Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-09, 13:37   #1591
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

a ja siedze z prosecco, aperol+ sprite. zeby troche zmniejszyc poczucie winy - sprite bez cukru
Tak tu opisujecie ciuchy, ze idac do paczkomatu( nadrabiam zakupowe zaległosci) prawie poszłam do sh. prawie - bo zaraz było: prr...! A krzesło w garderobie rozebrane...? Nie...? no to masz sterte ciuchow, kolejnych nie potrzebujesz...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 13:39   #1592
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

U mnie argument z potrzeba zakupu ciuchow nie dziala, bo z Review to bardziej kolekcjonerstwo niz zakupy dyktowane potrzeba. Poza tym pozbywam sie wlasnie tego, co nie pasuje, a cala reszte nosze
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 14:18   #1593
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

zapisałam sie na loterie szczepionkowa, nic nie kosztuje, a zawsze jakas szansa na wygrana jest
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 14:25   #1594
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry

U nas od dwóch dni alerty RCB, strach się gdzieś dalej zapuścić na piechotę.


Kasztanka gratuluję kwalifikacji do zabiegu. To naprawdę super wiadomość!
TB mega wygodne, leciuteńkie, z ultramiękkiej skóry, ale ja mogę tylko te bez gumki z tyłu.

Kama haha, no mnie SH wciągnęły jak ta lala, ale już się robię wybredna... najpierw brałam na zasadzie "o jakie fajne ciuchy do noszenia po domu" Nakupowałam sobie pięknych, modnych marynarek z ubiegłorocznych kolekcji po 20zł, a jedną, tę najfajniejszą za 9zł
Ostro wystawiam swoje stare na Vinted, co by "krzesło" było znowu wolne. Teraz faktycznie codziennie focę. Dzisiaj się chyba nie uda, bo jest kurde czarno na dworze :/
Jak patrzę ile pieniędzy w tym utopiłam... to zaraz zajmuję myśli czym innym, bo by sobie człowiek włosy powyrywał.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-07-09 o 14:26
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 14:49   #1595
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

u mnie miescina mała to i w sh zadnych rewelacji nie ma Powinnam teraz właśnie sprzątać garderobęi zaraz pojde...ale zaczęłam serial na netflixie
Wyszczotkowałam moje koty i nawet bez Macieja - spory kociak z tego futra by wyszedł. Daje im tez paste Smila, bardzo ja lubia, nakładam na palce i kolejka sie ustawia
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 14:59   #1596
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja słyszałam o metodzie na smarowanie łapek.

U nas tych SH jest tyle, że w tydzień by człowiek nie obszedł. Ja zaglądam do 5 jak sądzę najlepszych, bo reszta jest za daleko. W całym mieście pewnie mamy ze 20 jak nic. Doszłam do wniosku, że jeśli złapię coś naprawdę super, to tez wezmę i wrzucę na Vinted, żeby moje zakupy wyszły za darmo. Np Levis'y 501 tak jak Cinde kiedyś zrobiła. Bo dorwałam w idealnym stanie, pasują na mnie, tylko coś w kroku się nie zgadza, bo to widocznie męskie Żal je było zostawić, więc przyniosłam. Niech mi marynarka się zwróci. Ktoś, kto nie ma czasu grzebać po lumpeksach będzie zadowolony tak jak ja z zamówionych 501S, że ma mega spodnie za 1/10 sklepowej ceny.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 15:21   #1597
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U nas od dwóch dni alerty RCB, strach się gdzieś dalej zapuścić na piechotę.


Kasztanka gratuluję kwalifikacji do zabiegu. To naprawdę super wiadomość!
TB mega wygodne, leciuteńkie, z ultramiękkiej skóry, ale ja mogę tylko te bez gumki z tyłu.

