Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-13, 21:26   #121
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Podczas sezonu piotr i kamil byli anty bohaterami. Po sezonie dla mnie wygrywa Agnieszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-13, 21:30   #122
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Podczas sezonu piotr i kamil byli anty bohaterami. Po sezonie dla mnie wygrywa Agnieszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możliwe.

Chociaż dla mnie i tak Kamil jest słaby...I wcale nie zyskał - jaki był, taki jest.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 09:10   #123
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Możliwe.

Chociaż dla mnie i tak Kamil jest słaby...I wcale nie zyskał - jaki był, taki jest.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
A ja nie wierze, że to pisze, ale Kamil zaskoczył mnie pozytywnie po programie tym, że nie poszedł właśnie w durne reklamy (a przecież z tego jest taka kasa, że grzech nie brać ) i nie wywleka brudów jak Aga, która od razu rzuciła się do udzielania wywiadów, jak to ją skrzywdzono.
Oczywiście dalej uważam, że jest bucem, ale jakoś z góry założyłam, że po programie się jeszcze bardziej pogrąży, ale wtedy weszła Aga, cała na biało, i zaczęła odwalać jeszcze większą żenadę
Nie oglądałam tego całego live'a, ale jesli tak jak ktoś tu wspomniał, że dziewczyny czytały komentarze typu, że Adam jest popier....ny i się z tego śmiały i piły za to, to jak dla mnie nikt jeszcze aż tak niskiego poziomu nie zaprezentował.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 12:10   #124
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
A ja nie wierze, że to pisze, ale Kamil zaskoczył mnie pozytywnie po programie tym, że nie poszedł właśnie w durne reklamy (a przecież z tego jest taka kasa, że grzech nie brać ) i nie wywleka brudów jak Aga, która od razu rzuciła się do udzielania wywiadów, jak to ją skrzywdzono.
Oczywiście dalej uważam, że jest bucem, ale jakoś z góry założyłam, że po programie się jeszcze bardziej pogrąży, ale wtedy weszła Aga, cała na biało, i zaczęła odwalać jeszcze większą żenadę
Nie oglądałam tego całego live'a, ale jesli tak jak ktoś tu wspomniał, że dziewczyny czytały komentarze typu, że Adam jest popier....ny i się z tego śmiały i piły za to, to jak dla mnie nikt jeszcze aż tak niskiego poziomu nie zaprezentował.
Podpisuję się pod tym. Zarówno jej, jak i jego od początku nie lubiłam - czasami się po prostu do kogoś czuje awersję od tak, bez powodu. Ale jak na razie on wypada nieco lepiej i zajął się swoim życiem, po prostu. Natomiast ona psuje to, co mogła sobie wypracować. Na razie to ma szansę poznać jakiegoś Sebixa, a nie porządnego faceta.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 15:27   #125
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
trochę to wyglądało tak jak gminazjalistki które dorwaly sie do winka gdy rodzice nie widzą...
Śmiechom nie było końca, na pytania nie odpowiadały bo jak mówiła prowadzaca (czyli wiadomo rozgwiazda reklam Agnieszka) ich nie widzi, tzn wybrane widziała typu "że Adam jest poje.." i czytała to na głos i znów śmiechom nie było końca nawet piły za to
Generelnie po jakiś moze 15 minutach live został przerwany bez żadnego do wiedzenia czy pocałujcie nas w d..
Też czytałam komentarze w ten deseń na grupie ŚOPW na FB i byłam zszokowana. A tu widzisz też to widziałaś.

Podejrzewam, że może coś im się popsuło przy nadawaniu, a teraz wstydzą się odkręcić i wolą udawać, że nic się nie stało. Po co robić wstawionym live?

Pudelek czy Plotek już pisał co Pyśka powiedziała o Adamie na tym live.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym. Zarówno jej, jak i jego od początku nie lubiłam - czasami się po prostu do kogoś czuje awersję od tak, bez powodu. Ale jak na razie on wypada nieco lepiej i zajął się swoim życiem, po prostu. Natomiast ona psuje to, co mogła sobie wypracować. Na razie to ma szansę poznać jakiegoś Sebixa, a nie porządnego faceta.
Tylko może właśnie Sebix to jej typ? Ktoś w końcu za nich wychodzi za mąż.

