Fryzjer Szczecin - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 20:48   #931
agusiagent
Przyczajenie
 
Avatar agusiagent
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 15
Dot.: Poszukuje fryzjerki w Szczecinie

Dziewczyny, które studio L'or polecacie bardziej? Baltica, Gryf, Cegielnia? A może ktoś poleci inny salon gdzie zmieszczę się do 200 zl za balejaż plus obcięcie włosów sięgających lekko za ramiona? Oczywiście dobry
__________________
Jeśli nie ty, to kto?
Jeśli nie teraz, to kiedy?

Czy to nie wielka rzecz, znaczyć dla kogoś wszystko?

Edytowane przez agusiagent
Czas edycji: 2013-07-19 o 20:53
agusiagent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 11:47   #932
Lucysia01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witajcie dziewczyny poszukuję dobrego fryzjera mającego duże doświadczenie w pracy z włosami zbyt mocno rozjaśnionymi. Obecnie mam włosy bardzo mocno rozjaśnione rozjaśniaczem na poziomie platynowego blondu. Naturalnie jestem szatynką. Różnica w kolorze jest ogromna z 8 może 10 tonów rozjaśnione... Nie pytajcie jak to tego doszło. Kiedyś miałam ładne swoje nat włosy potem zapragnęłam zostać blondynką fryzjerka zrobiła mi zbyt dużo jasnych pasemek w efekcie zostałam z białym łbem. Potem zrezygnowałam z pasemek i od 4 lat się męczę. Mam już dość tego, że po miesiącu już mam brzydki ciemny pasek na głowie poza tym strasznie drażni mnie ten sztuczny odcień. Nie wiem co zrobić, boję się sama eksperymentować. Raz zafarbowałam sama lodowym blondem wyszły mi siwe włosy z rudym odrostem farba Loreala szybko się wymyła. Szukam fryzjera, który zrobi mi pigmentację i dobierze odcień myślę o ciemnym blondzie albo o jakimś bardzo naturalnym odcieniu ewentualnie o powrocie do naturalnego koloru. Włosy ma długości do łopatek pocieniowane, rozważam możliwość podcięcia też Poleccie mi kogoś kto podjąłby się pracy i przy tym nie skroiłby mnie 400zł za zabieg...

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

A propo tego co napisałam powyżej. Rozważam też powrót do pasemek pół na pół i ścięcie tych całkowicie rozjaśnionych chyba to najlepsze rozwiązanie....
Lucysia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 15:27   #933
pprinceska70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 53
Dot.: Poszukuje fryzjerki w Szczecinie

Cytat:
Napisane przez agusiagent Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które studio L'or polecacie bardziej? Baltica, Gryf, Cegielnia? A może ktoś poleci inny salon gdzie zmieszczę się do 200 zl za balejaż plus obcięcie włosów sięgających lekko za ramiona? Oczywiście dobry
do Beauty Center polecam to na ul Kopernika http://www.beautycenter.szczecin.pl/
do fryzjerki Pani Ady (także robi świetne fryzury na uroczystosci Ślub itp) doskonala jak i do Pani LArysa (odratowała moje jasne kruche włosy )
pprinceska70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 20:08   #934
Pimpus
Raczkowanie
 
Avatar Pimpus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ha'artez
Wiadomości: 53
GG do Pimpus Send a message via Skype™ to Pimpus
Dot.: Poszukuje fryzjerki w Szczecinie

A można gdzieś w Szczecinie liczyć na kogoś kto zajmie się "cięciem alternatywnym"?
Pimpus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 12:30   #935
karolcia12k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś fryzjera w Szczecinie? Interesuje mnie ombre... i tak się zastanawiam do kogo pójść hm... Może ktoś gdzieś robił już ombre i mógłby mi polecić salon ) Z góry dzięki
karolcia12k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 21:39   #936
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Flamboyage - Szczecin

Hej!
Czy któraś z Was, drogie Dziewczęta mogłaby mi polecić salon fryzjerski na terenie Szczecina, gdzie pracują kompetentni fryzjerzy, tacy, którzy znają się na rzeczy , śledzą trendy itp.? Naszła mnie ochota na flamboyage, ale po ombre, które robiłam jakiś czas temu wolałabym nie iść w ciemno, a oddać swoje włosy w ręce kogoś sprawdzonego. Mile widziana orientacyjna cena.

