Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-02, 21:06   #2011
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
A mi smutno i płakać mi się chce. Łapię jakiegoś doła.
Mój TŻ jeszcze w robocie, a ja leżę... W sumie to leżę sama całymi dniami. Ani do kogo gęby otworzyć. Wiem, że musi pracować, bo ma bardzo ważny projekt w robocie i nie może tego zawalić, ale i tak jest mi smutno. Że tak naprawdę nie ma czasu i siły cieszyć się tym dzieckiem w pełni, bo ciągle siedzi przed tym pieprzonym komputerem, a ja ciągle sama.


Jeszcze brzuch mi się spina ciągle jak wstaję. Ehhh...
jak ja cię rozumiem, jak dostałam siedzenia w chacie i oszczędzania się przebeczałam całe 3 dni. Byłam zła na tż-eta że chodzi do pracy, na rodzinkę. O wszystko się prosić. I siedzieć samemu w chacie, no ja mam to szczęscie, że mam psią istotę.

Polecam na te dni oglądać komedie, to była rada mojej położnej i mi pomagało.

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Kombinacje alpejskie związane z obcięciem paznokci u stóp zaliczone. Za każdym razem mam nadzieję, że to ostatni raz, a potem znowu muszę. Tylko na pedicure nie mam siły

Dzisiaj pierwszy raz mogłam przez kilka minut obserwować harce Szymka i brzuchowe wygibasy. Bo zawsze bardzo szybko kończył. A dzisiaj się mogliśmy wpatrywać
ostatnio jak tylko muszę obcinać pazurki u stóp robię to na bardzo krótko, a te wredziochy zaraz bardzo szybko odrastają

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Dziękuję Imię nie każdemu się podoba, ale ważne, że nam tak. I pasuje moim zdaniem do Tymka.

To razem zaciskamy nogi jeszcze trochę










Dziewczyny, ja już nie dam rady z tymi plecami Już pominę fakt problemów z przekręceniem się na drugą stronę, ale ja mam problem z dojście gdziekolwiek. Każdy krok mnie boli, masakra
Jeszcze dziś byłam na chwilę w sklepiku obok mojego bloku. Pokuśtykałam z synem, a babeczki w sklepie jak mnie zobaczyły, zrobiły wielkie oczy i jedna przez drugą: "a myślałyśmy, ze pani już urodziła! brzuch tak nisko, a pani jeszcze chodzi???" Miała ochotę odpowiedzieć, ze nie chodzę, tylko sunę Ale już się powstrzymałam - one nie są złośliwe, to ja raczej przeważliwiona...

co do tego czy komuś się podoba, no mi się imię Bruno podoba.
Ale najważniejsze, to wam ma się podobać.
Mnie śmieszy jak ktoś mi się pyta, czemu Matylda, albo twierdzi, że jemu się to imię nie podoba.

oj zaciskam nogi, bo jeszcze się dowiedziałam o kilku spotkaniach, warsztatach. No po prostu rodzić jeszcze nie mogę.
Choć z drugiej strony właśnie ten ból pleców, bioder i ta kulanie się jak pingwinek jest już upierdliwe.
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 21:07   #2012
dirtyblack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 273
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

ja z kolei od godziny co 10 min oblewam sie zimnym potem i rwie mnie w kregoslupie. nie wiem czy jechac na ip czy nie, ostatnio mialam na ktg skurcze ponad 60 ( nie wiem jaka jednostka) i nic nie czulam poza potem wlasnie... nie chce wyjsc na panikare, a z drugiej strony to jednak blizniaki...

Edytowane przez dirtyblack
Czas edycji: 2015-09-02 o 21:09
dirtyblack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 21:09   #2013
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez dirtyblack Pokaż wiadomość
ja z kolei od godziny co 10 min oblewam sie zimnym potem i rwie mnie w kregoslupie. nie wiem czy jechac na ip czy nie, ostatnio mialam na ktg skurcze ponad 60 ( nie wiem jaka jednostka) i nic nie czulam poza potem wlasnie... nie hce wyjsc na panikare, a z drugiej strony to jednak blizniaki...
chyba lepiej pojechać i sprawdzić
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 21:10   #2014
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Dirty ja bym pojechała . Masz trochę inna sytuacje.
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 21:21   #2015
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Moj tez ma zamiar wziac urlop po porodzie ale tak jak u was nie da sie calkiem odlaczyc, nawet na to nie liczę, zawsze jest cos, zreszta chyba nie mielismy wakacji bez przebojow na firmie, to taki standard ;-).

