tanca
Mój byl srednio taneczny, ale tancował ze mną

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

[1=0c567865bc5bc81ad7100e5 7ad69b5206a79ca99_61998c2 f33ab1;40165559]kochaaana, ja mam standardowo 90/70 i nie mam pulsu na nadgarstkach, czasem się boję że jak zemdleję na ulicy i ktoś pulsu nie wyczuje to stwierdzi że nie żyję





u mnie dziś na obiad jarzynowa, a jutro makaron ze szpinakiem, bo goście przychodzą wczoraj z nudów zrobiłam sałatkę z kuskusem, nawet fajna wyszła!

dziś dorwałam skakankę w wyprzedażowej B. za 4,99, będę wkurzać sąsiadów [/QUOTE]

strzel sobie naszyjnik z grawerkiem "Spokojnie, żyję-chociaż nie wyglądam"

ja dziś chyba zrobię makaron z cukinią i bakłażanem, bo tylko tyle mam a sałatkę z kuskusem też bym zjadła moze jutro zrobię, bo dziś nie ma bardzo mam co do tej kaszy wrzucić. Co dodawałas?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:53   #4233
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
o widze ,ze dom jak u mnie
No..ciekawie było, ciągle coś się działo
Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
o Filipinke tez czytalam, Jestem jeszcze, a te Popcorny i Dziewczyny to juz za stara byla, ale brednie tam byly rowne
Ja także Filipinkę czytałam, głównie w liceum. Fajna gazeta była, taka inna od tych późniejszych Popcornów itp. Fajne są w tych wszystkich Bravach fotostory

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
może powiedzenie "nie wchodź dwa razy do tej samej rzeki" naprawdę ma znaczenie i nie wróży nic dobrego ?
Nie, nie..w szóstej klasie został odprawiony z powodu różnego "zaplecza politycznego" naszych domów, nic nie było, patrzyłam na niego z wyższością, jako na komucha Później jakoś mi to nie przeszkadzało tak bardzo
Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość

Dobrze, że nie popełnił samobójstwa.
W podstawówce to chyba za wcześnie na takie kroki..choć w sumie nigdy nie wiadomo. Ale żyje do dziś cały i zdrów w każdym razie
Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
mnie się od 7 klasy podstawówki spodobał pewien chłopak i całe liceum nie mogłam wybić go sobie z głowy. Chodził do tej samej szkoły i ciągle na niego "wpadałam". Z wyglądu ideał, z opinii naszych wspólnych znajomych ideał, my nigdy nie mieliśmy okazji pogadać, bo ja bardzo nieśmiała byłam No i któregoś dnia po 6 latach "zakochania" lub jak kto woli "platonicznej miłości" przekonałam się, że to totalny gbur, niemiły, do tego wysoko noszący głowę i stwierdziłam, że nie wiem, co mi w nim imponowało i przeszło mi, a tyle lat zmarnowałam
6 straconych lat jakby nie było Tak z perspektywy lat w ogóle stwierdzam, że dziwne czasami wybory człowiek podejmował. A ci przystojniacy to rzeczywiście często w głowach poprzewracane mają
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:54   #4234
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 460
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
strzel sobie naszyjnik z grawerkiem "Spokojnie, żyję-chociaż nie wyglądam"


Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ja dziś chyba zrobię makaron z cukinią i bakłażanem, bo tylko tyle mam a sałatkę z kuskusem też bym zjadła moze jutro zrobię, bo dziś nie ma bardzo mam co do tej kaszy wrzucić. Co dodawałas?
niewiele miałam możliwości bo bida w lodówce była kukurydzę z puszki, paprykę świeżą czerwoną i szczypiorek + włoski sos z knorra. Ładnie kolorowa wyszła - żółto-czerwono-zielona
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:55   #4235
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

U nas na obiad albo carbonarra albo lasagne, mała nie może zdecydować
A pogoda za oknem wygląda nareszcie na bardziej wiosenną

