Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-07, 14:09   #1531
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Czy wątek ma jakieś doświadczenia z maskami Tata Harper? Ostatnio moja skóra wariuje - codziennie nowy trądzik, rozrzeszone pory, mam wągry nawet na policzkach. Myślę o masce Purifying Mask albo RESURFACING MASK. Normalnie użyłabym kwasów Liq Cq, ale jest zbyt duże słońce. Już nie wiem czym się ratować dam szansę jeszcze białemu glamglow ale... no już się załamuję...
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 14:27   #1532
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Czy wątek ma jakieś doświadczenia z maskami Tata Harper? Ostatnio moja skóra wariuje - codziennie nowy trądzik, rozrzeszone pory, mam wągry nawet na policzkach. Myślę o masce Purifying Mask albo RESURFACING MASK. Normalnie użyłabym kwasów Liq Cq, ale jest zbyt duże słońce. Już nie wiem czym się ratować dam szansę jeszcze białemu glamglow ale... no już się załamuję...
A jak wygląda Twoja obecna pielęgnacja? Może wystarczy coś odstawić?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 14:47   #1533
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A jak wygląda Twoja obecna pielęgnacja? Może wystarczy coś odstawić?
W mojej pielęgnacji nic się nie zmieniło, ale obstawiam 2 możliwości:
1. albo wywaliło mi hormony, chociaż ostatnio miałam badane i było ok
2. olejek do demakijażu z Natu - chociaż jestem już w 3/4 opakowania, ale czuję że jest dla mnie zbyt ciężki.

Rano myję twarz pianką z bielendy, dalej tonik Bielenda i krem Achilea ze Szmaragdowych Żuków. Na razie odstawiłam tonik Bielendy, bo jest ze mną najkrócej z tego trio.
Wieczorem zmywam się olejkiem z Natu, potem domywam się czarną pianką GlamGlow, potem tonik 1.0 z Clinique (ten bez alkoholu), serum z Bielendy (ten z kwasem migdałowym), serum z wit C z Bielendy i na koniec albo krem odzywczy, albo nawilżający albo olejek Lotus z Clarins. Jeśli się złuszczam, to bez olejków.

Peelingi, maski oczyszczające standardowo - dwa / trzy razy w tyg., w zależności od potrzeb skóry.

Normalnie wystarczyłaby dawka kwasów+witaminy C. Wczoraj zrobiłam sobie kombo oczyszczające a dzisiaj na żuchwie dwa nowe pryszcze, jakby tydzień chodowane

Trza mi czegoś mocnego...
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 15:04   #1534
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
W mojej pielęgnacji nic się nie zmieniło, ale obstawiam 2 możliwości:
1. albo wywaliło mi hormony, chociaż ostatnio miałam badane i było ok
2. olejek do demakijażu z Natu - chociaż jestem już w 3/4 opakowania, ale czuję że jest dla mnie zbyt ciężki.

Rano myję twarz pianką z bielendy, dalej tonik Bielenda i krem Achilea ze Szmaragdowych Żuków. Na razie odstawiłam tonik Bielendy, bo jest ze mną najkrócej z tego trio.
Wieczorem zmywam się olejkiem z Natu, potem domywam się czarną pianką GlamGlow, potem tonik 1.0 z Clinique (ten bez alkoholu), serum z Bielendy (ten z kwasem migdałowym), serum z wit C z Bielendy i na koniec albo krem odzywczy, albo nawilżający albo olejek Lotus z Clarins. Jeśli się złuszczam, to bez olejków.

Peelingi, maski oczyszczające standardowo - dwa / trzy razy w tyg., w zależności od potrzeb skóry.

Normalnie wystarczyłaby dawka kwasów+witaminy C. Wczoraj zrobiłam sobie kombo oczyszczające a dzisiaj na żuchwie dwa nowe pryszcze, jakby tydzień chodowane

