"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-30, 05:46   #4171
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 08:01   #4172
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mi od początku "śmierdział". Mam uprzedzenia co do facetów, którzy żelują wlosy, są zafiksowani na jedną pasję i przedkładają ją nad wszystko. A przy okazji mają rodziców ślepo w synka zapatrzonych.
hehe, opis mojego TZta na szczęście od kilkunastu nic "śmierdzącego" tak jak u Waldiego z niego nie wynikło

Ale mi tam Waldi się niezbyt podobał od początku, ani z wyglądu, ani z 'aury".


Cytat:
Z kolei ten małomówny od Ani Pomidorowej to taki prosty jak drut chlopaczek. "Popaczeć se na meczyk, dziecka spłodzić, piwko wypić i wypłatę do domu przynieść". Nic poza tym.. Nie dla niej.
hehe, identyczne mam wrażenia!

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Pewnie zas były jakieś SKRIMY

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------



Waldi nawet tam nie mieszka, to dom jego rodziców, znaczy prawdopodobnie jest to na niego przepisany. Waldi ma swój nowy wielki dom i chyba nawet w tej samej wsi. Ale widac nie chciał go pokazywac
skąd Ty masz te wszystkie njusy...?

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
I jak zwykle te same problemy...niezręczna cisza..brak zainteresowania drugą osobą.. Czy ludzie teraz nie potrafią ze sobą rozmawiać? Brak im asertywności? Umiejętności społecznych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ano tak,chyba takie powierzchowne pokolenie tiktoka
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 08:20   #4173
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Rety, jakie buraczane te chłopy. A Waldek burak największy. Jak się przedstawił dziewczynom jako wielce uczciwy. Jakoś nie wspomniał, że do tej telefonicznej znajomości tyle kilometrów nawet jeździł. Nagle szczery, zrzucił brzemię xD Gdyby nie produkcja z pewnością furtkę by sobie zostawił. Jeszcze jaki dumny był z siebie że się przyznał
Waldek jest okropny. Od początku mi się nie podobał, pozował na takiego wielbiciela kina, a ostatecznie to chyba głównie chodzi o "Terminatora"? (Nie, żebym miała coś do tego filmu, uważam, że w swoje kategorii to klasyk, ale nie robi to z niego nie wiadomo jakiego znawcy kina). I jakie zakłamanie z niego wyszło. Dam sobie rękę uciąć, że nawijał dziewczynie makaron na uszy i robił jej nadzieje, a jak został przyparty do muru, to po chamsku ją wystawił. I te teksty, że dla niego najważniejszy jest program - a myślałam, że miłość. Ale to by potwierdzało to, co powiedziała ta dziewczyna, że gość się chce wylansować.
Dziewczyny z programu też pięknie okłamał, nie mówiąc, że tam były już spotkania na żywo. I jeszcze jakiego bohatera z siebie robił, "nie każdy by się przyznał". Qrna, przyznałeś się, chłopie, bo Ci kazali.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A wiesz, że też o tym pomyślałam?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 09:17   #4174
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

