Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-29, 05:22   #1351
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, fajne te ciuszki, ale ma dobrze siostrzenieć z Tobą. I przyroda piękna

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 05:45   #1352
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, moja ciezarna pracownica czekala dlugo na wynik (test robila w piatek jeszcze przede mna, wynik dostala dzis rano, czyli we wtorek) ale na szczescie negatywny, wiec odetchnelam z ulga.

Elemis to bardzo dobre kosmetyki, bardzo polecam kolagenowe serum pod oczy - nakladane pod krem na noc robi cuda. Kupowalabym je do konca zycia gdybym nie przerzucala sie na kosmetyki cruelty free.

Lip maximizer Diora mi pasuje, chociaz wolalabym gdyby byl jakis konkretny kryjacy kolor.
Nie maluje nigdy mocno oczu, ale na ustach lubie wyrazisty kolor.
Bardzo pasuja mi kryjace balsamy w tubie Clarins, o te:
https://www.myer.com.au/p/clarins-lip-perfector
Intense maple to taki codzienny kolor dla mnie, nawet intense garnet zdarza mi sie normalnie na co dzien nosic. Wszystkie kolory z tej konkretnej serii bardzo mi pasuja


Lockdown rozszerzony na dwa kolejne stany - chociaz w WA i QLD bedzie to trwalo krocej, chyba 4 dni. Ale tez mieli mniej zarazen, chyba odpowiednio 4 i 3 przypadki. U nas niestety pani premier czekala prawie 2 tygodnie z ogloszeniem lockdownu i od jednego zarazonego kierowcy taksowki doszlo do kilkuset innych zarazen, obawiam sie ze dwutygodniowy lockdown to obecnie za malo by zatrzymac rozprzestrzenianie sie wirusa.
https://edition.cnn.com/2021/06/27/a...cmd/index.html
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 08:10   #1353
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia Odpowiadając na Twoje pytanie, byłam szczepiona Pfizerem. A Ato naprawdę polecam, mają dwa lokale w różnych miejscach, Ato Ramen i Ato Sushi. I w tym drugim mniejszym OFFie byłam ostatnio w King Kong Thai Food, też mogę polecić, jeśli lubisz tego typu kuchnię


Gosia, czy kot się znalazł ? Jak tam w ogóle ? Kuba daje pospać ?


Ciepło dzisiaj ale niestety do pracy rodacy... Odliczam już do wyjazdu, 24 dni się zostały


Caffe zaglądasz czasem ? Napisz co u Ciebie
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables

Edytowane przez Wonder Woman
Czas edycji: 2021-06-29 o 08:11
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 09:36   #1354
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Cinde, wracamy w niedzielę 4.07, nocujemy u mojej przyjaciółki i w poniedziałek wylądujemy w domu. I ja, czerwony kapturek, od wtorku sobie ustawiłam pracę a zawsze pamiętałam, żeby był jeden dzień wolny... Wcale mi się nie chce pracować zaraz po powrocie.
A to się jeszcze chwile powczasujesz! I rozumiem ból związany z powrotem do pracy dzień po powrocie z wakacji - też nie raz zrobiłam ten błąd, albo byłam zmuszona

Ja zagranicą używam mojej karty Pekao (chyba jedyny polski bank, więc go wspieram) - chyba nic mi nie naliczają. Karte chyba też mam za friko.

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Widzę, ze przeszła jakaś „burza” przez forum, dziwnie mi się trochę zrobiło i mimo ze dawno się nie udzielałam a teraz tez bardzo często nie zaglądam, to swojego czasu trochę czasu na tym forum spędziłam i naprawdę dziwnie mi się tak jakoś zrobiło. Jakbym była nudna, nieciekawa, niegodna no nic, tak to czasem bywa.
Akurat w Twoim przypadku nie brałabym tego personalnie Nie sądze, że ta "burza" dotyczyła Ciebie w jakimkolwiek stopniu.

