Project Runway- polska edycja - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-28, 09:51   #1351
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Project Runway- polska edycja

Oglądałam ostatnio wypowiedź Jacoba o jednym z odcinków. To było na stronie Project Runway. Muszę powiedzieć, że dawno nie słyszałam tak obiektywnych opinii. I w dodatku zgadzam się z nimi. Powinien być jednym z jurorów.
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 21:39   #1352
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Project Runway- polska edycja

W końcu Bartek odpadł.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 21:41   #1353
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
W końcu Bartek odpadł.

Nareszcie!
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 21:47   #1354
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
W końcu Bartek odpadł.
Czekałam na to.
Jego projekt był tragiczny, w sumie projekt Michała też nie wyszedł, chociaż sukienka nie była najgorsza. Projekt Bobra też nie był za ładny, ale skoro podobał się mamie Michała to chyba najważniejsze. Za to nie rozumiem zachwytów nad sukienką Patryka - tył wyglądał ciekawie i jak na 30minut pracy wyszło super, ale jednak przypominało mi to trochę togę radcy prawnego. Za to bluza Sylwii była naprawdę fajna. Sukienka Ani dla żony Bartka w sumie też ładna, ale faktycznie przypominała podajnik chusteczek i nie wiem na jaką okazję by się nadawała.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 21:50   #1355
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: Project Runway- polska edycja

Nie pamiętam nawet kiedy odczułam taką ulgę oglądając program rozrywkowy... Na etapie "jak taki fajny facet może mieć takiego syna" walczyłam z chęcią walenia głową w ścianę i do tej pory jestem zniesmaczona.
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 12:32   #1356
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Project Runway- polska edycja

Bartek zachował się chamsko i prostacko w stosunku do Bobra. I dobrze, że odpadł, tym bardziej, że projekt był słaby.

Michała sukienka wyglądała jak nadmuchana bańka, kobieta została strasznie zdeformowana tą sukienką. Michał wszystkie projekty chce szyć eleganckie, zero jakiegoś pomysłu, wszystko odtwórcze.

Co innego Patryk. Zawsze coś wykombinuje, widać, że ma talent i nie kopiuje innych. Jednak ta ostatnia sukienka mi się nie podobała, bo kojarzyła mi się z długaśnym fartuchem.
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:25   #1357
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Project Runway- polska edycja

Z coraz większym trudem oglądam kolejne odcinki. Mam szczerze dość smętnych historii, które dominują w każdym odcinku. A projekty zupełnie bez historii, bez wyrazu, nijakie. A największy problem mam z zaakceptowaniem czy choćby tolerowaniem "osobowości" uczestników.
Za to po ostatnim odcinku zrozumiałam czemu tak często rozmijam sie ze zdaniem Anji. No cóż... mnie nie podobają się panowie w dresach, mamy więc zgoła inne poczucie estetyki
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 13:26   #1358
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Project Runway- polska edycja

szkoda, że odpadł Bartek dla mnie bo wnosił coś do tego programu. Średnio za nim przepadam ale przynajmniej nudno nie było, a żone ma piękną
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:32   #1359
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość

Minge
Widziałam Minge na żywo. Można powiedzieć, że od tyłu to niesamowicie zgrabna, fajnie ubrana laska z zarąbistymi włosami.

Nie pojmuję wygranej Patryka. Moda na mniszkę? I tek kobaltowy detal nie pasował mi do tego mnisiego brązu. Słabo, słabo, słabiutko ;CCCCC
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:33   #1360
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Project Runway- polska edycja

