Praca za granicą - ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-03, 10:28   #271
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Praca opiekunki za granicą?

Jestem od dwóch dni na nowej stelli. Moja poprzednia podopieczna zmarła. Kurcze - smutek był wielki, jakbym bliską osobę straciła.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 10:54   #272
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Praca opiekunki za granicą?

Hej,
ale dawno nie zaglądałam do tego wątku.
Przykro mi z powodu poprzedniej podopiecznej. Wszyscy jednak wiemy, że pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, ominąć. Myśl sobie, że dzięki Tobie było jej chociaż w tych ostatnich chwilach lepiej!

Nie chcę być wścibska, ale jak jest teraz? Jak Ci się teraz pracuje? Mogłabyś napisać coś więcej?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 09:48   #273
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Praca opiekunki za granicą?

Stellę mam teraz spokojną. Babcia jest na chodzie i nawet wczoraj się sama do fryzjera wybrała. Ma sporo chęci do życia. Chce spotykać się ze znajomymi, a gdzie się da to wychodzi sama. Na dalsze wojaże oczywiście ciągnie mnie ze sobą. Jestem teraz tylko zmienniczką, ale dzielimy się pół na pół, to znaczy każda siedzi po trzy miesiące i zmiana. Mam właśnie dylemat, bo mi miesiąc odpoczynku spokojnie wystarcza, a nie mogę wygryźć mojej zmienniczki przecież, chociaż bardzo mi się tutaj podoba i chciałabym tutaj pracować jakoś dłużej.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:54   #274
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Praca opiekunki za granicą?

Kurcze jak fajnie,że trafiłam na Twój wątek Byłam dziś w agencji i czekam na pracę właśnie. Boję się wyjazdu, ale po tym co pisałaś widze, że można Dam radę, wiem to..
W prawdzie nie jadę jako opiekunka, chociaż chciałabym, ale niestety z niemieckim u mnie bardzo słabo..
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 11:14   #275
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Praca opiekunki za granicą?

Letik dasz radę na pewno! Widzę że masz w podpisie fragment kawałka Mariki "Siła ognia" - pokaż że też masz tą siłę. Lubię słuchać tego kawałka w chwilach zwątpienia (i jeszcze kilku innych kawałków). Powodzenia! Do odważnych świat należy!
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:48   #276
maltoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 50
Dot.: Praca opiekunki za granicą?

Hej dziewczyny
poczytalam was topik i mama pare zpaytań. Moja siostra wlasnie ydzien temu wyjechala do Niemiec z Interkadra- czy ktoras moze coś wiecej o nich powiedziec? Siostra niemiecki zna słabo i doświadczenia teżduzo nie miala- dostała 1000 euro na poczatek- prace ma teoretycznie na 4 m-ce. Za wszystkie porady bede wdzięczna

Kalabus- jestem pod wrażeniem!!! silna z Ciebie kobieta- zamienić prace biurowa na opiekę nad starszymi...
__________________
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Małymi kroczkami do Ciebie...

************************* **********
Szczeście moje nasłodsze ---> Maja- 23.08.2011
maltoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:08   #277
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Praca opiekunki za granicą?

Dziwne że ją bez znajomości języka zatrudnili, ale na pewno jak będzie za granicą przez 4 miesiące, to wiele się nauczy. A co do tego że jestem silną kobietą - nie powiedziałabym że jestem silną kobieta, raczej pieniądz to silny motywator!
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 15:47   #278
maltoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 50
Dot.: Praca opiekunki za granicą?

HEJ.. ale ja nie napisałam ze ona nie umie nic a nic.. zna go po prostu słabo- ot tyle co np.roku kursu, czyli taki komunikatywny. a doświadczenia- no też nie dużo- 2 lata na oddziale przy rehabilitacji pacjentów.
__________________
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Małymi kroczkami do Ciebie...

************************* **********
Szczeście moje nasłodsze ---> Maja- 23.08.2011
maltoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 12:08   #279
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Praca opiekunki za granicą?

No to powinna spokojnie pracę opiekunki dostać, ale wynagrodzenie na początku zależy od umiejętności posługiwania się językiem. Jak wyjedzie raz, to na pewno podłapie sporo i już na drugi wyjazd zarobi ze 100 euro miesięcznie więcej.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 11:16   #280
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Praca opiekunki za granicą?

