Watek plotkowy perfumowy część 2 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-03, 18:45   #4621
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Dobrze zrobiłaś - u mnie też takie same przypadki , Black Opium - trzymam w łazience bo moja 6 letnia córka lubi się nimi psiknąć

Ford chyba za drogi jak na zakup w ciemno.

Szkoda że nie umiem robić rozbiórek - przydałoby mi się rozebrać Bluebell

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------




Mam i uwielbiam ten zapach (kupiłam bo mi pachnie jak Pure Poison Diora)
Tak, coś w tym jest z podobieństwa. A, i jeszcze Cerruti 1881 Eau d'Ete, Love Eau Intense Chloe.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2018-02-03 o 18:48
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 19:23   #4622
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Tak, coś w tym jest z podobieństwa. A, i jeszcze Cerruti 1881 Eau d'Ete, Love Eau Intense Chloe.

Cerruti i Chloe muszę sprawdzić - hiacynt jakoś mało popularny jest oczywiście jako nuta.
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 19:24   #4623
kunegunda_01234
Zadomowienie
 
Avatar kunegunda_01234
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Dobrze zrobiłaś - u mnie też takie same przypadki , Black Opium - trzymam w łazience bo moja 6 letnia córka lubi się nimi psiknąć

Ford chyba za drogi jak na zakup w ciemno.

Szkoda że nie umiem robić rozbiórek - przydałoby mi się rozebrać Bluebell

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------




Mam i uwielbiam ten zapach (kupiłam bo mi pachnie jak Pure Poison Diora)

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Ciekawi mnie jeszcze Grand Amour Annick Gountal- ktoś może zna?
Bo ja to w ogóle mam napady że bym chciała coś bo inni też chcą. Tak niestety z unikatami jest :/ a potem stoją. Miałam też stare hypnotic poison bo wszyscy darli szaty nad nimi a mi się bardziej podoba nowa wersja. Tak to jest że człowiek się sugeruje opiniami. Teraz jestem już trochę mądrzejsza i wywalilam to co mi tylko leżało. A i uzbierać chcę na nowe coco mademoiselle wprawdzie aż tak za nim nie szaleje. Ale to piękny codzienny zapach. Przy moich migrenach mnie nie drażni nigdy. Znaczy chodzi mi o wersję intense jestem bardzo jej ciekawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica :
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9417/

Edytowane przez kunegunda_01234
Czas edycji: 2018-02-03 o 19:25
kunegunda_01234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 19:29   #4624
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Mi z Chanel jakoś nie po drodze a zwłaszcza z wszystkimi Coco , za to poluję na Hypnotic Poison ale ciągle coś innego wypatrzę w fajnej cenie i tym sposobem Hypnotic już kupuję pewnie ze 2 lata... (tak - to jest głupota - kupować coś w ciemno zamiast coś znanego...)

Planuję kupić coś od Mancery ale jeszcze nie wiem co...

Edytowane przez tofik1984
Czas edycji: 2018-02-03 o 19:30
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 19:51   #4625
kunegunda_01234
Zadomowienie
 
Avatar kunegunda_01234
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Mi z Chanel jakoś nie po drodze a zwłaszcza z wszystkimi Coco , za to poluję na Hypnotic Poison ale ciągle coś innego wypatrzę w fajnej cenie i tym sposobem Hypnotic już kupuję pewnie ze 2 lata... (tak - to jest głupota - kupować coś w ciemno zamiast coś znanego...)

Planuję kupić coś od Mancery ale jeszcze nie wiem co...
To u mnie tak samo było z prada candy. Fajny i lubię ale zawsze coś innego było do kupienia. Pewnie dlatego że te już znałam i nie byłam ich ciekawa jak to jest w przypadku zakupów w ciemno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica :
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9417/
kunegunda_01234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 19:52   #4626
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Cerruti i Chloe muszę sprawdzić - hiacynt jakoś mało popularny jest oczywiście jako nuta.
A szkoda, cudna nuta
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 20:02   #4627
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
A szkoda, cudna nuta
Już niedługo na topie będzie konwalia i bez - tutaj już mam swoje ideały

Zdecydowanie kupię 50ml edt Guerlain Champs Elysees

Nie mam jeszcze ideału róży ale to chyba łatwy temat, bo tyle jest zapachów różanych - pewnie będzie sporo rozbiórek różanych zapachów.