Paulincia rodziców masz super, fajna z Was rodzinka

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-04-06 o 14:56
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:05   #4236
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
no narzekac nie moge duzy to plus nie powiem bo jak sa imprezy,wesela to nie musze sie prosic tylko sam sie rwie do tanca
ja z moim byłam do tej pory tylko na jednym weselu, na którym on na dodatek nosił wódkę, także nie miał czasu tańczyć, a ja siedziałam jak kołek
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:07   #4237
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

[1=0c567865bc5bc81ad7100e5 7ad69b5206a79ca99_61998c2 f33ab1;40165559]
u mnie dziś na obiad jarzynowa, a jutro makaron ze szpinakiem, bo goście przychodzą wczoraj z nudów zrobiłam sałatkę z kuskusem, nawet fajna wyszła!
[/QUOTE]
ja miałam ochotę zrobić kuskus, ale nie mogę pszenicy jeść, ani nic co jest pszenne
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 15:08   #4238
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

[1=0c567865bc5bc81ad7100e5 7ad69b5206a79ca99_61998c2 f33ab1;40165933]



niewiele miałam możliwości bo bida w lodówce była kukurydzę z puszki, paprykę świeżą czerwoną i szczypiorek + włoski sos z knorra. Ładnie kolorowa wyszła - żółto-czerwono-zielona [/QUOTE]

ja wlasnie nie posiadam papryki nawet, bo droga byla w sklepie i srednio piekna to nie wzięłam. Uwielbiam kus kus

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
U nas na obiad albo carbonarra albo lasagne, mała nie może zdecydować
A pogoda za oknem wygląda nareszcie na bardziej wiosenną

Paulincia rodziców masz super, fajna z Was rodzinka
a dziękuję

Jest u ciebie słonce? bo u mnie nie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:15   #4239
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ja wlasnie nie posiadam papryki nawet, bo droga byla w sklepie i srednio piekna to nie wzięłam. Uwielbiam
w Biedronce papryka była do niczego i 11zł za kg. Ale w Intermarche piękne były, jak nieprawdziwe, plastikowe wszystkie takie idealne kształtne, ale cena 18zł za kg zważyłam jedną małą wielkości cytryny i kosztowałaby mnie 6zł

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość

ja tymczasem opitoliłam tiramisu i odchudzanie poszło w cholere
spoko, ja wszamałam resztę czekoladowych zajączków z Wielkanocy i nadziewanych jajeczek, też czekoladowych
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:16   #4240
farfala
Rozeznanie
 
Avatar farfala
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Wiadomości: 955
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
uuu a na co chcialas sie wybrac?
Na "Sen nocy letniej". Szlak by to.
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość

Ja też nie lubię i kompletnie nie potrafię (mam taką koordynację ruchów, że TŻ czasem do mnie mówi "Mój Słoniku" ), a za tydzień idziemy na wesele i nie wiem, co ja tam pocznę
O mojej koordynacji to ja nawet nie mówię. W dodatku mam mocny astygmatyzm i nie potrafię czasem dobrze ocenić odległości i ogólnie "zakrzywia mi się" przestrzeń. Więc baaardzo często obijam się o ściany, albo nie mieszczę w drzwiach. Ale ja to w ogóle jestem kaleczniak jakich mało.

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość

To zależy od człowieka w takim razie, bo wiele kobiet lubi stan "samotności"
Ja powiem szczerze, że jestem typem totalnie antyzwiązkowym. Jestem samotnikiem od zawsze, w dodatku wszystko musi być po mojemu, bo inaczej strasznie się wkurzam. Denerwuję się, kiedy muszę iść na jakikolwiek kompromis. Zresztą ja ogólnie nie lubię ludzi i najlepiej się czuję sama ze sobą, bo wtedy nikt mi w niczym nie przeszkadza i wszystko jest dokładnie tak, jak ja chcę.
Próbowałam dwa razy w życiu wejść w związek i dwa razy była totalna klapa, po czym stwierdziłam, że nie ma co na siłę czegokolwiek robić i będę żyć tak, jak mi się podoba, nie oglądając się na to, co inni o tym sądzą.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------



