Praca Nike, Adidas, Reebok, Puma - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 19:31   #1
mimika90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18
Smile

Praca Nike, Adidas, Reebok, Puma


Jak wyżej.Interesuje mnie jak wygląda praca w takich sklepach tj.atmosfera,zarobki itp Nie znalazłam nic sensownego na forum dlatego postanowiłam założyć ten wątek
mimika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:59   #2
Datura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Praca Nike, Adidas, Reebok, Puma

intereuje mnie jak wyglada praca w sklepie Nike jutro ide na 8 godzin probnych...prosze o odpowiedzi
Datura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 08:31   #3
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Praca Nike, Adidas, Reebok, Puma

Hej. Ja kiedys pracowalam w jednych z tych sklepow, ale to bylo pare lat temu. Wtedy zarobki byly bardzo fajne, podstawa plus premia. Kazdy kasowal na siebie, byla sprzedaz indywidualna. JEsli sie bylo dosc dobrym, to moglo sie wyciagnac kilkaset zlotych miesiecznie z samej premii (300-600). Atmosfera byla fajna - my bylismy sklepem firmowym, a nie franczyzowym, wiec podlegalismy pod centrale, ktora czesto nas odwiedzala i kontrolowala, ale byli to ludzie bardzo fajni, wiec ja milo wspominam. Pracowalo nas chyba 8, sklad pol na pol mieszany. Duzo zabawy, polecam
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 17:30   #4
Ver88
Raczkowanie
 
Avatar Ver88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Praca Nike, Adidas, Reebok, Puma

Nie polecam pracy w Pumie. Kierownictwo w Łodzi jest co najmniej dziwne, nic nie jest ich winą są zapatrzeni w siebie. Kierowniczce Regionalnej - Karolinie trzeba się w kółko podlizywać(uwielbia komplementy i "wchodzenie w dupę"). Jeżeli chodzi o Łódź - Manufaktura, Galeria łódź, Zieloną Górę - Fokus park, Gdynię - Klif stawka za godzinę to 7 zł, czyli bardzo mało. Lubią zwalniać , nazbyt często - duża rotacja. Ciuchy pracownicze, pracownik sam musi kupić, mimo że dają zniżki to i tak dużo kosztują ciuchy. Jeśli są małe utargi to jest to wina pracowników, mimo że ludzi np było mało. Ogólnie nie wolno się wychylać bo łatwo można wylecieć. Nawet jak chcesz "ulepszyć" coś na sklepie, np zmienić układ ciuchów to Kierowniczce się to nie podoba, bo ona sama lepiej układa. I jesteś jako pracownik odpowiedzialny za ciuchy, więc jak coś ukradną nawet na nie Twojej zmianie to i tak musisz płacić. To była moja wakacyjna praca(jestem studentką), mimo że byłam tylko na 3 miesiące zdążyli wyrzucić ówczesnego kierownika sklepu, (zastępca sam odszedł) i 3 sprzedawców.
Ver88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 12:36   #5
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Praca Nike, Adidas, Reebok, Puma

Podbijam.
Czy ktoś sie orientuje jak wygląda praca w wyzej wymienionych sklepach, ale we Wrocku?
__________________
Żyję sobie.
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.