WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!) - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy masz jakieś doświadczenia z cellulitem?
Tak, wciąż borykam się z tym problemem... 820 91,72%
Tak, kiedyś miałam cellulit, teraz już nie! 31 3,47%
Nie, na szczęście nigdy pomarańczowej skórki nie posiadałam 35 3,91%
A co to jest cellulit? 8 0,89%
Głosujący: 894. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-25, 10:51   #931
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: To skąd ten celluit skoro...

Mi się wydaje, że w pewnym stopniu cellulit zależy od diety - ja nigdy nie jadłam tł. zwierzęcych, bo przez kilkanaście lat byłam wegetarianką, zresztą dalej nie jem mięsa ssaków i ptaków, a ryby jem dopiero od jakichś 2 lat. Ale dopiero od kilku lat zwracam uwagę na jakość jedzenia (staram się nie jeść produktów wysoko przetworzonych i z chemicznymi dodatkami typu spulchniacze, słodziki, poprawiacze smaku, aromatyzatory itd.) i bilans makroskładników (wcześniej brakowało mi NNKT i pewnie cęściowo białka, bo samą soją się tego nie opędzi), zaczęłam na początku roku ćwiczenia siłowe. I różnica jest ogromna - cellulit sobie znikł bez żadnych dodatkowych zabiegów. Jędrność oczywiście ma na to wpływ - cellulit będzie mniej widoczny, kiedy jędrność skóry i ciała wzrośnie No i jakoś teraz jem mniej soi, bo w Polsce jest większy wybór innych produktów, może to i racja, że może ona wpływać na cellulit?...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 13:26   #932
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: To skąd ten celluit skoro...

Soja zawiera fitoestrogeny i wg badań ma wpływ na całą gospodarke hormonalną więc i na cellilit, soja wcale nie jest taka zdrowa jak się do tej pory uważało, osobiście ja jestem przeciwnikiem jedzenia soi w nadmiarze
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 14:17   #933
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Boz: prolaktyna to moim zdaniem główny powód cellulitu u Ciebie. Jeśli nadal karmisz to Twoja gospodarka hormonalna jeszcze się nie unormowała, dopiero około 6 mc po całkowitym zakończeniu karmienia Twoje hormony wrócą do normy i wtedy jest duża szansa, że cellulit zniknie sam
Czy przed zajściem w ciąże miałaś z nim duże problemy czy pojawił się dopiero podczas ciązy - zastaów się nad tym. To tak samo jak z pigułką, po jej odstawieniu następuje wypłukiwanie z organizmu nadmiaru estrogenów i po 6 mc sporo osób chudnie i znika im cellulit.
Cierpliwości, jeśli są jakieś zmiany na + to po prostu NADAL RÓB TO CO ROBISZ
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 14:20   #934
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

ach i jeszcze jedno: tkanka tłuszczowa na udach to zapas rezerwa, którą organizm sobie trzyma na czas karmienia
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 21:14   #935
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Boz: prolaktyna to moim zdaniem główny powód cellulitu u Ciebie. Jeśli nadal karmisz to Twoja gospodarka hormonalna jeszcze się nie unormowała, dopiero około 6 mc po całkowitym zakończeniu karmienia Twoje hormony wrócą do normy i wtedy jest duża szansa, że cellulit zniknie sam
Czy przed zajściem w ciąże miałaś z nim duże problemy czy pojawił się dopiero podczas ciązy - zastaów się nad tym. To tak samo jak z pigułką, po jej odstawieniu następuje wypłukiwanie z organizmu nadmiaru estrogenów i po 6 mc sporo osób chudnie i znika im cellulit.
Cierpliwości, jeśli są jakieś zmiany na + to po prostu NADAL RÓB TO CO ROBISZ
Od kiedy mam cellulit nie pamiętam, ale przed ciążą moje nogi wyglądały bardzo dobrze, myślałam że to zasługa ćwiczeń i diety ale teraz uświadomiłam sobie że w ramach przygotowania się do ciąży nie brałam przez rok tabletek anty......... No to chyba nie ma dla mnie nadziei. Bo jak skończę karmienie to pewnie zacznę brać tabletki. Podziwiam intuicje.