Dziewczyny a co wam się marzy na wiosnę?
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-03, 20:14   #4628
kunegunda_01234
Zadomowienie
 
Avatar kunegunda_01234
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

O nie ja to konwalii nie lubię od czasów jak miałam stare diorissimo. Co to był za smierdziuch. Ja nie lubię zapachów lekkich ale na pewno będzie u mnie teazzura. Co to jest za moc! No i pewniej panienka chanel o ile przyjedzie bo aukcja była aż zbyt atrakcyjna. Boje się co może przyjechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica :
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9417/
kunegunda_01234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 20:53   #4629
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez kunegunda_01234 Pokaż wiadomość
O nie ja to konwalii nie lubię od czasów jak miałam stare diorissimo. Co to był za smierdziuch. Ja nie lubię zapachów lekkich ale na pewno będzie u mnie teazzura. Co to jest za moc! No i pewniej panienka chanel o ile przyjedzie bo aukcja była aż zbyt atrakcyjna. Boje się co może przyjechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale zbieg okoliczności miałam i Diorissiomo (ale chyba nowe bo kupione ze 3 lata temu ) i Teazzure. Diora zużyłam najpierw na sobie a potem jako odświeżacz powietrza... a Teazzurę gdy już mi się mocno znudziła to tutaj na forum sprzedałam. Ale moc i trwałość były faktycznie duże. Ciekawe ile teraz kosztuje. Mi nieco marzy się Perra Granita - w Amforze jest 100ml za ok 205zł. No i myślę nad tym... i o Bluebell. Za dużo chciejstw... No i jeszcze mam chcice na Nectar Love DKNY.

PS Ciekawe czy to oryginał bo troszke mnie korci
http://allegro.pl/emporio-armani-bec...160009520.html
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 21:09   #4630
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Ja zawsze mam taki niesmak, że skoro ktoś coś takiego może czuć to wolałabym dla niego tak nie pachnieć
Jeśli chodziłoby o mężczyznę (mojego) to bym uszanowała i przy nim się danym zapachem nie psikała.
Ale jeśli chodzi ogólnie o ludzi, to nie zwracam na to uwagi. Mnie ma się podobać
Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Ja mam z kolei problem z zapachem jaśminu. [...] No ale mocno wyczuwalny jaśmin do mnie nie trafia.
Też mam problem z jaśminem. Czasem mi się podoba, a czasem mnie drażni.
Cytat:
Napisane przez kunegunda_01234 Pokaż wiadomość
Miałam też stare hypnotic poison bo wszyscy darli szaty nad nimi a mi się bardziej podoba nowa wersja.
Też wolę wersję edp, jeśli o niej piszesz.
Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Z kolei, wielu osobom Pamplelune kojarzy się kocimi sikami. Mnie nie i nie mam problemu go nosić.
Na szczęście też nie czuję moczu w Pamplelunie.
Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Planuję kupić coś od Mancery ale jeszcze nie wiem co...
Nie lubię Mancery. Dla mnie te zapachy są jakieś sztuczne, syntetyczne. Już wolę Montale.
Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Cerruti i Chloe muszę sprawdzić - hiacynt jakoś mało popularny jest oczywiście jako nuta.
A goździk lubisz? Tak piszesz o hiacyncie i ciągle mam w głowie perfumy Dianthus Etro... Goździkowe. Nie wiem czemu. Takie skojarzenie.
Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Nie mam jeszcze ideału róży ale to chyba łatwy temat, bo tyle jest zapachów różanych - pewnie będzie sporo rozbiórek różanych zapachów.
Nie chcę nic mówić, ale Zostało mi 20ml róży Rochas na rozbiórce
Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co wam się marzy na wiosnę?
Ja jeszcze nie myślę o zapachach wiosennych, obecnie używam tych bardziej jesienno-zimowych (na topie She Shihan).
Ale jakby co, to zaopatrzona jestem. Będę pewnie w cieplejsze dni (pewnie lato) używać Sublime Balkiss, Pampleluny i Mandarine Basilic oraz ukochanych Jo Malone (Wood Sage, Blackberry & Bay), orzeźwiających Funny, Nuit Etoilee... I tak dalej.


