Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67. - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-04-09, 05:02   #841
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Napisałam gdzie to widzę. Nie będę się powtarzać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ze na wizażu, tyle to sama wiem, w końcu tu piszesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 06:05   #842
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Dziwi mnie nieustanne gadanie o pogodzie. Doświadczam tego w realu i widzę też na wizażu. Ciągle tylko jęczenie, że zimno, że kiedy wiosna, że wiatr wieje, że olaboga deszcz pada. Jakby życie w XXI wieku było całkowicie zależne od pogody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja akurat ciężko znoszę pogodę - brak słońca w bardzo widoczny sposób źle na mnie działa. Przy wietrznej i deszczowej pogodzie mam bóle głowy.

Także, nie, nie umrę, ale tak, ma to wpływ na moje życie. I chętnie bym wymieniła obecną pogodę na standardową wiosnę 15-18 stopni i świecące słońce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 06:13   #843
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88631404]To i tak nic by nie dało, bo nawet jak w końcu będziesz pełnoletni albo jak w końcu będziesz mieszkać na swoim to i tak Ci powiedzą, żeś gówniara i ktoś Ci daje dach nad głową. Witamy na wizażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Niekoniecznie witamy na Wizażu. Po prostu witamy w internecie
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 06:30   #844
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88631380]Chyba do wszystkich bo trochę sie zrobił taki obóz.
Za perse i przeciwko niej.[/QUOTE]Tutaj nie chodzi o to, że ktoś jest za Perse, a ktoś przeciw. Problem jest głębszy, bo jak nie ma odpowiedniej reakcji, gdy ktoś w tak obrzydliwy sposób wyciąga argument dziecka osoby, o której tak naprawdę *uwno wie, to chyba coś jest nie halo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 06:31   #845
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Dziwi mnie nieustanne gadanie o pogodzie. Doświadczam tego w realu i widzę też na wizażu. Ciągle tylko jęczenie, że zimno, że kiedy wiosna, że wiatr wieje, że olaboga deszcz pada. Jakby życie w XXI wieku było całkowicie zależne od pogody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem z tych marudzących, chociaż (chyba) nie na wizażu. Po prostu mam już dosyć codziennego skrobania samochodu rano. Wczoraj instagram przypomniał mi zdjęcie, które wrzuciłam dokładnie rok temu i było pięknie - ciepło, zielono, słońce, kwiaty. A w tym momencie nie ma nawet liści na drzewach. Taka pogoda działa na mnie przygnębiająco. Nie dość, że covid srovid, to jeszcze zima.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 06:35   #846
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Ja też marudzę, ale nie tyle na pogodę, co na jej gwałtowne zmiany. Jestem niskociśnieniowcem (moje normalne ciśnienie to 90/70) i jak np. nagle zbiera się na deszcz, to autentycznie nie potrafię wstać z fotela, czuję, jakby mnie ktoś obłożył kamieniami. Najlepiej czuję się, jak ciśnienie wynosi ponad 1000 hPa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 06:37   #847
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja jestem z tych marudzących, chociaż (chyba) nie na wizażu. Po prostu mam już dosyć codziennego skrobania samochodu rano. Wczoraj instagram przypomniał mi zdjęcie, które wrzuciłam dokładnie rok temu i było pięknie - ciepło, zielono, słońce, kwiaty. A w tym momencie nie ma nawet liści na drzewach. Taka pogoda działa na mnie przygnębiająco. Nie dość, że covid srovid, to jeszcze zima.
Zgadzam się. W marcu lepiej się czułam, bo miałam nadzieję na nadejście wiosny, teraz już mi entuzjazm opadł. Moje samopoczucie leży, ciągle chodzę w zimowych ciuchach. Oby jutro faktycznie było już cieplej i oby odwołali środowe ochłodzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-09, 06:38   #848
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Mam wrazenie ze zaraz sie z Perse zrobi meczennice.
Fakt komentarz byl mega chamski.
Jednak Perse tez od jakiegos roku byla bardzo wredna.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 06:45   #849
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

