NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-28, 19:53   #1
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912

NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O


Drogie dziewczyny!!! Od dawna szukam przyczyn/rozwiazania problemu moze sie n wydac głupi moze pomyślicie ze to urojenie lub wymysł ale może ktoś będzie znał odpowiedź.

Otóż mam wrażenie ze moja twarz na przestrzeni dni przechodzi transformacje :O .

Kilka dni pod rząd wygladam naprawde tragicznie, potem jest troche lepiej potem znów tragicznie. Mam wrażenie że podczas tych gorszych dni oczy robia mi sie bardoz zapadniete, z jednoczenie opadajaca ciezką powieką i zmienia sie ogólny wyglad co z koleji wpedza mnie w zły humor i doła. Potem nagle znowu zaczynam przypominac człowieka ale ten szcżęsliwy stan nietrwa długo i ten cykl powtarza w kołko.

Niezalzey to od ilosci snu często gdy jestem mega wypoczeta i zrelaksowana zmainiema sie w potwora.
U koleżanek nic tkaieog ine zauważylam! owszem czasem wylgada inaczej ale to ze wzgladu na inny makijaz lub nieprzespana noc. A mnie to nachodzi znienacka i staram się rozwikłać ten problemm, jeśli mod uzna moje pytanie za głupie i usunie je zrozumiem .
Ale dziewczyny jeśli macie podobne dosaidczenia powiedzcie jak temu zarazic PROSZE! Zaznaczam ze póbowałam lód na opuchniete powieki, masaz powiek, kremy ale wszystko na nic! Poprostu buze sie z taka twarza i mimo usilnych prób, makijazu kremów maseczek zero efektów to wylgada na jakies zrządzenie losu .
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 22:55   #2
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

Haha jednak bardzo głupie pytanie bo nikt nie odpowiada :P .
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 23:28   #3
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

Ja rowniez przechodze "transformacje",moze nie zupelnie taka jak Ty...ale jednak...
Mam na mysli to,ze sa dni kiedy wygladam calkiem dobrze i staram sie z tego korzystac-robie sobie makijaz,zeby wygladac jeszcze lepiej,dzieki czemu moje samopoczucie jest o niebo lepsze.Niestety sa dni kiedy....nie moge patrzec na siebie w lustro.Skora sucha,luszczy sie,powieki jakies ciezkie,a oczy przekrwione,krostki,ktore zaraz cisne...calosc wygloda w oplakanym stanie i nawet make-up niewile pomaga.Nie wiem od czego to zalezy,ale napewno nie od zmeczenia,bo raczej sypiam i odzywaiam sie powiedzmy przyzwoicie.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 23:32   #4
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

ja mam tak samo jednego dnia wydaje mi sie, ze mam duze oczy, a drugiego ze zapadniete, zapuchniete....tym bardziej, ze prowadze w miare ustabilizowane zycie tzn. chodze spac o tej samej porze, nie imprezuje tak bardzo w te dni to nawet makijaz mi nie wychodzi i jest jeszcze gorzej
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 14:57   #5
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

hormony dziewczyny hormony też tak mam, niestety... skóra raz sucha jak wiór raz się błyszczy raz krem pomaga raz nie itp...
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 17:53   #6
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

Hormony? Bardzo możliwe bo zwykle wygladowi towarzyszy zły nastrój. A wyglad naprawde zmienia sie znacznie.
Może ktos po np. łykakniu tabletek z hormonami zauwazył jakąś różnice?
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 19:00   #7
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

Oj znam ten ból...
Przez kilka dni bywa, że wyglądam ok, jestem zadowolona bardzo ze swojego wyglądu (twarz), czasem aż jestem w szoku, że praktycznie nic nie muszę się starać jak gdzieś wychodzę i jest dobrze. A bywają dni, ze szkoda gadać - masakra - ZOMBIE. Nic nie pomaga, ani fryzura, ani makijaż - a nawet wyglądam z tym wszystkim jeszcze gorzej...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 20:03   #8
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Oj znam ten ból...
Przez kilka dni bywa, że wyglądam ok, jestem zadowolona bardzo ze swojego wyglądu (twarz), czasem aż jestem w szoku, że praktycznie nic nie muszę się starać jak gdzieś wychodzę i jest dobrze. A bywają dni, ze szkoda gadać - masakra - ZOMBIE. Nic nie pomaga, ani fryzura, ani makijaż - a nawet wyglądam z tym wszystkim jeszcze gorzej...
mam identycznie, i biore tabletki antykoncepcyjne... dziewczyny wyglad zalezy od samoregeneracji naskorka, taki cykl trwa okolo 20 paru dni na twarzy (dlatego tak szybko, poniewaz jest stymulowany ten wzrost przez kremy, makijaz, oczyszczanie, tonizowanie, demakijaz).

