Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-18, 17:01   #121
gosia51
Raczkowanie
 
Avatar gosia51
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 60
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Dzisiaj juz jestem po następnej wizycie
Zestresowalam sie troszke, ale niepotrzebnie.
Nawet bylo ciekawie.. no i polubilam rozne zapachy leków w gabinecie
We wtorek nastepna wizyta.
Zycze wszystkim powodzenia... no i sily w przelamaniu strachu przed dentysta
gosia51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 22:24   #122
Kelsie
Przyczajenie
 
Avatar Kelsie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Hejka, ja jestem właśnie po chirurgicznym usunięciu zęba. Teoretycznie jestem z Łodzi ale rwanie było w Krakowie z racji czasowego pobytu tutaj. Jakieś 2 tyg. temu rozbolał mnie, a następnie okropnie spuchłam-a ja w obcym mieście!!! Na chybił trafił poszłam do Juniordentu na św.Gertrudy. Poratowano mnie tam i było to na koszt NFZ. Niestety chirurg był tam tylko raz w tygodniu i wylądowałam na ul.Montelupich w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej (albo jakaś podobna nazwa). Najpierw nacięcięcie ropnia, antybiotyk i w końcu dzisiaj rwanie. Znieczulenie trochę bolało ale nie wiele, potem uczucie cisku i że coś tam się dzieje ale poza tym bezboleśnie, a ząb był w kawałkach i usuwanie też po kawałku. Teraz mam tam 3 i troszkę pobolewa, ale tego się spodziewałam. Natomiast bardzo przyjemnie mnie zaskoczyło iż usuwanie nie było takie straszne. Polecam to miejsce. Wiem że robią tam też zęby w znieczuleniu ogólnym, mają salę wybudzeniową i wszystko co jest potrzebne. Aha i oczywiście też wszystko było na NFZ, płaciłam tylko za panoramiczne zdjęcie zębów.
Kelsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 01:29   #123
asSsiek
Raczkowanie
 
Avatar asSsiek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 465
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Ja w styczniu wybiera sie na leczenie i wyrywanie (8-emki i korzenia) pod narkoza Innego wyjscia i tak nie mam... Troche sie boje

Jest tu ktos kto poddal sie znieczuleniu ogolnemu
asSsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:15   #124
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

a po cholere w znieczuleniu ogolnym ??? jestes obciazona jakimis chorobami genetycznymi czy co? w dodatku po co placic jeszcze anestestezjologowi strach ma wielkie oczy
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 23:29   #125
kasiek1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Też panicznie boję sie dentysty. Myślałam że tylko ja mam takie problemy z wybraniem sie do dentysty ale widzę ze jest nas więcej. To mi trochę dodaje otuchy. Ostatnio jak byłam to brałam znieczulenie. Samego znieczulenia sie nie boję. Czytam tu że z znieczuleniem nic nie boli nie wiem czemu mnie nadal boli. Wydaje mi sie ze trochę mniej ale jednak boli. Dlaczego? Czy za mała dawka znieczulenia czy to mój paniczny strach.
kasiek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 08:27   #126
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

witam na pewno jedno ma wplyw na drugie.bop jesli sie boisz automatycznie masz w podswiadomosci i tylko czekasz wmawiajac sobie ze i tak bedzie bolało,ale moze byc tez tak ze rzeczywiscie nie działa na ciebie znieczulenie popros swojego dentyste o wieksza dawke w dzisiejszej dobie postepujacej stomato logii sa takie znieczulenia ze całowicie elininuja ból i na[prawd nie ma takiego bata...jednym słowem głowa do góry i pogadaj o ty ze swoim dentysta a jesli dalej boli idz do innego i popros o znieczulenie porownasz(acha oczywiscie znieczulenia mysza byc różne)strach ma wielkie oczy powodzenia i pzdr
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 10:25   #127
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Ja, podobnie jak większość was tu boję się strasznie dentysty, tyle że nie tylko bólu, boję się nawet iść na przegląd, poprostu jak mam wejść do gabinetu kompletna panika
Jak byłam mała dentystka przy borowaniu wjechała mi w dziąsło. Zdecydowanie nie polecam takich przeżyć.

