Trądzik - cz. 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 11:20   #31
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Olka, u mnie na poczatku 'przygody' z androcurem efekty byly wlasnie po paznokciach i wlosach widoczne... dopiero teraz, powoooli na twarzy. Zeby tylko nie zapeszyc - jest naprawde lepiej. No ale to juz koniec 4tego miesiaca, wiec nalezaloby
A jesli chodzi o te probki - zapytac nigdy nie zaszkodzi. Ja tak robilam, i oczywiscie - jak prosilam o probke kupujac cos, to zawsze dostawalam wiecej i dawali chetniej, a tak to potrafia powiedziec 'niestety nie mamy' i tyle, albo jak sa uprzejmi to dadza i juz Z tych na dzien polecam Avene Clean-AC - ja mam i bardzo fajnie sie sprawuje, a wyprobowalam wieeeele. Jako silny nawilzacz mam LRP Nutritic 5%. Poszukam u siebie w składziku próbek i testerów, może coś mam to Ci podeślę

Podziomka, kciukam mocno

Pink, ja tez tak mam, ale nie przed a po okresie, jak zaczynam nowe opakowanie tabsów. Eh

Za 2 godziny kwasy Ciekawe, jak bardzo bede sie luszczyc
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 11:52   #32
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

jak mam to zlikwidować?same kwasy,czy ichtiolową smarować też w dzień (mam ferie)?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 12:27   #33
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Pink, ja ichtiolowa smaruje jak wiem ze to co tam siedzi ma szanse wylezc... a nie ejst to taki naciek ktrory sie wchlonie. Wtedy warto nawet pare razy w ciagu dnia I u mnie Clindacne fajnie goi takie jakies gule.
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 13:15   #34
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

strasznie mi sie pogorszylo od paru dni.. okropnie wygladam i skora mi schodzi z policzkow,a nic nie nakladalam.... nie jestem w stanie nalozyc fluid,bo skory wszystkie widac.. (((((((( do dupy sie czuje z tym ryjem
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 15:09   #35
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
otako, a jakie tabletki bierzesz? ja brałam dalacin kiedy zrobil mi sie torbiel:/ i tak skonczyło sie wymrazeniem azotem, ale w dosc szybkim czasie było juz lepiej po chyba 4 dniach.
brałam tańszy odpowiednik Sumamedu - Azimycin. silny antybiotyk, w związku z tym trochę dziwne dawkowanie miałam: przez pierwsze 3 dni po jednej tabletce (czyli np. piątek, sobota, niedziela) i później przez 6 kolejnych niedziel po jednej tabletce.

reakcji Pani doktor nie mogłam sprawdzić, bo okazało się, że przyjmowała rano i jutro pojadę. ciekawe co tym razem wymyśli
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 15:31   #36
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Trądzik - cz. 2

Mnie irytuje,jak któś mówi-po tabletkach anty cera jest piękna,bo wyrównują poziom hormonów i takie tam...Biorę talbetki kilka lat i jakoś specjalnej różnicy nie widzę...
OLKA lepiej sprawdź migdałki,ja się już w szpitalu dowiedziałam,że przez chore migdałki mogą wysiąść nawet nerki!
Pozdrawiam
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 16:13   #37
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik - cz. 2

no i się widziałam z mdz mówię ci, nie jesteś wcale ,,trądzikowcem"! wg mnie powinnaś być modelką taka szczupła jesteś. a w ogóle to ja kwasów nie miałam z tego wszystkiego.eh,kiedyś bedę taka bogata ze mnie bedzie stać na kwasy z diora czy nie dioraaktualnie dostałam Duac punktowo i taki jeden balsam na podrażnione ręce,mam nadzieję,że pomogą.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 18:09   #38
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Olka, u mnie na poczatku 'przygody' z androcurem efekty byly wlasnie po paznokciach i wlosach widoczne... dopiero teraz, powoooli na twarzy. Zeby tylko nie zapeszyc - jest naprawde lepiej. No ale to juz koniec 4tego miesiaca, wiec nalezaloby
A jesli chodzi o te probki - zapytac nigdy nie zaszkodzi. Ja tak robilam, i oczywiscie - jak prosilam o probke kupujac cos, to zawsze dostawalam wiecej i dawali chetniej, a tak to potrafia powiedziec 'niestety nie mamy' i tyle, albo jak sa uprzejmi to dadza i juz Z tych na dzien polecam Avene Clean-AC - ja mam i bardzo fajnie sie sprawuje, a wyprobowalam wieeeele. Jako silny nawilzacz mam LRP Nutritic 5%. Poszukam u siebie w składziku próbek i testerów, może coś mam to Ci podeślę

