Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-09, 15:25   #3871
Magdalena009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 114
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że całkiem dobrze, tylko byłam trochę senna. W nocy jak coś zaczynało boleć to od razu morfinka i po niej też usypiałam.
Dopiero jak wstałam rano to trochę mi się kręciło w głowie i było mi niedobrze, ale szybko przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, ja już w poniedziałek , Katowice

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdalena009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-09, 16:56   #3872
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

No to powodzenia! Będę trzymać kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-09, 18:33   #3873
rudakatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 45
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

w Warszawie u kogo?

ja jestem umówiona na konsultację 08.04 u dr Czopkiewicza tylko ciągle szukam czegoś bliżej, bo ceny podejrzewam wszędzie te same
rudakatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-09, 19:58   #3874
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja w Warszawie u prof. Szychty, ale on przyjmuje też w Gdańsku i Bydgoszczy na pewno i chyba gdzieś jeszcze. Wygoogluj sobie, był w ddtvn, ja po tym się zdecydowałam iść do niego na konsultację, a później na operację. Wspaniały człowiek i specjalista.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-09, 20:41   #3875
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyno nie zastanawiaj się tylko szybko dzwoń albo pisz do Dr Michalskiej . Próbuj w Katowicach a jak się nie uda dzwoń do Estetica Nova w Krakowie przy ul Tuchowskiej i tam się umów na prywatną konsultację (może być szybciej niż w Katowicach) .
Doktor jest tam 3 razy w tygodniu.
Miałam wiele obaw przed operacją (patrz na moje posty z grudnia i stycznia). Dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką rozmiaru C dwa miesiące po operacji. Cieszę się, że to zrobiłam, to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.
Powodzenia[COLOR="Silver"]


Bardzo dziękuję :love : Niestety u mnie wchodzi w grę tylko Warszawa ale każdą Waszą radę biorę do serca analizuję myślę ehh ogólnie jestem cykor ale chyba warto się trochę bać a po wszystkim być szczęśliwym bo z tego co czytam wszystkie jesteście zadowolone z efektu końcowego Właśnie myślę że dzień mojej operacji zmieni moje życie na lepsze

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Dzięki dziewczyny, już jestem po
Operację mam w Warszawie, czekałam na nią od grudnia, najpierw miałam termin na początek lutego, ale przełożyłam na marzec, bo liczyłam że uda mi się więcej schudnąć nadzieja matką głupich
Ja nie miałam bardzo dużych piersi, tylko ogromną asymetrię. Dwie kompletnie różne piersi. Profesor, który mnie operował mówił że nawet szukał takiego przypadku w literaturze naukowej, ale nie znalazł.. jestem chyba jedyna taka na świecie
Piersi są zmniejszone i dopasowane do rozmiaru tej mniejszej, czyli jakieś małe B, większa pierś była rozmiaru dużego D. Operacja trwała 2 godziny, w klinice zostaję do jutra, czyli 2 doby.
Byłam już na zmianie opatrunków, profesor wykonał naprawdę świetną robotę 🖤 sam mówi, że wyszło lepiej niż się spodziewał, ja też jestem max zadowolona.
Z czystym sumieniem mogę polecić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Super że masz już to wszystko za sobą Gratuluję i życzę dużo zdrówka
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 12:08   #3876
dagmara_karas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam ja mam być teraz 29 marca operowana mam lekką obawę jak to jest jak jest się już po mój rozmiar obecnie to i/j ile trzeba pozostać w domu i po jakim czasie wypuszczają, ja mam mieć na NFZ czekam od lipca 2017 roku.
dagmara_karas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 14:24   #3877
rudakatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 45
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Ja w Warszawie u prof. Szychty, ale on przyjmuje też w Gdańsku i Bydgoszczy na pewno i chyba gdzieś jeszcze. Wygoogluj sobie, był w ddtvn, ja po tym się zdecydowałam iść do niego na konsultację, a później na operację. Wspaniały człowiek i specjalista.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szychta - gdzieś go sobie już szukałam, na pewno bliżej miałabym do niego, bo jadę z Mazur
Czopkiewicz klinika Opole
nic do stracenia, pojadę i tu i tu na konsultację, tylko zastanowię się które miasto najłatwiejszy dojazd
dzięki za info, czas działać, bo dość mam swoich cyców
rudakatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-10, 17:13   #3878
noela2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam,
Fajnie się czyta Wasze przeżycia, spostrzeżenia, rady itd. Ja tez czekam na operację zmniejszenia piersi i czym bliżej do zabiegu, tym bardziej się boję ..... Zabieg będę miała robiony w Gdańsku, ale tutaj na forum "góruje" szpital w Łecznej. Ja niestety mieszkam niedaleko Gdańska i stad taki wybór, a nie inny ( do Łęcznej za daleko) i co za tym idzie dużo obaw, bo niestety nie mogę znaleźć potrzebnych informacji, osób, które miały wykonywany ten zabieg w Gdańsku.
Może ktoś miał lub będzie miał tam operację?
noela2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 17:21   #3879
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Dyy Pokaż wiadomość
Hej!

