Ostatnio obejrzane filmy cz. IV - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-14, 11:22   #601
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ostatnio mam duzo wolnego czasu

"Last Chance Harvey", troche zwariowana historia dojrzalej milosci. Otrzymalam wszystko to czego oczekiwalam od duetu D. Hoffman i E. Thompson. Mieszanka amerykansko-brytyjskiego humoru z nutka melancholii. Ciagle probuje dociec czy Hoffman'a cos laczy z francuskim aktorem François Cluzet. Sa tak niesamowicie podobni zarowno fizycznie jak i sposobem gry, ze to az niemozliwe aby nie byli spokrewnieni... Film na 8/10

Filmy z Audrey Hepburn

"Paris - When It Sizzles" - srednio mi sie podobal. Wiem, ze Hepburn ma dosc kontrowersyjny sposob gry, za co wlasnie tak ja lubie, ale w tym filmie byla dosc bezbarwna. Mieszkajacy w Paryzu pisarz ma 2 dni na napisanie scenariusza. Postanawia wynajac sekretarke (Hepburn). I tak we dwojke stawiaja czola temu karkolomnemu wyzwaniu. Film toczy sie na dwoch plaszczyznach, watek pisarza i sekretarki oraz fabula piszacego sie scenariusza. Pomysl ciekawy jednak za malo wciagajacy jak dla mnie. 6/10

"My Fair Lady" - tutaj za to moglabym same achy i ochy wykrzykiwac!! Swietna kreacja Hepburn ktora z nieokrzesanej pannicy zmienia sie w prawdziwa dame. Film trwa prawie 3 godziny, ale ani na moment sie nie nudzilam. Swietna muzyka i gra aktorow. Jeden tylko minusik, ktory mi sie nie podobal to zakonczenie... no ale nie bede o nim pisala zeby nie nie zdradzac. 9/10

"Bialy oleander" - piekny dramat obyczajowy o relacjach miedzy matka i corka i granicach zaufania. O tym jak rozrozniac dobro od zla i jaki jest wplyw matki, jej wyborow, stylu zycia, na corke. Inteligentny film o tym, ze czasem nie musimy okazywac naszej dumy i sily calemu swiatu bo prawda o nas tkwi w naszych slabosciach. 8/10
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 11:41   #602
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Geneza Planety Małp - obejrzałam ze względu na Toma Feltona
Dawno nie widziałam tak dobrego filmu. Przez cały czas trzyma w napięciu i nie ma mowy o przynudzeniu.
Jak dla mnie 10/10.

Kwiat Pustyni - bardzo pozytywne wrażenie. A że taka ze mnie wrażliwa kobitka jest to łzy się polały
Kwestia gustu ale dla mnie film lepszy od książki.
10/10

Zła Kobieta - w połowie wymiękłam i sobie odpuściłam. Nie spodobał mi się.

Harry Potter i Insygnia Śmierci, czII - pełen zachwyt i żal, że to już koniec.
9/10
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 14:45   #603
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ed Wood według mnie na liście najlepszych filmów IMDB to dzieło Tima Burtona powinno zajmować wyższą pozycję, świetny młody J. Depp i S.J. Parker sama radocha oglądać ten film ;] 10/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 15:15   #604
ciastko z arszenikiem
Raczkowanie
 
Avatar ciastko z arszenikiem
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 224
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Czekolada" - ciepły, przyjemnie się go ogląda, świetna obsada.
ciastko z arszenikiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 17:39   #605
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Absolwent "Ben Braddock po otrzymaniu dyplomu wraca z uczelni do domu. Z tej okazji rodzice wydają przyjęcie. Tam spotyka panią Robinson. Dochodzi między nimi do romansu - dojrzała kobieta uwodzi młodzieńca. Jest to trudny związek. Pojawiają się kłopoty. O romansie dowiaduje się córka pani Robinson, Elaine, która została wybrana przez rodziców Bena na jego żonę. Ben próbuje początkowo zniechęcić do siebie Elaine, ale wkrótce, ku swemu zdziwieniu, odkrywa, iż tak naprawdę jest w niej zakochany. Młody Absolwent pomimo perturbacji odnajduje Robinsonównę. Plany rodziców i teściów spełzają na niczym. Mimo intryg młodzi wybierają siebie." pierwsza godzina filmu wg mnie dluzyla sie niemilosiernie, dopiero po 3/2 filmu akcja nabiega rozpedu, dobry na leniwe niedzielne poludnie... 5/10

Sekret jej oczu "Olśniewający realizacyjnie film to połączenie dramatu psychologicznego, kryminału i romansu rozgrywającego się na dwóch planach czasowych. Benjamin Esposito (Ricardo Darín), emerytowany pracownik wydziału sprawiedliwości, niezbyt szczęśliwy w prywatnym życiu, nie może uporać się z niewyjaśnioną sprawą brutalnego gwałtu i morderstwa sprzed lat. Podejmując próbę napisania książki o minionych wydarzeniach, wraca do przeszłości. Nie wie jednak, że powrót do tych wydarzeń oznacza powrót do dawnych miłości, bolesnych wspomnień i ludzi, których już nie ma. Usilna próba rozwiązania zagadki kryminalnej zamienia się w próbę zrozumienia swoich błędów i zachowań, wydarzeń i uczuć, do których niekoniecznie chce się wracać. "
film jest dość ciężki i oglądając go trzeba poświęcić 100% uwagi żeby go zrozumieć, bardzo ciekawa fabuła i miłe zakończenie. 7/10

Upadek lepsza od tego filmu była tylko "Valkuria', polecam 9/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!

