ktos pomoze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-10, 17:07   #1
ksiezniczka987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24

ktos pomoze


Otórz jestem jeszcze nastolatka, jestem szczupla i do pewnego czasu bylam aktywna jesli chodzi o sport. Moim problemem jest pogarszajacy sie stan samopoczucia, zdrowia i brak sportu. od jakos polowy roku mam coraz to brzydsza skore, paznokcie i wlosy... ciagle choruje i nie wyleczam sie do konca. nigdy nie mialam takich problemow, zawsze bylam szczupla, zadowolona ze swojego wygladu, a ostatnio przybieram na wadze, choc nie zmieniam diety, a na posladkach zauwazylam malutkie rozstępiki.
nie chce zeby tak bylo, tym bardziej jesli wezme pod uwage swoje samopoczucie. Jakos nie mam problemow, mam cudownego chlopaka i rodzine, ale nic mi sie nie chce.. /a wiadomo, ze im mniej ci sie chce i mniej energi, tym mniej sie cwiczy. a im mniej sie cwiczy, tym stan zdrowia sie pogarsza/. moze jakis fitness, tabletki na skore lub specjalna dieta?Bardzo bym chciala tego uniknac, miec znowu elastyczna skore, plaski brzuszek jak kiedys, no, i zeby pokazac sie jakos w bikini.

Moze ktos ma ten sam problem,moze mi doradzic, wyszedl z niego lub ma cos do dodania? Moze ktos stosuje diete?
zapraszam na forum
ksiezniczka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 18:41   #2
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: ktos pomoze

Zrób sobie badania pod kątem hormonów tarczycy i przysadki- tsh, ft3 i ft4. U mnie było podobnie.
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 09:54   #3
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: ktos pomoze

Przeanalizuj też swoją dietę...
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 23:51   #4
IsabelCat
Raczkowanie
 
Avatar IsabelCat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 39
Dot.: ktos pomoze

Zrób też badania na anemię A może masz po prostu zimową depresję która za chwile minie gdy zaświeci więcej słoneczka?
Na włosy polecam biotebal 5 mi naprawdę służył. Wcześniej brałam Vitapil i również byłam bardzo zadowolona.Pij codziennie 2 herbaty z pokrzywy i kup olej z czarnuszki aby rozprowadzać go na włosach
Więcej ciekawostek na temat włosów i kuracji znajdziesz na moim blogu.
Co do poprawy skóry stosuję kolagen w tabletkach Noble health
IsabelCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.