A co ten Bluebell taki tani? Może i ja chcę. Muszę poczytać.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 21:17   #4631
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Już niedługo na topie będzie konwalia i bez - tutaj już mam swoje ideały

Zdecydowanie kupię 50ml edt Guerlain Champs Elysees

Nie mam jeszcze ideału róży ale to chyba łatwy temat, bo tyle jest zapachów różanych - pewnie będzie sporo rozbiórek różanych zapachów.

Dziewczyny a co wam się marzy na wiosnę?
Mnie marzy się właśnie jakaś piękna konwalia. Ale nie wiem jeszcze co to będzie.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Ale zbieg okoliczności miałam i Diorissiomo (ale chyba nowe bo kupione ze 3 lata temu ) i Teazzure. Diora zużyłam najpierw na sobie a potem jako odświeżacz powietrza... a Teazzurę gdy już mi się mocno znudziła to tutaj na forum sprzedałam. Ale moc i trwałość były faktycznie duże. Ciekawe ile teraz kosztuje. Mi nieco marzy się Perra Granita - w Amforze jest 100ml za ok 205zł. No i myślę nad tym... i o Bluebell. Za dużo chciejstw... No i jeszcze mam chcice na Nectar Love DKNY.

PS Ciekawe czy to oryginał bo troszke mnie korci
http://allegro.pl/emporio-armani-bec...160009520.html
Stare Diorissimo to była jazda bez trzymanki. Na początek alkohol, potem - po jakimś czasie - prześliczny zapach. Ale nie został ze mną na długo, nie przywiązałam się.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-03, 21:59   #4632
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Wrrr, napaliłam się przez Was na Penhaligon's. A wcześniej nie zwracałam uwagi na te zapachy, choć zawsze uważałam, że flaszki mają piękne.
Naczytałam się i chciałabym na rozbiórkę Blueberry, Gardenię, Peoneve, Malabah i Artemisię. Napiszecie coś o tych zapachach?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 07:58   #4633
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Wrrr, napaliłam się przez Was na Penhaligon's. A wcześniej nie zwracałam uwagi na te zapachy, choć zawsze uważałam, że flaszki mają piękne.
Naczytałam się i chciałabym na rozbiórkę Blueberry, Gardenię, Peoneve, Malabah i Artemisię. Napiszecie coś o tych zapachach?
Mam Artemisię, pudrowo-kremowa, bardzo kobieca
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 09:22   #4634
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Wrrr, napaliłam się przez Was na Penhaligon's. A wcześniej nie zwracałam uwagi na te zapachy, choć zawsze uważałam, że flaszki mają piękne.
Naczytałam się i chciałabym na rozbiórkę Blueberry, Gardenię, Peoneve, Malabah i Artemisię. Napiszecie coś o tych zapachach?
Ja pisałabym się na 5 ml Blueberry. Artemisię znam - śliczny, stylowy pudrowiec.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 09:49   #4635
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Wrrr, napaliłam się przez Was na Penhaligon's. A wcześniej nie zwracałam uwagi na te zapachy, choć zawsze uważałam, że flaszki mają piękne.
Naczytałam się i chciałabym na rozbiórkę Blueberry, Gardenię, Peoneve, Malabah i Artemisię. Napiszecie coś o tych zapachach?
Ja też chodzę napalona na Penhaligons , nie wąchałam tych zapachów. Gardenia jest taniutka ok 128zł + 16zł przesyłka na onlineperfumy (sama intensywnie o tym myślę aby tam kliknąć ale troszkę boje się tak w ciemno, Fenris jakbyś robiła rozbiórkę to chętnie ok 50ml i flakon ).
Peoneve musi być śliczne ale szkoda że raczej drogie...

