Problemy pierwszego świata + ot, część 6. - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-01, 23:41   #4561
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Nie mogę nigdzie dostać majonezu w pojemniku do wyciskania. Ziemia się pod nim rozstąpiła, czy co? Tylko słoiki są.
No ale przecież słoiki najlepsze! Te plastikowe gówna rozcinać trzeba, żeby końcówkę wydobyć. No i nieekologiczne

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ściąć włosy, czy zapuszczać
Ścinaj! Linda Evangelista dopiero, jak włosy ścięła, karierę międzynarodową zrobiła!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 05:26   #4562
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie było to samo. Podtapirowanie, gumki, wsuwki zwykłe, wsuwki spiralki, lakier, a i tak zdarzało się, że w trakcie dnia upięcie się rozwalało, albo pasma rozjeżdżały i było widać "rusztowanie", więc lepiej było zdemontować całość.
Ja to samo. A znowu kucyk też nie wyglądał dobrze, bo mam cienkie wlosy i wisiał taki cienki mysi ogon. W rozpuszczonych znowu oklap i brak objętości. Długie włosy się sprawdzają, jak ktoś ma grube i gęste. No i kręcone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 07:21   #4563
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89171174]Ja to samo. A znowu kucyk też nie wyglądał dobrze, bo mam cienkie wlosy i wisiał taki cienki mysi ogon. W rozpuszczonych znowu oklap i brak objętości. Długie włosy się sprawdzają, jak ktoś ma grube i gęste. No i kręcone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

A i to nie zawsze. Mam dość gęste włosy, ale pod własnym ciężarem bardzo klapły, a im dłuższe tym cięższe i w efekcie długie wcale nie wyglądały na takie gęste.
Żeby dobrze wyglądać w długich, to właśnie muszą mieć odpowiednią strukturę oraz pasować do twarzy i sylwetki, a to już są aż trzy punkty do spełnienia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 08:12   #4564
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A i to nie zawsze. Mam dość gęste włosy, ale pod własnym ciężarem bardzo klapły, a im dłuższe tym cięższe i w efekcie długie wcale nie wyglądały na takie gęste.
Żeby dobrze wyglądać w długich, to właśnie muszą mieć odpowiednią strukturę oraz pasować do twarzy i sylwetki, a to już są aż trzy punkty do spełnienia.
Mam gęste i dość grube włosy, rozpuszczone zazwyczaj wyglądają dobrze ale mi jest w nich za gorąco. Muszę mieć odkryty kark bo inaczej się gotuję, jakbym siedziała w szaliku. Jak mam dłuższe włosy to muszę je spinać bo inaczej ciągle gdzieś w pracy nimi zahaczam o krzesło. Najlepiej wyglądam w długości do ramion, ale z taką fryzurą muszę się codziennie bawić, prostować, nakładać tonę kosmetykow, bo inaczej wyglądam jak Dora z bajki. Szkoda nerwów, wolę dłuższe włosy i kitkę zrobioną w 3 sekundy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 10:01   #4565
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Mam gęste i dość grube włosy, rozpuszczone zazwyczaj wyglądają dobrze ale mi jest w nich za gorąco. Muszę mieć odkryty kark bo inaczej się gotuję, jakbym siedziała w szaliku. Jak mam dłuższe włosy to muszę je spinać bo inaczej ciągle gdzieś w pracy nimi zahaczam o krzesło. Najlepiej wyglądam w długości do ramion, ale z taką fryzurą muszę się codziennie bawić, prostować, nakładać tonę kosmetykow, bo inaczej wyglądam jak Dora z bajki. Szkoda nerwów, wolę dłuższe włosy i kitkę zrobioną w 3 sekundy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oddaj proszę troszke tych włosów mam koleżankę w pracy z takimi gęstymi, pięknymi włosami i zawsze pieknie wygląda w każdej fryzurze. Mi się podoba nawet jak te wlosy są pofalowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 10:44   #4566
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ściąć włosy, czy zapuszczać. Od wieeelu lat miałam naprawdę krótkie włosy i świetnie się w nich czułam, uważam, że mi bardzo pasują, ale... dłuższy czas miałam utrudniony dostęp do mojego fryzjera, włączyła mi się chęć zmian i udało mi się przebrnąć najtrudniejszy okres i włosy mam teraz obcięte na boba. Raz się sobie w nim podobam, częściej tak sobie, ale to dobry wstęp, żeby je dalej zapuszczać. Ale nie wiem, czy chcę. Bo dłuższe włosy będą mnie na co dzień denerwować, więc będę je spinać. A zapuszczać włosy, żeby potem ciągle chodzić w kucyku? No, problem pierwszego świata