No i już ludzie na FB też zwracają uwagę na to, że tylko winkuje i zaczyna teraz użalać się. Też widziałam na IG jej odpowiedź na czyjś komentarz, że serio poszłaby do programu, przeprowadzała się i zmieniała pracę, żeby zostać skrzywdzona i zarabiać na reklamach.
Nie ma konsekwencji w jej wypowiedziach i historii, którą o sobie opowiada.

Głupio, że byli razem z Piotrkiem i Adamem w Warszawie i robili filmiki ze zwiedzania Warszawy przy okazji wizyty w DDTVN, a teraz pije za to, że Adam po☠☠☠any...

Na FB znów są komentarze, że Adam to stalker, nierób i agresor.
I za każdym razem gdy ktoś twierdzi, że go zna osobiście, tak właśnie o nim pisze.

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

No i Pyśka też miała powiedzieć na tym live, że nie powie nic o Adamie, bo i tak nikt jej nie uwierzy co robił, a potem padło pytanie która z nich miała najgorszego męża to, z tego co czytałam, Pyśka powiedziała "ja" i śmiały się i piły za to.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 16:10   #126
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
(...)
Tylko może właśnie Sebix to jej typ? Ktoś w końcu za nich wychodzi za mąż.
(...)
Ha, możliwe. Chociaż widząc jak się jej oczka świeciły na majętność rodziny Kamila, to miała chyba jednak co najmniej aspiracje "sebix z kasą".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 16:14   #127
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Nie widziałam tego live, ale z tego co piszecie to jakaś ultra żenada. Zaczynam wierzyć w sens agencji PR, jak widzę co ci ludzie wyprawiają publicznie.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ha, możliwe. Chociaż widząc jak się jej oczka świeciły na majętność rodziny Kamila, to miała chyba jednak co najmniej aspiracje "sebix z kasą".
Myślę, że tak. Prosty chłopak z dyskoteki tylko z zapleczem.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-14, 16:19   #128
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ludziom się wydaje, że "umieją w internety", a wcale nie jest takie tworzyć ciekawy i w miarę profesjonalnie wyglądający kontent. Mimo wszystko najlepsi youtuberzy, instagramerzy mają zaplecze, swoich ludzi, często wręcz zespoły na miarę małej firmy produkcyjnej. Jak się nie ma ciekawej, charyzmatycznej osobowości, a sorry, te panie nie mają, to takie nagrywanie bez scenariusza, bez pomysłu, w dodatku w stanie wskazującym, jest z góry skazane na sromotną klęskę. Ich jedyny pomysł, to jechanie po swoich programowych ex. Ubogo to mało powiedziane.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-06-14 o 16:20
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 17:06   #129
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Nie widziałam live'a, ale po opisie sądzę, że był żenujący, natomiast co do Adama to widziałam zrzuty ekranu z jego wiadomości na instagramie bodajże na wykopie, chyba już usunięte, i cóż. Jak go broniłam w czasie emisji programu, to obecnie mam spore wątpliwości co do tego, czy za uszami trochę nie ma jednak i czy tutaj Patrycja - mimo swojego patusiarskiego uroku - była tą złą.

A że Agnieszka nie ma co pokazywać - no nie ma tutaj wątpliwości, ale sądzę, że to tutaj ona ma parcie na szkło, niekoniecznie Patrycja i Dorota - bo jakieś bardzo aktywne przecież nie były. Mam również o niej coraz gorsze zdanie, bo mimo tego co napisałam wyżej o Adamie - że jednak zaczynam niestety wierzyć w te stalkerskie opowieści, choć te na fb chyba były podkoloryzowane - to wulgarnie z niego żartować po tym, jak z nim jadła obiad? Ośmiesza samą siebie, zresztą ogólnie jej technika, żeby iść w niby to "szczerość - żal nie skorzystać z reklam" plus wieczne żarty o alkoholu już przestały być urocze, o ile kiedykolwiek takie były.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 17:56   #130
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ha, możliwe. Chociaż widząc jak się jej oczka świeciły na majętność rodziny Kamila, to miała chyba jednak co najmniej aspiracje "sebix z kasą".
Sebix z kasą, nie mylić Sebix z klasą

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie widziałam live'a, ale po opisie sądzę, że był żenujący, natomiast co do Adama to widziałam zrzuty ekranu z jego wiadomości na instagramie bodajże na wykopie, chyba już usunięte, i cóż. Jak go broniłam w czasie emisji programu, to obecnie mam spore wątpliwości co do tego, czy za uszami trochę nie ma jednak i czy tutaj Patrycja - mimo swojego patusiarskiego uroku - była tą złą.

