Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-08, 18:10   #31
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Abby jesteś mistrzynią nadrabiania, super, że wyjazd udany, czekamy na jakieś fotki
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:21   #32
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Abby jesteś mistrzynią nadrabiania, super, że wyjazd udany, czekamy na jakieś fotki
Jak tylko zgram z aparatu, to coś wrzucę
Choć dużo nie robiliśmy - nie chciało nam się nosić (tym bardziej na stok) - minus wielkiej lustrzanki
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:31   #33
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Żabciu chciałaś zobaczyć ubranka jakie mój tż wypatrzył dla Emilki w sh. Oto one:








__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:33   #34
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

witam

u nas ok. Ewa nie jest na szczescie jakiś "wynagającym" dzieckiem, choć tulić się k;ubi :P Z Wojtusiem - no cóż - nadal jest zazdrość ale tego sie chyba za predko nie wyeliminuje. Dziś miał bal przebieranców i został wybrany na króla balu przebrany tez był za króla :P

no i to by było na tyle na razie
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:35   #35
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Żabciu chciałaś zobaczyć ubranka jakie mój tż wypatrzył dla Emilki w sh. Oto one:








Śliczne! Szczególnie pasiak z dino


---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
witam

u nas ok. Ewa nie jest na szczescie jakiś "wynagającym" dzieckiem, choć tulić się k;ubi :P Z Wojtusiem - no cóż - nadal jest zazdrość ale tego sie chyba za predko nie wyeliminuje. Dziś miał bal przebieranców i został wybrany na króla balu przebrany tez był za króla :P

no i to by było na tyle na razie
Widziałam foto - śliczny król!
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:37   #36
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Śliczne! Szczególnie pasiak z dino


Tż go kupił, bo jest na nim zielony smok...... a Emilka ma zielony smoczek i jak go ssie, to też mówi do niej "zielona smoczyco"

A ja Twoje fotki z Zakopca widziałam na FB i mimo iż zimy nie lubię, to zazdroszcze
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:50   #37
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość

Zapewniam, że jak pogoni Cię termin, to klawiatura będzie Ci się paliła pod palcami
Wolałabym aby do tego nie doszło, bo ja nie lubię tak na szybko wolę sobie po malutku, po swojemu, nie lubię zaległości tylko ta promotorka mnie wnerwia.
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 19:00   #38
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość


Spoko Mysiu
Wyrwałam się, bo nie wiedziałam, kiedy będziesz. Dobrze, że jesteś już
dobrze zrobiłaś ja też nie do konca sądziłam , że tak szybko wróce.
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:08   #39
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Spoko Mysiu
Wyrwałam się, bo nie wiedziałam, kiedy będziesz. Dobrze, że jesteś już
Butter, a może właśnie ta ostatnia część będzie dla Ciebie szczęśliwa?
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:10   #40
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Bika świetne ciuszki

Gocha piękny ten Twój król

Mysia

Zaklepaliśmy datę i godzinę w kościele Także teraz jeszcze zaliczyć wszystkie edukacyjne rzeczy w Kościele i spokój na jakiś czas
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:22   #41
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
szalona kobieta z Ciebie
uznam to za komplement


nooo siadlam w koncu a tu zaraz trzeba isc Maje usypiac...mam nadzieje ze nie zasne

a jak Wam powiem ze zrobilam jeszcze salatke to chyba pomyslicie ze dzis calkiem na glowe upadlam co?
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 19:23   #42
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;39124715]Butter, a może właśnie ta ostatnia część będzie dla Ciebie szczęśliwa? [/QUOTE]

Mrowniko, może. Ale powiem Ci, że mimo tego, że u mnie trwa to o wieeele krócej, niż u Ciebie, ja już przestałam myśleć w kategoriach uda się/nie uda się. Jakoś tak mnie gdzieś nachodzi takie odczucie, że nic z tego nie będzie.
Jeszcze dziś kumpela wysłała mi smsa 'i co? już wyluzowałaś, czy dalej się nakręcasz?' szczerze, miałam ochotę walnąć telefonem w ścianę! I to nie dlatego, że się nakręcam, ale ta forma pytania wyprowadziła mnie z równowagi .

