DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 10:26   #3421
FemmeSansVisage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
GG do FemmeSansVisage
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

LUBLIN

Czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiegoś lekarza z przyszpitalnej przychodni na Lubartowskiej?

Pozdrawiam
__________________
"Les femmes! - Są wspaniałe! Mówią bez zastanowienia i potem cud - mają rację. Kobiety podświadomie obserwują tysiące najdrobniejszych szczegółów, nie wiedząc nawet, że to robią. Ich podświadomość sumuje te szczegóły, no i rezultat, który one nazywają intuicją. " Agatha Christie
FemmeSansVisage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 11:35   #3422
_Niezapominajka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Ginekolog Wrocław - ceny? doradźcie

Witam,

Planuję rozpocząć przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych. Szukałam ginekologa i trafiłam do zakładu, gdzie przyjmowała b. fajna dr. Problem w tym, że ceny są z kosmosu. Sama wizyta - biorąc pod uwagę ceny, jakie wyczytałam, wydawała się niedroga - 85 zł. Jednak po wizycie lekarka wypisała mi skierowanie na badania laboratoryjne, po których miałam zgłosić się na wypisanie recepty. I tu pojawiają się schody - 100 zł za badania plus 40 zł wypisanie recepty... Jeszcze gdyby była możliwość wypisania kilku recept, żeby starczyło na np 3 miesiące - zaryzykowałabym. Ale za każdą receptę chcą 40 zł... plus przecież trzeba kupić same tabletki a tu zależało mi na jak najniższych kosztach, bo mnie zwyczajnie na więcej nie stać... Straciłam już 85 za wizytę, ale nie mogę sobie pozwolić na wydanie ok 100 zł co miesiąc na leki, bo sama recepta mnie wyniesie 40...

I stąd mam pytanie - czy znacie jakiegoś dobrego ginekologa, do którego finansowo opłaca się iść - który nie będzie tylko wyciągał z kieszeni ile się da? - najlepiej lekarka, ale nawet lekarza przeżyję...

Z góry dziękuję za odpowiedzi...
_Niezapominajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:00   #3423
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Ginekolog Wrocław - ceny? doradźcie

wow! kosmos jakiś za wypisywanie recepty w ogole pieniądze brac?!
A co do badań to niestety hormonalne sa takie drogie ja mieszkam w malym miasteczku i tez tyle dalam
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:22   #3424
_Niezapominajka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: Ginekolog Wrocław - ceny? doradźcie

domyślam się, że za badania mi przyjdzie zapłacić... ale zrezygnowałam z tamtego lekarza przez te ceny za wypisywanie recept. Przecież większość leków jest za niższą cenę... zależało mi na tym, żeby miesięcznie wydawać ok. 30 zł na tabletki - wiem, że najpierw muszę więcej wyłożyć na wizytę i badania... ale na pewno nie mogę sobie pozwolić na 40 zł/msc za wypisanie recepty... przecież to są jakieś kpiny...
_Niezapominajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:30   #3425
zlocus
Raczkowanie
 
Avatar zlocus
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 155
Dot.: Ginekolog Wrocław - ceny? doradźcie

Teraz i tak będziesz musiała zapłacić kolejne pieniądze, za kolejną wizytę u innego lekarza..
Wszyscy lekarze, u których ja byłam, wypisują recepty na 3 miesiące, po których każą się pokazać i jeśli jest okej, wypisują recepty np. na 6 miesięcy. Jeśli zmieniasz tabletki, znów za 3 miesiące się pokazać itp.
Gdzie Ty wytrzasnęłaś tego lekarza?
zlocus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:33   #3426
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Ginekolog Wrocław - ceny? doradźcie

Cytat:
Napisane przez zlocus Pokaż wiadomość
Teraz i tak będziesz musiała zapłacić kolejne pieniądze, za kolejną wizytę u innego lekarza..
Wszyscy lekarze, u których ja byłam, wypisują recepty na 3 miesiące, po których każą się pokazać i jeśli jest okej, wypisują recepty np. na 6 miesięcy. Jeśli zmieniasz tabletki, znów za 3 miesiące się pokazać itp.
Gdzie Ty wytrzasnęłaś tego lekarza?
Ja też poszukuje jakiegoś fachowego ginekologa a widzę, że jesteś z Wrocławia Możesz kogoś polecić?
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:41   #3427
_Niezapominajka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: Ginekolog Wrocław - ceny? doradźcie

To może doradźcie mi do kogo się wybrać i jak cenowo to wygląda?