A że Agnieszka nie ma co pokazywać - no nie ma tutaj wątpliwości, ale sądzę, że to tutaj ona ma parcie na szkło, niekoniecznie Patrycja i Dorota - bo jakieś bardzo aktywne przecież nie były. Mam również o niej coraz gorsze zdanie, bo mimo tego co napisałam wyżej o Adamie - że jednak zaczynam niestety wierzyć w te stalkerskie opowieści, choć te na fb chyba były podkoloryzowane - to wulgarnie z niego żartować po tym, jak z nim jadła obiad? Ośmiesza samą siebie, zresztą ogólnie jej technika, żeby iść w niby to "szczerość - żal nie skorzystać z reklam" plus wieczne żarty o alkoholu już przestały być urocze, o ile kiedykolwiek takie były.
A co tam ogólnie było w tej wiadomości na IG? Też tak mi się zaczęło wydawać, zwł, że Patrycja unika rozmowy na jego temat, tak jakby się obawiała kontrreakcji i tego właśnie, że ludzie jej nie uwierzą. Patologicznie ich dobrali.

No dokładnie, w dodatku jest na jej IG filmik z pobytu w Warszawie jak Adam śpiewał "Agnieszkę" Łez, Piotrek grał na gitarze,a Ona tańczyła. I nagle "Pyśka najgorzej trafiła, Adam jest po...ny, hahaha, wypijmy za to, hahaha" Takie dokopywanie byłym między wierszami i naigrawanie się słabe.
Podejrzewam, że po wytrzeźwieniu i skapnięciu się, że filmik się urwał i nie zapisał na IG, wolały to przemilczeć niż wstawiać wyjaśnienia czemu zniknęły po kwadransie bez słowa i narażać się na hejt za całokształt.

Co do Agnieszki to na razie cienko z reklamami. Zobaczymy jak będzie.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 18:43   #131
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Lightbulb Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
(...)
Co do Agnieszki to na razie cienko z reklamami. Zobaczymy jak będzie.
Tak, jak mówiłam - ona szybko zniknie. Co jeszcze ma do pokazania? Chyba tylko tyłek lub/i piersi po pijanemu. Najwięcej zgarniają pary, szczególnie jak dziecko w drodze. I potem jako rodzina. Ona co ma do zaprezentowania? Obraz signielki, której nie wyszło i zagląda do kieliszka? Kto by się chciał z tym identyfikować, poza jakąś kompletną patolą. Mogła to rozegrać całkiem inaczej. Może jeszcze zmieni front, ale wątpię.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-14, 18:55   #132
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Sebix z kasą, nie mylić Sebix z klasą

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------





Co do Agnieszki to na razie cienko z reklamami. Zobaczymy jak będzie.
No witaminki czekają, bodaj witaminki albo jakieś suplementy kij wie Na grupie pisała że je przyjmuje od jakiegoś czasu żeby być wiarygodną , także tylko czekać aż wleci reklamka . No i ta babcina sukienka, znaczy moze nie sama sukienka taka babcina ale ona w niej wygladała jak ciotka klotka
Moim zdaniem kilka reklam takich badziewi moze złapać, natomiast jesli liczy na taką ilość jak miała Anita czy mają Fity to sie moze przeliczyć z lekka
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 19:58   #133
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
A co tam ogólnie było w tej wiadomości na IG? Też tak mi się zaczęło wydawać, zwł, że Patrycja unika rozmowy na jego temat, tak jakby się obawiała kontrreakcji i tego właśnie, że ludzie jej nie uwierzą. Patologicznie ich dobrali.

No dokładnie, w dodatku jest na jej IG filmik z pobytu w Warszawie jak Adam śpiewał "Agnieszkę" Łez, Piotrek grał na gitarze,a Ona tańczyła. I nagle "Pyśka najgorzej trafiła, Adam jest po...ny, hahaha, wypijmy za to, hahaha" Takie dokopywanie byłym między wierszami i naigrawanie się słabe.
Podejrzewam, że po wytrzeźwieniu i skapnięciu się, że filmik się urwał i nie zapisał na IG, wolały to przemilczeć niż wstawiać wyjaśnienia czemu zniknęły po kwadransie bez słowa i narażać się na hejt za całokształt.