No bo jest zimno, to jak można nie narzekać Ja nadal rano jeżdżę z ogrzewaniem w aucie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 06:57   #850
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Mam wrazenie ze zaraz sie z Perse zrobi meczennice.
Fakt komentarz byl mega chamski.
Jednak Perse tez od jakiegos roku byla bardzo wredna.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Też tak to odbieram, a czasem jej posty były równie mocne i obrzydliwe jak ten skierowany do niej (nie wiem kto pisał o tym dziecku)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
No bo jest zimno, to jak można nie narzekać Ja nadal rano jeżdżę z ogrzewaniem w aucie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też, nawet nie wyobrażam sobie nie włączyć. A dziś mi znów ręce marzły jak trzymałam ręce na kierownicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 07:21   #851
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
No bo jest zimno, to jak można nie narzekać Ja nadal rano jeżdżę z ogrzewaniem w aucie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo. Plus cały czas chodzę w zimowej kurtce i czapce. I rękawiczkach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja też marudzę, ale nie tyle na pogodę, co na jej gwałtowne zmiany. Jestem niskociśnieniowcem (moje normalne ciśnienie to 90/70) i jak np. nagle zbiera się na deszcz, to autentycznie nie potrafię wstać z fotela, czuję, jakby mnie ktoś obłożył kamieniami. Najlepiej czuję się, jak ciśnienie wynosi ponad 1000 hPa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo. Czasami dziwię się, że mnie łeb napierdziela i zastanawiam się od czego, a po chwili "no tak, zmiana pogody".
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-09, 07:29   #852
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Dziwi mnie nieustanne gadanie o pogodzie. Doświadczam tego w realu i widzę też na wizażu. Ciągle tylko jęczenie, że zimno, że kiedy wiosna, że wiatr wieje, że olaboga deszcz pada. Jakby życie w XXI wieku było całkowicie zależne od pogody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli nie mylę użytkowniczek, to Ty chyba pisałaś, że wychodzisz z domu raz w tygodniu. No ja wychodzę codziennie i zdecydowanie marzę o słońcu

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 07:35   #853
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Dziwi mnie nieustanne gadanie o pogodzie. Doświadczam tego w realu i widzę też na wizażu. Ciągle tylko jęczenie, że zimno, że kiedy wiosna, że wiatr wieje, że olaboga deszcz pada. Jakby życie w XXI wieku było całkowicie zależne od pogody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo wielu ludzi ma humor czesciowo zależny od pogody. No pogoda za oknem jest okropna więc mnie nie dziwi to. Dziwi mnie za to, że co jakiś czas o tym piszesz. Rozumiem, że jak jest plus 30 stopni to nie narzekasz na pogodę i Twoje życie/Twój dzień wtedy od tej pogody nie jest zależne?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jeśli nie mylę użytkowniczek, to Ty chyba pisałaś, że wychodzisz z domu raz w tygodniu. No ja wychodzę codziennie i zdecydowanie marzę o słońcu

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Faktycznie no to już mnie nie dziwi, że kogoś ta pogoda nie wkurza - wczoraj jechałam z kotem do weta to patrzę niebo czyste, okej szybko szelki, kot w koc i do auta, ehe, jestem na klatce i słyszę jak leje i grad pada...

To samo spacer z siostrzenica - piękne niebo, ubieram, wózek na dół, pół kółka wokół bloku i wiatr się zerwał, nie zdazylam dojść do swojej klatki i deszcz z gradem i silnym wiatrem.

No wspaniała pogoda

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:02   #854
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Mam wrazenie ze zaraz sie z Perse zrobi meczennice.
Fakt komentarz byl mega chamski.
Jednak Perse tez od jakiegos roku byla bardzo wredna.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Ja mam wrażenie, że każda, która odchodzi, usuwa konto, albo dostaje bana jest stawiana w roli cierpiętnicy. Jak ja dostałam bana to też nagle odezwał się chór za i przeciw
Osobiście myślę, że Perse i tak tu wróci. Być może pod innym nickiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:05   #855
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja akurat ciężko znoszę pogodę - brak słońca w bardzo widoczny sposób źle na mnie działa. Przy wietrznej i deszczowej pogodzie mam bóle głowy.

Także, nie, nie umrę, ale tak, ma to wpływ na moje życie. I chętnie bym wymieniła obecną pogodę na standardową wiosnę 15-18 stopni i świecące słońce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To zrozumiałe, ale mimo wszystko narzekasz każdemu jak cię pogoda wkurza? Bo ja mam koleżankę, która praktycznie codziennie pisze mi smsy albo na czacie, że pogoda kiepska, że zimno i wiosny nie ma.



Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja jestem z tych marudzących, chociaż (chyba) nie na wizażu. Po prostu mam już dosyć codziennego skrobania samochodu rano. Wczoraj instagram przypomniał mi zdjęcie, które wrzuciłam dokładnie rok temu i było pięknie - ciepło, zielono, słońce, kwiaty. A w tym momencie nie ma nawet liści na drzewach. Taka pogoda działa na mnie przygnębiająco. Nie dość, że covid srovid, to jeszcze zima.