Prawie 2 miesiące temu wypadł mi kawałek plomby, muszę koniecznie z tym pojść i jeszcze w dodatku mam zalecone wyrwanie 5, bo mam za mało miejsca w szczęce- z tym czekam juz poł roku.
Postanowiłam w końcu być dzielną dziewczynką i coś z tym zrobić.

Mam prośbe do was: znacie może jakiegoś dentystę/dentystkę, który mnie zrozumie, który zrobi to solidnie i nie zrobi mi krzywdy, który nie na krzyczy na mnie , ze tyle czekalam z wizytą?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 11:21   #128
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

jest jeszce jedna opcja leczenia zębow w tzw. podtlenku azotu czyli gazie rozweselajacym ale tylko niektore gabinety to maja, co to daje -jest sie znieczulonym ,wesołym i w takimjakby odretwieniu fajna sprawa dzieci sie tak leczy acha i w podlenku nie ma usypiania tzn jests cały czas przytomna tylko tak jakbyc wypiła 3 piwka (no zalezy jak to)pozdrawiam acha jeszzcze cos mysle ze na rynku stomatologicznym jest tak duza konkurencja wiec ty płacisz ty wymagasz nie daj sie robic w bambuko i wymagaj ja płacisz słona kase jak drze na ciebie jape dentystka to idz do innej ta na pewno doceni nowego pacjenta i naprdawde nie bedzie tak zle
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 01:20   #129
asSsiek
Raczkowanie
 
Avatar asSsiek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 465
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Cytat:
Napisane przez ivoclar Pokaż wiadomość
a po cholere w znieczuleniu ogolnym ??? jestes obciazona jakimis chorobami genetycznymi czy co? w dodatku po co placic jeszcze anestestezjologowi strach ma wielkie oczy
Widzisz mam ku temu powod...


To moze jednak znajdzie sie ktos kto mial robione zabki pod narkoza??
asSsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 19:57   #130
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

witam skoro masz ku temu powod to taki zabieg wyglada tak po pierwsze musisz byc całkowicie zdrowa (serce nadcisnienie etc )znajdujesz gabinet gdzie taki zabieg wykonuja placisz anestezjologowi okolo 500zł i on usypia cie w zależnosci od potrzeby tzn tyle ile musi byc zrobione(wcześniej o tym decyduje lekarz prowadzacy tzn dentysta po preanalizowaniu twojego pantomopgramu) nic nieboli a ty wstajesz radosna i usmiechnieta wyłaczona z zycia na jeden dzień no i to tyle pytanie tylko brzmi ktory dentysta zdrowej dziewczynie podejmie sie leczyc zęby w narkozie? jesli znajdziesz takiego daj mi znać no chyba ze wstawiasz implanty,np 6 implantów powodzenia i ppozdrawiam
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 18:32   #131
gosia51
Raczkowanie
 
Avatar gosia51
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 60
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Jestem w polowie leczenia, a wlasciwie juz pod koniec
Mam korone na dolnej szostce, zrobiona siodemke, jedynke,dwojke...
Sporo to kosztuje, ale to dobra inwestycja.
Gdyby nie bol to do tej pory nie poszlabym do stomatologa.
Teraz mialam mala przerwe przed swietami, ale juz nie moge sie doczekac nastepnej wizyty.
A pomyslec, ze bylam zacieklym przeciwnikiem wiercenia, dlubania, klucia... itp. w zebie
Glowa do gory.
gosia51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 23:54   #132
asSsiek
Raczkowanie
 
Avatar asSsiek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 465
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Cytat:
Napisane przez ivoclar Pokaż wiadomość
witam skoro masz ku temu powod to taki zabieg wyglada tak po pierwsze musisz byc całkowicie zdrowa (serce nadcisnienie etc )znajdujesz gabinet gdzie taki zabieg wykonuja placisz anestezjologowi okolo 500zł i on usypia cie w zależnosci od potrzeby tzn tyle ile musi byc zrobione(wcześniej o tym decyduje lekarz prowadzacy tzn dentysta po preanalizowaniu twojego pantomopgramu) nic nieboli a ty wstajesz radosna i usmiechnieta wyłaczona z zycia na jeden dzień no i to tyle pytanie tylko brzmi ktory dentysta zdrowej dziewczynie podejmie sie leczyc zęby w narkozie? jesli znajdziesz takiego daj mi znać no chyba ze wstawiasz implanty,np 6 implantów powodzenia i ppozdrawiam