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

wygląda na to, że Pani z recepcji mnie błędnie poinformowała - znalazłam nr bezpośrednio do lekarki i jednak nie jest tak źle - pierwszy raz na krótszy okres, ale później jak jest wszystko ok przepisuje na pół roku. Więc chyba jednak skorzystam
_Niezapominajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 15:21   #3428
chillichocolate
Raczkowanie
 
Avatar chillichocolate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 193
Dot.: Ginekolog Wrocław - ceny? doradźcie

A nie możesz rzeczywiście zrobić sobie profilu hormonalnego odpłatnie, a zarejsetrować się do ginekologa w zwykłej przychodni na nfz? będzie szczęśliwy, że nie musi wydawać przychodnianej kasy na badania, a za wypisanie recepty nie weźmie nawet złotówki, może wypisać na 3 miesiące [niektórzy wypisują na 6]. Fakt, że trzeba poczekać w kolejce od 2 do 4 tygodni... ale przecież i tak musisz iść na testy w określonym dniu cyklu.
A, i jeśli coś się dzieje nagle to przyjmują bez kolejki. Tak np. jest w przychodni na ul. Krynickiej.
__________________
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
chillichocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:33   #3429
aza-h
Raczkowanie
 
Avatar aza-h
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 59
Thumbs up Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

ZIELONA GÓRA

Dr Wojciech Trusz

Po 6 latach chodzenia po różnych ginekologach w końcu trafiłam do lekarza z powołania nie dość że miły i dowcipny to przy tym bardzo rzeczowy (wszystko spokojnie wyjaśni, a nie jak to niektórzy - nic nie powiedzą), na dzień dobry - szczegółowy wywiad, zlecenie badania hormonów, usg. Zanim zasugeruje leczenie, bierze poprawkę na możliwości (finansowe, czasowe) i potrzeby pacjentki. Wcześniej ginekolodzy tylko zmieniali mi tabletki anty, jak ciężko je znosiłam - dr Trusz zlecił badania, żeby dopasować metodę antykoncepcji do mojego organizmu. Szczerze polecam!
__________________
I am mine.
aza-h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 19:58   #3430
maya89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Wiadomości: 233
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

KRAKÓW

Witam, polecam panią dr Anię Jędrzejczyk, trafiłam na nią właśnie z polecenia z wizażu. Jest bardzo miła, delikatna i do tego odpowie na każde pytanie, dała mi także swojego maila - odpisuje na każde dodatkowe pytania i wątpliwości!
Przyjmuje prywatnie w Sofimedzie i jeszcze w jakiejś przychodni, słyszałam też że jest gdzieś możliwa wizyta na NFZ.
Byłam u niej ostatnio i zauważyłam, że jest w ciąży, więc nie wiem czy za kilka miesięcy będzie przyjmować, ale póki co to pracuje.
maya89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 20:30   #3431
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Ginekolog Wrocław - ceny? doradźcie

na nfz też jest fajnie na glinianej, przyjmują taz też prywatnie 'w razie czego', po receptę przychodzisz bez kolejki jak pani dr przyjmuje, raz na jakis czas umawiasz się na normalną wizytę i czekasz do miesiąca. polecam!
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 17:20   #3432
chillichocolate
Raczkowanie
 
Avatar chillichocolate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 193
Dot.: Ginekolog Wrocław - ceny? doradźcie

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
na nfz też jest fajnie na glinianej, przyjmują taz też prywatnie 'w razie czego', po receptę przychodzisz bez kolejki jak pani dr przyjmuje, raz na jakis czas umawiasz się na normalną wizytę i czekasz do miesiąca. polecam!
Kilka moich koleżanek chodziło na Glinianą i rzeczywiście twierdziły, że było fajnie - więc potwierdzam
__________________
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
chillichocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:45   #3433
kiniaaaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

A ja poszukuję dobrego ginekologa z Krakowa, ale takiego który również jest specjalistą endokrynologiem.
kiniaaaxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 14:36   #3434
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez kiniaaaxd Pokaż wiadomość
A ja poszukuję dobrego ginekologa z Krakowa, ale takiego który również jest specjalistą endokrynologiem.
Ja miałam kontakt z jednym ginekologiem-endokrynologiem, bardzo polecanym, na mnie nie zrobił dobrego wrażenia.
Mogę natomiast polecić bardzo dobrego endokrynologa z Krakowa
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:08   #3435
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez MissMonika Pokaż wiadomość
_________ŁÓDŹ_________Pro f.nadzw.dr hab.n.med. Jarosław Kalinka
Przetestowałam wszystkich topowych, najbardziej polecanych lekarzy i w moim prywatnym rankingu zdecydowanym nr 1 jest właśnie Prof. Kalinka.
Jest profesjonalistą pod każdym względem, dokładnie bada, analizuje i tłumaczy wszystko pacjentce. Jest bardzo ciepłym a do tego bardzo eleganckim i szarmanckim człowiekiem. Prowadzi moją ciążę i nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza bo on daje mi to ważne poczucie, że oddałam zdrowie mojego Maleństwa i swoje w dobre ręce.
Gabinet i poczekania są przyjemnie urządzone; ułatwieniem jest również to, że na miejscu można oddać krew do badań zleconych przez Prof. ale to raczej radze Wam zrobić na własną rękę bo ceny są wygórowane.
Wszystkie dodatkowe inf możenie znaleźć na stronie http://jkalinka.pl/

