Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-12, 12:55   #2761
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez blackbird Pokaż wiadomość
ale to jest 8 minut na wszystko ,czy 8 na ramiona,8 na nogi,8 na uda itd?
osobno: 8 abs, 8 buns, 8 arms, 8 legs, 8 strech
Niestety nie ma tak dobrze, zeby po 2 minuty na kazda partie

Talka zdjęcia super - tylko uśmiechaj się więcej
Ładnie chudniesz U mnie cięzko idzie, ale tez nie za bardzo się pilnuję Nie jem dużo, ale wszystko... nie wybieram, czy cos dietetyczne czy nie

Chyba zapodam czerwona herbatke ... dopiero 14... ech
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT

Edytowane przez orisha
Czas edycji: 2008-12-12 o 12:59
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 13:02   #2762
talka_18
Raczkowanie
 
Avatar talka_18
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 358
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

ori - ja tak ostatnio.. jeden dziec to same slodycze..
__________________
Moj dzielny facet - Jaś , 33 tc, 2550, 50 cm
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e0bbe32a2.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...309e52423.html

Niedawno udało sie 13 kg - teraz tez tam rade..
Start - 27.07.2009
160 cm - cel 55 kg!
68,7 - 66 -65,6 - 62 - 59 - 55
talka_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 13:19   #2763
Agg77
Zadomowienie
 
Avatar Agg77
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 092
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

A które z 8 minutes jest na tyłek i brzuch ?
__________________

Zmiana na lepsze.

Bo wiem, że mi się uda !


Agg77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 13:27   #2764
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez Agg77 Pokaż wiadomość
A które z 8 minutes jest na tyłek i brzuch ?
Tyłek - buns
Brzuch - abs

Najbardziej chyba abs wszyscy zachwalają ;D Wygrywa ostatnio nawet z a6w
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 13:32   #2765
Agg77
Zadomowienie
 
Avatar Agg77
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 092
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Mam do Was pytanie... Czy któraś pomogłaby mi ułożyć dobry jadłospis dla osoby która chce żeby jej okres powrócił Która po prostu chce wyjść z tej niby diety...
__________________

Zmiana na lepsze.

Bo wiem, że mi się uda !


Agg77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 14:08   #2766
Brenda_21
Zakorzenienie
 
Avatar Brenda_21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce czasem Stolica
Wiadomości: 3 425
GG do Brenda_21 Send a message via Skype™ to Brenda_21
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
Dzień dobry Odchudzaczki

witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia i dużo silnej woli uda się, w grupie raźniej - ja tu niedługo jestem i muszę powiedzieć że w grupie dużo raźniej a dziewczyny są po prostu kochane

Brenduś - widzę że coś ruszyło na liczniku dni bez słodyczy brawo, brawo - oby tak dalej

Ja dziś na wagę weszłam - 50,4
No powolutku leci, ale ważne, że pół kilo mniej, poza tym przecież taki był plan - no i 4 kg za mną
choć ja bym już chciała 4 z przodu zobaczyć - wtedy będzie święto, impreza, zakupy w nagrodę i nie wiem co jeszcze
Ehh/// ruszyły się a dziś znów zjadłam 3 wafelki..wiec znów do dupy wszystko jest ;( po @.. który dziś dostałam.. przestanę jeść słodycze a Tobie gratuluje.. Boże ile ja bym dała , żeby ważyć te 50 kg...
Cytat:
Napisane przez blackbird Pokaż wiadomość
na razie zrobilam 2 serie po 20 ale z duza przerwą po środku:p,kondycji jakoś brak,w weekend pojade po hula hop bo sie cos talii u siebie doszukac nie mogę,przydaloby sie tez cos na ramiona,wnetrze ud posladki ale moze zaczne od brzucha i talii ,tak metoda małych kroczków:p
jesli masz cos godnego polecenia i zabierajacego mało czasu to poprosze


dziewczyny jak tak widze wasze cele -48 kg,47 kg ,to tak sobie mysle,ile wy macie wzrostu, co?bo to jakos malo mi sie wydaje-to ja z moimi wymarzonymi 52 dalej bede grubaskiem przy was
To dla Ciebie i w ogóle dla innych dziewuszek! to mi polecił znajomy który jest trenerem...