Maltoska daj znać jak jej to poszło, o ile w ogóle pojedzie. Moja koleżanka jeszcze z czasów liceum też rozważa wyjazd, a nie wiem co jej powiedzieć. Jeszcze uczy się języka żeby sobie przypomnieć, bo z niemieckim od matury nie miała do czynienia.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 17:01   #281
maltoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 50
Dot.: Praca opiekunki za granicą?

hej hej, ale moja siostra juz tam jest znaczy w niemczech a ja pytalam czy któras z was jeździ może z ta firma dzieki za link- ale malo pomógł, info tam nie sa zbyt aktualne
__________________
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Małymi kroczkami do Ciebie...

************************* **********
Szczeście moje nasłodsze ---> Maja- 23.08.2011
maltoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 10:50   #282
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Praca opiekunki za granicą?

Maltoska chodzi Ci o Aterimę, czy o jakąś inną firmę? W jakim mieście jest Twoja siostra? Opiekuje się facetem, czy babką?
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 13:25   #283
Narila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Rzeczywiście coś konkretnego ciężko znaleźć, ale praca za granicą jest.
Na początku- jeżeli nie masz tzw. "fachu" w ręku czy nie jesteś wykwalifikowanym inżynierem itp to na ciekawą pracę nie ma co liczyć, ale płaca zawsze lepsza niż w kraju.
Narila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 16:26   #284
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Cytat:
Napisane przez Narila Pokaż wiadomość
Rzeczywiście coś konkretnego ciężko znaleźć, ale praca za granicą jest.
Na początku- jeżeli nie masz tzw. "fachu" w ręku czy nie jesteś wykwalifikowanym inżynierem itp to na ciekawą pracę nie ma co liczyć, ale płaca zawsze lepsza niż w kraju.
A twierdzisz tak na podstawie?
Trzeba też rozgraniczyć, co to znaczy ciekawa praca i wykwalifikowany inżynier, bo z powyższym się nie zgodzę.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 18:37   #285
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Chyba chodzi o prace nie-fizyczna. Bo fizyczna mozna jakas tam znalezc - im ciezsza tym wiecej ofert.

Mieszkalam juz w 2 kraju i malo znam osob pracujacych umyslowo. Zawyczaj sa to osoby ktore i w poslce mialy dobra prace i zarobki.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 19:16   #286
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o prace nie-fizyczna. Bo fizyczna mozna jakas tam znalezc - im ciezsza tym wiecej ofert.

Mieszkalam juz w 2 kraju i malo znam osob pracujacych umyslowo. Zawyczaj sa to osoby ktore i w poslce mialy dobra prace i zarobki.
Ja właśnie się zajmuje rekrutacją międzynarodową, także zależy gdzie się szuka ofert pracy, z jakimi firmami się nawiąże współpracę.
Najwięcej ofert jest dla młodych i tutaj nie ma co ukrywać- stawka wiekowa, niewykwalifikowani pracownicy. Specjaliści też mają ciekawe oferty, z tym, że zależy, w jakim sektorze. Z pracą umysłową jest chyba w tej kwestii najciężej, ale ostatnio coraz częściej się pojawiają takie prace, bo zajmowałam się ofertą na tłumacza.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 21:14   #287
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

No dobra..ale tlumacz..czyli osoba znajaca biegle jakis jezyk (czyli majaca jakis "fach")bez problemu znajdzie dobra prace w polsce...za granica tez sobie poradzi...takie osoby moga liczyc na ciekawa prace...(czytaj..nie byle co i nie fizycznie)


Ale skoro twierdzisz ze masz oferty konkretnej pracy bez jakis szczegolnych kwalifikacji to podaj linki..bo puki co sama sobie przeczysz


Nie zapomnij napisac gdzie szukac ofert pracy lol...i z jakimi firmami nawiazac wspolprace lol


Bo puki co to twoje wypowidzi to takie malo maslane..

Edytowane przez banana84
Czas edycji: 2012-11-07 o 21:26
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 21:19   #288
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
No dobra..ale tlumacz..czyli osoba znajaca biegle jakis jezyk (czyli majaca jakis "fach")bez problemu znajdzie dobra prace w polsce...za granica tez sobie poradzi...i fiadomo ze takie osoby moga liczyc na ciekawa prace...(czytaj..nie byle co i nie fizycznie)


Ale skoro twierdzisz ze masz oferty konkretnej pracy bez jakis szczegolnych kwalifikacji to podaj linki..bo puki co sama sobie przeczysz
Podałam przykład jednej oferty, nie muszę wymieniać wielu ofert, poza tym reklama na wizażu jest płatna. Wystarczy poszukać, były na forum niejednokrotnie podawane linki, pytano o różne agencja pracy. Nie od razu Kraków zbudowano, a na tacy w dzisiejszych czasach nikt niczego nie podaje.