To ja mam zupełnie inne wspomnienia z zeszłej wiosny. Siedzenie w zamknięciu totalnym, więc nie zauważyłam, kiedy się pojawiły liście czy pąki na drzewach. Poza tym jest kwiecień, więc wiadomo, że zaraz będzie ciepło




Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jeśli nie mylę użytkowniczek, to Ty chyba pisałaś, że wychodzisz z domu raz w tygodniu. No ja wychodzę codziennie i zdecydowanie marzę o słońcu

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Gdybym miała dokąd to chętnie wychodziłabym codziennie i uwierz, mogłaby być wtedy śnieżyca i minus 20. Nie narzekałabym.


Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Bo wielu ludzi ma humor czesciowo zależny od pogody. No pogoda za oknem jest okropna więc mnie nie dziwi to. Dziwi mnie za to, że co jakiś czas o tym piszesz. Rozumiem, że jak jest plus 30 stopni to nie narzekasz na pogodę i Twoje życie/Twój dzień wtedy od tej pogody nie jest zależne?

Okropna pogoda to pojęcie względne. Tak, narzekam jak jest plus 30, ale w wątku do tego przeznaczonym, a niektórzy narzekają non stop
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:07   #856
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
To ja mam zupełnie inne wspomnienia z zeszłej wiosny. Siedzenie w zamknięciu totalnym, więc nie zauważyłam, kiedy się pojawiły liście czy pąki na drzewach. Poza tym jest kwiecień, więc wiadomo, że zaraz będzie ciepło
No ja nie siedziałam w zamknięciu, mimo pracy zdalnej. Codziennie wychodziłam z domu na długie spacery i pamiętam, że już w marcu było ładnie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:08   #857
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Słuchajcie, jak sie zapatrujecie na najnowszą reklamę producenta rajstop itp. ADRIAN?
Oni od wielu lat idą tym tropem, reklamy zaangażowanej społecznie w sprawy kobiet,
ale teraz to serio miałam zonka jak zobaczyłam. Zszokowała mnie.
Swoją bezpośredniością i... odwagą.
No i nie ukrywajmy, w czasie pandemii niestety przede wszystkim _aktualnością_ problemu.


Załączam zdjęcie reklamy.


Swoją drogą, wczoraj kupując kilka par rajstop, wzięłam... Adriana.
I miałam takie dosc niewesołe mysli przy tym, że ich reklamy, będa niechlubną pamiatka po tym, jak się miały sprawy bieżace kobiet w Polsce.

Przedostatnia była z ofiara przemocy domowej, Karoliną Piasecką żoną radnego PiSu, która po wielu latach okropnej małżeńskiej katorgi w końcu przerwała milczenie i wyrwała się z piekła. A potem o nim opowiedziała. Tez mocne to było.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z26953038V,Kontrowersyjna-reklama---billboard-firmy-Adrian-na.jpg (160,8 KB, 180 załadowań)
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:12   #858
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Jeszcze do tego się cofnę na chwilę. Moim zdaniem religia i jakiekolwiek przekonania z niej wynikające nie usprawiedliwiają nienawiści i dyskryminacji. Takie zachowanie, czyli nieobsługiwane kogoś że względu na orientację zasługuje dla mnie na społeczne potępienie.
Naprawdę, marzy mi się żeby religia przestała być argumentem i usprawiedliwiaczem dla krzywdzących czynów czy słów. To samo myślę na przykład o uboju rytualnym. Pewne rzeczy powinny przestać istnieć i średnio mnie obchodzi czyjeś wyznanie i co mu nakazuje czy nie pozwala.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
zupełnie nie o to mi chodziło...
tak, odmowa wydrukowania plakatów, jest dyskryminacją i zasługuje na potępienie. ale tutaj można (zapewne) jasno wskazać motywację, która za tym stała - nakazy religijne itd. i oczywiście, że jest to absurdalne, ale przecież nie będziemy udawać, że coś takiego nie ma miejsca