Czy któraś z Was miała skierowanie od lekarza z Lublina i podpowiecie do kogo konkretnie się udać żeby je uzyskać bez wysłuchiwania głupot?
Przy wadze 57 kg mam rozmiar 65J ...
Sorki za tak późną odpowiedź, ale rzadziej tera zaglądam na forum. Ja dostałam skierowanie od ortopedy Piotra Krupy - przyjmuje w Sanitasie, poszłam na chybił trafił i okazało się, ze jego bliska koleżanka była na świeżo po operacji u dr Mądrego w Łęcznej, więc on rozumie problem z pierwszej ręki. Zrobił rtg i wypisał zaświadczenie i kazał się zgłosić po operacji po skierowanie na rehabilitację.


Ja jestem dokładnie 4,5 miesiąca po operacji. I to co najwazniejsze, i co przewija się przez wątek, to oszczędzanie się. I ja też będę w tej kwestii nudna, bo jak czytam, że już po tygodniu można sprzątać albo odkurzać albo okna myć, to Rzeczywiście ciało na to pozwala, sama jestem tego przykładem, bo nie u każdej dolegliwości są takie same. I fizyczne wydaje się, ze już można i że jest ok, ale ciało potrzebuje czasu na reenerację i potem wychodzą takie wybryki bokiem. Ja sobie zafundowałam tak 2,5 miesiąca po operacji - niewinne przekładanie książek w bibloteczce i płyt, skończyło się zaczerwienieniem, spuchnięciem i jakimś stanem zapalnym.


Dobrze, że dziewczyny ostrzegają - trzeba być przygotowanym na różne ścieżki.
Moja martwica w prawej piesi ładnie się wygoiła i zabliźnia, zdjęcia wysłane lekarkom - pochwalone jako "piękniutkie cudeńka", smaruję Sutriconem, Silaurum, czasem żeby nawilżyć to Cicatridina, plastry Granuflex exta thin.
Masuję z żelami po kilka razy dziennie (2-4)
Czasem pobolewają, ostatnio zrobił się mały guzek w prawej piersi przy bliźnie, ale rozmasowuję go Ibalginem Sport.
Mogę chodzić na basen i uprawiać sporty bez podskokówno i się tak zbieram powoli do zrzucania brzuszka bo w pracy już krążą plotki, że jestem przy nadziei
No i zostały mi wciąż duże piersi po operacji - 75 ff, ale cudne takie i leciutkie i sterczące i jędrne, dla mnie ideał ). Zniknęło to napięcie i twardość, taka sztuczność po operacji - są już bardziej naturalne w dotyku i wyglądzie.
Czucie w lewej piersi i w lewym sutku mam lepsze nić przed operacja - co mnie bardzo cieszy, w prawej na początku tego czucia nie było, ale wraz z rozmasowywaniem blizny wraca i to też czuję że bardziej niż przed operacją.
Wszystkim dziewczynom po - gratuluję, a przed - jak już się zdecydujecie - powodzenia i wytrwałości - droga wymaga nieco wkładu i wysiłku, ale korzyści potem są niewiarygodnie przyjemne

Edytowane przez reniutka75k
Czas edycji: 2019-03-10 o 17:25
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 17:30   #3880
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Serena001 jak się czujesz?

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Noela2 kiedy masz operację? Niestety nic nie wiem na temat operacji które maja miejsce w Gdańsku ale trzymam za Ciebie mocno kciuki wierzę że się boisz bo i ja jestem mega zestresowana swoja operacją. Wierze że będzie dobrze Pozdrawiam
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 17:57   #3881
noela2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

za 2, 5 miesiąca....

