Wszystko o bańkach - zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-06, 14:20   #871
bubla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: masaż chińską bańką

Kobitki przeczytałam kilkadziesiąt waszych ostatnich wpisów i skóra mi ścierpła gdy czytałam niektóre wpisy brrr Jesteście szalone!!!
Bańka wydaje się ot taką głupią zabawką gumową która może wam pomóc ale tak nie jest!!! Banka może wyrządzić wiele szkód jeśli nie macie pojęcia jak wykonywać taki masaż. Podam przykład z życia: moja klientka tak jak niektóre z Was przyszła do mnie na jeden masaż żeby zobaczyć jak się go wykonuje po czym zakupiła taką bańkę i najpierw postanowiła wypróbować na mężu (biedak) zassała, pociągnęła i rozerwała mu skórę. Ponoć krzyku było tyle że pół bloku go słyszało. Wróciła później do mnie na masaże bo już nie chciała sama eksperymentować.
Nie mam teraz czasu ale dziś wieczorem lub jutro postaram się napisać Wam kilka konkretnych informacji na temat tych masaży. Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie tylko proszę krótko i zwięźle, postaram się pomóc.
bubla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 06:40   #872
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: masaż chińską bańką

Opuściłam się z tymi masażami. Jestem dopiero po 5 Na razie centymetry nic się nie ruszyły. Ta prolaktyna Następny pomiar po 10 masażach


Cytat:
Napisane przez nimfawodna Pokaż wiadomość
Ja zawsze czekam do końca, aczkolwiek pod koniec raczej mozna masować, to też zależne od tego czy posiadasz przeczulicę miesiaczkową i nie boli Cię amsaz bardziej
A ja masowałam w trakcie Nie bolało bardziej niż zwykle

Cytat:
Napisane przez korsyka147 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy! 3 dni temu zrobiłam sobie pierwszy masaż. po masażu wyskoczyło mi mnóstwo czerwonych kropek (wiem że wcześniej już o tym pisaliście). od tego czasu nic mi nie zniknęły. co mam robić? czy stosowała któraś z Was jakiś krem na popękane naczynka? czy mogłybyście napisać jaki?

martwię się ponieważ te kropki są strasznie widoczne, są dosyć duże
Było na ten temat wiele razy na wątku Mogą pojawić się takie kropki, ale znikną

Cytat:
Napisane przez bubla Pokaż wiadomość
Kobitki przeczytałam kilkadziesiąt waszych ostatnich wpisów i skóra mi ścierpła gdy czytałam niektóre wpisy brrr Jesteście szalone!!!
Bańka wydaje się ot taką głupią zabawką gumową która może wam pomóc ale tak nie jest!!! Banka może wyrządzić wiele szkód jeśli nie macie pojęcia jak wykonywać taki masaż. Podam przykład z życia: moja klientka tak jak niektóre z Was przyszła do mnie na jeden masaż żeby zobaczyć jak się go wykonuje po czym zakupiła taką bańkę i najpierw postanowiła wypróbować na mężu (biedak) zassała, pociągnęła i rozerwała mu skórę. Ponoć krzyku było tyle że pół bloku go słyszało. Wróciła później do mnie na masaże bo już nie chciała sama eksperymentować.
Nie mam teraz czasu ale dziś wieczorem lub jutro postaram się napisać Wam kilka konkretnych informacji na temat tych masaży. Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie tylko proszę krótko i zwięźle, postaram się pomóc.
eeee, no chyba żadna z nas nie zasysa się do tego stopnia, żeby się rozerwać Ja to chyba nawet stosunkowo lekko bo mnie to specjalnie nie boli


Dziś 6 masaż
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 08:24   #873
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez bubla Pokaż wiadomość
Kobitki przeczytałam kilkadziesiąt waszych ostatnich wpisów i skóra mi ścierpła gdy czytałam niektóre wpisy brrr Jesteście szalone!!!
Bańka wydaje się ot taką głupią zabawką gumową która może wam pomóc ale tak nie jest!!! Banka może wyrządzić wiele szkód jeśli nie macie pojęcia jak wykonywać taki masaż. Podam przykład z życia: moja klientka tak jak niektóre z Was przyszła do mnie na jeden masaż żeby zobaczyć jak się go wykonuje po czym zakupiła taką bańkę i najpierw postanowiła wypróbować na mężu (biedak) zassała, pociągnęła i rozerwała mu skórę. Ponoć krzyku było tyle że pół bloku go słyszało. Wróciła później do mnie na masaże bo już nie chciała sama eksperymentować.
Nie mam teraz czasu ale dziś wieczorem lub jutro postaram się napisać Wam kilka konkretnych informacji na temat tych masaży. Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie tylko proszę krótko i zwięźle, postaram się pomóc.