W Ato Ramen byłam . Od siebie polecam Laxmi lub Sneha Touch of India - jeżeli lubisz kuchnie indyjską. I jeszcze Kuroneko - z japońskimi potrawami. Cochise ma pyszne hamburgery. Na pierogi ruskie tylko do Cykady

Z włosami bardzo duża zmiana, wręcz metamorfoza! Ja jestem tchórz, od liceum mam, można powiedzieć, takie same włosy. Zeszłam tylko z koloru - z platyny w słoneczny blond, a ostatnio w 70% naturalne (jestem szatynką) z refleksami blond - ale bardzo stopniowo schodziłam z koloru.

Nie straszcie mnie z tą drugą dawką Ostatnio rozmawiałam z moim klientem - pierwszej dawki nawet nie poczuł, a druga go położyła na cały dzień z wysoką gorączką. Ja mam drugą 13 lipca.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Nie wpadłam na to, że ten sam model jeansów produkowany w różnych okresach będzie miał... różny skład i różne wersje Już byłam taka radosna, że oto znalazłam spodnie absolutnie idealne i nie będę musiała do końca życia szukać, a tu niespodzianka, druga para ma w składzie elastan. Cały 1%, a różnica jak o jeden rozmiar. Teraz sprawdzam ogłoszenie - jak wół było "spodnie lekko elastyczne"... Pewnie będą dobre, ale muszę je zwęzić, bo zachowują się zupełnie inaczej niż te 100% bawełny. Gdybym pomyślała, by to sprawdzić na oficjalnej stronie Levi'sa, gdzie jak oczywiście jest wersja stretch, to by nie było wpadki Póki co wrzuciłam je do pralki na 60* i liczę na cud
No wiesz, przy Twojej figurze, to miej już ten kwadratowy tyłek, wedle zasady, że wszystkiego mieć nie można, bo byś miała za dobrze . Wrzuć zdjęcie w tych spodniach jak możesz. Może nie jest tak źle. Mają bardzo fajny kolor. Zakupy super porobiłaś We wszystkim Cię widzę!

Reign, cudne zdjęcia i ta przyroda - taka inna...

A gdzie Soso zniknęła? Czyżby fikała już po górach? .

Piękna pogoda. Wstałam o świcie, bo trochę po 6-ej rano. Dziś, nieskromnie się przyznam, są moje urodziny . TŻ mnie rozpuścił od rana.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-06-29 o 11:14
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 11:25   #1355
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pol Australii ma lockdown, ludzie panikuja i dopiero teraz osoby w kazdym wieku moga sie zaszczepic, w koncu nie ma ograniczen wiekowych typu 60+ czy 50+ jak do tej pory. Wlasnie zapisalam siebie i meza na szczepienie Pfizerem na 19/07 - najblizszy mozliwy termin i najblizsza klinika - doslownie 3 budynki od domu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 12:16   #1356
lifjaa
Raczkowanie
 
Avatar lifjaa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Hohlstein
Wiadomości: 192
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Pol Australii ma lockdown, ludzie panikuja i dopiero teraz osoby w kazdym wieku moga sie zaszczepic, w koncu nie ma ograniczen wiekowych typu 60+ czy 50+ jak do tej pory. Wlasnie zapisalam siebie i meza na szczepienie Pfizerem na 19/07 - najblizszy mozliwy termin i najblizsza klinika - doslownie 3 budynki od domu.
To i tak nadal jest dość odległa data. Patrzyłaś czy w dalszych przychodniach też tak jest? o.O 19/07 to jest całkiem sporo czasu, ale z drugiej strony pewnie wszyscy od razu się rzucili na szczepienia.
lifjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 12:48   #1357
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez lifjaa Pokaż wiadomość
To i tak nadal jest dość odległa data. Patrzyłaś czy w dalszych przychodniach też tak jest? o.O 19/07 to jest całkiem sporo czasu, ale z drugiej strony pewnie wszyscy od razu się rzucili na szczepienia.
Nie chce mi sie jechac nigdzie dalej, wiec w ogole nie patrzylam na inne miejsca.
Szczepienia szczepionka Astrazeneca sa dostepne nawet na jutro, ale chcialam konkretnie Pfizera.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-29, 13:25   #1358
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzien dobry

