Solidnego stomatologa poszukuje. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Stomatologia

Notka

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-07, 13:17   #1
magdag_1988
Raczkowanie
 
Avatar magdag_1988
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bognor Regis
Wiadomości: 42
Exclamation

Solidnego stomatologa poszukuje.


Witam mam obsesje na punkcie ładnych zdrowych zębów , aczkolwiek nie trafiłam na takiego dentyste qtry moglby mi zagwarantować estetyczny wyglad i solidne leczenie, mam kilka uchybień które mi sie nie podobają i których chciałabym sie pozbyc pomijajac bol w zebie którego już 2 razy leczyłam kanałowo bo coś było nie tak zrobione...teraz pytanie czy zna któraś z was naprawde dobrego godnego polecenia solidnego stomatologa o przystepnej cenie na terenie lublina? Pozdrawiam i gorąco prosze o odpowiedzi.
magdag_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 18:10   #2
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Solidnego stomatologa poszukuje.

Wystarczy wpisać SOMATOLOG-LUBLIN i poczytać opinię.

PS: Nic by Ci się nie stało jakbyś zamiast "qtry" napisała który. Tutaj pokemony nie przesiadują a widzę już trzeci Twój post i jakieś yyyy...dziwne? streszczenia krótkich wyrazów.

I jeszcze jedno zapewne stomatolog robi co w swojej mocy ale chyba nie sądzisz,że zmieni kształty Twoich zębów i nagle staną się ekstra piękne? Na Twoim miejscu skupiłabym się na tym,że są zdrowe a nie szukała uchybień,bo pewnie przesadzasz.
A jak już Ci się tak strasznie coś nie podoba to proponuję przed zaczęciem pracy stomatologa powiedzieć co i jak,że chcesz aby się postarał,by w Twojej buzi widniały plomby najbardziej zbliżone Twoim kolorytowi Twoich zębów. Tyle ode mnie.
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Stomatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.