Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-18, 22:53   #2671
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
co do remontu mieszkania - nie macie fachowca ktory wam to ogarnie?
my remontowalismy mieszkanie do kapitalnego remontu to fachowiec sam jezdzil do marketu budowlanego i np przesylal zdjecia co kupic albo zamawialismy na allegro i wysylalismy link czy bedzie ok. Oboje pracowalismy i nie mielibysmy czasu na jezdzenie.

Wspolczuje niedoczynnosci i Hashimoto. Oby udalo sie dobrac leki tak, abys znowu dobrze sie czula i waga zaczela spadac.

Z kp - moze sprobuj mojego sposobu? Maz przekonał corke, ze moje mleko jest ble.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mieliśmy fachowca do lazienkini to skończyliśmy. Resztę w większości będzie robił tz z teściem. No i potrzebujemy tez farby lampe do salonu bo to z rusztowania trzeba zawiesić bo mamy 5 metrow wysoki i schody zamówić i to musimy sami ogarnąć A w obecnej sytuacji nie zaryzykuje jazdy x Wiki. Do tego teściu 65+ wiec tym bardziej. My jeszcze bez samochodu więc już w ogóle.
Czekamy do maja jak sytuacja się rozwinie.

Do tego Wiki nie dostała się tam do przedszkola wiec motywacja do przeprowadzki zmalała
darietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 07:44   #2672
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze karmię, ale myślę, że to już końcówka. Karmię tylko rano.
Dzisiaj mówię małemu, że może już tego nie potrzebuję, a on, że nie, jeszcze potrzebuję
U nas jest go dużo potrafi zjeść sniadanie i jeszcze cycusia chce. Jak wracam z pracy to ryk bo cycek no i do spania. Już jej tyle tłumaczyłam i nie działa.
Jak jej mówimy że cycusie są be to ona przychodzi do mnie i mówi mama muszę pocycolić😂
darietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 08:05   #2673
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Co do masek to jak z początku uważałam ze ok jak najbardziej to jak usłyszałam jak dlugo to stwierdziłam ze chyba im się coś pomyliło ... jak funkcjonować latem ? Jak teraz jest masakra ... ja już myśle o jakiejś cienkiej tylko żeby nikt się nie czepiał ...
temat szczepień na to zostawiam bez komentarza niech może lek wynajdą a nie chcą wszystkich szczepić ...

Wczoraj widziałam statystki grypy od 8-15 kwietnia w porównaniu z z poprzednimi latami i chyba serio przestaliśmy chorować haha może mi to ktoś wytłumaczyć ? We wcześniejszych datach było to zbliżone
IMG_1587279905.869949.jpgIMG_1587279914.781380.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 08:40   #2674
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja dziś strzygłam męża hehe. Nawet wyszło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój też chciał, ale u nas to by się skończyło 2 mm

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie 😁 dawno mnie tu nie było i nie ma szans na nadrobienie. .
Mam nadzieję ze u was wszystko dobrze wszyscy zdrowi.

U nas jakoś leci Wiki siedzi w domu wiec odpukac nie choruję w marcu była ze mną w kwietniu jest z tz co będzie w maju zobaczymy. Na razie remont mieszkania wstrzymany bo nie spotykamy sie z rodziną wiec nie ma z kim Wiki zostawić a i z nią po sklepach budowlanych niezaryzykujemy żeby latać. Nie wiem jak i kiedy to ogarniemy ale juz płacenie za dwa mieszkania nas troche kosztuje.

Mi niestety stwierdzili niedoczynność tarczycy i Hashimoto nie mogę schudnąć a waga idzie tylko w górę. Do tego non stop czuję się zmęczona i nic mi się nie chce no i wszystko mówiąc dosłownie mnie wnerwia. Biorę leki przed epidemią zmienili mi dawkę ale nie byłam teraz na badaniach do nie chcę ryzykować.
Źle mi z tym bo przed ciążą byłam szczupła pełna energii chodziłam na fitness a teraz jest masakra.