Z góry dziękuję za odpowiedź!
Buziaki!
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 14:20   #937
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Flamboyage - Szczecin

Kiedys chodzilam do Studia Indygo do Edyty, ona ciagle na szkolenia biegala i rozne nowosci znala, jesli jestes zainteresowana numer wysle na priva. Kolezanka tam chodzi do Eli i tez jest bardzo zadowolna.
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 16:59   #938
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Fryzjer Szczecin

Super! Z góry dziękuję!
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 08:31   #939
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Lucysia01 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny poszukuję dobrego fryzjera mającego duże doświadczenie w pracy z włosami zbyt mocno rozjaśnionymi. Obecnie mam włosy bardzo mocno rozjaśnione rozjaśniaczem na poziomie platynowego blondu. Naturalnie jestem szatynką. Różnica w kolorze jest ogromna z 8 może 10 tonów rozjaśnione... Nie pytajcie jak to tego doszło. Kiedyś miałam ładne swoje nat włosy potem zapragnęłam zostać blondynką fryzjerka zrobiła mi zbyt dużo jasnych pasemek w efekcie zostałam z białym łbem. Potem zrezygnowałam z pasemek i od 4 lat się męczę. Mam już dość tego, że po miesiącu już mam brzydki ciemny pasek na głowie poza tym strasznie drażni mnie ten sztuczny odcień. Nie wiem co zrobić, boję się sama eksperymentować. Raz zafarbowałam sama lodowym blondem wyszły mi siwe włosy z rudym odrostem farba Loreala szybko się wymyła. Szukam fryzjera, który zrobi mi pigmentację i dobierze odcień myślę o ciemnym blondzie albo o jakimś bardzo naturalnym odcieniu ewentualnie o powrocie do naturalnego koloru. Włosy ma długości do łopatek pocieniowane, rozważam możliwość podcięcia też Poleccie mi kogoś kto podjąłby się pracy i przy tym nie skroiłby mnie 400zł za zabieg...

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

A propo tego co napisałam powyżej. Rozważam też powrót do pasemek pół na pół i ścięcie tych całkowicie rozjaśnionych chyba to najlepsze rozwiązanie....
Klaudia z salonu Kasi Olesinskiej na ul. Jasnej, na Slonecznym uratowala mi wlosy po tym jak jedna super fryzjerka z L'ora zrobila mi na nich niezla masakre, mialam takie ciapki z tylu glowy, ze szkoda pisac . Wiec jesli o wlosy rozjasniane i zmasakrowane chodzi to moge z czystym sumieniem ja polecic .

pprinceska70 L'or w Baltice moijaj szerokim lukiem!!!
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 10:17   #940
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez nina219 Pokaż wiadomość
Super! Z góry dziękuję!
Daj znać po wizycie, też jestem zainteresowana
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 17:12   #941
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czy któraś z was korzystała z usług Ernesta Kawy?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 13:29   #942
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Fryzjer Szczecin

Kolezanka korzystala i zadowolona byla
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 19:31   #943
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

a cos wiecej mozna powiedziwc?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 14:41   #944
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Fryzjer Szczecin

robila pasemka i scinala, w sensie, ze dlugie wlosy podcinala, nie, zeby jakies fantazyjne fryzury robila
ale bylo dla niej za drogo wiec odeszla do jego praktykantki i teraz u niej robi wlosy " po znajomosci", choc do tej pory tweirdzi, ze on jednak fajniej scinal, ale coz, kasa
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 16:23   #945
akikayo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Drogie Panie, szukam dobrego fryzjera/fryzjerki od bardzo krótkich damskich włosów w centrum Szczecina i bardzo przystepnej cenie.
Do tej pory płaciłam 30 zł bez mycia i taka cena byłaby idealna bo płacenie 50 zł za prawie męskie strzyżenie to trochę dużo a moja fryzjerka zmieniła salon i nie odbier telefonów . Będę wdzięczna za pomoc bo juz zarosłam
akikayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 19:42   #946
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Fryzjer Szczecin

Pomorzany, "U Michała", przystanek Szpitalna, za długie włosy płacę 25 zł, a że nie robię nic wymyślnego, zwykłe cieniowanie to jestem zadowolona.
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 15:09   #947
atulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej dziewczyny

Poszukuję kogoś kto zrobi mi pięknie flamboyage plus wykona jakieś zmiany w długości macie kogoś godnego polecenia? )