Za 2 godziny kwasy Ciekawe, jak bardzo bede sie luszczyc
Diękuję za radę.
Ja zaraz zacznę 4 opakowanie ( w niedzielę). Lepiej jest?! A może i tak u mnie będzie...
A co do paznokci - zawsze były dramatycznie łamliwe i rozdwajające się. Teraz poprawiły mi się, ale raczej po odżywce. Jednak wiem, że androcur jakoś tam działa - miałam bardzo przetłuszczające się włosy (na drugi dzień już olej na głowie), używałam prostownicy, która jak wiadomo przesusza - i było ok! Cudne włoski. A teraz włosy trzymają świeżość co najmniej 4 dni (sprawdziłam w ferie), ale końcówki są beznadziejnie suche i mam ogólnie siano... Zaczynam z tym walczyć.

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
strasznie mi sie pogorszylo od paru dni.. okropnie wygladam i skora mi schodzi z policzkow,a nic nie nakladalam.... nie jestem w stanie nalozyc fluid,bo skory wszystkie widac.. (((((((( do dupy sie czuje z tym ryjem
Oj Daguś. Tak się zastanawiałam czemu Cię nie ma od paru dni. Nie martw się, bo będzie lepiej. Na pewno.

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Mnie irytuje,jak któś mówi-po tabletkach anty cera jest piękna,bo wyrównują poziom hormonów i takie tam...Biorę talbetki kilka lat i jakoś specjalnej różnicy nie widzę...
OLKA lepiej sprawdź migdałki,ja się już w szpitalu dowiedziałam,że przez chore migdałki mogą wysiąść nawet nerki!
Pozdrawiam
AAA. To po mnie... U mnie w rodzinie jest tendencja chorowania na nerki.
Ja mam jeszcze 4, 5 i 6 miesiąc pobrać androcur - czyli do końca maja okolo? Zobaczymy jak wyjdą wtedy badania. Nie wiem czy terapia wpłynie na twarz (jakoś tracę nadzieję, że cokolowiek ją względnie "unormalni"). Ale chcę wyrównać chociaż ten poziom hormonów. Mam dramatycznie niski poziom żeńskich hormonów. Może jestem mężczyzną? Raczej nie wyglądam, nie myślcie sobie.

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
no i się widziałam z mdz mówię ci, nie jesteś wcale ,,trądzikowcem"! wg mnie powinnaś być modelką taka szczupła jesteś. a w ogóle to ja kwasów nie miałam z tego wszystkiego.eh,kiedyś bedę taka bogata ze mnie bedzie stać na kwasy z diora czy nie dioraaktualnie dostałam Duac punktowo i taki jeden balsam na podrażnione ręce,mam nadzieję,że pomogą.
O! A gdzie wy się spotkałyście? Ty też nie jesteś "trądzikowcem", więc bez takich. "Kiedyś" na pewno nie będziesz wydawała pieniędzy na kwasy, tylko na drinki z palemką, bo będziesz miała śliczną cerę.
Tak w ogóle to pewna rzecz mnie zastanawia. Ja mam trądzik na twarzy, na plecach i na ramionach (na dekolcie specjalnie nie) , a Ty piszesz o rękach albo o nogach także - ja się nie znam, ale czy to nie dziwne? Nie powinnam może wnioskować, ale może masz jakąś alergię czy coś.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 18:09   #39
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Mnie irytuje,jak któś mówi-po tabletkach anty cera jest piękna,bo wyrównują poziom hormonów i takie tam...Biorę talbetki kilka lat i jakoś specjalnej różnicy nie widzę...
OLKA lepiej sprawdź migdałki,ja się już w szpitalu dowiedziałam,że przez chore migdałki mogą wysiąść nawet nerki!
Pozdrawiam
Dla mnie tabletki anty są wybawieniem i naprawdę bardzo pomagają mi na cerę. A czy twoje problemy z cerą są wynikiem zaburzeń hormonalnych?
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 18:45   #40
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

DziewczynyPoszlo dobrze ,ale duza konkurencja byla mam nadzieje ,ze dostane ta prace.