Cóż mogę dodać chciałabym z każdej specjalizacji mieć takich fajnych lekarzy ale to ostatnimi czasy mało osiągalne...

a czy poleciłabyś jakiegoś na NFZ? ja też chodze prywatnie,ale obecnie umówiłabym sie na NFZ
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:49   #3436
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam, nie chcę zakładać nowego wątku co by nie zaśmiecać, więc może tu znajdę odpowiedź pilnie potrzebuję informacji nt lekarzy przyjmujących w Bielskim Centrum Medycznym "SUPRA - MED" zawłaszcza o tych którzy przyjmują na nfz czyli np o paniach Elżbiecie Zyzańskiej i Urszuli Kwiatkowskiej. Z góry ogromne dzięki, potrzebuję tych opinii, bo chodziłam tam do innego gin ale ten zmienił godziny przyjmowania pacjentek i nie będę mogła już do niego chodzić. Chciałabym wybrać którąś z tych dwóch pań, ale nie wiem która..... no chyba, że obie dostaną od Was negatywne opinie to będę dalej szukać (niestety w necie nie ma o nich żadnych informacji). Sprawa jest dość pilna bo jestem w 8tg ciąży i szukam dobrego lekarza prowadzącego.
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:33   #3437
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

POZNAŃ

dr. Halina Kaczmarek ginekolog-położnik
poradnia K, Centrum Medyczne HCP, 28 czerwca '56

Mogę polecić doktor Kaczmarek jako dobrego ginekologa. Bardzo miła, konkretna, rzeczowa. Byłam u niej w tym tygodniu ponieważ jestem w ciąży ( 2 ciąża). Najpierw zadała pytania o miesiączkę, samopoczucie. Później zrobiła USG przezpochwowe i cytologię. W czasie badania pokazywała na monitorze wszystko, tłumaczyła, używała fachowych terminów, które od razu wyjaśniała prostym językiem, pytała o stan zdrowia, o przyjmowane leki,o poprzednią ciążę, poród, o zdrowie dziecka. Po badaniu cierpliwie czekała aż się ubiorę po czym wypisała skierowania na badania, doradziła jak się odżywiać, podała naturalne sposoby na mdłości, zmęczenia. Wysłuchała cierpliwie pytań i na każde odpowiedziała bardzo rzeczowo. W czasie badania stara się być delikatna, zawsze zakłada rękawiczki, informuje co będzie robiła.
Byłam u doktor Kaczmarek już kilka razy. Po porodzie na kontrolnej wizycie od razu wykryła zapalenie, przepisała leki. Zawsze wszystko wyjaśnia spokojnie.
Przyjmuje we wtorki od 8 do 12 i czwartki 14 do 16. Zapisy są osobiste w dzień wizyty ( przyjmuje 20 i 15 osób).
Gabinet jest przeniesiony na 1 piętro, obszerny, USG w gabinecie ( wcześniej było na drugim końcu korytarza). Rejestracja osobno z zamykanymi drzwiami, nikt nie kręci się po gabinecie. Przebieralnia z zamykanymi drzwiami w gabinecie, z umywalką, sedesem.

