Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-) - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-05, 11:18   #5011
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Ależ mnie TŻ za raz po wstaniu zdenerwował. Wie że działa na mnie jak płachta na byka "bajka" "Władcy much" a ten z rana zaczął do brzucha mówić "Dzień dobry Czesio" tym strasznym głosem tej postaci. No myślałam, że mu krzyde zdrowie, teraz jest zdziwiony ze jestem na niego zła :/
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 11:24   #5012
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez magalska Pokaż wiadomość
Trochę to dziwne uczucie ale bardzo przyjemne, a miałam się zapytać czy już nowy wątek założony bo dużo nie brakuje do 5000 postów
Czesc zastanawiałam sie gdzie Cie wywialo ;D a ruchy to fajne uczucie nie? Ja tez czuje coraz czesciej , ale nadal nieregularnie przez co oczywiscie ja panikara zaczynam sie martwic. W piatek mam połówkowe I mam nadzieje ze sie uspokoje na troche . KOCHANECZKA : bardzo Ci wspolczuje kochana , mialam identyczna sytuacja I tez w UK . Trzymam kciuki I wierze ze nie dlugo dolaczysz do kolejnego mamusiowego Watku !!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
Trele ja jestem nieślubna mama i mi z tym dobrze
Mi tez z tym dobrze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Ależ mnie TŻ za raz po wstaniu zdenerwował. Wie że działa na mnie jak płachta na byka "bajka" "Władcy much" a ten z rana zaczął do brzucha mówić "Dzień dobry Czesio" tym strasznym głosem tej postaci. No myślałam, że mu krzyde zdrowie, teraz jest zdziwiony ze jestem na niego zła :/
Hahaha moj ma manie na pingwiny z Madagaskaru , co tez mnie niezle wkurza s


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 11:36   #5013
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez Michalowa79 Pokaż wiadomość
W Maju 2012 roku urodziłam Stasia za chwilę będziemy obchodzić roczek a tu nagle spóźniona miesiączka 2 kreski na teście i poziom beta HCG 4900 - jestem w ciąży - 6 tc - w poniedziałek wizyta u gina i ostatecznie sprawdzimy czy bije tam jedno czy może więcej serduszek.
Gratuluję! Niezła niespodzianka Trzymam kciuki za wizytę, daj znać co i jak!
Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
dziewczyny mam takie pytanie tulicie sie ze swoimi tż-tami teraz będąc w ciazy ? pytam tak z ciekawosci bo moja koleżanka to odstawiła męża na cała ciażę,
Tulimy się na samym początku mieliśmy zakaz, teraz już nie. Trzeba dbać o męża

Cytat:
Napisane przez Espere Pokaż wiadomość
Byłam dziś na IP. Okazało się, że Zarodek żyje CRL 0,88 cm, ciąża wg usg określona na 7tc, ale co najważniejsze - pęcherzyk ciążowy jest już okrągły (a miał nieregularny kształt). Nie zdążyłam zapytać Pani Doktor o krwiaka, bo wciągnęła mnie do gabinetu dosłownie na minutę i uciekła odbierać poród. Mam nadal brać luteinę, tylko mam zwiększyć dawkę duphastonu na 3x dziennie i na razie odstawić Acard bo to przez aspirynę mogą być te plamienia. No i nadal mam leżeć. Ale Dziewczyny, czuję wielką, wielką ulgę. Aż wstyd przyznać się że już spisałam na straty dzielnie walczącą o życie Fasolkę
Dziękuję Wam za wsparcie, naprawdę to pomaga
Widzisz, będzie dobrze! Odpoczywaj, leż, bierz leki i musi być dobrze! Trzymam kciuki i jestem z Tobą myślami.

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
My wróciliśmy dziś z TŻ z zakupów i zaciągnęłam go na oglądanie obrączek hehe przy jego paluchach to chyba będziemy musieli mieć 2 rozmiary obrączek tzn dla mnie węższą dla niego trochę grubszą. Jedno mnie pociesza, że co do obrączek mamy z TŻ podobny gust.
My takie mamy, model jednakowy, ale u TŻ 6 mm a u mnie 5 mm – są super i jesteśmy naprawdę zadowoleni, polecam!