Poka ciacho 😃!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
W firmie się niestety nie da, urlop nie urlop komputer i internet zawsze ze sobą - stety i niestety...

Kurczę zdjęcia nie zdążyłam, jutro zrobię portretowe zdjęcie kawałka w stylu Kasi Tusk

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez dirtyblack Pokaż wiadomość
ja z kolei od godziny co 10 min oblewam sie zimnym potem i rwie mnie w kregoslupie. nie wiem czy jechac na ip czy nie, ostatnio mialam na ktg skurcze ponad 60 ( nie wiem jaka jednostka) i nic nie czulam poza potem wlasnie... nie chce wyjsc na panikare, a z drugiej strony to jednak blizniaki...
Ja bym jechała, brzmi to totalnie porodowo.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 22:03   #2016
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Aaaa jakie to jest urocze!! Ona w tym wszystkim jest taaak slodka i kochana, ze ja absolutnie sie nie wkurzam ani nic bo spojrze na nia i serce topnieje. A TZ to w ogole sie nad nia rozpuszcza no i najchetniej to bym ja tez trzymala tylko na rekach albo kangurowala sobie bo ona to uwielbia ale boje sie przyzwyczaic do tego bo jak TZ wroci do pracy to ja nic sama w domu nie zrobie.

Dzieki za odpowiedzi... zobacze jak bedzie w nocy... sporobuje dac jej smoka jak nie bedzie mogla spokojnie spac po mleczku.

Aaa i dodam tylko, ze jesli chodzi o masc na sutki to ja mialam zajechane do krwi. Strupki i doslownje ciekla z nich krew. Jak mala zasypiala to smarowalam gruuuba warstwa masci MALTAN i nakladalam na nie wkladki laktacyjne. W dwa dni mi tak suty ogarnelo ze dzis mam 'jak nowe' i nic juz nie bola przy karmieniu.
U mnie bylo tak z jed ym cycem ale tak aamo stosowalam bepantenn i super. Co do smoka to mnie polozna kazala go dawac bo mloda tak chcialA ssac. Dla mnie smok to nic zlego. Chwila odsapniecia a nikt od tego nie umarl. Mloda chwile ssie i wywala ale juz spi.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dirtyblack Pokaż wiadomość
ja z kolei od godziny co 10 min oblewam sie zimnym potem i rwie mnie w kregoslupie. nie wiem czy jechac na ip czy nie, ostatnio mialam na ktg skurcze ponad 60 ( nie wiem jaka jednostka) i nic nie czulam poza potem wlasnie... nie chce wyjsc na panikare, a z drugiej strony to jednak blizniaki...
Pewnie ze powinnas pojechac.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Jutro idziemy na kontrole z Jagoda. Zapowiedziala sie tez moja siostra cioteczna ze musi pogadac w delikatnej sprawie. Juz sie boje. Ciekawe co wymyslila. Nie mam pomyslu. Nie podejrzewam zeby chciala sie wyplakac bo by pozniej miala przesrane jakby wyszlo bo ma zj eba nego meza. No noc jutro wszystko wyjdzie

Grzmialo i sie rozeszlo :/

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Dziewczyny a ktoras z was odciaga pokarm? Bo zastanawiam sie ile go u was jest. Mnie sie dzisiaj udalo z obydwu odciagnac prawie 120 ml. Z prawej 90 i reszte z lewej. Lewa strasznie kuleje chociaz to w niej mialam nawal. Mala pewnie wyssie wiecej niz laktaror ale odciagam przewaznie tylko na noc zeby jej cyckiem nie karmic bo to za dlugo trwa a tak cyk z butli i spi.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 22:29   #2017
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