ćwiczenia na brzuch i talię :
http://www.modeling.pl/?sub=artykuly...0&dz=11&page=1


ćwiczenia na biust :

http://www.modeling.pl/?sub=artykuly...2&dz=11&page=1

ćwiczenia na nogi, uda i pośladki...

http://www.modeling.pl/?sub=artykuly...8&dz=11&page=1

mam nadzieje, że się przyda...
__________________
kliki
[luksjaa]219767[/luksjaa]
Brenda_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 15:35   #2767
Mimiusia
Rozeznanie
 
Avatar Mimiusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków teraz Irlandia
Wiadomości: 932
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Hejka Laseczki
Ja wlasnie z pracy wrocilam szybko do was zajrzalam napisalam a eraz juzspadm bo musze isc przatac, ugotowac obiadek i pod prysznic bo dzis z TŻ idziemy do kina na Madagaskar 2 hihi

U mnie z dietka w porzadeczku zero podjadania ladne posileczki i w ogole jestem dzis zadowolona tylko mnie nogi od tej skakanki bola coz...

Gratki dla syskich chudszych i dla tych co sie dietki 3maja

Taleczko ale Cie dawno nie bylo kurcze ty to z fotki na fotke piekniej wygladasz GRRRAAATTTTUULLAACCCJJEEE Kochana

Kurde musze zaczac jesio jakies cwiczenia na brzuch bo te brzuszki sa nudne

OKi znikam zagladne moze pozniej jak sie ze wszytskim wyrobie
Milego dzionka czy wieczorka
__________________
StArE cZaSy-NoWe ŻyCiE..
Mimiusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 16:10   #2768
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

heloł
witam nowe MZtki
i gratuluje wszytskim spadku wagi
a ja dzisiaj w nocy @ dostałam i mialam taka ochote na słodycze ze zjadłam pol czoekolady glupek ze mnie no ale trudno...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 16:47   #2769
Mimiusia
Rozeznanie
 
Avatar Mimiusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków teraz Irlandia
Wiadomości: 932
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
heloł
witam nowe MZtki
i gratuluje wszytskim spadku wagi
a ja dzisiaj w nocy @ dostałam i mialam taka ochote na słodycze ze zjadłam pol czoekolady glupek ze mnie no ale trudno...
Oj nie przejmuj sie kazdy ma slabe chwile a jak dochodzi to w ogole..jestes usprawiedliwiona i nie miej wyrzutow kochana

Kurcze nie zdarze isc pod prysznic bo TZ o 17 wychodzi a musze po niego jechac bo ja mam samochod kurcze musze na szybkiego wziac jak on przyjedzie
__________________
StArE cZaSy-NoWe ŻyCiE..
Mimiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 16:59   #2770
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez talka_18 Pokaż wiadomość
dymka - tluszcze wprowadzam.. wczoraj makrelka i orzechy
a tu for you [ja mam 160 cm i patrz jaka waga.. 50 to marzenie ]

wygladam jak wygladam bo wiecznie noszenie jakis kleji, zapraw itp

Talko - za makrelkę i orzechy wielkie brawa na pewno dobrze Ci zrobią, poza tym one mają ogromny wpływ na skórę, jej nawilżenie i elastyczność a Ty Słonko tak szybko chudniesz że naprawdę ma się co kurczyć

Za zdjąteczka dziękuję - piękną masz talię, boczki i brzuch w oczach znikają - ale masz rację - nic dziwnego skoro Talka zamieniała się nam w Boba Budowniczego

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
heloł
witam nowe MZtki
i gratuluje wszytskim spadku wagi
a ja dzisiaj w nocy @ dostałam i mialam taka ochote na słodycze ze zjadłam pol czoekolady glupek ze mnie no ale trudno...
a dziękuję
A za czekoladę "okresową" każda kobieta da Ci rozgrzeszenie, więc wyślij wyrzuty sumienia na spacer

Cytat:
Napisane przez Agg77 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie... Czy któraś pomogłaby mi ułożyć dobry jadłospis dla osoby która chce żeby jej okres powrócił Która po prostu chce wyjść z tej niby diety...
Najlepiej będzie jak do jadłospisów zajrzysz - tych na utrzymanie, albo nawet przytycie
Jak długo okresu nie masz????
nie wiem czy wiesz, ale za gospodarkę hormonalną tłuszcze odpowiadają, a z tego co pamiętam Ty głównie węgle jesz

Przepraszam, że tak wszystkim wciskam te orzechy,makrelki i oliwę, ale chodzi przecież o to zeby sobie krzywdy odchudzaniem nie zrobić