A ja sie zaczynam denerwowac, bo czytam o czwartej fali w drugiej polowie sierpnia, akurat, jak mam leciec
Mam nadzieje ze znow mi nie kanceluja podrozy

Pozdrawiam I milego dnia


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 13:28   #1359
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Reign Pokaż wiadomość
Dzien dobry

A ja sie zaczynam denerwowac, bo czytam o czwartej fali w drugiej polowie sierpnia, akurat, jak mam leciec
Mam nadzieje ze znow mi nie kanceluja podrozy

Pozdrawiam I milego dnia


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trzymam kciuki
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 13:28   #1360
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Wonder, niestety kot się nie znalazł
A Kuba to zależy od nocy. Teraz jest przeziębiony, ma zatkany nos, to też mu przeszkadza, do tego robi po kilkanaście kup dziennie (tyle ile karmień) i pupę ma podrażnioną i przez to też płacze i chce się przytulać cały czas. Jak nic mu nie dolegało, to spał ładnie. Ale czy to reguła u niego to nie wiem, słabo się jeszcze znamy z tym małym człowieczkiem

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 13:29   #1361
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pozdrawiamy ciocie IMG_20210628_135831.jpg

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-29, 15:01   #1362
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Pozdrawiamy ciocie Załącznik 7752224

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
Ekstra Uwielbiam te oczy u dzieci
Pozdrawiam również
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 15:25   #1363
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Sliczniutenki maluszek, buziaczki

Kasztanka Dziekuje!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 15:44   #1364
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Gosiu uroczy maluch, a jaka ma bujna czupryne
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 17:03   #1365
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry

Cinde byłam pewna, że miałaś urodziny kilka mcy temu, ale khem... może to już minął rok Także wspaniałego dnia, dużo wolnego czasu w tym roku i wielu opcji na jego urozmaicenie, oddanych przyjaciół, zawsze gorzkich drinków i żeby TZ oraz Natka się dobrze chowali, a TZ dodatkowo nie wkurzał

Ato Sushi zdobyła nagrodę bodajże za najlepszą tego typu restaurację w Polsce i o ile nie lubię lokalu, bo jest mały, stolików napchane, i luksusowo jak w "apartamencie 17m2" na Mokotowie, to bez rezerwacji się nie wejdzie, a sushi naprawdę podają wyborne.

Z mojej strony mogę polecić na tym samym Wonerfie restaurację Motywy (Traugutta, pod sam koniec, obok Owoce i Warzywa). To ta, gdzie z lubością przed lockdownem chodziłam konsumowac fioletowe ziemniaki i fioletowego kalafiora z czekoladą, i nigdy nie pojawiłam się dwukrotnie z tym samym facetem
Najlepsza Napolitana za to w Forno Nero na Piotrkowskiej 79.
Podeszło mi również oryginalne, ale przaśne menu z Lepione&Pieczone, Piotrkowska 89.
Wiem też, że mamy wartą uwagi kuchnię libańską, ale niestety jeszcze tam nie dotarłam.

Na pewno polecam omijać jedzenie w Spóldzielni na OFFie, bo jest zwyczajnie niedobre (opinia moja oraz ówczesnej randki, więc to już dwie opinie). Len również niczym nie zachwyca, ot takie "jedzenie" jak w Sphinxie czy innym miejscu gdzie po prostu można zabić głód. Największą wpadkę miałam z La Vende, która to dostarczyła mi brazowe, metne pomyje bez smaku zamiast rosołu oraz odgrzewane paluszki rybne z marketu, sztuk 4, za jedyne 75zł