Kama haha, no mnie SH wciągnęły jak ta lala, ale już się robię wybredna... najpierw brałam na zasadzie "o jakie fajne ciuchy do noszenia po domu" Nakupowałam sobie pięknych, modnych marynarek z ubiegłorocznych kolekcji po 20zł, a jedną, tę najfajniejszą za 9zł
Ostro wystawiam swoje stare na Vinted, co by "krzesło" było znowu wolne. Teraz faktycznie codziennie focę. Dzisiaj się chyba nie uda, bo jest kurde czarno na dworze :/
Jak patrzę ile pieniędzy w tym utopiłam... to zaraz zajmuję myśli czym innym, bo by sobie człowiek włosy powyrywał.
Dziekuje

Ja nie wiem jak ja patrzylam na te buty, ale doslownie kazde wydaly mi sie sztywne w piecie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-09, 16:13   #1598
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

pani R, jak nie smakuje to mozna mordke wysmarowac, albo lapki, ale po co? ja wyciskam paste na palec, wolam i podbiegaja do mnie, same zjadaja i jeszcze mi palec dokladnie obliza
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 16:53   #1599
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja paste wyciskam na suchą karme - zjada z nią, tak lubi

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Oczywiscie masz calkowita racje
Poszlo kilka butelek wina i szoty sambuci za kazdy gol.
Nie wiem czy widzialas juz po meczu jak pilkarze spiewali razem z publika na stadionie "Sweet Caroline". Biedni Dunczycy nie wiedzieli o co chodzi.
Czekamy na niedziele . Już przebieram nogami.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dzisiaj przy kasie dwie panie za ladą. Jedna mnie taksowała wzrokiem i ostentacyjnie doszła drugiej mówić coś na ucho, nawet dłonią usta zakryła, a ta druga kiwała głową No dziwnie się poczułam, ale ja stojąc na kasie też komentowałam z koleżankami klientki i nie było to obgadywanie, tylko najróżniejsze uwagi. Tyle, że nie tak teatralnie.
One takie tam są - ostentacyjnie szepczą sobie do ucha. Pewnie powiedziały: "patrz jakie dziewczyna ma ciekawe i piękne oczy" , bo domniemam, że byłaś w maseczce, więc niewiele więcej widziały.

Byłam tam dzisiaj. Kupiłam t-shirt oversized - znowu majtkowy róż + takie bardzo 90's, vintage dłuższe szorty Levi's - dobrze leżą na mnie, ale są trochę obcisłe, a ja jednak lubie luźniejsze szorty, więc kupiłam z myślą, że je odsprzedam i zrobie byznes jak prawilna cebula - chyba też dzisiaj o tym pisałaś.

Kama, kociaki się cieszyły na wasz powrót? .

Kasztanko, super wieści! Trzymam kciuki by wszystko poszło po Twojej myśli i by spełniło się Twoje marzenie.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-07-09 o 16:55
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 17:41   #1600
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88799891]Kasztanko, super wieści! Trzymam kciuki by wszystko poszło po Twojej myśli i by spełniło się Twoje marzenie. [/QUOTE]

Dziekuje Teraz to juz bedzie z gorki
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 19:08   #1601
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde, to chyba tych szortów wczoraj nie było, bo szukałam Levi'sów, albo tak szukałam właśnie, że w ogóle do szortów nie doszłam Mignęły mi dwie-trzy pary tej marki, ale wszystko z niskim stanem.

Dzisiaj u mnie była dorzutka starej porcelany, ale ja i krosta na nosie postanowiłyśmy zostać w domu