strzel sobie naszyjnik z grawerkiem "Spokojnie, żyję-chociaż nie wyglądam"

ja dziś chyba zrobię makaron z cukinią i bakłażanem, bo tylko tyle mam a sałatkę z kuskusem też bym zjadła moze jutro zrobię, bo dziś nie ma bardzo mam co do tej kaszy wrzucić. Co dodawałas?
Rozwalił mnie ten pomysł graweru:c ojest:.
A sałatkę z kuskusem uwielbiam. Muszę zrobić, bo już daawno nie jadłam.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ja z moim byłam do tej pory tylko na jednym weselu, na którym on na dodatek nosił wódkę, także nie miał czasu tańczyć, a ja siedziałam jak kołek
Na weselu nie byłam jakieś hmmm..... piętnaście lat?
__________________
Smutno jest, gdy resztkami złudzeń Duszę podpartą,
Rozum uświadomić musi, że.... nie było warto.
farfala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:17   #4241
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
w Biedronce papryka była do niczego i 11zł za kg. Ale w Intermarche piękne były, jak nieprawdziwe, plastikowe wszystkie takie idealne kształtne, ale cena 18zł za kg zważyłam jedną małą wielkości cytryny i kosztowałaby mnie 6zł

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------


spoko, ja wszamałam resztę czekoladowych zajączków z Wielkanocy i nadziewanych jajeczek, też czekoladowych
papryka 18zł... świat się kończy
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 15:22   #4242
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
A ci przystojniacy to rzeczywiście często w głowach poprzewracane mają
ja się cieszę, że mój urodziwy nie jest, przynajmniej żadna siksa mi go nie będzie próbowała odbić a mądry i poukładany jest, to może faktycznie coś w tym jest

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
U nas na obiad albo carbonarra albo lasagne, mała nie może zdecydować
jedno i drugie ale chyba na lasagne bardziej się piszę

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość

Jest u ciebie słonce? bo u mnie nie
u mnie jest
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:24   #4243
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Tez tak mysle we dwoje zawsze razniej Oczywiscie nie powiem czasem lubie jak mam czas tylko dla siebie gdzies wyskocze z kolezanka albo nawet sama w domu pobede taki czas tez jest potzrebny
To Kayra mieszkasz calkiem sama jesli mozna zapytac? Jakis kawaler sie kreci kolo Ciebie?
Nio. To chyba normalne że w związku trzeba mieć też czas dla siebie, dla zdrowia psychicznego
Niedługo będę, bo sie przeprowadzam do Warszawy. Nie mam kawalera, mój były się kręci, ale...
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
no narzekac nie moge duzy to plus nie powiem bo jak sa imprezy,wesela to nie musze sie prosic tylko sam się rwie do tanca
Super zazdroszczę. Od byłego na weselach słyszałam, że on na trzeźwo nie tańczy ale to też zależało od humoru, bo czasem tańczyl.

[1=0c567865bc5bc81ad7100e5 7ad69b5206a79ca99_61998c2 f33ab1;40165559]k
dziś dorwałam skakankę w wyprzedażowej B. za 4,99, będę wkurzać sąsiadów [/QUOTE]
Ta z licznikiem? O ja, tez bym kupiła.
Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
To smacznego, pizza w każdej odsłonie jest deliszys

Ja też lubię mieć się do kogo przytulić i pokrzyczeć czasem i poobrażać się, a potem znowu poprzytulać dlatego mam nadzieję, że szybko ktoś taki zagości w Twoim życiu na dłuuugo
Ja juz najedzona.
Ooo kochana jesteś, dzięki, mam nadzieje że ktoś się znajdzie, chociaż twierdzę ze jak na studiach się nie znalazło, to już potem pod górkę. Tym bardziej teraz stolica i jej pośpiech w tym względzie tez mnie nie nastraja pozytywnie, chyba że jak dziewczyny zacznę grzebać w necie, albo jak Kasztanka na stancji poznam
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
strzel sobie naszyjnik z grawerkiem "Spokojnie, żyję-chociaż nie wyglądam"

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
U nas na obiad albo carbonarra albo lasagne, mała nie może zdecydować
A pogoda za oknem wygląda nareszcie na bardziej wiosenną

Paulincia rodziców masz super, fajna z Was rodzinka
U mnie dalej szaro i pełno wody. Ble.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:31   #4244
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Nio. To chyba normalne że w związku trzeba mieć też czas dla siebie, dla zdrowia psychicznego
Niedługo będę, bo sie przeprowadzam do Warszawy. Nie mam kawalera, mój były się kręci, ale...