[QUOTE=Kissmisiaa;52624385
Oooo coś się dzieje
U mnie ani słuchu ani widu aby dziec chciał wyjść.[/QUOTE]

a tam doopa a nic się nie dzieje,z takim rozwarciem można łazic i miesiac. jedyny powód jest taki,że jak to powiedział mój doktorek "jest pani JUŻ starą pierwiastką" oraz,że w skierowaniu napisał "klinicznie duzy płód" i coś tam jeszcze czego nie moge rozczytać i rozszyfrować-jakby specjalnie TO nabazgrał!
kur fa ja nie chcę indukcji !
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 00:23   #2018
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ależ tu dzisiaj tłumy. No w szoku jestem.
Ja standardowo nie mogę spać. Do tego mdli mnie. Prawa noga mnie boli. Jakbym miała w niej skurcz non stop. Mała w brzuchu mi szaleje i nie da rady się z tym jak kolwiek ułożyć.
Ogólnie średnio się czuje
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 00:39   #2019
petel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ależ tu dzisiaj tłumy. No w szoku jestem.
Ja standardowo nie mogę spać. Do tego mdli mnie. Prawa noga mnie boli. Jakbym miała w niej skurcz non stop. Mała w brzuchu mi szaleje i nie da rady się z tym jak kolwiek ułożyć.
Ogólnie średnio się czuje
Ja trochę spałam, ale się rozbudzilam. Ledwo do kibla doszłam, jedna noga kuleje, bo skręcenie, druga, bo jakiś skurcz... I boli mnie brzuch. Do doopy

---------- Dopisano o 01:39 ---------- Poprzedni post napisano o 01:37 ----------

Cytat:
Napisane przez dirtyblack Pokaż wiadomość
ja z kolei od godziny co 10 min oblewam sie zimnym potem i rwie mnie w kregoslupie. nie wiem czy jechac na ip czy nie, ostatnio mialam na ktg skurcze ponad 60 ( nie wiem jaka jednostka) i nic nie czulam poza potem wlasnie... nie chce wyjsc na panikare, a z drugiej strony to jednak blizniaki...
Pewnie już coś postanowilas. Tez myślę, że powinnaś jechać... Kciuki na wszelki wypadek
petel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 00:46   #2020
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

A ja się właśnie porzygalam. Arbuzem.
Jeszcze Michał w drugim pokoju gra w jakąś grę i klika ta myszka wstaje co chwile jezu oszlec można.
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 00:51   #2021
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
A ja się właśnie porzygalam. Arbuzem.
Jeszcze Michał w drugim pokoju gra w jakąś grę i klika ta myszka wstaje co chwile jezu oszlec można.
A ja właśnie nakarmiłam małego i idę spać
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 04:52   #2022
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

A ja nie śpię... Mąż kiepsko spał więc ja też w związku z tym bo wszystko mnie budzi. Też mnie wszystko boli a młody od wieczora dyskoteka w brzuchu. Może spróbuję jeszcze zasnąć.
Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
a tam doopa a nic się nie dzieje,z takim rozwarciem można łazic i miesiac. jedyny powód jest taki,że jak to powiedział mój doktorek "jest pani JUŻ starą pierwiastką" oraz,że w skierowaniu napisał "klinicznie duzy płód" i coś tam jeszcze czego nie moge rozczytać i rozszyfrować-jakby specjalnie TO nabazgrał!
kur fa ja nie chcę indukcji !
Aha a ta indukcja ma być z tego powodu że jesteś stara pierwiastka czy dlaczego? Ja bym do szpitala się nie kładła jakbym była na twoim miejscu...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 05:04   #2023
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
O dziwo nie ;-)

O super. Dzięki
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 06:11   #2024
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Hej. Wylaczyli mi internetvale dziś kupiłam se pakiet😄
Nie spie od 4 ale dzięki ochlidzeniu czuje się dobrze nawet moje bóle kroczowe jekies takie mniej dokuczliwe. Czekam jeszcze na powrót moich stop do stanu względnej normalności bo wczoeaj wyglądały jak stopy szreka😒
Biorę się za nadrabianie bo cod mi przemknelo że nowy dzidziol na świecie😄

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ana0611 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!!