szkoda ze tak malo pokazuja rozmowy waldemara z dziewczynami z programu
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 09:39   #4175
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Myślę, że redakcja programu przekazuje wszystkie listy po czasie. Napewno są takie, które przychodzą później a i pewnie taka grupa, która z jakiś powodów nie chce się upubliczniać.
Powinni wyciągnąć wnioski, że listy ktore przychodzą po terminie lądują w niszczarce.
W dzisiejszych czasach internetu naprawdę nietrudno znaleźć osoby, rodzinę w internecie. Przevież oni mieszkają w malutkich miejscowościach czy wsiach więc to żaden problem wygooglować brata, siotrę czy kogo tam jeszcze.
Może uczestnicy mają zapis w umowie, ze od tego i tego terminu nie mogą być aktywni w mediach społecznościowych, stąd laska napidała do brata Ani Pomidorowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 11:30   #4176
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 11:43   #4177
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z programu też pięknie okłamał, nie mówiąc, że tam były już spotkania na żywo. I jeszcze jakiego bohatera z siebie robił, "nie każdy by się przyznał". Qrna, przyznałeś się, chłopie, bo Ci kazali.
To jest najbardziej oburzające. 'Że postanowił im powiedzieć, że męczyło go, że tamta sobie coś ubzdurała, ale on jest czysty jak łza', a poza tym to z niego taki wspaniały gość, bo im powiedział a mógł nie, bohater normalnie... Było widać po nim jak mu ulżyło, że łyknęły ten kit który im wciskał. Żenada. Nie mogłam słuchać tych jego nieszczerych tłumaczeń i to jeszcze tak poprowadzonych, aby wyjść na arcyuczciwego bohatera, a nie przyciśniętego do ściany, śliskiego gościa i sam fakt, jak potraktował tamtą dziewczynę wiele o nim mówi.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Słuchałam z kuchni, ale coś mnie tknęło, że niemożliwe, iż ktoś tak dziwnie mówi. Rzeczywiście odegrane przez kogoś (aktorstwo na poziomie radiowych "Trudnych spraw") na podstawie notatek produkcji. Dziwnie to rozegrali.
Być może na kamerach ten zapis był słabej jakości, więc później zapisano rozmowę i poproszono jakaś kobietę o przeczytanie tego, co mówiła rozmówczyni Waldka, żeby było to dobrze słyszalne. Do tego chyba RODO, nie wiem, czy można ot tak puścić cudzą rozmowę telefoniczną w TV bez zgody tej osoby, a ta kobieta na pewno umowy żadnej z nimi nie podpisywała i nic im nie jest winna, nic też na nią nie mają.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-30, 17:26   #4178
Hilda_Polaris
Raczkowanie
 
Avatar Hilda_Polaris
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 108
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ludzie z jego okolicy pisali, że podczas kręcenia programu Waldi na dyskoteki przyjeżdżał z jakąś panną, ogólnie dziwny typ, na wiejskich dyskotekach średnia wieku wynosi 15-18 lat, a on stary koń nie wstydzi się jeszcze pokazywać... Ja się bardzo dziwię, czemu reżyser nie zareagował, widząc, że Walduś kłamie dziewczynom jak z nut.
Hilda_Polaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 18:05   #4179
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
(...)
Być może na kamerach ten zapis był słabej jakości, więc później zapisano rozmowę i poproszono jakaś kobietę o przeczytanie tego, co mówiła rozmówczyni Waldka, żeby było to dobrze słyszalne. Do tego chyba RODO, nie wiem, czy można ot tak puścić cudzą rozmowę telefoniczną w TV bez zgody tej osoby, a ta kobieta na pewno umowy żadnej z nimi nie podpisywała i nic im nie jest winna, nic też na nią nie mają.
Rozumiem ewentualne zawiłości prawno-techniczne, natomiast nie rozumiem po co to tak ogólnie. Wystarczyła informacja, że po przemyśleniu zakończył telefonicznie tą znajomość i najwyżej krótkie streszczenie rozmowy, żeby zobrazować na jakim etapie była i czy Waldi mówi prawdę, czy nie. Jakieś odtwarzanie przebiegu na podstawie "notatek produkcji" to śmiech na sali. To nie program historyczny, że trzeba rozmowy odtwarzać, bo zaważyły na losach świata.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 09:26   #4180
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Rozumiem ewentualne zawiłości prawno-techniczne, natomiast nie rozumiem po co to tak ogólnie. Wystarczyła informacja, że po przemyśleniu zakończył telefonicznie tą znajomość i najwyżej krótkie streszczenie rozmowy, żeby zobrazować na jakim etapie była i czy Waldi mówi prawdę, czy nie. Jakieś odtwarzanie przebiegu na podstawie "notatek produkcji" to śmiech na sali. To nie program historyczny, że trzeba rozmowy odtwarzać, bo zaważyły na losach świata.