E tam, bez przesady. Masuje się juź 3 miesiąc i nic mi nie ma. Siniaki i drobne krwiaczki miałam po pierwszym razie i zniknęły mi po dwóch dniach. Teraz nie mam żadnych śladów po masażach. Nic mnie także nie boli. Skóra w trakcie, owszem, robi się czerwona ale zaraz po masażu zaczerwienienie znika. Naczynek popękanych na udach też nie mam, mimo iż mam dziedziczne skłonności. Moi rodzice także uzywają baniek ale nie do masażu tylko zasysają w wybrane miejsce na skórze na około 15 min. i naprawdę im to pomaga na różne schorzenia.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 08:28   #874
nimfawodna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: masaż chińską bańką

Bubla, bez przesady chyba odkurzaczem a nie bańką go zassała
__________________
27 lipca: nie mieszczę się w bojówki------>>27 sierpnia: mieszczę się w bojówki
nimfawodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 13:00   #875
bubla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: masaż chińską bańką

Cóż, pozostaje mi tylko życzyć Wam powodzenia w dalszych masażach bańką.
Chciałam Wam tylko pomóc, napisać kilka informacji na temat wykonania tego masażu by był skuteczniejszy, mniej bolesny, bezpieczny itp ale widzę że i tak wszystko wiecie więc uciekam i już nie będę Wam przerywać dyskusji.
Powodzenia.
p.s. To nie był odkurzacz tylko bańka.
bubla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 13:12   #876
bronwyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 99
strasznie boli:/

Help

Dziewczyny 3 dzień się masuję i wytrzymać nie mogę- tak strasznie boli...
Jakie macie na to sposoby? Używam oliwki do masażu z kilkoma kroplami olejku grejpfrutowego, poślizg jest dobry, ale boli jak cholera . Niedługo zapał stracę... Poradźcie coś
__________________
w oczekiwaniu...
bronwyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 13:26   #877
korsyka147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 23
Dot.: masaż chińską bańką

Bubla ja chętnie posłucham Twoich rad. Możesz napisać co robimy źle pozdrawiam
korsyka147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 16:02   #878
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez bubla Pokaż wiadomość
Cóż, pozostaje mi tylko życzyć Wam powodzenia w dalszych masażach bańką.
Chciałam Wam tylko pomóc, napisać kilka informacji na temat wykonania tego masażu by był skuteczniejszy, mniej bolesny, bezpieczny itp ale widzę że i tak wszystko wiecie więc uciekam i już nie będę Wam przerywać dyskusji.
Powodzenia.
p.s. To nie był odkurzacz tylko bańka.
Ja chętnie przeczytam twoje porady

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez bronwyn Pokaż wiadomość
Help

Dziewczyny 3 dzień się masuję i wytrzymać nie mogę- tak strasznie boli...
Jakie macie na to sposoby? Używam oliwki do masażu z kilkoma kroplami olejku grejpfrutowego, poślizg jest dobry, ale boli jak cholera . Niedługo zapał stracę... Poradźcie coś
Nie wiem co poradzić bo mnie nie boli
Chyba zależy od indywidualnej wrażliwości na ból
Dziewczyny piszą, że po wielu masażach ból się zmniejsza więc może to przetrzymać?
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 08:24   #879
nimfawodna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: masaż chińską bańką

Bubla dziel się dziel, ae ja już tez pisałam wskazówki bo jestem po kursie i masuje.
Masowałam już tyle osób i mam doświadczenie, nie widzę szans poprostu nie widzę by komuś się coś ze skurą stało, chyba, że bańki były lewe i nieatestowane, ale same prawa fizyki jaka siła może rozerwać skórę zwykła bańka nie wytworzy takiego podciśnienia. Więc nie namawiaj ludzi, jeśli nie mają kasy by chodzili na zabiegi do masażysty, a najlepiej do Ciebie
__________________
27 lipca: nie mieszczę się w bojówki------>>27 sierpnia: mieszczę się w bojówki
nimfawodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 09:59   #880
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez nimfawodna Pokaż wiadomość
ale same prawa fizyki jaka siła może rozerwać skórę zwykła bańka nie wytworzy takiego podciśnienia.
Ja jako mgr inż. fizyk potwierdzam
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 14:06   #881
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez nimfawodna Pokaż wiadomość
Bubla dziel się dziel, ae ja już tez pisałam wskazówki bo jestem po kursie i masuje.
Masowałam już tyle osób i mam doświadczenie, nie widzę szans poprostu nie widzę by komuś się coś ze skurą stało, chyba, że bańki były lewe i nieatestowane, ale same prawa fizyki jaka siła może rozerwać skórę zwykła bańka nie wytworzy takiego podciśnienia. Więc nie namawiaj ludzi, jeśli nie mają kasy by chodzili na zabiegi do masażysty, a najlepiej do Ciebie
to ja znowu zapytam o te pośladki
masować zygzakiem z góry na dół czy na boki? Tzn. od góry pośladka do dołu i powtarzać to czy od lewej strony pośladka do prawej?
czyli na nogach całych tez się powinno zygzakiem masować?

