ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-13, 14:24   #871
magda999999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez brandia Pokaż wiadomość
Warszawa
Nie polecam dr Kupniewskiego z przychodni na Chełmskiej. Chodziłam do niego przez rok i ani razu nie zainteresował się zrobieniem cytologii. Badanie miałam dwa razy, na wyraźne życzenie, bo źle się czułam. Moje nawracające infekcje grzybicze nie robiły na nim wrażenia, twierdził, że mi się wydaje, on nic nie wiedzi, a jak występuje ból to powinnam stosować kremy nawilżające. Nigdy nie zaproponował leczenia TŻ-a ! Nawet jego dolegliwości traktował jako "otarcie" - czy ja jestem z kamienia w środku ???
Niegrzeczny, odnosi się pogardliwie do pacjentek.
Również kiepsko poinformowany, bo kiedy poszłam po receptę na Harmonet (w czasie, gdy był on seriami wycofany ze sprzedaży), nic o tym nie wiedział. Oburzył się na mnie,że posiadam taką wiedzę, że powinnam zająć się innymi sprawami, a nie czytać ogłoszenia Ministerstwa Zdrowia. Żenada. Więcej nie poszłam. Aż dziw, że tyle wytrzymałam....
Całkowita racja, nie dość że dr. J. Kupniewski z Chełmskiej jest niekompetentny (podważa opinię 2 innych świetnych lekarzy :w tym 1 profesora) do tego bardzo bardzo niekulturalny-potrafi wyrzucić pacjentkę z gabinetu!!! i powiedzieć bezczelnie, że nie ma czasu itd... czegoś podobnego w życiu nie widziałam.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kasdka Pokaż wiadomość
Witam,
Też kiedyś bylam w przychodni ne Chełmskiem i nie pamiętam nazwiska, ale sądząc po opisie, to ten sam lekarz. W pierwszym momencie jak go zobaczyłam pomyślałam, że on tam sprząta, na prawdę wyglądał jak osiedlowy żul. Usłyszałam od niego ten sam tekst "a wie co to jest antykoncepcja?" Poszłam tam, bo podejrzewałam, że jestem w ciąży. Wykonał tylko USG (zewnęrzne) po czym stwierdził, że nic nie widzi i zaproponował tabletki na wywołanie okresu. Spytałam czy jest pewien, że nie jestem w ciąży, na co odpowiedział, że nie bo jest za wcześnie, żeby to stwierdzić, poraz kolejny powiedział, że może mi przypisać tabletki na wywołanie okresu... przecież, gdybym była i zarzyłabym takie tabletki, to pewnie bym poroniła i z pewnością był tego świadomy...
bez komentarza...
cham i prostak-idealne określenie tego lekarza.

ale na takich składa się skargę
magda999999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:01   #872
srutututu7
Zadomowienie
 
Avatar srutututu7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 042
GG do srutututu7
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW
stanowczo nie polecam ginekologów z CENTRUM PROMYK SŁOŃCA.
kilka lat temu przepisali mi końskie dawki hormonów (miałam wtedy ledwo ponad 12 lat) na uregulowanie miesiączki. do tej pory zmagam się ze skutkami ubocznymi.
srutututu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 08:19   #873
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Ja nie polecam dr Jarosława Hajdo (Kalisz) - interesuje go tylko i wyłącznie kasa. Chciał mi od ręki usuwać nadżerkę, której nigdy nie miałam. Ponieważ leczyłam się na bezpłodność, i chodziłam do ginekologów bardzo często to wiem jaki jest stan mojego zdrowia i jak mi Pan doktor powiedział : ma pani nadżerkę ale mogę ja jeszcze dziś usunąć za chyba 700- 800 zł to go prawie nie kopnęłam w nos. Oczywiście kłamał i potwierdził to inny ginekolog za kilka tygodni.
Poza tym chodziłam do niego co 2 dni, i zawsze byłam umówiona na godzinę i zawsze czekałam 4 godziny. Szczytem szczytów było to, że co 2 dni musiałam opowiadać mu z czym do niego przychodzę bo zapomniał już po 2 dniach a karty nie czytał. Wyciągnął ze mnie chyba z 5 tys za inseminację, które wg mnie były robione na niby bo pan doktor na pierwszej wizycie zaznaczył, że uda się za 5-6 razem, chciałam mu zapłacić za te 6 inseminacji i by mu się udało za pierwszym. Oszukiwał przy tych inseminacjach, ale to dłuższa historia.
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 10:10   #874
gyaru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW

dr. Markuszewski - dolnośląskie centrum ginekologiczne.