Super zazdroszczę. Od byłego na weselach słyszałam, że on na trzeźwo nie tańczy ale to też zależało od humoru, bo czasem tańczyl.


Ta z licznikiem? O ja, tez bym kupiła.

Ja juz najedzona.
Ooo kochana jesteś, dzięki, mam nadzieje że ktoś się znajdzie, chociaż twierdzę ze jak na studiach się nie znalazło, to już potem pod górkę. Tym bardziej teraz stolica i jej pośpiech w tym względzie tez mnie nie nastraja pozytywnie, chyba że jak dziewczyny zacznę grzebać w necie, albo jak Kasztanka na stancji poznam



U mnie dalej szaro i pełno wody. Ble.
studia, nie studia, pomyśl sobie, że zmieniasz otoczenia i poznasz nowych ludzi, więc czemu mialabys nie spotkać kogos interesującego ?

ja wczoraj przystojniaka widzialam ale bylam zajęta czytaniem książki, więc nawet nie dosłyszalam nazwiska

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Nie mignęły wam nigdzie lakiery Syoss w promocji? Albo coś równie mocnego? Bo mi się konczy a to jedyny kosmetyk, którego nie mam w zapasie co dziwne, bo jeden się konczy i zaraz kupuję następny. A innych rzeczy mam zapasu że ho ho.

Ale mam tez trochę rzeczy pootwieranych i teraz mam misterny plan, wykonczyc je wszystkie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:40   #4245
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość

A ja uwielbiam, z pewnością po mamie, bo na bank nie po tacie
Niedawno u kolezanki bylam i się rozkręcila impreza. To poszalałam, aż zakwasy miałam kolega mną rzucał jak w jakimś dirty dancing haha. Tylko potem się wkręcił za bardzo i dzwonil mnie na spacery zapraszać
Tak się zbieram Kasztanko, żeby wejsc na twojego bloga, ale ta pizza mnie powstrzymuje, bo nie mam nic sensownego w lodówce
To kolega faktycznie się wkręcił
A co do bloga, to wieczorem wstawię recenzje słodyczy i ranking tuszy do rzęs

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Zrobiłam z cebulką, kurczakiem, ogórkiem, pomidorem i kukurydzą, taka kebabowa
Ale bym zjadła, pysznie wygląda

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ej miałam nie oglądać żadnej pizzy! haha

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Kasztanko przyglądałaś się tej diecie WW co kiedyś ci pisałam?
Przyglądałam się, ale brakuje mi jednej rzeczy: motywacji

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
jestem cudowny rocznik '88 mój TŻ będzie miał urodziny lada "tygodnie" i tak chodziłam z nim do jednej klasy w LO
To tak, jak ja faktycznie

Miłego dnia dziewczynki, ja pewnie wieczorem się pojawię dopiero, bo teraz idziemy z TŻtem na zakupy, a potem mamy się "integrować" z tą drugą parą, nie wiem tylko jak to wyjdzie, bo żadne z nas nie ma nastroju na imprezy
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:42   #4246
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
studia, nie studia, pomyśl sobie, że zmieniasz otoczenia i poznasz nowych ludzi, więc czemu mialabys nie spotkać kogos interesującego ?

ja wczoraj przystojniaka widzialam ale bylam zajęta czytaniem książki, więc nawet nie dosłyszalam nazwiska

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Nie mignęły wam nigdzie lakiery Syoss w promocji? Albo coś równie mocnego? Bo mi się konczy a to jedyny kosmetyk, którego nie mam w zapasie co dziwne, bo jeden się konczy i zaraz kupuję następny. A innych rzeczy mam zapasu że ho ho.