Tak, bardzo piękną coś tam w sobie ma, ale miałam wrażenie, że sztucznie chce siebie zaprezentować, wydawało mi się jakby ciągle się sztucznie uśmiechała. A jak wyszła na wybieg to chyba chciała się poczuć jak największa top modelka nie wiem, irytowała mnie. Bartek taki zakochany w niej niby, a ślini się na widok każdej innej Michał mnie strasznie irytuje od samego początku, talent ma ale jak widać wszystko chce robić jak najnowoczesniej i nie zawsze mu wychodzi. Zapewne jest w finale. Sylwia tez mnie mocno irytowała na początku, a ostatnio ja nawet polubiłam. Patryk robiący projekt 12 godzin a potem coś lepszego w pół godziny... Chłopak tylko czas marnuje, w tym czasie mógłby zrobić kilka projektów, skoro jeden robi w pół godziny i wygrywa.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:39   #1361
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
W tym odcinku to w ogóle Patryk był pominięty, imho. Pokazali go może z 3-4 razy.

Za każdym razem kiedy patrzę na twarz Ewy Minge to nie mogę się nadziwić, jakim cudem sąd uznał (chodzi o proces, który wytoczyła bodaj któremuś chirurgowi plastycznemu, który gdzieś w tv czy w gazecie mówił na temat tego, ile razy się poprawiała), że nie miała przeprowadzanych operacji plastycznych?? No jak??? Przecież ona jest napompowana do granic możliwości, słusznie już tu ktoś napisał - zaraz chyba pęknie
edit. powoli zaczyna być podobna do niej:
Bo właściwie nie miała. O to był proces o operacje a nie o to czy miała jakiekolwiek zabiegi. Chirurg na moje jej nie tknął ale za to ostrzykiwana (boże, jak to się pisze )na pewno.



Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Tak, bardzo piękną c
Pisałam, że od tyłu W sumie jakieś naście lat temu to ładna kobieta z niej była
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 13:44   #1362
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Bo właściwie nie miała. O to był proces o operacje a nie o to czy miała jakiekolwiek zabiegi. Chirurg na moje jej nie tknął ale za to ostrzykiwana (boże, jak to się pisze )na pewno.




Pisałam, że od tyłu W sumie jakieś naście lat temu to ładna kobieta z niej była
A mi chodziło o żonę Bartka, ale mój błąd, nie zacytowalam wypowiedzi
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:52   #1363
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Project Runway- polska edycja

Chciałam jeszcze dodać, że miło mnie zaskoczył w Ugotowanych Jakub. Nie sądziłam, że potrafi być taki miły, przejmować się i być gdzieś w tle a nie na pierwszym planie. Uroczy moim zdaniem był. Normalnie jakby dwie inne osoby. Aż sobie pomyślałam "może Bartek to naprawdę zupełnie inny facet?".

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
A mi chodziło o żonę Bartka, ale mój błąd, nie zacytowalam wypowiedzi
Teraz rozumiem o co ci chodziło.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:24   #1364
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
(...)
Co innego Patryk. Zawsze coś wykombinuje, widać, że ma talent i nie kopiuje innych. Jednak ta ostatnia sukienka mi się nie podobała, bo kojarzyła mi się z długaśnym fartuchem.
I mnie też się podobała (widać nie mam gustu ). Dla mnie wyglądała jak coś, co zakładają studenci na zachodnich uczelniach na wręczenie dyplomów ukończenia. Brakowało tam jeszcze tylko biretu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:53   #1365
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze dodać, że miło mnie zaskoczył w Ugotowanych Jakub. Nie sądziłam, że potrafi być taki miły, przejmować się i być gdzieś w tle a nie na pierwszym planie. Uroczy moim zdaniem był. Normalnie jakby dwie inne osoby. Aż sobie pomyślałam "może Bartek to naprawdę zupełnie inny facet?".