Ja naprawdę z całego serca odradzam była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i dzięki Panu M. nie wiem kiedy się zdecyduje na następną bo jak narazie mam same okropne wspomnienia.
pierwszy minus: byłam omówiona prywatnie (przyjmowane są też pacjentki na NFZ) na godzinę 20.00 a do gabinetu weszłam koło 23
bo co chwile boczkiem w chodziły jego dawne pacjentki albo panowie z teczkami.
Wiedział, że to moja pierwsza wizyta, krępowałam się a ten gbur zaczął rzucać jakimiś obleśnymi tekścikami, nie wymagam od tego typu lekarzy szczególnej troski ale fachowości i taktu a ten osobnik niestety tym nie grzeszy.
gdy już umieszczał "we mnie" wziernik na hasło że mnie to boli odpowiadał "aa tam boli" i dalej robił swoje.
stwierdził że mam upławy w bardzo ciekawy sposób: przez 10 minut opowiadał jak to ja tam "śmierdzę" po czym zaczął mi pod nos podtykać wziernik. potem USG dopochwowe i też 0 reakcji na to że mnie to boli.
potem dowiedziałam się między innymi że kobiety używają wkładek bo nie chce im się prać bielizny (LOL), że mamy infekcje bo chodzimy w spodniach i najlepiej paradować cały rok w kiecce bez gaci, do tego jako 19-latka (wtedy) dowiedziałam się że będę miała bardzo duże problemy z zajściem w ciąże bo mam cyt "powykręcane jajowody"
poza tym w gabinecie syf i zadymione jak w jakiejś hasz-komorze.
jeśli drogie dziewczyny macie o 100 zł za dużo i lubicie upokorzenie i tego typu klimaty to polecam, normalnym ludziom którzy chcą aby ich traktowano z minimalnym szacunkiem - stanowczo odradzam.
gyaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 18:53   #875
qkardka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Emilia. Pokaż wiadomość
Zgadzam się. A najgorsze jest to,że kiedyś otrzymał tytuł "lekarza roku". Pytam, za co?
z tymi tytułami to ja bym uważała bo kiedyś mój wykładowca - lekarz - kazał przynieść na zaliczenie wypełnione kupony z gazety i tak zyskał kilkaset głosów na swoją osobę... nikt tego nigdzie nie zgłosił bo na studiach magisterskich mamy się z nim jeszcze spotkać...
qkardka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 10:36   #876
black_devil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Chodziłam do dr Kuki - Panasiuk. Przyjmuje w BioDencie na Bytkowie. Na początku babka wydawała się spoko, ale traktuje mnie jak królika doświadczalnego...Zamiast wypisać mi skierowanie na badania hormonalne co chwila zmienia mi tabletki, które mi nie pasują i za każdym razem mówi to samo: "te na pewno będą dobre, jeszcze się nie spotkałam z tym żeby jakiejś dziewczynie nie pasowały te tabletki". Może możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa z Siemianowic?
black_devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 12:39   #877
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Katowice

Spotkałam się z dr Kuką-Panasiuk, która przyjmuje w przychodni przy ul. Kotlarza. Kobieta jest do niczego. Moja lekarka zachorowała, więc poszłam do niej po skierowanie na planowany zabieg, a ona nie dość, że wypisała mi je na nie mojej recepcie, to jeszcze źle to zrobiła i same kłopoty z tego wynikły... odradzam... jakaś chyba niedouczona
__________________
Vivere militare est...
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 20:18   #878
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa

Radziejewski Mieczysław, ul. Marszałkowska 138 lok.62. Bardzo odradzam. Poszłam z koleżanką do niego i się do niej dobierał. Wybiegła z płaczem. Z tego co wiem - nie ma już tam gabinetu tylko pracuje w przychodzi publicznej na Radzymińskiej.
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 07:48   #879
olus23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 102
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