Ale mam tez trochę rzeczy pootwieranych i teraz mam misterny plan, wykonczyc je wszystkie
Oj wiesz, ja jakaś nieśmiała się zrobiłam jeśli chodzi o poznawanie nowych facetów więc marnie to widzę.
Ja nie pomogę, bo nie używam za często lakieru, bo mam chyba wrażliwą skórę głowy i zaraz mam łupież.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:46   #4247
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 460
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Ta z licznikiem? O ja, tez bym kupiła.
dokładnie ta tylko teraz siedzę i próbuję ten licznik jakoś ustawić, co wcale nie jest tak proste jak zakładałam...
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:47   #4248
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ale bym zjadła, pysznie wygląda



Miłego dnia dziewczynki, ja pewnie wieczorem się pojawię dopiero, bo teraz idziemy z TŻtem na zakupy, a potem mamy się "integrować" z tą drugą parą, nie wiem tylko jak to wyjdzie, bo żadne z nas nie ma nastroju na imprezy
dzięki
przyjemnej integracji życzę podobno, jak nie masz nastroju, to impreza zawsze się udaje, przynajmniej u mnie to się sprawdza
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:56   #4249
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To kolega faktycznie się wkręcił
A co do bloga, to wieczorem wstawię recenzje słodyczy i ranking tuszy do rzęs



Ale bym zjadła, pysznie wygląda



Przyglądałam się, ale brakuje mi jednej rzeczy: motywacji



To tak, jak ja faktycznie

Miłego dnia dziewczynki, ja pewnie wieczorem się pojawię dopiero, bo teraz idziemy z TŻtem na zakupy, a potem mamy się "integrować" z tą drugą parą, nie wiem tylko jak to wyjdzie, bo żadne z nas nie ma nastroju na imprezy
Wiesz co, ja ostatnio tez nie mam motywacji zeby liczyc punkty, glownie z braku czasu ale już się biorę za to. W kazdym razie jestem teraz swietnie zorientowana, ktore produkty mają mało a ktore duzo punktów i dzięki temu wybieram przeważnie te malo punktowane. Dzięki temu duuużo lepiej się czuję. Bo takie normalne jedzenie bez tej wiedzy, ma naprawdę dużo punktów. A z tą wiedzą jem rozsądniej przez caly styczen liczylam wszystko, teraz juz nie, bo ciągle cos staje mi na drodze. Ale wybieram zdrowsze produkty.

Milej zabawy! i zakupów!

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Oj wiesz, ja jakaś nieśmiała się zrobiłam jeśli chodzi o poznawanie nowych facetów więc marnie to widzę.
Ja nie pomogę, bo nie używam za często lakieru, bo mam chyba wrażliwą skórę głowy i zaraz mam łupież.
Ze mna roznie bywa. Niedawno uslyszalam, że jestem nieśmiala, ale jak chcę to potrafię bo cicha woda brzegi rwie i że w głębi duszy wcale taka niesmiala nie jestem

Ja kiedys wcale nie używalam, ale od niecalych 2 lat wielbię fryzurę w stylu Małej Mi, bo jest najwygodniejsza na swiecie i muszę pryskać grzywkę lakierem zeby się trzymała

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
dzięki
przyjemnej integracji życzę podobno, jak nie masz nastroju, to impreza zawsze się udaje, przynajmniej u mnie to się sprawdza
u mnie też a jak się szykowałam na imprezę to w ogóle nie wypaliła
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 16:01   #4250
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
a dziękuję

Jest u ciebie słonce? bo u mnie nie
U mnie jest pięknie, serio..aż nie mogę uwierzyć. Nie jest ciepło co prawda, ale słoneczko mocno świeci
Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ja się cieszę, że mój urodziwy nie jest, przynajmniej żadna siksa mi go nie będzie próbowała odbić a mądry i poukładany jest, to może faktycznie coś w tym jest