Chyba mi przyjdzie pogodzić się z moim wyglądem. Podczytując nasze mądre moderatorki straciłam nadzieje na wyszczuplenie ud bez chudnięcia, a teraz powoli tracę nadzieje na pozbycie się pomarańczowej skórki. Chyba tylko skalpel może mi pomóc, a na to raczej się nie zdecyduję. Ale lubię ćwiczyć, podoba mi się mój rytm tygodnia.
Przynajmniej kondycje sobie poprawie, niedługo mam nadzieje zaczniemy sezon narciarski, i będę się popisywać się pięknym brzuszkiem i ukrywać nogi.
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 05:20   #936
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Boz no coś Ty, trening czyni cuda.
Zobaczysz, że po pól roku regularnych treningów efekt Cię zaskoczy.
A od skalpela to lepiej daleko.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 09:16   #937
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Boz, ja biorę tabletki anty od kilkunastu lat bez przerwy, a jednak zmiany w odżywianiu i regularne treningi pozwoliły mi się pozbyć cellulitu - miałam początki II stopnia tak na oko, teraz nie widać prawie nic. Jestem żywym dowodem na to, że to realne
Nie martw się - myślę, że przy konsekwencji w ćwiczeniach i dobrej diecie po kilku-kilkunastu miesiącach będą efekty
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-26, 09:26   #938
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: To skąd ten celluit skoro...

No wiem, wiem Ale ja chyba nie jadłam jej "w nadmiarze", a przynajmniej tak sądziłam - za to teraz jem ją nie częściej niż 1 w tygodniu i celulitu nie ma. To daje do myślenia
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 10:15   #939
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Midi Pingwin bardzo dziękuję za odpowiedzi i zostawienie rąbka nadziei. W końcu motywacja jest bardzo ważna.Tylko Ty Midi ćwiczysz pewnie na siłowni a takie ćwiczenia są bardziej efektywne prawda???? Ja niestety nie mogłam znaleźć w pobliżu domu takiej otwartej po 20.30. Dylematy Matki Polki Nie zamierzam przestać ćwiczyć bo szczerze mówiąc sprawia mi to przyjemność i dodaje energii, ale utrzymanie diety (szczególnie ilości posiłku ) przy dwójce dzieci i napiętym programie dnia sprawia mi niejaki problem, i pewnie to jest pierwsze z czego bym zrezygnowała. Od stycznia wracam do pracy, i muszę ułożyć sobie jakiś nowy plan dnia żeby te pięć posiłków jakość wcisnąć. Przyznaje że od zawsze byłam niejadkiem i najwygodniejszy system jedzenia to był jeden lub dwa posiłki najlepiej wieczorem (jakoś szkoda mi zawsze czasu na przygotowania i jedzenie). Ale oczywiście to juz dawno zmieniłam i jem przynajmniej cztery razy na dobę.
Pingwin na skalpel się na pewno nie zdecyduję (w moim wieku człowiek ma już inne priorytety i dobrowolne cięcie brrrrr) Długo leczyłam ranę po CC i nie wyobrażam sobie dobrowolnie się poddać takim torturą. Jeszcze raz dziękuję za motywacje tym bardziej że jak pisałam widzę poprawę w jakości skóry po tych dwóch miesiącach. I stwierdzam że jak uda będą trochę grubsze ale ładnie napięta skóra to nie będzie tak źle, w końcu nie mam już naście lat..... A przynajmniej brzuch ładnie mi się zaczyna rysować (choć go na razie jakoś specjalnie nie ćwiczę tylko tak przy okazji) co po dwóch ciążach jest dla mnie powodem do dumy. Jak rana się do końca wygoi przerobie 6W i na wakacje planuje kupić nowe bikini.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 11:45   #940
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Wiesz, można zamiast chodzić na siłownię, ćwiczyć w domu. Możesz kupić zestaw sztangli z możliwością zwiększania obciążenia. Ważna jest konsekwencja, determinacja i cierpliwość. Tutaj i na innych stronach możesz znaleźć ćwiczenia, my podpowiemy ewentualnie, jak i co robić, jeśli będziesz miała wątpliwości.
Ja poza siłownią od dwóch lat biegam, niedużo, ok. 8-10 km, i nie co dzień; teraz, kiedy jest ciemno rano i nie chce mi się wstawać przed 6-stą, właściwie tylko w weekendy albo po treningu ok. 25 minut czasem. To też pewnie daje jakiś efekt. Generalnie ważne jest, żeby nie oczekiwać efektów po dwóch tygodniach i nie zniechęcać się ich brakiem.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 11:53   #941
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Boz: prolaktyna to moim zdaniem główny powód cellulitu u Ciebie. Jeśli nadal karmisz to Twoja gospodarka hormonalna jeszcze się nie unormowała, dopiero około 6 mc po całkowitym zakończeniu karmienia Twoje hormony wrócą do normy i wtedy jest duża szansa, że cellulit zniknie sam
Czy przed zajściem w ciąże miałaś z nim duże problemy czy pojawił się dopiero podczas ciązy - zastaów się nad tym. To tak samo jak z pigułką, po jej odstawieniu następuje wypłukiwanie z organizmu nadmiaru estrogenów i po 6 mc sporo osób chudnie i znika im cellulit.
Cierpliwości, jeśli są jakieś zmiany na + to po prostu NADAL RÓB TO CO ROBISZ

