Chcę schudnąc wyłącznie z ud... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 06:47   #1
maga46
Przyczajenie
 
Avatar maga46
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18

Chcę schudnąc wyłącznie z ud...


Ogólnie jestem szczupła, jednak moje uda są nieproporcjonalnie grubsze przez co nie mogę zakładać np. obcisłych spodni. Proszę o rady jeżeli chodzi o ćwiczenia lub co powinnam wyeliminować z diety bądź co włączyć.
maga46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 07:06   #2
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Chcę schudnąc wyłącznie z ud...

Jeśli chudniesz, to tylko "z całego ciała". Nie można sobie wybrać miejsca, z którego chce się schudnąć... Tak to możesz jedynie wzmocnić określone partie mięśni. Takie jest moje zdanie.
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 11:50   #3
flyerbag
Raczkowanie
 
Avatar flyerbag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 112
Dot.: Chcę schudnąc wyłącznie z ud...

Cytat:
Napisane przez maga46 Pokaż wiadomość
Ogólnie jestem szczupła, jednak moje uda są nieproporcjonalnie grubsze przez co nie mogę zakładać np. obcisłych spodni. Proszę o rady jeżeli chodzi o ćwiczenia lub co powinnam wyeliminować z diety bądź co włączyć.
Popieram, nie da się schudnąć z jednej części ciała, jak chudniesz to z każdego miejsca spadają cm... A co do ud, mnie się ładnie wyszczupliły po wolnej jeździe na rowerku stacjonarnym - na najmniejszym obciążeniu {godzinka dziennie}. Także po ćwiczeniach z Jillian {30 day shred} zleciało mi po 4cm z ud

Pozdrawiam i powodzenia
__________________
Zapraszam na moje blogi:

BLOG FITNESSOWY
BLOG MACIERZYŃSKI

INSANITY 24/60
30 day shred - done
6Weeks Six-Pack -DONE
SQUAT 30/30 - DONE
KILLER ABS - DONE

Ćwiczę z Zuzką - lb ZWOWów - 40
Trening siłowy <3
flyerbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 14:21   #4
juliakawka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 29
Dot.: Chcę schudnąc wyłącznie z ud...

Niestety, tak jak pisała koleżanka wyżej nie da się chudnąć miejscowo. Trzeba ćwiczyć całe ciało.
juliakawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 15:24   #5
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Chcę schudnąc wyłącznie z ud...

Cytat:
Napisane przez maga46 Pokaż wiadomość
Ogólnie jestem szczupła, jednak moje uda są nieproporcjonalnie grubsze przez co nie mogę zakładać np. obcisłych spodni. Proszę o rady jeżeli chodzi o ćwiczenia lub co powinnam wyeliminować z diety bądź co włączyć.
Pokaż foto, to ocenimy z czym jest problem

Poza tym nic o Tobie nie wiemy - jak jesz obecnie, czy masz aktywność, itp. Więc mamy wróżyć z fusów, żeby wiedzieć co masz wyeliminować, a co zostawić, i jakie ćwiczenia wprowadzić ?

Cytat:
Napisane przez flyerbag Pokaż wiadomość
(...)na najmniejszym obciążeniu {godzinka dziennie}
Godzinę dziennie można o wiele lepiej i efektywniej spożytkować niż powolna jazda na rowerku
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2013-03-04 o 15:25
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 16:27   #6
flyerbag
Raczkowanie
 
Avatar flyerbag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 112
Dot.: Chcę schudnąc wyłącznie z ud...

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Pokaż foto, to ocenimy z czym jest problem

Poza tym nic o Tobie nie wiemy - jak jesz obecnie, czy masz aktywność, itp. Więc mamy wróżyć z fusów, żeby wiedzieć co masz wyeliminować, a co zostawić, i jakie ćwiczenia wprowadzić ?


Godzinę dziennie można o wiele lepiej i efektywniej spożytkować niż powolna jazda na rowerku
teoretycznie tak, ale akurat taka forma aktywności mi odpowiada podczas przeglądania blogów i innych stron na Internecie. Mogę jednocześnie się wyciszać {rowerek mnie wycisza} i robić to, co lubię. Chyba to lepsze niż siedzenie godzinę plackiem na tyłku i oglądanie blogów?

Aha i żeby było wszystko jasne - nie robię tego w ramach treningu, tylko odpoczynku
__________________
Zapraszam na moje blogi:

BLOG FITNESSOWY
BLOG MACIERZYŃSKI

INSANITY 24/60
30 day shred - done
6Weeks Six-Pack -DONE
SQUAT 30/30 - DONE
KILLER ABS - DONE

Ćwiczę z Zuzką - lb ZWOWów - 40
Trening siłowy <3

Edytowane przez flyerbag
Czas edycji: 2013-03-04 o 16:39
flyerbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 16:58   #7
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Chcę schudnąc wyłącznie z ud...