Mi się już prawie bańka podziurawiła i jest postrzępiona od paznokci
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 23:37   #882
bubla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez nimfawodna Pokaż wiadomość
Bubla dziel się dziel, ae ja już tez pisałam wskazówki bo jestem po kursie i masuje.
Masowałam już tyle osób i mam doświadczenie, nie widzę szans poprostu nie widzę by komuś się coś ze skurą stało, chyba, że bańki były lewe i nieatestowane, ale same prawa fizyki jaka siła może rozerwać skórę zwykła bańka nie wytworzy takiego podciśnienia. Więc nie namawiaj ludzi, jeśli nie mają kasy by chodzili na zabiegi do masażysty, a najlepiej do Ciebie

Wow musisz być bardzo dobrze wyszkolona w tym kierunku, a na tym kursie nie nauczyli Cie jak się pisze słowo "skóra"? Szkoda.
Kochana przetestuj to:zassaj bańkę bardzo mocno na suchą skórę nic Ci nie będzie?

Ale teraz konkretnie: zacytuj mi proszę gdzie ja pisałam żeby nikt nie robił sam sobie tych masaży tylko namawiałam na wizyty w gabinetach masażu? Czy napisałam choć jedną inf gdzie ja masuję? Czy napisałam choć jedno zdanie by się zareklamować?
Włączając się do dyskusji chciałam tylko i wyłącznie udzielić jakichś wskazówek i rad Pani wszechwiedząca. Ale skoro Ty jesteś alfą i omegą w tej dziedzinie pomóż tym dziewczyną które popełniają błędy w masażu.
bubla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 23:57   #883
gosiazlodzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez bubla Pokaż wiadomość
Wow musisz być bardzo dobrze wyszkolona w tym kierunku, a na tym kursie nie nauczyli Cie jak się pisze słowo "skóra"? Szkoda.
(...) dziewczyną które popełniają błędy w masażu.
dziewczynom

Jeżeli się komuś wytyka błędy to ....
gosiazlodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 09:35   #884
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
to ja znowu zapytam o te pośladki
masować zygzakiem z góry na dół czy na boki? Tzn. od góry pośladka do dołu i powtarzać to czy od lewej strony pośladka do prawej?
czyli na nogach całych tez się powinno zygzakiem masować?

Mi się już prawie bańka podziurawiła i jest postrzępiona od paznokci
i jak efekty?? po takim maltretowaniu baniek
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 10:38   #885
bronwyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: masaż chińską bańką

Ja baniek nie maltretuję a mam milion siniaków...
Nie wiem już co mam robić- czy masować, czy czekać aż sińce się wchłoną
Co radzicie?
__________________
w oczekiwaniu...
bronwyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 15:15   #886
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
i jak efekty?? po takim maltretowaniu baniek
no w sumie masowałam się już 11 razy i tak: w jednym udzie mi ubyło niby z 1,5cm a w drugim nic. Tylko mierzyłam jakiś tydzień temu, teraz będe mierzyć znowu za tydzień. I zrobiłam tydzień temu fotki to w sumie różnicy nie widziałam z tymi co robiłam przed masowaniem. I zrobie też za tydzień i jak będzie coś widać to wrzuce fotki no ale skóre mam jędrniejszą, na zmniejszenie cellulitu niestety jeszcze za wcześnie
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 19:07   #887
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: masaż chińską bańką

Hej dziewczyny!

Ja się masowałam bańkami przez 3 miesiące i powiem Wam ze efekty są genialne. Cellulit zniknął mi, może nie całkowicie do zera ale kiedyś był widoczny gołym okiem, a teraz?

Nic nie widać uda gładkie cudooo...!