Ej no jak tam człowiek i tak chodzi, ma z tego frajdę, to niech ten jeden kaszmirowy sweter zarobi zawrotne 30zł na resztę zakupów Mnie to żal nie brać... Naprawdę wolę coś wcisnąć ojczymowi jak męskie niż pozostawić na wieszaku kaszmir za dwie dychy, czy wełnę merino za dychę... nową. Toż to grzech Niech se poliester wisi. Szczególnie jak kroje są ponadczasowe i eleganckie. Albo sama latać zimą po domu, bo długość akurat za tyłek. A tak się już "wmacałam" w to szybko, że kupiłam jeden bez metek, muszę go dobrze wyprzymierzać, nowy, prosty, w kolorze nude. Taki milusi, że aż zastanawiam się, czy to nie kaszmir z domieszką angory. Oczywiście żadnego nie kupiłabym ze sklepu ze względu na sposoby pozyskiwania, ale z SH mogę.
W ogóle trafiłam na fajny, basicowy, nude sweterek z MD 55% Silk, ale wrzuciłam na wątek Kibbe i mówią, że mi w nim źle Chyba jest za miękki.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-09, 20:19   #1602
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign - leciałam LOTem, zarówno w tym roku jak i 2020 - więc tylko te linie mogę opisać. Wszystkie miejsca zajęte, pasażerowie w maseczkach - zdejmowanych tylko na czas jedzenia. Lot krótki, więc niektórzy nie zdejmowali masek cały czas. Na pokładzie dostaje się kwestionariusz do wypełnienia - kto, gdzie i z kim

Nie martw się, Polska jest od tygodnia czy dwóch zielonym krajem, będzie ok!

Lotniska generalnie wydają się dosyć opustoszałe. Przy wysiadaniu z samolotu były kontrole dokumentów szczepień i aktualnych testów, taka bramka pod roboczą nazwą przejście ekspresowe itp
Druga bramka dla osób z kwarantanną / bez testów.

Będę trzymać kciuki za twoje spotkanie z rodziną
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 21:43   #1603
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dziewczyny buziaki z Santorini hotel zrobił nam niespodziankę - w trakcie rezerwacji napisałam, że będziemy świętować urodziny mojego partnera i że fajnie byłoby gdyby mieli jakieś balony czy tego typu dekoracje. W efekcie przywitali nas balonami, świeczkami i pieknym tortem. Teraz moczymy tyłki w jacuzzi na tarasie i jest bajecznie

Reign leciałam już w trakcie pandemii różnymi liniami: lotem, lufthansą, portugalskimi i tanimi typu ryan/wizz. Jakiś taki maseczkowy reżim próbują zachować, ale w czasie lotu zwykle jest rozluźnienie, miejsca sprzedają wszystkie.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 23:46   #1604
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Soso bawcie się

Dlaczego nikt mi nie powiedział, że kota nie czesze się po brzuchu metalowym zgrzebłem?
Kot jest wściekły na mnie, ja jestem wściekła na kota i jedno z nas dwojga cierpi teraz fizycznie...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-09, 23:49   #1605
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Soso bawcie się

Dlaczego nikt mi nie powiedział, że kota nie czesze się po brzuchu metalowym zgrzebłem?
Kot jest wściekły na mnie, ja jestem wściekła na kota i jedno z nas dwojga cierpi teraz fizycznie...
1473605535_kwvaf9_600.jpg26239705_1204194396381283_7694950362977402520_n.jpg

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 00:23   #1606
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Mój Damianek taki nie był. Jego można było wszędzie i wszystko - zastrzyki, kroplówy, pazurki. Idealna kocinka. Ale słyszałam teorię, że kocury są łagodniejsze. Oczywiście nie obowiązuje to Bowiego
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 03:58   #1607
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

IMG_9717_jpg.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 04:01   #1608
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Witam Piekne Panie i zapraszam na Sauvignon Blanc

Kasztanka tak czesto o tym wspominala, ze nabylam, polubilam i kupuje juz regularnie na zmiane z chardonne i pinot grigio

Kasztanko bardzo sie ciesze, ze testowalas negatywnie i ze jestes zadowolona z wizyty w tej drugiej klinice! Bede trzymac kciuki za powodzenie operacji!

Balerinki bardzo ladne, mnie najbardziej podobaja sie te nude Tez mi sie jeszcze tak zdarza, ze kupuje dwie takie same rzeczy, tylko w innym kolorze.

