Fototapety - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-22, 13:51   #61
Misia_Miska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fototapety

Ja myślę o tym, by odnowić nieco salon. Chciałam, by był trochę w stylu pop-art. Straasznie podobają mi się obrazy ze strony xxx.pl, szczególnie ten namiętny pocałunek! Jak jest z ich utrzymaniem i "długością życia"? Może wypowie się ktoś kto już ma z góry dzięki!

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-08-22 o 17:49 Powód: ukryty link reklamowy
Misia_Miska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 08:30   #62
malina1q
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
Dot.: Fototapety

Ja mam fototapetę od roku, też się bałam, jak się będzie utrzymywać, czy nie będzie się zdzierać, blaknąc. Na razie wygląda tak samo jak przy założeniu. Myślę, że jej wytrzymałość może być też uzależniona od jakości materiału. Osobiście kupowałam w Demuralu, a oni podobno są jednymi z lepszych. Tutaj wrzucam link gdybyś była zainteresowana...xxx Po za tym, w porównaniu do większości marek, mają naprawdę stylowe wzory. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-11-26 o 22:18 Powód: link reklamowy
malina1q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 22:48   #63
Vogelka
Raczkowanie
 
Avatar Vogelka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 53
Dot.: Fototapety

Cytat:
Napisane przez Misia_Miska Pokaż wiadomość
Ja myślę o tym, by odnowić nieco salon. Chciałam, by był trochę w stylu pop-art. Straasznie podobają mi się obrazy ze strony xxx.pl, szczególnie ten namiętny pocałunek! Jak jest z ich utrzymaniem i "długością życia"? Może wypowie się ktoś kto już ma z góry dzięki!
Najbardziej żywotne są te laminowane, tylko ściana musi być gładka. Jak jesteś po remoncie i masz ładnie "starte" ścianki to wtedy idealnie będzie. Tak na szybko znalazłam opis krótki jeśli chcesz poczytać http://www.obrazy.com.pl/fototapeta-...wa-vs-winylowa
Vogelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 11:22   #64
monikasieren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 49
Dot.: Fototapety

Dziewczyny a czy możecie zrobić zdjęcie jakto wygląda?
Ja obawiam się że może to wyglądać tandetnie (widziałam kiedys taki efekt) i chcialabym dowiedziec sie skad taka roznica miedzy opiniami? moze ktorys sklep oferuje jakas duzo lepsza/gorsza jakosc?
monikasieren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 14:44   #65
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Fototapety

Cytat:
Napisane przez monikasieren Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy możecie zrobić zdjęcie jakto wygląda?
Ja obawiam się że może to wyglądać tandetnie (widziałam kiedys taki efekt) i chcialabym dowiedziec sie skad taka roznica miedzy opiniami? moze ktorys sklep oferuje jakas duzo lepsza/gorsza jakosc?
Wybierz fototapetę winylową na flizelinie. Ona nie wygląda tandetnie, jak ta na podłożu papierowym. Jest też o wiele trwalsza, grubsza i zakryje też nierówności ściany. W zasadzie to tylko taką polecam
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 18:49   #66
Jagonis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 26
Dot.: Fototapety

Jeśli kupisz fototapetę drukowaną na zamówienie, to prawie na pewno będzie to papier o gramaturze >200g. Wygląda to rewelacyjnie, o ile fotka jest dobrej jakości (mówie o własnej fotce, bo te z baz sklepowych takie są).
Jagonis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 13:44   #67
saralola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Fototapety

planuje remont kuchni i na jednej ze ścian chciałam zrobić fototapetę. Coś takiego jak w tej aranżacji

można ją bezproblemu zamówić w internecie.
Zawsze w kuchni miałam tylko płytki i zastanawiam się czy fototapeta to dobry pomysł? Czy pod wpływem pary i ciepła nie będzie się niszczyć?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-04-09 o 17:43 Powód: Zmiana na link do obrazu.
saralola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 17:02   #68
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Fototapety

Cytat:
Napisane przez saralola Pokaż wiadomość
planuje remont kuchni i na jednej ze ścian chciałam zrobić fototapetę. Coś takiego jak w tej aranżacji

można ją bezproblemu zamówić w internecie.
Zawsze w kuchni miałam tylko płytki i zastanawiam się czy fototapeta to dobry pomysł? Czy pod wpływem pary i ciepła nie będzie się niszczyć?
bedzie się niszczyć. Ja mam fototapetę przyczepioną tak jak na tym zdjęciu. powłokę ma zmywalną i nic pod tym wzgledem się jej nie robi ale pod wpływem temperatury odkleja się od ściany, robią się takie bulki powietrza ( jeśli wiesz o co chodzi ). Ma 2 lata. Dlatego w tym roku ją podkleiliśmy i położyliśmy na nią szkło. Wygląda to o wiele lepiej i nic się nie odkleja.
Ostatnio koleżanka też zrobiła sobie fototapetę ( podpatrzone u mnie ) ale od razu jej doradziłam szybę i tak też zrobiła. Jest zadowolona.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-04-09 o 17:41 Powód: Zmiana na link do obrazu.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 17:57   #69
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Fototapety