taki stan rzeczy to norma

pocieszam sie, ze kazda to przechodzi
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 00:05   #9
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

U mnie jeszcze jest tak, że nigdy nie brałam i do dziś nie biore żadnych tabletek antykoncepcyjnych.
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 09:26   #10
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze jest tak, że nigdy nie brałam i do dziś nie biore żadnych tabletek antykoncepcyjnych.
ale to nie ma znaczenia czy sie bierze czy nie.... przeciez naskorek regeneruje sie zawsze
branie hormonow nie powoduje, ze ma sie super extra cere, moze pomoc, ale tego problemu nie zaleczy, to jakas totalna bzdura.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 12:33   #11
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
ale to nie ma znaczenia czy sie bierze czy nie.... przeciez naskorek regeneruje sie zawsze
branie hormonow nie powoduje, ze ma sie super extra cere, moze pomoc, ale tego problemu nie zaleczy, to jakas totalna bzdura.
A to ja nie wiem czy tabletki mają znaczenie czy nie hihi nigdy ich nie brałam dlatego bardzo mało o nich wiem
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 12:55   #12
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

Dziewczyny mam to samo. są dni że wyglądam super a są takie że moje skóra jest ziemista, oczy opuchniete wargi spierzchniete i jeszcze się łuszcze. To jest straszne!!! No ale już przywykłam do tego. Chyba że któraś z Was ma jakieś sposoby na to ??
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 17:51   #13
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

to chyba kwestia cyklu^ jednego dnia jesteś piękniejsza, drugiego wydaje ci się, że wyglądasz jak potwór. i możliwe, że ludzie tego nie widzą (;
zapewne większość z nas to przechodzi. ja tam się tym nie martwię, bo po co ;>
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 15:31   #14
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

Hmm mi chodzi nie tyle o skóre jak o własnie te oczy... Naprawde są zapadniete, ochutniete, zmienia sie to z dnia na dzień! Tak szybko to chyba naskórek sie nie regeneruje? niewiem dla mnie te złe dni to męka moze przestać pillingowac twarz zeby opóznic ten proces? Macie jakies sposoby?
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 15:38   #15
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

Cytat:
Napisane przez Igusia92 Pokaż wiadomość
Hmm mi chodzi nie tyle o skóre jak o własnie te oczy... Naprawde są zapadniete, ochutniete, zmienia sie to z dnia na dzień! Tak szybko to chyba naskórek sie nie regeneruje? niewiem dla mnie te złe dni to męka moze przestać pillingowac twarz zeby opóznic ten proces? Macie jakies sposoby?

ale to Ci sie tak wydaje, przeciez oczy nie moga Ci sie zapadac, a pozniej wracac do normalnego stanu no chyba, ze jestes hybryda czlowieka i kameleona gdyby takie cos Ci sie dzialo z oczami i pogarszaloby Ci sie z dnia na dzien, tracilabys wzrok w ekspresowym tempie...
na kwestie wygladu skory (bo to przez skore masz takie wrazenie), najwiekszy ma wplyw odpowiednia suplementacja i pielegnacja. Skoro masz podpuchnieta skore wokol oczu, wybierz sie do dermatologa, nikt przez internet nie wystawi diagnozy
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 17:35   #16
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: NietypowyProblem:(Transfo rmacjaOczu:O

A mi się wydaje że one naprawdę się zapadają lub może skóra wokół nich jest tak napuchnięta? Dziewczyny macie jakieś sposoby na takie kryzysy? Oprócz niewychodzenia z domu :P .
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.