Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-03, 20:47   #4951
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez torunska_ksiezniczka Pokaż wiadomość

musze przyznać że nie byłam zdecydowana do metody golenia bo i maszynka, kremy do depilacji, depilator, wosk i widać że troche się przerzedziły włosy ale nie aż tak, a u mojej koleżanki która goliła sobie przez 3-4 lata włosy non stop woskiem na rękach jest delikatny meszek i to gdzie niegdzie a był gęsty włos!
ja sobie kiedyś ogoliłam ręcę i do tej pory żałuję, bo mam widoczne włosy i czasem naprawdę mi się to nie podoba...
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:49   #4952
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
ja sobie kiedyś ogoliłam ręcę i do tej pory żałuję, bo mam widoczne włosy i czasem naprawdę mi się to nie podoba...
Ja kiedyś też.. . Ale tylko trochę przejechałam maszynką. Lecz od tamtej pory wyrosły mi ciemny blond włosy na rękach, i dłuższe, a nie białe jak miałam. Dla mnie golenie rąk jest bez sensu.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:52   #4953
torunska_ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar torunska_ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Narnia
Wiadomości: 648
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

gorzej jak ktoś ma gęste i ciemne włosy normalnie, bez golenia, wtedy to wygląda nie kobieco...
torunska_ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:52   #4954
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
Hołd Ci za odwagę w wstawieniu zdjęcia
Po ściśnięciu widać zagłębienia, a jak normalnie stoisz, to również są one widoczne?

Ps. Nie było mnie od soboty? i muszę się pochwalić, że przeczytałam nieobecne 11 stron Przyjemnie się was czyta i gęba się śmieje.
Jak się wykąpie to delikatne zagłębienia są widoczne (z przodu). Z tyłu nie wiem jak to jest bo jakoś się temu nie przyglądałam, ale zaraz pobiegnę do dużego lustra i zerknę.

Pobiegłam i sprawdziłam. Zagłębienia są za☠☠☠iście widoczne. Rowy mariańskie.
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:53   #4955
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja kiedyś też.. . Ale tylko trochę przejechałam maszynką. Lecz od tamtej pory wyrosły mi ciemny blond włosy na rękach, i dłuższe, a nie białe jak miałam. Dla mnie golenie rąk jest bez sensu.
dla mnie też... ale w wieku gimnazjalnym robi się różne rzeczy... i w taki sposób sobie poprawiłam genialnie stan - z włosków delikatnych, normalnych na rękach, nie rzucających się w oczy - po włosy ciemniejsze, dłuższe, gęstsze i rzucające się w oczy... także gratuluję sobie
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:56   #4956
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez torunska_ksiezniczka Pokaż wiadomość
gorzej jak ktoś ma gęste i ciemne włosy normalnie, bez golenia, wtedy to wygląda nie kobieco...
moja koleżanka ma długie włosy u rąk, i to takie ciemne. Ale znów jakby goliła, to potem jeszcze ciemniejsze wyrastają, i też by to źle wyglądało.
Ja mam taki cellulit, że na wewnętrznej stronie ud widzę pofałdowaną skórę. Nie jakoś mocno, tylko ja to zauważam, z daleka nie widać. Taki nie jak zazwyczaj pokazują na tyłach ud. Nie wiem ja kto wyjaśnić.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
dla mnie też... ale w wieku gimnazjalnym robi się różne rzeczy... i w taki sposób sobie poprawiłam genialnie stan - z włosków delikatnych, normalnych na rękach, nie rzucających się w oczy - po włosy ciemniejsze, dłuższe, gęstsze i rzucające się w oczy... także gratuluję sobie
Ja tez w gimnazjum, możemy sobie piątkę przybić
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:58   #4957
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Własnie pisalam wczesniej, że z mojego doswiadcznia wynika, że gdy wosku jest za dużo, to słabo/ źle dziala Przy veet nie miałam tego problemu, bo wosk byl równomiernie, gładko i bardzo cienko nałożony Mniejszą filozofią jest (chyba) depilator, ale wydaje mi sie, ze lepiej najpierw potestowac wosk i potem skusic sie na depilator, a nie zeby nowy depilator leżał nieuzywany, bo nie wytrzymasz bólu
akurat ból jestem jakoś w stanie przeżyć(przynajmniej od wosku).tylko po wosku wrastają mi włosy mimo peelingów i innych cudów na kiju (po depilacji u kosmetyczki porobiła mi się masa takich wrośniętych paskudztw).
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 21:01   #4958
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja tez w gimnazjum, możemy sobie piątkę przybić
Nie jestem w gimnazjum, jestem na studiach