Trafiłaś w 10tkę mam Etro Dianthus i uwielbiam - mam nadzieję że Bluebell pachnie inaczej bo po co mi dwa takie same zapachy...

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Dziewczyny czy wg daty produkcji/świeżości perfum można wywnioskować że to pewny oryginał?
Np jeśli perfumy mają kod sugerujący produkcję np 6 mies temu to mogę przyjąć założenie że to będzie oryginał, bo podróbki mają "starsze" kody? :conf used:
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 10:40   #4636
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Peoneve jest niezłe, to mocne, naturalne kwiaty piwonii z dodatkiem ogrodowej róży, takie esencjonalne i rozwinięte, że prawie miodowe. Jeśli liczycie na lekkie kwiatki, to będziecie rozczarowane, one nie są lekkie i syntetyczne jak w Envy Me, czy Prada Florale.

Moim ulubieńcem jest Vaara, chociaż też nie została u mnie na dłużej
Bluebelle też mnie ciekawi, ale boję się w nich konwalii. Nie lubię konwalii w perfumach.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 11:35   #4637
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Mam Artemisię, pudrowo-kremowa, bardzo kobieca
Brzmi super
Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Ja pisałabym się na 5 ml Blueberry. Artemisię znam - śliczny, stylowy pudrowiec.
Może założę rozbiórkę, ale dopiero w połowie lutego lub w marcu, bo niestety mamy limity ilościowe
Myślę jeszcze nad dwoma Jo Malone - Oud & Begamot i White Jasmine & Mint. Ale nie wszystko naraz, jeszcze będą promocje w Douglasie
Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Ja też chodzę napalona na Penhaligons , nie wąchałam tych zapachów. Gardenia jest taniutka ok 128zł + 16zł przesyłka na onlineperfumy (sama intensywnie o tym myślę aby tam kliknąć ale troszkę boje się tak w ciemno, Fenris jakbyś robiła rozbiórkę to chętnie ok 50ml i flakon ).
Peoneve musi być śliczne ale szkoda że raczej drogie...
No właśnie patrzyłam na ten link, co podałaś (onlineperfumy). Peoneve kosztuje 159zł, więc nie ma tragedii.
Flaszki biorę JA To moja korzyść z rozbiórek.
Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Trafiłaś w 10tkę mam Etro Dianthus i uwielbiam - mam nadzieję że Bluebell pachnie inaczej bo po co mi dwa takie same zapachy...
Dianthus jest śliczny, dawno nie używałam.
Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wg daty produkcji/świeżości perfum można wywnioskować że to pewny oryginał?
Np jeśli perfumy mają kod sugerujący produkcję np 6 mies temu to mogę przyjąć założenie że to będzie oryginał, bo podróbki mają "starsze" kody? :conf used:
Ten Twój Armani to nowe perfumy, wypuszczone w 2017, tak że kod tu nic nie pomoże. Może poproś sprzedającą o więcej zdjęć i dziewczyny wtedy pomogą?
Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Peoneve jest niezłe, to mocne, naturalne kwiaty piwonii z dodatkiem ogrodowej róży, takie esencjonalne i rozwinięte, że prawie miodowe. Jeśli liczycie na lekkie kwiatki, to będziecie rozczarowane, one nie są lekkie i syntetyczne jak w Envy Me, czy Prada Florale.