Jak najbardziej polecam tą panią ginekolog i będę do niej chodziła przez całą ciążę jak i później
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 08:58   #3438
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Witam, nie chcę zakładać nowego wątku co by nie zaśmiecać, więc może tu znajdę odpowiedź pilnie potrzebuję informacji nt lekarzy przyjmujących w Bielskim Centrum Medycznym "SUPRA - MED" zawłaszcza o tych którzy przyjmują na nfz czyli np o paniach Elżbiecie Zyzańskiej i Urszuli Kwiatkowskiej. Z góry ogromne dzięki, potrzebuję tych opinii, bo chodziłam tam do innego gin ale ten zmienił godziny przyjmowania pacjentek i nie będę mogła już do niego chodzić. Chciałabym wybrać którąś z tych dwóch pań, ale nie wiem która..... no chyba, że obie dostaną od Was negatywne opinie to będę dalej szukać (niestety w necie nie ma o nich żadnych informacji). Sprawa jest dość pilna bo jestem w 8tg ciąży i szukam dobrego lekarza prowadzącego.
W Bielsku-Białej mogę Ci polecić z własnego doświadczenia ( profilaktycznie a nie ciąża) Kocurek-Fordey. Moja mama bardzo sobie chwali inną lekarkę, przyjmującą w tym samym gabinecie, ale w inne dni. Przyjmują na ul. Asnyka (chyba 14). Gdybym nadal mieszkała w BB to na pewno bym tam chodziła, niestety teraz mam za daleko. Jak chcesz więcej info to napisz do mnie PW.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 10:59   #3439
kasiczka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witajcie dziewczyny!
A może któraś z Was wie coś o Dr Urszuli Tarnowskiej Mądrej lub o dr Michale Bachanku? Przyjmują w Warszawie bodajże oboje na Wrocławskiej 21a.
z góry serdecznie dziękuje za każdą pomocną opinie
kasiczka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 14:02   #3440
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Endokrynolog-śląsk

Witam, proszę o podanie namiarów na dobrego, sprawdzonego endokrynologa z okolic katowic, bytomia, sosnowca itp itd
Może być prywatnie, ale wolałabym z NFZ.
Przeszukałam forum i nie znalazłam konkretnej, aktualnej informacji.

Pozdrawiam
masaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 19:01   #3441
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Ginekolog-endokrynolog wrocław

Bardzo proszę o namiar na dobrego Ginekologa-endokrynologa z Wrocławia. Jestem w desperacji i obojętne mi już czy na NFZ czy prywatnie
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:48   #3442
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WARSZAWA
DR WITOLD LEDOWICZ

Prowadził moją drugą ciąże i byłam zachwycona. Chodziłam do niego prywatnie, przyjmował na ul. Tamka. Nie owijał w bawełnę, nie pieścił się z rozmową o trudnych sprawach, czułam się swobodnie podczas badania.

Najmilej mi się zrobiło kiedy trafiłam na porodówkę by wywołac poród miesiąc przed terminem to mimo, że pracował na zupełnie innym oddziale, towarzyszył mi przez całe 25 godzin porodu, czuwał nad moim stanem zdrowia i jako pierwszy po wszystkim gratulował.

Wspaniały lekarz.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 10:40   #3443
hrabinadesroutoutou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 148
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
dr Siembiga na Pautscha, bardzo mily, delikatny, wszystko tlumaczy, na pytania odpowiada, no i obowiazkowo robi cytologie, a wiem ze w niektorych przychodniach sie na to nie kladzie nacisku

dodatkowym atutem przychodni jest to ze nie musisz sie rejestrowac, w zwiazku z czym idziesz do lekarza kiedy ci pasuje i po prostu czekasz w kolejce, ktora chyba nie jest zbyt duza (ja weszlam od razu).

adres www przychodni: http://www.centrumzdrowia.wroc.pl/

Siembiga... Zachodzę do niego od czasu do czasu, bo jestem zarejestrowana w tej przychodni. I jeżeli chodzi o jego kompetencje, powiem tak:
Masz grzybicę? No to Gynalgin.
Masz zapalenie pochwy? No to Gynalgin.
Spóźnia Ci się okres, a nie jesteś w ciąży? No to Gynalgin.
O, widzę małą nadżerkę - no to Gynalgin.

Miły jest nie zawsze. Nigdy w życiu nie zrobił mi USG bo go w gabinecie nie ma (ale wysyła, jak trzeba, do Dolmedu - ale to naprawdę musi się cud stać - mnie z zapaleniem węzłów chłonnych w pachwinach, spuchniętym sromem, zapaleniem pęcherza i znacznie powiększonym jajnikiem - nie wysłał.), i szczerze powiem, że chodzę do niego tylko z pierdołami, jak jakiś okazjonalny, pobasenowy grzybek, ewentualnie kiedyś kiedyś jak kończyły mi się tabletki anty i na już potrzebowałam receptę. Zazwyczaj chodzę do Ewy Nojek (ale nie byłam u niej od sierpnia, bo nie działo się nic poważnego, i do tego z kasą krucho) na którą teraz nie mam namiarów. Ktoś ma?
A Siembigę przerabiam od 16rż, zignorował cytologię z 4, potem trafiłam na Nojkową i jak dla mnie - do Siembigi chodzi się z pierdołami, powtarzam. I tabletek tez u niego nie dobieraj, potrafi co najwyżej Cilest przepisać. No niestety. A na moje bóle w okolicy macicy? Zero. Przez pół roku chodziłam do niego co tydzien i nic nie znalazł, na badania nie wysłał... Nojkowa znalazła przyczynę przy pierwszej wizycie.
hrabinadesroutoutou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 21:38   #3444
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Ginekolog Białystok

A moim zdaniem przyda się taki wątek.
Tutaj będziemy mogły się wymieniać opiniami i temat ten nie zniknie wśród innych, np. na wątku o Białymstoku.