Ale w wieku gimnazjalnym chciałam się 'ulepszyć' i pogorszyłam znacząco sprawę. Teraz mam widoczne włosy i czasem mam to zupełnie w poważaniu, a czasem mam ochotę zakrywać ręce i nie pokazywać, zależy od światła w dużej mierze.
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:03   #4959
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Też przymierzam się do kupna depilatora, bo maszynki doprowadzają mnie do szału. A do tego mam grube, ciemne włosy...

Wyszłam z pod prysznica i jestem przerażona - moja cera, którą spokojnie mogę nazwać smalcem, zrobiła się ściągnięta i przesuszona... Błagam Co ja mam robić? Na razie nałożyłam oliwkową maseczkę Rival de Loop.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:03   #4960
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Jak się wykąpie to delikatne zagłębienia są widoczne (z przodu). Z tyłu nie wiem jak to jest bo jakoś się temu nie przyglądałam, ale zaraz pobiegnę do dużego lustra i zerknę.

Pobiegłam i sprawdziłam. Zagłębienia są za☠☠☠iście widoczne. Rowy mariańskie.
O nie. Wybacz mi, ale się zaśmiałam. Z tego biegania, sprawdzania i rowów mariańskich Po co są te lustra, wszystko psują, bo uświadamiają
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:08   #4961
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
O nie. Wybacz mi, ale się zaśmiałam. Z tego biegania, sprawdzania i rowów mariańskich Po co są te lustra, wszystko psują, bo uświadamiają
No ja już taka jestem nienormalna To co widzę to zawsze opiszę szczerze, czasami zdarzy mi się rzucić takim tekstem, że wszyscy leżą i kwiczą. Ale ja już tak mam

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
Nie jestem w gimnazjum, jestem na studiach

Ale w wieku gimnazjalnym chciałam się 'ulepszyć' i pogorszyłam znacząco sprawę. Teraz mam widoczne włosy i czasem mam to zupełnie w poważaniu, a czasem mam ochotę zakrywać ręce i nie pokazywać, zależy od światła w dużej mierze.
Antymionce chyba raczej chodziło o to, ze ona też sobie ręcę ogoliła w gimnazjum a nie że dopiero jest w gimnazjum
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 21:12   #4962
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Fallenart, masz rację! Jakoś przeczytałam wpis Antymionki, zamiast 'ja też w gimnazjum', to 'ja też jestem w gimnazjum' Gdyby nie twój wpis, to bym dalej żyła w przekonaniu, że Antymionka to gimnazjalistka
A co do rzucania zabawnych tekstów - uwielbiam takie osoby :brawo:
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:20   #4963
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Uwielbiam jeść babeczke o tej porze! Oby poszło w cycki, chociaż małe nie są!
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:22   #4964
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

to oddaj ciuteczkę!
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:32   #4965
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Też przymierzam się do kupna depilatora, bo maszynki doprowadzają mnie do szału. A do tego mam grube, ciemne włosy...

