Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy najlepsze wózki
x-lander 14 25,93%
Tako 16 29,63%
Graco 5 9,26%
Baby Design 5 9,26%
Roan 1 1,85%
Baby Merc 2 3,70%
Peg Perego 2 3,70%
Coneco 4 7,41%
ABC Design 1 1,85%
Maxi Cosi 8 14,81%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 54. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 12:46   #4171
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez katrin1 Pokaż wiadomość
Agnus, mój całą pierwszą ciążę jakoś tak sceptycznie podchodził do maleństwa, jak do jakiegos kosmity, w ogóle prawie się nie interesował, nie pytał o wyniki, jeśli sama mu nie powiedziałam, nie chodził ze mną na USG (był raz), nie uczestniczył w przygotowaniach, nie czytał żadnych gazet ani książek, nie powiem, było mi przykro, czytając o innych ojcach, którzy tak bardzo przeżywają ciąże swoich kobiet. Kiedy już urodziłam i tż wziął po raz pierwszy synka na ręce drugiego dnia po urodzeniu to był wspaniały widok. Rozczulający, tak delikatnie go podnosił i tak jakoś patrzył na niego jak na największy skarb. Byłam zdziwiona że od razu wziął go na ręce, ja sama przez kilka godzin po porodzie bałam się go dotknąć. Po naszym powrocie strasznie wszystko przeżywał, musiałam mu Persen kupować, jak mały zakwękał od razu podejrzewał że coś nie tak i dopiero wtedy zaczął poradniki dzieciowe czytać, powiedział mi później, że jak byliśmy w szpitalu umierał ze strachu o mnie i o synka i że bardzo nas oboje kocha. Jak to wspominam łza mi sie w oku kręci. Od razu wszystko robił przy małym, kąpał, bo ja sie bałam, że go upuszczę, zmieniał pieluchy i w ogóle oszalał na jego punkcie. Rozpieszcza go bardziej niż ja, wciąż coś mu kupuje, a Marcel go uwielbia, jest synkiem tatusia.
Tej drugiej ciąży też jakoś specjalnie nie przeżywa, ale ja sama teraz podchodze do niej spokojniej niż do poprzedniej.
Jejku, to wzruszające nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć naszą dzidzie w ramionach ojca. Liczę, że u nas będzie podobnie, że mąż zakocha się w swojej córuni.
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:01   #4172
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

zostawić was na godzinę to jakby sobie samobója strzelić
ok tak w skrócie ...


Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
takiej legity jak ja miałam to ni mają na bank Jerona no

A to po ten druk to ja musze gdzieś sie zgłosić albo mój chłop?? Chryste, sorki za te durne pytania ale już 4 lata nie pracuje i z zusami i innymi takimi to ja styczności nie mam i zielona jestem co i jak sie załatwia
na koniec roku każda firma wystawia je wszystkim ale skoro potrzebujecie to idzie do kadr i prosi o wystawienie za ostatni miesiąc bo musi być bieżący jak najświeższy i bez problemu otrzyma więc głowa do góry ... wiem, że też może być pasek wypłaty gdzie jest wyszczególniona kwota składki i pieczątka pracodawcy ....

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
I skąd tu wiedzieć co jeść żeby było dobrze jak się apetyty ma
Ja zjadłam kolacje dość wcześnie, bo około 18, parówę z majonezem i nic mi nie było do momentu położenia się do wyrka. Więc nie wiem dlaczego tak
Dzisiaj już lepiej i od rana, na śniadanko, wcinam owoce z kompotu, uwielbiam

Też myślę o 2.
Hmm, obiad. Spaghetti!

Dokładnie trzeba uważać ... mi ostatnio waga szybuje strasznie a nie
jem większych ilości niż zwykle ale mniej uczęszczam do wc a wody pochłaniam tę samą ilość .. no ale trudno oby malusia była zdrowa .. dzisiaj będzie tortilla z kukurydzianej mąki co by zdrowiej było hehe ...
Dobrze że dzisiaj czujesz się lepiej .. pamiętaj aby kładąc się spać mieć głowę wyżej niż żołądek


Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co wy na to?? konkretnie chodzi o wzór zebra http://moda.allegro.pl/ciazowa-bombk...tml#tabsAnchor
a zamówiłam już http://moda.allegro.pl/wyprzedaz-tun...306793462.html kolor olivka. Nie wiem czy to będzie na ciąże, ale było w ciążowych więc zobaczymy :P
to jest na pewno ciążowe? jak ja wam zazdroszczę tej figury .. ehh ślicznie będziesz wyglądać jak brzusio się w to wbije