Pochwalę się od 28 marca jesteśmy w dzień bez pieluchy a od kilku dni też na noc nie zakładamy. Pierwszy dzień był ciężki bo płakała o pieluchę ale nie poddaliśmy się odbyło się bez wpadki ale często przypominalismy jej. Na noc upierała sie na pieluche inaczej nie chciała iść spać. Ale i to udało nam się ogarnąć. Także sukces i kwarantanna nam pomogła.

Jeszcze cycek nam został ale tu jest dużo gorzej. Musiałabym nie wracać do domu
Hej

Piona - my też bez pieluchy.

Co do remontu - na jakim jesteście etapie?

U nas tez remont. Wyminielismy tuż przed kwarantanna meble w salonie. Składanie ich z 2 dzieci to było wyzwanie. Nie obyło się bez wypadków.

Teraz robimy kuchnie. Będę bez kuchni jakiś czas. To będzie wyzwanie

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Mieliśmy fachowca do lazienkini to skończyliśmy. Resztę w większości będzie robił tz z teściem. No i potrzebujemy tez farby lampe do salonu bo to z rusztowania trzeba zawiesić bo mamy 5 metrow wysoki i schody zamówić i to musimy sami ogarnąć A w obecnej sytuacji nie zaryzykuje jazdy x Wiki. Do tego teściu 65+ wiec tym bardziej. My jeszcze bez samochodu więc już w ogóle.
Czekamy do maja jak sytuacja się rozwinie.

Do tego Wiki nie dostała się tam do przedszkola wiec motywacja do przeprowadzki zmalała
A tz sam nie może jeździć i robić z teściem? Żeby Wiki nie miała z nim kontaktu.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 08:45   #2675
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Co do masek to jak z początku uważałam ze ok jak najbardziej to jak usłyszałam jak dlugo to stwierdziłam ze chyba im się coś pomyliło ... jak funkcjonować latem ? Jak teraz jest masakra ... ja już myśle o jakiejś cienkiej tylko żeby nikt się nie czepiał ...
temat szczepień na to zostawiam bez komentarza niech może lek wynajdą a nie chcą wszystkich szczepić ...

Wczoraj widziałam statystki grypy od 8-15 kwietnia w porównaniu z z poprzednimi latami i chyba serio przestaliśmy chorować haha może mi to ktoś wytłumaczyć ? We wcześniejszych datach było to zbliżone
Załącznik 7713368Załącznik 7713369


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem wam , że moi cudownie sąsiedzi jak zawsze mają na wszystko wyrabane. .... siedzą pod blokiem. Piwo. Impreza. Oczywiście bez masek. Dzieci się bawią razem. Ostatnio robili urodziny. Przyjechała policja. Pogadała tylko i na tym koniec. Wkurza mnie to na maksa bo ja tłumacze Pestce, że nie może iść na plac zabaw. Stoi w oknie i patrzy jak inne dzieci się bawią. Wychodzimy. Omijamy ich i strasznie nie jej szkoda.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 08:51   #2676
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mój też chciał, ale u nas to by się skończyło 2 mm

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------



Hej

Piona - my też bez pieluchy.

Co do remontu - na jakim jesteście etapie?

U nas tez remont. Wyminielismy tuż przed kwarantanna meble w salonie. Składanie ich z 2 dzieci to było wyzwanie. Nie obyło się bez wypadków.

Teraz robimy kuchnie. Będę bez kuchni jakiś czas. To będzie wyzwanie

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------



A tz sam nie może jeździć i robić z teściem? Żeby Wiki nie miała z nim kontaktu.

Kiedyś chyba i tak będziesz musiała bo zakłady fryzjerskie nie prędko się otworzą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 11:53   #2677
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ma czapkę. Da rade

Darietta jak wygląda u was proces rekrutacji? My mamy wyniki w czw i ciągle tylko o tym myślę. Jak się dostaniemy to będziemy mieć ogromnego farta. Na wszystkich naszych znajomych ok 10 dzieci co roku dostawalo się jedno .
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-19, 21:26   #2678
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny na te komplety wchodzi fajny rabat więcej jak 20%
IMG_0092.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 06:28   #2679
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na te komplety wchodzi fajny rabat więcej jak 20%
Załącznik 7713527


