Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: VI część wątku wrześniówek i październikówek będzie nosić nazwę:
Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VI 37 64,91%
Dzidzia w brzuszku wierci się każda mama cieszy się! Mamy IX-X 2013, cz. VI 12 21,05%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. VI 8 14,04%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-16, 18:40   #31
kropla_deszczu
Zadomowienie
 
Avatar kropla_deszczu
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 096
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

i się powtóezę również

dziewczyny powiedzcie mi co to za wózki kupujecie? Ja chciałam ma początku bebetto - ale koleżanka mi powiedziala, że się sypią szybko :-/ teraz myślę o tako, ale czytam że dużo z Was decyduje się na buzzy...ja już sama Nie wiem :-(

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
Miałam różne pomysły, ale po wizycie w kilku sklepach zostajemy przy xlander xmove. Mąż jak go chwycił to nie chciał puścić
hmmm xlandery to chyba nie moja półka cenowa - rodzice mi obiecali, że dadzą na wózek ale tak z 1500zł, ja mogę coś dorzucić ale to też bez szaleństwa....


Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Kropla deszczu,a myslałam o bebetto!
Teraz na tapecie Tako Laret. Najchętniej w wersji Polka dots
to są wózki z tymi kółkami nieobrotowymi? kurde też mi się widzą, ale jak sobie pomyślę że mam później po ulicy się z tym tarabanić to chyba nie...bo to samo nie skręca, trzeba przestawiać

myślalam, że to taki stylizowany na retro ale już wiem, że to taki w kropeczki ładny jest!
__________________
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
08.09.12 ŻONA
07.08.13 MAMA

Uganiamy się za uniesieniem takim, przy którym wszystko inne blednie...

Edytowane przez kropla_deszczu
Czas edycji: 2013-04-16 o 18:43
kropla_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:41   #32
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Ladan a mi się chyba jakieś love od Ciebie włączyło- mój Mikuard małe łapki

Ladan, Misia
jestesmy w 3 największych gaduł
zarazam dobra energia
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:44   #33
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Ladan a mi się chyba jakieś love od Ciebie włączyło- mój Mikuard małe łapki

Ladan, Misia
jestesmy w 3 największych gaduł
co to jest mikuard?
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:47   #34
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
i się powtóezę również

dziewczyny powiedzcie mi co to za wózki kupujecie? Ja chciałam ma początku bebetto - ale koleżanka mi powiedziala, że się sypią szybko :-/ teraz myślę o tako, ale czytam że dużo z Was decyduje się na buzzy...ja już sama Nie wiem :-(
ja w 99% zdecydowana jestem na jane rider.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:47   #35
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:50   #36
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Kropla deszczu, nieobrotowe? O matko, przegapilam taki "szczegół"?!?! Muszę doszukać info...
A kropeczki cudne są czarne na białym tle, białe na czarnym i białe na beżowym.
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:50   #37
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Nadrobiłam, nowy wątek jest, dziecko bawi się ciuchcią, idę obierać ziemniaki!
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 18:51   #38
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Odp: Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Kropla deszczu, nieobrotowe? O matko, przegapilam taki "szczegół"?!?! Muszę doszukać info...
A kropeczki cudne są czarne na białym tle, białe na czarnym i białe na beżowym.
A mozna wiedziec w jakim wozku? Lubie kropeczki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:51   #39
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Ja juz po wizycie! Dziecie mialo nas w nosie i spało sobie z reka na czole jak na hawajach hihi... Nie pokazalo co ma miedzy nogami, ale idziemy za 2 tygodnie podgladac na innym sprzecie. Nawet szturchanie nie pomoglo, ale widzielismy kregoslup, paluszki u rak i jak rusza zuchwa


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:52   #40
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Witam sie w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
Doczytałam już starych postach, fajna wizyta hehe. To się nazywa szok kulturowy Położna będzie Ci pewnie słuchać Dopplerem serduszka, Mi szukała ale nie dała rady ale to był dopiero 11 tydzień, teraz na pewno byłoby słychać.