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Witajcie!
W nocy pojawiło się krwawienie. Dzwoniłam rano do lekarza. Miałam wziąć no spę i się oszczędzać, a jeśli krwawienie by się powtórzyło, to miałam dzwonić i przyjeżdżać. Odpukać od rana czysto, ale wiadomo, jakie myśli krążą po głowie.
Trzymam kicuki! Oszczędzaj się kochana, będzie ok!
Cytat:
Napisane przez issia88 Pokaż wiadomość
Dziękuje Wczoraj mieliśmy już taka konkretniejsza rozmowe, zrobiliśmy wstepna liste gości itp. W poniedziałek musimy podjechać do Dworu (mamy taki dwor u nas na wsi), bo TŻ chciałby właśnie tam czy maja wolne terminy w czerwcu no i do Ksiedza. Ustalilismy, ze slub w czerwcu, poki jeszcze się zmieszczę w suknie hihih
Kurcze już w czerwcu! Ale szybko! My tez ślubowaliśmy w czerwcu i była piękna pogoda i w ogóle cudnie było! Zazdroszczę Wam! Tylko załatwiania dużo i nerwów :P

Cytat:
Napisane przez lubieolowki Pokaż wiadomość
U nas niestety ustalanie terminów i wszystkiego innego zaczęło się jeszcze przed zaręczynami, ale mogę się pochwalić, że ładnie zaręczyliśmy się w zeszłą sobotę!!
GRATULACJE! U was kolejność inna ale też fajnie Jak ja bym chciała jeszcze raz włożyć białą suknię, eh…. :P

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
Badania w Uk jak juz pewnie wiecie wykonywane są dosyc pózno bo około 12 tyg, ja miałam to szczęscie ( lub wręcz przeciwnie) że badanie zostało wykonane w 9 tyg... niestety nie było mi dane usłyszec bicia serduszka mojego maleństwa, serduszko nie biło już prawdopodobnie od 7 tyg Jestem po tzw łyżeczkowaniu i staram się wrocic do rzeczywistości. Wybaczcie ale nie jestem wstanie nadrobic wszystkich waszych rozmow, życzę Wam wszystkim dużo zdrówka, szczęsliwego rozwiązania i radości z pociech
Obiecuję, że będę podczytywała i trzymala mocno kciuki za każdą z was.
Bądź silna. Bardzo, bardzo Wam współczuję, ale trzeba być dobrej myśli. Niedługo będą kolejne II krechy i zdrowa, piękna ciąża. Nie poddawajcie się kochana!
Wszystkiego dobrego

Cytat:
Napisane przez magalska Pokaż wiadomość
Witam się w 17 tygodniu ale ten czas leci
Cytat:
Napisane przez magalska Pokaż wiadomość
mam do nadrobienia z 13 stron ale nie wiem czy dziś dam radę bo taki piękny dzień i chyba dalej korzystamy z pięknej pogody
tak poza tym to maluch coraz intensywniej się rusza życzymy wszystkim mamusiom miłej niedzieli
Już niedługo półmetek! Ale numer! Jak to leci. Zazdroszczę Ci ruchów i zyczę miłego spaceru!

U nas też dzisiaj pięknie. Czujemy się dobrze i mamy dobry humor zaraz lecimy do rodziców na obiadek – uwielbiam to!
Upiekłam swój ulubiony biszkopt i zamierzam go zjeść niemal w całości heheh..
Ciekawe czy Rybka da radę założyć nowy temat. Mówiła, że jutro wraca…

Milej niedzieli mamusie!
__________________



Edytowane przez ktosiula
Czas edycji: 2013-05-05 o 11:38
ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 12:04   #5014
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Witam w ten piękny słoneczny dzień

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Ja tez mam wizyte w piatek I boje sie cholernie , zeby wszystko bylo w porzadku .. Pewnie bedzie , tylko ja sama jak zwykle sie nakrecam.

Gratuluje wszystkich zareczyn I zazdroszcze przygotowan do slubu , ja lubie tego typu akcje , zamieszanie I takie tam .. Swoja droga czy ja bede tu jedyna nie slubna mama ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie nakręcaj się bo napewno wszystko jest dobrze ! Choć ja sama przed każdą wizytą panikuje

Nie tylko Ty będziesz nie ślubną mamą, u mnie na początku była masa gadania że ślub weźmiemy itd teraz jak coś o ślubie wspomniałam to TŻ zdziwiony że o ślubie mówię. Nadal czekam na pierścionek którego też się raczej nie doczekam, bo faceci przecież mają czas na wszystko

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
Nie udzielałam się zbyt dużo na forum, nawet nie zdąrzyłam a od 25 kwietnia bałam się tu wejsc.... ;(

Badania w Uk jak juz pewnie wiecie wykonywane są dosyc pózno bo około 12 tyg, ja miałam to szczęscie ( lub wręcz przeciwnie) że badanie zostało wykonane w 9 tyg... niestety nie było mi dane usłyszec bicia serduszka mojego maleństwa, serduszko nie biło już prawdopodobnie od 7 tyg Jestem po tzw łyżeczkowaniu i staram się wrocic do rzeczywistości. Wybaczcie ale nie jestem wstanie nadrobic wszystkich waszych rozmow, życzę Wam wszystkim dużo zdrówka, szczęsliwego rozwiązania i radości z pociech
Obiecuję, że będę podczytywała i trzymala mocno kciuki za każdą z was.
Trzymaj się !