Reign ah jak ja bym się cudownie czuła wśród tak bujnej roślinności
Kupowanie podróbek to dla mnie taki trochę efekt... kompleksów? Potrzeba pokazania "statusu", na który de facto nas nie stać i go nie mamy... Pytanie czy taka osoba jest z tym szczęśliwa, czy ma gdzieś w tle poczucie bycia oszustem oraz związany z tym niepokój bycia zdemaskowanym. Wartościowanie się z zewnątrz to zawsze bardzo kruchy grunt. Trafimy na kogoś, kto w towarzystwie, gdzie chcieliśmy się pokazać, pozna, że nosimy podróbkę, oznajmi to głośno i

U Was to, co w Polsce oznaczane jest jako "marki premium" ma normalne ceny w stosunku do zarobków, do tego jest... sporo tańsze w przeliczeniu na złotówki niż tutaj. W Polsce taki RL czy Kors szarpie za kieszeń większość obywateli, bo na torebkę trzeba wydać 1/3 średniej wypłaty. Ostatnio czytałam, ze 42% Polaków nie wystarcza od 1 do 1. To są straszne liczby... Osób zarabiających godziwe, europejskie stawki jest jeśli dobrze pamiętam ok... 10% w społeczeństwie.

Wonder niektórym typom urody bardzo pasują włosy nie dłuższe niż do ramion. "Vintage" boby i long boby są teraz na topie Poza tym co tu się oszukiwać, większość z nas ma coraz poważniejsze rysy i te długaśne włosy już bywają nie tak korzystne jak 10-15 lat temu. Obserwuję profile salonów zajmujących się przedłużaniem i bywa, że efekt PO, gdzie 45-50latka ma romantyczne, złote loki do pasa jest po prostu kuriozalny i kojarzy się z dziewczynką idącą do komunii, a w swoich, przed metamorfozą wyglądała o niebo lepiej, a nawet młodziej, o elegancji nie wspominając. Oczywiście są też buzie, którym do 70tki będą długie włosy służyły, ale też widzę, że zazwyczaj są to fryzury max do łopatek, a nie pupy.

Kama ceny nastawione na turystów Wcale się nie zdziwię, jeśli poza sezonem lub na ichnim odpowiedniku Allegro będą o wiele niższe.
Jeszcze rok temu kupiłam sukienkę Desigual i znając ich ceny - i tak w głębokiej promocji, a w zasadzie Outlecie. Zapłaciłam za... wzór na materiale. Dzisiaj widzę, że ładniej wyglądam w tych za 40-50zł, bo służy mi bawełna i proste kroje.

Złapałam jakiś czas temu tę sukienkę w outlecie za mniej niż 1/3 ceny wyjściowej. Jestem ciekawa, czy uniosę taki gołębi kolor, bo krój powinien być cacy: https://www.na-kd.com/en/products/as...sey-dress-grey Oczywiście nie zamierzam już walczyć z wiatrakami i noszę tego typu kiecki do birkenstocków lub adidasów.

A u mnie dzień jak co dzień, obudziło mnie, urwał, sikanie Felka... Wróciliśmy z dwugodzinnego spaceru przed 4 rano, a w południe już postanowił się zlać, tylko oczy otworzył Wygryzł sobie też wielką dziurę poprzedniej nocy, próbujac usunąć dren. teraz siedzi w "kółku ratunkowym" i chyba mu ono pasuje, bo działa jak podusia turystyczna.

Odkąd mam Felicję, jestem na kociej grupie i k... ile tam @!@$#%&, że tak to określę, którzy są przeciwni kastracji zwierząt. Chyba więcej ich niż pseuduchów na grupach owczarkowych nawet. Dramat Nie wytłumaczysz takim ileset kotów może urodzić jedna kotka, a przecież każda z urodzonych przez nią kotek to kolejne setki maluchów
Tak samo jak ci co "wydadzą pieski rodzinie i znajomym, więc te pieski na pewno nie zostaną porzucone... albo zostawią sobie". Zapewne wszystkie 11, jak taki będzie miot, a to nie jest nic szczególnego nawet przy pierwszej ciąży Już widzę przeciętnego Kowalskiego dającego radę zadbać o 11 40-kilowych zwierząt, wychowac je i leczyć... Swoją drogą ogarnąć tylu "nastolatków" jednocześnie to nie jest możliwe chyba nawet dla specjalisty na etacie, który nie robiłby nic innego.