Cytat:
Napisane przez katrin1 Pokaż wiadomość
Konczi, cieszę się że wszystko w porządku i córcia zdrowo rośnie. Nie martw się brakiem siary, ja nie miałam jej do porodu i byłam pewna że nie będę mieć pokarmu, a karmiłam 8 miesięcy. Niegrzeczna pewnie nowo nabytym mężem się nacieszyć nie może


właśnie o to chodziło, że mi się ona pojawiła i zastanawiałam się czy nie jest to za wcześnie na siarę ...ale już mi wszystko dziewczynki wyjaśniły i niegrzeczna też się znalazła - sama



Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
To jak już się wybierzesz do pepco to właśnie tam są ręczniczki z kapturkami za 15 zeta. Tylko mi się wydaje, że taki materiał dziwny... możesz pomacać i wyrazić opinię?

u mnie już prawie nic nie było ... ale coś tam nabyłam i się strasznie cieszę


---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Helloł
Nawet nie wiecie jakiego mam stresa dziś na 16.30 idziemy na badanie prenatalne i jakaś taka niespokojna jestem . Proszę, abyście trzymały kciuki

weroncia trzymam kciuki kochana !!!!! wszystko będzie dobrze zobaczysz
my nagraliśmy płytkę a tam kurcze tylko dwa kawałeczki po kilka sekund ... bo jak były pomiary i tp nie nagrywało się
nie wiem czemu .. ehh no szkoda ale i tak jestem bardzo zadowolona z tej wizyty ... długo nas oglądano .. sprawdzano wszystko dokładnie ... co nas bardzo cieszyło


Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Mi teściowa wszystko dała po wnuczce swojej:P, bo to u niej w domku wszystko składowane jest i jeszcze mi powiedziała, że po wakacjach mi kupi mebelki dla malucha, że mam sobie poszukać.

w naszej rodzince zarówno ze strony męża jak i mojej niunia będzie pierwszym dzieciątkiem więc nie ma po kim odziedziczyć czegokolwiek .. ale z teściową już sobie wszystko wyjaśniłam .. na szczęście przyjęła to łagodnie i powiedziała że ma jeszcze dla nas tylko kocyk ale zostawi go u siebie by maleńka miała jak u niej będziemy


---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Jejku, to wzruszające nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć naszą dzidzie w ramionach ojca. Liczę, że u nas będzie podobnie, że mąż zakocha się w swojej córuni.
Kochana zakocha się zakocha zobaczysz a czy On chodzi z Tobą na usg ? widział już kruszynkę swą?
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:03   #4173
bronwyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cześć- też będę mieć Córkę i też mam termin na jesień
__________________
w oczekiwaniu...

Edytowane przez bronwyn
Czas edycji: 2012-05-15 o 15:35
bronwyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:04   #4174
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

to ja się pochwale zakupami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201205141852.jpg (146,9 KB, 61 załadowań)
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:13   #4175
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co wy na to?? konkretnie chodzi o wzór zebra http://moda.allegro.pl/ciazowa-bombk...tml#tabsAnchor
a zamówiłam już http://moda.allegro.pl/wyprzedaz-tun...306793462.html kolor olivka. Nie wiem czy to będzie na ciąże, ale było w ciążowych więc zobaczymy :P
ta druga zdecydowanie ładniejsza

a mi przykro smutno i jestem wkurzona przyszły mi spodnie ciążowe jeansy z all i są ogromne nie mogę wymienic, bo wylicytowane, nowe za 14,99 z przesyłką 29,99. Wziełam 42 i pływam w nich są o 20 cm za duże nie dam foto, bo wyglądam jak w worku na ziemniaki i nawet się nie trzymają na biodrach. Idę zrozpaczona do krawcowej po pomoc

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
to ja się pochwale zakupami
słodziuchne, szczególnie pink
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:18   #4176
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Konczi ubranka cudne
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:23   #4177
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
ta druga zdecydowanie ładniejsza

a mi przykro smutno i jestem wkurzona przyszły mi spodnie ciążowe jeansy z all i są ogromne nie mogę wymienic, bo wylicytowane, nowe za 14,99 z przesyłką 29,99. Wziełam 42 i pływam w nich są o 20 cm za duże nie dam foto, bo wyglądam jak w worku na ziemniaki i nawet się nie trzymają na biodrach. Idę zrozpaczona do krawcowej po pomoc

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------


słodziuchne, szczególnie pink
no to jsak ty je kupowałaś?? nie sprawdziłaś wymiarów???
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 13:24   #4178
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
Pierwsze słysze żeby na zgagę pomagał cukier.... napewno nie mi ! no ja mam zgage od wszystkiego co powoduje ze mam w ustach tak zwanego "kapcia"hahaha mam tak ze zjem np banana i czuje takie kwasy w ustach jakby no wiem ze bede miała od tego zgagę. Mnie na szczęście od kilku dni juz nie męczy chyba dlatego ze pije więcej niz wcześniej (wody) , nie jem własnie słodyczy a przynajmniej je ograniczam i jak juz coś słodkiego to gotuje sobie budyń czekoladowy albo jem monte ogólnie jem mniej troszke nie najadam sie tak do konca i jakoś idzie na razie no i mam nadzieje ze pomoze na dłuzej bo ta zgaga okropna była kilka dnoi temu! masakryczna bleeee
Ano pomaga cukier tylko że na krótko. Chyba że sie wsypie całą pake w gardło ale to bym zjechała chyba.
Kiedyś mnie po winie zgaga męczyła i wsypałam se dwie łyżeczki małe w gardło i ulga. Teraz to mam chwilowe i samo przechodzi, tabletek nie biore na to bo wystarczy że musze brać tablety 2x na nadciśnienie + witaminy :P