Co do kasy to z tego co się orientuję jeśli zwolnisz się sama to masz chyba 2 albo 3 miesiące karencji, w których nie dostajesz kasy. Mowa tu o zasiłku dla bezrobotnych, ale to i tak 62 procent zarobków.
Doradzałabym Ci
1. Iść na chorobowe (sykemelding) płatne 100 procent zarobków, nieważne jaką masz umowę. Ale pierwsze dwa tyg płaci ci pracodawca a potem NAV. Z tym jest trochę zachodu po te zwolnienia najczęściej w ciąży wystawiają na 2 tyg i potem trzeba donosić a w Navie jak wiadomo lubią różne rzeczy gubić i wiele różnych historii już słyszałam No a główny warunek jest taki, że w Norwegii żeby dostać chorobowe trzeba być chorym ciężko wydębić l4 bo ciąża. Ale można próbować No i l4 wystawia tylko lekarz, nie może być położna

2. Możesz postarać się o taki zasiłek ciążowy na jakim ja jestem (svangerskapspenger), wypłacany zdrowym kobietom, które mają zbyt ciężką lub szkodliwą dla swojego stanu pracę. Też 100 procent zarobków, warunek jest taki, że Twój pracodawca nie może dać ci lżejszej pracy. Może to wypełnić położna albo lekarz. Ja powiedziałam, że mnie po pracy bolą plecy, godziny pracy bardzo mnie męczą i swędzi mnie skóra od środków chemicznych. To wystarczyło. Dysponuję odpowiednim drukiem który możesz dać położnej jeśli będziesz zainteresowana

Oba przypadki wliczają się do naliczania macierzyńskiego. Osobiście uważam, że jak można wystarać się o chociąż kilka tysiaczków miesięcznie to trzeba próbować

ta druga opcja byłaby rewelacyjna. Bo taka prawda, że ta praca to i chemiczne płyny, się wdycha to dziadostwo, ciężko jest. Tylko, że ja tą wieczorową pracę na umowę wykonuję w max 45 minut bo mam placone za robote a nie za godzinę. Ale to chyba nie robi?:P musze sie postarc:P słaba jestem w ściemnianiu, bo nic mi nie jest tak naprawde, ale musze coś wymyślec.. a powiedz mi czy jak mi polozna to wystawi to szef musi mi coś placic? czy nav wszystko placi? I czy szef może sobie zatrudnic od razu kogos na moje miejsce? Bo sama tam pracuję. I jak pojde na jakies zwolnienie to musi ktoś zacząć pracować. Ja mam koleżankę co jest na to chętna.
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:53   #41
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Pszczoua, na pewno w Tako model Laret i Perso mają kolorystykę "Polka dots"
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 18:55   #42
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Kaśka, dziwaku, lodów nie lubić

No w końcu jakiś nie wiejący-sandałem temat. Już tak przywykłam do tych rymowanek- nawet podczas podczytywania obcych wątków, że zaraz chyba poskaczę z radości ze u nas jakiś słiit rymik zawitał
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:56   #43
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

A ja właśnie wróciłam z lodów Wybraliśmy się z mężem, ale że u mnie w mieścinie wszystkie lodziarnie były zamknięte, to kupiliśmy lody w sklepie i zjedliśmy je na budowie- naszej
Już zaplanowałam gdzie będzie pokoik Dzidziusia i uświadomiłam męża, że do tej pory będziemy dzieci robić póki nie strzeli w córkę hehe
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:58   #44
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

witam się i ja w nowej części wątku
ewuszkaaa czyli twoja dzidzia tak uparta jak moja który to już tydzień?Ja już wykąpana, obiad na jutro zrobiony ,dwa prania zrobione trzecie czeka na jutro, chłopaki śpią Adi padł przed tv pierwszy raz odkąd się urodził i to o 19:20 Napakowałałam sie tabletkami i biorę sie za przygotowanie do szkoły mam nadzieję że te nieprzyjemności z brzuchem szybko miną