U mnie dzis twarz nawet dobrze wyglada...Bylam u fryzjera i mam dobre samopoczucie...Mnie przed okresem nic nie wysypuje tylko po.Ciekawe czemu.

dagna


Ciekawe kiedy zalozymy watek ''wyleczone z tradziku''.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 18:46   #41
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik - cz. 2

Olu to nie tak pisałam że mam podrażnienie na nogach i rękach ale że to nie jest na pewno trądzikpani dała mi balsam ,podobno dobry no zobaczymy. aktualnie dzis tarłam ze złosci pod prysznicem całe ciało myjką-tak wiem złudne to dziala ale efekt,,psychologiczny'zad zialal bo się wyżyłam trochę.najgorsze że jak dzis obejrzałam moją cere to sie kompletnie załamałam...pory zatkane jakieś białe kropy i w dodatku czasem o rany totalny dół już nie mam sił najchętniej bym sie zamknęła w jaskini i przez całe życie spała. czemu akurat życie musi być takie złośliwe dla mnie ,myslałam że chociaz w ferie mi sie oszędzi a tu znowuż w kośc w kośc w kośc to nie jest fair wciąz muszę walczyć z tą moją cerę i będzie to zawsze miało wpływ na moje życie.tak bardzo chce mi się płakać i w ogóle wszystkiego mam dość
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 18:50   #42
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Olu to nie tak pisałam że mam podrażnienie na nogach i rękach ale że to nie jest na pewno trądzikpani dała mi balsam ,podobno dobry no zobaczymy. aktualnie dzis tarłam ze złosci pod prysznicem całe ciało myjką-tak wiem złudne to dziala ale efekt,,psychologiczny'zad zialal bo się wyżyłam trochę.najgorsze że jak dzis obejrzałam moją cere to sie kompletnie załamałam...pory zatkane jakieś białe kropy i w dodatku czasem o rany totalny dół już nie mam sił najchętniej bym sie zamknęła w jaskini i przez całe życie spała. czemu akurat życie musi być takie złośliwe dla mnie ,myslałam że chociaz w ferie mi sie oszędzi a tu znowuż w kośc w kośc w kośc to nie jest fair wciąz muszę walczyć z tą moją cerę i będzie to zawsze miało wpływ na moje życie.tak bardzo chce mi się płakać i w ogóle wszystkiego mam dość
Wloczykija
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 19:04   #43
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Trądzik - cz. 2

Nie wiem,czym sa spowodowane moje problemy,ale mam cały czas grupkę na brodzie i teraz,po sesji, taką "kaszkę"na czole i plecach...ale jeszcze nie musze do lekarza...a śladów po tamtym "wysypie"z ub.roku się chyba nigdy nie pozbędę,nie jest ich zbyt dużo,ale dla mnie są bardzo widoczne...i są widoczne,niestety...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:20   #44
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
niezawodny seks?

otako, a jakie tabletki bierzesz? ja brałam dalacin kiedy zrobil mi sie torbiel:/ i tak skonczyło sie wymrazeniem azotem, ale w dosc szybkim czasie było juz lepiej po chyba 4 dniach.

bibiana666, a te blizny to takie typowe przberwienia czy dziurki? ja mam to i to;/
pink, moze to jakies uczulenie? ja mam tak czesto na brodzie, wystarczy że dotkne coś ...

przypomniało mi sie ze od 2 dni nakladalam differin moze po nim tak jakos gorzej jest:/ mam teraz straszna skórę, bo reaguje okropnie na kwasy i nadtlenek benzoilu nie moge uzywać mojego ulubionego duacu...
_____________
Ja też mam i to,i to Okropnie to wygląda-jak zaorane pole. A w dodatku jestem blada i taki kontrast jest-czerowne plamy i dołki ...Jestem już uzależniona od okropnej tapety...
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:30   #45
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik - cz. 2

U mnie pogorszenie Się wszystkiego odechciewa
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:05   #46
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
U mnie pogorszenie Się wszystkiego odechciewa
________
Będzie dobrze Ja mam cały polip spuchnięty,normalnie bym już beczała przed lustem,ale jakoś przywykłam.To straszne,że humor uzależniony jest od stanu cery...
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:46   #47
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
no i się widziałam z mdz mówię ci, nie jesteś wcale ,,trądzikowcem"! wg mnie powinnaś być modelką taka szczupła jesteś. a w ogóle to ja kwasów nie miałam z tego wszystkiego.eh,kiedyś bedę taka bogata ze mnie bedzie stać na kwasy z diora czy nie dioraaktualnie dostałam Duac punktowo i taki jeden balsam na podrażnione ręce,mam nadzieję,że pomogą.
Tak tak szybko przemknelam zebys nie zdazyla sie przyjrzec hehe I wlasnie mialam Tobie napisac - nie widzialam wcale nic na Twojej buzi
A ze modelka, to moze i pobawilabym sie w pozowanie (przyznam sie ze kusza mnie akty ARTYSTYCZNE ) tylko ta cera (to juz nie moje widzimisie a osoby ktora sie na tym zna)


Ja mialam dzis kwasy, i pozniej kolagen ktory mam zostawic na noc... pierwszy raz chyba pojde spac nie myjac twarzy!!