Moim ulubieńcem jest Vaara, chociaż też nie została u mnie na dłużej
Bluebelle też mnie ciekawi, ale boję się w nich konwalii. Nie lubię konwalii w perfumach.
Nie lubię lekkich kwiatków i konwalii Ale ryzyk fizyk, może się szarpnę za jakiś czas. Opis Peoneve brzmi dobrze
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 18:17   #4638
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Jesli Peoneve sa nieco miodowe i raczej slodko-ulepne to dla mnie jest to duzy plus. 😍
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 22:19   #4639
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Brzmi super

Może założę rozbiórkę, ale dopiero w połowie lutego lub w marcu, bo niestety mamy limity ilościowe
Myślę jeszcze nad dwoma Jo Malone - Oud & Begamot i White Jasmine & Mint. Ale nie wszystko naraz, jeszcze będą promocje w Douglasie

No właśnie patrzyłam na ten link, co podałaś (onlineperfumy). Peoneve kosztuje 159zł, więc nie ma tragedii.
Flaszki biorę JA To moja korzyść z rozbiórek.

Dianthus jest śliczny, dawno nie używałam.

Ten Twój Armani to nowe perfumy, wypuszczone w 2017, tak że kod tu nic nie pomoże. Może poproś sprzedającą o więcej zdjęć i dziewczyny wtedy pomogą?

Nie lubię lekkich kwiatków i konwalii Ale ryzyk fizyk, może się szarpnę za jakiś czas. Opis Peoneve brzmi dobrze
Właśnie takie kwiatki potrafią być mocarne i brutalne.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-05, 03:39   #4640
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Dziewczyny, w Douglas online jest promocja na perfumy -20% przy zakupie poj powyzej 50ml. Wrzuciłam setkę do koszyka i nie nalicza mi rabatu. Jak go aktywować, wie ktoś?
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 05:44   #4641
jewerly
Zadomowienie
 
Avatar jewerly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 031
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Jesli Peoneve sa nieco miodowe i raczej slodko-ulepne to dla mnie jest to duzy plus.
Nie są ani słodkie ani ulepne. To bardzo naturalny zapach kwiatów i jakby ich gałązek.
Penhaligons jest daleki od mainstreamu, nie spodziewaj się że ich kwiaty będą takie w odbiorze jak Diora czy Versace
__________________
mój post wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282602
jewerly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 05:44   #4642
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w Douglas online jest promocja na perfumy -20% przy zakupie poj powyzej 50ml. Wrzuciłam setkę do koszyka i nie nalicza mi rabatu. Jak go aktywować, wie ktoś?
Wydaje mi się, że ceny są już zrabatowane na stronie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 10:14   #4643
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w Douglas online jest promocja na perfumy -20% przy zakupie poj powyzej 50ml. Wrzuciłam setkę do koszyka i nie nalicza mi rabatu. Jak go aktywować, wie ktoś?

Małgosiu a co kupujesz ?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Wczoraj wieczorem "odkryłam" nową ciekawą (chyba ) markę Tiziana Terenzi. Może ktoś ma jakieś perfumy od nich i podzieli się nieco opinią?

Ja zamówiłam dwie odlewki i jestem bardzo ciekawa wrażeń
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 11:41   #4644
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

W Hebe są te Nou za 40 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 19:12   #4645
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że ceny są już zrabatowane na stronie.
Dokladnie. Ceny juz sa zrabatowane.
Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Małgosiu a co kupujesz ?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Wczoraj wieczorem "odkryłam" nową ciekawą (chyba ) markę Tiziana Terenzi. Może ktoś ma jakieś perfumy od nich i podzieli się nieco opinią?