A ja się dziś uśmiałam - odebrałyśmy z mamą polecony z PZU o wygaśnięciu polisy.
Zaraz po moim urodzeniu mama przez rok opłacała polisę posagową dla mnie, przerwała po tym jak dziadek po 20 latach płacenia dostał kasę na 2 kg kiełbasy i kompletnie o tym zapomniała. Polisa właśnie wygasła i mogę sobie odebrać 143 zł. W sumie miły prezent gwiazdkowy, ale z takim "posagiem" to nie wiem czy ktoś mnie będzie chciał

Lecę - bo pracy dużo, a ja straciłam cały dzień na jeżdzenie pomieście
zajrzę wieczorkiem
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 17:13   #2771
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

hehe dobre z tą polisą
a ja też się dziś wzbogaciłam o całe 100 zł babcia wysłała na gwiazdkę hehe

w ogóle dziś się wkurzyłam :[ od jakiegoś czasu przemywałam sobie twarz wodą utlenioną. Dziś się przyjrzałam i mi brwi porudziały od tej wody !! Normalnie porażka...
W poniedziałek muszę lecieć do apteki po olejek rycynowy, podobno można nim smarować brwi i rzęsy i wtedy stają się ciemniejsze i gęstsze. Oby....
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 18:04   #2772
Mimiusia
Rozeznanie
 
Avatar Mimiusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków teraz Irlandia
Wiadomości: 932
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
hehe dobre z tą polisą
a ja też się dziś wzbogaciłam o całe 100 zł babcia wysłała na gwiazdkę hehe

w ogóle dziś się wkurzyłam :[ od jakiegoś czasu przemywałam sobie twarz wodą utlenioną. Dziś się przyjrzałam i mi brwi porudziały od tej wody !! Normalnie porażka...
W poniedziałek muszę lecieć do apteki po olejek rycynowy, podobno można nim smarować brwi i rzęsy i wtedy stają się ciemniejsze i gęstsze. Oby....
A po co sobie przemywalas woda ulteniona??
Co do polisy Dymki niezle ja wycenili haha ale dobre i takie pieniazki przynajmniej na jakies ciuszki bedzie hihi

Kurcze mielismy isc na 19 do kina to pojdziemy na 21 ehh bo nie wyrobilam sie z obiadem-glupi kurczok..no ale zdrowo hihi
__________________
StArE cZaSy-NoWe ŻyCiE..
Mimiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 18:09   #2773
Kiaraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

talka, mam identyczna figure jak Ty miałaś ( jak to fajnie brzmi w czasie przeszłym) na zdjęciu w pomarańczowej bluzce.
I marze, zeby wyglądać tak jak wyglądasz teraz!!!!
ta talia....rozmarzyłam się...
Kiaraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 20:31   #2774
Agg77
Zadomowienie
 
Avatar Agg77
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 092
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
Talko - za makrelkę i orzechy wielkie brawa na pewno dobrze Ci zrobią, poza tym one mają ogromny wpływ na skórę, jej nawilżenie i elastyczność a Ty Słonko tak szybko chudniesz że naprawdę ma się co kurczyć

Za zdjąteczka dziękuję - piękną masz talię, boczki i brzuch w oczach znikają - ale masz rację - nic dziwnego skoro Talka zamieniała się nam w Boba Budowniczego



a dziękuję
A za czekoladę "okresową" każda kobieta da Ci rozgrzeszenie, więc wyślij wyrzuty sumienia na spacer



Najlepiej będzie jak do jadłospisów zajrzysz - tych na utrzymanie, albo nawet przytycie
Jak długo okresu nie masz????
nie wiem czy wiesz, ale za gospodarkę hormonalną tłuszcze odpowiadają, a z tego co pamiętam Ty głównie węgle jesz

Przepraszam, że tak wszystkim wciskam te orzechy,makrelki i oliwę, ale chodzi przecież o to zeby sobie krzywdy odchudzaniem nie zrobić

A ja się dziś uśmiałam - odebrałyśmy z mamą polecony z PZU o wygaśnięciu polisy.
Zaraz po moim urodzeniu mama przez rok opłacała polisę posagową dla mnie, przerwała po tym jak dziadek po 20 latach płacenia dostał kasę na 2 kg kiełbasy i kompletnie o tym zapomniała. Polisa właśnie wygasła i mogę sobie odebrać 143 zł. W sumie miły prezent gwiazdkowy, ale z takim "posagiem" to nie wiem czy ktoś mnie będzie chciał

Lecę - bo pracy dużo, a ja straciłam cały dzień na jeżdzenie pomieście
zajrzę wieczorkiem
Ja orzechy lubie tylko powoli mi się kończą.
To co powinnam jeść ? Co zawiera tłuszcze mi potrzebne ?
__________________

Zmiana na lepsze.