Ja juz po narkozie
Narkoza kosztowala mnie 170 zl
Nie bylam wylaczona z zycia na jeden dzien
Po 20 min wrocilam do normalnego stanu
Narkoze podanom mialam dozylnie... tyle ile potrzebowalam... wsumie uspiona bylam 30 min...
asSsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 21:37   #133
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Czy po znieczuleniu igłą też macie wrażenie, ze język wam urósł i wypełnia/zatyka całą jamę ustna? A tak naprawdę jest normalny... Czy tylko ja mam takie "schizy"
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 13:10   #134
yencia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 70
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Hej !
Znacie może namiary na jakiś gabinet, najlepiej w pomorskim gdzie robią ząbki z narkozą ? Albo jakikolwiek, jakby był pewny tomogę pojechać na drugi koniec Pl byle normalnie wyglądać.
Już nawet nie chodczi o to, że się boję bólu, ale generalnie mam tyle do roboty, że chyba pół roku by mi zajęło naprawienie wszystkiego, a tak może by się dało za 1-2 razami... Patrzałam na strony internetowe różnych gabinetów, ale nie ma żadnej wzmianki na temat na nich...
yencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 00:56   #135
asSsiek
Raczkowanie
 
Avatar asSsiek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 465
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

yencia masz odemnie prywatna wiadomosc
asSsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 00:18   #136
kosmaty81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

A moze z Łodzi ktos by mi podał namiar na tekiego fachowca, albo chociaz ktory stosuje gaz rozweselajacy. HELP!!!
kosmaty81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 14:25   #137
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Dziewczyny!
nie ma co brac znieczulenia ogolnego. Wystarczy the wand jest to taka 'strzykawka' podlaczona do komputera, ktora sama steruje tym z jaka szybkoscia bedzie wstrzykiwane znieczulenie jest strona, gdzie widnieje spis adresow wszystkich gabinetow posiadajacych takie cudo dodam, ze sama nie bylam u dentysty okolo 5 lat, i ostatnio jak poszlam <leczenie kanalowe, gangrena, juz czarne dziaslo mi sie robilo i cholernie bolalo>, to najpierw przez dziesiec minut plakalam na fotelu zanim otworzylam buzie, bo sie tak balam. Ale... sie przekonalam to tej strzykawki i teraz juz sama chetnie chodze na leczenie pozostalych zabkow
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 21:00   #138
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Wystarczy the wand
no w końcu jedna Wizażanka coś mądrego w tym watku napisała pozdrawiam cie serdecznie
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 14:24   #139
dorotka08
Raczkowanie
 
Avatar dorotka08
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Drogie wizazanki. Czy mozecie mi polecic gdzie dobrze w Krakowie zrobi sie zabki i implanty na zabki koniecznie pod narkozaPomozcie
dorotka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 00:13   #140
konan17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Witam wszystkich
Dołączam sie do pytania o dentyste w krakowie który robi zabiegi w znieczuleniu
konan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 17:08   #141
Fallota
Przyczajenie
 
Avatar Fallota
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do Fallota
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