szczepionki jak na razie (a przynajmniej w momencie pisania tamtego posta - bo już się chyba wyjaśniło o co chodzi), w przeciwieństwie do tych plakatów, nikogo ani niczego nie obrażają.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:15   #859
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No ja nie siedziałam w zamknięciu, mimo pracy zdalnej. Codziennie wychodziłam z domu na długie spacery i pamiętam, że już w marcu było ładnie.
Ja także. Może nie w marcu bo kwarantanne miałam ale w kwietniu codzinnie wychodziłam a to na spacer, zakupy, do remontowanego mieszkania kupić i było naprawdę pięknie, wiosennie - na bluzkę, trencz i trampki. A nie jak dzis na emu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-09, 08:16   #860
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88631380]Chyba do wszystkich bo trochę sie zrobił taki obóz.
Za perse i przeciwko niej.[/QUOTE]

nie, zupełnie nie.
tu się zrobiły obozy:
- powiedzenie do KOGOKOLWIEK "żal mi że Twoje dziecko ma takiego rodzica" - jest niewyobrażalnie chamskie i niepotrzebne
vs
- luz, ona też była złośliwa, to sobie zasłużyła, ewentualnie "to z troski"

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Mam wrazenie ze zaraz sie z Perse zrobi meczennice.
Fakt komentarz byl mega chamski.
Jednak Perse tez od jakiegos roku byla bardzo wredna.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
i co? pewnie sobie zasłuzyła na ten mega chamski komentarz?

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-04-09 o 08:19
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:17   #861
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
To zrozumiałe, ale mimo wszystko narzekasz każdemu jak cię pogoda wkurza? Bo ja mam koleżankę, która praktycznie codziennie pisze mi smsy albo na czacie, że pogoda kiepska, że zimno i wiosny nie ma.






To ja mam zupełnie inne wspomnienia z zeszłej wiosny. Siedzenie w zamknięciu totalnym, więc nie zauważyłam, kiedy się pojawiły liście czy pąki na drzewach. Poza tym jest kwiecień, więc wiadomo, że zaraz będzie ciepło







Gdybym miała dokąd to chętnie wychodziłabym codziennie i uwierz, mogłaby być wtedy śnieżyca i minus 20. Nie narzekałabym.





Okropna pogoda to pojęcie względne. Tak, narzekam jak jest plus 30, ale w wątku do tego przeznaczonym, a niektórzy narzekają non stop
Eeee ale nie wychodzisz więc trochę pisanie jak Monia "teraz nie ale moglabym" ehm. Na spacer można wyjść, sama tak w minus 20 wychodziłam.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:19   #862
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Słuchajcie, jak sie zapatrujecie na najnowszą reklamę producenta rajstop itp. ADRIAN?
Oni od wielu lat idą tym tropem, reklamy zaangażowanej społecznie w sprawy kobiet,
ale teraz to serio miałam zonka jak zobaczyłam. Zszokowała mnie.
Swoją bezpośredniością i... odwagą.
No i nie ukrywajmy, w czasie pandemii niestety przede wszystkim _aktualnością_ problemu.


Załączam zdjęcie reklamy.


Swoją drogą, wczoraj kupując kilka par rajstop, wzięłam... Adriana.
I miałam takie dosc niewesołe mysli przy tym, że ich reklamy, będa niechlubną pamiatka po tym, jak się miały sprawy bieżace kobiet w Polsce.

Przedostatnia była z ofiara przemocy domowej, Karoliną Piasecką żoną radnego PiSu, która po wielu latach okropnej małżeńskiej katorgi w końcu przerwała milczenie i wyrwała się z piekła. A potem o nim opowiedziała. Tez mocne to było.
reklama... mocna. ale zupełnie nie pasuje mi do produktu. widząc ją nie skojarzyłabym, że to reklama rajstop
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:28   #863
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

No to mnie strasznie dziwi, że można wychodzić z domu tylko raz w tygodniu, mając możliwości ( czyli brak choroby itp).



Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
A ja nie lubię jak ludzie sobie dopowiadają, a na wizażu to jest jakaś plaga ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:39 ---------- Poprzedni post napisano o 05:38 ----------

A czego nie rozumiesz w słowie dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:40 ---------- Poprzedni post napisano o 05:39 ----------

Gdzie to widzisz? Bo ja tylko na wątku o pogodzie, a jak ktoś nie lubi takich wątków czy rozmów o pogodzie to po co wchodzi?
A no i na wątku PTT,ale tam z założenia każdy może powiedzieć co chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież ty mnóstwo rzeczy o sobie piszesz. Nie trzeba nic sobie odpowiadać.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:30   #864
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88631700]No to mnie strasznie dziwi, że można wychodzić z domu tylko raz w tygodniu, mając możliwości ( czyli brak choroby itp).



Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Przecież ty mnóstwo rzeczy o sobie piszesz. Nie trzeba nic sobie odpowiadać.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Mnie też. Cel można zawsze znaleźć jeśli ktoś go potrzebuje.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:34   #865
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Mnie też. Cel można zawsze znaleźć jeśli ktoś go potrzebuje.
mnie nie do końca dziwi... teraz jak się leczę to nie, ale wcześniej potrafiłam wyjść 2 razy w tygodniu do sklepu i tyle. to było skutkiem problemów hormonalnych i tarczycy. moja energia, jaka pozostawała mi po pracy (dużo pracuję z domu od zawsze) wyniosła 0. i zwyczajnie nie miałam siły na żadne spacery, wychodzenie, spotykanie się z ludźmi.
i do tego dochodziło dziwne odczuwanie temperatury i wychładzałam się ekstremalnie szybko, więc tym bardziej nie chciało mi się wychodzić gdy było chłodno lub deszczowo.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:37   #866
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88631700]No to mnie strasznie dziwi, że można wychodzić z domu tylko raz w tygodniu, mając możliwości ( czyli brak choroby itp). [/QUOTE]


Wychodzenie z domu bez celu, dla samego wychodzenia się nie liczy. Od parunastu dni wychodzę na dodatkowy spacer z psem co drugi dzień, taki na kilka kilometrów, ale nie liczę tego jako wyjście z domu, które daje psychicznie jakąś ulgę. Pisałam już o tym zresztą.



Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Mnie też. Cel można zawsze znaleźć jeśli ktoś go potrzebuje.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Np jaki? Może mi coś podpowiesz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:38   #867
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
reklama... mocna. ale zupełnie nie pasuje mi do produktu. widząc ją nie skojarzyłabym, że to reklama rajstop



Bo to nie jest reklama produktu.
Np. Benetton tez sie nie reklamuje produktem, tylko poprzez kontrowersję pewnej idei.
Np.:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kampania-united-colors-of-benetton14.jpg (77,2 KB, 147 załadowań)
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 08:41   #868
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
mnie nie do końca dziwi... teraz jak się leczę to nie, ale wcześniej potrafiłam wyjść 2 razy w tygodniu do sklepu i tyle. to było skutkiem problemów hormonalnych i tarczycy. moja energia, jaka pozostawała mi po pracy (dużo pracuję z domu od zawsze) wyniosła 0. i zwyczajnie nie miałam siły na żadne spacery, wychodzenie, spotykanie się z ludźmi.

i do tego dochodziło dziwne odczuwanie temperatury i wychładzałam się ekstremalnie szybko, więc tym bardziej nie chciało mi się wychodzić gdy było chłodno lub deszczowo.
No ale miałaś problemy, to co innego.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Wychodzenie z domu bez celu, dla samego wychodzenia się nie liczy. Od parunastu dni wychodzę na dodatkowy spacer z psem co drugi dzień, taki na kilka kilometrów, ale nie liczę tego jako wyjście z domu, które daje psychicznie jakąś ulgę. Pisałam już o tym zresztą.





Np jaki? Może mi coś podpowiesz
No skoro spacer się nie liczy to nic nie doradze.

Ale kurcze no jak ludzie codziennie z domu wychodzą to może ich ta pogoda wkurzac więc o tym mówią i piszą. Ty bedziesz narzekać latem.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 09:00   #869
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No ale miałaś problemy, to co innego.
ale takie problemy latami mogą nie być zdiagnozowane. mało kto pójdzie się badać wzdłuż i wszerz, bo jest wiecznie zmęczony i mu wiecznie zimno. to zwykle za mało, żeby podejrzewać chorobę. taki już mój urok, że mi zimno i no jestem zmęczona bo pracuję itd...

nigdy więc nie wiesz czy ktoś kto nie wychodzi nie ma problemów tego czy innego typu

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Bo to nie jest reklama produktu.
Np. Benetton tez sie nie reklamuje produktem, tylko poprzez kontrowersję pewnej idei.
Np.:
to nie nazywałabym wtedy tego reklamą
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 09:02   #870
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Ja też choruję, też mi zimno, nie mam siły ani ochoty, a mimo to, nawet jak był mróz, ubierałam się bardzo ciepło i wychodziłam na spacer - szłam szybko, wiec robiło się ciepło. Chociaż też mi się nie chciało. Ale kroki same się nie zrobią. Bez aktywności na zewnątrz, to już w ogóle byłabym zombie z zerową odpornością.
Poza tym zwariowałabym od siedzenia w domu non stop.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-02 19:08:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.