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


a ten rabat sam sie nalicza? bo widzialam, ze na tshirty jest
Mi przyszlo zamowienie z h&m - pizamki super (kombinezony, poki co nie chce 2-czesciowych) no i Klaudia w gwiazdki i paski zalozyla, szarej nie chciala ubrac, ale moze sie przekona. No i 98 ma troche zapasu
ten komplet 6-czesciowy tez spoko, tshirty takie dluzsze, sukienka do kolan
ja sobie koszulki zamowilam z modalem i bede zwracac - szerokie, wygladaja jak jakies powyciaganeIMG_2882.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 06:30   #2680
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
a ten rabat sam sie nalicza? bo widzialam, ze na tshirty jest
Mi przyszlo zamowienie z h&m - pizamki super (kombinezony, poki co nie chce 2-czesciowych) no i Klaudia w gwiazdki i paski zalozyla, szarej nie chciala ubrac, ale moze sie przekona. No i 98 ma troche zapasu
ten komplet 6-czesciowy tez spoko, tshirty takie dluzsze, sukienka do kolan
ja sobie koszulki zamowilam z modalem i bede zwracac - szerokie, wygladaja jak jakies powyciaganeZałącznik 7713548


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właśnie samo mi się naliczylo ale żeby nie było te komplety znalzlam wchodzą przez promocje na tshirty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 08:22   #2681
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja ostatnio robiłam zamówienie w re. Z hm nic nie znalazlam
Pestka ma teraz 98 na styk
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-20, 11:10   #2682
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Daj e te kompleciki. Ja ostatnio cała pakę z HMu odsyłałam bo koszulki jakieś na styk takie a Wojtek w ogóle nic nie chciał przymierzyć. Zostawiłam tylko full cap bo je uwielbiam
Z C&a też odsyłałam wszystko bo 98 za małe. A Wojtek czasami się w 92 mieści więc nie wiem co oni mają z tą rozmiarowka. Za to na dużej promce go obkupiłam w 5-1-15 a ostatnio tam robiłam zakupy jak się urodził chyba:p nawet jestem zaskoczona bo dresy wydają się bardzo porządne z przeszyciami na kolanach, może nie porobi dziur od razu. Koszulki też fajne o ile w praniu się nie skurczą. Najważniejsze że zostały zaakceptowane

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 13:51   #2683
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

5-10-15 zawsze jakoś drogo mi się wydawało.
Dziury na kolanach? Mnie też to pewnie czeka z b. To dziecko to wulkan energii. Pestka to woda , a on ogień

U nas na szczęście nie ma problemu z ubieraniem. Jak coś nie chce to dostaje do wyboru 2 rzeczy, które ja chce żeby ubrała. I zawsze którąś wybiera. Mówię że jak nie wybierze to sama zdecyduje i nigdy nie ma problemu
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 17:09   #2684
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mój też chciał, ale u nas to by się skończyło 2 mm

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------





Hej



Piona - my też bez pieluchy.



Co do remontu - na jakim jesteście etapie?



U nas tez remont. Wyminielismy tuż przed kwarantanna meble w salonie. Składanie ich z 2 dzieci to było wyzwanie. Nie obyło się bez wypadków.



Teraz robimy kuchnie. Będę bez kuchni jakiś czas. To będzie wyzwanie

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------





A tz sam nie może jeździć i robić z teściem? Żeby Wiki nie miała z nim kontaktu.
pokaż meble w salonie
jaką bedziecie mieć kuchnie?
ja bym swoją chetnie wymieniła, ale szkoda mi kasy. Wtopa z nią straszna

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
5-10-15 zawsze jakoś drogo mi się wydawało.
Dziury na kolanach? Mnie też to pewnie czeka z b. To dziecko to wulkan energii. Pestka to woda , a on ogień

U nas na szczęście nie ma problemu z ubieraniem. Jak coś nie chce to dostaje do wyboru 2 rzeczy, które ja chce żeby ubrała. I zawsze którąś wybiera. Mówię że jak nie wybierze to sama zdecyduje i nigdy nie ma problemu
U nas Klaudia od poczatku kwarantanny chodzi w jednej sukience. Zdejmuje jak juz jest bardzo brudna (i musze szybko uprac i powiesic na balkonie). Juz M probuje jej ją obrzydać (ze brzydka), pokazuje jakie ma inne sliczne, a ona nic innego nie chce ubrac. Jak sie zaleje to ja juz mam nerwa bo wiem ze bedzie awantura przy przebieraniu