Co do Tory Burch, to te balerinki sa strasznie wygodne, nie czujesz na nodze, no prawie. Tylko rozmiarowka jest jakaas nie teges, lepiej wziac troszke wieksze. Ja mam rozmiar 8 1/2, ale jak nie mam mojego rozmiaru, to biore 9, no i troszke za duze, ale ok. a tu wzielam wlasnie 9, bo nie bylo mojego i to 9 bylo w sam raz.

Zastrzezona bardzo sie ciesze, ze sie odezwalas, mysle czasem, co tam u Ciebie, czy wszystko ok. Bardzo dobrze, ze nie odpuszczasz, walcz! Tak jak pisza dziewczyny, rehabilitacje bardzo moga okazac sie pomocne.
Moj maz tez sie wzbranial, ale go zmusilam (moj maz mial problemy zdrowotne, dlatego tez byl okres, ze mniej sie udzielalam, bo bylo mi zbyt ciezko pisac, zreszta nie potrafilam, nie bylam w stanie o tym pisac) a teraz chlopak chodzi sam, bez laski, nie kustyka, kardiolog tez zadowolony, maz nie musi brac rozrzedzajacych krwi lekow, ma normal sinus rhythm, kupil sobie takie urzadzenie i z apka na telefonie sprawdza sobie ekg odetchnelam troche a mialam straszne schizy no i na szczescie ubezpieczenie wszystko pokrylo, oprocz copayu, ale to smieszna kwota w porownaniu z cennikiem za operacje

Kamlisa dziekuje, a juz mialam nadzieje, ze bede miala troche luzniej w samolocie
Wspolczulam Ci ostatnio tej sauny w pociagu, a my to teraz przezywamy w domu, popsula sie klima dzis wieczorem, maz dzwonil oczywiscie do servisu, ale dopiero jutro przyjada, poki co umieram z zagoraca.
Powodzenia z loteria!

PaniR no co za debil
no, ale na wszelki wypadek, gdybys go jeszcze miala spotkac, kup sobie to
https://images.search.yahoo.com/sear...g&action=click

Oczywiscie zartuje no, ale serio w zyciu by mi nie przyszlo do glowy, ze tacy ludzie jak on istnieja no i z drugiej strony, gdziez on sie gapi??

Cinde dziekuje no troszke sie stresuje, fakt, chyba dopiero przestane sie stresowac, jak juz bede w samolocie w drodze powrotnej
Udal sie babski wypad?

Ava dziekuje a wiesz, to akurat dzieki Tobie i PaniR, zerknelam na TB

Caffe bardzo dziekuje No wlasnie tak sie sklada, ze lece LOTem, od zeszlego roku LOT zaczal latac z Miami do Warszawy i jest to bezposredni lot. Bardzo sie ucieszylam, bo mialam dosc lotow z przesiadkami, no ale oczywiscie przez covid moj lot zostal odwolany w zeszlym roku, grr.
teeraz martwie sie tym, ze u nas w Stanach nie ma paszportu covidowego, my mamy tylko takie hmmm'kartoniki' z naszym nazwiskiem, data urodzenia, preparat jaki nam wstrzyknieto, daty i numer seryjny. no moze jest cos wiecej, ale nie chce mi sie teraz sprawdzac. Mam nadzieje,z e to wystrarczy, bo ja innego certyfikatu szczwepiennego nie mam. w dodatku nasz gubernator florydzki jest przeciw takiemu paszportowi.
Czy wy musieliscie zrobic testy, przy wlocie do Polski? bo jak sprawdzalam, my nie musimy, dopiero, jak bede wracac do Stanow, to musze zrobic covid test, nawet jesli bylam w pelni zaszczepiona. Moze na wszelki wypadek zrobie ten cholerny test przed odlotem, zeby sie nikt nie czepial w razie czego?