Ps. Z tym "fiadomo" i "póki", żartujesz prawda?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 21:35   #289
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Jaki niby przyklad podalas?:P bo zadnego konkretnego nie widze....a tlumacz to raczej kiepski przyklad.. takie osoby to raczej nie maja problemow z praca czy w kraju czy za granica..

Jesli twoje jedyne argumenty to moje bledy podczas pisania, to troche kiepsko......(niektorzy ludzie maja dyslekcje i dysgrafie - jesli cokolwiek ci to mowi lol).

Na tacy nie musisz..ale pisz konkrety..a nie jakies farmazony jak do tej pory

Skoro twierdzisz, ze nie trzeba byc inzynierem, albo miec fachu (konkretnej umiejetnosci) by miec ciekawa prace za granica to poprzyj ta teze..czekam;]

Edytowane przez banana84
Czas edycji: 2012-11-07 o 21:40
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 21:42   #290
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
Jaki niby przyklad podalas?:P bo zadnego konkretnego nie widze....a tlumacz to raczej kipeski przyklad..bo jak wspomnialam takie osoby to raczej nie maja problemow z praca czy w kraju czy za granica..

Jesli twoje jedyne argumenty to moje bledy podczas pisania, to troche kiepsko......(niektorzy ludzie maja dyslekcje i dysgrafie - jesli cokolwiek ci to mowi lol).

Na tacy nie musisz..ale pisz konkrety..a nie jakies farmazony jak do tej pory
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Nie będę Cię wyręczać w szukaniu, bo jak wspomniałam powyżej- były podawane linki już niejednokrotnie na forum, wystarczy poszukać, a nie wyręczać się innymi.

Poza tym zaznajom się z pojęciem "rekrutacja", bo zajmowanie się nią, to nie tylko praca w agencji pracy.

Ps. Znam osoby, które mają wszelkiego rodzaju "dys" i przynajmniej starają się pisać poprawnie lub używają Mozilli, która sprawdza pisownię, no ale trzeba chcieć...

Skoro twierdzisz, że piszę farmazony, a widzę, że pojęcia o tym nie masz, to nie mamy o czym rozmawiać

Edit:
Ps. I zmieniaj co chwilę postów, bo robi się to wręcz żałosne...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2012-11-07 o 21:43 Powód: edit.
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 21:52   #291
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Nie zmieniam..poprawiam bledy , ktore wiem ze robie a ktore wychwytuje po czasie.


A bys sie zdziwila...bo pracowalam 3 lata w HR w tym w jednej z sieciowych agencji pracy jako rekruter.


Stad wiem, ze czesto pracuja tam osoby przypadkowe, studenci na stazu i praktykanci ktorzy mysla ze pozjadali wszelkie rozumy.

Mi nie potrzeba linkow do agencji pracy za granica. Stwierdzilas ze mozna meic ciekawa prace nie majac fachu i nie bedac inzynierem. Niestety nie poparlas tego zadnym przykladem. Wiec przestan sie juz wymadrzac. Skoro brak ci argumentow - zamilknij.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 22:06   #292
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
Nie zmieniam..poprawiam bledy , ktore wiem ze robie a ktore wychwytuje po czasie.


A bys sie zdziwila...bo pracowalam 3 lata w HR w tym w jednej z sieciowych agencji pracy jako rekruter.


Stad wiem, ze czesto pracuja tam osoby przypadkowe, studenci na stazu i praktykanci ktorzy mysla ze pozjadali wszelkie rozumy.

Mi nie potrzeba linkow do agencji pracy za granica. Stwierdzilas ze mozna meic ciekawa prace nie majac fachu i nie bedac inzynierem. Niestety nie poparlas tego zadnym przykladem. Wiec przestan sie juz wymadrzac. Skoro brak ci argumentow - zamilknij.
No tak, jakoś widać, że cytowałam coś innego, co coś innego zostało dopisane, a błędy zostały, także słaby argument

Nie mam się czym zdziwić, fajnie, że pracowałaś, mam Ci pogratulować?
No właśnie pobiłaś mnie doświadczeniem

Poza tym pojawiłaś się w tym wątku znikąd i na siłę chcesz udowodnić swoje racje. A racje, jak to racje- każdy ma swoje.