Akurat ta tapeta (abstrahując od trwałości) jest zbyt dominująca i o ile przyciąga wzrok na zdjęciu, o tyle w kuchni będzie męczyła przeokrutnie. Za to krzesła Masters świetne :-D
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 09:51   #70
magda060
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Fototapety

Moim zdaniem ta tapeta też się nie sprawdzi. Chyba, że we wnętrzu zastosujesz maksymalnie dwa kolory i to z podstawowej palety!
Ja na Twoim miejscu raczej skupiłabym się na jednolitej kolorystyce coś w tym stylu:
xxx

Cytat:
Napisane przez saralola Pokaż wiadomość
planuje remont kuchni i na jednej ze ścian chciałam zrobić fototapetę. Coś takiego jak w tej aranżacji
można ją bezproblemu zamówić w internecie.
Zawsze w kuchni miałam tylko płytki i zastanawiam się czy fototapeta to dobry pomysł? Czy pod wpływem pary i ciepła nie będzie się niszczyć?

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-02-10 o 22:27 Powód: link reklamowy
magda060 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 14:30   #71
violetovee
Przyczajenie
 
Avatar violetovee
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: Fototapety

Wowowow, Dziewczyny, podziwiam Waszą pomysłowość. Tulipany w sypialni jak powiew świeżości, awangardowy pop-art, ile głów-tyle pomysłów Kopalnia inspiracji.
Znowu pędzę z moją małą misją i przydatnym linkiem dla każdej, która chciałaby fototapetę na lata- czyli wydruk nadzwyczajnej jakości. Zapraszam do Poligrafiko, które polecałam przy okazji zaproszeń ślubnych - bo nadzwyczajne sytuacje wymagają ponadprzeciętnych rozwiązań.. xxx U nas tylko sprawdzone pod kątem wystroju wnętrz Drukarnie!

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-03-18 o 19:36 Powód: reklama
violetovee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 19:30   #72
dariadoris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Fototapety

Super, mam fototapetę w kuchni i nie mam z nią żadnych problemów. Należy ją jedynie dokładnie przylepić. Oczywiście materiał, z któej jest zrobiona ma duże znaczenie tak samo jak jakość nadruku i technikę jaką stosuje producent.
xxx
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1arch.jpg (25,9 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-04-09 o 17:45 Powód: Link.
dariadoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 06:05   #73
weronikawroblewska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
Dot.: Fototapety

Ja marzę o fototapecie w kuchni. Szczególnie podobają mi się dwa rozwiązania. Pierwsze, gdy fototapeta znajduje się na ścianie nad blatem kuchennym. Pięknie wyglądają takie kuchenne wzory - owoce, warzywa, zioła czy woda. Mam nowoczesne, proste meble, więc byłaby to idealna ozdoba dla kuchni. A druga propozycja to fototapeta na wolnej ścianie, na której stoi stół z krzesłami. Tutaj mogłabym bardziej zaszaleć, na przykład postawić na jakiś krajobraz. Ciężko mi się zdecydować.
weronikawroblewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 13:10   #74
patopato
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Fototapety

Jeśli szukacie tej doskonałej jakości proponuję spróbować w xxx. Gramatura papieru i lateks powodują że te fototapety naprawdę wyglądają bajecznie i trzymają po parę lat! Oczywiście nie liczcie na najniższe ceny na rynku, po przecież nie chodzi o to aby zaoszczędzić na takich sprawach prawda ? Ale z kosmosu też nie są! powiedziałbym, że są stosowne do jakości. B6 posiada także bogatą bibliotekę zdjęć, nie wiem skąd je wzięli ale wystarczy rzucić okiem, oczarują każdego

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-07-20 o 20:59 Powód: ukryty link
patopato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 15:04   #75
dugmanit1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Fototapety

W żadnym przypadku nie polecam fototapety xxx.pl, firma xxx oszukuje i naciaga klientow, firma sie znajduje zagranica, wysylaja wadliwy towar, bardzo dlugi czas oczekiwania, jakosc okropna, brak paragonu lub faktury,zamowienia nie sa kompletne w wielu kawalkach. nie ma mozliwosci reklamacji ani zwrotu. Nie da sie dodzwonic do tej firmy, nr telefonu podany na stronie jest falszywy