Soso alez Wam fajnie Wspaniale sie postarali, pewnie Twoj L. byl zachwycony
i dziekuje za odpowiedz Czyli, ze pewnie bede siedziala przy jakichs ludziach, no trudno. nie, zebym sie bala zarazy mnie chodzi wylacznie o wygode

Gosiu mam nadzieje,z e wszystko ok <3

Alez PaniR z mojego doswiadczenia, to raczej kotki sa lagodniejsze od kocurow

Anyzku mam nadzieje, ze wszystko ok! <3

Ehh dziewczyny, ale sobie nababralam...Zgodzilam sie zastapic kolezanke w weekend (ma jakis slub przyjaciolki czy cos), nie sprawdzilam doglebniej dat i wyszlo na to, ze pracuje 5 dni z rzedu To bedzie masakra (pracuje 12 h nie 8 ) na szczescie potem mam 4 dni wolnego...jesli dozyje

Slodkich snow

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2021-07-15 o 18:38
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 04:09   #1609
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Załącznik 7753162


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
minelysmy sie cudna!
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-10, 07:31   #1610
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Soso, zazdroszcze Bawcie sie dobrzze

Wpadlam tu tylko na chwile, zeby zostawic to: KLIK. Idealne podsumowanie tego, co sie u mnie w kraju obecnie dzieje. Jeszcze to: KLIK jest bardzo w punkt. Moj maz z rana podsumowal krotko sytuacje w Sydney "we're fucked" Mamy strasznie nieudolna wladze, po insta krazy obecnie mem "good morning to everyone except Gladys Berejiklian" (premier NSW) i ludzie nie zapomnieli tez tego, jak na koniec 2019 roku sytuacja z pozarami byla krytyczna, a Scott Morrison (prime minister) polecial sobie na Hawaje na kilka tygodni i calkowicie olal temat. Slynny mural "Merry Crisis" upamietniajacy tamten czas:

I troche czarnego humoru: w internetach sa zaklady na temat tego, jaki kolor Gladys bedzie miala na sobie na konferencji prasowej i jakie wiesci bedzie przekazywala publice
https://www.pedestrian.tv/online/gla...s-covid-bingo/
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 08:43   #1611
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.


Kasztanka, super wieści z konsultacji
Nie dam rady nadrobić wątku z ostatnich dni, trzymam kciuki za wszystkich potrzebujących i podziwiam zakupy
Wczoraj byłam u kosmetyczki na hennie brwi, po której tychże nie można moczyć. I oczywiście wychodząc z salonu zobaczyłam ścianę deszczu i pioruny stwierdziłam, idę, mam przecież parasolkę. Po paru metrach już żałowałam, spodnie do kolan były przemoczone i w balerinach chlupotało.. ale brwi przetrwały a tak przy okazji tematu tej wizyty, to są moje pierwsze rezerwacje przez Booksy i muszę powiedzieć, że ta aplikacja to coś w sam raz dla mnie musiałam przekładać termin i zawsze mam z tym problem przez telefon a tu idealnie mogłam sobie dopasować nową godzinę, sprawdzić, czy podjadę na czas jakimś autobusem właśnie szukam teraz fryzjera dla syna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 14:44   #1612
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Sand henna pudrowa? Robiłam ją w domu, ale za szybko mi się wymywała. Tak 4-5 dni i po efekcie, więc niezbyt mi się chce Też korzystam z Booksy od paru lat

Reign bardzo dobrze czytać o tym, że Twój mąż mimo przebytych chorób czuje się świetnie. Ale jakże by mogło być inaczej, w końcu pielęgniarka w domu

Kasztanka ludzie ratują się humorem, trochę jak u nas. Królestwo memów politycznych wśród naszego pokolenia w internecie.