czyli jeśli przestałam brać tabsy to jest szansa jakaś minimalna że łatwiej będzie mi się pozbyć cellulitu?? tym bardziej jeśli przed braniam nie miałam go wcale mimo, że np moje uda nie należały do najszczuplejszych?? to samo ze schudnięciem?? bo mimo diet i ćwiczen itd nie chudnę wcalę. Tabletek nie biorę od 3 tyg.
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-26, 12:54   #942
M_Y
Raczkowanie
 
Avatar M_Y
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 55
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Ja po odtawieniu tabletek ( po których przytyłam i zadnym sposobem nie mogac tego zrzucic )schudłam i pozbyłam sie cellulitu dopiero po ok 3 m-cy po odstawieniu. Na pewno w moim przypadku pomogły mi regularne cwiczenia siłowe i codzinne, zimne prysznice. Polecam siłownie, bo super wpływa na całe ciało i jego jedrność
__________________
Śmiech jest jak sól, życie bez niego nie smakuje.
M_Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 20:29   #943
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Mam 14 lat i chyba dwa lata temu pojawiły się u mnie oznaki cellulitisu. Na początku nie wiedziałam co to za pręgi na moich udach. Myślałam, że mi to zejdzie. Ale cóż, nic z tego. Później sie już domyśliłam, że to właśnie to! Myślałam, że się załamię, bo wiedziałam, że trudno się tego pozbyć. Ale nie poddałam się i postanowiłam coś z tym zrobić. A więc tak. Od ponad miesiąca szoruje (wieczorem) 2 razy na każdym udzie szczotką do pleców miejsca "zainfekowane" cellulitisem. Również od miesiąca skaczę na skakance. Efekty są naprawdę super! Cellulitis mi się zredukował, nogi wyszczuplały. Cieszę się, że w końcu coś z tym zrobiłam
lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:47   #944
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Pingwin 2, co o tym myślisz?:

W intenecie wyczytalam, ze chcac się pozbyc cellulitu, procz oczywiście diety i ćwiczeń, warto sie wspomóc w taki sposob:
1) zmniejszyc przepuszczalność naczyń kwionosnych
-> stosujemy peparaty bogate w flawonoidy (rutyna, kasztanowiec, nagietek, rumianek, algi, szałwia) lub saponiny. Czyli jeśli mamy kasę, to stosujemy Venoruton lub coś w tym stylu, jeśli mniej to Rutinoskorbin albo herbatki ziołowe.
2) działamy przeciwobrzękowo
-> delikatne produkty moczopędne np habata z brzozy białej, w tym etapie stawiamy na codzienne masaże (20-30 minut po kąpieli). Dla tych, którzy mają $ seria drenaży limfatycznych.
3) Rozkład tłuszczow do jakiś tam kwasów (qcze, nie pamietam )
Ma w tym pomoc alga, moszczyn i kofeina
4) Wydostanie kwasow na zewnątrz oganizmu
Wiadomo: L-karnityna.

PS.
Ja też nieznoszę pić czystej wody (zwłaszcza zimnej na pusty żołądek - po prostu istna tragedia). Ale zastępuję ją mocną zieloną herbatą i jest super.
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że do zielonej hebaty można się przyzwyczaić, a z biegiem czasu jej picie staje się przejemnością. Zaczyna zauważac się jej aromat (i już nie jest dla Ciebie tylko parzoną trawą, serio), a czanej nie będziesz w stanie wypić.
Piję zieloną hebatę 5 lat. Ostatnio zauważyłam, że czekając aż woda ostygnie do 70 stopni (zielonej nie zalewa sie wrzątkiem) coraz częściej wypijam sam wrzątek
paipai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 05:17   #945
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Takie działanie napewno nie zaszkodzi, jeśli jest to cellulit wodny to drenaż limfatyczny napewno pomoże.
Myślę, że możesz spróbować
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 11:42   #946
anusiaMania1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8
Dot.: szczupła figura a cellulit---jakie ćwiczenia? kremy??