Bo wiem, że mi się uda !


Agg77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 20:47   #2775
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez Mimiusia Pokaż wiadomość
A po co sobie przemywalas woda ulteniona??
Co do polisy Dymki niezle ja wycenili haha ale dobre i takie pieniazki przynajmniej na jakies ciuszki bedzie hihi
wiesz ja na moje pryszcze to już tysiące sposób próbowałam i próbuję nadal
wolę nie mówić na jakim jestem teraz etapie

Kurde jutro mam zaliczenie z rachunkowości zarządczej trzymajcie kciukasy
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 22:00   #2776
blackbird
Raczkowanie
 
Avatar blackbird
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 247
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

dobra,przez was juz nie mam wymówki zeby się nie ruszać(zwłaszcza że mąż mnie zamęcza zebym juz normalniej jadła, wiec musze jakos to odchudzanie przyspieszyc)
a jesli chodzi o @-ja zawsze przed miałam napady wilczego głodu ,które mijały pierwszego lub drugiego dnia.Co z tego jak przez tydień zdążałam się nawtryniac jak głupia?potem poczytałam troche na ten temat i zawsze przed kupuje sobie po 5 dkg,orzechów(macademia,ne rkowce,migdały,pistacje-tak aby sie nie znudziły)dziennie(to daje jakies 250kcl-i o tyle wzrasta maxymalnie moja kalorycznoc dziennie w porównaniu z resztą miesiaca)jem graham i warzywa straczkowe w ramach obiadu(dzięki temy wyrównuje orzechy przy okazji^^)i napady sie praktycznie skończyły-graham,orzechy i warzywa straczkowe w tym czasie działaja cuda...(no dobra kostka czekolady z orzechem laskowym tez sie czasem zdarza:P)
blackbird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 22:17   #2777
Brenda_21
Zakorzenienie
 
Avatar Brenda_21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce czasem Stolica
Wiadomości: 3 425
GG do Brenda_21 Send a message via Skype™ to Brenda_21
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Dziewczynki ja lece spać bo jutro 6 mam pociąg do Warszawy.. wiec o 4 musze wstać:/ mam kolosa po 14 wiec prosze o trzymanie kciuków..tak się boje, bo nie uczylam sie za dużo, bo to straszne, a dziś musialam zrobic kartke koleżance i dwa stroiki dla mamy :/ ehhh buziaki dla Was i do usłyszenia w niedziele lub po weekendzie
__________________
kliki
[luksjaa]219767[/luksjaa]
Brenda_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 22:43   #2778
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

hej kochane
wpadal tylko poczytac szybko co napisalyscie i lece do lozka
wrocilam wlasnie z etratru.bylam na "czego nei widac"swietna komedia[chociaz na 2 akcie juz nie mialam sily si esmiac hehe]
talko wygladasz rewelacyjnie ah jak ja bym chciala tak szybkoschudnac jak ty
dymka swietny posag heehe no ale prezent na gwiazdke masz dodatkowy
no nic lece pedze do lozeczka a jutro chyba wybiore sie na zakupy.musze kupic kolezance prezent na wigilie klasowa i wybrac prezent dla siebie[juz zamowilam sobie ksiazke"nastolatki dbaja o urode"]ale dostalam jeszcze stowke i myslalam nad jakimis hantelkami czy czyms innym do cwiczen[ale z 2 strony kumpela mi dzis wyprostowala wlosy i wygladam duzo lepiej niz zwykle wiec nie wiem czy sobie takiej nie sprawicciezkie decyzje przedemna haha]
dobranoc
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 23:38   #2779
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez blackbird Pokaż wiadomość
dobra,przez was juz nie mam wymówki zeby się nie ruszać(zwłaszcza że mąż mnie zamęcza zebym juz normalniej jadła, wiec musze jakos to odchudzanie przyspieszyc)
a jesli chodzi o @-ja zawsze przed miałam napady wilczego głodu ,które mijały pierwszego lub drugiego dnia.Co z tego jak przez tydień zdążałam się nawtryniac jak głupia?potem poczytałam troche na ten temat i zawsze przed kupuje sobie po 5 dkg,orzechów(macademia,ne rkowce,migdały,pistacje-tak aby sie nie znudziły)dziennie(to daje jakies 250kcl-i o tyle wzrasta maxymalnie moja kalorycznoc dziennie w porównaniu z resztą miesiaca)jem graham i warzywa straczkowe w ramach obiadu(dzięki temy wyrównuje orzechy przy okazji^^)i napady sie praktycznie skończyły-graham,orzechy i warzywa straczkowe w tym czasie działaja cuda...(no dobra kostka czekolady z orzechem laskowym tez sie czasem zdarza:P)
Niezły sposób na pogromienie okresowego głoda - muszę wypróbować
mnie na szczęście męczy tylko pierwszego dnia
A odchudzania nie przyspieszaj - czym wolniej chudniesz tym trwalsze efekty, wiadomo, że ślubny marudzi, ale na pewno znajdziesz jakiś sposób żeby go przekabacić