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

A kiedy Ty masz operacje?
noela2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 18:16   #3882
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

To jeszcze trochę czasu ale szybko zleci może do tego czasu dowiesz się czegoś na temat operacji w Gdańsku. Ja planowaną operację mam 3kwietnia. Tylko ja mam jakby dwie operacje w jednym będą mi wycinać spory ropień który zagościł w mojej piersi już 2lata temu no i będą zmniejszać. Strasznie się boję. W dodatku powinnam badania już robic a jestem chora więc muszę poczekać a czas mnie goni.
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 18:46   #3883
noela2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Aby zrobić badania, trzeba być zdrowym. Tak to jest, że czasem nie da się wszystkiego "przeskoczyć", ale trzeba być dobrej myśli. Na pewno wszystko się ułoży i będzie dobrze. Robisz w łęcznej? czy gdzieś indziej? Jaki masz teraz biust? i do jakiego rozmiaru chcesz zmniejszyć?
noela2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 19:24   #3884
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Zgadza się pewnych rzeczy się nie przeskoczy dzieci mam chore i od nich coś złapałam ale ide jutro do internisty szybko stanę na nogi Operacje mam w Warszawie w prywatnej klinice. Zdecydowałam się prywatnie ze względu na ropień bardzo mi dokucza ciągle pierś puchnie robi sie co miesiąc taki "pryszczyk" który pęka i leci strasznie dużo ropy albo wyciskam skrzepy krwi Byłam u wielu chirurgów i każdy sugerował zmniejszenie piersi z jednoczesnym wycieciem ropnia. Konsultacje na nfz mam pod koniec października a to sama konsultacja wiec na operacje bym czekała jeszcze a juz z tym ropniem wytrzymać nie moge;( Mój obecny rozmiar to 85 J zmniejszam do D. A Ty jaki masz teraz rozmiar i do jakiego chciałabyś zmniejszyć?
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 00:56   #3885
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Marlenee35 Pokaż wiadomość
Serena001 jak się czujesz?

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Noela2 kiedy masz operację? Niestety nic nie wiem na temat operacji które maja miejsce w Gdańsku ale trzymam za Ciebie mocno kciuki wierzę że się boisz bo i ja jestem mega zestresowana swoja operacją. Wierze że będzie dobrze Pozdrawiam
Dobrze się czuję, dzisiaj wyszłam z kliniki Jak cały czas masz wątpliwości, to nie ma co się zastanawiać. Zdrowiej, rób badania i za miesiąc będziesz już nową kobietą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 06:59   #3886
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Super że czujesz się dobrze 😍😍 Ja obawy bede miała chyba do dnia operacji a nawet do chwili aż mnie uśpią czego też się boje 😊 taki cykor ze mnie 😛 ale jak już się zdecydowałam to nie zrezygnuje co ma być to będzie 😊 pozdrawiam

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Dziewczyny ile trwały Wasze operacje? I z jakiego rozmiaru do jakiego zmiejszałyście? Mi dr powiedział ze operacja będzie trwać 5godzin i w ogóle to może się okazać że przeprowadzi ją w 2etapach bo nie wie jak mój organizm zareaguje na tak duże usunięcie gruczołów ale zrobi wszystko by obyło się bez 2operacji. Zmniejszam z J na D. Jeszcze mam pytanie do dziewczyn które robiły na NFZ czy to prawda że na NFZ zmniejszają jedną pierś? Do drugiej trzeba dopłacić albo czekac pół roku? Coś mi się w to wierzyć nie chce 😱 i jak jest z rozmiarem podobno też nie chcą zmniejszać dużo.
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 10:21   #3887
Kleopatra91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 27
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny zabieram się id paru dni żeby napisać posta.
Jestem już tydzień po operacji w Katowicach.
Czuję się ok. Jutro mam pierwszą zmianę opatrunków więc zobaczę co tam pod spodem jest
Noszę stanik pooperacyjne w rozmiarze 80D (I moim zdaniem jest za mały trochę) i 75D. Szłam na stół z rozmiarem 75 J-L w zależności od firmy. Teraz czuje się totalnie płaska ;p wiecie całe życie nie widziałam patrząc z góry za bardzo nic poza cyckami A teraz wszystko widać poza nimi Mi ten efekt twardych piersi, o których pisala reniutka odpowiada... mogłyby takie sztywne zostać
Co do samego pobytu w szpitalu i operacji w Katowicach to szpital super nowoczesny, czysty. Jeżeli chodzi o organizację to widać, że mają tam jeszcze problemy. Panie doktor, które operują super dr Michalska taka rzeczowa bardziej a dr Karolina bardzo serdeczna i empatyczna. Ból po samej operacji jak dla mnie to tak 8/10 (gdzie dla mnie 10/10 to ból przy kolce nerkowej tak dla porównania ;p).