Chyba chodziło o rozkręcenie dramy, ale wyszło aż przesadnie. Początkowo bylo mi go żal, gdy pojawiały się wpisy, że Ewa chce go wykorzystać i zrobić karierę, teraz w ogóle i widać, że to śliski typ
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 15:25   #4181
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Chyba chodziło o rozkręcenie dramy, ale wyszło aż przesadnie. Początkowo bylo mi go żal, gdy pojawiały się wpisy, że Ewa chce go wykorzystać i zrobić karierę, teraz w ogóle i widać, że to śliski typ
Mam nadzieję, że cała ta inba jest po to, żeby typa spektakularnie wykopać z programu. I robią pod to podkład, żeby nikt nie miał wątpliwości, że zasłużył (nawet nie bzykaniem poza programem, ale tymi bezczelnymi kłamstwami i koszmarnym potraktowaniem tej dziewczyny od telefonu).
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-31, 15:49   #4182
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Zero litości dla typa. Ziomek jest chodzącą czerwoną flagą i oglądać już go nie mogę.
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 17:49   #4183
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Rozumiem ewentualne zawiłości prawno-techniczne, natomiast nie rozumiem po co to tak ogólnie. Wystarczyła informacja, że po przemyśleniu zakończył telefonicznie tą znajomość i najwyżej krótkie streszczenie rozmowy, żeby zobrazować na jakim etapie była i czy Waldi mówi prawdę, czy nie. Jakieś odtwarzanie przebiegu na podstawie "notatek produkcji" to śmiech na sali. To nie program historyczny, że trzeba rozmowy odtwarzać, bo zaważyły na losach świata.
ta rozmowa wypadła żenująco. A czy Waldek leciał na żywo czy też był "odtworzony"?
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 18:00   #4184
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ta rozmowa wypadła żenująco. A czy Waldek leciał na żywo czy też był "odtworzony"?
Chyba na żywo, bo chwilami, jak nie zdążyli wyciszyć tej dziewczyny, to słychać było szumy i jej głos czy wzdychanie

Wysłane z mojego RMX3393 przy użyciu Tapatalka
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 11:12   #4185
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Waldi do scancellowania, wiadomo, a co myślicie o rolniczkach i ich podejściu do kandydatów? Myśliie,,m dojdzie chociaż do etapu wyjazdu do wybranych kandydatów? O ile kogos wybiorą do dalszego poznawania... o Agnieszce chyba przeważająca ilość negatywnych opinii w necie krąży, faktycznie jej charakter taki wymagająco-dominujący jest całkiem inny niż jawił sie w wizytówce (obejrzałam niedawno, taka łagodna sie tam wydała). Ale ci jej kandydaci chyba też niezbyt nią zainteresowani. Podobnie jak kandydaci Ani.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-03, 15:18   #4186
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89704029]Waldi do scancellowania, wiadomo, a co myślicie o rolniczkach i ich podejściu do kandydatów? Myśliie,,m dojdzie chociaż do etapu wyjazdu do wybranych kandydatów? O ile kogos wybiorą do dalszego poznawania... o Agnieszce chyba przeważająca ilość negatywnych opinii w necie krąży, faktycznie jej charakter taki wymagająco-dominujący jest całkiem inny niż jawił sie w wizytówce (obejrzałam niedawno, taka łagodna sie tam wydała). Ale ci jej kandydaci chyba też niezbyt nią zainteresowani. Podobnie jak kandydaci Ani.[/QUOTE]


Wszyscy są bez wyrazu, najlepsze wrażenie to ten 21 Mikołaj, ale ja osobiście nie mogłabym związać się z facetem o tyle młodszym.
Żenująco to wypadło, gdy on mówił o czacie gpt a ona myślała o wyszukiwarce google. Także z jej kandydatów żaden się nie łapie, o tym z 3 dzieci i narzeczoną to nie mówię nawet. Ale ona sama całkiem na plus


Za to ta Agnieszka czepliwa, od razu było widać, ze ci faceci to żadni macho, a ona zdziwiona. Nie wytrzymałabym z nią. U niej z wyglądu podoba mi się Mateusz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 13:22   #4187
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Na instagramowym koncie Waldiego pojawiło się uśmiechnięte zdjęcie wykonane w Cannes. Pozytywny opis ma nawiązywać do afery, jaką wywołał w programie.