Cytat:
Napisane przez flyerbag Pokaż wiadomość
teoretycznie tak, ale akurat taka forma aktywności mi odpowiada podczas przeglądania blogów i innych stron na Internecie. Mogę jednocześnie się wyciszać {rowerek mnie wycisza} i robić to, co lubię. Chyba to lepsze niż siedzenie godzinę plackiem na tyłku i oglądanie blogów?

Aha i żeby było wszystko jasne - nie robię tego w ramach treningu, tylko odpoczynku
I teoretycznie i praktycznie jest to nieefektywne.
W momencie, w którym jeździsz na rowerku i czytasz, oglądasz, itp. to tak naprawdę tracisz całą efektywność tej czynności, ponieważ skupiasz się na wszystkim tylko nie na jeżdżeniu.

Poza tym skoro robisz to w ramach odpoczynku to nie proponuj tego innej osobie w ramach treningu. Tym bardziej nie mając żadnego pojęcia kto jest po drugiej stronie i z czym tak naprawdę ma problemy.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 17:53   #8
flyerbag
Raczkowanie
 
Avatar flyerbag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 112
Dot.: Chcę schudnąc wyłącznie z ud...

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
I teoretycznie i praktycznie jest to nieefektywne.
W momencie, w którym jeździsz na rowerku i czytasz, oglądasz, itp. to tak naprawdę tracisz całą efektywność tej czynności, ponieważ skupiasz się na wszystkim tylko nie na jeżdżeniu.

Poza tym skoro robisz to w ramach odpoczynku to nie proponuj tego innej osobie w ramach treningu. Tym bardziej nie mając żadnego pojęcia kto jest po drugiej stronie i z czym tak naprawdę ma problemy.

Napisałam jak było w moim przypadku, nie napisałam, że to jest najlepsza metoda na wyszczuplenie ud {ale w moim przypadku uda mi się wyszczupliły}. Jeżeli autorce pytania miałoby to pomóc to dlaczego nie miałaby tego spróbować?

Nie zależało mi na efekcie, po prostu jeżdżę na rowerku bo lubię i także lubię w tym czasie robić coś innego, dlatego napisałam, że to nie jest trening. No, ale zgadzam się z Tobą, na przyszłość nie będę pisać o odpoczynku, jeśli ktoś pyta o trening
__________________
Zapraszam na moje blogi:

BLOG FITNESSOWY
BLOG MACIERZYŃSKI

INSANITY 24/60
30 day shred - done
6Weeks Six-Pack -DONE
SQUAT 30/30 - DONE
KILLER ABS - DONE

Ćwiczę z Zuzką - lb ZWOWów - 40
Trening siłowy <3

Edytowane przez flyerbag
Czas edycji: 2013-03-04 o 18:01
flyerbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 17:59   #9
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Chcę schudnąc wyłącznie z ud...

Cytat:
Napisane przez maga46 Pokaż wiadomość
Ogólnie jestem szczupła, jednak moje uda są nieproporcjonalnie grubsze przez co nie mogę zakładać np. obcisłych spodni. Proszę o rady jeżeli chodzi o ćwiczenia lub co powinnam wyeliminować z diety bądź co włączyć.
Witaj, codziennie biegaj przez pól godziny lub skacz na skakance, pij dużo wody. Twoje nogi będą pięknie umięśnione, a na pewno pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu z tej właśnie okolicy Twego ciała. Może warto pomyśleć o zawodowym trenerze?
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 18:29   #10
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Chcę schudnąc wyłącznie z ud...

Cytat:
Napisane przez flyerbag Pokaż wiadomość
Napisałam jak było w moim przypadku, nie napisałam, że to jest najlepsza metoda na wyszczuplenie ud {ale w moim przypadku uda mi się wyszczupliły}. Jeżeli autorce pytania miałoby to pomóc to dlaczego nie miałaby tego spróbować?
Ale Ty nie masz żadnego pojęcia o autorce, bo nic o sobie nie napisała. Nie wiesz jakim sprzętem dysponuje, jaką dotychczas miała aktywność, jak się ma jej odżywianie, itp. itd. Więc wszelkie Twoje porady są całkowicie zbędne, bo nie są dostosowane indywidualnie do tej konkretnej osoby i jej sytuacji.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Witaj, codziennie biegaj przez pól godziny lub skacz na skakance, pij dużo wody. Twoje nogi będą pięknie umięśnione, a na pewno pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu z tej właśnie okolicy Twego ciała.
A czemu akurat przez pół godziny, a nie np. 15 minut ?
Bezsensu ...
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 18:56   #11
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Chcę schudnąc wyłącznie z ud...

Jeśli chodzi o uda, to i takie ćwiczenia musisz wykonywać, przejdź się na siłownię, popytaj trenera, on Ci podpowie, co będzie dla Ciebie najlepsze.
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.