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Zaklepaliśmy datę i godzinę w kościele Także teraz jeszcze zaliczyć wszystkie edukacyjne rzeczy w Kościele i spokój na jakiś czas
O kurcze, to fajnie! Kiedy ??
A rzeczy edukacyjnych w kościele..nie zazdroszczę dla nas to była niezła przeprawa...
__________________

Hania


Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2013-02-08 o 19:26
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:28   #43
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Tż go kupił, bo jest na nim zielony smok...... a Emilka ma zielony smoczek i jak go ssie, to też mówi do niej "zielona smoczyco"

A ja Twoje fotki z Zakopca widziałam na FB i mimo iż zimy nie lubię, to zazdroszcze
Hehe, no jeszcze jak zrobi swoją minę "Nie dotykaj mnie" to rzeczywiście wygląda jak smoczyca

A na fb były fotki z telefonu właśnie


Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Wolałabym aby do tego nie doszło, bo ja nie lubię tak na szybko wolę sobie po malutku, po swojemu, nie lubię zaległości tylko ta promotorka mnie wnerwia.
Eee, ja też niby nie lubię, ale dopiero to dodało mi powera

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Zaklepaliśmy datę i godzinę w kościele Także teraz jeszcze zaliczyć wszystkie edukacyjne rzeczy w Kościele i spokój na jakiś czas
I która godzina?

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
a jak Wam powiem ze zrobilam jeszcze salatke to chyba pomyslicie ze dzis calkiem na glowe upadlam co?
Upadłaś!
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:29   #44
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

B]Strong [/B]ale Maja ma tę skazę i nie wiem. Na razie się wstrzymałam z rybką na kilka dni.

Gucia, Metka dodaja, aaby rodzice jeszcze działają. dzwonili do kuriera, może coś się da z tym zrobić. Przesyłka miała naklejkę i byla ubezpieczona na 5 tys, Pani z firmy kurierskiej powiedziala, że tamta firma ma wysłać skan nadania i napisać , ze nie ma roszczeń czy jakoś tak i może się uda . Trzymajcie kciuki.

aaby jestem mega zadowolona aa wiesz, wyglądałaś na tych zdjęciach jakbyś już nie raz jeździła I zazdroszczę tego wyjazdu

Kasia ja wcinam banany codziennie, ale dopiero po porodzie mi się tak zrobiło

Kotku

Bika super te ubranka. Korci mnie aby też iść. I pójdę przy najbliższej okazji. Na razie mam masę ubranek, ale jak zacznie wyrastać.

Dziś byłam u rodziców (tzn. nadal jestem ). Maja zaczęła mi wchodzić po schodach. Myślałam, ze nie da rady, a ta kurde myk i noga do góry i już jest na schodku. Weszla tak na 4 schodki i chciała schodzić, głuptasek głową w dół więc ją zdjęłam. Zdjęcie na FB wrzuciłam.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:36   #45
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Aaby mimo wszystko chciałabym na spokojnie, bo mnie to pewnie dopadłaby panika zamiast stresu motywacyjnego

Madzia
wstaw zdjęcia
o jakich zdjęciach aaby mówisz? ja nic nie widziałam
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:41   #46
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Ana zdjęcia są na FB Robiłam je telefonem więc łatwiej mi je było tam wrzucić niż tu a swoją drogą, dlaczego nie masz konta na FB??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:43   #47
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Gucia, Metka dodaja, aaby rodzice jeszcze działają. dzwonili do kuriera, może coś się da z tym zrobić. Przesyłka miała naklejkę i byla ubezpieczona na 5 tys, Pani z firmy kurierskiej powiedziala, że tamta firma ma wysłać skan nadania i napisać , ze nie ma roszczeń czy jakoś tak i może się uda . Trzymajcie kciuki.

aaby jestem mega zadowolona aa wiesz, wyglądałaś na tych zdjęciach jakbyś już nie raz jeździła I zazdroszczę tego wyjazdu
To trzymam kciuki, żeby się udało!
Dobrze, że przesyłka była zabezpieczona i ubezpieczona