Grunt to pozostać sobą i uśmiechać się, bo życie mimo swych nieprzewidywalnych torów jest piękne. Zaznaczam: ten uśmiech z mojej twarzy nie zniknie, bo mam z czego się cieszyć. Jeśli są tacy, którzy myślą, że radość na mojej twarzy zniknie, bo coś sobie tam piszą, to się jeszcze zdziwią, jak radosny i szczęśliwy jestem - napisał.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 20:56   #4188
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Byłaś dzisiaj jakaś ciekawa akcja, bo włączyłam akurat jak ktoś mówił "pokazała swoje / klasę na wyjście" (coś w tym stylu) i nie wiem, czy pozytywnie to było, czy negatywnie?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 21:10   #4189
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Byłaś dzisiaj jakaś ciekawa akcja, bo włączyłam akurat jak ktoś mówił "pokazała swoje / klasę na wyjście" (coś w tym stylu) i nie wiem, czy pozytywnie to było, czy negatywnie?

Negatywnie, Waldi odesłał Ewę i od razu po powrocie do domu zaczęła się zbierać i nawet nie chciała się żegnać, nie wzięła też prezentu od jego mamy. Pozostałe kandydatki skomentowały to jako brak klasy.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-05, 21:39   #4190
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Negatywnie, Waldi odesłał Ewę i od razu po powrocie do domu zaczęła się zbierać i nawet nie chciała się żegnać, nie wzięła też prezentu od jego mamy. Pozostałe kandydatki skomentowały to jako brak klasy.
To nieźle.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 22:35   #4191
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Negatywnie, Waldi odesłał Ewę i od razu po powrocie do domu zaczęła się zbierać i nawet nie chciała się żegnać, nie wzięła też prezentu od jego mamy. Pozostałe kandydatki skomentowały to jako brak klasy.
Nie Ewą tylko Ankę. Waldiemu się chrzanią imiona i widzom tez
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 09:11   #4192
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Za to komentowanie jej wyjścia było na prawdę z klasą
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 09:16   #4193
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

W ogóle ten odcinek wywołał u mnie zniesmaczenie.
Blondynka od Artura nie mogła się pogodzić z jego decyzją i lepiła się do niego, na odchodnym to wręcz dziwacznie to wyglądało, bo na oczach Sary.
Anka od Waldiego to w ogole szkoda słów. W aucie na przemian to dawała rady w stylu dobrej kolezanki za chwile ryczała nie mogąc się pogodzić z decyzją, choć od początku wiedziała kogo wybierze.
Koleś od Ani Czarnej leci ewidentnie na kilka frontów. Jeśli nie chce mieć kłopotów to powinna go czym prędzej wygonić.
Z kolei u Agnieszki chyba sytuacja się wyklarowała. Cichy Irek okazał się facetem z parciem na ekran więc pewnie Ślunzaka wybierze, bo przynajmniej jest wesoło.
Zaś u Darka, bez ekscesów. Szkoda mi tylko Natalii blondynki, bo ciągle przy robocie ją widać. Zamiast odpocząć to wroci sterana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 11:14   #4194
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

u mnie tez ciary żenady na przemian z nudą ten odcinek i w ogóle cała ta seria. tak mega guilty antypleasure. mi tam większości tych uczestników jest żal, tej Anki od Waldiego też, mam wrażnenie, ze ma spore kompleksy i nadwrażliwość, tęskni za miłością i stąd jej zachowania. Tych zakompleksionych facetów od Ani i Agnieszki też mi szkoda tez cichy przystojniaczek od Ani to mnie rozbawił twierdzeniem, że on jest taki gadatliwy wśród znajomych, w sumie kto wie- moze jak %% wjadą?

u Darka to wszyscy tacy idealni się wydają.
Waldi jaki zaciekawiony jak to w tv pokażą, wyreżyserował plot twist i chyba chce nowym Woody Alenem zostać Nieładne epitety mi się cisną na klawiaturę na jego osobę.