Wyszłam z pod prysznica i jestem przerażona - moja cera, którą spokojnie mogę nazwać smalcem, zrobiła się ściągnięta i przesuszona... Błagam Co ja mam robić? Na razie nałożyłam oliwkową maseczkę Rival de Loop.
O ja też mam smalec ja dziś robię oczyszczającą
Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
Fallenart, masz rację! Jakoś przeczytałam wpis Antymionki, zamiast 'ja też w gimnazjum', to 'ja też jestem w gimnazjum' Gdyby nie twój wpis, to bym dalej żyła w przekonaniu, że Antymionka to gimnazjalistka
A co do rzucania zabawnych tekstów - uwielbiam takie osoby :brawo:
Ej no bez przesady!

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
to oddaj ciuteczkę!
Cycków?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:35   #4966
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Najlepiej gdyby jutro doszły mój tata jutro jest w domu, oby ich ni użył najpierw na sobie, ostatnim razem, to pierwszy poleciał wąchać żele
No słuchaj- potem by przeczytał Twoją recenzję i określił czy masz odbry węch czy nie
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:35   #4967
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

może nie o tyle cycków, jak ich objętości ja mam swoje, ale nie mam nic przeciwko temu, żeby było ich trochę 'więcej'
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:35   #4968
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Trzymajcie mnie

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
Rzeczywiście podobno nie,bo laser nie wyłapuje zbyt jasnego barwnika. ja akurat zmagam się z ciemnymi włosiskami...ale myślę, że kupa kasy by na to poszła, bo trzeba kilka razy przeprowadzać zabieg, także nie biorę większych partii pod uwagę
Ja bym była idealną kandydatką na laser, gdyby mi się jeszcze z portfela wylewało

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
akurat ból jestem jakoś w stanie przeżyć(przynajmniej od wosku).tylko po wosku wrastają mi włosy mimo peelingów i innych cudów na kiju (po depilacji u kosmetyczki porobiła mi się masa takich wrośniętych paskudztw).
Mnie już nie wrastają, ale wyrywam od 9 lat woskiem na ciepło, wcześniej depilatorem A używasz talku tzn jakiejś zasypki przed depilacją? To pomaga w skutecznym działaniu wosku. Skóra musi być idealnie suchutka, bez żadnej tłustej warstewki

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
Nie jestem w gimnazjum, jestem na studiach

Ale w wieku gimnazjalnym chciałam się 'ulepszyć' i pogorszyłam znacząco sprawę. Teraz mam widoczne włosy i czasem mam to zupełnie w poważaniu, a czasem mam ochotę zakrywać ręce i nie pokazywać, zależy od światła w dużej mierze.
Czasem to zależy od hormonów, mnie po porodzie włosów znacznie przybyło, podobno to że golenie wzmacnia włos jest mitem. Tak słyszałam.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:36   #4969
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
O ja też mam smalec ja dziś robię oczyszczającą
A mój smalec zrobił sobie liffting, ja nie wiem co ja mam za skórę Tłuszcz w dzień się leje, a po prysznicu nieprzyjemnie ściągnięta, przesuszona, taka brzydka... A teraz znów smalec, bo maseczka się zmieszała z kremem dla dzieci, mam nadzieję, że ta tłusta warstwa coś pomoże Jaką ja mam skórę w końcu?
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 21:41   #4970
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Jak się wykąpie to delikatne zagłębienia są widoczne (z przodu). Z tyłu nie wiem jak to jest bo jakoś się temu nie przyglądałam, ale zaraz pobiegnę do dużego lustra i zerknę.

Pobiegłam i sprawdziłam. Zagłębienia są za☠☠☠iście widoczne. Rowy mariańskie.
Eeee bez przesady Nie możliwe, że takie Wydaje Ci się Ale grunt to się nimi nie przejmować

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
akurat ból jestem jakoś w stanie przeżyć(przynajmniej od wosku).tylko po wosku wrastają mi włosy mimo peelingów i innych cudów na kiju (po depilacji u kosmetyczki porobiła mi się masa takich wrośniętych paskudztw).
A po depilatorze też lubią się wrastać Mi np. po wosku się nie wrastają, a po depilatorze zawsze:| I peelingi niewiele mi dają:| Jak mam dużo to idę, parzę igłę i wyjmuję je Ale męczące to i mozolne