świętokrzyskie Starachowice
odradzam dr J. Przydatek - olesińską lekarz nie fachowy owszem delikatna ale nie zna się na rzeczy nie potrafi nawet obliczyć daty porodu moja ciąża u niej trwała by 11 miesięcy szok wmawia nadżerkę choć wykryła u mnie torbiel było ją widać bo była duża przepisała takie leki które biorąc bym przez 3 miesiące krwawiła ciągle mój obecny lekazrz przeraził sie jak zobaczył co mi przepisała. wogóle powiem wam że do lekarzy z tej miejscowości podchodziła bym sceptycznie nikogo prawie! tu nie ma co by był fachowy dlatego ja mam lekarza 30 km od domu i jestem bardzo zadowolona również w tym oddalonym szpitalu a nie u siebie urodziłam synka. Tam opieka wspaniała czuła miłe pielęgniarki i lekarze namawiający żeby synek miał na imie Adaś no bo to takie ładne imię oczywiście żartowali z tym wogóle poród umilany mialam żartami śmiechem i wspominam go bardzo dobrze . a jeśli o starachowice nie polecam osobiście Olesińskiej, wspomnianej prze ze mnie , dr Skuzy ( nie robi badań), dr Kiełek,

pozdrawiam
olus23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 16:11   #880
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

To się nazywa wolność słowa. Osobiście uważam, że każdy ma taką opinię na jaką zasłużył.
Słowa, których użyła, mimo że nacechowane emocjonalnie, nie są obraźliwe. Zachęcam do przejrzenia słownika.
Wizażanka uważa, że ten ginekolog nie jest dobrym lekarzem i przestrzega nas przed nim - do tego z resztą służy ten wątek.
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.



Edytowane przez nina219
Czas edycji: 2010-11-23 o 16:14
nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 16:21   #881
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez nina219 Pokaż wiadomość
To się nazywa wolność słowa. Osobiście uważam, że każdy ma taką opinię na jaką zasłużył.
Słowa, których użyła, mimo że nacechowane emocjonalnie, nie są obraźliwe. Zachęcam do przejrzenia słownika.
Wizażanka uważa, że ten ginekolog nie jest dobrym lekarzem i przestrzega nas przed nim - do tego z resztą służy ten wątek.
a tam.... co tam bedziesz z Romkiem dyskutowac
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 16:26   #882
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wiem, wiem. Poniosło mnie i sama zoftopowałam, wybaczcie!
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 21:20   #883
Kayrie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 87
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wrocław, pani doktor Roszyk - niestety. Znalazłam w polecanych na Wizażu i myślę, że odwiedziłam tą panią pierwszy i ostatni raz. Po zajrzeniu do mnie powiedziała tylko "ale nadżera" i choć poprosiłam nie wytłumaczyła mi kompletnie NIC. "Szybko, szybko, nie mam czasu".
Kayrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 15:38   #884
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

BIAŁYSTOK



lek. med. Henryka Zabielan
Pani doktor bardzo miła i sympatyczna- to trzeba przyznać. Taka babciowata trochę Byłam u niej prywatnie w Eskulapie. Zapytała z czym przyszłam- poza tym pytaniem i "czy rodziłam" i kiedy była ostatnia miesiaczka nie spytała o nic. Ani czy na coś choruję, ani czy leki jakies biore, nic kompletnie. Nawet czy współżyję! Badanie- owszem było, ale byłam rano a brzuch mnie ciągle boli (a specjalnie wrażliwa nie jestem...)

I to niestety, czyli (moim zdaniem) zbagatelizowanie pacjenta zasługuje na miejsce na tej liście- naprawdę nie polecam



Ps. Poszłam do niej trochę z musu, bo mój ginekolog na zwolnieniu....
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 15:27   #885
Beata Marcina :0
Raczkowanie
 