Zmykam na razie i będe wieczorkiem jakoś
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:44   #4179
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Cześć!
Widzę że coraz więcej z Nas ma zgagę. Właśnie się ostatnio zastanawiałam czy da się jej w ogóle uniknąć. Narządy się przesuwają, jest ucisk na żołądek i stąd się bierze ten problem. Pewnie pod koniec ciąży to już będzie na co dzień dokuczać.
Ja płeć poznałam w 16tc. Lekarz nie zobaczyłby nic przez brzuch. Specjalnie na moją prośbę sprawdził dowcipnie inaczej też bym nie wiedziała. A teraz - po 20 tc nie można chyba już stosować dopochwowego usg, zresztą nie wiem.
Mi Doktorek mówił, że docipne usg będzie robione gdy coś będzie nie tak.

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
nawet nie wiedziałąm ze w Biednej ręce były bodziaki a wiem za to ze z długim rękawkiem są w REAL bo byłam przedwczoraj i kupiłąm se jedno body z długim rękawem brązowe za 4,99 zł mało kolorów ogólnie jakieś brązowe różowe i fioletowe ale fajne i taniutkie [/I][/COLOR]
My zakupiliśmy fajne body z długim rękawkiem w C&A, gdy było -50% na maluchy

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
jak mi dobrze .. spacerek był cudny ... wkroczyłam do pepco ale niezbyt wielki wybór już był .. kupiłam jednak dwie pary niedrapek, rampersik, śpioszki, spodenki i czapeczkę ...
a teraz idę Was nadrobić
no to Konczitko czekamy na zdjęcia Twoich łowów

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Dokładnie trzeba uważać ... mi ostatnio waga szybuje strasznie a nie
jem większych ilości niż zwykle ale mniej uczęszczam do wc a wody pochłaniam tę samą ilość .. no ale trudno oby malusia była zdrowa .. dzisiaj będzie tortilla z kukurydzianej mąki co by zdrowiej było hehe ...
Dobrze że dzisiaj czujesz się lepiej .. pamiętaj aby kładąc się spać mieć głowę wyżej niż żołądek
O, dziękuje za uwagę na temat żołądka. Nie wiedziałam, że to takie ważne.
Na Tortille mam ochotę już od dłuższego czasu , tylko coś mi nie śpieszno do zrobienia
Natomiast jeżeli chodzi o wagę to sama obawiam się jak to będzie wyglądać na wizycie u ginka.. Bo ostatnio zaczęłam wcinać słodycze . Muszę się ograniczyć..

Cytat:
Napisane przez bronwyn Pokaż wiadomość
Cześć- też będę mieć Michalinkę, i też mam termin na 04.10
Witam

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
to ja się pochwale zakupami
Widzę, że nie zdążyłam . Ale śliczne te porteczki różowe .
Chciałabym już mieć pewność, co do płci.. Aby kupić jakiś konkretny kolor.. Wkurza mnie już wybieranie uniwersalnych ciuszków

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Achhh, i chwale się, jak co tydzień

Dzisiaj rozpoczynamy 25t
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:45   #4180
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
milo ze pytasz mama juz w domku 2 tygodnie , ladnie sie wszystko goi ale jeszcze musi jechac na naswietlania to jest jakis dalszy etap i nie bedzie jej w domu 5-6 tyg( ogolnie nie wyobrazam sobie .. ale na week bedzie przyjezdzac
Wszystko będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
W ogóle to dziś na 17-stą mam wizytę,trochę się boję co gin powie na moje obawy o bejbika.Mam nadzieję,że pozwoli zrobić następne usg(dokładniejsze),zebym była spokojniejsza...Trzymajci e kciuki.
Trzymam. Ja mam na 16.30

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej książeczki, albo dziad ma tylko o tym nie wie

Jak ja pracowałam to miałam tylko w jednej pracy legite ubezpieczeniową bo na widlaku zapierdzielałam i to przy jedzeniu robiłam, a w innych firmach też nie miałam żadnych książeczek
Kochana jeśli jesteś ubezpieczona przy mężu to potrzebujesz druk zgłoszenia Ciebie, czyli ZCNA ( kiedyś ZCZA ) plus jego RMUA za ostatni miesiąc, choć zgodnie z ustawą druk ten teraz jest wydawany raz na rok, ale panie w przychodni wiedzą swoje i chcą co miesiąc. To potrzebujesz. Wszystko to mąż dostanie od pani księgowej.