Ehh no i się zdenerwowałam, jak zwykle, kiedy wejdę na FB
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-06-29 o 17:05
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 17:07   #1366
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cześć dziewczyny )

Uff jak gorąco! Wróciłam z gór i wdzięczna jestem sama sobie, że zdecydowalam się na lot, dzięki czemu podróż z Krakowa do Gdańska była w sumie bezbolesna. Góry cudne, ale ostatni dzień był już tak gorący, że wejście na szczyty zamieniłyśmy na spacer po dolinach z hamakowaniem w mojej ulubionej Dolinie Małej Łąki (na zdjęciu moja przyjaciółka i żartobliwy komentarz mojego partnera xD) A góry tradycyjnie bardzo zielone, bardzo rześkie (o ile jesteś już calkiem wysoko :P) i bardzo puste (takze wysoko).

Zastrzezona przesyłam dużo dobrej energii

Kama trochę pechowy ten urlop, ale cieszę się, że koniec końcow nie psuje Ci to zabawy A sukienka śliczna i Ty w niej bardzo dziewczęco wyglądasz.

Co do kart to za granicą możesz płacić każdą (choć na przykład część Europy preferuje Mastercard zamiast Visy), ale skoro nie lubisz ich używac to aktywuj płatności telefonem - to tylko brzmi nieprzyjaźnie, w rzeczywistości jest bardzo proste Albo poczytaj o Twisto, bardzo popularna karta ostatnio, a rezygnacja z niej to kwestia wysłania maila.

Gosia słodki maluch Ja od swojej 4letniej siostrzenicy dostalam laurkę i muszę przyznac, ze dziewczynka jest bardzo utalentowana plastycznie <3 [#dumnaciocia]. W ogóle niesamowite jest przyglądac się bliźniakom, są tak totalnie różne!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20210628-WA0004.jpg (94,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2019_0716_00025900-01.jpg (111,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2019_0716_00040900-01.jpg (151,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2019_0716_00060100-02.jpg (138,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2019_0717_11363100-01.jpg (165,2 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2021-06-29 o 17:08
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 17:15   #1367
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Soso, piekne zdjecia
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 17:37   #1368
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Soso, pięknie

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 17:46   #1369
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani_R, ja już dawno temu usłyszałam by nie wchodzić na kocie grupy na FB, bo tam można zwariować . Dużo przepychanek słownych i agresji. Oszczędź sobie zdrowia, dobrze Ci radze

I dziękuję za życzenia!

Lokale zapisałam. Forno Nero, fakt, ma pyszną pizze

Z tymi włosami, to prawda Moja przyjaciółka obcięła sobie teraz włosy do ramion (z takich prawie do połowy pleców) - bardzo na plus, odświeżyła ją ta fryzura, zauważam to też u innych.

Ja na razie jeszcze trzymam długie, ale nie wiem jak długo. Chyba AlyArt mówiła w jednym z nagrań, że Soft Natural wyglądają najkorzystniej w długich, chyba nawet niezależnie od wieku... W krótkich włosach podobno tracimy jakąś tam "aure", i patrząc na siebie - coś w tym zdecydowanie jest

Sukienka bardzo fajna.