Za tydzień dopiero mam zdjęcie szwów. Powiedzcie o co mam się zapytać jezeli chodzi o gojenie się ran? Jakich maści używacie na blizny aby były mniej widoczne? Jeżeli chodzi o plastry typu granuflex to ja jestem ich mega zwolenniczką bo już z niejednego oparzenia i rany całą moją rodzinę wyleczyły bez pozostawiania za dużych blizn - można je później stosować po zdjęciu szwów?

Pododawajcie mnie dziewczyny do znajomych. Ja mam jakiś problem z tym forum. Nie wyskakują mi zdjęcia, nie umiem na profile wchodzić, nie dostaję powiadomień...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kleopatra91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 11:50   #3888
dagmara_karas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja czekam na NFZ i tak można zrobić jeśli jest duża możliwość uszkodzenia kręgosłupa jeśli za duży nacisk biustu na kręgosłup
dagmara_karas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 14:31   #3889
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Marlenee35 Pokaż wiadomość

Dziewczyny ile trwały Wasze operacje? I z jakiego rozmiaru do jakiego zmiejszałyście? Mi dr powiedział ze operacja będzie trwać 5godzin i w ogóle to może się okazać że przeprowadzi ją w 2etapach bo nie wie jak mój organizm zareaguje na tak duże usunięcie gruczołów ale zrobi wszystko by obyło się bez 2operacji. Zmniejszam z J na D. Jeszcze mam pytanie do dziewczyn które robiły na NFZ czy to prawda że na NFZ zmniejszają jedną pierś? Do drugiej trzeba dopłacić albo czekac pół roku? Coś mi się w to wierzyć nie chce 😱 i jak jest z rozmiarem podobno też nie chcą zmniejszać dużo.
Moja operacja trwała ok 3,5 do 4 godzin z wybudzeniem i dojechaniem na swoją salę. Z rozmiaru brytyjskiego 75/80 K. Pooperacyjny stanik miałam 80e, a teraz mam Panache Andorę kupioną 75f. Wycięli 3,2 kg: z lewej piersi 1300, a z prawej aż 1900. Obudziłam się od razu w staniku pooperacyjnym i z opatrunkiem.
Z tą operowaną jedną piersią to plotki - jeśli jeszcze jest jakieklwiek miejsce w Polsce, które w ten sposób proponuje operację - to uciekaj gdzie pieprz rośnie
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 18:50   #3890
noela2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Z redukcją jednej piersi tak było kiedyś. Na NFZ można było to zrobić tylko i wyłącznie w 2 etapach. Wyczytałam to 3 lata temu w internecie.
noela2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 19:19   #3891
rudakatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 45
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

coś mi się wydaje, że jeszcze w Szczecinie robią najpierw jeden potem drugi, nigdzie indziej o tym nie słyszałam
rudakatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 20:22   #3892
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Agnieszka179 zostałaś dodana

Marlenee35 co za bzdury. Każda z nas, która ma operację na NFZ ma od razu operowane dwie piersi. Ja sama miałam na NFZ operację w Katowicach. Od konsultacji do operacji czekałam 5 miesięcy.