ja będę miała podobny dylemat po porodzie...
planuję podciąć włosy bo są już za długie, ale teraz mam cały czas tzw. good hair day, że mi szkoda
ale jak urodzi się mała to mało będą miała czasu na włosomaniactwo na pewno...
a lepiej mieć krótsze włosy zadbane niż długie strąki siana;p
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 10:48   #4567
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Ja liczyłam że podczas ciąży się mega zageszcza i urosną na tyle że spokojnie 25 cm po porodzie obetne i będzie na fundację. No, to do 7 miesiąca wypadały mi garściami, zanim pójdę do fryzjera po porodzie pewnie znów zaczną wypadac, oddam trzy włosy na krzyż

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-02, 12:16   #4568
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Oddaj proszę troszke tych włosów mam koleżankę w pracy z takimi gęstymi, pięknymi włosami i zawsze pieknie wygląda w każdej fryzurze. Mi się podoba nawet jak te wlosy są pofalowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę się spóźniłaś, niedawno oddałam ponad pół metra na fundację
Znajome też mi zazdroszczą włosów, a ja z kolei w ogóle nie umiem we włosy i każde ich pielegnowanie i ukladanie mnie męczy (chyba że ktoś to robi za mnie). Zazdroszczę kobietom które wyglądają dobrze w króciutkich fryzurach, też bym tak chciała. Albo piękne loki z mega drobnym skrętem jak u osób ciemnoskórych, to jest mój ideał fryzury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 16:35   #4569
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 401
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

W lidlu w sąsiedztwie nie ma rzeczy z gazetki, na których mi najbardziej zależy
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 17:57   #4570
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Nie mogę nigdzie dostać majonezu w pojemniku do wyciskania. Ziemia się pod nim rozstąpiła, czy co? Tylko słoiki są.
Może chwilowe, mam niedawno kupiony, w tubie[1=1f523025fec1a137a503b95 38176c8d184ddfe4a_6265d68 40ddc6;89171685]W lidlu w sąsiedztwie nie ma rzeczy z gazetki, na których mi najbardziej zależy[/QUOTE]U mnie ani w Lidlu ani biedrze. Już się przyzwyczaiłam, nie oglądać gazetek i się napalać a kupować co akurat znajdę w sklepie. Wcześniej 2/3 listy nie było, nawet na początku gazetki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 18:02   #4571
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 401
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Może chwilowe, mam niedawno kupiony, w tubieU mnie ani w Lidlu ani biedrze. Już się przyzwyczaiłam, nie oglądać gazetek i się napalać a kupować co akurat znajdę w sklepie. Wcześniej 2/3 listy nie było, nawet na początku gazetki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój lidl był kiedyś lepiej zaopatrzony. Oglądalam social media, a w innych lidlach takie cuda... Najgorsze, że nie ma lokalizatora towarów na stronie lidla
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 19:36   #4572
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 089
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=1f523025fec1a137a503b95 38176c8d184ddfe4a_6265d68 40ddc6;89171685]W lidlu w sąsiedztwie nie ma rzeczy z gazetki, na których mi najbardziej zależy[/QUOTE]U mnie najczęściej tak właśnie jest. Zdarzyło mi się zamawiać z Lidla online i wtedy nie było problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 19:43   #4573
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Już się kiedyś żaliłam na ceny w lumpie, ale dzisiaj umarłam. Pojawiły się znowu koszulki na siłownię. Jakieś tam zwykłe za 18-20 zł, ale - koszulka na ramiączkach Nike, jak nowa ale bez metki - 40 zł. Serio?? Musiałabym chyba na głowę upaść. Muszę zacząć tam chodzić jak jest przecena o 50%, bo wcześniej nie ma sensu. Nie pamiętam już, kiedy ostatnio kupiłam coś w lumpie i jest mi smutno, bo kiedyś to z całą torbą wychodziłam.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 19:44   #4574
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 401
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
U mnie najczęściej tak właśnie jest. Zdarzyło mi się zamawiać z Lidla online i wtedy nie było problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale online to nie na spożywkę
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 19:55   #4575
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Już się kiedyś żaliłam na ceny w lumpie, ale dzisiaj umarłam. Pojawiły się znowu koszulki na siłownię. Jakieś tam zwykłe za 18-20 zł, ale - koszulka na ramiączkach Nike, jak nowa ale bez metki - 40 zł. Serio?? Musiałabym chyba na głowę upaść. Muszę zacząć tam chodzić jak jest przecena o 50%, bo wcześniej nie ma sensu. Nie pamiętam już, kiedy ostatnio kupiłam coś w lumpie i jest mi smutno, bo kiedyś to z całą torbą wychodziłam.