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 19:10   #2685
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
pokaż meble w salonie
jaką bedziecie mieć kuchnie?
ja bym swoją chetnie wymieniła, ale szkoda mi kasy. Wtopa z nią straszna



U nas Klaudia od poczatku kwarantanny chodzi w jednej sukience. Zdejmuje jak juz jest bardzo brudna (i musze szybko uprac i powiesic na balkonie). Juz M probuje jej ją obrzydać (ze brzydka), pokazuje jakie ma inne sliczne, a ona nic innego nie chce ubrac. Jak sie zaleje to ja juz mam nerwa bo wiem ze bedzie awantura przy przebieraniu




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czemu wtopa? Co jest nie tak?

Kuchnia podobna do mebli w salonie. Aczkolwiek do końca nie wiem jak będzie wyglądał finalny projekt. Teraz mamy L. Będzie U.

Mam tylko komodę. Jak zrobię zdjęcie reszcie to wrzuce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200411_112749.jpg (72,3 KB, 75 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 20:54   #2686
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle, mamy te same meble


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 21:44   #2687
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Morelle, mamy te same meble


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha :p

Co tam jeszcze masz z tego kompletu?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 21:54   #2688
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
U nas jest go dużo potrafi zjeść sniadanie i jeszcze cycusia chce. Jak wracam z pracy to ryk bo cycek no i do spania. Już jej tyle tłumaczyłam i nie działa.
Jak jej mówimy że cycusie są be to ona przychodzi do mnie i mówi mama muszę pocycolić😂
U nas jeszcze na początku roku też było kilka razy, ale po jednym pomału eliminowaliśmy.



Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Powiem wam , że moi cudownie sąsiedzi jak zawsze mają na wszystko wyrabane. .... siedzą pod blokiem. Piwo. Impreza. Oczywiście bez masek. Dzieci się bawią razem. Ostatnio robili urodziny. Przyjechała policja. Pogadała tylko i na tym koniec. Wkurza mnie to na maksa bo ja tłumacze Pestce, że nie może iść na plac zabaw. Stoi w oknie i patrzy jak inne dzieci się bawią. Wychodzimy. Omijamy ich i strasznie nie jej szkoda.
A nie zamknęli u Was placu zabaw.
Nie dziwię się, że jesteś wkurzona, trzylatkowi ciężko wytłumaczyć.


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
a ten rabat sam sie nalicza? bo widzialam, ze na tshirty jest
Mi przyszlo zamowienie z h&m - pizamki super (kombinezony, poki co nie chce 2-czesciowych) no i Klaudia w gwiazdki i paski zalozyla, szarej nie chciala ubrac, ale moze sie przekona. No i 98 ma troche zapasu
ten komplet 6-czesciowy tez spoko, tshirty takie dluzsze, sukienka do kolan
ja sobie koszulki zamowilam z modalem i bede zwracac - szerokie, wygladaja jak jakies powyciaganeZałącznik 7713548


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A nie macie problemu z sikaniem przy tych piżamkach? Ja mam jeszcze dobre pajace, ale nie zakładam bo własnie problem z sikaniem rano. Od odpieluchowania używamy piżam. Teraz kupiłam mu większe, bo często plecy na wierzchu przy nich ma...

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Daj e te kompleciki. Ja ostatnio cała pakę z HMu odsyłałam bo koszulki jakieś na styk takie a Wojtek w ogóle nic nie chciał przymierzyć. Zostawiłam tylko full cap bo je uwielbiam
Z C&a też odsyłałam wszystko bo 98 za małe. A Wojtek czasami się w 92 mieści więc nie wiem co oni mają z tą rozmiarowka. Za to na dużej promce go obkupiłam w 5-1-15 a ostatnio tam robiłam zakupy jak się urodził chyba:p nawet jestem zaskoczona bo dresy wydają się bardzo porządne z przeszyciami na kolanach, może nie porobi dziur od razu. Koszulki też fajne o ile w praniu się nie skurczą. Najważniejsze że zostały zaakceptowane