Trza mi czegoś mocnego...
A może wywaliło Cię, bo skóra się oczyszcza (np. z uwagi na kwas migdałowy; mnie on nie rusza, ale skóry różnie reagują)? Spróbowałabym odstawić olejek Natu, jest bez emulgatora, z tego co pamiętam. Niby używasz mocnego oczyszczacza, ale różnie to może być. Nie kupowałabym niczego nowego, tylko próbowała różnych kombinacji tego co masz.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 15:20   #1535
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A może wywaliło Cię, bo skóra się oczyszcza (np. z uwagi na kwas migdałowy; mnie on nie rusza, ale skóry różnie reagują)? Spróbowałabym odstawić olejek Natu, jest bez emulgatora, z tego co pamiętam. Niby używasz mocnego oczyszczacza, ale różnie to może być. Nie kupowałabym niczego nowego, tylko próbowała różnych kombinacji tego co masz.
Kwas migdałowy nie powinien tak silnie zadziałać, moja skóra miała do czynienia już z silniejszymi kwasami. Wczoraj zrobiłam oczyszczające kombo żeby walczyć z tym, co na tej twarzy było jeszcze wczoraj a tutaj kolejne kwiatki.

Obstawiam jednak olejek z Natu, więc pójdzie z odstawkę i tyle
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 22:24   #1536
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kwas migdałowy nie powinien tak silnie zadziałać, moja skóra miała do czynienia już z silniejszymi kwasami. Wczoraj zrobiłam oczyszczające kombo żeby walczyć z tym, co na tej twarzy było jeszcze wczoraj a tutaj kolejne kwiatki.

Obstawiam jednak olejek z Natu, więc pójdzie z odstawkę i tyle
a dlugo uzywasz ten olejek z Clarinsa, bo ja sie z nimi nie polubilam nic a nic.
u mnie tez wysyp jakis,,,,,ale to pewnie imprezowanie wychodzi.


W tym tygodniu zapowiadaja chmurki i mysle nad konkretnym peelingiem jutro. filtry zreszta i tak uzywam non stop.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
I jeszcze sukienkę w outlecie quiosque ale nie ma jej ja stronie

Załącznik 7681821


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super kiecka na lato

Ale Ty chyba schudlas ostatnio?????
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 08:42   #1537
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Hejka, mam pytank0 - czy na perfumy Chanel w D. też są zawsze obniżki z innymi perfumami na -20%? Czy Chanelki się nie łapią na te kody?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 08:58   #1538
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Witam przepraszam że tak z marszu ale mam pytanie....

Czyktórś z Was może zwracała zamówienie w lookfantastic?? Wkurzyli mnie bo zrobiłam zamówienie za prawie 600zł i anulowali mi kosmetyczkę z estee, nie chce zamówienia bez tej kosmetyczki.

Nie odebrałam jeszcze tego zamówienia...zastanawim się co zrobić. W mojej opinii to ich winna bo wysłali zamówienie niekompletne....gdyby wysłali tą kosmetyczkę to bym zamówienie zostawiła
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 09:12   #1539
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
a dlugo uzywasz ten olejek z Clarinsa, bo ja sie z nimi nie polubilam nic a nic.
u mnie tez wysyp jakis,,,,,ale to pewnie imprezowanie wychodzi.


W tym tygodniu zapowiadaja chmurki i mysle nad konkretnym peelingiem jutro. filtry zreszta i tak uzywam non stop.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------



super kiecka na lato

Ale Ty chyba schudlas ostatnio?????
Taaak, to moja chyba 4 lub 5 buteleczka (nie pod rząd ofc, z przerwami, ale znam ten produkt bardzo dobrze) Dzisiaj po nocy dwie nowe krosty. No cóż, zobaczymy co dalej

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hejka, mam pytank0 - czy na perfumy Chanel w D. też są zawsze obniżki z innymi perfumami na -20%? Czy Chanelki się nie łapią na te kody?
Mi kiedyś normalnie wchodziły
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 09:12   #1540
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Witam przepraszam że tak z marszu ale mam pytanie....

Czyktórś z Was może zwracała zamówienie w lookfantastic?? Wkurzyli mnie bo zrobiłam zamówienie za prawie 600zł i anulowali mi kosmetyczkę z estee, nie chce zamówienia bez tej kosmetyczki.