Ja zamówiłam dwie odlewki i jestem bardzo ciekawa wrażeń
Znam, mialam probke Ecstasty i odlewke Arethusa. Arethusa nawet fajna - taka swieza, Ecstasy - mnie rozczarowalo, liczylam na ogien i moc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 03:28   #4646
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Małgosiu a co kupujesz ?[COLOR="Silver"]
Nową Miss Dior 2017-przecudowny zapach, wpadłam na całego Dziwna ta stronaDouglasa-najpierw były ceny bez rabatu, potem za 3 godziny były z rabatem, ale chciałam kupić, wypełniłam dane, wciskałam KUPUJE i nic. Cały czas odświeżało mi stronę. Wkurzyłam się i nie kupiłam w końcu.
Chciałam sobie kupić zapasik, bo flaszka 100ml z e-glamour juz od wczoraj u mnie
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 10:23   #4647
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Nową Miss Dior 2017-przecudowny zapach, wpadłam na całego Dziwna ta stronaDouglasa-najpierw były ceny bez rabatu, potem za 3 godziny były z rabatem, ale chciałam kupić, wypełniłam dane, wciskałam KUPUJE i nic. Cały czas odświeżało mi stronę. Wkurzyłam się i nie kupiłam w końcu.
Chciałam sobie kupić zapasik, bo flaszka 100ml z e-glamour juz od wczoraj u mnie
To muszę powąchać, ale Miss Dior nigdy nie skradła mi serca.

Od dwóch dni przeszukuję internet w celu zakupy Stendhal Ambre Sublime i wszędzie są wyprzedane, czy ktoś ma pomysł gdzie można je dostać?
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 11:24   #4648
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Nową Miss Dior 2017-przecudowny zapach, wpadłam na całego Dziwna ta stronaDouglasa-najpierw były ceny bez rabatu, potem za 3 godziny były z rabatem, ale chciałam kupić, wypełniłam dane, wciskałam KUPUJE i nic. Cały czas odświeżało mi stronę. Wkurzyłam się i nie kupiłam w końcu.
Chciałam sobie kupić zapasik, bo flaszka 100ml z e-glamour juz od wczoraj u mnie
Po Miss Dior Cherie tak haniebnie przez Diora skasowanej żadna Miss mi już nie przypasowała. Wąchałam te nową, ładna jest ale nie zapadła mi głębiej w pamięć.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 14:12   #4649
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
To muszę powąchać, ale Miss Dior nigdy nie skradła mi serca.

Od dwóch dni przeszukuję internet w celu zakupy Stendhal Ambre Sublime i wszędzie są wyprzedane, czy ktoś ma pomysł gdzie można je dostać?
Ostatnio byly jakies 3 lata temu,o ile nie nie 4 albo nawet 5, kiedy namowilam kolezanke na zakup. Najpierw chciala mnie zblizgac na co ja naciagnelam (w ciemno), a potem wychwalala pod niebiosa i wtedy zniknely, bo tez sobie chcialam kupic. Co jakis czas przeszukuje Allegro w poszukiwaniu perfum Stenhal, ale niestety cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 15:30   #4650
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość

Wczoraj wieczorem "odkryłam" nową ciekawą (chyba ) markę Tiziana Terenzi. Może ktoś ma jakieś perfumy od nich i podzieli się nieco opinią?

Ja zamówiłam dwie odlewki i jestem bardzo ciekawa wrażeń
co zamówiłaś?
Ja mam kilka próbek: Al Contrario - milutki słodziak, ciasteczkowo-waniliowy; Draco - czyste piżmo z owocowymi, jak dla mnie głownie cytrusowymi nutami; Ecstasy - klasyczne koscielne kadzidło, bardzo słabiutkie na mojej skórze; Lilipur - interesujący, świeży zapach, z wybijającym się anyżkiem na delikatnej ziołowo-drzewnej bazie; Maremma - sztuczny owocowy aromat, jakby z musujących witamin; Rose Gold Oudh - typowa mieszanka oudu z różą, bardzo mocna; White Fire - niby go nie ma a jednak jest i trzyma się długo. Zaskakująca świeżość, takie mydełkowe piżmo i białe kwiaty z nieuchwytną nutką dodającą pazura. Al Contrario, Lilipur, Rose Gold Oudh i White Fire bardzo mi się podobają
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-17 20:12:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.