Pozdrawiam
atulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 12:26   #948
XXX870214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja również szukam fryzjera, który zrobi piękne flamboyage
XXX870214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 16:02   #949
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny, czy któraś korzystała z usług pani Agnieszki Brzeskiej studio Kameleon na Kopernika? Wyczytałam bardzo dobre opinie, że doradza, strzyżenie jest profesjonalne i obcina tak żeby było dobrze, jest dodatkowo stylistką,
ale jeszcze zapytam zanim się zapiszę
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-11, 23:31   #950
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny, szukam speca od doboru kolorow wlosow do cery, oczu i calej reszty

Bylam u 2 i jeden powiedzial, ze mam chlodny (lato) typ urody wiec chlodne wlosy koniecznie, a drugi, ze mam cieply typ urody (wiosna) wiec cieply kolor koniecznie ale nie z tych najcieplejszych. No i co teraz? Oboje znaja sie niby na rzeczy ale po takich 2 sprzecznych info to nie dam sobie nic na leb polozyc dopoki tego nie wyjasni trzeci spec.

Wiec poszukuje specow od koloryzacji. Nie od scinania. Dzieki wielkie.

Z gory dziekuje.

PS. Nie podam gdzie konsultowalam bo nie zdecydowalam sie na farbowanie inie mam pewnosci, ktory sie myli, a obie osoby z tego samego poziomu wiedzy i doswiadczenia wiec nie bede nikogo oceniac bo nie mam podstaw. Prosze o wyrozumialosc.
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 16:19   #951
jaksobieporadzic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej na pewno już było, ale wiadomo, że zakłady są a zaraz zamknięte dlatego pytam bo nie byłam w Szczecinie jeszcze u fryzjera; chodzi mi o podcięcie końcówek a nie chcę płacić 70 zl tylko za kilka milimetrów. Więc jakie miejsce doradzicie? (mieszkam na Gumieńcach więc żebym nie jezdzila na prawobrzeże;p )
jaksobieporadzic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 03:26   #952
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam dziewczyny.
Ja o fryzjerze na Rajskiego. Pozniej na wizytowke spojrze to napisze jak sie nazywa salon i pan stylista.
Zabawny gosciu ogolnie.
Polecam jak chcecie dobrac fryzure do twarzy a nie macie zadnego konkretnego pomyslu. On widzi osobe i juz ma "wizje"

W sumie zakonczylo sie na innej fryzurze niz pokazalam zdjecie ale final jest taki, ze jestem bardzo zadowolona. Nie wytlumaczyl mi dlaczego nie zetnie mi tak jak ma modelka na zdjeciu ale on chyba widzial, ze ja pewnosci nie mialam bo to dosc radykalna zmiana by byla dla mnie. Wiec scial mi do ramion, mocno pocieniowal i jestem
Moge powiedziec, ze chyba najlepsza fryzura jaka kiedykolwiek mialam...
Nie mialam ich jakos bardzo duzo bo wiekszosc czasu nosilam dlugie wlosy, proste. Ale kiedy scinalam nieraz to nigdy nie mialam tak dobrze wycieniowanych wlosow, tak dobrze dobranego ksztaltu do twarzy, i tak dobrze ogolem wygladajacych wlosow. A dodam, ze mam cienkie liche wlosy i okragla twarz wiec naprawde nie wszystko mi pasuje. A tu zaskoczenie.

Polecam! Szczegolnie dla osob, ktore szukaja zmiany, lub dopasowania fryzury czy koloru do twarzy, a nie maja sprecyzowanych pomyslow.
Dodam, ze kolor tez robilam ale to juz na inny topic. I tez zadowolona. (mialam praktycznie zielone wlosy od nakladania srednio ciemnych kolorow naturalnych na blond, i trzeba bylo dekoloryzowac)

Pozdrawiam.

Edytowane przez laluna123
Czas edycji: 2014-05-16 o 03:27
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:16   #953
ototo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja mogę napisać, do której fryzjerki na 100% już nie pójdę! Na ul. Jasnej 61a ( oś. Słoneczne ). Obie Panie ( młoda-czarna i jej ciotka- Pani po 50-tce ) opryskliwe i z tych "wiedzących lepiej".