Mnie zawsze najbardziej rozwalają ceny rzeczy z Primarka. Jakies byle bluzeczki za 30 zł, za tyle to w Primarku można nową rzecz kupić ale w Polsce Primark chyba jeszcze uchodzi za markę luksusową


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 20:15   #4576
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Trochę się spóźniłaś, niedawno oddałam ponad pół metra na fundację
Znajome też mi zazdroszczą włosów, a ja z kolei w ogóle nie umiem we włosy i każde ich pielegnowanie i ukladanie mnie męczy (chyba że ktoś to robi za mnie). Zazdroszczę kobietom które wyglądają dobrze w króciutkich fryzurach, też bym tak chciała. Albo piękne loki z mega drobnym skrętem jak u osób ciemnoskórych, to jest mój ideał fryzury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to szczytny cel, mój PPŚ to się nie umywa, bo ja to bym po prostu chciała

Jak kręcisz włosy to się trzymają?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 23:29   #4577
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Wiesz jak zaczną cie wkurzać to zawsze możesz ściąć
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz też mnie wkurzają, bo to głupia, przejściowa długość

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Można sobie różnie podpinać włosy, nie tylko w kucyk, kok. To zależy, czy lubisz/ czy chcesz spróbować pobawić się w różne uczesania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dużo włosów, ale są tak cienkie, że żadne upięcia, oprócz mysiego ogonka nie wchodzą w grę ��

[1=1f523025fec1a137a503b95 38176c8d184ddfe4a_6265d68 40ddc6;89170818]ja noszę dlugie włosy po to, żeby z nich codziennie robić kok [/QUOTE] To już wolałabym wrócić do krótkich

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Ja bym chciała nosić różne fryzury, ale mimo wielu prób zazwyczaj i tak kończy się kitką. Nawet jak uda mi się coś upiąć i wygląda znośnie to zazwyczaj po kilku godzinach włosy uciekają mi ze spinek, wsuwek i innych gadżetów i kończy się i tak związaniem włosów w kucyk bo inaczej wyglądam jak weź stąd idź
Tylko jak miałam włosy do pasa to mogłam sobie zrobić fajny kok na czubku głowy i po podpięciu 20 szpilkami dało się w nim chodzić cały dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ano właśnie A o włosach do pasa mogę tylko pomarzyć. Jak mi urosną do łopatek, to będzie cud.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ścinaj! Linda Evangelista dopiero, jak włosy ścięła, karierę międzynarodową zrobiła!
Hahaha, to się nazywa zdecydowana odpowiedź. Kurde, no, naprawdę dobrze mi w krótkich... Ale chciałam zmiany, a mam problem

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
ja będę miała podobny dylemat po porodzie...
planuję podciąć włosy bo są już za długie, ale teraz mam cały czas tzw. good hair day, że mi szkoda
ale jak urodzi się mała to mało będą miała czasu na włosomaniactwo na pewno...
a lepiej mieć krótsze włosy zadbane niż długie strąki siana;p
Ech, dylematy...