Co do Agnieszki to na razie cienko z reklamami. Zobaczymy jak będzie.
Nie zacytuję bezpośrednio, ale pisał w bardzo nachalny i toksyczny sposób do tych kobiet; miał pretensje o nieodpisywanie, zachowywał się desperacko. Patrycja mojej sympatii nie zdobyła w programie, ale oprócz tego patolskiego wybryku, to jednak milczy, a nie wierzę mu do końca, że rozstali się, bo chrapał .

Co do Agi, to ja nadal uważam, że nie zachowuje się nawet w połowie tak idiotycznie jak fitowie, może przyjdzie do niej jakaś refleksja? Nie wzbudza mojej sympatii, ale wydaje mi się, że jest strasznie pogubiona i to jakaś urażona duma, taki udawany dystans, chęć bycia fajną. Nie wiem, ja jej poczynań raczej śledzić nie będę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 23:03   #134
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tak, jak mówiłam - ona szybko zniknie. Co jeszcze ma do pokazania? Chyba tylko tyłek lub/i piersi po pijanemu. Najwięcej zgarniają pary, szczególnie jak dziecko w drodze. I potem jako rodzina. Ona co ma do zaprezentowania? Obraz signielki, której nie wyszło i zagląda do kieliszka? Kto by się chciał z tym identyfikować, poza jakąś kompletną patolą. Mogła to rozegrać całkiem inaczej. Może jeszcze zmieni front, ale wątpię.
No a kto by chciał reklamować się u osoby, co otwarcie plecie, jak to zareklamuje wszystko dla kasy? Żeby potem jakaś marka była kojarzona z dużą ilością innych, zupełnie randomowych produktów? I chyba za późno na zmianę frontu. Już w programie i po nim pokazuje swój stosunek do alkoholu, że tylko przy piciu jest fajna zabawa, fajne spotkania, można się wyluzować. To jest mega, meeega szkodliwe tworzyć takie skojarzenia z alkoholem. Nawet las bez alko nudny, masakroza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 23:17   #135
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89257992]No a kto by chciał reklamować się u osoby, co otwarcie plecie, jak to zareklamuje wszystko dla kasy? Żeby potem jakaś marka była kojarzona z dużą ilością innych, zupełnie randomowych produktów? I chyba za późno na zmianę frontu. Już w programie i po nim pokazuje swój stosunek do alkoholu, że tylko przy piciu jest fajna zabawa, fajne spotkania, można się wyluzować. To jest mega, meeega szkodliwe tworzyć takie skojarzenia z alkoholem. Nawet las bez alko nudny, masakroza.
[/QUOTE]

Gorsi od niej zmieniali wizerunek i znajdowali zrozumienie u ludzi. Gdyby miała serio coś sensownego do powiedzenia, pokazania, to może jeszcze zejść z tej drogi powołując się na to, że była zagubiona, sława ją przerosła i takie tam typowe bla bla. Tylko po prostu wątpię, czy ona ma coś sensownego do powiedzenia. Mnie się jawi jako osoba, która nie ma własnej osobowości, a jedynie przejmuje ją będąc z facetem. Jedynie co widziałam na jej insta, to że chyba lubi jeździć rowerem. Mogła iść tą drogą - aktywność, odbudowanie formy, chęć utrzymania wagi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 00:02   #136
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
No witaminki czekają, bodaj witaminki albo jakieś suplementy kij wie Na grupie pisała że je przyjmuje od jakiegoś czasu żeby być wiarygodną , także tylko czekać aż wleci reklamka . No i ta babcina sukienka, znaczy moze nie sama sukienka taka babcina ale ona w niej wygladała jak ciotka klotka
Moim zdaniem kilka reklam takich badziewi moze złapać, natomiast jesli liczy na taką ilość jak miała Anita czy mają Fity to sie moze przeliczyć z lekka
Aneta też bardzo dobrze ogarnia reklamy.