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-07-20 o 20:59 Powód: reklama negatywna
dugmanit1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 14:31   #76
Ilana1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fototapety

Cytat:
Napisane przez dugmanit1984 Pokaż wiadomość
W żadnym przypadku nie polecam fototapety xxx.pl, firma xxx oszukuje i naciaga klientow, firma sie znajduje zagranica, wysylaja wadliwy towar, bardzo dlugi czas oczekiwania, jakosc okropna, brak paragonu lub faktury,zamowienia nie sa kompletne w wielu kawalkach. nie ma mozliwosci reklamacji ani zwrotu. Nie da sie dodzwonic do tej firmy, nr telefonu podany na stronie jest falszywy
Niedawno zamawiałam fototapety w tym sklepie[xxx]. Wszystko było dobrze, otrzymałam cały komplet razem z klejem. Telefon pracuje, na pytania odpowiadają. Poza tym, oni nie ukrywają, że znajdują się w Ukrainie - [xxx]. A jakość można ocenić po otrzymaniu produkcji, i tylko po tym spłacić. Także, tę opinię można nazwać absolutnie nieprawdziwą. Czy nie wstyd pisać opinie na zamówienie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9251.jpg (126,6 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-07-20 o 20:58 Powód: linki reklamowe
Ilana1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 11:28   #77
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Fototapety

Wiem że firma montery robi też bardzo dobre fototapety więc możesz u nich zobaczyć.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 08:58   #78
Jagonis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 26
Dot.: Fototapety

Większość firm sprzedających fototapety drukowane na zamówienie operuje na bazie zdjęć z fotolii. Żadna z nich nie jest na tyle nierozsądna, żeby pracować na papierze poniżej 200g/m kw. (lub flizelinie 350g) i farbach drukarskich innych niż bezrozpuszczalnikowe. W każdym ze sklepów można ustawić praktycznie dowolne wymiary, ale tylko w niewielu można fotkę kadrować, czyli wybrać do wydruku dowolny fragment zdjęcia.

Pozostaje kwestia ceny. Te łatwo sprawdzić ustawiając w każdym ze sklepów to samo zdjęcie i te same wymiary. To akurat jest proste, bo każde zdjęcie ma swój numer ID, np to ma numer 35317477. Wtedy wpisuje sie numer w wyszukiwarke sklepu i mamy to czego szukamy. Przykładowe porównanie dla podanej fotki: http://pixers.pl/fototapety/nowy-jor...berte-35317477 , http://www.fototapeta24.pl/getMediaData.php?id=35317477 , http://mural24.pl/konfiguracja-produktu/35317477/ itd. (Edycja: zwróccie uwage na numer ID fotki, który pojawia się w adresie podstrony)

Warto pamiętać, że sklep może być najtańszy dla małych wymiarów, ale najdroższy przy dużych fototapetach (i odwrotnie). Zawsze warto sprawdzić, zadzwonić, poprosić o rabat, jeśli zakup jest na kilkaset zł.

A co do kuchni to może być zwykła fototapeta papierowa z laminatem, samoprzylepna z laminatem (jest cienka, więc sciana musi byc wiecej niż równa, samoprzylepna "pod szkło" z klejem po stronie wydruku, adhezyjna pod szkło (mało kto to sprzedaje). Jeśli chcemy ożywić kuchnię, to nie musi być fototapeta zamiast płytek ceramicznych - białe tulipany na szafkach kuchennych, tak jak na fotce http://mural24.pl/wp-content/uploads...2_naklejka.jpg

Edytowane przez Jagonis
Czas edycji: 2015-09-02 o 12:20 Powód: zwrócenie uwagi na numer ID zdjecia w adresie podstrony
Jagonis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 13:07   #79
Sm_olka
Przyczajenie
 
Avatar Sm_olka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 26
Dot.: Fototapety

Ja mogę polecić polską firmę xxx.pl Bardzo sobie chwalę, papier ok, wydruk też i nawet wizualizacje zrobili dla mnie z takim kadrem jak chciałam. Trzeba dzwonić i się dopytywać po prostu no i często mają rabaty

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-09-01 o 20:40 Powód: reklama
Sm_olka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 20:50   #80
zuzanka09
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: Fototapety

Ja mam w salonie. Zamawiałam od tej firmy xxx

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-10-31 o 20:52 Powód: reklama
zuzanka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 12:45   #81
IZA_246
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fototapety

polecam sklep xxx.pl -duży wybór wzorów, jakość wykonania bez zarzutu. zamówiłam do tej pory dwie fototapety. Pierwszą do salonu - widok na uliczkę (optycznie powiększyło pokój), tak byłam zadowolona że zamówiłam drugą w sypialni mam lawendowe pole PIĘKNE) teraz jestem na etapie poszukiwań jakiegoś fajnego motywu do pokoju 5 latka