Dzięki Wam za odzew. W decyzji mi to nie pomogło, ale poprawiło humor
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2022-04-02 o 23:31
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 05:20   #4578
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Mam gęste i dość grube włosy, rozpuszczone zazwyczaj wyglądają dobrze ale mi jest w nich za gorąco. Muszę mieć odkryty kark bo inaczej się gotuję, jakbym siedziała w szaliku. Jak mam dłuższe włosy to muszę je spinać bo inaczej ciągle gdzieś w pracy nimi zahaczam o krzesło. Najlepiej wyglądam w długości do ramion, ale z taką fryzurą muszę się codziennie bawić, prostować, nakładać tonę kosmetykow, bo inaczej wyglądam jak Dora z bajki. Szkoda nerwów, wolę dłuższe włosy i kitkę zrobioną w 3 sekundy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja skróciłam włosy do łopatek, no fajnie wyglądają jak są rozpuszczone. Ale co z tego, skoro i tak większość czasu muszę upinać wsuwkami (choćby w taki artystyczny "nieład")? W pracy dress code (no nie wypada z włosami jak ogon komety). Latem jak człowiek nie zepnie to zwariuje bo kark się poci w upale, skóra na głowie też i w efekcie robi się przyklap.

Jest też coś takiego jak BHD (bad hair day) i wtedy możesz robić, co chcesz i nakładać jakie chcesz kosmetyki a i tak loki się puszą albo suchanki nie chcą się odgniesć (jak ostatnio). Efekt: wyglądam jak wkurzona Gessler po niesmacznym obiedzie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 08:07   #4579
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A to szczytny cel, mój PPŚ to się nie umywa, bo ja to bym po prostu chciała

Jak kręcisz włosy to się trzymają?
Różnie bywa, czasem po kilku godzinach ledwie widać skręt mimo tony lakieru a innym razem nawet po dwóch dniach jeszcze mam calkiem ładne fale. Niestety to loteria, tak samo jak z prostowaniem. Raz mam ładnego gładkiego boba a innym razem mogłabym odkrywać świat jak Dora 🤣
Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja skróciłam włosy do łopatek, no fajnie wyglądają jak są rozpuszczone. Ale co z tego, skoro i tak większość czasu muszę upinać wsuwkami (choćby w taki artystyczny "nieład")? W pracy dress code (no nie wypada z włosami jak ogon komety). Latem jak człowiek nie zepnie to zwariuje bo kark się poci w upale, skóra na głowie też i w efekcie robi się przyklap.

Jest też coś takiego jak BHD (bad hair day) i wtedy możesz robić, co chcesz i nakładać jakie chcesz kosmetyki a i tak loki się puszą albo suchanki nie chcą się odgniesć (jak ostatnio). Efekt: wyglądam jak wkurzona Gessler po niesmacznym obiedzie.
Wiesz jak jest, człowiek zawsze chce tego czego nie ma. Kręcone włosy były moim marzeniem od dzieciństwa, więc podobają mi się wszystkie loki - nawet takie które określasz jako bhd. No, może oprócz takich kompletnie zaniedbanych gdzie ktoś ma siano i ledwie na końcówkach widać leciutki skręt, zazwyczaj widzę takie u mężczyzn którzy tylko umyją głowę szamponem i więcej nic nie robią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 14:16   #4580
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Albo piękne loki z mega drobnym skrętem jak u osób ciemnoskórych, to jest mój ideał fryzury
Ale najczęściej te włosy stoją wokół głowy prawie na sztorc i jak ktoś ma dłuższe, to ma przez to taką ogromną głowę ze strzechą włosów i jak dla mnie wygląda to fatalnie.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
zazwyczaj widzę takie u mężczyzn którzy tylko umyją głowę szamponem i więcej nic nie robią.
Znam takiego chłopaka, ma włosy do ramion i właśnie takie spiralki, pięknie wyglądają takie włosy, ale mnie faceci z kręconymi włosami się nie podobają
I jeszcze znam rodzeństwo, kobieta ma cienkie, rzadkie włosy, a jej brat burzę loków
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 18:47   #4581
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