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------


Teraz rozumiem o co ci chodziło.
Tak tak ostatnio na fanpejdzu freestyle voguing pokazał wielka klasę.
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:31   #1366
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Project Runway- polska edycja

Ogólnie wam powiem, że wczorajszy odcinek był meega pozytywny, do czego przyczynił się głownie tata Bobra

Ktoś tu pisał, że widzial kiedys żonę Bartka i że ładna jest- to chyba jakis żart od razu mi się skojarzyła z siwiec, jakas taka sztuczna- w sumie pasuje do Bartka

Szacun do Bobra, że przed tv sie przyznał, że jest gejem, ale po co tak duzo odcinka o tym? troche trudne sprawy się z tego zrobiły


Czy tylko mnie rozwaliło to, jak w pracowni bliscy projektantów mieli 'zgadnąć', czyj projekt nalezy do 'ich' osoby ... i niektórzy nie zgadnęli co za ustawka- przeciez każdy doskonale widział, co ich bliski robi (na pewno to na pamięc znają!), bo z zapartym tchem to ogladali każdy odcinek ze szklanego ekranu
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:44   #1367
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ogólnie wam powiem, że wczorajszy odcinek był meega pozytywny, do czego przyczynił się głownie tata Bobra

Ktoś tu pisał, że widzial kiedys żonę Bartka i że ładna jest- to chyba jakis żart od razu mi się skojarzyła z siwiec, jakas taka sztuczna- w sumie pasuje do Bartka

Szacun do Bobra, że przed tv sie przyznał, że jest gejem, ale po co tak duzo odcinka o tym? troche trudne sprawy się z tego zrobiły


Czy tylko mnie rozwaliło to, jak w pracowni bliscy projektantów mieli 'zgadnąć', czyj projekt nalezy do 'ich' osoby ... i niektórzy nie zgadnęli co za ustawka- przeciez każdy doskonale widział, co ich bliski robi (na pewno to na pamięc znają!), bo z zapartym tchem to ogladali każdy odcinek ze szklanego ekranu
Wydaje mi się że oni to z takim wyprzedzeniem nagrywają że gdy jechali na nagrania to programu jeszcze nie było w tv
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 16:38   #1368
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że oni to z takim wyprzedzeniem nagrywają że gdy jechali na nagrania to programu jeszcze nie było w tv
Racja,
Ostatnio było tak, że finaliści mieli miesiąc na swoją kolekcję, a mimo to w odcinkach była ciągłość.
Teraz juz pewnie też finaliści są znani.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 18:59   #1369
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Bo właściwie nie miała. O to był proces o operacje a nie o to czy miała jakiekolwiek zabiegi. Chirurg na moje jej nie tknął ale za to ostrzykiwana (boże, jak to się pisze )na pewno.
Widziałam ją parę razy na żywo i nie wyglądała tak źle jak w TV, a jeśli bierze sterydy to już w ogóle się nie dziwię, że wygląda na opuchniętą, ale jakieś zastrzyki pewnie też się znalazły po drodze.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 20:16   #1370
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Project Runway- polska edycja

Wy to chociaż coś dostrzegłyście u tego Patryka. Ja to w ogóle nie widziałam żadnych detali tej sukienki - jakby materiał zarzucił na dziewczynę i nic więcej. Chyba mam zły kontrast w telewizorze albo to ten mój fatalny wzrok

Za to cieszę się, że odpadł Bartek. Nie lubię takich zarozumiałych pajaców, którzy ślinią się do wszystkich dup naokoło. A najgorsze, że w tej głupiej gadce i podejściu do kobiet cholernie przypomina mi mojego brata...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 20:58   #1371
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Project Runway- polska edycja

czy tylko mnie rzuciło się w oczy to, że jak pokazali powitanie rodzin, to Bartek, pierwsze, co zrobił witając się z żoną, to tak chamsko ścisnął ją za pośladki? :/
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 21:09   #1372
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
czy tylko mnie rzuciło się w oczy to, że jak pokazali powitanie rodzin, to Bartek, pierwsze, co zrobił witając się z żoną, to tak chamsko ścisnął ją za pośladki? :/
Haha, też to zauważyłam. Ale niczego innego się po nim nie spodziewałam
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 21:20   #1373
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Project Runway- polska edycja