Soso, cudowny taki wyjazd!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-29, 18:00   #1370
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde, wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń...
Wonder, fajnie, że jesteś
Reign, nie musisz jechać na wakacje, by mieć wokół siebie egzotykę. Owszem prognozują 4 falę na sierpień, ale bez większego lockdownu.
Gosiu, rośnie pięknie, nawet jeśli wagowo nie jest idealnie.
Dziś nakarmiliśmy 10 kotów,.
Póki co mam włosy długie, jak mnie najdzie o obetne Tyle że długo się suszą same...
Soso, dawno nie było zdjęć gór.
Kasztanka, u nas po obu dawkach pfizera nie było nic poza bólem ramienia.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2021-06-29 o 18:13
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 18:00   #1371
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde, wszystkiego najlepszego

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 18:02   #1372
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Cinde, wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń...
Wonder, fajnie, że jesteś
Reign, nie musisz jechać na wakacje, by mieć wokół siebie egzotykę.
Gosiu, rośnie pięknie, nawet jeśli wagowo nie jest idealnie.
Dziś nakarmiliśmy 10 kotów,.
Dziękuję, kochana!

Dobry wynik. Z Was to są zaklinacze kotów

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Cinde, wszystkiego najlepszego

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję, Gosiu
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 18:39   #1373
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde przeoczylam! Przepraszam! Wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, 100 lat


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 18:43   #1374
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde zrobiłam zdjęcia porownawcze obu par spodni. Wrzucam jeszcze boyfriendy typu miłość bez wzajemności Spódniczkę... nie wiem czy takie kroje są dla mnie ok, czy w ogóle z nich zrezygnować. Jakby co mogę ją jeszcze oddać. Przyszły też rzeczy z outletów Allegro. Wszystko czyste, ładnie popakowane, bez wad, z dołączonymi formularzami zwrotu. Tylko u nich na aukcjach należy czytać, czy dany produkt ma jakąś plamę, bo zazwyczaj zdjęcia są tylko katalogowe. Zastanawiam się, czy zwężać czarny, asymetryczny top, czy go oddać. Brązowy i karo mi się podobają.

Co do spodni myślę nad złapaniem ich w kolanach fastrygą i sprawdzeniem, co to da. W pasie są do zwężenia, ale w biodrach leżą dobrze. Długość do wyboru, bo podwinęłam je na "28", a to są 32. Tylko musi mi się przestać kręcić w głowie. Wzięłam antyhistaminę, ale to nie to

Gosiu dużo siły, wkrótce się poznacie Kubie też nie jest teraz za łatwo, on chyba jeszcze nie bardzo widzi w tym wieku, prawda?

A lustro nie wiem ile razy poprawiałam po myciu... efekt jak widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7716_Facetune_29-06-2021-18-37-41.jpg (105,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7723_Facetune_29-06-2021-18-41-51.jpg (108,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7725_Facetune_29-06-2021-18-47-42.jpg (107,7 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7748_Facetune_29-06-2021-19-19-49(1).jpg (74,7 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7733.jpg (127,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7735.jpg (136,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7736.jpg (111,0 KB, 57 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 19:13   #1375
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama dziękuję, naprawdę miło mi to słyszeć
10 kotów, wow

Cinde życzę Ci wszystkiego najlepszego, spełniania marzeń, zdrowia, zadowolenia z otaczającej rzeczywistości, optymizmu, powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym, no czego sobie zapragniesz i zamarzysz
Lubię dzień 29 czerwca, dziś ma imieniny mój Tata i mój partner.

Soso aaaalleeee Ci fajnie

Pani Robot podobnie uważam co do długości włosów w pewnym wieku. Tzn nie sadze żeby nadeszła już moja pora ale chyba potrzebowałam odmiany bo włosy krótsze ostatni raz miałam chyba 20 lat temu i po prostu chciało mi się małej odmiany. No może nie takiej małej
No i muszę to powiedzieć, piękny dekolt ��
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables

Edytowane przez Wonder Woman
Czas edycji: 2021-06-29 o 19:15
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 19:39   #1376
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani Robot, bardzo fajne stylówki i świetnie wyglądasz
No Kubie na pewno nie łatwo. Nie widzi dobrze i w ogóle cały ten świat jest nowy, zupełnie inaczej niż w brzuchu było.


Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 19:40   #1377
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Zasnął. Mogę się napić IMG_20210629_192619.jpg

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 19:42   #1378
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde tak, Ty jestes urodzona do długich włosów
Opuszczenie kociej grupy to faktycznie dobry pomysł. Na razie nie mam do nich żadnych pytań, bo Felka jest absolutnie bezproblemowa, więc nie ma sensu się spalać. Pocieszasz mnie z tą pupą, bo to taki mój kompleks... nie dość, że szeroka, to w miarę płaska, długa i kwadratowa

Znowu się skusiłam na napoletanę, myslałam o biance, ale nie wiem ile w niej czosnku, a chodzą za mną nadal swieżo przetarte pomidory, więc jednak poszła biało-czerwona klasyka. Kolejna będzie za free, bo nazbierałam pieczatek
Wiecie, że taka pizza ma tylko 1000kcal na cały placek, kiedy zwykła aż 1500? A, że ser jest innego gatunku, to nie czuję później kamienia w brzuchu godzinami.

Wonder nie chciałam być tak zrozumiana, że to twój czas Sama np jestem typem, który może się poruszać od włosów do żuchwy do tych sięgających łopatek i ani krócej, ani dłużej.
Dziękuję za komplement

Kama a to chyba w sumie dziwne, bo trudne w schnięciu są przede wszystkim niskopory, a Ty mając loki powinnas mieć wysokopory... chociaż ja laik jestem.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 20:05   #1379
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Cinde życzę Ci wszystkiego najlepszego, spełniania marzeń, zdrowia, zadowolenia z otaczającej rzeczywistości, optymizmu, powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym, no czego sobie zapragniesz i zamarzysz Lubię dzień 29 czerwca, dziś ma imieniny mój Tata i mój partner.
Śliczne życzenia, dziękuję Ci bardzo

Cytat:
Napisane przez Reign Pokaż wiadomość
Cinde przeoczylam! Przepraszam! Wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, 100 lat
Dziękuję, Reign I daj spokój, nic się nie stało - rozumiem, że jesteś zaaferowana przylotem do kraju, a tu codziennie takie newsy, nie dziwie Ci się w ogóle i życze by wszystko poszło po Twojej myśli.

Ja myśle, że jeszcze sierpien będzie względnie spokojny i przylecisz, ale to co się będzie działo na jesieni, to już inna bajka i coś czuje, że nas znowu wyzamykają na 4 spusty.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Pocieszasz mnie z tą pupą, bo to taki mój kompleks... nie dość, że szeroka, to w miarę płaska, długa i kwadratowa
Haha, wariacie, ja nawet nie widziałam Twojej pupy, ale skoro sama tak o niej piszesz, stwierdziłam, że skoro wszystkie inne części ciała masz 10/10, to jak jedną masz 8/10, to nic Ci od tego nie będzie .

Wszystkie topy bardzo fajnie. Ze spodni wydaje mi sie, ze najkorzystniej leza te z dziurami na kolanach.

Ja dzisiaj praca, więc nie szaleje ze swiętowaniem, ale chyba wybierzemy się nad Bałtyk za pare dni, wszystko zależy od pogody.

Ava, Anglia wygrała z Niemcami - nastroje tam pewnie dobre? "It's coming home" .

Ide po herbate, tak - w te upały. Męczą mnie zatoki, być może na tle alergicznym, bo sprawdzałam, że w zeszłym roku dokładnie 1 lipca miała teleporade w tej samej sprawie. Może coś pyli. Niestety, od ok. 2 tygodni leczylam sie polsrodkami i nic... więc dzisiaj poszlam po spray do nosa ze sterydami na recepte.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-06-29 o 20:08
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 20:18   #1380
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinderella, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
Reign, trzymam kciuki, żeby nie odwołali podróży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Gosiu, śliczny chłopczyk
Soso, piękne zdjęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.