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
hej kochane
wpadal tylko poczytac szybko co napisalyscie i lece do lozka
wrocilam wlasnie z etratru.bylam na "czego nei widac"swietna komedia[chociaz na 2 akcie juz nie mialam sily si esmiac hehe]
talko wygladasz rewelacyjnie ah jak ja bym chciala tak szybkoschudnac jak ty
dymka swietny posag heehe no ale prezent na gwiazdke masz dodatkowy
no nic lece pedze do lozeczka a jutro chyba wybiore sie na zakupy.musze kupic kolezance prezent na wigilie klasowa i wybrac prezent dla siebie[juz zamowilam sobie ksiazke"nastolatki dbaja o urode"]ale dostalam jeszcze stowke i myslalam nad jakimis hantelkami czy czyms innym do cwiczen[ale z 2 strony kumpela mi dzis wyprostowala wlosy i wygladam duzo lepiej niz zwykle wiec nie wiem czy sobie takiej nie sprawicciezkie decyzje przedemna haha]
dobranoc
No prezencik jest - już się zastanawiam na co wydać tę kasę
A w ogóle to mogę je odebrać tylko z oryginałem polisy - mama go wygrzebała - piękny jest taki...stary, pozółkły, ze znakami wodnymi. Mam nadzieję, że mi go nie zabiorą, tylko napiszą że już nieważny - to będę miała pamiątkę. Lubię zbierać takie rzeczy - ma np. swoją opaskę ze szpitala (tą którą zakładają po urodzeniu) i mleczne zęby

Brenda, Madzia - kciuki macie jak w banku

Agg - myślałam oczywiście o zdrowych tłuszczach - jedno i wielonacysonych. Rybki - w dowolnej postaci najlepiej morskie i tłuste - łosoś makrelka halibut śledzik, oliwa do sałatek surówek, olej do podsmarzenia, wspomniane już orzechy.

Czytałam kiedyś pracę o wpływie tłuszczy w diecie na występowanie okresu u kobiet - badaną grupą były modelki i dodanie im do diety oliwy spowodowało powrót miesiączek, ponadto badane mówiły, że łatwiej utrzymaćim dietę itp. Ale żródła niestety nie podam bo to kilka lat temu było

dobranoc dziewczynki - kolorowych
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 08:18   #2780
Agg77
Zadomowienie
 
Avatar Agg77
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 092
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Hmm... Ja niestety jestem skazana na obiady mamusi. Więc nie wiem jak u mnie byłoby z tą oliwą. Ale chyba jestem w stanie zrobić wszystko, żeby miesiączka powróciła
__________________

Zmiana na lepsze.

Bo wiem, że mi się uda !


Agg77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 12:10   #2781
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Buuu, a ja dostałam dziś @ i tak mnie boli brzuch, że ledwo się trzymam zawsze jak się odchudzam, to cierpię podczas @.

Teraz wcinam zupkę pomidorową. Później pójdę po kawałek czegoś słodkiego
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 12:16   #2782
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