Avatar Beata Marcina :0
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 458
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Furia23 Pokaż wiadomość
WROCŁAW

dZIEWCZĘTA, POLECAŁAM JAKIS ROK TEMU DRa KAPELUSZA, ALE MUSZĘ WAS WYPROWADZIĆ Z BŁĘDU!. Zaszłam w ciążę i Kapelusz (Pl. Kościuszki i Pl. Grunwaldzki) zupełnie mnie ignorował. Po pierwszej wizycie okazało się że jestem w 4 tyg - pan doktor pow ze mam nic z tym nie robić, nie zlecił badań, zachowywał się opryskliwie i kazał przyjść po 2 tyg. Po 2 tyg ODMÓWIŁ (sic!) wydania skier na część badań, które są obowiązkowe, m.in. na toksoplazmozę . powiedział zę mogę sobie prywatnie zrobić jak chcę! W dodatku została zgubiona moja karta. Dodam że mam jakieś niewiadome guzki w piersiach, też odmówił ich zbadania!!!!!!!!!!! powiedział, że jak jestem w ciąży i tak nic z nimi nie zrobi .
Żałość!!

PRYWATNIE PEWNIE JEST MILSZY
pozdrowy
Także nie polecam, dla mnie był tak chamski i podły, na szczęście wyszłam po 3 minutach bez badania. Kiedy sobie przypomnę tą "wizytę" aż coś mnie trafi, poprostu to stary d***k
Beata Marcina :0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 18:34   #886
Arletka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

...

Edytowane przez Arletka1989
Czas edycji: 2011-07-28 o 07:38
Arletka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 14:41   #887
forecast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Odradzam panią Ginekolog w Kraśniku w Przychodni FŁT!
forecast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 12:33   #888
heksanska
Przyczajenie
 
Avatar heksanska
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

dr.dorota nowak-KRAKOW.
pani doktor wydaje sie byc bardzo mila, uprzejma i wydaje sie ze przjmuje sie pacjentkan, ja na poczatku tez dalam sie na to 'nabrac' chodzilam do niej regularnie, badac sie i po tabletki-wypisuje je ona brdzoooo chetnie mlodym dziewczynom i mysle ze z tad wiele pochlebnych opinii na jej temat.

nie wykryla u mnie nadzerki-poszlam do dr.Bacza-bardzo dobry lekarza,wyleczyl moja mam ktorej nie umieli wyleczyc inni lekarze kilka lat..-on moja nadrzerke spostrzegl jak tylko 'zajrzał'. Pani doktor leczyl mnie n san zaplany a okazlo sie ze miala nadzerke!

kazde badanie trwalo 30sekund...hahaha. zero zlecenia badan hormonlanych, abym mogla dobrac talbetki, bo juz 3 radzej byly dla mnie nidobre. ogolnie nie polecam tej pani.



dr,MAŁECKI -KRAKÓW

to to jest dopiero PATOLOGIA! przepisla mi globulki ktore pogorszyly moj stan kilkaktornie! do tego stopnia ze nie moglam chodzic, siedzec, spac a o sikaniu i noszeniu bielizny nie wspominajac!-jakby ktos mnie tam ogniem przypalal! dostalam paskudnych uplawo i niesmowitego bolu, a poszlam z lekkim stanem zaplanym! tak mecyzlam sie 2 dni az poszlam do innego lekarza! kazal natychmist odsawic leki-juz to sama zrobilam-i dal inne ktore przyniolsy wielka ulge, a potme mnie 'wyleczyly' . do tego dr, malecki mowial do mnie ze skoro mam stan zaplany to musze zmienic partnera, badz nie miwc ich tak wielu... ;/ a ja mialm a i tego samego! beznadziejny lekarz i bardzo niemuily!!NIEPOLECAM!
heksanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 14:28   #889
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

ŻARY - LUBUSKIE

NIE POLECAM
Małgorzaty Niedźwieckiej
Wydawała się na pierwszy rzut, miła, sympatyczna..
Okazała się.. oschła.. nieczuła..szarpała.. sprawiała ból.. nie zrobiła poprawnego.. wywiadu i nie zdiagnozowała mi nadżerki, ani powiększonego jajnika!!!

POLECAM!!!!

Waldemara Sługockiego

Mily, sympatyczny.. drąży temat.. zadaje milion pytań.. delikatny.. dba o pacjentkę.. prosi o kontakt.. w każdej sytuacji!
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 14:26   #890
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

LUBLIN

dr Dariusz Swatowski - niestety przereklamowany.