Wkońcu jakiś sprawdzony i skuteczny sposób na pozbycie sie "sifuliteksu" jak to mówi mój tata
__________________
Licencjonowany Kosmetolog
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 07:26   #888
hexe_hexe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez bubla Pokaż wiadomość
Wow musisz być bardzo dobrze wyszkolona w tym kierunku, a na tym kursie nie nauczyli Cie jak się pisze słowo "skóra"? Szkoda.
Kochana przetestuj to:zassaj bańkę bardzo mocno na suchą skórę nic Ci nie będzie?

Ale teraz konkretnie: zacytuj mi proszę gdzie ja pisałam żeby nikt nie robił sam sobie tych masaży tylko namawiałam na wizyty w gabinetach masażu? Czy napisałam choć jedną inf gdzie ja masuję? Czy napisałam choć jedno zdanie by się zareklamować?
Włączając się do dyskusji chciałam tylko i wyłącznie udzielić jakichś wskazówek i rad Pani wszechwiedząca. Ale skoro Ty jesteś alfą i omegą w tej dziedzinie pomóż tym dziewczyną które popełniają błędy w masażu.
czasem się zastanawiam po co takie sfrustrowane zołzy wchodzą do dyskusji... weź zbastuj dziewczyno, nikt tu na Ciebie nie najeżdża a robisz z siebie nie wiadomo kogo.
Nie chcesz się z nami dzielić swoimi mądrościami to nie dziel się,.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

A tak wogóle to tak mi się nie chce już masować :/
zrobiłam sobie ze dwa masaże, ale siniaki mi powychodziły, dodatkowo co drugi dzień masuję się masażerem z l'oreala. (perfect slim lifting pro).. to też Wam Kochane polecam, na chwilę obecną stosuję inny krem ale efekty już widzę
hexe_hexe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 07:39   #889
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: masaż chińską bańką

Nikt chyba nie jest na tyle głupi żeby się masować tymi bańkami na sucha skórę!Wszystkie uzywają jakiś"poślizgów"

Ja masuję się kilka razy w tygodniu.Siniaki na poczatku miałam ale teraz już nic mi nie wyłazipod palcami czuję ze pan C.mi się wyraźnie zmniejsza
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 18:40   #890
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez bronwyn Pokaż wiadomość
Ja baniek nie maltretuję a mam milion siniaków...
Nie wiem już co mam robić- czy masować, czy czekać aż sińce się wchłoną
Co radzicie?
Ja masowałam i te co były pozłaziły a pojawiły się nowe Ale każde następne są mniejsze i w mniejszej ilości
Ale jak Cię bolą to może poczekaj

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
no w sumie masowałam się już 11 razy i tak: w jednym udzie mi ubyło niby z 1,5cm a w drugim nic. Tylko mierzyłam jakiś tydzień temu, teraz będe mierzyć znowu za tydzień. I zrobiłam tydzień temu fotki to w sumie różnicy nie widziałam z tymi co robiłam przed masowaniem. I zrobie też za tydzień i jak będzie coś widać to wrzuce fotki no ale skóre mam jędrniejszą, na zmniejszenie cellulitu niestety jeszcze za wcześnie
Brawo Ja zmierzę się po 10 masażach

Cytat:
Napisane przez Wodesia Pokaż wiadomość
Ja się masowałam bańkami przez 3 miesiące i powiem Wam ze efekty są genialne. Cellulit zniknął mi, może nie całkowicie do zera ale kiedyś był widoczny gołym okiem, a teraz?
Nic nie widać uda gładkie cudooo...!
Wkońcu jakiś sprawdzony i skuteczny sposób na pozbycie sie "sifuliteksu" jak to mówi mój tata
A jak z wymiarami?

Cytat:
Napisane przez hexe_hexe Pokaż wiadomość
czasem się zastanawiam po co takie sfrustrowane zołzy wchodzą do dyskusji... weź zbastuj dziewczyno, nikt tu na Ciebie nie najeżdża a robisz z siebie nie wiadomo kogo.
Nie chcesz się z nami dzielić swoimi mądrościami to nie dziel się,.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

co drugi dzień masuję się masażerem z l'oreala. (perfect slim lifting pro).. to też Wam Kochane polecam, na chwilę obecną stosuję inny krem ale efekty już widzę
Hexe, poszerz swój spokój


A co to za masażer L'oreala?
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 08:31   #891
hexe_hexe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: masaż chińską bańką