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Ja ostatnio zamówiłam kilka spodenek i kilka koszulek z HM.
Ich rozmiarówka to jakaś parodia. 2 koszulki 98/104, ten sam typ, tylko kolor inny - różnica między nimi dobre 2 rozmiary Jedną to będzie chyba miał na za 2-3 lata

Dzisiaj młody liczył klocki, doliczył do 25 bez błędu
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 01:47   #2689
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Brawo

Zamknęli u nas place zabaw. Ale nasz jest pod blokiem na osiedlu i oni go traktują chyba jako swój plac jak w domku. Wszędzie są oklejone taśma. Nasz nie to nie ma osobnego wejścia. Mimo to ja nie pozwalam Pestce się tam teraz bawić z innymi dziećmi czy samej.

Ja wolę jak Pestka śpi w pajacu
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-21, 03:57   #2690
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
U nas jeszcze na początku roku też było kilka razy, ale po jednym pomału eliminowaliśmy.




A nie zamknęli u Was placu zabaw.
Nie dziwię się, że jesteś wkurzona, trzylatkowi ciężko wytłumaczyć.



A nie macie problemu z sikaniem przy tych piżamkach? Ja mam jeszcze dobre pajace, ale nie zakładam bo własnie problem z sikaniem rano. Od odpieluchowania używamy piżam. Teraz kupiłam mu większe, bo często plecy na wierzchu przy nich ma...


Ja ostatnio zamówiłam kilka spodenek i kilka koszulek z HM.
Ich rozmiarówka to jakaś parodia. 2 koszulki 98/104, ten sam typ, tylko kolor inny - różnica między nimi dobre 2 rozmiary Jedną to będzie chyba miał na za 2-3 lata

Dzisiaj młody liczył klocki, doliczył do 25 bez błędu

Ja właśnie zrezygnowałam z pajaca z racji odpieluchowania. Było pare razy ze nad ranem Amelce się zachciało i weź to rozpinaj.




Akurat Amelka to gorąca dziewczyna nawet w samych gaciach byłoby jej ciepło wiec piżamka 2 częściowa nam nie przeszkadza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 07:15   #2691
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

My mamy teraz np piżame 2 częściową a na to i tak kombinezon. Szybko się rozpina. Dziś w nocy wstała na siku. Udało się wrócić do jej łóżka. Uff
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 07:50   #2692
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

U nas jest tak ciepło ze zazwyczaj Julian śpi w koszulce od piżamy i majtkach. Tez zrezygnowaliśmy z pajaców w tamtym roku zaraz jak się nauczył sikać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 08:11   #2693
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morele, masakra z tymi sąsiadami. W ogóle odkąd zakleili place zabaw a u nas zrobili to dopiero kilka dni temu to Wojtkowi raptem się przypomniało że "on chce się bawić TAM" i jęczy strasznie o to.

Calineczka, brawo za liczenie. My chyba tylko do 10 ale nie wiem bo w sumie nawet nie próbowałam dalej



Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Wojtek też w piżamie spi ale on też z tych zimnolubnych. Poci się szybko. Ma malutki pokój i tam jest ciepło cały rok w sumie.

Dziś mnie obudził brat z rana telefonem że im Kalina 7m sadła z łóżka czy mają jechać na SOR. Jak wyliczyłam ile razy mi dziecko spadło to zwątpili, młodej oczywiście nic nie jest ale pamiętam jak nas te upadki tutaj na forum stresowały

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 08:18   #2694
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Też bym chciała mniej ubierać pestce do spania. Czekam już na lato.

Hehehe oj tak. Z łóżka ona mi spadła i była mniejsza
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 08:31   #2695
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Czemu wtopa? Co jest nie tak?



Kuchnia podobna do mebli w salonie. Aczkolwiek do końca nie wiem jak będzie wyglądał finalny projekt. Teraz mamy L. Będzie U.



Mam tylko komodę. Jak zrobię zdjęcie reszcie to wrzuce.
bo mamy klejone fronty a nie lakierowane o strukturze skorki pomaranczy (nie wiedzialam, ze taka bedzie struktura, jak zamawialam to powiedzialam tylko biały mat i fachowiec nie mowil szczegolow). Czyszczenie tego to koszmar. Uchwyty dociskowr tez nam sie nie sprawdzily. Fajna komoda.