Ja też strasznie ubolewam nad cellulitem znajdującym się na moich udach, pośladkach i, o zgrozo, łydkach Wygląda to okropnie, gdy kucam i na udach i łydkach robią mi się takie grudy A na pośladkach jest on widoczny cały czas. Ech, a jestem dosyć chuda...łydki mam cienkie jak patyki, a jednak cellulit i tam jest obecny. Używam różnych kremów, robię peeling kawowy, staram się ćwiczyć i nic Sama już nie wiem, jak to będzie wiosną i latem...Pewnie znowu wszystkie ciepłe dni przechodzę w długich spodniach, bo wstyd się pokazać gdziekolwiek w krótkich spodenkach lub spódniczce, gdy ma się takie ciało Ech...Może któraś z Was ma jakiś nowy sposób na tą wstrętną pomarańczową skórkę?
anusiaMania1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 10:59   #947
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: szczupła figura a cellulit---jakie ćwiczenia? kremy??

podstawa by pozbyc sie celluitu to cwiczenia aerobowe ktore przyspiesza krazenie krwi i pozwola usunac toksyny
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 12:15   #948
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: szczupła figura a cellulit---jakie ćwiczenia? kremy??

jesli chodzi o kosmetyki to ja polecam z Avonu na cellulit sa niedrogie i dobre
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 17:22   #949
Kiya87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: szczupła figura a cellulit---jakie ćwiczenia? kremy??

Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa
Mam cellulitis spowodowany prawdopodobnie zażywaniem tabletek antykoncepcyjnych. Kiedyś szukałam własnie info nt. pomarańczowej skórki i znalazłam bardzo możliwą przyczyne u mnie- własnie te tabletki, które ponoć odkładają tłuszcz w organiźmie. Biore je od pół roku, przybyło mi 5kg
Nie jestem gruba, teraz waże 55 kg/163cm i mimo wszystko na udach pojawiły mi sie grudy
Od jakiegoś miesiaca używam kremu z Avonu, cellulitis całkowicie nie zniknął, ale skóra wygląda o wiele ładniej i pewnie przy drugiej tubce kremu bym sie go pozbyła
Zaczełam też ćwiczonka, zalezy mi na zbiciu tłuszczyku z ud, tak aby na wiosne ładnie sie prezentować i przede wszystkim- podobać sie sobie
Kiya87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 07:59   #950
anusiaMania1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8
Dot.: szczupła figura a cellulit---jakie ćwiczenia? kremy??

Próbowałam kosmetyków z Avonu i niestety, na mnie nie działają Teraz planuję kupić ten żółty roll-on z Garniera, ale na razie nie mam pieniążków... Ćwiczyć, ćwiczę, ale u mnie naprawdę jest tego cellulitu strasznie dużo i chyba nigdy się go nie pozbędę Ehhh, a mam dopiero 18 lat...
anusiaMania1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 09:50   #951
Eve1983
Raczkowanie
 
Avatar Eve1983
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: szczupła figura a cellulit---jakie ćwiczenia? kremy??

Hej dziewczyny!!
Jest nowa akcja NIVEA należy zarejestrować się na stronie i zaprosić 10 koleżanek - one też się muszą zarejestrować i dostaje się do przetestowania najnowszy krem NIVEA.
Jakby ktoś chciał dostać takie zaproszenie to poprosze o przesłanie swojego imienia i adresu mailowego na prv do mnie napewno wyślę zaproszenie
Pozdrawiam

A co do kremów ja stosowałam Galenic - i byłam bardzo zadowolona - ale jak był w kaspułkach 1 na dzień 1 na noc. Polecam niestety jedyna wada to cena
__________________
POSTANOWIENIA NOWOROCZNE:
CHUDNIEMY:
14-02-2007 - 63kg:
28-02-2007 - 62,5
Do wakacji 50-53 kg

ĆWICZYMY
ZAPUSZCZAMY WŁOSKI

Eve1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 12:09   #952
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Cool Walka z cellulitem:(