No i stało się moi mili...byłam u dentysty...już wcześniej pisałam o moich obawach i potwornym strachu aż w końcu ; raz kozie śmierć-wyszukałam w necie stomatologa, zadzwonilam i poszlam. Biorąc pod uwage fakt, że ostatni raz byłam jakieś 20 lat temu nastawiłam się nawet na ostrą reprymendę ze strony pani dentystki... a tu miła niespodzianka. Niezwykle sympatyczna pani, uśmiechnięta, delikatna, fantastyczny sprzęt(w porownaniu z tym z przed 20-tu lat) działające znieczulenie i rwanko, normalnie nic nie czułam. Nawet prezent na koniec od pani dostałam. No i przez cały tydzień po rwanku bolało, małe zakażenie, lekka opuchlizna ale nic...mowię dam radę, zresztą ten wyrwany ząb dawal mi wcześniej nieżle w kość, była też torbiel, co tam. Wczoraj rwanko dwóch ząbków, nawet nie wiedziałam kiedy to zrobila, założyła 3 szwy, po wizycie bolała cała prawa strona i to bardzo, nastawiłam się na kolejny stan zapalny, na noc zadałam sobie pyralginkę w tyłek, od razu przestało boleć, rano wstaję-...o kurczę nie boli, dziąsło jasnoróżowe to i zakażenia nie będzie, nawet nie wiecie jaka to radość. Dla mnie to niesamowita sprawa... tak właśnie to że byłam u dentysty, dalej nie mogę w to uwierzyć, bo prześladowało mnie to przez całe lata. Nie wiem co będzie dalej, jest dużo do zrobienia, na kolejnej wizycie ostatnie ząbki do rwania i dalej leczenie, protetyka. Wstyd mi strasznie, że się tak bałam i nie dbałam o zęby ale teraz wiem, że dam radę bo zrobilam pierwszy krok. Kiedyś myślałam o narkozie, teraz wiem, że to totalna głupota, grunt to znależć dobrego dentystę. Zastanawiem się tylko co jest bardziej znośne pod względem bólowym rwanko czy borowanie, albo leczenie kanałowe, biorąc pod uwagę to, że rwanko nie boli przynajmniej mnie.
__________________
Fallota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:47   #142
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Dentysta bez bólu..? :(

Lepiej iść wcześniej i mieć to za sobą Dzisiaj miałam robione dwa zęby, nie bolało mnie kompletnie.Gdzieś tak 2 lata temu mówiłam, że nigdy nie dam sobie zrobić zębów, ale potem poszłam do pewnej pani wyleczyła mi zęby i jest spoko. Przed wizytą u niej mówiłam, że każdego zęba chce mieć ze znieczuleniem, jednak szybko zmieniłam zdanie. Mnie np. bolało samo ukucie igła i strasznie nie przyjemnie uczucie :/ No nic trzeba przełamać strach Decyzja należy do Ciebie, chcesz znieczulenie pewnie weź jak to Ci ulży po co masz się męczyć. Dzisiaj byłam u przemiłego stomatologa, nic kompletnie nic mnie nie bolało.

Fallota moje gratulacje Teraz pójdzie jak z górki, zobaczysz jaka będzie satysfakcja jak wszystkie zębiska wyleczysz. Jeszcze raz gratki i powodzenia życzę

k-n ja np. czułam takie wypychanie, tak jakby mi rozrywało się tam coś, pierwszy moment.
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.


Edytowane przez effciaa16
Czas edycji: 2008-03-20 o 19:57 Powód: dopisek+literówka
effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 12:54   #143
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Dentysta bez bólu..? :(

Fallota jestem w bardzo podobnej sytuacji. Z powodu panicznego strachu juz dobre 5 latek nie bylam u dentysty. Moje zeby sa w oplakanym stanie. Poprostu tragedia! Gornej 3, 4 i 5 nie mam wogole! A poniewaz niedlugo moj slub musze zrobic z tym porzadek, bo poprostu wstyd mi buzie otworzyc. Zmobilizowalam sie i poszlam, ale z mama, ktora tez ma problemy (choc mniejsze niz ja). Od razu do chirurga, bo leczyc juz nie bylo co. No i rwanie! Trafila mi sie stazystka, niepowiem bardzo mila i delikatna, ale nadzorowala ja jakas przeokropna pani doktor, ktora byla tak strasznie nieprzyjemna, ze o malo sie nie rozplakalam. Dostalam znieczulenie, ale co z tego jak nawet nie poczekala az zadziala. W wyniku tego mialam rwanego zeba praktycznie bez znieczulenia. Bolalo jak cholera, ale sama jestem sobie winna, to jest moja kara za zaniedbanie tak waznej sprawy jak zeby. Nalezy mi sie! Po tygodniu druga wizyta i drugi korzen. I znow męka bo wdal sie stan zapalny. Nie pomogly dwa zastrzyki. Aj szkoda gadac co przeszlam. A ile jeszcze przede mna... Ale trudno. To sa owoce mojej wlasnej glupoty i musze teraz cierpiec.
Dlatego dziewczyny przestrzegam Was przed popelnieniem takiego samego bledu. Borowanie to naprawde nic w porownaniu z tym co dzieje sie pozniej jak sie to zaniedba.
Pozdrawiam
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 12:35   #144
Chatt
Raczkowanie
 
Avatar Chatt
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 64
GG do Chatt
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Dziewczyny! Nawet nie weicie jak ja Wam się dziwię! Do plombowania znieczulenie?! Ojej.. nigdy nie miałam! Mnie to wcale nie boli! Mam super dentystkę, chopdzę do niej, odkad pamiętam i nigdy ni miałam znieczulenia. Nigdy też nie płakałam i nie krzyczałam u dentysty Aktualnie lubię chodzić leczyć zęby Najbardziej lubię to coś, gdy wierci z wodą. To jest super A nie lubię tych yyy... wacików?