Chodziłam do niego na USG ciąży. Wybrałam go, gdyż w internecie miał rewelacyjne opinie. Wtedy sama go polecałam w wątku DOBRY GINEKOLOG, gdyż wydał mi się miły i profesjonalny. Niestety okazało się, że nie zauważył, że moje dziecko nie ma połowy serca. Gdybym na ostatnie USG nie poszła do innego lekarza, nie miałabym córeczki.
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 11:19   #891
Claritine
Raczkowanie
 
Avatar Claritine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków

Dr Iwona Bałaszkiewicz

Niestety ta pani wychodzi z założenia, że każda młoda dziewczyna przychodzi do niej po tabletki i jednocześnie jest zdrowa. Przy podstawowym badaniu nie należy do zbyt delikatnych. Ja osobiście poszłam do niej z kilkoma dolegliwościami (m.in. nieregularne i bolesne miesiączki) nie skierowała mnie na żadne badania i twierdziła, że tabletki antykoncepcyjne mi pomogą. Dolegliwości się nasiliły ale pani doktor u parcie twierdziła, że mój organizm się musi przyzwyczajać a ona już po mnie widzi, że tabletki są odpowiednie.

Skończyło się na tym, że zmieniłam lekarza i po odpowiednich badaniach, zaczęłam być leczona.

Edytowane przez Claritine
Czas edycji: 2011-02-03 o 11:35
Claritine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 10:39   #892
celebrytka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Jak piszesz to zaznacz w tytule ,o jakie miasto chodzi.Moj lekarz też się tak nazywa a jest w innym mieście.A tu na forum głowna wiadomość -nie polecam .Mówiłam o nim koleżankom ,a one do mnie zobaczsobie jakie są wpisy ,tylko ,że ja nie jestem w Poznaniu.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Skąpi bo to są koszty,a nie wiem czy zxa te badania ty płacisz czy on?
celebrytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 10:52   #893
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez celebrytka1 Pokaż wiadomość
Jak piszesz to zaznacz w tytule ,o jakie miasto chodzi.Moj lekarz też się tak nazywa a jest w innym mieście.A tu na forum głowna wiadomość -nie polecam .Mówiłam o nim koleżankom ,a one do mnie zobaczsobie jakie są wpisy ,tylko ,że ja nie jestem w Poznaniu.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Skąpi bo to są koszty,a nie wiem czy zxa te badania ty płacisz czy on?
1) Cytuj posty na które odpowiadasz.
2) Ten temat nie służy do dyskusji o tym, czy lekarzowi brakuje pieniędzy czy nie, tylko do podawania krótkiej i konkretnej informacji- kogo nie polecamy i dlaczego.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 10:54   #894
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez gyaru Pokaż wiadomość
WROCŁAW

dr. Markuszewski - dolnośląskie centrum ginekologiczne.