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Uwielbiam jeść babeczke o tej porze! Oby poszło w cycki, chociaż małe nie są!
Przygarnę pół kg cycków

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Kobitki na mnie już czas więc się żegnam i życzę miłych snów Dobranoc
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:43   #4971
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Trzymajcie mnie



Ja bym była idealną kandydatką na laser, gdyby mi się jeszcze z portfela wylewało


Czasem to zależy od hormonów, mnie po porodzie włosów znacznie przybyło, podobno to że golenie wzmacnia włos jest mitem. Tak słyszałam.
może zagramy w lotka i pójdziemy na laser razem?
to że golenie wzmacnia włos, to nie jest to mitem, bo sama sprawdziłam odnośnie rąk... zależy jak się golisz, jeśli robisz to z zewnątrz, mam na myśli zwykłą maszynkę, to ścinając je, one odrastają grubsze i ciemniejsze, bo są 'odnowione'. jeśli depilujesz się za pomocą wosku, czy golarki elektrycznej, to wyrywając włos z cebulką, może on odrastać z czasem cieńszy, bo się osłabia, jednak tego nie mówię odnośnie siebie, bo nigdy nie używałam depilatora, a plastry z woskiem to raz na rok
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:43   #4972
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
A mój smalec zrobił sobie liffting, ja nie wiem co ja mam za skórę Tłuszcz w dzień się leje, a po prysznicu nieprzyjemnie ściągnięta, przesuszona, taka brzydka... A teraz znów smalec, bo maseczka się zmieszała z kremem dla dzieci, mam nadzieję, że ta tłusta warstwa coś pomoże Jaką ja mam skórę w końcu?
Tłustą, ale zawsze się umyje to jest ściągnięta

Moja mamusia coś pichci na dole, idę obczaić
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:54   #4973
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
dla mnie też... ale w wieku gimnazjalnym robi się różne rzeczy......
w późniejszym też
ja na genialną myśl golenia ng wpadłam jakoś około 20tki - jestem naturalną blondynką, było 3 kłaki w 5 rzędach, jasniusieńkie, ale na opalonych nogach błyskały jakby
to zaczęłam golić
i tak golę ... pierdylion lat

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
... - moja cera, którą spokojnie mogę nazwać smalcem, zrobiła się ściągnięta i przesuszona... Błagam Co ja mam robić? Na razie nałożyłam oliwkową maseczkę Rival de Loop.
moim zdaniem powinnaś nawilżać, ale nie natłuszczać

w sensie, ze cera tusta, może być przesuszona, ale chodzi o brak nawilżenia/odwodnienie inaczej
mam nadziję że nie namieszałam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-06-03 o 21:56
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:57   #4974
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
w późniejszym też
ja na genialną myśl golenia ng wpadłam jakoś około 20tki - jestem naturalną blondynką, było 3 kłaki w 5 rzędach, jasniusieńkie, ale na opalonych nogach błyskały jakby
to zaczęłam golić
i tak golę ... pierdylion lat
to powinnaś się cieszyć, że dopiero od 20tki to robisz, a nie od 13tki na przykład kilka lat zmagań mniej
chciałabym raz w życiu zamienić się w taką jasną blondynkę i nie musieć się zajmować tym bajzlem - czytaj upierdliwym goleniem
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:59   #4975
torunska_ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar torunska_ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Narnia
Wiadomości: 648
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

też tak sądze, nawilżanie to podstawa, nawilżać przede wszystkim na noc, a w dzień seboregulujące


misianka to widze zdolna byłaś :P ja tam blondynkom zazdroszcze, nawet jak mają włosy to b. często właśnie jakieś rzadkie i mało widoczne