a ja sie zalamalam....nie dosc,ze wszystko mi sie sypie,wczoraj plakalam pol wieczora,z mama sie posprzeczalam,wcale mi sie nie chce do domu za tydzien jechac,ale tez i nie wiem,co bym chciala, to jeszcze wygladam jak smok,nic nie chudne,tylko tyje,a nie jem nic slodkiego, w ogole nie jem jakos duzo,jem kilka posilkow dziennie, cwiczylam 3 godziny tygodniowo i d*** blada. nie moge na siebie patrzec
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 12:41   #2783
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
a ja sie zalamalam....nie dosc,ze wszystko mi sie sypie,wczoraj plakalam pol wieczora,z mama sie posprzeczalam,wcale mi sie nie chce do domu za tydzien jechac,ale tez i nie wiem,co bym chciala, to jeszcze wygladam jak smok,nic nie chudne,tylko tyje,a nie jem nic slodkiego, w ogole nie jem jakos duzo,jem kilka posilkow dziennie, cwiczylam 3 godziny tygodniowo i d*** blada. nie moge na siebie patrzec
kotku! przestań! Pleciesz głupotki! Jesteś śliczna dziewczyna i ze wszystkim sobie poradzisz! Potrzebujesz po prostu odpoczynku, bo jesteś przemęczona i tyle. Nie martw się niczym! Będzie dobrze, zobaczysz!!
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 14:17   #2784
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
a ja sie zalamalam....nie dosc,ze wszystko mi sie sypie,wczoraj plakalam pol wieczora,z mama sie posprzeczalam,wcale mi sie nie chce do domu za tydzien jechac,ale tez i nie wiem,co bym chciala, to jeszcze wygladam jak smok,nic nie chudne,tylko tyje,a nie jem nic slodkiego, w ogole nie jem jakos duzo,jem kilka posilkow dziennie, cwiczylam 3 godziny tygodniowo i d*** blada. nie moge na siebie patrzec
nie gadaj takich glupotja czasami gdgy czytam jak takie sliczne szczuple laski pisza ze sa grube itp t0 glupio mi sie robi i zaczynam myslec ze powinnam schowac sie pod lozko i nikomu sie wiecej neipokazywac

nabien przykro mi ze cierpiszale chyba lepiej zeby troche pobolalo niz sie zamiartwiac ze @ nie nadchodzi hm

a tak w ogole to dziendoberek
waga nic sie nie zmienila przez tydzien[przynajmniej nie przytylam]
troche sie z babcia posprzeczalam bo zaczela znow mowic no i po co sie tak katujesz zjadlabys normalnie i bys schudla ble ble ble no ale po chwili juz bylo ok hehe
chcialam jej pokazac i zjesc drozdzowke ale mnie brzydzila dopiero pozniej sprobowalam babcinego pierniczka [no nie chcialam odmawiac]i naszlo mnie jak cholerkahehe byly takie pyszne ze nie moglam sie powstrzymac no i cala gore slodyczy zjadlam.i tez juz mi przeszlo nie chce ich juz jesc hehe

postanowilam tez ze w wigilie bede jesc normalne jedzenie ze stolu[ale wieksze porcje dietetycznych np kapusty z grzybami a mniej innych rzeczy][bo bedziemy u babci]
ale zrobie tez swoje diet pierniczki i pierogi i w domu bede je jadla

milego dnia
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 15:22   #2785
Agg77
Zadomowienie
 
Avatar Agg77
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 092
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Ja jak to w weekedny apetyt mam. Co chwile po coś ide. Ehh Wieczorem na pewno zjem coś słodkiego.
__________________

Zmiana na lepsze.

Bo wiem, że mi się uda !


Agg77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 15:38   #2786
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

dzien dobry
a ja dzisiaj z mamą na zakupach byłam
kupiłam sobie sukienke na sylwestra bo stwierdzialam ze tamte się nie nadają i kupilam prezent dla mojego chrzesniaka-gre hop hop żabki
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 16:25   #2787
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

hej już wróciłam... zaliczenie tak sobie...
a zaraz przychodzi chlopak do siostry i znow bede wyeksmitowana szkoda, że nie mam laptopa

Neska pokazuj kieckę !!
A ja na Sylwka żadnych planów... pewnie znów będę siedziała sama jak palec w domu
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 17:13   #2788
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

tak neska pokaznam sie w sukieneczce koniecznie

ja tez narazie zadnych planow na sylwka nie mam.moze uda nam sie jakas chate wolna zalatwic z kumpelami to poszalejemy a jak nei to pojdziemy do parku jak w zeszlym roku hahaha[bylo duzo lepiej ni na dyskotece haha]
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 17:26   #2789
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

pokaze Wam wieczorem jak bede dla taty przymierzac
a własnie tz mnie maltretuje bo mi smsy pisze o moim prezencie gwiazdkowym ale nie chce powiedziec co to
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 17:28   #2790
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Morelko mamy podobny wzrost i podobna wage....

Nesko chwal sie kiecka!

Madzia ja tez bede pewnie siedziec sama jak palec w sylwka.... tak bym chciala spedzac go w Krakowie, ale chyba bede siedziec w domu i gapic sie w okno....
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.