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------


jedno i drugie ale chyba na lasagne bardziej się piszę

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------


u mnie jest
Moja babcia mówiła, że chłop to tylko od diabła powinien być ładniejszy, tak więc jak mało urodziwy to jest ok Mój według mnie był urodziwy, wydawało mi się że nie wiadomo kogo mam bo zakompleksiona mocno byłam
Lasagne mówisz..tylko mi się zawsze krańce przypalają, to znaczy takie twarde są po upieczeniu. No i więcej z nią roboty. Chyba, że wyskoczę do biedrony i wezmę gotowca, tego z lodówki, one są calkiem przyzwoite
Choć w planach był lidl bo tam są te pomidory suszone w promocji więc chciałam zapasik zrobić mały.

Farfala nie miałam okazji się jeszcze przywitać
Może z tym samotnictwem zerwiesz gdy pojawi się ktoś ciekawy na horyzoncie..miło jest mieć się do kogo czasami przytulić

Kasztanko daj znać jak integracja wypadła
Ja idę za to odwiedzić mojego 9 miesięcznego chrześniaka

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-04-06 o 16:04
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:07   #4251
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
U mnie jest pięknie, serio..aż nie mogę uwierzyć. Nie jest ciepło co prawda, ale słoneczko mocno świeci
ale ci dobrze
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:12   #4252
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mój byl srednio taneczny, ale tancował ze mną

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------



strzel sobie naszyjnik z grawerkiem "Spokojnie, żyję-chociaż nie wyglądam"

ja dziś chyba zrobię makaron z cukinią i bakłażanem, bo tylko tyle mam a sałatkę z kuskusem też bym zjadła moze jutro zrobię, bo dziś nie ma bardzo mam co do tej kaszy wrzucić. Co dodawałas?
no to najwazniejsze,ze z Toba tancowal
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:14   #4253
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Moja babcia mówiła, że chłop to tylko od diabła powinien być ładniejszy, tak więc jak mało urodziwy to jest ok Mój według mnie był urodziwy, wydawało mi się że nie wiadomo kogo mam bo zakompleksiona mocno byłam
Lasagne mówisz..tylko mi się zawsze krańce przypalają, to znaczy takie twarde są po upieczeniu. No i więcej z nią roboty. Chyba, że wyskoczę do biedrony i wezmę gotowca, tego z lodówki, one są calkiem przyzwoite
coś jest w tym powiedzonku
ja uwielbiam wszystkie makarony zapiekane tych w zupie już nie bardzo, na spaghetti muszę mieć dzień. Ale cannelloni, conchillioni (czy jakoś tak ) to ubóstwiam z tym, że muszę ograniczać gluten i tu diabeł pogrzebany
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:15   #4254
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ja z moim byłam do tej pory tylko na jednym weselu, na którym on na dodatek nosił wódkę, także nie miał czasu tańczyć, a ja siedziałam jak kołek
to szkoda a nikt Cie do tanca nie prosil? albo z innymi dziewczynami tak wiesz w kolku nie moglas tancowac Ja tam nie zawsze musze z chlopem
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:19   #4255
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

[1=0c567865bc5bc81ad7100e5 7ad69b5206a79ca99_61998c2 f33ab1;40166769]dokładnie ta tylko teraz siedzę i próbuję ten licznik jakoś ustawić, co wcale nie jest tak proste jak zakładałam... [/QUOTE]
O kurcze to nieźle ja przecenili, farcik.
Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
dzięki
przyjemnej integracji życzę podobno, jak nie masz nastroju, to impreza zawsze się udaje, przynajmniej u mnie to się sprawdza
Właśnie, albo jak sie nie chce iść.
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja ostatnio tez nie mam motywacji zeby liczyc punkty, glownie z braku czasu ale już się biorę za to. W kazdym razie jestem teraz swietnie zorientowana, ktore produkty mają mało a ktore duzo punktów i dzięki temu wybieram przeważnie te malo punktowane. Dzięki temu duuużo lepiej się czuję. Bo takie normalne jedzenie bez tej wiedzy, ma naprawdę dużo punktów. A z tą wiedzą jem rozsądniej przez caly styczen liczylam wszystko, teraz juz nie, bo ciągle cos staje mi na drodze. Ale wybieram zdrowsze produkty.