ja też sławetne gimnazjum, jechaliśmy z klasą na super, hiper wypasiony kryty basen do Leszna i koleżanka stwierdziła że ogoli nogi, ja też miałam jakiś meszek ale bez przesady i tez ogoliłam, bo co gorsza będę?:P
torunska_ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:01   #4976
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
może zagramy w lotka i pójdziemy na laser razem?
to że golenie wzmacnia włos, to nie jest to mitem, bo sama sprawdziłam odnośnie rąk... zależy jak się golisz, jeśli robisz to z zewnątrz, mam na myśli zwykłą maszynkę, to ścinając je, one odrastają grubsze i ciemniejsze, bo są 'odnowione'. jeśli depilujesz się za pomocą wosku, czy golarki elektrycznej, to wyrywając włos z cebulką, może on odrastać z czasem cieńszy, bo się osłabia, jednak tego nie mówię odnośnie siebie, bo nigdy nie używałam depilatora, a plastry z woskiem to raz na rok
Mówiłam o goleniu maszynką lub golarką elektryczną czy też kremem do depilacji, czyli metodami, które nie usuwają cebulek, nie o depilacji depilatorem, woskiem, pastą cukrową czy laserem. Słyszałam, że to mit, ponieważ kiedy włosy odrastają po goleniu, ich końcówki są takie ucięte i to tylko sprawia wrażenie, że włos jest grubszy, a krótki włos jest zawsze szorstki, ale gdy damy mu odrosnąć wraca do "normy". Nie wiem czy to prawda, ale coś w tym jest. To ponoć udowodnione naukowo. Czytałam o tym jakiś artykuł na wizażu. Owszem golenie czy strzyżenie włosów pomaga im zachować dobrą kondycję, wygląd, lecz nie do takiego stopnia, żeby zaraz lekki meszek zamienił się w bujny zarost. Gdyby tak było to np nikt nie miałby problemu rzadkich i cienkich włosów. Coś w tym jest.

Ja wyrywam z cebulkami i po 9 latach mam już łyse placki w niektorych miejscach, ale to ubytek może 20 % wszystkiego, więc syzyfowa praca.

Jak wygram w totka, to założę fundację pt: "Wilkołak"
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:06   #4977
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
to powinnaś się cieszyć, że dopiero od 20tki to robisz, a nie od 13tki na przykład kilka lat zmagań mniej
chciałabym raz w życiu zamienić się w taką jasną blondynkę i nie musieć się zajmować tym bajzlem - czytaj upierdliwym goleniem
tylko że ja jestem od Was sporo starsza - w profile Wam nie zaglądam, ale w mój możecie zajrzeć
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:08   #4978
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez torunska_ksiezniczka Pokaż wiadomość
też tak sądze, nawilżanie to podstawa, nawilżać przede wszystkim na noc, a w dzień seboregulujące


misianka to widze zdolna byłaś :P ja tam blondynkom zazdroszcze, nawet jak mają włosy to b. często właśnie jakieś rzadkie i mało widoczne


ja też sławetne gimnazjum, jechaliśmy z klasą na super, hiper wypasiony kryty basen do Leszna i koleżanka stwierdziła że ogoli nogi, ja też miałam jakiś meszek ale bez przesady i tez ogoliłam, bo co gorsza będę?:P
Ja też zaczęłam jakoś w gimnazjum się golić. Ale nie pamiętam, czy to skopiowałam koleżankę czy sama na to w końcu wpadłam .
Ja goliłam się depilatorem kilka razy, kilka razy plastrami i już ma placki gołe
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:08   #4979
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez torunska_ksiezniczka Pokaż wiadomość
...koleżanka stwierdziła że ogoli nogi, ja też miałam jakiś meszek ale bez przesady i tez ogoliłam, bo co gorsza będę?:P
ja takim tokiem myślenia obcięłam włosy mając lat 15 - z takich do łokcia, na ... jeżyka (w którym mi na szczęści było dobrze)

no ... i kto mnie przebije?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:13   #4980
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość

Przygarnę pół kg cycków
Chętnie oddam, tanio
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.