Hexe, poszerz swój spokój


A co to za masażer L'oreala? [/QUOTE]
http://lorealparis.pl/_pl/_pl/produc...px?code=SK13_8
fajny, żelu trochę mało ale super działa po masażu, tylko po masażu skóra jest okropnie czerwona... ale wieczorem masażer bez oliwki ani kremu, najlepiej masuje a rano żel na nogi i można wyjść, rzeczywiście fajnie napina skóe i warto go spróbować, ja kupiłam na allegro za 24 zł, więc uważam, że warto
hexe_hexe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:28   #892
stelcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 18
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez hexe_hexe Pokaż wiadomość
Hexe, poszerz swój spokój


A co to za masażer L'oreala?
http://lorealparis.pl/_pl/_pl/produc...px?code=SK13_8
fajny, żelu trochę mało ale super działa po masażu, tylko po masażu skóra jest okropnie czerwona... ale wieczorem masażer bez oliwki ani kremu, najlepiej masuje a rano żel na nogi i można wyjść, rzeczywiście fajnie napina skóe i warto go spróbować, ja kupiłam na allegro za 24 zł, więc uważam, że warto [/QUOTE]


Pytanie, jak czym takim masowac sobie brzuszek ?????
Jakies propozycje ???
Buziaki
stelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:30   #893
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: masaż chińską bańką

chyba dolacze do was...a pomyslec ze chodzilam na jakies mega drogie zabiegi,wydałam mnostwo kasy a tu prosze-zwykle banki
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 18:49   #894
hexe_hexe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez stelcia Pokaż wiadomość
http://lorealparis.pl/_pl/_pl/produc...px?code=SK13_8
fajny, żelu trochę mało ale super działa po masażu, tylko po masażu skóra jest okropnie czerwona... ale wieczorem masażer bez oliwki ani kremu, najlepiej masuje a rano żel na nogi i można wyjść, rzeczywiście fajnie napina skóe i warto go spróbować, ja kupiłam na allegro za 24 zł, więc uważam, że warto

Pytanie, jak czym takim masowac sobie brzuszek ?????
Jakies propozycje ???
Buziaki[/QUOTE]
Za brzuszek to sama bym się wzięła, niestety dopiero trzy miesiące mineły od cesarki i boję się o ranę, która wciąż jest bolesna :/
poza tym mam straszne rozstępy... ten masażer sie nie nadaje na brzuch, bańki ze względu na zasysanie też nie, przynajmniej w moim przypadku na chwilę obecną. hmmm choć właśnie endermologę miałam na brzuchu, pośladkach i udach robioną... już sama nie wiem
hexe_hexe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 10:40   #895
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: masaż chińską bańką

Ja wczoraj miłam 8-e baniowanie


Dziewczyny jak masować pośladki? Ja zaczynam od tyłu uda i przechodzę do góry przez pośladek i zawijam do pachwin - do węzłów chłonnych ?? Może powinnam do innych węzłów?
Nimfko, pomóż



Cytat:
Napisane przez hexe_hexe Pokaż wiadomość
fajny, żelu trochę mało ale super działa po masażu, tylko po masażu skóra jest okropnie czerwona... ale wieczorem masażer bez oliwki ani kremu, najlepiej masuje a rano żel na nogi i można wyjść, rzeczywiście fajnie napina skóe i warto go spróbować, ja kupiłam na allegro za 24 zł, więc uważam, że warto
Ja w takie masażery nie wierzę, kiedyś wydawałam na takie żele i inne cuda dużo kasy

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
chyba dolacze do was...a pomyslec ze chodzilam na jakies mega drogie zabiegi,wydałam mnostwo kasy a tu prosze-zwykle banki
Witaj
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 08:52   #896
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: masaż chińską bańką

Wczoraj 9-ty masaż
Nikt już nie bańkuje
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 08:56   #897
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Wczoraj 9-ty masaż
Nikt już nie bańkuje
ja zaraz idę do wanny na 4-ty masaż
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 09:02   #898
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: masaż chińską bańką

No! Bańkować
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 09:03   #899
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
No! Bańkować
jak u Ciebie efekty??
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 09:15   #900
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: masaż chińską bańką

Ja musze dzisiaj sobie bańki kupić bo wczoraj już całkiem mi bańka się zmasakrowała, pękła mi w tym wgłębieniu. I tylko jeden udziec wymasowałam w poniedziałe zrobie fotki i znowu porównam, mam nadzieje że będzie różnice widać, jak będzie widać to wam pokarze

Edytowane przez gsk
Czas edycji: 2010-05-14 o 09:20
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 18:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.