Dziewczyny muszę się czymś pochwalić, choć oczywiście nie jest to pożądane zachowanie u psa i wymagałoby pracy, tylko nie wiem jak pracować z głuchym psem, będę musiała się skonsultować. Felek ma silny instynkt. Najpierw myślałam, że to problemy z agresją, ale poobserwowałam go trochę. Psy - zero reakcji, ludzie mijający nas na odległość 2-3m - zero reakcji. Jednak jeśli jakiś człowiek przechodzi blisko, zaczyna ostrzegawczo szczekać, a wczoraj na nocnym spacerze chyba nieco podpity facet prawie na mnie wlazł, nie obserwowałam psa, tylko gościa, bo był jakiś podejrzany, bardzo mi się przyglądał i nie wiem czy chciał zaczepić, czy go zniosło... Felek wpadł w furię i dobrze, że ma dmuchany kołnierz, bo gość byłby pewnie pogryziony. Skoczył mu do samego tyłka Będzie musiał w dzień nosić na spacery kaganiec, bo jak podejdzie do nas dziecko, pewnie będzie to samo - zagrożenie jest zagrożenie, nie ważne ile ma lat i czy nosi smoczek, a w nocy przynajmniej będziemy na spacerach bezpieczni. Gości w domu absolutnie nie atakuje, ja mu mogę włożyć rękę do pyska po same migdałki.
On się zachowuje podobnie do mojego Rysia, który ma cechy użytkowe - był zawsze bardzo podatny na szkolenie, czujny i mnie pilnował nawet w mieszkaniu (wspólne wizyty w toalecie ). Nero to inna bajka. On jest niby z linii wystawowej, tzn w typie. Ta wersja z pochyłą pupą. Przyjaciel wszystkich, wycałuje złodzieja, jakby mnie napadli, to by w tym czasie wąchał trawkę 20m dalej


Idę zerknąć, czy coś fajnego zostało z porcelany

Codziennie dostajemy Alerty RCB, ale dzisiaj przyszedł o jakimś facecie podejrzanym o zabójstwo... To ja już wolę burze i ulewy.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 15:14   #1613
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Soso, bawcie sie dobrze I opisz, jak Ci sie podoba Santorini...
pani R, brzuch to dla kota miejsce czułe - jedne lubia byc tam glaskane, inne zdecydowanie nie. Poza tym siersc jest tam krotsza, skora wrazliwa i jeszcze sutki...Kot moze zdecydowanie uznac szczotkowanie za nieprzyjemne i byc na Ciebie zly
Gosia, super instrukcje wynalazłas
Cinde, mysle, ze koty sie cieszyły, ale i tak z tesciami i mama były przekarmiane. najlepiej wyglada Majunia-niejadek, bo ta to taka gimnastyczka, jedzenie na koncu, ale spacery, przeciaganie sie, pindrzenie - owszem...To i linie ma kocica przyzwoita...
Reign, nie sadze, by był znowu jakis lockdown jesienia, raczej obostrzenia miejscowe, bo antyszczepionkowcy wiedza swoje...nie dadza sie wysterylizowac
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 15:28   #1614
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88798576]


Caffe, ja to przerabiałam z moją kotką, bo ona bardzo źle znosi jazde samochodem. Wszystkie te pasty uspokajające czy inne dostępne w sklepach zoologicznych preparaty robiły tyle co nic. W zeszłym roku weterynarz przepisał mi Trittico, ale to jest na recepte. Działać podziałało - przespała całą drogę.

Jedynym produktem bez recepty, który w jakiś sposób działa i na punkcie którego moja kotka (i wszystkie inne mi znane koty) szaleją, to ten spray: https://allegro.pl/oferta/beaphar-ca...waApppEALw_wcB

Trzymam kciuki za kotka - lepiej już z nim?



Nie szperałam długo, ale jak dotąd najbardziej spodobał mi się ten:
https://www.etsy.com/uk/listing/8296...search_click=1

Jakie zakupy poczyniłaś w Polsce? . Jestem ciekawa.