Milej zabawy! i zakupów!

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------



Ze mna roznie bywa. Niedawno uslyszalam, że jestem nieśmiala, ale jak chcę to potrafię bo cicha woda brzegi rwie i że w głębi duszy wcale taka niesmiala nie jestem

Ja kiedys wcale nie używalam, ale od niecalych 2 lat wielbię fryzurę w stylu Małej Mi, bo jest najwygodniejsza na swiecie i muszę pryskać grzywkę lakierem zeby się trzymała

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------



u mnie też a jak się szykowałam na imprezę to w ogóle nie wypaliła
Ja w towarzystwie znanych mi osób to nieśmiała taka nie jestem, gorzej jak poznaje jakiegoś faceta
Ja też lubię takie fryzury, ale chyba od częstego noszenia, włosy mi się z przodu przerzedziły bo nie wiem jaki mógłby być inny powód.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:21   #4256
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Miałam nic kosmetycznego nie kupować ostatnio, ale po tych wszystkich dobrych opiniach nie mogłam się powstrzymać i zakupiłam peeling winogronowy! Polecam jak najbardziej, zakochałam się w nim!
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:24   #4257
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Nio. To chyba normalne że w związku trzeba mieć też czas dla siebie, dla zdrowia psychicznego
Niedługo będę, bo sie przeprowadzam do Warszawy. Nie mam kawalera, mój były się kręci, ale...

Super zazdroszczę. Od byłego na weselach słyszałam, że on na trzeźwo nie tańczy ale to też zależało od humoru, bo czasem tańczyl.


Ta z licznikiem? O ja, tez bym kupiła.

Ja juz najedzona.
Ooo kochana jesteś, dzięki, mam nadzieje że ktoś się znajdzie, chociaż twierdzę ze jak na studiach się nie znalazło, to już potem pod górkę. Tym bardziej teraz stolica i jej pośpiech w tym względzie tez mnie nie nastraja pozytywnie, chyba że jak dziewczyny zacznę grzebać w necie, albo jak Kasztanka na stancji poznam



U mnie dalej szaro i pełno wody. Ble.
No tak tak jasne masz racje z tym zdrowiem psychicznym
A to bedziesz mieszkac w stolycy Sie kreci ale rozumiem sie raczej nie wkreci tak?
No raczej tak zawsze jest,ze na weselach to sie bawia jeszcze bardziej jak cos se chlapna Ja ogolem raczej nie pije bo mam cere naczynkowa i po alkoholu jestem czerwona jak burak wiec wole unikac takich atrakcji wygladam jak debil takze Ja to zazwyczaj calkiem na trzezwo sie super bawie do szczescia mi alko nie potzrebny
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:37   #4258
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Miałam nic kosmetycznego nie kupować ostatnio, ale po tych wszystkich dobrych opiniach nie mogłam się powstrzymać i zakupiłam peeling winogronowy! Polecam jak najbardziej, zakochałam się w nim!
tego akurat nie mialam, bo krążyły opinie, że kiepsko pachnie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:43   #4259
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

ugotowalam kaszke dla dzieci, chce ktos



w koinku rozpala sie wosk slodki groszek, to sie przeslodze juz


---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

http://www.alledrogeria.pl/manufactu...anufacturer=55

uzywalyscie cos z tych rzeczy do wlosow znaczy vatika czy dabur?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2013-04-06 o 17:00
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:45   #4260
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
ugotowalam kaszke dla dzieci, chce ktos



w koinku rozpala sie wosk slodki groszek, to sie przeslodze juz

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

http://www.alledrogeria.pl/manufactu...anufacturer=55

uzywalsycie cos z tych rzeczy do wlosow znaczy vatika czy dabur?

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

http://www.alledrogeria.pl/manufactu...anufacturer=55

uzywalyscie cos z tych rzeczy do wlosow znaczy vatika czy dabur?
Kasztanka chwaliła
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.