Zacznę od tego, że do Szczecina przeprowadziłam się niedawno. W moim mieście miała swojego fryzjera i zawsze byłam zadowolona. Tutaj nie miałam wyboru - gdy położyłam sobie nieodpowiednią farbę, sama w domu wyszedł mi klasyczny glon. I zamiast sama sobie go zdjąć kąpielą rozjaśniającą i położyć farbę, której używałam wcześniej ( już miałam takie wypadki i zawsze skutkowało ) coś mnie podkusiło, żeby iść z tym problemem do specjalistki - przynajmniej w teorii....

Poprosiłam, żeby mi taką kąpiel zrobiła - nie kładła bezpośrednio rozjaśniacza, bo nie chciałam ich spalić - i położyła na to jakiś blond na poziomie 8.
Pani z kpiącym uśmieszkiem powiedziała, że to ona jest fryzjerką i wie lepiej, i że jedynie rozjaśniacz bezpośrednio na suchy włos ściągnie glona ( bzdura ), po drugie blond 8 nie chwyci na rozjaśnionych włosach, więc położy mi 8 zmieszane z 7. Efekty:

1. 8 zmieszane z 7 wyszło znowu GLONOWATE i zbyt ciemne w efekcie czego płucząc włosy zrobiła mi w końcu tę kąpiel rozjaśniającą
2. 1. gumowate, ciągnące się na mokro a sianowate i przesuszone na sucho oraz wypadające garściami włosy po zbyt silnym rozjaśnianiu
3. skasowała mnie za to wszystko 300zł (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!), że niby zużyła więcej preparatu i musiała zostać dłużej ( 15 minut... :/ )
4. po dwóch myciach kolor z długości wypłukał się do zrudziało-zielonkawego blondu + ciemno-bure odrosty

Po konsultacji z moim fryzjerem dowiedziałam się, że teraz muszę się przemęczyć przynajmniej miesiąc, żeby włosy odpoczęły i aplikować na nie kosmetyki nawilżające i maski. Ach - i za podobną usługę cena maksymalnie 200zł w moim wypadku...
ototo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 23:32   #954
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Fryzjer Szczecin

Uwaga odradzam!!!

Bylam ze znajoma na ul.Jagiellonieskiej w salonie Atelier 9 u p. Joanny.

Nie umiala sciac prostej fryzury i mowiac jej, ze tyl ma byc pocieniowany na krotko i w zadnym wypadku nie ma byc babki z tylu to wlasnie zrobila babke. I pozniej sie starala naprawiac ale dalej robila babke tyle, ze coraz krotsza. Nie mogla zrozumiec co to jest wycieniowac wlosy z tylu prawie tak krotko jak u mezczyzny. Tak samo jak mezczyzne sie scina z tylu tylko nie az tak krotko. Nie szlo wytlumaczyc. Powiedziala, ze dalej nie bedzie scinac bo lepiej bedzie jak przyniesiemy zdjecie. Tyle, ze podgolila z tylu a nie miala nic golic do wiec powiedziala, zeby odczekac z tydzien czy 2 i worcic ze zdjeciam i nie bedzie zadnego problemu i zrobi poprawke bez dodakowych kosztow. cena 70zl.
Po okolo 2 tyg. jak juz to podgolone odroslo znajoma poszla zeby sie umowic na poprawke a Pani Joanna powiedziala, ze czas minal. Ze do tygodnia tylko mozna przyjsc na poprawke. Znajmoa tlumaczy, ze umawialy sie inaczej (ja przy tym bylam) i ze miala odczekac az odrosnie troszke ten tyl. Niestety nie zgodzila sie ta pani. Znajoma poprosila o ugode ze jako, ze nie zostala fryzura tak scieta jak ona chciala i nie chce poprawiac ale rozumie, ze ona tez czas swoj na ta "fryzure" poswiecila wiec czy moglaby zwrocic polowe kosztow a nawet nie polowe tylko 30zl i wtedy ona sobie dolozy i pojdzie do innego fryzjera. Tez sie nie zgodzila.
Ja sie pytam co to za fryzjerka co banalnie prostej fryzury nie umie sciac a pozniej bezczelnie wypiera sie umowionej poprawki? Skasowala 70zl i zadowolona. Ja bym sie wstydzila na jej miejscu. Nie dosc, ze klient wyszedl niezadowolony to jeszcze wyparla sie umowionej poprawki jako ze niby powiedizla ze tylko tydzien mozna bylo.