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-11-13 o 22:04 Powód: reklama
IZA_246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 18:24   #82
sabina_stoch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Fototapety

Cytat:
Napisane przez IZA_246 Pokaż wiadomość
polecam sklep decopik.pl -duży wybór wzorów, jakość wykonania bez zarzutu. zamówiłam do tej pory dwie fototapety. Pierwszą do salonu - widok na uliczkę (optycznie powiększyło pokój), tak byłam zadowolona że zamówiłam drugą w sypialni mam lawendowe pole PIĘKNE) teraz jestem na etapie poszukiwań jakiegoś fajnego motywu do pokoju 5 latka
Też zamawiałam u nich Główny plus to duży wybór
sabina_stoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 19:38   #83
gramolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Fototapety

A ja polecam xxx, mi montowali fototapetę w rozmiarze 400 x 260 cm. Zamówiłam ją w innej firmie, która ją produkowała ale wyłamała się z montażem. Rezultat - zostałam sama z wielką fototapetą i na gwałt szukałam kogoś do zamontowania jej. Panowie przyjechali, zamontowali, kontakt z nimi był bardzo szybki i miły a i cena super. W tym roku podobnej wielkości fototapetę zamówię u nich ponieważ okazało się, że też drukują fototapety. Więc naprawdę polecam

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2016-01-31 o 17:26 Powód: reklama firmy
gramolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 09:04   #84
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Fototapety

A czy Waszym zdaniem fototapeta miasto nocą jest jeszcze na topie> Czy takie wzory wyszły już z mody?
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:58   #85
natalinkazgdanska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fototapety

Jak będziecie już gdzieś zamawiać to na pewno odradzam fototapeta24.pl i mural24.pl. To ta sama firma, kombinują z cenami. Obsługa fajna dopóki nie dochodzi do reklamacji. Już nie są tacy mili. A fototapety takie same jak w innych, tańszych sklepach internetowych.
natalinkazgdanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 15:50   #86
justyna_k1
Raczkowanie
 
Avatar justyna_k1
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 50
Dot.: Fototapety

Właśnie szukam jakiejś firmy która mi wydrukuje fajne do grzejnika dekoracyjnego fototapetę. PS dziewczyny, co myślicie o takim grzejniku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzejnik.jpg (68,1 KB, 9 załadowań)
__________________
szkoda, że koleje losu nie mają biletów powrotnych
justyna_k1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 08:31   #87
AlwaysCocoChanel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 161
Dot.: Fototapety

dla mnie fototapety to trochę relikt przeszłości, lata 90, chociaż nie widziałam nigdy żadnych od kilku dobrych lat - może teraz są w wysokiej rozdzielczości, a nie takie rozmazane, jak pamiętam
AlwaysCocoChanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 09:49   #88
Frek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 20
Dot.: Fototapety

Cytat:
Napisane przez justyna_k1 Pokaż wiadomość
Właśnie szukam jakiejś firmy która mi wydrukuje fajne do grzejnika dekoracyjnego fototapetę. PS dziewczyny, co myślicie o takim grzejniku?
A przyznam się z takim czymś się jeszcze nie spotkaliśmy, ale wygląda bardzo ciekawie, oczywiście o ile będzie pasowało do ogółu. Fototapety na zamówienie są o tyle dobrym rozwiązaniem, że mamy ogromne możliwości do kształtowania przestrzeni, niektóre są obłędne, że człowiek czuje się jakby siedział w dżungli, albo coś podobnego.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-25 o 23:25 Powód: Link.
Frek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 08:58   #89
sashablack
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 27
Dot.: Fototapety

U siebie w kuchni montowałem fototapety winylowe - moim zdaniem najtrwalsze. Zaletą jest to, że można ją bez problemu myć. Do wad mogę jednak zaliczyć, że podkład jest trudniejszy w montażu. Warto jednak pamiętać, że nie należy zakładać jej na całą ścianę - nie pozwala jej oddychać. Polecam jeszcze lekturę tego artykułu. Warto jeszcze zwrócić uwagę na fototapety laminowane ale moim zdaniem lepiej dołożyć do winylowych.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-01 o 15:51 Powód: Link.
sashablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:29   #90
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Fototapety

Hm... Nie rozumiem fascynacji fototapetami... Uważam, że są kiczowate i nieładne... Ale to może dlatego, że kojarzą mi się z latami 90. Wiecie, plamy przy meblościance i takie tam
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-19 11:44:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.