Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.12 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 13 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.13 2 4,08%
Brzuszki rosną, dzieci też a nasz wątek jest the best! Mamy V-VI 2013 cz.13 0 0%
Trzęsą się brzuszki, wychodzą pępuszki, niedługo ujrzymy maluszki. V-VI 2013 cz.13 3 6,12%
Powoli bać się zaczynamy, bo plan porodu już napisany. Mamy V-VI 2013 cz.13 0 0%
Coraz większe brzuchy mamy, ale jeszcze nie pękamy. Mamy V-VI 2013, cz.13 2 4,08%
Wielkie brzuszki już widać z dala, lecz jeszcze nie chcemy iść do szpitala. V-VI 2013 3 6,12%
Na porody już czekamy-która pierwsza? Obstawiamy! Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.13 22 44,90%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.13 10 20,41%
Porodów powoli nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.13 0 0%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.13 5 10,20%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.13 2 4,08%
Głosujący: 49. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 15:29   #4981
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Hej

Kupujecie/kupiłyście już maty edukacyjne ? Przeglądam, ale się zdecydować nie mogę...

Za to spodobał mi się ten kojec http://allegro.pl/kojec-duzy-kolorowy-super-desing-dla-dzieciaczka-i3135580372.html

Color przepiękne zdjęcia, aż żałuję, że się nie zdecydowaliśmy na 3d/4d bo teraz to już raczej za późno ?
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:34   #4982
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Kupujecie/kupiłyście już maty edukacyjne ? Przeglądam, ale się zdecydować nie mogę...
Mamy zamiar kupić, ale nie jeszcze nie wiem jaką
Za dużo tego
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:35   #4983
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hej

Kupujecie/kupiłyście już maty edukacyjne ? Przeglądam, ale się zdecydować nie mogę...

Za to spodobał mi się ten kojec http://allegro.pl/kojec-duzy-kolorowy-super-desing-dla-dzieciaczka-i3135580372.html

Color przepiękne zdjęcia, aż żałuję, że się nie zdecydowaliśmy na 3d/4d bo teraz to już raczej za późno ?

ja kupiłam taką

http://www.mothercare.com/Blossom-Fa...efault,pd.html

koleżanki bardzo chwalą matki edukacyjne ale możes zkupić później bo maluchy zaczynają się interesować ok 4 miesiąca

chyba nie jest za późno tak do 32-25 tc?
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:35   #4984
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

Ja dzisiaj po USG III trymestru wkońcu!!!

Dzisiaj mamy 30t5d
Wszystkie pomiary ,przeływy,narządy super. Wiek ciąży i wielkość dziecka się zgadza
Tymuś waży już 1620 gram czyli idealnie Lekarz daje błąd pomiaru na plus minus 237 gram

Dołączam zdjęcia naszego Tymka
A za chwilę nadrobię co się tu działo
Cieszę się, że wszystko ok
Śliczne zdjęcia


Ciekawe czy nasz pokaże w końcu jutro buźkę ?
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:36   #4985
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Koszula do karmienia x2
Zestaw nożyczki + cążki
komplet koszula +szlafrok
Komprezy jałowe 5szt
Wkłady Frida
Podkłady poporodowe bella
Majtki poporodowe jednorazowe
dzięki Właśnie pozamawiam u nich chyba większość rzeczy tylko musze spytać, jaki koszt dostawy

Zjadłam lody dość dużą porcje Jakie to pyszne, jeszcze jak się nie jadło dawno

Małej chyba też smakuje bo robi meksykańską falę:
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:37   #4986
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Bla bla bla... Chyba jakos o 18 wyjdziemy dopiero.
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:38   #4987
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hej

Kupujecie/kupiłyście już maty edukacyjne ? Przeglądam, ale się zdecydować nie mogę...