[/QUOTE]


Dziękuję bardzo, bardzo, bardzo za polecenie leków

Już sytuacja opanowana, mieliśmy niezły problem - początkowo myślałam że to zapalenie gruczołów, ale po kilku godzinach obserwacji (nie dał się dotknąć) stwierdziliśmy że został poturbowany przez jakiegoś psa, podejrzewaliśmy złamany ogon. Na szczęście wszystko ok, tylko ślady zębów na strasznie obolałym, kocim tyłku

Biedak niezłe się nacierpiał, mamy nadzieję że teraz będzie omijał psy z daleka - on się ich po prostu wcale nie boi, taki kozak

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Z ciuchowych zakupów najfajniejsze poczyniłam w Oysho, świetny na upały, przewiewny komplet z mięciutkiego, przewiewnego lnu i zwiewna sukienka w biało-niebieską kratkę.
Dobrze mi się sprawdzają w upały - są lekkie a jednocześnie chronią przed zmarznięciem w klimatyzowanym samochodzie czy sklepie.




caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 15:29   #1615
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani R, moze pies tylko na okreslona grupe ludzi tak reaguje?Adoptowalam ponad dekade temu starsza owczarke i ona agresywnie reagowala tylko na doroslych mezczyzn. Widac tez bylo, ze sie ich zwyczajnie bala i ten atak to forma samoobrony. Pewnie jakas trauma z przeszlosci.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 15:48   #1616
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign - tak - ja i Mała zrobiliśmy testy tuż przed wylotem, ja mam tylko jedną dawkę szczepionki, Tż pełną. Bardzo kosztowna sprawa, niestety - dodatkowo płaciliśmy za wystawienie dokumentu potwierdzającego bo online wyniki pojawiają się ze sporym opóźnieniem. Na lotnisku w Oslo i Warszawie też można robić testy, ale oczywiście długa kolejka oraz wywindowane ceny. Bez testów - obowiązuje kwarantanna, ale skoro jesteście zaszczepieni to nie macie powodów do zmartwień.

Te wszystkie zasady mogą się zmieniać z dnia na dzień, więc warto sprawdzać. Myślę że z waszymi certyfikatami nie będzie problemu na Okęciu, szybko tam i sprawnie wszystko sprawdzali.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Gosia - uśmiałam się

Wrzucisz zdjęcia maluszka?

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Reign - zapomniałam dodać - bardzo ładne te baleriny
Aż mnie ochota naszła aby przymierzyć
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 22:38   #1617
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kamlisa bardzo mi się podoba! Dużo bardziej niż myślałam ) poza Oia praktycznie nie ma ludzi, za to w Oia szaleństwo xD super pogoda, bo wprawdzie mega goraco, ale cały czas wietrznie, więc nie czuć upału. Mamy samochód, więc tak sobie skaczemy to tu, to tam wrzucam kilka zdjęć IMG_20210711_002559_202.jpgDSCF1296-01.jpgDSCF1679-01.jpgDSCF1498-01.jpgDSCF1523-01.jpg2019_0728_23492500.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 22:55   #1618
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani R, tak, henna pudrowa. Na skórze utrzymuje się ok.4 dni, na włoskach niecałe 2 tygodnie, ale ten zabieg trochę odbudowuje brwi, tak mi to przynajmniej kosmetyczka przedstawiała. Teraz widzę już nowe włoski na brwi z prześwitami i w sumie na tym efekcie wzmacniajaco- odbudowującym najbardziej mi zależy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 23:02   #1619
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Pani R, tak, henna pudrowa. Na skórze utrzymuje się ok.4 dni, na włoskach niecałe 2 tygodnie, ale ten zabieg trochę odbudowuje brwi, tak mi to przynajmniej kosmetyczka przedstawiała. Teraz widzę już nowe włoski na brwi z prześwitami i w sumie na tym efekcie wzmacniajaco- odbudowującym najbardziej mi zależy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy cokolwiek może zadziałać na porost włosów, ale jak zauważasz pozytywne zmiany to super.
W składzie brązowej jest henna, amla, indygo, czyli w sumie to co do włosów.

Soso nooo widoki do zdjęć samograj
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-10, 23:11   #1620
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Do naszej rodziny dołączyły dwie 12 tyg kotkiIMG_20210710_204148.jpg

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.