Ale ja mam teraz problem.. muszę mieć aparat! A panicznie boję się zastrzyów! Jak o nich myślę to już mdleję! Do wyrywania "czwórek" potrzebne jest znieczulenie, bo są stałe... a może bez znieczulenia? A jakie są jeszcze znieczulenia oprócz narkozy i zastrzyków? Koniecznie muszę mieć aparat, bo mam tak krzywy zgryz, że aż mi szczęka strzela od tego i mi wypadnie. I dziury będę miała ogromne i dużo Co robic? Przypominam, że igły sobie wbić nie pozwolę! Po moim trupie!
__________________
" I na mnie patrz- by źrenic twych prawdziwy blask otulał mnie i tym mnie chronił..."
Chatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 21:36   #145
Dominiqus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Witam. Od jakiegoś czasu czytam ten wątek. Dzisiaj zdecydowałąm sie po ok 6 latach na wizytę u stomatologa. Zawsze była to dla mnie trauma, a zawdzieczam to dentystce-sadystce z podstawówki. Mosze przyznać ze dzisiejsza wizyta była super, choć nie obyło sie bez strachu.
Dostałam znieczulenie, które - jak poprzednie - wogóle nie bolało. Poza tym mój zab, który był w opłakanym stanie (rozwiercony 7 lat temu, bez jednej ścianki), jest do odratowania i to bez leczenia kanałowego. Na 3 miesiące mam tylko włożony jakis tlenek (juz kiedys miałam tak leczona drugą szóstke), potem itrzeba go usunac, wyszyscić do końca ubytek i plomba.
Było tak przyjemnie, ze sie nawet umówiłam na nastepną wizyte za 3 tygodnie. Dentystka naprawdę umiała mnie odstresować. Tażke nie taki dabeł straszny.
Pozdrawiam
Dominiqus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 12:37   #146
nati103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Cytat:
Napisane przez asSsiek Pokaż wiadomość
Ja juz po narkozie
Narkoza kosztowala mnie 170 zl
Nie bylam wylaczona z zycia na jeden dzien
Po 20 min wrocilam do normalnego stanu
Narkoze podanom mialam dozylnie... tyle ile potrzebowalam... wsumie uspiona bylam 30 min...

Witam
a mozesz mi podac adres tego gabinetu bardzo mi zalezy!! Dzieki
nati103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 13:31   #147
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

ma ktoś może z Was namiary na dobrego dentystę-chirurga w Wawie i okolicy??mam do usunięcia zatrzymaną ósemkę...grunt,żeby dentysta miał podejście i żeby nie było za drogo...
ja 12 lat nie chodziłam do dentysty,zostały mi jeszcze 2 czy 3 zęby,jak na razie wszystkie sa wyleczone bez problemu nie mam z nimi
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 14:30   #148
nati103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Cytat:
Napisane przez nati103 Pokaż wiadomość
Witam
a mozesz mi podac adres tego gabinetu bardzo mi zalezy!! Dzieki
oki??
nati103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 18:41   #149
Wiedziemka
Raczkowanie
 
Avatar Wiedziemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 314
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

dentysta w znieczuleniu ogólnym to specjalność mojego Tżeta
ja też muszę wydłubać ósemkę...ech
Wiedziemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 18:48   #150
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Dentysta bez bólu (znieczulenie, narkoza)

Widze,że nie tylko ja jestem panikarą i boi sie dentysty. Dzisiaj właśnie byłam i co???Nie było tak źle.Choć miałam znieczulenie to bylo wporządku,nie ma co się bać.Następna wizyta za tydzień w czwartek.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-11 01:37:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.