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
U nas jeszcze na początku roku też było kilka razy, ale po jednym pomału eliminowaliśmy.









A nie zamknęli u Was placu zabaw.

Nie dziwię się, że jesteś wkurzona, trzylatkowi ciężko wytłumaczyć.







A nie macie problemu z sikaniem przy tych piżamkach? Ja mam jeszcze dobre pajace, ale nie zakładam bo własnie problem z sikaniem rano. Od odpieluchowania używamy piżam. Teraz kupiłam mu większe, bo często plecy na wierzchu przy nich ma...





Ja ostatnio zamówiłam kilka spodenek i kilka koszulek z HM.

Ich rozmiarówka to jakaś parodia. 2 koszulki 98/104, ten sam typ, tylko kolor inny - różnica między nimi dobre 2 rozmiary Jedną to będzie chyba miał na za 2-3 lata



Dzisiaj młody liczył klocki, doliczył do 25 bez błędu

nie, dla mnie to nie problem rozpiac pajac (rozpinam gorę i calkiem zdejmujemy do sikania). Do tego Klaudia tak na szybko w nocy nie sika, przed snem na spokojnie, a potem rano tez na spokojnie, czesto jest juz wtedy przebrana albo w trakcie przebierania w swoją sukienkę.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 09:38   #2696
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
bo mamy klejone fronty a nie lakierowane o strukturze skorki pomaranczy (nie wiedzialam, ze taka bedzie struktura, jak zamawialam to powiedzialam tylko biały mat i fachowiec nie mowil szczegolow). Czyszczenie tego to koszmar. Uchwyty dociskowr tez nam sie nie sprawdzily. Fajna komoda.




nie, dla mnie to nie problem rozpiac pajac (rozpinam gorę i calkiem zdejmujemy do sikania). Do tego Klaudia tak na szybko w nocy nie sika, przed snem na spokojnie, a potem rano tez na spokojnie, czesto jest juz wtedy przebrana albo w trakcie przebierania w swoją sukienkę.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Miałam w mieszkaniu u rodziców takie fronty wiem co czujesz przy sprzątaniu ale teraz za to u siebie dałam ciała z blatem bo jest czarny matowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 10:17   #2697
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
bo mamy klejone fronty a nie lakierowane o strukturze skorki pomaranczy (nie wiedzialam, ze taka bedzie struktura, jak zamawialam to powiedzialam tylko biały mat i fachowiec nie mowil szczegolow). Czyszczenie tego to koszmar. Uchwyty dociskowr tez nam sie nie sprawdzily. Fajna komoda.




nie, dla mnie to nie problem rozpiac pajac (rozpinam gorę i calkiem zdejmujemy do sikania). Do tego Klaudia tak na szybko w nocy nie sika, przed snem na spokojnie, a potem rano tez na spokojnie, czesto jest juz wtedy przebrana albo w trakcie przebierania w swoją sukienkę.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam tak samo z pajacem.

Rozumiem. Ja chce akryl gładki. Tylko on tez jest klejony na rancie. To mi akurat nie przeszkadza bo mam 8 lat klejony mdf i nic się z nim nie dzieje. Normalnie się czyści.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 10:32   #2698
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny doradźcie czy lepiej z półkami czy bez? Nie możemy się zdecydować.

Mam jeszcze niską ławę do kompletu.

Aggs u was nie ma problemu z kantami tych mebli? Ostre są i B sobie nos rozciąl o stół. Na ławie mam gruby koc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CollageMaker_20200413_171447288.jpg (173,9 KB, 75 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 10:34   #2699
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie czy lepiej z półkami czy bez? Nie możemy się zdecydować.

Mam jeszcze niską ławę do kompletu.

Aggs u was nie ma problemu z kantami tych mebli? Ostre są i B sobie nos rozciąl o stół. Na ławie mam gruby koc.

Chyba bez


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 10:38   #2700
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Właśnie jak jest bez to myślę bez. Jak jest z to myśle z hehehe
Jeszcze trochę do sufitu jest tej ściany. Ale nie mogę się zdecydować
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.