Za to spodobał mi się ten kojec http://allegro.pl/kojec-duzy-kolorowy-super-desing-dla-dzieciaczka-i3135580372.html
Ja chciałabym taką matę, której boki można postawić, żeby asekurować dziecko:
http://allegro.pl/duza-mata-edukacyj...145058807.html

Fajna sprawa, żeby asekurować malca takiego co jeszcze nie pełza ale próbuje przemieszczać na główce
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 15:38   #4988
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Justyś a ty co zamawialas u tej margot oprócz koszul??
Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Koszula do karmienia x2
Zestaw nożyczki + cążki
komplet koszula +szlafrok
Komprezy jałowe 5szt
Wkłady Frida
Podkłady poporodowe bella
Majtki poporodowe jednorazowe
Do mnie dzisiaj przyszła koszula i szlafrok od margot i szału nie ma Dużo lepsze na żywo są te koszule => http://allegro.pl/koszula-nocna-do-k...149479441.html
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:39   #4989
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
ja kupiłam taką

http://www.mothercare.com/Blossom-Fa...efault,pd.html

koleżanki bardzo chwalą matki edukacyjne ale możes zkupić później bo maluchy zaczynają się interesować ok 4 miesiąca

chyba nie jest za późno tak do 32-25 tc?
Fajna, taka prosta, bo te zbyt kolorowe mnie przerażają Kupuję wszystko naraz póki kasa z ZUSU jest na koncie

Hmmm... to chyba zadzwonię do gina w Siedlcach i się umówię


Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Mamy zamiar kupić, ale nie jeszcze nie wiem jaką
Za dużo tego
Dokładnie A ja jeszcze taka wybredna
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:41   #4990
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Wróciłam...jest lepiej!
Mogę chodzić ale mam się oszczędzać. Mała już tak nie naciska. Ale podczas badania mi chyba coś podrażniła bo poszło trochę śluzu jakby z krwią ale nic nie powiedziała wiec myślę, że ok.

Na usg mała waży już 1500g i podobno jest śliczna ( ja nic na tym jej usg nie widzę ). Leży głową w dół tak jak leżała. Zrobiła mi ktg bo chciała sprawdzić czy nie ma skórczy i wyszło, że nie wiec jest dobrze. Kolejna wiztyta 25 kwietnia a usg 3 trymestru 10 kwietnia.
Dziękuję wam za kciuki.

Aha i nospe zmniejszyła mi do 2x1 a magnez zostaje 3x1
Cieszę się, że wszystko ok
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:42   #4991
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Fajna, taka prosta, bo te zbyt kolorowe mnie przerażają Kupuję wszystko naraz póki kasa z ZUSU jest na koncie

Hmmm... to chyba zadzwonię do gina w Siedlcach i się umówię

też mi się podoba a kupiłam ją przy likwidacji mothercare w krakowie za 80 zł (zamiast 280:P)
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 15:42   #4992
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Do mnie dzisiaj przyszła koszula i szlafrok od margot i szału nie ma Dużo lepsze na żywo są te koszule => http://allegro.pl/koszula-nocna-do-k...149479441.html
Ja normalnie koszul nie używam a te kilka dni to jakos. Ta od tego kompletu rzeczywiście duża jest.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:43   #4993
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
to chyba jedyny temat o który wypytywałam wszyskie już rodzące jakie znam bo obawiam się że u mnie to będzie "niekończąca się historia". No i niestety to zależy od kobiety. Najkrócej usłyszałam że 3 dni, najdłużej 4 tygodnie.
Ja to się bardziej boję tego dyskomfortu podczas połogu niż samego porodu.
O to ja zamówiłam 6 paczek ( dziś przyszły) tych Bella dla mam. W każdej paczce zaledwie 10 sztuk, ale liczę, że wystarczy na to najmocniejsze krwawienie.

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
JA też biorę i jakoś nie wierzę, że małej to szkodzi. Jakby tak było to daliby nam coś innego.
Moja mama całą ciążę z bratem brała i nic mu nie jest poza tym, że w głowie pusto ale to na pewno nie od nospy.
.


Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
ja mam fazę na arbuza wczoraj przytachałam 5kg z biedry i pożeram szczęśliwa
Arbuzik, jak to cudnie, że przypomniałaś mi o tym owocku, muszę kupić

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hej
wczoraj po wizycie u gina już nie wchodziłam na wizaż, więc teraz opiszę jej przebieg:
- było nawet miło
- gin pobrał mi wymaz na paciora
- szyjkę mam znacznie skróconą
- rozwarcie na 1 palec

za 2 tyg- czyli 17 kwietnia kolejna wizyta

miał zrobić USG, ale wykorzystał fakt, że w szpitalu miałam robione, więc podobno zrobi mi za 2 tygodnie

oczywiście dalej mam brać feno i luteinę ... no i leżeć

----
a teraz spróbuję Was troszkę ponadrabiać
O to leż grzecznie faktycznie, lepiej by się na razie to rozwarcie nie powiększało, ale dobrze, że z dzieciaczkiem wszystko ok