Ola, widzialysmy sie w Wloczykijka w.. poczekalni u dermatologa Nie dosc, ze ten sam lekarz, to i bylysmy przypadkowo umowione jedna po drugiej! To sie dopiero nazywa zbieg okolicznosci

Jutro chyba ide do fryzjera, a tam sa brrrrr takie wyrazne lustra.. naloze najbardziej kryjacy podklad,w koncu to tylko jakas godzinka...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 22:16   #48
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

dziewczyny jakie anty bierzecie?
bo jak kwasy nie pomogą,to ja się zdecyduję,a nie wiem,co mogłabym zaproponowac pani ginekolog
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 23:40   #49
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Tak tak szybko przemknelam zebys nie zdazyla sie przyjrzec hehe I wlasnie mialam Tobie napisac - nie widzialam wcale nic na Twojej buzi
A ze modelka, to moze i pobawilabym sie w pozowanie (przyznam sie ze kusza mnie akty ARTYSTYCZNE ) tylko ta cera (to juz nie moje widzimisie a osoby ktora sie na tym zna)

Ola, widzialysmy sie w Wloczykijka w.. poczekalni u dermatologa Nie dosc, ze ten sam lekarz, to i bylysmy przypadkowo umowione jedna po drugiej! To sie dopiero nazywa zbieg okolicznosci

Jutro chyba ide do fryzjera, a tam sa brrrrr takie wyrazne lustra.. naloze najbardziej kryjacy podklad,w koncu to tylko jakas godzinka...
Wiem że spotkałyście się u dermatologa (wspominałyście coś wcześniej, że macie tego samego dnia). Ale chodziło mi u jakiego? Tzn. gdzie? (nie wyraziłam się precyzyjnie, wiem).

Najgorsze lustra to wiecie gdzie są?! W autobusach! Jak czasem wepchnę się przednimi drzwiami i stoję przed takim lustrzanym talerzem (czasem nawet 40 minut - uroki stolicy) to mnie wszystko skręca... Wyglądam 1000 razy gorzej niż przed chwilą w domu. I zawsze się zastanawiam jak naprawdę wyglądam - tak jak tu czy tak jak tam. Jeśli tak jak w autobusie, to kompletnie mi się żyć nie chce, bo oznaczałoby to, że zamiast twarzy mam pokraterowaną, czerwoną planetę!

A do aktów (nawet artystycznych) - twarz jest potrzebna koniecznie?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 07:47   #50
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie anty bierzecie?
bo jak kwasy nie pomogą,to ja się zdecyduję,a nie wiem,co mogłabym zaproponowac pani ginekolog
Pink, ja biorę Yasminelle. Podobno to najbezpieczniejsza tabletka na rynku polskim (ma najmniejszą zawartość hormonów). Słyszałam, że na cerę dobry jest też Cilest i Jeanine. Ginekolog na pewno coś ci dobierze, jeśli powiesz, o co chodzi.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 08:38   #51
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Pink, ja biorę Yasminelle. Podobno to najbezpieczniejsza tabletka na rynku polskim (ma najmniejszą zawartość hormonów). Słyszałam, że na cerę dobry jest też Cilest i Jeanine. Ginekolog na pewno coś ci dobierze, jeśli powiesz, o co chodzi.

Ja też biorę Yasminelle Ale dopiero drugie opakowanie no i nie widzę jeszcze jakichś fajnych efektów. Oczywiście trądzik zniknął (również drobne krostki z pleców i dekoldu), ale wyszły "piękne" gule, które nie chcą zniknąć
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 08:59   #52
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie anty bierzecie?
bo jak kwasy nie pomogą,to ja się zdecyduję,a nie wiem,co mogłabym zaproponowac pani ginekolog
Ja biore Jeanine... a polecany ogolnie Jasmine zrobil mi na twarzy hmm... masakre wiec lepiej najpierw jednak badanka...