Także podbijam i czekam na jakieś opinie, bo sama niedługo muszę wybrać się do ginekologa.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 09:18   #3445
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Ginekolog Białystok

Melduję się, przyda się taki wątek!
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 10:43   #3446
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Ginekolog Białystok

Wątek w sam raz dla mnie, biorąc pod uwagę moje ostatnie problemy
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 11:14   #3447
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ginekolog Białystok

No dobra, skoro uważacie, że wątek się przyda, to napiszę, że NIE POLECAM dr Żeszko-Kulesza z Gynecji. Moja historia z nią związana jest długa i nie chcę się rozpisywać, ale ogólnie nie robi badań, daje w kółko te same leki na oko (na infekcje zna chyba tylko nystatyne), bagatelizuje problemy zdrowotne (wydałam mnóstwo pieniędzy na leczenie nadżerki u innego lekarza). Całkiem niezła jest dr Oniszczuk, ale na NFZ dość długo się czeka, a w Eskulapie wizyta jest coraz droższa (zaczynałam od 75 zł, teraz jest 90). No i za każde badanie płacimy dodatkowo. We środę idę do dr Mikołajewskiego na ul. Słonimską, podobno mruk, ale skuteczny i badań nie skąpi. Zdam relację.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 14:25   #3448
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Ginekolog Białystok

Dołączam do wątku
Niestety nie znam żadnego lekarza, którego mogłabym z czystym sumieniem polecić...także siedzę cicho.
Również chcę się wkrótce wybrać, niestety kompletnie nie wiem do kogo - mam dość poradni studenckiej - zresztą nie mam już "studenckich uprawnień" więc szukam nowego lekarza.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 15:34   #3449
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Ginekolog Białystok

Właśnie zabieram się do odwiedzenia ginekologa i zrobiłam sobie małą listę. Zależy mi na NFZ i na lekarzu-kobiecie (chodzi o wizytę kontrolną+ewentualnie cytologia i badanie piersi). Dlatego też poproszę o opinie odnośnie wybranych lekarek bądź przychodni.Którą z tych Pań polecacie, a której nie?

1) Poradnia na ul. NMP Królowej Rodzin 21
- Izabela Sipowicz
- Henryka Zabielan
- Iwona Nesterowicz

2) Poradnia na ul. Mickiewicza 14/25,26

- Bożena Bagan
- Jolanta Kukuła-Bukraba


3) Barbara Rogoś
na ul. Upalnej 1A/71

4) Elżbieta Sadowska
na ul. Witosa 36/104,105

5) Halina Antychowicz-Kluczyk
na ul. Mieszka I 8C/213

6) Poradnie "Gin-Med": Bema 2/129, Białówny 11, Antoniukowska 11A
- którą Panią możecie polecić?

7) Barbara Radziszewska
na ul. Pogodnej 11C/2

8) "Gynecja"
na ul. Słonimskiej 15/1 - kogo POLECACIE? Któraś była u Pani Magdaleny Szymańskiej?


No i czytałam jeszcze pozytywne opinie o Pani
Makowskiej, jednak nie wiem gdzie przyjmuje.

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2012-03-11 o 15:40
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 17:53   #3450
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Ginekolog Białystok

Makowska przyjmuje na nowym mieście na ul Krętej 8 i mogę ją polecić, sensowna jest, na wizytę ok 3tygodni się czeka.

choć ostatnio mnie wkurzyła, bo spóźniłam się 5minut i zaczęła mi jakieś wywody robic, że jej czasu nie szanuje, bo ona do nastepnej pracy idzie [jak zawsze przychodziłam punktualnie, to czekałam, więc sądziłam że 5minut nie będzie problemem]

Przyjmuje tam też dr Nowak [osobiście nie byłam] ale koleżanki chodziły i mówiły, że jest bardzo nieprzyjemna i mało kompetentna i te same opinie można w necie wyczytać. [zresztą i wizażanki z Bstoku jej nie polecały].



---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

http://www.znanylekarz.pl/barbara-ro...og/bialystok/6 tu macie opinie o dr Rogoś z Upalnej, z tego co czytałam to opinie podzielone.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.