Cytat:
Napisane przez anusiaaniaanusia Pokaż wiadomość

Gda, Kate, tamlin111 brzuszki słodkie tamlin111 takiej klatki muszę gdzieś poszukać, jakiegoś chomika kiedyś miałam młody będzie siedział jak będzie niegrzeczny
Królika już nie ma ale klatka mi została, z tym że Paula się już nie mieści ale dla synka będzie

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Świetny płyn! Polecam jak najbardziej, na rany idealny!
A wczoraj czytałam że zgodnie z nowymi wytycznymi kikuta pępka nie należy niczym smarować i zasuszać. Normalnie myć w kąpieli, wytrzeć i cała filozofia.

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co wy na to?? konkretnie chodzi o wzór zebra http://moda.allegro.pl/ciazowa-bombk...tml#tabsAnchor
a zamówiłam już http://moda.allegro.pl/wyprzedaz-tun...306793462.html kolor olivka. Nie wiem czy to będzie na ciąże, ale było w ciążowych więc zobaczymy :P
Nr 1 nie w moim stylu, taki zbyt odważny moim zdaniem, tym bardziej w ciąży. A nr 2 całkiem fajny.

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
O matko tym ludziom to się chyba w pupach poprzewracało

http://wiadomosci.onet.pl/fotoreport...rtaz-maly.html

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
to ja się pochwale zakupami
Śliczne

Pochwalę się że weszłam dziś do jednego sklepu i od razu wynalazłam sukienkę na wesela, bo w czerwcu mamy dwa. Nie kupiłam bo gotówki nie miałam a kartą nie można było płacić. Pani do jutra odłożyła. Tak więc mam już i kieckę i buty Jutro się pochwalę.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:57   #4181
martusia26
Rozeznanie
 
Avatar martusia26
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 539
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
jaki słodki ten Twój mąż dawno mnie u Was nie było mam nadzieję że może chociaż kilka ostatnich stron doczytam żeby wiedzieć co u Was moja kruszynka w porządku, w przyszłym tygodniu wybieram się na następną wizytę
na zaglądanie do Was nie pozwalał za bardzo brak czasu, problemy z kompem i internetem przez ten czas intensywnie poszukiwałam wymarzonego wózka i mam taki mętlik w głowie że sama już nie wiem czego chcę wiem na pewno że nie chcę żadnego badziewia które rozpadnie się po pół roku użytkowania jak myślicie, czy osobom pracującym w sklepach i doradzającym w wyborze można wierzyć na słowo gdy coś polecają albo odradzają?
Nynka a ja sie juz zamartwiałam o Ciebie, bo pamietam cie z innego forum (z biochemii bodajze) i tak mi zapadłas w pamieci. Pojawiłas sie, a później nagle zniknełas. nie rób wiecej takich psikusow, trza sie meldowac raz na jakis czas
__________________
Pola 17.10.2012
3690 g, 56 cm
martusia26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 13:59   #4182
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Kochana zakocha się zakocha zobaczysz a czy On chodzi z Tobą na usg ? widział już kruszynkę swą?
Tak, widział. Zawozi mnie na badania, jak może to ogląda usg, a teraz chodzi ze mną do szkoły rodzenia. Nie mogę powiedzieć, żeby olewał sprawę. Po prostu szkoda, że nie ma z tego takiej radości jak ja.
Póki co temat samochodu na pewno bardziej go ineresuje niż dzidzia ale cóż, facet... Zresztą fakt, że on ma też problemy z okazywaniem uczuć.
Dobrze, że są takie fora jak te i jest z kim dzielić się uczuciami związanymi z ciążą

Konczi cudowne te ubranka!
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:04   #4183
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
ta druga zdecydowanie ładniejsza

a mi przykro smutno i jestem wkurzona przyszły mi spodnie ciążowe jeansy z all i są ogromne nie mogę wymienic, bo wylicytowane, nowe za 14,99 z przesyłką 29,99. Wziełam 42 i pływam w nich są o 20 cm za duże nie dam foto, bo wyglądam jak w worku na ziemniaki i nawet się nie trzymają na biodrach. Idę zrozpaczona do krawcowej po pomoc

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------


słodziuchne, szczególnie pink

kochana może krawcowa poratuje Cię ? nie smutaj się zobaczysz że będą leżały jak ulał ... czekamy na foty bo będą super!



Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Konczi ubranka cudne


Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
no to Konczitko czekamy na zdjęcia Twoich łowów

O, dziękuje za uwagę na temat żołądka. Nie wiedziałam, że to takie ważne.
Na Tortille mam ochotę już od dłuższego czasu , tylko coś mi nie śpieszno do zrobienia
Natomiast jeżeli chodzi o wagę to sama obawiam się jak to będzie wyglądać na wizycie u ginka.. Bo ostatnio zaczęłam wcinać słodycze . Muszę się ograniczyć..