PPŚ idę do sklepu, centrum miasta i wszyscy się na mnie gapią. Tak perfidnie wręcz. Jak wróciłam do domu to się zorientowałam, ze chodziłam po centrum w jeansach z rozpiętym rozporkiem. Nie dało się nie zauważyć.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 19:05   #4582
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Zażyczyłam sobie na święta suszarkę do włosów, wybrałam model. Bardzo prosty, ale fajny sprzęt o dużej mocy, mocno dmucha. Ma trzy stopnie ciepła (jest 0, 1, 2) i ten środkowy, 1. stopień ciepła, tak grzeje, że nie da się nawet z 10cm suszyć skóry, bo parzy. 2 to pewnie od razu zwęgla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 19:17   #4583
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Zażyczyłam sobie na święta suszarkę do włosów, wybrałam model. Bardzo prosty, ale fajny sprzęt o dużej mocy, mocno dmucha. Ma trzy stopnie ciepła (jest 0, 1, 2) i ten środkowy, 1. stopień ciepła, tak grzeje, że nie da się nawet z 10cm suszyć skóry, bo parzy. 2 to pewnie od razu zwęgla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też zażyczyłam sobie suszarkę, zrobiłam research, poczytałam posty na grupie - wybrałam ją ze wględu na przycisk chłodnego nawiewu, którego nie trzeba trzymać, tylko się wciska i leci chłodne. No i to chłodne powietrze miało być wręcz mroźne. Taaa, chłodne jest tylko na początku, po chwili leci cieplejsze. A ja używam tylko chłodnego. No i rozczarowana jestem. Jedyny plus tej suszarki to to, że nie trzeba trzymać tego przycisku, bo w poprzedniej palec mi wysiadał.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 19:27   #4584
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
PPŚ idę do sklepu, centrum miasta i wszyscy się na mnie gapią. Tak perfidnie wręcz. Jak wróciłam do domu to się zorientowałam, ze chodziłam po centrum w jeansach z rozpiętym rozporkiem. Nie dało się nie zauważyć.
ps.a miałaś pod spodem bieliznę?
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 19:49   #4585
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Bez majtek nie chodzę
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 20:13   #4586
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Też zażyczyłam sobie suszarkę, zrobiłam research, poczytałam posty na grupie - wybrałam ją ze wględu na przycisk chłodnego nawiewu, którego nie trzeba trzymać, tylko się wciska i leci chłodne. No i to chłodne powietrze miało być wręcz mroźne. Taaa, chłodne jest tylko na początku, po chwili leci cieplejsze. A ja używam tylko chłodnego. No i rozczarowana jestem. Jedyny plus tej suszarki to to, że nie trzeba trzymać tego przycisku, bo w poprzedniej palec mi wysiadał.
W mojej starej był ten przycisk, ale nie wiem po co - nie widziałam różnicy z wciśniętym przyciskiem i bez. Najzimniejszy nawiew był taki lekko ciepły, ale naprawdę bardzo lekko ciepły, jak taki letni wiaterek, ale moc nawiewu była zbyt słaba. Tutaj poziom grzania 0 to faktycznie zimny nawiew, a 1 już parzy. Mimo że chciałam tę suszarkę z właśnie takim naprawdę zimnym nawiewem, to brakuje mi czegoś pośrodku, żeby czasami jednak szybciej podsuszyć włosy, ale ich nie usmażyć. Tutaj ta jedynka jest zdecydowanie zbyt ciepła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 21:10   #4587
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

O ile dłużej zajmuje wam wysuszenie włosów zimnym nawiewem? Kupiłam suszarkę specjalnie z tym nawiewem już dawno temu, ale miałam wrażenie, że to w ogóle nie suszy i nie używam.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 21:13   #4588
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
O ile dłużej zajmuje wam wysuszenie włosów zimnym nawiewem? Kupiłam suszarkę specjalnie z tym nawiewem już dawno temu, ale miałam wrażenie, że to w ogóle nie suszy i nie używam.
Zależy od włosów. Ja mam mało i kiedy suszyłam całe włosy, to szło dosyć szybko. Teraz niestety nie wiem, bo odkąd wydobywam skręt, suszę dyfuzorem i nigdy nie suszę włosów do końca, bo zajęłoby mi to wieki, więc tylko podsuszam i dosychają same.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 21:36   #4589
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
O ile dłużej zajmuje wam wysuszenie włosów zimnym nawiewem? Kupiłam suszarkę specjalnie z tym nawiewem już dawno temu, ale miałam wrażenie, że to w ogóle nie suszy i nie używam.
Próbowałam 2 moze 3 razy używać zimnego nawiewu, ale do doopy- zimno w głowę, włosy i tak nie schna

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 21:38   #4590
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-27 07:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.