I nie rób ze mnie debila, bo czytać potrafię i odnoszę się do twoich odpowiedzi... I nie jestem żadnym studenciakiem albo stażystą.

Ok, więc zaczynamy:
1.
Cytat:
Ale skoro twierdzisz ze masz oferty konkretnej pracy bez jakis szczegolnych kwalifikacji to podaj linki..bo puki co sama sobie przeczysz
Twoja powyższa odpowiedź:
Cytat:
Mi nie potrzeba linkow do agencji pracy za granica.
Określ się w końcu, czego chcesz?

2.
Cytat:
Nie zmieniam..poprawiam bledy , ktore wiem ze robie a ktore wychwytuje po czasie.
Posty rzekomo pozmieniane w temacie:
Cytat:
Bo puki co to twoje wypowidzi to takie malo maslane..
Cytat:
bo puki co sama sobie przeczysz
Mam dalej wymieniać?


Nie brakuje mi argumentów, ale jak już z kimś polemizujesz, to przynajmniej nie przecz sama sobie, co właśnie widać w powyższych przykładach

Ale skoro chcesz to usłyszeć- to tak, zniżyłaś mnie do kompromitacji i pobiłaś doświadczeniem
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 22:17   #293
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Z postu usunelam: "jak wspominalam" i porawialam slowo wiadomo....wow..jaka wielka zmiana tresci.


Pozniej wyrwalas moja wypowiedz z konteksu. Owszem..chetnie zobacze linki do tych ciekawych ofert pracy za grnaica dla osob bez fachu i i nie inzynierow.
Natomaist nie potrzebuje linkow do agencji pracy za granica. Zebys nie mysla ze ktos tu probuje sie Toba wyreczyc lol.

znizyc kogos do kompromitacji - jeszcze nie slyszlam takiego sformuowania:P

a co do tego ze pojawilam sie "z nikad" - tochyba forum i nie potrzebuje zaproszenia od jasnie pani by odpisac na posta?? a moze znowu sie mysle? lol
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 22:24   #294
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
Z postu usunelam: "jak wspominalam" i porawialam slowo wiadomo....wow..jaka wielka zmiana tresci.


Pozniej wyrwalas moja wypowiedz z konteksu. Owszem..chetnie zobacze linki do tych ciekawych ofert pracy za grnaica dla osob bez fachu i i nie inzynierow.
Natomaist nie potrzebuje linkow do agencji pracy za granica. Zebys nie mysla ze ktos tu probuje sie Toba wyreczyc lol.

znizyc kogos do kompromitacji - jeszcze nie slyszlam takiego sformuowania:P

a co do tego ze pojawilam sie "z nikad" - tochyba forum i nie potrzebuje zaproszenia od jasnie pani by odpisac na posta?? a moze znowu sie
mysle? lol
Czytać uczyli w podstawówce, więc jeżeli zrozumiesz powyższą treść, to wtedy podejmę z Tobą dalsza polemikę, bo póki co nie wiedzę takowej potrzeby- rozmawiać z osobą, która co chwilę się czegoś wypiera.
Zabawa w kotka i myszę- chcę linki, nie jednak nie chcę, albo znów chcę...

Zaproszenia nie potrzebujesz, aby komuś odpisać, pisz sobie, ile chcesz, ale nie ze mną, czemu? Wspomniałam wyżej.

Koniec, amen w temacie, bo mam ważniejsze rzeczy na głowie niżeli udowadnianie Ci, iż po raz kolejny sama sobie przeczysz

Amen.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 22:59   #295
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Ja sobie nie przecze - linki do konkretnych ofert pracy a linki do agencji pracy to nie jedno o to samo. Logiczne? jak widac nie dla wszystkich


Brak ci argumentow wiec wyskakujesz ze slabymi tekscikami o bledach ortograficznych czy czytaniu ze zrozumieniem....typowe


A i dobrze ze konczysz..pograzylas sie juz wystaczajaco..sorry...zni zylas do kompromitacji

Edytowane przez banana84
Czas edycji: 2012-11-07 o 23:04
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 23:00   #296
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
ja sobie nie przecze - linki do konkretnych ofert pracy a linki do agencji pracy to nie jedno o to samo. Logiczne? Jak widac nie dla wszystkich


