Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-21, 10:56   #1771
Magdalenkaabc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cześć Dziewczyny. Ja również staram się z mężem o dziecko już dwa lata. W tym czasie odwiedziłam 3 lekarzy. Do tej pory nie wiem co jest przyczyną naszych niepowodzeń. Umówiłam się na wizytę do dr Przybycień. Wierzę, że nam pomoże. Każdej z Was życzę powodzenia. Mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą radę i wsparcie. Pozdrawiam serdecznie. M.
Magdalenkaabc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 11:34   #1772
Hercia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 205
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Magdalenkaabc Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Ja również staram się z mężem o dziecko już dwa lata. W tym czasie odwiedziłam 3 lekarzy. Do tej pory nie wiem co jest przyczyną naszych niepowodzeń. Umówiłam się na wizytę do dr Przybycień. Wierzę, że nam pomoże. Każdej z Was życzę powodzenia. Mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą radę i wsparcie. Pozdrawiam serdecznie. M.
Witaj
Kiedy masz wizytę? Robiłaś już jakieś badania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hercia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 13:02   #1773
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Bunia kochana jak u Ciebie? Jak noc ?
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 13:57   #1774
Bunia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 97
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Frruzia noc ok czysto zato w południe jeszcze trochę plamilam teraz jedt czysto muszę czekać wiesz o tym ze jak tam jest coś nie tak to i tak się nie uda ale mam nadzieje jestem cierpliwa i będę czekać nie poddaje się napewno leżenie jest ok bo w tedy jedt naprawdę czysto ale czasem muszę wstaw do łazienki zrobić hertate zobaczymy w piątek kolejne USG Nie podam się ja urodzę To dziecko już tyle przeszłam ze nie życzę nikomu sama zastanawiam się z kat mam tyle siły czasem płacze nie mówię ze nie ale po chwili mi przechodzi tak to u mnie wyglada pozdrawiam nikt nie mówił ze będzie łatwo
Bunia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 14:12   #1775
Tala7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 471
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Bunia ściskam mocno!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tala7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 14:22   #1776
Bunia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 97
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Dzięki fajnie ze Was tu mam pozdrawiam i ściskam 💋
Bunia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 14:40   #1777
v_ka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 216
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Bunia Ja również cały czas wspieram Cię myślami😘 Będzie dobrze, musi być ✊
v_ka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-21, 15:55   #1778
nocotam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Bunia wierzę że urodziwa Tego dzidziusia!!! Oboje jestescie silni ❤❤
nocotam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 16:52   #1779
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Bunia to bardzo dobre wiadomości ! Odpoczywaj duzo kochana i chrzan wszystko. Czekamy spokojnie z Tobą do piątku Sil masz dużo, bo każda porażka wbrew pozorom sil dodaje. Po każdej porażce odradzamy sie silniejsze, to tylko kwestia czasu. Ja tez dzis mam zupełnie inna glowe niz tuż po poronieniu. I znowu mam wiarę i nadzieję...I sile do walki. Dlatego nam się uda to tylko kwestia czasu Jesteś niesamowicie dzielna ! Trzymamy wszystkie tu kciuki Mysl pozytywnie, bo po co myśleć zle?
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 05:44   #1780
Malinowa_chmurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 85
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Bunia123456 Pokaż wiadomość
Frruzia noc ok czysto zato w południe jeszcze trochę plamilam teraz jedt czysto muszę czekać wiesz o tym ze jak tam jest coś nie tak to i tak się nie uda ale mam nadzieje jestem cierpliwa i będę czekać nie poddaje się napewno leżenie jest ok bo w tedy jedt naprawdę czysto ale czasem muszę wstaw do łazienki zrobić hertate zobaczymy w piątek kolejne USG Nie podam się ja urodzę To dziecko już tyle przeszłam ze nie życzę nikomu sama zastanawiam się z kat mam tyle siły czasem płacze nie mówię ze nie ale po chwili mi przechodzi tak to u mnie wyglada pozdrawiam nikt nie mówił ze będzie łatwo
Bunia jesteśmy z tobą !!!
Leż, odpoczywajcie i nie stresuj się !!!
Ja leżałam 3tyg w domu jak zaczęłam plamić w 6 tyg i ten mały łobuz już raczkuje za mamą ����
Malinowa_chmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 06:23   #1781
Bunia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 97
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Malinowa mocne miałaś to krwawienie i przez 3 tyg ??? Ja dzisiaj muszę jechać do doktora po Dupchaston bo zwiększyłam dawkę 2 krotnie i końcówka leków a może ogarnę to przez tel zobaczę wolała bym nie wstawać dzisiaj plamienie takie blado różowe muszę czekać do jutra juto USG i zobaczymy co dalej mysle ze jak to się nie nasila to jest dobrze co ?????
Bunia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-22, 08:36   #1782
Malinowa_chmurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 85
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Bunia123456 Pokaż wiadomość
Malinowa mocne miałaś to krwawienie i przez 3 tyg ??? Ja dzisiaj muszę jechać do doktora po Dupchaston bo zwiększyłam dawkę 2 krotnie i końcówka leków a może ogarnę to przez tel zobaczę wolała bym nie wstawać dzisiaj plamienie takie blado różowe muszę czekać do jutra juto USG i zobaczymy co dalej mysle ze jak to się nie nasila to jest dobrze co ?????
Ja miałam takie brązowe brudzenie przez ok 2tyg to było od endometriozy!
Jeśli masz blado różowe to mogło puscić naczynko lub jakiś mały krwiaczek! Spokojnie !!!! Moja koleżanka krwawiła do 20tyg - bo miała krwiaka ! Tylko przycien znalazł przyczynę i tego krwiaka inni go nie widzieli ! A teraz jest na wylocie i będzie córeczka
Poproś lekarza o jakiś lek z kwasem trabeksamowym! Exacyl brałam w Polsce 3x2tab ! Ty jesteś za granicą ???
Malinowa_chmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:36   #1783
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Bunia moja znajoma mowila, ze miala duze krwawienia chyba z dwa tygodnie, takie jak przy okresie, była pewna, ze nic z tego. Córka ma juz dwa lata. Trzeba byc dobrej mysli