Nie odebrałam jeszcze tego zamówienia...zastanawim się co zrobić. W mojej opinii to ich winna bo wysłali zamówienie niekompletne....gdyby wysłali tą kosmetyczkę to bym zamówienie zostawiła
ale świntuchy... zadzwoń do nich/napisz niech Ci wyślą kosmetyczkę EL albo jakąś rekompensatę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 09:17   #1541
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

hej
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Taaak, to moja chyba 4 lub 5 buteleczka (nie pod rząd ofc, z przerwami, ale znam ten produkt bardzo dobrze) Dzisiaj po nocy dwie nowe krosty. No cóż, zobaczymy co dalej



Mi kiedyś normalnie wchodziły
jesteś zadowolona z tego kremu Achillea?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 09:17   #1542
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ale świntuchy... zadzwoń do nich/napisz niech Ci wyślą kosmetyczkę EL albo jakąś rekompensatę

nie maja tel...pisałam emaile i wysłali formularz zwrotu ale chyba mam odsyłać na swój koszt...masakra...nigdy już od nich nic nie zamówię mam tylko fatalny humor....ta kosmetyczka była jeszcze kilkanaście godzin dostępna po moim zamówieniu.....
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 09:28   #1543
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
nie maja tel...pisałam emaile i wysłali formularz zwrotu ale chyba mam odsyłać na swój koszt...masakra...nigdy już od nich nic nie zamówię mam tylko fatalny humor....ta kosmetyczka była jeszcze kilkanaście godzin dostępna po moim zamówieniu.....
ups.... napisz w takim razie paszkwila na ich fejsie!!! Tak się nie robi
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 10:32   #1544
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
nie maja tel...pisałam emaile i wysłali formularz zwrotu ale chyba mam odsyłać na swój koszt...masakra...nigdy już od nich nic nie zamówię mam tylko fatalny humor....ta kosmetyczka była jeszcze kilkanaście godzin dostępna po moim zamówieniu.....
poczekaj na Angel, kiedys tez u nich cos reklamowala i doslali albo cos extra dostala

a moze nie odbieraj zamowienia i wystap o zwrot kasy ze z ich winy anulujesz bo zamowienie niekompletne? skad wiesz ze kosmetyczke anulowali, przyslali maila? masz prawo odstapic chyba od umowy bo oni sie nie wywiazali z umowy sprzedazy na odleglosc.....

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2019-07-08 o 10:42
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 10:53   #1545
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hej

jesteś zadowolona z tego kremu Achillea?
Generalnie tak - tyłka nie urwal, ale to miał być porządny krem na dzień, nadający się pod makijaż, z naturalnym składem, jest lekki i szybko się wchłania. Więc moje wymagania spełnił
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 10:57   #1546
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Wiecie, jakim kurierem orsay dostarcza rzeczy do sklepów?
Mam maila o wysłanej sukience, numer przesyłki też mam, ale jak w niego klikam to link się nie aktywuje, tylko telefon chce mnie łączyć z tym numerem i nijak nie mogę sobie z tym poradzić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 11:07   #1547
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wiecie, jakim kurierem orsay dostarcza rzeczy do sklepów?
Mam maila o wysłanej sukience, numer przesyłki też mam, ale jak w niego klikam to link się nie aktywuje, tylko telefon chce mnie łączyć z tym numerem i nijak nie mogę sobie z tym poradzić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja miałam w piątek DPD
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 11:29   #1548
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja miałam w piątek DPD


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 11:29   #1549
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Nie wyspałam się przez weekend w ogóle, Howard w nocy pchał się do miziania. I tak z piątku na sobotę już od 2 w nocy, to samo w niedzielę. Dzisiaj chodzę półżywa
Z nóżką Daisy lepiej, rano złapała ryjówkę

Poza tym zamówiłam na Zalando Timberlandy dla siebie i dla mamy, na mnie za małe o pół rozmiara A dorwałam je za pół ceny za 400 zł.
Mamie wzięłam do wyboru różowe, fioletowe pastelowe i brązowe i rozmiarowo tylko fioletowe dobre. A różowe w cenie 222 zł.
Jakby któraś chciała odkupić zanim odeślę, to dajcie znać. Mamie wzięłam 37 a sobie 39.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 11:38   #1550
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dostałam box LF wydanie nawilżające i jestem bardzo zadowolona zdjęcie wrzucę wieczorem:

- maseczka pod oczy gold eye Vitamasoues,

- krem na dzień Elemis 20ml,

- żel do ciała Aromatherapy 40ml,

- eyestick Eyeko Fat,

- Glov ściereczka,

- naobay miceral

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Nie wyspałam się przez weekend w ogóle, Howard w nocy pchał się do miziania. I tak z piątku na sobotę już od 2 w nocy, to samo w niedzielę. Dzisiaj chodzę półżywa
Z nóżką Daisy lepiej, rano złapała ryjówkę