A te komentarze jego matki nt makijazu do krów u Ewy to normalnie na wątki trollowo-pięterkowe się nadają
aż nie do wiary. Ewa mam nadzieję tam z nim (nimi) nie zostanie.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 11:24   #4195
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

ciekawe co waldi w finale odwali ech, chciałabym rozpierduchę w stylu Tarantino
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 11:47   #4196
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mnie zszokował tekst Agnieszki przy wyjeździe jednego z jej kandydatów. Powiedziała chyba do Janka "rzuć się mu pod koła".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 12:55   #4197
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

A mi sie genialnie ogląda ta edycję, zwłaszcza po mega nuuudnej 9.
Ma sie dziać , i sie dzieje. To jest program rozrywkowy w końcu
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 13:34   #4198
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Mnie zszokował tekst Agnieszki przy wyjeździe jednego z jej kandydatów. Powiedziała chyba do Janka "rzuć się mu pod koła".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona to powiedziała to tego śmieszka Janka, który nie jest poważny ani przez sekundę w tym programie. Ot taka złośliwostka w jej stylu. Ona generalnie jest na nich wszystkich cięta, bo ją chyba okrutnie rozczarowali i w sumie się nie dziwię. Być może nie miała ani jednego lepszego kandydata w listach, wybrała co mogła, bo ją umowa zobowiązywała i teraz za to płaci. Kto trochę randkuje 30-40+ w dzisiejszych czasach ten wie, jak niski jest obecnie poziom samotnych mężczyzn i jak bardzo mogą wkurzyć już na pierwszej randce. A ona ich ma na chacie na 5 dni. Gdybym ja miała zamieszkać z trzema ostatnimi typami z moich randek (którzy przecież na etapie listów/wiadomości dobrze rokowali) to bym ich zamordowała ;D
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 13:52   #4199
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Tak się zastanawiam w czym przeszkadza makijaż przy pracach w oborze?
Ta Anka od Waldka od początku jakas płaczliwa była, może ma jakieś zaburzenia,bo to jej zachowanie nie jest normalne. Pewnie on i tak wybierze Ewę albo żadna,bo tamta tajemnicza kobieta od telefonu pewnie mu się bardziej podoba. On marzy jeszcze o dziecku.
U Artura słodko,ale i tak myślę,że on wolał Ole. No ale ona sama nie wie czy się chce przeprowadzić czy nie. Pisząc list do rolnika to chyba oczywiste,że trzeba się przeprowadzić. Gdyby nie zmieniała zdania co 5 minut i się określiła to myślę,że on by ją wybrał.
Ania nie wiem którego wybierze. Tego z tymi dziećmi już bym dawno odrzuciła,taka przeszłość a ona się nim jara. Chyba do żadnego nie jest przekonana w 100%. Wydaje mi się,że wybierze młodego,bo ten cichy jest dla niej za spokojny. Może peszą go kamery.
Darek na randce z tą drugą zupełnie inny. Fajny. Ciekawe czy to przez to,że mu się na prawdę podoba czy ktoś go ciśnie o wybór (rodzina). Ta druga dziewczyna też jest w porządku,ale z nią nie ma takiego wow.
Agnieszka. U niej w końcu lepsza atmosfera,ale pożegnała jednego kandydata,ten z Islandii (?) też okazał się idiotą. Więc zostaje jej ten śmieszek. Może coś z nim spróbuje, ale nie wiem czy ona w ogóle z kimś jest coś w stanie stworzyć.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-06, 16:11   #4200
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Waldi pomylił programy, powinien iść do "Chłopaków do wzięcia" jak ma parcie na szkło, bo widać, że nie potrzebuje programu by kogoś poznać
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.