Widzę, że nie zdążyłam . Ale śliczne te porteczki różowe .
Chciałabym już mieć pewność, co do płci.. Aby kupić jakiś konkretny kolor.. Wkurza mnie już wybieranie uniwersalnych ciuszków

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Achhh, i chwale się, jak co tydzień

Dzisiaj rozpoczynamy 25t
leci ten czas leci gratki kochana
słyszałam na temat zgagi i żołądka w szpitalu to od razu dziele się tym co wiem a wiele tego nie ma jednak hehehe ...


Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Śliczne

Pochwalę się że weszłam dziś do jednego sklepu i od razu wynalazłam sukienkę na wesela, bo w czerwcu mamy dwa. Nie kupiłam bo gotówki nie miałam a kartą nie można było płacić. Pani do jutra odłożyła. Tak więc mam już i kieckę i buty Jutro się pochwalę.
no to czekamy na zdjęcia dobrze że tak się udało wyszperać coś ... przynajmniej nie nabiegasz się za czymś co byś chciała mieć tylko samo w łapki wskoczyło

widzę, że u nas póki co więcej chłopczyków niż dziewuszek się szykuje .. ciekawy jaki będzie finał ...


---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Tak, widział. Zawozi mnie na badania, jak może to ogląda usg, a teraz chodzi ze mną do szkoły rodzenia. Nie mogę powiedzieć, żeby olewał sprawę. Po prostu szkoda, że nie ma z tego takiej radości jak ja.
Póki co temat samochodu na pewno bardziej go ineresuje niż dzidzia ale cóż, facet... Zresztą fakt, że on ma też problemy z okazywaniem uczuć.
Dobrze, że są takie fora jak te i jest z kim dzielić się uczuciami związanymi z ciążą

Konczi cudowne te ubranka!

Widzisz, nie każdy poszedłby do szkoły rodzenia więc jest zainteresowany .. a faceci to tak już mają że dopiero jak zobaczą, dotkną to poczują ... ten typ tak już ma ...


---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

dobra wrócimy na chwilkę do tematu wózków .. dziewczyny które są zdecydowane na Tako porównywałyście w realu te gondole z różnych modeli ?????
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:19   #4184
katrin1
Rozeznanie
 
Avatar katrin1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 816
GG do katrin1
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Tak, widział. Zawozi mnie na badania, jak może to ogląda usg, a teraz chodzi ze mną do szkoły rodzenia. Nie mogę powiedzieć, żeby olewał sprawę. Po prostu szkoda, że nie ma z tego takiej radości jak ja.
Póki co temat samochodu na pewno bardziej go ineresuje niż dzidzia ale cóż, facet... Zresztą fakt, że on ma też problemy z okazywaniem uczuć.
Dobrze, że są takie fora jak te i jest z kim dzielić się uczuciami związanymi z ciążą

Konczi cudowne te ubranka!
U nas było dokładnie tak samo, nasi tż podobni w tym względzie.
Mój tż tez ma problem z okazywaniem uczuć, to chyba wina ojca alkoholika i tesciowej, która nie jest zbyt wylewna. Ale wiem, że synka kocha nad życie i mnie też. Twój tż pokocha maluszka jak przyjdzie na świat, bo to przecież jego dziecię, zobaczysz.
__________________





1 maj 2009- Marcelek
9 wrzesień 2012- Igorek
katrin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:32   #4185
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Dzisiaj rozpoczynamy 25t
super
gratulejszyn
Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
A wczoraj czytałam że zgodnie z nowymi wytycznymi kikuta pępka nie należy niczym smarować i zasuszać. Normalnie myć w kąpieli, wytrzeć i cała filozofia.
musze sie jakoś oświecić w tym temacie bo zielona jestem.a gdzie to czytałaś?bo bym sobie zerkneła
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:38   #4186
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

nynka dobrze że się odzywasz do nas widzę że wózki wózki wózki ... tylko czy dobrze wybierzemy ? ehh właśnie .. mam taką nadzieje, że my też będziemy zadowoleni z wyboru tako ...
a sprzedawcy ehhh ... nie byłabym tego taka pewna .. oni muszą sprzedać swoje i tyle a doradzą jak im wygodniej
Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
ja wózek będę zamawiała z neta, więc się nie wypowiem u mnie w sklepach strasznie drogie są, a tam zawsze taniej
Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Ja bym tak do końca nie wierzyła, bo niektórzy mogą na przykład dostawać jakieś gratisy w zamian za sprzedaż określonego modelu, nie mówię, że wszędzie tak jest ale się zdarza...
Najlepiej według mnie popytać znajomych albo poszukać opinii na necie i dopiero kupić
Cytat:
Napisane przez Orchid_87 Pokaż wiadomość
Nie ufać, nigdy do końca nie ufać, najlepiej popytać znajomych albo bardziej doświadczone koleżanki na forum