Czesc,mam problem z cellulitem na biodrach i posladkach.Chcialabym sie go pozbyc tylko nie do konca wiem jak?Waze 65kg przy wzroscie 168cm.
Za ponad 3 miesiace wakacje,zrobi sie cieplo a tu taka gafa(((((((
Prosze piszcie wszystko co wiecie na ten temat.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 19:23   #953
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Walka z cellulitem:(

Mam ten sam problem. Wlasnie planujemy z TZ wyjazd nad morze a ja sie zastanawiam jak ja wyjde na plaze z takim cialem ???
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 19:38   #954
Miyaka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 132
Dot.: Walka z cellulitem:(

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Czesc,mam problem z cellulitem na biodrach i posladkach.Chcialabym sie go pozbyc tylko nie do konca wiem jak?Waze 65kg przy wzroscie 168cm.
Za ponad 3 miesiace wakacje,zrobi sie cieplo a tu taka gafa(((((((
Prosze piszcie wszystko co wiecie na ten temat.

Kochana majorko ka tez mialam ten problem, nie powiem że znikł, ale stał się mniej hmm... rzucający w oczy ... Podczas każdego prysznica masowałam skórę z cellulitem szorstką gąbką, potem kierowałam raz zimny raz gorący natrysk wody ( to pomogło bardziej pobudzic ukrwienie ) do tego balsamy ( ale nie jakies specjalne, tylko odzywiajace i lagodzace) nie powiem, nadal mam tez cellulit ale juz o wiele mniej widoczny życze powodzenia w walce
Miyaka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 21:01   #955
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z cellulitem:(

Dziekuje Sylwii622 i Miyaka17 za odpowiedz ,chociaz wy odpowiedzieliecie na moja prosbe.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 19:09   #956
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Walka z cellulitem:(

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Dziekuje Sylwii622 i Miyaka17 za odpowiedz ,chociaz wy odpowiedzieliecie na moja prosbe.
Nie ma sprawy

A co myślicie o tym nowym reklamowanym balsamie NIVEA BODY GOOD-BYE CELLULITE ?? Czy ktos to wogole testowal i moze sie wypowiedziec.
Ja osobiscie stosuje tylko oliwke bo nie spotkalam sie jeszcze z zadnym dobrym mazidlem do ciala
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 19:49   #957
zabx88
Raczkowanie
 
Avatar zabx88
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 53
Dot.: Walka z cellulitem:(

hmmmm juz chyba byl ten watek na forum...warto zajrzec tam bo bylo mnostwo swietnych porad!
dziewczyny mowia ze na calluit b. dobry jest zaparzona w niewielkiej ilosci wody kawa wcierana w cialo co jakis czas
wiele osob to polecalo,ja niestety jeszcze tego nie stosowalam ale mam zamiar wyprobowac
zabx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 20:45   #958
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Walka z cellulitem:(

Duużo ruchu ( najlepiej gdy jest zimno - bieganie, narty, deska), dużo wody i zielonej herbaty, mniej słodyczy i tłuszczu, duzo warzyw i owoców, DOBRY ( nie za 10-15zł ) balsam ujędrniający.

W ciągu 2 miesięcy redukcja o 80 %
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 19:44   #959
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Walka z cellulitem:(

Cytat:
Napisane przez zabx88 Pokaż wiadomość
hmmmm juz chyba byl ten watek na forum...warto zajrzec tam bo bylo mnostwo swietnych porad!
dziewczyny mowia ze na calluit b. dobry jest zaparzona w niewielkiej ilosci wody kawa wcierana w cialo co jakis czas
wiele osob to polecalo,ja niestety jeszcze tego nie stosowalam ale mam zamiar wyprobowac
To sie nazywa peeling kawowy i rzeczywiście pomaga, do tego zimny natrysk i jest super
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 19:51   #960
merczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Fribourg
Wiadomości: 455
Dot.: Walka z cellulitem:(

Mam zaawansowane stadium cellulitu i uzywam zelu przeciwko cellulitowi, ktory kosztowal niecale 8 zl. Po niespelna miesiacu codziennego stosowania roznica jestwyraznie widoczna. Dodam, ze to wszystko, co stosuje. Diety zadnej specjalnej nie uskuteczniam, tyle co zawsze staram sie ograniczac smazone i slodkie rzeczy, nie cwicze duzo, a wlasciwie wcale. Nie wiem, dlaczego u niektorych cellulit jest bardziej oporny niz u innych.
merczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-15 21:01:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.