Figura po urodzeniu dziecka :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-26, 13:08   #1
xeniaaa
Przyczajenie
 
Avatar xeniaaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 8

Figura po urodzeniu dziecka :(


Witam.

Nareszcie odważyłam się napisać, bo kompletnie sobie ze sobą nie radzę

Edytowane przez xeniaaa
Czas edycji: 2007-04-22 o 14:35
xeniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 13:35   #2
xeniaaa
Przyczajenie
 
Avatar xeniaaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 8
Dot.: Figura po urodzeniu dziecka :(

Aha i jeszcze jedno. Wiem, że już było kilka wątków o ćwiczeniach na mięśnie brzucha, ale sama nie wiem, które będą- w moim przypadku- najlepsze. Dodam, że ostatnio ćwiczyłam przed ciążą. Nie znalazłam natomiast odpowiednich ćwiczeń na poprawienie jędrności piersi.
xeniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 09:42   #3
heya
Raczkowanie
 
Avatar heya
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 135
Dot.: Figura po urodzeniu dziecka :(

Hej!
Po pierwsze myśl pozytywnie! Od tego zacznij i wierz, ze wszystko będzie ok.
Ja urodziłam synka już trzy lata temy (w listopadzie). Przed ciążą miałam ok 50 kg, teraz ważę jakieś 53 kg. Mam ok 165 cm wzrostu i w ciąży przytyłam dokładnie tyle samo co ty, tzn pod koniec ważyłam okrągłe 70 kg.
Myślę, że duży wpływ na utratę kilogramów miało u mnie karmienie synka piersią przez 1,5 roku. Jeśli więc nie musisz kończyć karmienia piersią to może pomyśl , żeby to jeszcze kontynuować (dla dziecka to chyba też dobre).
Odżywiaj się racjonalnie- nie odchudzaj się, ale poprostu myśl zanim coś zjesz (jogurt zamiast lodów itp).
A rozstępy, może trudno w to uwierzyć po jakimś czasie bledną i teraz muszę dokładnie oglać swoje ciało, żeby je znaleźć. Tylko na piersiach mi zostały troche bardziej widoczne. nie stosowałam żadnych specyfików na te rozstępy, tylko po każdej kąpieli wcieram zwykły balsam i tyle. Moje piersi po ciąży miały rozmiar D, a teraz sa znów B i choć nie są takie jędrne, to można na nie bez obrzydzenia spojrzeć
Ogólnie musisz wziąść sie w garść, powiedzieć sobie że bedziesz atrakcyjną młodą mamą i TAK WŁAŚNIE BĘDZIE!!!!
Pozdrawiam Ciebie i Twoje maleństwo.
heya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 11:08   #4
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: Figura po urodzeniu dziecka :(

ja sie tam na cwiczenmiach nei znam ae moim zdaniem powinas byc wesola wtedy kazdy czlowkiek jest sliczny jesli bije od niego taka enrgia , moze przejdz sie na silownie, badz do jakiegos fitmnes klubu i dowiedz sie jakie cwiczenia badz na co powinnas sie zapisac aby ujerdnic wyszczuplic to co trzeba )
a mezowi nei marudz ze jestes gruba bo to tylko go zniecheci do ciebie, nie mow mu ze masz roztepy bo faceci nie widza niektorych rzeczy dopoki iich sie nie uswiadomi )
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 11:40   #5
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Figura po urodzeniu dziecka :(

Jeżeli cię stać na siłke i fitness klub(pisze czy cie stać,bo z dzieckiem wiążą się duże pieniądze),to sie przejdź.W grupie raźniej sie ćwiczy.Na początek proponuję ci zwykłe marsze,z maluszkiem wychodź na spacerki kiedy jest ciepło,dotlenisz go(to chyba wskazane,ale nie wiem,nie mam dzieciątka).W domciu na biust rób motylka,i wyciskanie na leżąco( z hantlami),pompki,ściskani e dłoni(dłonie złożone jak do modlitwy,na wysokości klatki piersiowej).W linkowni powinny być jakieś ćwiczenia na biust.Kup jakiś kremik do biustu( ja mam 22 lata,co prawda nie mam dzieci i używam takich niedrogich-Miraculum-polecam,ale dla ciebie to nie wiem co by było dobre,niech sie ktoś wypowie).Przy regularnym stosowaniu i masażowi piersi odzyskają jędrność już po kilku tygodniach.Do tego ćwiczonka i będzie super.Możesz tez pływać,swietnie działa na sylwetke.Poszukaj w linkowni ćwiczen,a najlepiej najpierw skontaktuj sie ze specjalista,ja trenerem nie jestem(choć chciałabym nim być).On ci dobierze ćwiczenia.Są gazety "Mama" w sklepach,Shape był z takim dodatkiem,tam są ćwiczenia.Ale myśle,że już możesz ćwiczyć.Najpierw jednak zacznij od spacerów.Tak od 30 min dziennie.A jeśli lekarz ci nie zabronił ćwiczyć(nie wiem ile jesteś po porodzie)to ćwiczA efekty przyjdą szybko!Powodzenia!I się usmiechaj szczerze!Niech maluszek widzi jaką ma wspaniałą mamę!
Agnieszka
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 06:55   #6
xeniaaa
Przyczajenie
 
Avatar xeniaaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 8
Dot.: Figura po urodzeniu dziecka :(

Bardzo Wam dziękuję, dziewczyny. Podbudowałyście mnie Może faktycznie wybiorę się na siłownie. Spaceruję codziennie z synkiem po 3 godziny, ale jak widać efektów nie ma. Spróbuję zwiększyć tempo.
Pozdrawiam
xeniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.