Witam się po paru dniach nieobecności ale już z najśliczniejszym, najcudowniejszym i najwspanialszym synkiem u boku
Staś urodził się 29.09 o 12:20 przez cc, ważąc 3200g i mając 54cm.
Sam poród trwał 16 godzin od rozpoczęcia regularnych skurczy i plamienia krwią. Mimo starań ze strony lekarzy, oksy, przebicia pęcherza itp trzeba było ciąć (miał b. wąskie ktg a reszta postępowała zbyt wolno).
Mąż spisał się na medal i nie opuścił mnie ani na chwilę i pomagał tyle ile mógł, aż do momentu cięcia cesarskiego a wczoraj zrobił nam przywitanie rodem z filmu
Obecnie nasz skarb jest po porannej kupce, śniadanku z piersi i śpi sobie grzecznie w koszu Mojżesza
Super😄 gratulacje😀spory chłopak. Szkoda ze musiałaś się męczyć a i tak cc wyszło. Ale najwaniejsze że jest już po wszystkim i jest dobrze. Zdrowka teraz dla was😙

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Aaaa mam newsa. Znajoma z okolicy urodziła zn cc dziecko o wadze 5150 😮 jak poszli na szczepienie 2 tyg po urodzeniu pielęgniarka myślała że to 3 mc dziecko
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 06:26   #2025
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Witam z rana mój dziec wyszykowany do szkoły, zaraz idą z mężem. A ja rozmyślam co tu by zrobić na ścianie bo jakoś mi pusto. . Może jakieś ramki na zdjęcia. . Hmm

Maz opieprzyl mnie i kazał spakować w końcu torbę.
Ah no i wczoraj się przemoglam i spróbowałam z nim przytulasow jeszcze raz. Było ok. Nie bolało ale nie było fajerwerków, robię to tylko dlatego ze mam nadzieje na jakieś przyspieszenie

Nie wiem co na obiad.. co dziś robicie szybko i bezboleśnie?
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 06:35   #2026
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
My już po wizycie i nakaz leżenia odwołany. Ciąża donoszona więc czekamy na rozwój akcji jeśli do 8 września nic się nie wyklaruje to na 14.09 dostaję skierowanie do szpitala i wtedy będą działać lub czekać jeśli się okaże, że jednak poród sn będzie możliwy.

Co najśmieszniejsze poziom wód znowu opadł, a wyniki jak nigdy wzorowe, a no i jak wcześniej mały bardzo naciskał na wyjście tak teraz mu się juz odwidziało i przesunął się w głąb. Moja gin żadnego nacisku nie wyczuła
Dobrze że masz już jakiś plan😃ja narazie cieszę się każdym kolejnym dniem bo jezzcze chce do nastepnego weekendu doczekać😊

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Ntro najpozniej w piatek mam jak was nadrobic.
Ja po wizycie ostatniej juz u gina.Mała waży 3800,margines plus minus te 500 g jest raczej dodatkowo na plus.Czyli mały pudzian.jutro najpozniej do piatku musze sie polozyc na patologi ciazy na obserwacje
Jak do poniedzialku czyli tp nic sie nie zadzieje to indukcja albo cc
Raczej nie urodze sn tak twierdzi gin
Mam stracha ze hoho
Mam dzis sie z chlopem zaseksic i suty se krecic.
Aha mam 2 cm rozwarcia.mala gin dotknol w glowke
Jestem po masazu szyjki nie bolslo ale bylo to bardzo niekomfortowe uczucie
Czytając historie czarownicy chyba cc lepsze. Ale co by nie było aby było bez komplikacji. Juz tam lepuej indukuj się przytulankami i kreceniem sutow😝
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie

Edytowane przez elcia88
Czas edycji: 2015-09-03 o 06:36
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 07:14   #2027
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Przebudziłam się dziś w nocy ok 3 jak mój mąż wracał z pracy. Położył się i przytulił a młoda jak zaczęła harcować to myślałam, że mnie rozerwie. Ona ostatnio się mało rusza, tzn te ruchy są raczej ograniczone bo miejsca mało a tu zaczęła wierzgać jakby miała 5 nóg albo jakby chciała się odbić od moich żeber i wycisnąć się dołem na zewnątrz ale śmiać mi się chciało bo mąż się wystraszył i mówi to mnie tak totalnie poważnie "Ej weź się jakoś obróć bo jej jest chyba niewygodnie, może ją zgniatasz" A ja na to "Heloł, mi ma być wygodnie" Po czym stwierdził, że może zabierze z brzucha rękę bo "może jej przeszkadza" no paczcie paczcie jaka królewna rzeczywiście jak się położyłam na plecach i wziął tą rękę to się uspokoiła.

Na 10.00 mam gina, nawet udało mi się całkiem skutecznie ogarnąć wczoraj krocze, czuję się jak ninja
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 07:31   #2028
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Witam się w 38tyg! tylko wytłumaczcie mi jedno, apki pokazują ze dziś zaczynam 38, a do tp jeszcze 21 dni czyli 3tyg... ciąża donoszona czy jeszcze nie? Bo niby donoszona jast 2tyg przed tp czyli po skonczonym 38tyg??
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 07:38   #2029
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Witam się w 38tyg! tylko wytłumaczcie mi jedno, apki pokazują ze dziś zaczynam 38, a do tp jeszcze 21 dni czyli 3tyg... ciąża donoszona czy jeszcze nie? Bo niby donoszona jast 2tyg przed tp czyli po skonczonym 38tyg??
Donoszona jest po skończeniu 37tc. Więc jak najbardziej tak w Twoim przypadku jest donoszona
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 07:44   #2030
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Hej, witam się po pierwszej od niepamiętnych czasów prawie przespanej nocy. Tylko trzy razy siku, to już w ogóle cud objawiony. Szok normalnie. Za to od rana muli mnie brzuch okresowo i ciśnie mnie na 2 ciągle, ale nie sądzę, że to cokolwiek znaczy. Dzisiaj mam zebranie w przedszkolu, a że jestem w Radzie Rodziców to musiałabym być wcześniej i jeszcze z Młodą musiałabym iść, bo mąż w domu dopiero ok 19. Ciekawie się dzień zapowiada.

Edytowane przez malena1979
Czas edycji: 2015-09-03 o 07:48
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 07:47   #2031
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Oj maleno- ja bym chyba zrezygnowała z tek RR. Oczywiście zależy to od waszej aktywności
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 07:50   #2032
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Witam się w 38tyg! tylko wytłumaczcie mi jedno, apki pokazują ze dziś zaczynam 38, a do tp jeszcze 21 dni czyli 3tyg... ciąża donoszona czy jeszcze nie? Bo niby donoszona jast 2tyg przed tp czyli po skonczonym 38tyg??
I ja sie witam w 38tygodniu
A wiec jestesmy juz bezpieczne?
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 07:50   #2033
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)


Dołączam do grona przeterminowanych
Ale fajnie, że w końcu chłodno, nawet się wyspałam Ale na siku to wstaję jak połamana, chwila mija zanim się rozruszam, bo tak mnie wszystko boli, stopy, biodra, plecy, ramiona. Jakbym miała zakwasy po jakimś hardkorowym treningu

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Moja droga, a czymze jest starsze dziecko? Zabunkrowuje sie razem z matka. To akurat powszechna praktyka, rowniez w lecie - ostatnio spotkalam kobiete w parku, ktora sie "chwalila", ze wziela syna na plac zabaw pierwszy raz od poczatku czerwca. Nie wiem, ale moja corka w tym czasie zdemolowalaby mieszkanie milion razy i obie dostalybysmy na glowe z powodu zamkniecia
Nie wyobrażam sobie tego, jak tu wytrzymać tyle czasu zamkniętym w domu z dzieckiem/dziećmi Oszalałabym chyba A zaraz za mną Młoda

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
ana, gratuluję.
grita, no niestety jak pisałam swoje musi odpłakać, a Ty z nią. Zresztą moja starszaczka, mimo że naprawdę lubi swoje przedszkole to też od poniedziałku już odlicza kiedy będzie piątek i koniec, czyli weekend.