Hehe, pozory To były moje pierwsze narty w życiu Ale powiem szczerze, że myślałam, że to gorsze ustrojstwo


Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Aaby mimo wszystko chciałabym na spokojnie, bo mnie to pewnie dopadłaby panika zamiast stresu motywacyjnego

Madzia
wstaw zdjęcia
o jakich zdjęciach aaby mówisz? ja nic nie widziałam
Wiem wiem Trzymam kciuki, by udało Ci się szybciej napisać
A foty wstawiałam na fb, ale takie z telefonu
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:46   #48
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Aaby a całe sprzęt i ubranie kupowaliście teraz nowe specjalnie na wyjazd? Bo ciekawa jestem ile to kosztuje. Mój mąż kiedyś jeździł ale na snowboardzie.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:52   #49
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Ana zdjęcia są na FB Robiłam je telefonem więc łatwiej mi je było tam wrzucić niż tu a swoją drogą, dlaczego nie masz konta na FB??
Bo nie chcę już kiedyś na żonkach pisałam
choć nie wiem czy pewnego pięknego dnia nie będę musiała

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość

Wiem wiem Trzymam kciuki, by udało Ci się szybciej napisać
A foty wstawiałam na fb, ale takie z telefonu

wstaw foty ja nie mam fb

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Aaby a całe sprzęt i ubranie kupowaliście teraz nowe specjalnie na wyjazd? Bo ciekawa jestem ile to kosztuje. Mój mąż kiedyś jeździł ale na snowboardzie.
Mój też jeździł i na nartach i desce - i w sumie nadal by chciał - ze mną - ale czas i kasa na razie nam nie pozwala, choć mąż to ma i deskę i strój.
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 19:54   #50
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Ana oj tam, oj tam złam się
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:10   #51
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Melduję się i ja
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:15   #52
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Aaby a całe sprzęt i ubranie kupowaliście teraz nowe specjalnie na wyjazd? Bo ciekawa jestem ile to kosztuje. Mój mąż kiedyś jeździł ale na snowboardzie.
No niestety to drogi sport
Ja ciuchy pożyczyłam od siostry, kupiłam tylko gogle. Mąż kupił cały strój (kurtka, spodnie, rękawice, gogle). Nie mieliśmy bielizny termo (tzn. mąż miał bluzkę, ale jednego dnia np. przydałby mi się dół termo). Sprzęt wypożyczaliśmy.
Gdybyśmy chcieli kupować narty i buty, to jest to wydatek ok. 1,5tys. za komplet - w promocji! (mówię o takich z dolnej półki cenowej)
Raz, że w życiu by nas nie było na to stać (mam nadzieję, że na razie ), dwa - nie wiedzieliśmy nawet, czy nas to wciągnie. Wciągnęło
4 dni jazdy - w bardzo umiarkowanej ilości, bo gdybyśmy mieli kasę, to jeździlibyśmy dużo więcej - wyniosły nas 600zł W tym ski pass, wypożyczenie i 1h z instruktorem. Więc dla nas to bardzo drogi sport.
Niemniej jednak jeśli kiedyś sytuacja nam pozwoli, chcielibyśmy jeździć z dzieckiem


Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
wstaw foty ja nie mam fb

Mój też jeździł i na nartach i desce - i w sumie nadal by chciał - ze mną - ale czas i kasa na razie nam nie pozwala, choć mąż to ma i deskę i strój.
Wstawię wstawię - tylko muszę je ogarnąć
Fajnie, że Twój mąż Cię namawia Jak będziecie mieli wolne $ (a tego Wam życzę ), to spróbuj koniecznie


---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Melduję się i ja
Hej Kochana
Jak tam sobie radzicie? Jak się czujesz w roli mamy? Jak Amelka?
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:19   #53
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Żabciu chciałaś zobaczyć ubranka jakie mój tż wypatrzył dla Emilki w sh. Oto one:








ładne ubranka
Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
witam

u nas ok. Ewa nie jest na szczescie jakiś "wynagającym" dzieckiem, choć tulić się k;ubi :P Z Wojtusiem - no cóż - nadal jest zazdrość ale tego sie chyba za predko nie wyeliminuje. Dziś miał bal przebieranców i został wybrany na króla balu przebrany tez był za króla :P

no i to by było na tyle na razie
widziałam tego małego króla ślicznie

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość


Zaklepaliśmy datę i godzinę w kościele Także teraz jeszcze zaliczyć wszystkie edukacyjne rzeczy w Kościele i spokój na jakiś czas
super, to kiedy ten piękny dzień i o której godzinie?
Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
uznam to za komplement


nooo siadlam w koncu a tu zaraz trzeba isc Maje usypiac...mam nadzieje ze nie zasne

a jak Wam powiem ze zrobilam jeszcze salatke to chyba pomyslicie ze dzis calkiem na glowe upadlam co?
bo to był komplement chciałabym mieć kiedyś tyle chęci i zapału do roboty, i jeszcze ta sałatka, nic tylko przykład brać

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Mrowniko, może. Ale powiem Ci, że mimo tego, że u mnie trwa to o wieeele krócej, niż u Ciebie, ja już przestałam myśleć w kategoriach uda się/nie uda się. Jakoś tak mnie gdzieś nachodzi takie odczucie, że nic z tego nie będzie.
Jeszcze dziś kumpela wysłała mi smsa 'i co? już wyluzowałaś, czy dalej się nakręcasz?' szczerze, miałam ochotę walnąć telefonem w ścianę! I to nie dlatego, że się nakręcam, ale ta forma pytania wyprowadziła mnie z równowagi .



O kurcze, to fajnie! Kiedy ??
A rzeczy edukacyjnych w kościele..nie zazdroszczę dla nas to była niezła przeprawa...
brak taktu normalnie, masakra, ze ludzie nie myślą wcale
Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
B]Strong [/B]ale Maja ma tę skazę i nie wiem. Na razie się wstrzymałam z rybką na kilka dni.

Gucia, Metka dodaja, aaby rodzice jeszcze działają. dzwonili do kuriera, może coś się da z tym zrobić. Przesyłka miała naklejkę i byla ubezpieczona na 5 tys, Pani z firmy kurierskiej powiedziala, że tamta firma ma wysłać skan nadania i napisać , ze nie ma roszczeń czy jakoś tak i może się uda . Trzymajcie kciuki.

aaby jestem mega zadowolona aa wiesz, wyglądałaś na tych zdjęciach jakbyś już nie raz jeździła I zazdroszczę tego wyjazdu

Kasia ja wcinam banany codziennie, ale dopiero po porodzie mi się tak zrobiło

Kotku

Bika super te ubranka. Korci mnie aby też iść. I pójdę przy najbliższej okazji. Na razie mam masę ubranek, ale jak zacznie wyrastać.

Dziś byłam u rodziców (tzn. nadal jestem ). Maja zaczęła mi wchodzić po schodach. Myślałam, ze nie da rady, a ta kurde myk i noga do góry i już jest na schodku. Weszla tak na 4 schodki i chciała schodzić, głuptasek głową w dół więc ją zdjęłam. Zdjęcie na FB wrzuciłam.
trzymam kciuki, oby udało się jeszcze coś załatwić i poprosze o zdjecie tutaj

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki, żeby się udało!
Dobrze, że przesyłka była zabezpieczona i ubezpieczona

Hehe, pozory To były moje pierwsze narty w życiu Ale powiem szczerze, że myślałam, że to gorsze ustrojstwo



Wiem wiem Trzymam kciuki, by udało Ci się szybciej napisać
A foty wstawiałam na fb, ale takie z telefonu
wklej tutaj tez zdjęcie

obejrzeliśmy film i teraz każdy swoje- ja wizaz a tz gierki
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:21   #54
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Debrah jak tam maleństwo?