Teksty Bartka że to ona rządzi w domu i jest głową rodziny Tak, oczywiście chyba żona ci pozwala tak myśleć I jeszcze że każdy się na nim poznał że ma talent bo tak Rubik powiedziała W tym wszystkim jestem w szoku że czasami zdarza mu się coś trafnie powiedzieć, chociaż rzadko. Oczywiście żona "najpiękniejsza" ale poświntuszyć i poflirtować z innymi można Prostak, będzie mi go brakować we wszechświecie
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 21:23   #1374
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Wy to chociaż coś dostrzegłyście u tego Patryka. Ja to w ogóle nie widziałam żadnych detali tej sukienki - jakby materiał zarzucił na dziewczynę i nic więcej. Chyba mam zły kontrast w telewizorze albo to ten mój fatalny wzrok

Za to cieszę się, że odpadł Bartek. Nie lubię takich zarozumiałych pajaców, którzy ślinią się do wszystkich dup naokoło. A najgorsze, że w tej głupiej gadce i podejściu do kobiet cholernie przypomina mi mojego brata...
U mnie to samo, dopiero na zdjeciach w necie to zauwazylam
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 07:42   #1375
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
czy tylko mnie rzuciło się w oczy to, że jak pokazali powitanie rodzin, to Bartek, pierwsze, co zrobił witając się z żoną, to tak chamsko ścisnął ją za pośladki? :/
to bylo pierwsze co mi się rzucilo w oczy


Ale dla odmiany jak zobaczyłam Patryka i jego dziewczynę to tak jakoś mnie to rozczuliło
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 09:39   #1376
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Project Runway- polska edycja

No raczej, bo ten Patryk to straszny słodziak. Może trochę nieśmiały i dzikusowaty, ale słodziak A dziewczę urocze, naprawdę.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 09:53   #1377
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
No raczej, bo ten Patryk to straszny słodziak. Może trochę nieśmiały i dzikusowaty, ale słodziak A dziewczę urocze, naprawdę.
a ja bym go nawet nie nazwala niesmialym, jest po prostu normalny wydaje mi sie, ze chcieli go wykreowac na drugiego Sieradzkiego, a ja bym go nie nazwala specjalnie niesmialym, pamietam scene z 1. odcinka, kiedy ci wszyscy do przesady pewni siebie artysci go osaczyli i zadawali 10 pytan naraz - mysle, ze w takiej sytuacji wiele osob by sie poczulo nieswojo. A tak poza tym to jego zachowanie nie wskazuje na specjalna niesmialosc, chlopak po prostu sie nie wyrywa aby byc w centum uwagi i tyle

co do Bobera to te wypowiedzi o byciu gejem nagrywali chyba na poczatku programu, a teraz tak to zmontowali, zeby sasiadowaly z wypowiedziami jego taty zeby dodac dramatyzmu
chociaz moim zdaniem to bylo niepotrzebne zupelnie - sam powiedzial w tym filmiku, ze w programie jest 3 gejow, a jakos tylko on musial mowic o tym przed kamerami
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 10:21   #1378
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość

co do Bobera to te wypowiedzi o byciu gejem nagrywali chyba na poczatku programu, a teraz tak to zmontowali, zeby sasiadowaly z wypowiedziami jego taty zeby dodac dramatyzmu
chociaz moim zdaniem to bylo niepotrzebne zupelnie - sam powiedzial w tym filmiku, ze w programie jest 3 gejow, a jakos tylko on musial mowic o tym przed kamerami
Ciekawe o kim mowil
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 11:01   #1379
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ciekawe o kim mowil
na początku w programie było 6 facetów z czego 2 ma dziewczynę/żonę. Jeden odpadł w pierwszym odcinku, więc jeśli nie powiedział "cześć, mam na imie Mariusz i jestem gejem", to wyboru praktycznie nie ma
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 12:02   #1380
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ciekawe o kim mowil
Michał, Bober i ten Azjata, którego imię pamiętam, ale nie wiem jak się je pisze. ?
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 23:47:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.