Dlaczego piszę, że nie ufać i nie wierzyć? Sama przez 4 lata pracowałam w salonie obuwniczym, wiem że nie ma porównania jeśli chodzi o wózki i obuwie, ale sprzedawca to sprzedawca - musi sprzedać towar i tylko to się dla niego liczy - i nie chodzi tu o uczciwość sprzedawcy tylko o jego "walkę o przetrwanie". A jeśli chodzi o wózki to rozbierzność w cenach między sklepami a internetem jest dość duża więc każdy chce sprzedać to co ma na magazynie. Ta trudna decyzja ostatecznie należy do nas
dziewczyny dzięki za odzew co do cen to to akurat jest hurtownia i też sklep w pobliskim mieście i cena na allegro jest taka sama jak w hurtowni i sklepie więc to nie ma znaczenia, bo towar można zamówić w sklepie i tu odebrać, no i jak byliśmy w hurtowni potem jeszcze w tym sklepie to dwoje sprzedawców polecało mi to samo, zresztą pokażę Wam, problem polega na tym że jest to nowy wózek, kolekcja 2011/2012 firma nieznana i mało opinii na necie stąd właśnie nie wiem co robić
http://allegro.pl/ed-re-ma-vector-fx...322598786.html
jest też wersja z lnianą tapicerką 100 zł droższa

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co wy na to?? konkretnie chodzi o wzór zebra http://moda.allegro.pl/ciazowa-bombk...tml#tabsAnchor
a zamówiłam już http://moda.allegro.pl/wyprzedaz-tun...306793462.html kolor olivka. Nie wiem czy to będzie na ciąże, ale było w ciążowych więc zobaczymy :P
to pierwsze dla mnie też zbyt odważne na ciążę
a drugie mam, nosiłam na samym początku ciąży kiedy jeszcze brzucha nie było a teraz to niestety nieestetycznie się rozciąga na brzuchu rozmiar mam m
Cytat:
Napisane przez martusia26 Pokaż wiadomość
Nynka a ja sie juz zamartwiałam o Ciebie, bo pamietam cie z innego forum (z biochemii bodajze) i tak mi zapadłas w pamieci. Pojawiłas sie, a później nagle zniknełas. nie rób wiecej takich psikusow, trza sie meldowac raz na jakis czas
ojej jak miło mi się zrobiło że ktoś o mnie pamiętał będę się starać chociaż na chwilę do Was zajrzeć ale nadrabianie i bycie na bieżąco może być trudne

zamówiłam sobie w tamtym tygodniu jeansy ciążowe i dziś przyszły są dobre TŻ uważa że później będą już pewnie za małe ale jak na razie to się jeszcze marszczą w kilku miejscach więc zobaczymy jak to będzie
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:55   #4187
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Nynka - wózek wizualnie za takie pieniądze fajny. Przynajmniej mi się podoba. Jednak nic więcej powiedzieć nie mogę, bo się nie znam
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:55   #4188
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
to ja się pochwale zakupami
Śliczności

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
ta druga zdecydowanie ładniejsza

a mi przykro smutno i jestem wkurzona przyszły mi spodnie ciążowe jeansy z all i są ogromne nie mogę wymienic, bo wylicytowane, nowe za 14,99 z przesyłką 29,99. Wziełam 42 i pływam w nich są o 20 cm za duże nie dam foto, bo wyglądam jak w worku na ziemniaki i nawet się nie trzymają na biodrach. Idę zrozpaczona do krawcowej po pomoc

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------


słodziuchne, szczególnie pink
Ja zamówiłam sobie spódnice i też jestem ciut rozczarowana, bo niby wymiary dobre a jest troszkę za krótka i trochę za duża...w sumie to będzie na później ale ja chciałam ją już

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Wszystko będzie dobrze

Pochwalę się że weszłam dziś do jednego sklepu i od razu wynalazłam sukienkę na wesela, bo w czerwcu mamy dwa. Nie kupiłam bo gotówki nie miałam a kartą nie można było płacić. Pani do jutra odłożyła. Tak więc mam już i kieckę i buty Jutro się pochwalę.
Pochwal się koniecznie ja znalazłam fajną stronkę z ciążowymi ubraniami ale ceny z kosmosu
Ta tunika jest super
http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_p...=bluzki&pro=12

albo ten żakiet
http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_p...komplety&pro=1