Dziewczyny ja juz po wizycie u okulisty i dr P. Decyzja zapadla- ruszamy z czwarta stymulacja. Trzeba isc za ciosem. Od wtorku wchodzi gonapeptyl
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:40   #1784
Tala7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 471
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Frruzia jesteś wielka !! Powodzenia kochana *

Ps. Jak tam humorek doktorka po urlopie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tala7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 10:15   #1785
ToYa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Dziewuszki mam wyniki immunologii( swoją drogą to był ekspres wakacyjny tylko 1,5 tygodnia czekania na badania i 14 dni na wynik do domu), prócz całej reszty której nie rozumiem i nie jestem w stanie powtórzyć, chce skonsultować wstępnie: allo 70% brak rpzeciowcial (wtf?!) - czy oznacza duże hamowanie i że szczepień ne będzie? Komorki NK podwyższone do 27% - czy kwalifikują do wlewów z inteapipidu i sterydu?(czy to może być główną przyczyną niepłodności i nieudanego transferu?) Brakuje mi też 5 KIR to już w ogóle nie kumam czaczy reszta chyba jest ok. Myślicie, że przy takich wynikach będzie potrzebna konsultacja u immunologa?
ToYa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 10:19   #1786
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

ToYa Allo masz zarąbiste. Byłaś kiedyś już w ciąży? NK też dobre bo po aktywacji norma jest do 33,4. Może to w Kirach tkwi problem
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 10:25   #1787
ToYa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

No Allo jakiś kosmos, może za dużo to też źle? W nk mam normę do 26% a gdzieś czytałam że do ciąży to okolice 12% powinny być. Marta nigdy w ciąży nie była, Jurek ręce rozkłada, beta po transferze zdrowego zarodka ani nie drgnęła i teraz takie wyniki, co w tych kirach jest ajronoł umiem policzyć tylko ze 5 brakuje:/ Coś czuje że niodługo pozostanie nam psychoterapia i hipnoza :P
ToYa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 11:59   #1788
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Robiłaś badania w Prokocimiu? Myślałam, że tam norma jest zawsze taka sama Kirów też nie ogarniam Kochana Wiem tylko, że najważniejsze odpowiedzialne za implantację zarodka mam, a też 5 mi brakuje

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Mówimy o NK po aktywacji?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Calineczka ❤️❤️❤️ Podczytałam na innym wątku. Gratulacje Kochana, dużo zdrówka dla Was 😘🤱
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 12:51   #1789
Bunia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 97
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Frruzia bardzo dobra decyzja bardzo mocno będę trzymać kciuki za cały proces w końcu musi się udać kiedy zaczynasz stymulację ??

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Ja wróciłam od doktora ale oczywiście albo doktor albo w aptece ktoś się pomylił i dostałam mało leków ale jurtro tam będę to popytam Zdecydowanie leżenie jedt dla mnie bezpieczne jak tylko zaczynam chodzić od razu zaczynam plamić wiec zostaje w łóżku jutro o 9 rono mam USG wiec muszę jechać ✊✊✊

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Madziu mysle ze bardzo dobrze zrobiłaś ze umówiłam się do dr Przybycienia bo powiem Ci