aaby no to nieźle. Fajnie, ze choć Ty mogłaś strój pożyczyć.No i super, że Was to wciągnęło. Ja to bym się chciała jakąś pasją zarazić.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:37   #55
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Upadłaś!
hahaha no jak tak teraz reasumuje co ja dzis sie narobilam to faktycznie upadlam haha
Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Kotku
mowcie mi miszczu
Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Bo nie chcę już kiedyś na żonkach pisałam
kochanie ale przeciez mozesz zalozyc konto z wymyslonymi danymi i zaprosic tylko nas...wtedy nikt obcy Cie nie rozpozna a Ty bedziesz widziala rozne wiesci i dziwy na fb
ps. moje znajome n-lki tak zrobily wlasnie

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
bo to był komplement chciałabym mieć kiedyś tyle chęci i zapału do roboty, i jeszcze ta sałatka, nic tylko przykład brać
haha kochana nie ma czego zazdroscic bo taki zapal lapie mnie raz na ruski rok haha jakby lapal przynajmniej raz w tygodniu....to co innego



wlasnie popijam grzanca bo cosik mnie telepie i plecy mnie bola (czyzby mycie okien juz dawalo sie we znaki??) i ogladam jednym okiem "Kogel Mogel" uwielbiam ten film a zwlaszcza Piotrusia hahaha i tak patrze na niego i patrze i nie moge sie nadziwic co to z niego wyroslo
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:38   #56
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Mrowinko, może. Ale powiem Ci, że mimo tego, że u mnie trwa to o wieeele krócej, niż u Ciebie, ja już przestałam myśleć w kategoriach uda się/nie uda się. Jakoś tak mnie gdzieś nachodzi takie odczucie, że nic z tego nie będzie.
Jeszcze dziś kumpela wysłała mi smsa 'i co? już wyluzowałaś, czy dalej się nakręcasz?' szczerze, miałam ochotę walnąć telefonem w ścianę! I to nie dlatego, że się nakręcam, ale ta forma pytania wyprowadziła mnie z równowagi .
Nie nastawiaj się tak negatywnie Trzeba wierzyć w ten cykl, miałaś dojrzały pęcherzyk, działaliście - ja nadal trzymam kciuki
Co do koleżanki... ja już parę razy przykre rzeczy usłyszałam. Niektóre powiedziane niby żartem, inne zupełnie bezmyślnie. A wystarczyłoby pomyśleć, że skoro ludzie się starają i nadal nic, to pewnie mają problem - i jednak ugryźć się w język zanim się coś palnie
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:42   #57
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Ana, stokrotko specjalnie dla was w K.

Kotku dobrze piszesz, trzeba ci polać
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:47   #58
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
No niestety to drogi sport
Ja ciuchy pożyczyłam od siostry, kupiłam tylko gogle. Mąż kupił cały strój (kurtka, spodnie, rękawice, gogle). Nie mieliśmy bielizny termo (tzn. mąż miał bluzkę, ale jednego dnia np. przydałby mi się dół termo). Sprzęt wypożyczaliśmy.
Gdybyśmy chcieli kupować narty i buty, to jest to wydatek ok. 1,5tys. za komplet - w promocji! (mówię o takich z dolnej półki cenowej)
Raz, że w życiu by nas nie było na to stać (mam nadzieję, że na razie ), dwa - nie wiedzieliśmy nawet, czy nas to wciągnie. Wciągnęło
4 dni jazdy - w bardzo umiarkowanej ilości, bo gdybyśmy mieli kasę, to jeździlibyśmy dużo więcej - wyniosły nas 600zł W tym ski pass, wypożyczenie i 1h z instruktorem. Więc dla nas to bardzo drogi sport.
Niemniej jednak jeśli kiedyś sytuacja nam pozwoli, chcielibyśmy jeździć z dzieckiem



Wstawię wstawię - tylko muszę je ogarnąć
Fajnie, że Twój mąż Cię namawia Jak będziecie mieli wolne $ (a tego Wam życzę ), to spróbuj koniecznie


---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------


Hej Kochana
Jak tam sobie radzicie? Jak się czujesz w roli mamy? Jak Amelka?
Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Debrah jak tam maleństwo?

aaby no to nieźle. Fajnie, ze choć Ty mogłaś strój pożyczyć.No i super, że Was to wciągnęło. Ja to bym się chciała jakąś pasją zarazić.
Jak miło, że pytacie

Chyba dobrze sobie radzimy, od 3 dni nie podałam mm, tylko jedziemy na moim mleku, Mała nie narzeka to chyba jest okej
Tylko najgorzej mam jak mam jakichś gości czy coś, stresuje mnie jeszcze wychodzenie gdzieś aby nakarmić itp itd, nie wiem dlaczego. Tym bardziej, że różną ilość czasu to zajmuje - albo 10 minut albo 30.