Ale cena za tunikę i żakiet miałoby bejbi łóżeczko

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny dzięki za odzew co do cen to to akurat jest hurtownia i też sklep w pobliskim mieście i cena na allegro jest taka sama jak w hurtowni i sklepie więc to nie ma znaczenia, bo towar można zamówić w sklepie i tu odebrać, no i jak byliśmy w hurtowni potem jeszcze w tym sklepie to dwoje sprzedawców polecało mi to samo, zresztą pokażę Wam, problem polega na tym że jest to nowy wózek, kolekcja 2011/2012 firma nieznana i mało opinii na necie stąd właśnie nie wiem co robić
http://allegro.pl/ed-re-ma-vector-fx...322598786.html
jest też wersja z lnianą tapicerką 100 zł droższa
Tak z wyglądu całkiem fajny musisz go popróbować w sklepie pojeździć czy jest zwrotny czy nie za ciężki spróbować poprzypinać te elementy i sama stwierdzisz czy Ci odpowiada czy nie
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:12   #4189
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
ja znalazłam fajną stronkę z ciążowymi ubraniami ale ceny z kosmosu
Ta tunika jest super
http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_p...=bluzki&pro=12

albo ten żakiet
http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_p...komplety&pro=1

Ale cena za tunikę i żakiet miałoby bejbi łóżeczko
mi tez sie podobaja te ubrania z happymum ale wlasciwie nie kupuje ciążowych bo sie nie opłaca.wole kupic normalne tylko ze wieksze.ceny są mocno przesadzone
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 15:54   #4190
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Nynka - wózek wizualnie za takie pieniądze fajny. Przynajmniej mi się podoba. Jednak nic więcej powiedzieć nie mogę, bo się nie znam
no właśnie z wyglądu jest fajny nie powiem ale nie to przecież najważniejsze no nie?
Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Tak z wyglądu całkiem fajny musisz go popróbować w sklepie pojeździć czy jest zwrotny czy nie za ciężki spróbować poprzypinać te elementy i sama stwierdzisz czy Ci odpowiada czy nie
jest bardzo zwrotny i lekki, elementy przypinają się na klik tylko chodzi mi o to jak będzie się sprawdzał po jakimś czasie używania...
ta dziewczyna ze sklepu mówiła też że fajne są tako captiva ale u nich na hurtowni dość drogo kosztuje i raczej nie sprowadzi go do naszej mieściny bo za drogi i pewnie się nie sprzeda a szkoda bo chciałabym go zobaczyć na żywo jak on się prowadzi i czy nie jest ciężki...
któraś z Was będzie miała Tako? mi wcześniej jedna sprzedawczyni odradzała tako kiedy zapytałam o firmę powiedziała że kiedyś robili dobre wózki a teraz jakość się popsuła
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:10   #4191
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
no właśnie z wyglądu jest fajny nie powiem ale nie to przecież najważniejsze no nie?

jest bardzo zwrotny i lekki, elementy przypinają się na klik tylko chodzi mi o to jak będzie się sprawdzał po jakimś czasie używania...
ta dziewczyna ze sklepu mówiła też że fajne są tako captiva ale u nich na hurtowni dość drogo kosztuje i raczej nie sprowadzi go do naszej mieściny bo za drogi i pewnie się nie sprzeda a szkoda bo chciałabym go zobaczyć na żywo jak on się prowadzi i czy nie jest ciężki...
któraś z Was będzie miała Tako? mi wcześniej jedna sprzedawczyni odradzała tako kiedy zapytałam o firmę powiedziała że kiedyś robili dobre wózki a teraz jakość się popsuła

ja myślę nad Tako captivią ... podoba mi się i zakochałam się w niej właśnie ale jeszcze się zastanawiamy
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:11   #4192
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
ale super ta tunika masakra bardzo mi sie podobaale cena..
ja tez ostatnio kupilam krotkie spodenki biale w sklepie ciazowym za jedyne 90 zl no ale coz..

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Pochwalę się że weszłam dziś do jednego sklepu i od razu wynalazłam sukienkę na wesela, bo w czerwcu mamy dwa. Nie kupiłam bo gotówki nie miałam a kartą nie można było płacić. Pani do jutra odłożyła. Tak więc mam już i kieckę i buty Jutro się pochwalę.
czekamy na fotki i kciuki za wizyte trzymamy!!
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:20   #4193
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

jeśli chodzi o te wózki tako to sie nie znam ale mi sie z wyglądu nie podobaja.rzadko który jest ładny,a ja oprócz tego zeby malcowi było wygodnie to chce też żeby sie jakoś prezentował.my zdecydowalismy sie na ten:http://www.bobowozki.com.pl/product_...7&%3CosCsid%3E
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:28   #4194
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
no właśnie z wyglądu jest fajny nie powiem ale nie to przecież najważniejsze no nie?
Wiadomo, wygląd nie jest najwazniejszy .

Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o te wózki tako to sie nie znam ale mi sie z wyglądu nie podobaja.rzadko który jest ładny,a ja oprócz tego zeby malcowi było wygodnie to chce też żeby sie jakoś prezentował.my zdecydowalismy sie na ten:http://www.bobowozki.com.pl/product_...7&%3CosCsid%3E
Mi się z tako tylko ten capivia podoba.
My jeszcze o wózku nie myślimy, tzn. coraz poważniej się rozglądamy za nim, ale póki, co to tylko przeglądamy, analizujemy.. Nic wybranego nie mamy.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Choć zachorowałam na mutsy 4rider albo 4runner
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:32   #4195
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Mi się z tako tylko ten capivia podoba.
My jeszcze o wózku nie myślimy, tzn. coraz poważniej się rozglądamy za nim, ale póki, co to tylko przeglądamy, analizujemy.. Nic wybranego nie mamy.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Choć zachorowałam na mutsy 4rider albo 4runner
mi sie wczesniej podobały x-landery ale maja faktycznie za mała ta gondole.te mutsy też mi sie podobaja
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:53   #4196
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Mutsy jednak są drogie.. Choć właśnie śliczne.

Mam pytanie na temat pępków.
Mój chyba nie wyjdzie już na wierzch, bo już mamy 25t, aleeee..
Też macie takie ciemne te pępki? Bo mnie to przeraża Nie wiem dlaczego taki jest,... A póki, co TŻ się śmieje, że jak tyle lat nie myłam to mam odbarwiony Tyle, że niedługo mam wizytę u gina i coś mi już wstyd się robi A przysięgam, szoruje go codziennie od 20lat!
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:57   #4197
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Mutsy jednak są drogie.. Choć właśnie śliczne.

Mam pytanie na temat pępków.
Mój chyba nie wyjdzie już na wierzch, bo już mamy 25t, aleeee..
Też macie takie ciemne te pępki? Bo mnie to przeraża Nie wiem dlaczego taki jest,... A póki, co TŻ się śmieje, że jak tyle lat nie myłam to mam odbarwiony Tyle, że niedługo mam wizytę u gina i coś mi już wstyd się robi A przysięgam, szoruje go codziennie od 20lat!
haha mam to samo! tz sie czepia ze mam umyc pepektez mam taki ciemny ze az brzydko to wyglada.. ale coz nie swiecimy pepkami na wierzchu wiec jakos przezyjemy chyba co?
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:02   #4198
Orchid_87
Raczkowanie
 
Avatar Orchid_87
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 52
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
no właśnie z wyglądu jest fajny nie powiem ale nie to przecież najważniejsze no nie?

jest bardzo zwrotny i lekki, elementy przypinają się na klik tylko chodzi mi o to jak będzie się sprawdzał po jakimś czasie używania...
ta dziewczyna ze sklepu mówiła też że fajne są tako captiva ale u nich na hurtowni dość drogo kosztuje i raczej nie sprowadzi go do naszej mieściny bo za drogi i pewnie się nie sprzeda a szkoda bo chciałabym go zobaczyć na żywo jak on się prowadzi i czy nie jest ciężki...
któraś z Was będzie miała Tako? mi wcześniej jedna sprzedawczyni odradzała tako kiedy zapytałam o firmę powiedziała że kiedyś robili dobre wózki a teraz jakość się popsuła

Ten który pokazałaś z allegro wygląda fajnie - bardzo ładnie i cena też ok, mnie się podoba TAKO Laret (właściwie jestem w nim zakochana - już kiedyś o tej miłości pisałam). Co do jakości TAKO to gadałam z koleżanką i ona miała z TAKO wózek dla swojego synka i sobie chwaliła, zresztą sama miałam przyjemność go prowadzić i widziałam jak sprawuje się w trudnym terenie, modelu już nie pamiętam, był podobny do Lareta Tak więc ile mam tyle opinii, ale jako że TAKO mi się podobają to teraz zwracam na nie uwagę i bardzo dużo ich na ulicach


---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Aaaaa... a tak w ogóle to my już po wizycie.

Na USG widziałam siusiaka więc już nie mam wątpliwości co do płci. Marcelek ruchliwy, że nie dał się za bardzo podglądać, ale rusza się serducho bije tak więc za dwa tygodnie znowu się z nim zobaczę
Orchid_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:17   #4199
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Orchid_87 Pokaż wiadomość

Ten który pokazałaś z allegro wygląda fajnie - bardzo ładnie i cena też ok, mnie się podoba TAKO Laret (właściwie jestem w nim zakochana - już kiedyś o tej miłości pisałam). Co do jakości TAKO to gadałam z koleżanką i ona miała z TAKO wózek dla swojego synka i sobie chwaliła, zresztą sama miałam przyjemność go prowadzić i widziałam jak sprawuje się w trudnym terenie, modelu już nie pamiętam, był podobny do Lareta Tak więc ile mam tyle opinii, ale jako że TAKO mi się podobają to teraz zwracam na nie uwagę i bardzo dużo ich na ulicach

Mnie też się bardzo bardzo podoba Laret, ale jeszcze na 100 % zdecydowani nie jesteśmy.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:23   #4200
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Hej dziewczyny!
Na pół dnia Was zostawić, i tak się rozpiszecie! nie mam siły nadrabiać :P

przywitać się chcę na dziś i zalegnę bo mnie praca wykończyła dziś nerwowo...
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.