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam z lodów Wybraliśmy się z mężem, ale że u mnie w mieścinie wszystkie lodziarnie były zamknięte, to kupiliśmy lody w sklepie i zjedliśmy je na budowie- naszej
Już zaplanowałam gdzie będzie pokoik Dzidziusia i uświadomiłam męża, że do tej pory będziemy dzieci robić póki nie strzeli w córkę hehe
Lody Mój tż sam mi mówił że jak nie teraz to może za 3 razem
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:59   #45
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Znlazłam, obrotowe kóleczka Uff ale i tak nei wiem co robić...
Za jakies 800 zł używany wózek to chyba nie taka rewelacyjna cena?
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:00   #46
kropla_deszczu
Zadomowienie
 
Avatar kropla_deszczu
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 096
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Kropla deszczu, nieobrotowe? O matko, przegapilam taki "szczegół"?!?! Muszę doszukać info...
A kropeczki cudne są czarne na białym tle, białe na czarnym i białe na beżowym.
mają obrotowe ja gupia pomyliłam go z innym wózkiem już poedytowałam post, ale chyba za późno

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
ja w 99% zdecydowana jestem na jane rider.
ah ten wózek to też nie mój przedział cenowy
__________________
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
08.09.12 ŻONA
07.08.13 MAMA

Uganiamy się za uniesieniem takim, przy którym wszystko inne blednie...
kropla_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:01   #47
shure
Zadomowienie
 
Avatar shure
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 525
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Jestem i ja wiedzialam ze nie wytrzymacie i dobijecie w piorunujacym tempie do nowego watku
__________________
Julek 18.09.2013




[*]
shure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:03   #48
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Ja juz po wizycie! Dziecie mialo nas w nosie i spało sobie z reka na czole jak na hawajach hihi... Nie pokazalo co ma miedzy nogami, ale idziemy za 2 tygodnie podgladac na innym sprzecie. Nawet szturchanie nie pomoglo, ale widzielismy kregoslup, paluszki u rak i jak rusza zuchwa


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super, że z Dzidzią wszystko dobrze
Następnym razem się ujawni pewnie

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
(...)
Lody Mój tż sam mi mówił że jak nie teraz to może za 3 razem
Zjadłam dzisiaj 3 lody
I mam małe wyrzuty sumienia
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:04   #49
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Pszczoua, na pewno w Tako model Laret i Perso mają kolorystykę "Polka dots"
no fajny jest
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Kaśka, dziwaku, lodów nie lubić
no nie lubię, ale w ciąży widzisz-nawracam się
Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Już zaplanowałam gdzie będzie pokoik Dzidziusia i uświadomiłam męża, że do tej pory będziemy dzieci robić póki nie strzeli w córkę hehe
chyba tez mu tak powiem ale on twierdzi, że za drugim córa będzie- może się skuszę
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 19:05   #50
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Melduję się!

Mnie przerażają te zakupy.
Mam już spis od Tancerki ale jeszcze brakuje mi takiego ile czego kupić z ciuszków w poszczególnych rozmiarach. Widziała to któraś z Was?

A co do wózka to ja już nie wiem.Ciągle się zastanawiam jaka cena za wózek jest optymalna? Żebym miała dobry wózek, a nie przepłaciła

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Kaśka ja na tym zdjęciu widzę siuśkę
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:06   #51
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Super, że z Dzidzią wszystko dobrze
Następnym razem się ujawni pewnie

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------


Zjadłam dzisiaj 3 lody
I mam małe wyrzuty sumienia
Nie miej. Jeden to za mnie zjadłaś bo mi się do sklepu nie chce iść.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:06   #52
gawelek
Raczkowanie
 