Mała jest przekochana, nadal trochę męczy ją brzuszek (bączki) ale walczymy z tym i mam nadzieję wygramy wojnę.
Owszem, jestem zmęczona, bo opieka nad maluszkiem to na prawdę pełen etat - a Tż teraz zapracowany bardzo (także po czasie pracy) bo zmienił pracę i ma teraz też własną działalność, którą musi postawić na nogi więc większość spada na mnie. Plus to, że mam sesję na studiach właśnie

Ale kocham tą Małą szalenie, nie sądziłam, że można coś takiego czuć...
nawet jeśli oczy mam na zapałki to nie potrafię poczuć złości, conajwyżej mi pęka serce, że maluszek taki i cierpi i nie możemy wszyscy spać.

Poza tym - jestem zakochana w moim Tż, bo Małą zajmuje się kompleksowo. Zresztą, jak byłam w szpitalu to tżcik był z Nami i wszystko musiał robić przy dziecku, bo ja średnio ruchliwa po cc na początku - nauczył się w mig i zakochał w małej do szaleństwa - uwielbiam na nich patrzeć. I też duży spokój daje mi świadomość, że da sobie świetnie radę gdy ja np wyjdę na uczelnię czy coś.

Nowy wątek - nowa nadzieja, że znów będę na bieżąco ostatnio, znowu - się nie udało
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:49   #59
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Ja też się witam w nowej części.
Nawet na chwilę nie wolno Was zostawić bo już kolejna powstała =)

Zaraz w k. parę informacji ode mnie.

Co do koleżanki Shestinger, ostatnio właśnie pisałam, że wpadła, narobiła szumu i jeszcze szybciej się zmyła.

Ciekawe jak Malentffo...
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:51   #60
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 18.

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Jak miło, że pytacie

Chyba dobrze sobie radzimy, od 3 dni nie podałam mm, tylko jedziemy na moim mleku, Mała nie narzeka to chyba jest okej
Tylko najgorzej mam jak mam jakichś gości czy coś, stresuje mnie jeszcze wychodzenie gdzieś aby nakarmić itp itd, nie wiem dlaczego. Tym bardziej, że różną ilość czasu to zajmuje - albo 10 minut albo 30.

Mała jest przekochana, nadal trochę męczy ją brzuszek (bączki) ale walczymy z tym i mam nadzieję wygramy wojnę.
Owszem, jestem zmęczona, bo opieka nad maluszkiem to na prawdę pełen etat - a Tż teraz zapracowany bardzo (także po czasie pracy) bo zmienił pracę i ma teraz też własną działalność, którą musi postawić na nogi więc większość spada na mnie. Plus to, że mam sesję na studiach właśnie

Ale kocham tą Małą szalenie, nie sądziłam, że można coś takiego czuć...
nawet jeśli oczy mam na zapałki to nie potrafię poczuć złości, conajwyżej mi pęka serce, że maluszek taki i cierpi i nie możemy wszyscy spać.

Poza tym - jestem zakochana w moim Tż, bo Małą zajmuje się kompleksowo. Zresztą, jak byłam w szpitalu to tżcik był z Nami i wszystko musiał robić przy dziecku, bo ja średnio ruchliwa po cc na początku - nauczył się w mig i zakochał w małej do szaleństwa - uwielbiam na nich patrzeć. I też duży spokój daje mi świadomość, że da sobie świetnie radę gdy ja np wyjdę na uczelnię czy coś.

Nowy wątek - nowa nadzieja, że znów będę na bieżąco ostatnio, znowu - się nie udało
super, ze tak fajnie sobie radzicie, brawo dla twojego Tz

tasiu dobrze, ze jesteś
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.