Poza tym zamówiłam na Zalando Timberlandy dla siebie i dla mamy, na mnie za małe o pół rozmiara A dorwałam je za pół ceny za 400 zł.
Mamie wzięłam do wyboru różowe, fioletowe pastelowe i brązowe i rozmiarowo tylko fioletowe dobre. A różowe w cenie 222 zł.
Jakby któraś chciała odkupić zanim odeślę, to dajcie znać. Mamie wzięłam 37 a sobie 39.
Szkoda że nie pasują... Może jeszcze uda się złapać w tych cenach
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 11:56   #1551
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wiecie, jakim kurierem orsay dostarcza rzeczy do sklepów?
Mam maila o wysłanej sukience, numer przesyłki też mam, ale jak w niego klikam to link się nie aktywuje, tylko telefon chce mnie łączyć z tym numerem i nijak nie mogę sobie z tym poradzić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli wybierasz kuriera z dostawą do domu to dostarcza dhl, nie wiem jednak jak w przypadku dostawy z odbiorem w sklepie.

A link Ci nie działa, bo nie da się śledzić paczki, która idzie do sklepu - w orsay nigdy nie było można. W sumie nie wiem dlaczego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 12:40   #1552
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Jeśli wybierasz kuriera z dostawą do domu to dostarcza dhl, nie wiem jednak jak w przypadku dostawy z odbiorem w sklepie.

A link Ci nie działa, bo nie da się śledzić paczki, która idzie do sklepu - w orsay nigdy nie było można. W sumie nie wiem dlaczego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie wybrałam do sklepu, a okazuje się, że będę w środę w okolicy, więc chciałam sprawdzić gdzie jest...
W teorii wysłali 5 lipca, ale pytanie jak długo będzie w transporcie.
Już myślałam, że to ja jestem taki nieogar i nie mogę znaleźć sposobu na śledzenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 12:46   #1553
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Właśnie wybrałam do sklepu, a okazuje się, że będę w środę w okolicy, więc chciałam sprawdzić gdzie jest...
W teorii wysłali 5 lipca, ale pytanie jak długo będzie w transporcie.
Już myślałam, że to ja jestem taki nieogar i nie mogę znaleźć sposobu na śledzenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moje z piątku jest już dzisiaj do odbioru dostałam maila
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 12:53   #1554
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Ja już nigdy nic nie zamówię z LF .... chcieli mi dac 25 zł rekompensaty za kosmetyczkę Estee....odmówiłąm przyjęcia zamówienia.

Mam mega zły humor to był mój przent na 30 urodziny ;/ tylko pełno stresu....
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 12:58   #1555
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja już nigdy nic nie zamówię z LF .... chcieli mi dac 25 zł rekompensaty za kosmetyczkę Estee....odmówiłąm przyjęcia zamówienia.

Mam mega zły humor to był mój przent na 30 urodziny ;/ tylko pełno stresu....
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 13:24   #1556
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
moje z piątku jest już dzisiaj do odbioru dostałam maila
No to może moje też niedługo dotrze
Oby zdążyli do środy, bo nie wiem kiedy znów tam zawitam
I obym zmieściła się w rozmiar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 13:27   #1557
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No to może moje też niedługo dotrze
Oby zdążyli do środy, bo nie wiem kiedy znów tam zawitam
I obym zmieściła się w rozmiar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie marne szanse w biuście
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 13:31   #1558
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
u mnie marne szanse w biuście
No właśnie biustu (mimo że gdzie mi tam do Ciebie ) i ramion się boję, ale! Przymierzymy i zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 13:37   #1559
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No właśnie biustu (mimo że gdzie mi tam do Ciebie ) i ramion się boję, ale! Przymierzymy i zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 20:01   #1560
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Koooriinkaaaa!
Ja Cię pozdrawiaju! Tak mi wpłynęłaś na ambicję (no ja nie dam rady!?), że aż trzasnęłam pierwszy trening z Chodakowską... A potem jeszcze trochę jogi.
No, a wcześniej 4km z psem.
Tak, jutro leżę i czytam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.