Brak ci argumentow wiec wyskakujesz ze slabymi tekscikami o bledach ortograficznych czy czytaniu ze zrozumieniem....typowe


a i dobrze ze konczysz..pograzylas sie juz wystaczajaco..sorry...zni zylas do kompromitacji
:d:d:d
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 23:41   #297
Maddelaina
Raczkowanie
 
Avatar Maddelaina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 345
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Zawsze można jechać w ciemno ;d Mi się już 4 razy udało bardzo fajne prace wakacyjne poznajdywać.
__________________


"Odważny to nie ten, kto się nie boi,
lecz ten, kto wie,
że są rzeczy ważniejsze niż strach.

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale"

Maddelaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 08:39   #298
Narila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
A twierdzisz tak na podstawie?
Trzeba też rozgraniczyć, co to znaczy ciekawa praca i wykwalifikowany inżynier, bo z powyższym się nie zgodzę.


Chodziło mi o to iż nie sposób znaleźć pracę, która Cię nie interesuje i chodzić do niej tylko dlatego bo musisz, bo są potrzebne pieniądze. Fajnie jest zajmować się czymś co Ci się podoba i sprawia przyjemność.
Narila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 16:44   #299
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca za granicą? Gdzie, jak, kiedy?

Cytat:
Napisane przez Maddelaina Pokaż wiadomość
Zawsze można jechać w ciemno ;d Mi się już 4 razy udało bardzo fajne prace wakacyjne poznajdywać.
Jasne, że można- wszystkie chwyty dozwolone, jednak mało jest takich ryzykantów, chociaż niektórzy to lubią A tak poważnie, to nie odważyłabym się gdzieś pojechać w ciemno, znam różne osoby, które tak wyjeżdżały i równie różnie się to kończyło- jednym się poszczęściło, innym nie...

Cytat:
Napisane przez Narila Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to iż nie sposób znaleźć pracę, która Cię nie interesuje i chodzić do niej tylko dlatego bo musisz, bo są potrzebne pieniądze. Fajnie jest zajmować się czymś co Ci się podoba i sprawia przyjemność.
I teraz można dalej pociągnąć sensowną dyskusję, jak wiem, o co chodzi i co ma autor na myśli. Tutaj masz całkowitą rację w tym, bo fajnie jest robić coś, co się lubi i jeszcze mieć za to płacone, super. Tylko szkoda, że rynek pracy nie jest na tyle elastyczny, aby tak było, bo niestety nie wszyscy pracują np. w swoim zawodzie albo robią to, co lubią... tylko to, co muszą, bo takie są realia rynku pracy
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 12:11   #300
lolek3
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Praca za granicą na wakacje.

Witam.
Mam możliwość pracować w Polsce za ok 2 tysiące złotych, przez 3 miesiące zarobiłbym 6 tysięcy. Dla mnie ani mało ani dużo. Chciałbym wyjechać za granicę z nadzieją większych profitów, znalazłem jedno biuro pracy w mojej okolicy i oferują pracę na zbiorach, ale nie wiem czy się opłaca, bo będę musiał wydać na:
*bilet w obie strony, cena nie podana.
*zakwaterowanie 40 funtów tygodniowo
*wyżywienie. Ile może mnie wynieść wyżywienie tygodniowo. Nie licząc papierosów bo nie palę, tylko podstawowe artykuły, i piwko raz na tydzień bo lubię. 40 funtów na tydzień wystarczy?
Do tego dochodzi jeszcze pierwszy tydzień adaptacyjny dla nowych pracowników tzw. douczenie, czyli pracujemy za darmo. Zarobki to 6,10 funta brutto na godzinę. Zarobki tygodniowe to około 200 funtów do ręki.
Szkoda, że nie mam żadnej rodziny za granicą, bo chyba na zbiorach zarobię porównywalnie niż w Polsce(tutaj wszystko byłoby dla mnie, bo nie muszę płacić za np jedzenie).
Mam do Was pytanie, gdzie najlepiej szukać pracy za granicą? takiej żeby zarobić więcej niż w Polsce. Na czysto chciałbym zarobić około 3-4 tysiące. Na zbiorach w tej firmę nie możliwe.

Edytowane przez lolek3
Czas edycji: 2012-11-14 o 12:16
lolek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-19 10:24:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.