A ja kolejny raz zasnelam ok 6 rano. Nie mam już siły, łapie takiego doła, że szok. Jeszce mnie gardło boli.
Nie mam nawet sił nadrabiać was...
Powoli doczytam później.
Jak tam samopoczucie? Lepiej trochę?
Dzisiaj rano była okropna histeria przed wyjściem z domu do przedszkola, ale mam doła teraz
Ciągle mam w uszach "nie pójdę do przedszkola, bo będę tęsknić za tatusiem i mamusią" I niby racjonalnie wiem, że to dobra decyzja dla niej, że jak już się zaadaptuje to bardzo skorzysta na pobycie w p-lu, że się rozwinie i wielu rzeczy nauczy, ale to takie cholernie trudne...
Ile u was trwał taki okres adaptacji? Długo się zdarzały poranne płacze przed wyjściem?
Nie wiem jak to ogarnę później z noworodkiem

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny które juz rodziły.
Jak zaczął się u was poród.

Merdzi mnie w dole podbrzusza jak na okres... Ciekawa jestem czy coś się rozkręci czy to tylko fałszywy alarm.
U mnie się tak zaczęło, ćmienie jak na okres przybierające na sile i częstotliwości.
Jak tam dzisiaj, rozkręciło się coś, czy tylko straszaki?

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
a tam doopa a nic się nie dzieje,z takim rozwarciem można łazic i miesiac. jedyny powód jest taki,że jak to powiedział mój doktorek "jest pani JUŻ starą pierwiastką" oraz,że w skierowaniu napisał "klinicznie duzy płód" i coś tam jeszcze czego nie moge rozczytać i rozszyfrować-jakby specjalnie TO nabazgrał!
kur fa ja nie chcę indukcji !
Bardzo szybko planuje tą indukcję i dziwne, że każe Ci się kłaść jeszcze przed tp... 3800 to jeszcze nie jest taka ogromna waga, a ostatnio chyba przystopowała troche Gaja z przybieraniem, prawda? Ile miała na poprzednim usg?
Rozumiem, że chce Cię mieć pod kontrolą w szpitalu, ale psychicznie dla Ciebie lepiej będzie czekać w domu, a nie w obcym, stresującym miejscu.. Szczególnie, jeśli na razie nic się nie dzieje niepokojącego.
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 07:50   #2034
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
a tam doopa a nic się nie dzieje,z takim rozwarciem można łazic i miesiac. jedyny powód jest taki,że jak to powiedział mój doktorek "jest pani JUŻ starą pierwiastką" oraz,że w skierowaniu napisał "klinicznie duzy płód" i coś tam jeszcze czego nie moge rozczytać i rozszyfrować-jakby specjalnie TO nabazgrał!
kur fa ja nie chcę indukcji !
Najbardziej mnie wkurza jak bazgrają i nie idzie doczytać
Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
A ja się właśnie porzygalam. Arbuzem.
Jeszcze Michał w drugim pokoju gra w jakąś grę i klika ta myszka wstaje co chwile jezu oszlec można.
Oj biedna. Nienawidze rzygać.
Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Hej. Wylaczyli mi internetvale dziś kupiłam se pakiet😄
Nie spie od 4 ale dzięki ochlidzeniu czuje się dobrze nawet moje bóle kroczowe jekies takie mniej dokuczliwe. Czekam jeszcze na powrót moich stop do stanu względnej normalności bo wczoeaj wyglądały jak stopy szreka😒
Biorę się za nadrabianie bo cod mi przemknelo że nowy dzidziol na świecie😄

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------



Super😄 gratulacje😀spory chłopak. Szkoda ze musiałaś się męczyć a i tak cc wyszło. Ale najwaniejsze że jest już po wszystkim i jest dobrze. Zdrowka teraz dla was😙