Ja naprawdę z całego serca odradzam była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i dzięki Panu M. nie wiem kiedy się zdecyduje na następną bo jak narazie mam same okropne wspomnienia.
pierwszy minus: byłam omówiona prywatnie (przyjmowane są też pacjentki na NFZ) na godzinę 20.00 a do gabinetu weszłam koło 23
bo co chwile boczkiem w chodziły jego dawne pacjentki albo panowie z teczkami.
Wiedział, że to moja pierwsza wizyta, krępowałam się a ten gbur zaczął rzucać jakimiś obleśnymi tekścikami, nie wymagam od tego typu lekarzy szczególnej troski ale fachowości i taktu a ten osobnik niestety tym nie grzeszy.
gdy już umieszczał "we mnie" wziernik na hasło że mnie to boli odpowiadał "aa tam boli" i dalej robił swoje.
stwierdził że mam upławy w bardzo ciekawy sposób: przez 10 minut opowiadał jak to ja tam "śmierdzę" po czym zaczął mi pod nos podtykać wziernik. potem USG dopochwowe i też 0 reakcji na to że mnie to boli.
potem dowiedziałam się między innymi że kobiety używają wkładek bo nie chce im się prać bielizny (LOL), że mamy infekcje bo chodzimy w spodniach i najlepiej paradować cały rok w kiecce bez gaci, do tego jako 19-latka (wtedy) dowiedziałam się że będę miała bardzo duże problemy z zajściem w ciąże bo mam cyt "powykręcane jajowody"
poza tym w gabinecie syf i zadymione jak w jakiejś hasz-komorze.
jeśli drogie dziewczyny macie o 100 zł za dużo i lubicie upokorzenie i tego typu klimaty to polecam, normalnym ludziom którzy chcą aby ich traktowano z minimalnym szacunkiem - stanowczo odradzam.
O to widzę że to jego stału tekst. Spodnie które zaparzają, w domu spódnica bez majtek. Powykręcane jajniki, płyny do kąpieli które wysuszają, pokazywanie krocza w lusterku oraz wydawałoby się wyuczone teksty które jak widzą potwierdzają się nie tylko tutaj ale także na znanylekarz. Dostałam jakieś dziwaczne leki których cena mnie powaliła, nie brałam ich mimo, że twierdził że w ciążę nie zajdę szybko,,, no coż teraz w ciąży jestem ale na wizytę do niego nie pójdę mimo, że w poczekalni ma masę dyplomów i pochwał a moja przyjaciółka go uwielbia.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:46   #895
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
O to widzę że to jego stału tekst. Spodnie które zaparzają, w domu spódnica bez majtek. Powykręcane jajniki, płyny do kąpieli które wysuszają, pokazywanie krocza w lusterku oraz wydawałoby się wyuczone teksty które jak widzą potwierdzają się nie tylko tutaj ale także na znanylekarz. Dostałam jakieś dziwaczne leki których cena mnie powaliła, nie brałam ich mimo, że twierdził że w ciążę nie zajdę szybko,,, no coż teraz w ciąży jestem ale na wizytę do niego nie pójdę mimo, że w poczekalni ma masę dyplomów i pochwał a moja przyjaciółka go uwielbia.
Czy to jest ten pan, który specjalizuje się w problemach z zajściem w ciążę? Kilka moich koleżanek u niego było, byłam zdziwiona, bo wszystkim mówił, że mają powykręcane właśnie jajowody, najpewniej od zakładania nogi na nogę W ogóle właśnie jakieś czary-mary i dziwne teorie, ale dziewczyny są nim oczarowane- dwóm udało się faktycznie po latach zajść w ciążę.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 21:46   #896
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW

dr DOMINIK BLIŻANOWSKI z przychodni Vita na Oławskiej

Przez dwa miesiące leczył mnie na grzybicę, której nie miałam, nie przyszło mu nawet do głowy,zeby zlecic badanie posiewowe, zamiast tego w ciemno przepisywał mi leki (i to nie tanie, przy czym z udawanym współczuciem ubolewał nad tym, ile młode dziewczyny muszą wydawać pieniędzy na takie sprawy). Przy drugiej wizycie wypisał mi po raz drugi Gynazol, który kosztował 50 zł, mimo, że powiedziałam, że zupełnie mi nie pomógł. Odniosłam wrażenie, że robi to specjalnie, zebym ciągle przychodziła po kolejne leki, bez względu na to,co tak naprawdę mi dolega.Na siłę sugerował, ze zmieni mi tabletki antykoncepcyjne, bo "te są trochę przestarzałe, jakoś nie mam do nich przekonania", mimo, że mówiłam mu wielokrotnie, ze jestem zadowolona , nei mam żadnych skutków ubocznych itd.Generalnie miły, starszy pan ( momentami aż do przesady), ale niezbyt fachowo podchodzący do pacjentki. Wydałam przez niego mnóstwo pieniędzy na leki i wizyty i gdybym na wlasną rękę nie zrobiła posiewu, może dalej pakował by we mnie kolejne specyfiki.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2011-02-09 o 18:55
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 22:52   #897
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez KasPat Pokaż wiadomość
Wrocław