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
cześć
uwaga, będę jojczyć.... wczoraj wieczorem się trochę zestresowałam i dalej nie w sosie wstałam. na podpasce (skończyły mi się wkładki) mam jakieś dziwne bardzo bladoróżowe plamy, ale u źródła sprawdzam od wczoraj i nie ma nic, oprócz normalnej wydzieliny żółtawej, ki pieron
po świętach mam cały czas spięty brzuch, leżę i leżę, mam nadzieję, że nie zaszkodziłam sobie tym świętowaniem...dziś brzuch niby miękki, ale pobolewa w krzyżu i nie tak jak zwykle...wstałam dopiero pół godziny temu więc czekam na rozwój wydarzeń.
od dwóch dni Helenka się tak mało rusza też nie wiem o co kaman, wczoraj przed zaśnięciem musiałam popukać do niej, w końcu się obudziła na chwilkę...
Już widziałam, że dziewczyny pisały byś może skonsultowała się z lekarzem, ja też chyba jestem za.
A apropo twardnienia brzucha w święta to może jakaś pogoda na to była czy coś?Bo ja też miałam jak kamień prawie non stop.

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Witam się powizytowo....

Pakujemy się do szpitala. Szyjka się skraca, ale trzyma, ale skurcze są niepokojące.
Zapewne coś mi się tam uda Was podczytać i napisać
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące w niedługim czasie i oby się szyjki nie skracały
To szybkiego powrotu do domku życzę

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się, jaki wziąć rozmiar koszul do szpitala, jeśli teraz mam w obwodzie brzucha 103 cm. L czy XL??
Ja bym brała L

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość

pępek nie musi Ci wyjść, mój raczej nie wyjdzie, bo mam jeden z tych wklęsłych, mi się wydaję, że wychodzą te bardziej wypukłe z supełkiem w środku ale może się mylę
No właśnie, a może nie wyjść? Ja zauważyłam, że mój cały czas wklęsły, ale ale....mniejszy tzn. ta dziurka w środku mniejsza i się zastanawiam czy jeszcze wyjdzie czy nie.

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

Ja dzisiaj po USG III trymestru wkońcu!!!

Dzisiaj mamy 30t5d
Wszystkie pomiary ,przeływy,narządy super. Wiek ciąży i wielkość dziecka się zgadza
Tymuś waży już 1620 gram czyli idealnie Lekarz daje błąd pomiaru na plus minus 237 gram

Dołączam zdjęcia naszego Tymka
A za chwilę nadrobię co się tu działo
Ale cudne zdjęcia Śliczny.
Tylko mnie utwierdziłaś w tym, że jak na kolejnym USG z III trymestru mój Żłośliwiec znów zakryje buźkę to idę na prywatną wizytę by go podejrzeć

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Wróciłam...jest lepiej!
Mogę chodzić ale mam się oszczędzać. Mała już tak nie naciska. Ale podczas badania mi chyba coś podrażniła bo poszło trochę śluzu jakby z krwią ale nic nie powiedziała wiec myślę, że ok.

Na usg mała waży już 1500g i podobno jest śliczna ( ja nic na tym jej usg nie widzę ). Leży głową w dół tak jak leżała. Zrobiła mi ktg bo chciała sprawdzić czy nie ma skórczy i wyszło, że nie wiec jest dobrze. Kolejna wiztyta 25 kwietnia a usg 3 trymestru 10 kwietnia.
Dziękuję wam za kciuki.

Aha i nospe zmniejszyła mi do 2x1 a magnez zostaje 3x1
super, oszczędzaj się.

Walczę dziś dziewczyny z T-mobile. Zrobili mnie w konia. Tydzień temu zaniosłam im mój tel.do naprawy w ramach ubezpieczenia ( mam takie ubezpieczenie wykupione dodatkowo dzięki któremu w trakcie trwania umowy po kradzieży telefonu dają mi nowy + gdy w telefonie coś się zepsuje i gwarancja tego nie obejmuje lub jest po terminie to oni to i tak na swój koszt naprawiają). No i przy okazji, że kończyła mi się umowa Pani mnie namawiała na przedłużenie. Ja nie chciałam bo mówię, że wtedy mi telefonu w ramach ubezp.nie naprawią i przyjdę za tydzień czy dwa po nową umowę jak tel. będzie naprawiony. Pani mnie jednak zapewniła, że spokojnie moge podpisywać bo naprawią. I co!!!??? Podpisałam, dziś odbieram tel.z salonu a tam napisane, że odmowa naprawy bo GWARANCJA tych napraw nie przewiduje, więc ja mówię, że to miało iść na ubezpieczenie, nie gwarancję, a oni mi na to, że "ojejku to źle zaznaczył konsultant, a teraz nic nie zrobią bo już mam ubezpieczenie na nowy telefon"!!!!! No wkułam się mocno i napisałam reklamację. Zobaczymy co dalej.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:43   #4994
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Ja normalnie koszul nie używam a te kilka dni to jakos. Ta od tego kompletu rzeczywiście duża jest.
Komplet od margot akurat do porodu a potem do kosza
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:43   #4995
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
A wy znów o lodach
Ja to bym zjadła sorbet truskawkowy, ale nie mam. Najlepiej grycan.
ja mam koktajl truskawkowy