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Aaaa mam newsa. Znajoma z okolicy urodziła zn cc dziecko o wadze 5150 😮 jak poszli na szczepienie 2 tyg po urodzeniu pielęgniarka myślała że to 3 mc dziecko
Ale duże dziecko. SZok.
Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Witam z rana mój dziec wyszykowany do szkoły, zaraz idą z mężem. A ja rozmyślam co tu by zrobić na ścianie bo jakoś mi pusto. . Może jakieś ramki na zdjęcia. . Hmm

Maz opieprzyl mnie i kazał spakować w końcu torbę.
Ah no i wczoraj się przemoglam i spróbowałam z nim przytulasow jeszcze raz. Było ok. Nie bolało ale nie było fajerwerków, robię to tylko dlatego ze mam nadzieje na jakieś przyspieszenie
Nie wiem co na obiad.. co dziś robicie szybko i bezboleśnie?
Ja tez nie wiem co na obiad Dawać jakiś pomysł.
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Przebudziłam się dziś w nocy ok 3 jak mój mąż wracał z pracy. Położył się i przytulił a młoda jak zaczęła harcować to myślałam, że mnie rozerwie. Ona ostatnio się mało rusza, tzn te ruchy są raczej ograniczone bo miejsca mało a tu zaczęła wierzgać jakby miała 5 nóg albo jakby chciała się odbić od moich żeber i wycisnąć się dołem na zewnątrz ale śmiać mi się chciało bo mąż się wystraszył i mówi to mnie tak totalnie poważnie "Ej weź się jakoś obróć bo jej jest chyba niewygodnie, może ją zgniatasz" A ja na to "Heloł, mi ma być wygodnie" Po czym stwierdził, że może zabierze z brzucha rękę bo "może jej przeszkadza" no paczcie paczcie jaka królewna rzeczywiście jak się położyłam na plecach i wziął tą rękę to się uspokoiła.

Na 10.00 mam gina, nawet udało mi się całkiem skutecznie ogarnąć wczoraj krocze, czuję się jak ninja
Ja wczoraj ogarniałam. Masakra.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 07:51   #2035
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Przebudziłam się dziś w nocy ok 3 jak mój mąż wracał z pracy. Położył się i przytulił a młoda jak zaczęła harcować to myślałam, że mnie rozerwie. Ona ostatnio się mało rusza, tzn te ruchy są raczej ograniczone bo miejsca mało a tu zaczęła wierzgać jakby miała 5 nóg albo jakby chciała się odbić od moich żeber i wycisnąć się dołem na zewnątrz ale śmiać mi się chciało bo mąż się wystraszył i mówi to mnie tak totalnie poważnie "Ej weź się jakoś obróć bo jej jest chyba niewygodnie, może ją zgniatasz" A ja na to "Heloł, mi ma być wygodnie" Po czym stwierdził, że może zabierze z brzucha rękę bo "może jej przeszkadza" no paczcie paczcie jaka królewna rzeczywiście jak się położyłam na plecach i wziął tą rękę to się uspokoiła.

Na 10.00 mam gina, nawet udało mi się całkiem skutecznie ogarnąć wczoraj krocze, czuję się jak ninja
Powodzenia na wizycie😃
Ja jakoś nie zauważyłam.zmniejszonej aktywności, a ostatnio mały odkrył że mozma mamusi noge pod zebra wcisnąć😉 macie tak ze dzidziol wam się tak wzdrygnie w brzuchu???
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 07:54   #2036
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Przebudziłam się dziś w nocy ok 3 jak mój mąż wracał z pracy. Położył się i przytulił a młoda jak zaczęła harcować to myślałam, że mnie rozerwie. Ona ostatnio się mało rusza, tzn te ruchy są raczej ograniczone bo miejsca mało a tu zaczęła wierzgać jakby miała 5 nóg albo jakby chciała się odbić od moich żeber i wycisnąć się dołem na zewnątrz ale śmiać mi się chciało bo mąż się wystraszył i mówi to mnie tak totalnie poważnie "Ej weź się jakoś obróć bo jej jest chyba niewygodnie, może ją zgniatasz" A ja na to "Heloł, mi ma być wygodnie" Po czym stwierdził, że może zabierze z brzucha rękę bo "może jej przeszkadza" no paczcie paczcie jaka królewna rzeczywiście jak się położyłam na plecach i wziął tą rękę to się uspokoiła.