Yo_anka nie naklejam plastrów na otoczki sutka. Używam plastrów Sikatris na blizny poziome i pionowe a na otoczki smaruję Cicatridina.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 21:25   #3893
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kleopatra 91 gratuluję i życzę dużo zdrówka super że już masz to wszystko za sobą fajnie że piszesz jak teraz się czujesz z małymi piersiami ja właśnie się zastanawiam jak to jest czy aby na pewno będą fajne takie małe. Na początku chyba dziwne uczucie ale potem myślę że będzie super Ja po operacji zamiast cyckow to brzuch będą widzieć haha ale zmotywuje mnie to może do schudniecia

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

reniutka75k dziękuję za odpowiedź gratuluję udanej operacji. Sporo Ci wycieli 😱 od razu mniej na wadze 😛 A jak się teraz czujesz z mniejszymi piersiami? Co do czasu operacji to myślę że bardzo sprawnie wszystko poszło ciekawe czemu mi powiedział dr że będzie to trwalo 5godzin może ze wzgledu na ropień który mają mi wyciąć.

Właśnie z tym zmniejszaniem jednej piersi na NFZ też wydawało mi się niemożliwe dlatego chciałam poznać Wasze zdanie i doświadczenia. Dziękuję dziewczyny na odpowiedzi z😘😘

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Goncia89 dziękuję za odpowiedź. Właśnie też wydawała mi się że nie jest możliwe by refundowana była tylko jedna pierś dobrze ze tak nie jest

5 miesiecy to bardzo mało super że dostałaś taki szybki termin operacji. A z jakiego rozmiaru na jaki zmniejszałaś?
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 06:55   #3894
mbeatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: lubelske
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kleopatra 91 gratuluję Pamiętam Ciebie z kwalifikacji u dr Michalskiej. Cieszę się że masz to już za sobą. A pamiętasz jak pod drzwiami gabinetu przeżywałyśmy że to jeszcze tak długo trzeba czekać a to już po. Życzę Ci dobrego i szybkiego gojenia. U mnie niestety lewa pierś nadal choruje a ja nie moge już tak często bywać w Katowicach. Znalazłam u siebie chirurga plastyka i dzisiaj idę na konsultację. Dla mnie to już za długo leci ropa z sutka może on coś doradzi . Tutaj mam 16 km a nie ponad 400. Nasza pani doktor jest super ale to za daleko na cotygodniowe wycieczki. Chciałam się dostać do dr Mądrego ale on dopiero w kwietniu ma terminy.
mbeatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 08:18   #3895
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

mbeatka jeśli możesz napisz co z Twoją chorą piersią? Ja mam w lewej ropień i też leciała mi ropa z sutka potem zrobił sie taki pryszcz i on pękał wyciekała z niego ropa i krew normalnie jak woda z kranu a czasami wyciskalam skrzepy krwi wychodzily jak jakies robaki trwa to już 2lata ale od kilku miesięcy ropa przestała lecieć. Byłam u wielu chirurgów u onkologa duzo badań robiłam okazalo sie że to duży ropień ale nikt nie chciał się podjąć jego wyciecia Dopiero teraz przy zmniejszeniu piersi lekarz ma ten ropień wyciąć
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 12:09   #3896
akszeniga88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzień dobry dziewczynki😉jestem dziś po pierwszej konsultacji. Pani doktor przemiła i jej uśmiech mnie uspokajal. Termin zabiegu mam na lipiec 2020. Listę badań otrzymałam które mam do wykonania. W pierwszej kolejności muszę zrobić i nawet na już prolaktyne i konsultacja z endokrynologiem. Tak jak weszłam do gabinetu z ogromnym stresem tak wszystko mi zeszło z emocji po rozmowie z Panią doktor. Pierwszy krok zrobiony teraz trzeba wziąć się ę garść i brać się za resztę 😁
akszeniga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 12:30   #3897
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

akszeniga88 super gratuluję oby teraz szybko zleciał Ci czas ale myślę że zleci szybciutko
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 12:31   #3898
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny a której zbliża się termin operacji?
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 12:49   #3899
akszeniga88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Marlenee35 dziękuję😘 także dziewczynki każdej życzę takiego upadku emocji na pozytywne znaczenie 😊
akszeniga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 12:59   #3900
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez akszeniga88 Pokaż wiadomość
Marlenee35 dziękuję😘 także dziewczynki każdej życzę takiego upadku emocji na pozytywne znaczenie 😊
jak ja byłam na konsultacji wypełniając kartę pacjenta pisałam takie bzdury że sama się sobie dziwiłam np. swój pesel zaczęłam od dnia urodzin w dacie wpisałam dzień miesiąc taki jaki powinien być a rok swoich urodzin To wszystko z tych emocji
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.