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Przekonałyście mnie, zamówiłam właśnie na allegro "W oczekiwaniu na dziecko" i "Pierwszy rok życia dziecka" wyszło mi po 40 zl za sztukę, wiec jestem20 zł do przodu
Też się chyba skuszę i sobie kupię albo zamówie

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
P.S co do ruchów, czuję,głównie wieczorem jak by to było to...takie bąbelki ale na 100% nie mam pewności.;-)
Właśnie miałam pisać że też czuję ruchy, jak się już spokojnie położe i przyłoże rekę do brzucha to czuje takie bąbelki, cudowne uczucie i jestem pewna że to maleństwo !

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez magalska Pokaż wiadomość
Witam się w 17 tygodniu ale ten czas leci

mam do nadrobienia z 13 stron ale nie wiem czy dziś dam radę bo taki piękny dzień i chyba dalej korzystamy z pięknej pogody

tak poza tym to maluch coraz intensywniej się rusza życzymy wszystkim mamusiom miłej niedzieli
Gratuluję już niedługo połowa
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 12:44   #5015
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

cześć

Cytat:
Napisane przez Azealia Pokaż wiadomość
Witajcie w 8t1d, czyli zaczęliśmy 9 tydzień tak?
Mdłości niestety nie odpuszczają, a na wieczór jest istna tragedia. Od ok 20 już nie mogę patrzeć na świat, więc leżę z zamkniętymi oczami, czasem uda się zasnąć ale zjeść nie zjem nic
boziu mam podobnie, tyle ze u mnie z poleżeniem problem bo syn mi nie odpuszcza,

Michalowa79 gratuluję,


Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
A ja juz po wizycie 30.04 jestem spokojna, usłyszałam serduszko i jakoś mi lżej
super


Messuah ja bym się chyba bała lecieć,

Espere super, że wszystko ok,

aaby o kurcze, oby krwawienie juz nie wróciło,

trzymam kciuki za wszystkie wizyty

w koncu trochę słońca
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:15   #5016
aksbarg
Raczkowanie
 
Avatar aksbarg
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 156
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość

Gratuluje wszystkich zareczyn I zazdroszcze przygotowan do slubu , ja lubie tego typu akcje , zamieszanie I takie tam .. Swoja droga czy ja bede tu jedyna nie slubna mama ?
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja też nie ślubna i nie mamy zamiaru tego zmieniać, tymbardziej ze względu na dziecko.. Jesteśmy w szczęśliwym związku ponad 10 lat.
__________________
Baby on board
TP 13. 11. 2013
http://www.suwaczki.com/tickers/oar843r85d45jgoq.png
aksbarg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:17   #5017
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Ale dzisiaj upal nad morze, wszyscy wyjeżdzają a taki skwar, że szok

Cały czas mam ochotę na samą bułkę od kebaba z sosem ewentualnie z warzywami i za każdym razem męczę tż o bułkę jak już dojada kebab, chyba ma mnie juz dość

Co do objawów, to mi zniknął ból piersi, w sumie wszystko. Mam tylko ten ból jak na okres czasami i ogólnie mdłości w pracy jak się zmęczę a nie zjem.
Mam pytanie dziewczyny, teraz mam 11tydzień i powiedzcie mi jak u Was ze śluzem? ja mam coraz więcej, aż dziwne. Ale chyba ta infekcja mi znika, bo ogólnie przez nią nie miałam, ale no dużo go
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 13:29   #5018
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj upal nad morze, wszyscy wyjeżdzają a taki skwar, że szok

Cały czas mam ochotę na samą bułkę od kebaba z sosem ewentualnie z warzywami i za każdym razem męczę tż o bułkę jak już dojada kebab, chyba ma mnie juz dość

Co do objawów, to mi zniknął ból piersi, w sumie wszystko. Mam tylko ten ból jak na okres czasami i ogólnie mdłości w pracy jak się zmęczę a nie zjem.
Mam pytanie dziewczyny, teraz mam 11tydzień i powiedzcie mi jak u Was ze śluzem? ja mam coraz więcej, aż dziwne. Ale chyba ta infekcja mi znika, bo ogólnie przez nią nie miałam, ale no dużo go
Ja tez tak mialam I teraz w 19 tyg mam nie mniej. Chyba musialam byc kolo 10-11 tydz jak mialam tak mokro ze zaczelam myslec ze moze wody plodowe mi sie sacza ?? Na szczescie lekarz w 12 tyg mi wybil glupoty z glowy I powiedzial ze widzial juz babki z bardziej obfitymi uplawami , wiec nie Wiem - Im chyba po nogach ciurkiem ciekło


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:33   #5019
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

NIE WIEM JAK ZROBIĆ KILKA POSTÓW.. ? ALE JEST NOWY WĄTEK : anoula NIECH WPISZE SIE PIERWSZA https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post40649303
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:35   #5020
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Wpisałam się do nowego wątku, więc zapraszam dziewczyny do przeprowadzki
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.