Na 10.00 mam gina, nawet udało mi się całkiem skutecznie ogarnąć wczoraj krocze, czuję się jak ninja
Tez ogarnęłam swój busz tam na dole. Nawet nawet mi to wyszli tylko gdzieś się zacięłam
Robiłam na czują ale już widzę jak mnie na porodowce poprawiają hehe.
Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Hej, witam się po pierwszej od niepamiętnych czasów prawie przespanej nocy. Tylko trzy razy siku, to już w ogóle cud objawiony. Szok normalnie. Za to od rana muli mnie brzuch okresowo i ciśnie mnie na 2 ciągle, ale nie sądzę, że to cokolwiek znaczy. Dzisiaj mam zebranie w przedszkolu, a że jestem w Radzie Rodziców to musiałabym być wcześniej i jeszcze z Młodą musiałabym iść, bo mąż w domu dopiero ok 19. Ciekawie się dzień zapowiada.
Nie tez tak wczoraj merdził z przerwami i do tego wizyta na kibelku. Może organizm się przygotowuje do tego dnia


Ciekawa jestem co z Dirty, czy pojechała na to IP.


Nic uciekam się szykować, bo jedziemy z mężem do Wrocławia bo musimy odebrać projekt do pozwolenia na budiwe po poprawkach.
Zastanawia mnie tylko jeden fakt dlaczego u nas w starostwie tak długo to wszystko trwa bo znajomi składali w Wielkopolsce o pozwolenie i dostali je w miesiąc.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 07:55   #2037
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj z wierzchu przetarlam w kuchni bo tak opackane od much ktore na nich zabijam ze maskara 😂 ale za reszte sie nie biore.

Danaee mnie kopnela w dupe tym ze juz posprzatala i poprasowalm przescieradla dla malego i w koncu powiesilam literki 😊 na tym koncze na dzis bo od stania przy zelazku caly brzuch twardy.
Za to kącik gotowy 😉



Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Mi mąż pomyl okna w sobotę. Trochę się wzbranual bo za mc zmieniamy dach więc się zabrudza ale chciałam dla dzidzi mieć czysto😄
Piękny kącik😍
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie

Edytowane przez elcia88
Czas edycji: 2015-09-03 o 07:56
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 07:58   #2038
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
U mnie się tak zaczęło, ćmienie jak na okres przybierające na sile i częstotliwości.
Jak tam dzisiaj, rozkręciło się coś, czy tylko straszaki?
Myślę że to straszaki były. Bo wzięłam prysznic wieczorem i wszystko przeszło, ale akurat była u nas sąsiadka i gadała ze to mogą być właśnie straszaki ale to widocznie u mnie będzie się tak rozkręcać bo ona tak miała.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Powodzenia na wizycie😃
Ja jakoś nie zauważyłam.zmniejszonej aktywności, a ostatnio mały odkrył że mozma mamusi noge pod zebra wcisnąć😉 macie tak ze dzidziol wam się tak wzdrygnie w brzuchu???
No mój jak czasami wzdrygnie się w brzuchu to aż sama się wystrasze, ale na szczęście trzyma nóżki z daleka od moich żeber.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 07:59   #2039
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
My też. Teraz dopóki mieszkamy w wynajętym mieszkaniu to nie urządzamy specjalnego kącika bo nie mamy na to miejsca. W naszej sypialni wcisnęliśmy łóżeczko, zaadaptowaliśmy półki w komodzie i tyle. Jak będziemy na swoim to wtedy zrobimy pokój dla Malucha
Ja podobnie. Jak mały będzie jyz spał we własnym pikoju to wtedy go zaaranzuje😃
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 08:01   #2040
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Powodzenia na wizycie😃
Ja jakoś nie zauważyłam.zmniejszonej aktywności, a ostatnio mały odkrył że mozma mamusi noge pod zebra wcisnąć😉 macie tak ze dzidziol wam się tak wzdrygnie w brzuchu???
Mój tak czasami ma, że się wzdrygnie i kopie po przekątnej lub jedną nogą w żebra
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.