Co by nie mówić zwykle pierwsze reklamy wjeżdżały nazajutrz po finale i o tej porze to już hello body i banana beauty reklamowali

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Gorsi od niej zmieniali wizerunek i znajdowali zrozumienie u ludzi. Gdyby miała serio coś sensownego do powiedzenia, pokazania, to może jeszcze zejść z tej drogi powołując się na to, że była zagubiona, sława ją przerosła i takie tam typowe bla bla. Tylko po prostu wątpię, czy ona ma coś sensownego do powiedzenia. Mnie się jawi jako osoba, która nie ma własnej osobowości, a jedynie przejmuje ją będąc z facetem. Jedynie co widziałam na jej insta, to że chyba lubi jeździć rowerem. Mogła iść tą drogą - aktywność, odbudowanie formy, chęć utrzymania wagi.
Musi mieć jakąś osobowość, tylko nie ujawnia się. Kompleksy przysłaniają jej własne atuty, myśli sama o sobie, że jest nudna i na taką się potem kreuje. Rower, spacery, wycieczki - e, to nic takiego, to każdy tak umie, mąż ma ciekawsze życie itp. No chyba, że jej życie popracowe to tylko seriale, winko i pazury - tak też może być. Jednak możliwe, że lubi czytać, zwiedzać, ale ma blokadę, żeby się tym sprzedać. Wiele osób, które poznałam w korporacji tak się kreowało, a przy bliższym poznaniu okazywali się naprawdę ciekawymi ludźmi z pasjami. Później jak pytałam czemu o tym nie mówią to uważali, że nie ma o czym, nic ciekawego nie robią, mają nudne życie itd.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 01:34   #137
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
(...)
Musi mieć jakąś osobowość, tylko nie ujawnia się.
(...)
Dla mnie, oczywiście w takim potocznym rozumieniu mówiąc, ona nie ma osobowości - ma taki mdły charakter po prostu, nijaki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 11:51   #138
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
No witaminki czekają, bodaj witaminki albo jakieś suplementy kij wie
Albo reklama usług ratownictwa medycznego - usuwanie tzw. syndromu dnia poprzedniego Skoro ma taki problem z alko :P

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dla mnie, oczywiście w takim potocznym rozumieniu mówiąc, ona nie ma osobowości - ma taki mdły charakter po prostu, nijaki.
Zgadzam sie, pisalam juz to wczesniej , dla mnie ta laska tlo, bez osobowosci, wlsnego zdania, zycia, preferencji. I nie uwazam, zeby ti byla kwestia kompleksow w niej po prostu nie ma za wiele jak widac. Tak jak pisalam wczesniej znam osoby z niskim poczuciem wlasnej wartosci, ktore sa ciekawe swiata, maja zainteresowania , maja cos do powiedzenia. Kompleksy wcale nie musza przeszkadzac w rozwoju i nie rozumiem powiazywania tych kwestii.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 16:04   #139
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie zacytuję bezpośrednio, ale pisał w bardzo nachalny i toksyczny sposób do tych kobiet; miał pretensje o nieodpisywanie, zachowywał się desperacko. Patrycja mojej sympatii nie zdobyła w programie, ale oprócz tego patolskiego wybryku, to jednak milczy, a nie wierzę mu do końca, że rozstali się, bo chrapał .
Też to widziałam, typowy 'nice guy'. Ale jeśli faktycznie on jest jakimś psycholem, to tym bardziej bym się z niego publicznie i wulgarnie nie nabijała.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-15, 16:23   #140
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89258605]Też to widziałam, typowy 'nice guy'. Ale jeśli faktycznie on jest jakimś psycholem, to tym bardziej bym się z niego publicznie i wulgarnie nie nabijała. [/QUOTE]No, ale wiesz, może miały już nieźle w czubie i nawet nie wiedziały, że wyszło to tak żenująco i że chichraly się z niego. Nie widziałam tego live ale czytając komentarze na fb czy słuchając sentyzatorka na YT to wiem że było grubo.

Dla mnie Agnieszka też jest nijaka, ogolnie to najbardziej męcząca mnie osoba z tego sezonu. Nikt mnie tak nie irytuje jak ona i mam nadzieję że te reklamy i koszuli tak szybko się skończą jak się zaczęły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Reklamy czy kody* miało być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 23:11   #141
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dla mnie, oczywiście w takim potocznym rozumieniu mówiąc, ona nie ma osobowości - ma taki mdły charakter po prostu, nijaki.
A, to jak w potocznym rozumieniu, to jasne.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Albo reklama usług ratownictwa medycznego - usuwanie tzw. syndromu dnia poprzedniego Skoro ma taki problem z alko :P

