uzupełnienie innym żelem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-10, 09:55   #1
KarolaNorwich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2

uzupełnienie innym żelem


Witam! Chciałam się dowiedzieć, czy uzupełnienie w innym salonie, innym żelem niż mam na paznokciach nie spowoduje odchodzenia żelu(tzn. czy takie połączenie nie ma znaczenia?)?
Albo czy jeżeli żel który mam teraz trochę mi odchodzi, czy jeżeli nałozę nowy lepszy, to już ten stary nie będzie odchodził?
dzieki
KarolaNorwich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 12:44   #2
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: uzupełnienie innym żelem

Cytat:
Napisane przez KarolaNorwich Pokaż wiadomość
Witam! Chciałam się dowiedzieć, czy uzupełnienie w innym salonie, innym żelem niż mam na paznokciach nie spowoduje odchodzenia żelu(tzn. czy takie połączenie nie ma znaczenia?)?
Albo czy jeżeli żel który mam teraz trochę mi odchodzi, czy jeżeli nałozę nowy lepszy, to już ten stary nie będzie odchodził?
dzieki
Nie sądzę zeby połączenie żeli innych marek powodowalo odchodzenie żelu(no chyba ze będą żle zrobione albo kijowej marki żele).
Jesli teraz masz zapowietrzenia ,stylistka powinna je starannie spilowac i dopiero nalozyc żel.Zalezy tez w jakim stopniu jest zaawansowane zapowietrzenie ,byc moze zdecyduje sie na ściągniecie starego żelu i nalozenie nowego.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 12:49   #3
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: uzupełnienie innym żelem

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Nie sądzę zeby połączenie żeli innych marek powodowalo odchodzenie żelu(no chyba ze będą żle zrobione albo kijowej marki żele).
Jesli teraz masz zapowietrzenia ,stylistka powinna je starannie spilowac i dopiero nalozyc żel.Zalezy tez w jakim stopniu jest zaawansowane zapowietrzenie ,byc moze zdecyduje sie na ściągniecie starego żelu i nalozenie nowego.
Dokladnie... az nic nie musze dodawac

Ja mialam kilka przypadkow uzupelniania pazurkow dziewczyn ktorym wlasnie czasem odchodzil zel zrobiony u kogos innego... pilowalam i sie trzymalo
Jezeli chodzi o samo dopelnienie takze nie bylo problemow i mimo uzycia innych zeli calosc sie trzymala.Wiec nie sadze zeby uzycie innych zeli mialo jakies wieksze znaczenie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 14:08   #4
KarolaNorwich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: uzupełnienie innym żelem

Wielkie dzięki No właśnie dość dużo mi odchodzi. Tym bardziej, że paznokcie mam od 4 dni, a juz wszystkie odchodzą od krawędzi, dość mocno. Robiła mi je kobieta z 7 letnim stażem, która ma wiele zadowolonych klientek, więc nie wiem czemu tak się dzieje. Wcześniej robiła mi znajoma, która robi paznokcie od 6 lat i przez cały miesiąc nic mi nie odeszło, mogłam robić z nimi wszystko, bez rękawiczek.
KarolaNorwich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.