Avatar gawelek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 35
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Witam w kolejnej odsłonie
Gratulacje dla wszystkich mam, które poznały płeć. Jest prawie 50 na 50% więc może jednak wojny nie będzie .
A co do kompletowania wyprawek to nie ma co odkładać na ostatnią chwilę. My tak robiliśmy, tzn. ciuszki kupowałam stopniowo przeważnie na promocjach, ale takie rzeczy jak wózek, łóżeczko, pościel itp. odkładaliśmy na później. Skończyło się wcześniejszym porodem (miesiąc przed terminem) i była doopa. Wszystko na szybko mąż kupował (dobrze że chociaż wcześniej mieliśmy wybrane co i gdzie). Dom też nieprzygotowany. Masakra. Jak wróciłam z małym ze szpitala to ręce mi opadły, bo boordelik taki że hej a ja po cesarce zmęczona nic nie mogłam robić. Jak możecie kupujcie. Nie ma co czekać!
gawelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:06   #53
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Kaśka ja na tym zdjęciu widzę siuśkę
ej nieeee poważnie, ja się boję teraz iść do gina

zjadłam kanapę z ogórem
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:08   #54
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Ladan jak to możliwe,że tyle postów napisałaś,jak Ciebie przecież chwilę nie było?Chyba,że to było w 3 części a ja straciłam poczucie czasu

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ej nieeee poważnie, ja się boję teraz iść do gina

zjadłam kanapę z ogórem
Nie no,żarcę. Serio?Nie mam pojęcia co to,ale siusiaka nie jestem też pewna.A ja się nie znam
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:11   #55
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
witam się i ja w nowej części wątku
ewuszkaaa czyli twoja dzidzia tak uparta jak moja który to już tydzień?Ja już wykąpana, obiad na jutro zrobiony ,dwa prania zrobione trzecie czeka na jutro, chłopaki śpią Adi padł przed tv pierwszy raz odkąd się urodził i to o 19:20 Napakowałałam sie tabletkami i biorę sie za przygotowanie do szkoły mam nadzieję że te nieprzyjemności z brzuchem szybko miną

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------


Lody Mój tż sam mi mówił że jak nie teraz to może za 3 razem
Jutro koncze 16t


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:12   #56
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Odp: Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Pszczoua, na pewno w Tako model Laret i Perso mają kolorystykę "Polka dots"
Sliczny szvzegolnie ten bialy w czarne kropki tylko ciekawe jak z.czyszceniem. Orientuje sie ktoras czy w tych modelach mozna zdejmowac material i prac?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:20   #57
kropla_deszczu
Zadomowienie
 
Avatar kropla_deszczu
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 096
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

mi to się chyba najbardziej podoba TAKO LARET MULTICOLOR ale CAPTIVA tez są fajne, jedyne co mi w nich nie pasuje to rama wózka, wolałabym tą z LARETa, a górę bym mogła mieć z CAPTIVY ale nie wiem czy tak się da muszę zapytać w sklepie jakimś
__________________
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
08.09.12 ŻONA
07.08.13 MAMA

Uganiamy się za uniesieniem takim, przy którym wszystko inne blednie...
kropla_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:20   #58
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ladan jak to możliwe,że tyle postów napisałaś,jak Ciebie przecież chwilę nie było?Chyba,że to było w 3 części a ja straciłam poczucie czasu

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------



Nie no,żarcę. Serio?Nie mam pojęcia co to,ale siusiaka nie jestem też pewna.A ja się nie znam
Kaska i krocze jej malego czlowieka widzę pod lupą
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:20   #59
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Jutro koncze 16t


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to u mnie 20 leci i nie chcę sie pierniczek pokazać
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:23   #60
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. V

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Zjadłam dzisiaj 3 lody
I mam małe wyrzuty sumienia
A mi przeszła ochota na lody i ogólnie na słodkie.
A czego masz wyrzuty sumienia?

Edytowane przez maharet1092
Czas edycji: 2013-04-16 o 19:33
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.