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Wiem że spotkałyście się u dermatologa (wspominałyście coś wcześniej, że macie tego samego dnia). Ale chodziło mi u jakiego? Tzn. gdzie? (nie wyraziłam się precyzyjnie, wiem).


A do aktów (nawet artystycznych) - twarz jest potrzebna koniecznie?
W Podkowie Leśnej Czyli no, pod Warszawą.

A do aktów mimo wszystko potrzebuja twarzy, bo częsc zdjec w takiej sesji wcale nie jest bardzo odwazna. One w ogole jak dla mnie nie sa jakies wybitnie odwazne
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 09:21   #53
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja oczywiście wiem,że badania
Tylko pytam,co daje dobre efekty,bo mogłabym zapytać,czy te a te tabletki byłyby dla mnie odpowiednie.
Na razie moja ginekolog powiedziała,że dla niej hormony to ostateczność i zaczekamy.
Dała mi homeopatyczny mastodynon (na regulacje cyklu i bóle wywołane tyłozgięciem) i powiedziała,że powinien poprawić cerę.
Jak cykl poprawił,tak cery ni w ząb...
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 12:24   #54
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie anty bierzecie?
bo jak kwasy nie pomogą,to ja się zdecyduję,a nie wiem,co mogłabym zaproponowac pani ginekolog
Ja biorę Diane. Nie odczuwam negatywnych działań. Radzę omijać Cyprest (niby tańszy odpowiednik Diane).

Ale jakoś pozytywnych skutków też nie widzę... Teraz mam kilka nowych guzów! Dwa na brodzie i kilka na policzkach. Dlaczego nie na czole, które szczelnie zakrywa grzywka?! Jeszcze tak mi symetrycznie pozyskakiwały... Nie mogę na siebie patrzeć. Ja isę kiedyś zabiję po prostu.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 13:17   #55
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Trądzik - cz. 2

ja też biorę Diane.

yasminelle zmasakrowało mi twarz, czułam się fatalnie, ciągle płakałam albo wrzeszczałam i ogólnie było niekawie. ba, nawet moje 10 dniowe miesiączki nie uległy minimalnej poprawie.

teraz jak biorę Diane to okres trwa 3 dni ale za to cery mi nie poprawiła.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 13:24   #56
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik - cz. 2

u mnie tragicznie wszytskie wulkany powyciskałam i wyglądam okropnie
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 13:39   #57
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Mi twarz zmasakrowały tabletki Cilest. A po yasmienelle nie mam strasznych skutków ubocznych oprócz napadów depresji - tak, to są napady, humor potrafi mi się zmieniać dosłownie w 5 sekund, a najczęściej na negatywny i nagle zaczynam płakać, myśleć o bzdurach, nienawidzić życia, itp.
Dzisiaj jakby troszkę lepiej z twarzą. Odstawiłam Duac bo wydawało mi się, że to on powoduje pogorszenie na mojej skórze, czułam jakby mnie podrażniał i przez to te gule mi wyszły. Kilka dni poczekam i spróbuję z effaclarem k - co o tym sądzicie?? Nie mam w ogóle opini o tym kremie, bo ciągle się waham czy go używać czy nie??
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 15:56   #58
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik - cz. 2

kurcze post mi sie skasował
chciałam napisać tylko,że mam lepszy humor - i tyle dobrego
cera średnio. a miałam napisać,że uzywam micelu biodermy sebium : taki średni..kurcze chyba lepszy byl avene tonik cleanancejakos bardziej oczyszczal,mialam czystsza cerę.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 18:52   #59
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dziewczyny jak myslicie alkohol zle wpływa na cere? Ja zauwazylam ze jak pije duzo piwa to mam lepsza cere- tlumacze sobie ze to dzięki drozdzom w nim zawartych
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:06   #60
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

pisalam wiadomosc i usunela mi sie ;/ a wiec:
dzisiaj na przystanku bylo BAAAAARDZO duzo osob,ktore mialy problemy z cera. kumpela, ktora zawsze ma idealna cere wysypalo.. masowe pogorszenie,czy co? u mnie tragicznieeeeeeee.
ja mam po alkoholu wysyp,dlatego przestalam pic :/ dzwonilam do dermy,aby umowic sie na wizyte i co uslyszalam? ze wolny termin to UWAGA,UWAGA.. pod koniec maja
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.