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------



Zgadzam sie, pisalam juz to wczesniej , dla mnie ta laska tlo, bez osobowosci, wlsnego zdania, zycia, preferencji. I nie uwazam, zeby ti byla kwestia kompleksow w niej po prostu nie ma za wiele jak widac. Tak jak pisalam wczesniej znam osoby z niskim poczuciem wlasnej wartosci, ktore sa ciekawe swiata, maja zainteresowania , maja cos do powiedzenia. Kompleksy wcale nie musza przeszkadzac w rozwoju i nie rozumiem powiazywania tych kwestii.
Chodziło mi o to, że znam dziewczyny, które mają wiele pasji, ale umniejszają swoją wartość, w tym tychże pasji i w związkach odgrywają rolę tła, stają się kobietami bluszczami. Czy w tym przypadku tak jest, nie wiem.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 23:24   #142
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
A, to jak w potocznym rozumieniu, to jasne.

Chodziło mi o to, że znam dziewczyny, które mają wiele pasji, ale umniejszają swoją wartość, w tym tychże pasji i w związkach odgrywają rolę tła, stają się kobietami bluszczami. Czy w tym przypadku tak jest, nie wiem.
Wiadomo, że każdy jakąś osobowość ma. "Oczywistych oczywistości" chyba nie musimy tu wyjaśniać przy każdej opinii.

I żeby nie było - ona nie musi mieć wielu pasji. Nie musi się parać jakimiś super ciekawymi rzeczami. Niech nawet jeździ tylko tym rowerem i o tym opowiada. Niech będzie testerką win z różnych półek cenowych. Też fajne. Przecież ludzie różnymi rzeczami przyciągają widownię. Tylko to musi mieć jednak jakieś ramy, kierunek. U niej jest na razie chaos i mylne przekonanie, że wystarczy iść na żywioł i pleść trzy po trzy, aby zyskać publiczność, która przełoży się na te upragnione oferty reklamowe.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 11:34   #143
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 12:03   #144
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Przekonałaś mnie - muszę to zobaczyć.
Ps. Gdzie szukać, bo na Instagramie nie widzę tego cuda.
A okej, już widzę. Relacja. Rzeczywiście guziki zachowują się jakby chciały być w innym miejscu. Chciałoby się powiedzieć: typowe, małomiasteczkowe pojęcie o "eleganckim stroju". To już wolę facetów w prostych, dobrej jakości t-shirtach do sportowej marynarki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-06-16 o 12:07
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 12:17   #145
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przekonałaś mnie - muszę to zobaczyć.
Ps. Gdzie szukać, bo na Instagramie nie widzę tego cuda.
A okej, już widzę. Relacja. Rzeczywiście guziki zachowują się jakby chciały być w innym miejscu. Chciałoby się powiedzieć: typowe, małomiasteczkowe pojęcie o "eleganckim stroju". To już wolę facetów w prostych, dobrej jakości t-shirtach do sportowej marynarki.

Mnie bardziej rozwaliła poza Kamila, wołająca „patrzcie jak przykoksilem na silce” ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 12:43   #146
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Serio zachęci kogos do zakupu tak wyglądająca koszula? IMG_3619.jpg


EDIT. ale jak się tak zastanowić, to zrobił jedną z lepszych reklam, porównując z innymi uczestnikami, którzy napiszą tylko "macie kod" i nara.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez maddzia007
Czas edycji: 2022-06-16 o 13:04
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 08:39   #147
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Serio zachęci kogos do zakupu tak wyglądająca koszula? Załącznik 7773890


EDIT. ale jak się tak zastanowić, to zrobił jedną z lepszych reklam, porównując z innymi uczestnikami, którzy napiszą tylko "macie kod" i nara.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pieniadze za reklame i tak dostanie, niezaleznie od tego czy ktos to kupi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 10:25   #148
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Pieniadze za reklame i tak dostanie, niezaleznie od tego czy ktos to kupi.
Pewnie tak, aczkolwiek nie wiem czy niektórzy nie mają wynagrodzenia uzaleznionego od tego, ile osób skorzysta z tych ich kodów.
Gdzieś mi mignęło, że czasem tak to wygląda, ale nie mam pojęcia jak jest w tym przypadku
Ale tak jak pisałam wyżej, plus za to, że jako jeden z nielicznych się wysilił i jakoś to zmontował. No chyba, że taki był wymóg firmy.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 16:36   #149
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 17:13   #150
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zapewne są jakieś wytyczne (w większości przypadków).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 23:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.