Ze dobra i szybka diagnoza to szczęście ja nie udolnie szukałam pomocy u innych lekarzy i 6 lat zmarnowałam i 8 krotnie poroniłam i obecie jestem w ciąży i nie wiem czy będzie ok ale mam zrobione badania jestem zaszczepiona inmunologicznie i muszę czekać a tutaj dziewczyny są nieocenione i maja wiedzę napewno Ci pomogą ja Ci życzę powodzenia i Cierlpliwosci 🤞🤞💋
Bunia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-22, 13:41   #1790
ToYa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Robiłaś badania w Prokocimiu? Myślałam, że tam norma jest zawsze taka sama Kirów też nie ogarniam Kochana Wiem tylko, że najważniejsze odpowiedzialne za implantację zarodka mam, a też 5 mi brakuje

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Mówimy o NK po aktywacji?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Calineczka ❤️❤️❤️ Podczytałam na innym wątku. Gratulacje Kochana, dużo zdrówka dla Was 😘🤱



obie normy lekko przekroczone: 27,8% specyficznej aktywnosci kiedy norma do 26 i poniżej mam 36, 2% specyficznej aktywności po dodaniu II-2 kiedy norma jest do 33,4
ToYa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 13:54   #1791
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

ToYa to u mnie komórki NK po aktywacji 35,4 i na to dostanę Accofil. Pierwszy wynik w normie nawet przy dolnej granicy
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 13:57   #1792
v_ka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 216
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Bunia Jak będziesz jutro na usg to poproś lekarza żeby ustalił przyczynę krwawienia, wiem ze czasem to jest trudne i lekarz nie znajduje przyczyny ale to jest ważne. U mnie dr JP gdy ustalił ze to krwiak pękł wręcz zabronił mi leżeć. Owszem gdy leżałam to krwawienie było mniejsze ale powiedział ze to musi wszystko zejść żeby z kolei nie doszło do jakiegoś zakażenia. I dał mi tez globulki na oczyszczanie które prawie przez miesiąc brałam..
v_ka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 14:32   #1793
Bunia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 97
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

V ka 8 kochana tutejsi lekarze nie potrafią tętna płodu zmierzyć a co do piero przyczynę krwawienia ostatnio zasugerowałam pytając czy to msze być krwiak i on pyta czy się gdzieś uderzyła co Ty na to ?? Oni maja angielski na poziomie podstawowym turbany na głowie i to tule i jeszcze pozwolenie tymczasowe na prace w Irlandi nie potrafią obsługiwać aparatu USG . Jak się poczuje lepiej to pojadę do Dublina do Polki może w niedziele zobaczę co mi powiedzą jutro a powiem Ci ze zeczywiscie jak wstaje z pozycji leżącej to zaczynam plamić jest to takie blado różowe nie jest to taka żywa krew przepraszam ze tak Ci tu w szczegółach opisuje . Muszę czekać do jutra rana a jeśli chodzi o leki to doktor się mnie pytał co mi przepisać dasz wiarę a jak wypisze receptę to w aptece nie mogę rozczulać i tako jest służba zdrowia w Irlandi i nie polecam nikomu .
Bunia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 15:02   #1794
v_ka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 216
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Bunia Rozumie, zrób tak jak mówisz idź jutro i zobaczysz co Ci powiedzą ale żeby bicia serduszka nie umieć ustalić? 🙄 W głowie mi się to nie mieści. Dobrze ze opisujesz szczegółowo, ja tez tylko w pierwszy dzień miałam czysta żywa krew a potem brudzenie blado brązowe. I tak jak pisałam powód krwawienia może być z daleka od Maleństwa i wogole w niczym mu nie przeszkadzać wiec na spokojnie czekaj na to co będzie dalej.. ✊
v_ka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 06:07   #1795
Olenkaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Dziewczyny czy którejś z Was udało się zajść w ciąże i urodzić przy hamowaniu 0% ??
Olenkaa37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 06:49   #1796
Malinowa_chmurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 85
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Olenkaa37 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy którejś z Was udało się zajść w ciąże i urodzić przy hamowaniu 0% ??
Moje dwie koleżanki miały 0% obie mają córeczki !
Malinowa_chmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 06:54   #1797
Olenkaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

A wiesz może czy zażywały jakieś leki w trakcie ciąży ?
Olenkaa37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 10:09   #1798
Madzziaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 305
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Olenkaa37 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy którejś z Was udało się zajść w ciąże i urodzić przy hamowaniu 0% ??
Hej ja mam hamowanie 5% więc też znikome. 21 czerwca urodziłam córeczkę. W ciąży brałam letrox, accofil, neoparin, metypred, końskie ilości progesteronu, acard i metylowany kwas foliowy
Madzziaa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 10:12   #1799
Bunia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 97
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Dziewczyny nie stety serduszko przestało bić to koniec możen 😪😥😓
Bunia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-23, 10:22   #1800
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Bunia co Ty mówisz? Byłaś na USG? Co dokładnie powiedział lekarz? Ściskam Cię mocno
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-01 10:06:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.