Odradzam. Tam chyba nie ma zadnego szefa co by wzial sprawe w swoje rece i wyjasnij problem. Bo jak ja bym byla szefowa to wziela bym klientke, poprawila fryzure i tyle. Ilez to roboty. Farbowanie czy pasemka to dluzsza robota ale scieniowanie tylu wlosow? Przeciez nikt jej nie prosil zeby cokolwiek innego zmieniala na bokach czy przodzie.

stracona kasa, fryzura nie taka, i jeszcze bezczelne oklamanie i odmowienie poprawki. Lepiej bylo nie zaplacic za zle wykonana prace bo jak juz sie zaplaci to koniec. W pozwaznym salonie gdzie jest jakis szef albo bynajmniej jak fryzjerka by byla powazna osoba to na pewno nie odmowila by poprawki.
Takze szczerze odradzam ta Pania. Nie chcialabym jednak zeby ten wpis mial jakis wplyw na innych fryzjerow z tego salonu bo fryzjer fryzjerowi nie rowny a o reszcie nic nie wiem.
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:59   #955
Toscior
Przyczajenie
 
Avatar Toscior
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej! Czy może któraś z was korzystała usług salonu Jean Louis David w galaxy i mogłaby się wypowiedzieć czy warto tam iść? Chce pofarbować włosy i zależy mi na dobrym efekcie.
Toscior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 17:27   #956
pinupgirlLOVE
Raczkowanie
 
Avatar pinupgirlLOVE
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 83
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam wszystkich, specjalnie sie zalogowalam zeby napisac ten post

Czy ktos kojarzy moze fryzjera ze Szczecina, nazywal sie chyba Emmanuel i pracowal jakos ponad 10 lat temu w "Trendach" przy placu Kosciuszki? Pytam bo zrobil mi wtedy OBLEDNA fryzure i mialam nadzieje na powtorzenie tego sukcesu
pinupgirlLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 10:30   #957
epinka
Przyczajenie
 
Avatar epinka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez closer101 Pokaż wiadomość
chciałam powiedzieć, że wasz kochany sebastian w ciagu dnia wypija w barze nieopodal około 6-7 małych piw. nie polecam.
Dokładnie i stąd jego problemy.
Sebastiana znam jeszcze z ,,Magnetu" i nie polecam. Na początku ścinał pięknie i naprawdę wiele moich znajomych korzystało z jego usług. Potem była tylko porażka.
Włosy kręcone pięknie układa i ścina pani Gabrysia z Sieradzkiej w Podjuchach.
Inne: Piotrek i Krzysiek z Lookera (jagellońska/boh. warszawy): brudno było, ale strzygą bardzo dobrze.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Toscior Pokaż wiadomość
Hej! Czy może któraś z was korzystała usług salonu Jean Louis David w galaxy i mogłaby się wypowiedzieć czy warto tam iść? Chce pofarbować włosy i zależy mi na dobrym efekcie.
Byłam i to była kompletna porażka. W takich salonach nie strzygą fryzjerzy, tylko przyuczone na kursach dziewczęta bez pracy - takie mam wrażenie i doświadczenia. W życiu nie dałabym pofarbować sobie włosów w JLD.
epinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 15:42   #958
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam

Czy ktoras z was korzystala z uslug P, Moniki Kolcz MKołcz Studio.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2015-03-28 o 10:31
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 22:53   #959
wilczyca89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Heeeej Dziewczyny
Mam do Was pytanie trochę od innej strony,a mianowicie gdzie posyłacie Waszych facetów na ścinanie?Powiem szczerze,dostałam ostatnio szału kiedy mój wrócił kolejny raz obcięty na jajko i to jeszcze krzywo,a że z niego typowy facet to szukać nie będzie kogoś innego bo "nie ma czasu na takie pierdoły".
I tutaj prośba do Was.Gdzie mogę go podesłać ,żeby nie zrobiono mu krzywdy "na jajko" i dobrano odpowiednio fryzurę?Jestem niemal pewna ,że kiedy pójdzie gdzieś indziej to na pytanie "jak obcinamy" odpowie "ja nie wiem" . Dlatego tutaj potrzeba specjalisty/specjalistki z własną inwencją twórczą!
Podpowiecie gdzie i w jakich cenach znajdę kogoś takiego?
wilczyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 16:35   #960
martaa1011
Rozeznanie
 
Avatar martaa1011
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 514
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja mojego wysyłam na Duńską do Radka Kowalczyka, płaci 20-25 zł i zawsze wraca super obcięty.
__________________
D.
martaa1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.