Stefan Skrocki
ul. Grunwaldzka 65
Wrocław
Straszny ginekolog ,zresztą nie tylko on, każdy który tam przyjmuje!!!!. To jest na przeciwko Kredki i Ołówka. Byłam kilka razy i....??? I najpierw trafiłam tam do jakiegoś takiego młodego ginekologa który mnie nawet nie przebadał, miał jakieś głupie komentarze i straszył skończeniem na wózku po wylewie przez branie tabletek anty!!!!! po czym wypisał tabletki, później byłam u pana Skrockiego, strasznie się spieszył, nie słuchał co mówię...a najlepsze było to że jak ugadałam się z koleżankami które do niego chodziło to każdej diagnozował to samo i przepisywał te same tabletki,każda wychodziła z diagnozą nadżerki, ropnym śluzem (gdzie takiego nie było a żaden inny gin nie stwierdził u mnie nadżerki) i recepta na Gynalgin, próbował namówić na płatny zabieg zamrożenia nadżerki każdą z nas...jakaś masakra... Tragedia po prostu
Zgadzam się z każdym słowem, poszłam po tabletki, które brałam od dawna ale z różnych względów nie mogłam pojechać do swojego miasta do stałego gin. po receptę. Poleciła mi go koleżanka, która nawiasem mówiąc dalej do niego chodzi i jest zachwycona. Tylko, że ja byłam w jego przychodni koło za renomą, to jest kościuszki chyba, wchodzi się od podwórka.
Jak się rozbierałam chodził przede mną majtając wziernikiem w ręce, przy badaniu wykrzyczał "OGROMNA nadżerka", co powtarzał podniesionym tonem co chwilę. Z ogromnej łaski dostałam receptę na jedno opakowanie tabletek, których nigdy nie brałam "bo te są lepsze" i do tego skierowania na masę badań, w tym na HIV!! Jak zapytałam co z nadżerką (cytologii mi nie zrobiono) to doktor tylko fuknął, a pielęgniarka odwrócona do mnie tyłem burknela ze jak zrobię badania to "doktor zdecyduje".

Trzęsłam się pół dnia potem z nerwów, pojechałam do "swojego" lekarza i okazało się że z cyt. mam I grupę i nie ma się czym przejmować.

Odechciało mi się totalnie wizyt u nowych lekarzy przez niego. NIE POLECAM!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 06:58   #898
Anusiak26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

ŁASK

dr ZBIGNIEW STRĄK

Lekarz przyjmuje w Łasku w szpitalu i w Zduńskiej Woli przy ul. Jagiełły. Nie polecam Go nikomu. Wizyta szybka, badanie bolesne jak diabli, no i komentarze głupie typu, że dzieci nie mam. Rodzenie po 30 to potem dla dziecka trauma bo będzie miało starą mamę.
Anusiak26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:31   #899
tadzik
Raczkowanie
 
Avatar tadzik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 128
GG do tadzik
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wrocław
lek. Magdalena Miś-Michałek (przyjmuje w Eskulapie na Bulwarze Ikara)

Brak kompetencji i chęci pomocy pacjentkom, poza tym wizyta trwa 5-8 min. bez względu na wagę problemu, z którym przychodzisz. Bycie uśmiechniętym i delikatnym nie wystarczy, by być dobrym lekarzem.
tadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:17   #900
Wednesday
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 164
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

ŁÓDŹ
Ja nie polecam wszystkich pań, które przyjmują w poradni medycyna rodzinna na ulicy Milionowej w Łodzi. niestety nie pamiętam nazwisk, ale wiem, że jest ich 3 i u każdej bylam, bo coś się ze mną działo. Nie tylko nei umialy mnie zdiagnozowac, ale również twierdziły że...mam raka!!!który okazał się później zwykłą nadżerką...Domyślacie się zapewne jak wspaniale się czułą z wiadomością iż mam raka jajników!ŚMIECH NA SALI! nie używały wziernika(!!!!), jedynie 1 z nich(!) użyła papierka lakmusowego, do zbadania i stwierdziła, no tak, to jest grzybica ble ble ble, przepisała mi jakąś masc po której w ogóle mi nie przeszło.

Badają niedelikatnie i co z tego że są miłe, jak nie umieją zdiagnozowac? W dodatku są wypindrzone tak, że nawet nie chce im się podjesc do kobiety i jej zbadac. Chore!

OMIJAC Z DALEKA!!

Edytowane przez Wednesday
Czas edycji: 2011-03-22 o 17:11
Wednesday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.