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hej

Kupujecie/kupiłyście już maty edukacyjne ? Przeglądam, ale się zdecydować nie mogę...

Za to spodobał mi się ten kojec http://allegro.pl/kojec-duzy-kolorowy-super-desing-dla-dzieciaczka-i3135580372.html

Color przepiękne zdjęcia, aż żałuję, że się nie zdecydowaliśmy na 3d/4d bo teraz to już raczej za późno ?
Ja nie kupiłam, póki co się wstrzymuję bo koleżanka coś mówiła, że mi da

Co do 3D to istnieje ryzyko, że teraz mało co zobaczycie


Nie mogę zobaczyć tych Waszych mat na all bo mi nie działa
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:44   #4996
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się, jaki wziąć rozmiar koszul do szpitala, jeśli teraz mam w obwodzie brzucha 103 cm. L czy XL??
ja wole luźniejszą, dlatego teraz kupiłam L i XL bo nie wiem która będzie lepsza
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:44   #4997
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ja chciałabym taką matę, której boki można postawić, żeby asekurować dziecko:
http://allegro.pl/duza-mata-edukacyj...145058807.html

Fajna sprawa, żeby asekurować malca takiego co jeszcze nie pełza ale próbuje przemieszczać na główce
Mi też się takie podobają, tylko żeby nie była taka oczoje**a


Ale słodka mata dla dziewczynki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 91010.jpg (27,7 KB, 15 załadowań)
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:44   #4998
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
dziwne:/ u nas się wgrywa w system pracę i daje 2 kopie
Jak broniłam magistra na Uniwersytecie też tak miałam, ale na licencjacie nie mieliśmy USOSa, wszystko papierkowo się odbywało, indeksy, jakieś kartki z ocenami do dziekanatu itp. Pracę oddawałam w twardej oprawie, miękkiej i na płytce. Oni zgubili to w miękkiej okładce razem z płytką temu taki raban. A ta w twardej pewnie gdzieś leży, ale nie chce się im przepisywać.
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:45   #4999
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Nowy wątek!
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 15:46   #5000
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Zapraszam do części 13

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=685962

KONIEC !!!
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:46   #5001
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

Ja nie kupiłam, póki co się wstrzymuję bo koleżanka coś mówiła, że mi da

Co do 3D to istnieje ryzyko, że teraz mało co zobaczycie


Nie mogę zobaczyć tych Waszych mat na all bo mi nie działa
No właśnie jest takie ryzyko...

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
też mi się podoba a kupiłam ją przy likwidacji mothercare w krakowie za 80 zł (zamiast 280:P)
Zazdroszczę, że trafiłaś na tą likwidację
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:47   #5002
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość

No właśnie, a może nie wyjść? Ja zauważyłam, że mój cały czas wklęsły, ale ale....mniejszy tzn. ta dziurka w środku mniejsza i się zastanawiam czy jeszcze wyjdzie czy nie.
jasne, że może nie wyjść
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:53   #5003
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Walczę dziś dziewczyny z T-mobile. Zrobili mnie w konia. Tydzień temu zaniosłam im mój tel.do naprawy w ramach ubezpieczenia ( mam takie ubezpieczenie wykupione dodatkowo dzięki któremu w trakcie trwania umowy po kradzieży telefonu dają mi nowy + gdy w telefonie coś się zepsuje i gwarancja tego nie obejmuje lub jest po terminie to oni to i tak na swój koszt naprawiają). No i przy okazji, że kończyła mi się umowa Pani mnie namawiała na przedłużenie. Ja nie chciałam bo mówię, że wtedy mi telefonu w ramach ubezp.nie naprawią i przyjdę za tydzień czy dwa po nową umowę jak tel. będzie naprawiony. Pani mnie jednak zapewniła, że spokojnie moge podpisywać bo naprawią. I co!!!??? Podpisałam, dziś odbieram tel.z salonu a tam napisane, że odmowa naprawy bo GWARANCJA tych napraw nie przewiduje, więc ja mówię, że to miało iść na ubezpieczenie, nie gwarancję, a oni mi na to, że "ojejku to źle zaznaczył konsultant, a teraz nic nie zrobią bo już mam ubezpieczenie na nowy telefon"!!!!! No wkułam się mocno i napisałam reklamację. Zobaczymy co dalej.
Jak rozmowę miałaś nagrywaną to może przejść, ale jak nie to pewnie nic nie zdziałasz.
Ja kiedyś walczyłam z Orange, wzięłam od nich jakiś pakiet na telewizję a chciałam tylko Internet. Babka mi wpierała przez telefon, ze to taki gratis do Internetu i pakiety całkowicie darmowe. Fajne programy itp. na 24 miesiące to się skusiłam, ale kilka razy pytałam czy przez cały okres umowy za darmo. To zarzekała się, że tak. Po 7 miesiącach przychodzi mi rachunek 100 wyższy prawie niż wcześniejsze. No i okazało się, że te pakiety przez pół roku za darmo a po pół roku opłata koło 90 zł. Najciekawsze, ze umowę można rozwiązać do 6 miesięcy. Napisałam pismo na 2 strony, nawrzucałam im, że zdobywają klientów nieuczciwie, płacą konsultantom od podpisanej umowy i oni wciskają kity, żeby podnieść sobie pensję a potem klient musi się mordować i pisać pisma.
Wyszło na to, że oddali mi kasę z kilku miesięcy, bo oprócz opłaty za pakiet niesłusznie miałam jakieś ubezpieczenia naliczane i pięknie przeprosili. No ale kanały zabrali.
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 16:28   #5004
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Zaciskamy mocno nóżki, jeszcze nie czas na maluszki. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość


Oczko ja w końcu wzięłam ten organiczny
chyba lepszy będzie ten Twój organiczny ja nawet nie zwróciłam uwagi kupując trudno, zużyjemy i kupię drugi, w ogóle muszę po porodzie wkręcić się w tajniki olejowania

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość

Zamówiłam niezbędne rzeczy u gapa_kids Mam nadzieje, że mnie nie zrobią w bambuko bo dogadałam się poza allegro. Dla wszystkiego zamówiłam najdroższą rzecz (nianię elektroniczną) przez allegro żeby w razie czego wystawić negatywa mieć i gwarancję. Wyszło mi 560 zł za wszystko więc trzymam maile (dowody w razie biedy). Teraz czekam na paczkę i prawie całą wyprawkę (oprócz kosmetyków i termometru) będę miała ogarnięto z grubsza
Kosmetyki kupię bliżej porodu i termometr też. Mam już wybrany, ale lepiej mieć jak najdłużej gwarancję.
na pewno z zamówieniem wszystko będzie OK, ja robiłam zamówienie na 320 zł i miałam darmową przesyłkę, wylicytowałam tylko proszek za 82 zł, resztę poza aukcją oni mają milion pozytywnych komentarzy i zero negatywów są sprawdzeni

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Oczko na bank kupowała tam coś Lublana, napisz do niej pw i nie wiem czy Can też czasem nie robiła tam zakupów też wal na pw bo ostatnio mało zagląda
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość


Niestety nie zamawiałam nigdy z wysyłką do Polski... Ale pamiętam, że Lublana pisała, że jak zamawiała to szybciutko dostała przesyłkę (dużo szybciej niż było napisane na stronie). Co do kosztów przesyłki to zawsze możesz w koszyk powrzucać na próbę i zobaczyć jaką Ci kwotę przesyłki wygeneruje.
dzięki za odpowiedzi
Ash- no właśnie chyba nie mogę wrzucić do koszyka, bo nie mam tam konta

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
n



ja zamawiałam z amazon.de bazę do isofix, płaciłam 5 euro za wysyłkę (ciężka jest) czekałam 3 dni
o to szybko i tanio dużo zaoszczędziłaś na tej bazie?
kurczę chyba będę musiała założyć konto, żeby przekonać się ile by kosztowała moja przesyłka
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.