Edytowane przez black_prinsess
Czas edycji: 2011-08-14 o 23:52
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 17:40   #606
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez black_prinsess Pokaż wiadomość
Odlot świetna fabuła, bohaterowie, muzyka, nie mam temu nic do zarzutu, przyjemna 'bajka' na dzień dobry albo na lewniwe południe ;] 7/10
Też ostatnio oglądałam "Odlot", świetny film Niby bajka, ale mądra i mało dziecinna. Kilka przezabawnych scen, aż smiałam się w głos. Jeden z najlepszych filmów animowanych, jaki oglądałam. Bardzo polecam. 9/10.

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
"Czarny łabędź"
Kocham
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 18:34   #607
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

The girl next door - już od dawna się przymierzałam i w końcu oglądnęłam. Wymęczył mnie - psychicznie. Straszne, że coś takiego w ogóle miało miejsce. Straszne, że ogląda się ze świadomością, że film oparty jest na autentycznych wydarzeniach. Czoło samo się marszczyło, usta zatykałam dłonią, pięści same się zaciskały. Film dobry, aczkolwiek zauważyłam, że mocno rozmijał się z prawdą (a przynajmniej z tego co wyczytałam na necie, wydarzenia wyglądały trochę inaczej: m.in. tutaj chłopiec z sąsiedztwa ukazany, jako bohater - naprawdę jeden z głównych oprawców; tutaj rodzice dziewczynek zginęli - naprawdę oddali je pod opiekę, tutaj - dziewczyna ginie na końcu na oczach policjanta i w objęciach sąsiada - naprawdę ginie podczas kąpieli z wyczerpania). Poza tym uważam film za bardzo dobry, chociaż żałuję , że nie oglądnęłam innej wersji wydarzeń , jaką przedstawiono w filmie American Crime. Teraz na pewno nie będę chciała zmierzyć się z tą historią po raz kolejny, ale w przyszłości pewnie odwołam się do drugiej wersji filmu lub do książki. Daje 7,5/10 : + za emocja, które wywołuje, - za zbytnie przeinaczenie faktów..

Zgon na pogrzebie - dobra komedia Momentami można było się naprawdę pośmiać. Do mnie przemówiła Dobra pozycja na weekendowy wieczór Ode mnie 7/10
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 18:49   #608
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Pearl Harbor - poruszający i wzruszający film o wojnie, miłości, przyjaźni i pasji do latania.
10/10
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 20:11   #609
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wytańczyć marzenia, czyli film o tańcu i chęci robienia czegoś niebanalnego.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 21:30   #610
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

8 Femmes, 2002 - film o 8 koebietach pod jednym dachem, pod którym to dochodzi do morderstwa. Ciekawy, mimo tematyki lekki, czasem zabawny. Przypomina mi grę planszową "Detektyw". Przyjemnie sie oglądało 8/10
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 09:53   #611
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Dom nad jeziorem" oraz "Zawód szpieg"
Ten drugi to jeden z moich ulubionych, jeżeli nie jedyny w kategorii sensacyjnych
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 10:42   #612
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Też oglądałam "Dom nad jeziorem". Nie lubię aktorów grajacych głowne role, no i fabuła się kupy nie trzymałaAle ogólnie nie jakieś złe, 6/10.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 10:50   #613
Radzio3i6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 19
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

U mnie króluje Braveheart Waleczne serce z Melem Gibsonem na drugim miejscu dałbym Szeregowiec Ryan także świetny film wojenny na trzecim miejscu jest Obcy vs Predator piąte miejsce zajmuje film Mroczny rycerz
To moje typy filmów które obejrzałem i które zrobiły na mnie największe wrażenieklaski :
Radzio3i6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 11:33   #614
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Zielony szerszeń - tak kretyńskiego filmu i ról to ja dawno nie widziałam. Żenada, nie wytrzymałam nawet do połowy - 1/10

Abandoned
- o młodej kobiecie i mężczyźnie, który nagle znika w szpitalu i zaczynają się jego poszukiwania. Cały film odgrywa się w tej placówce, nic specjalnego, równie dobrze mógłby trwać pół godziny - 4/10

Władcy umysłów - szeroko reklamowany, zwiastun ciekawy, przez co czekałam na niego bardzo długo z wielką chęcią na obejrzenie. Niestety, oczekiwania miałam za wysokie, film na jednym średnim poziomie. Pomysł dobry, wykonanie słabsze - 6/10
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 12:14   #615
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Larry Crowne - nic odkrywczego, ale przyjemnie się oglądało te lekką komedię/dramat, czas przynajmniej szybko zleciał. A i bardzo przyjemnie patrzy się na nadal moim zdaniem piękna Julię Roberts. Ale nie jest to żadne must see. 5/10

Zostawić Las Vegas - film dość trudny, fabuła może się niektórym wydawać nudnawa, bo właściwie nic się tam nie dzieje. Ale warto obejrzeć w deszczowy, zimy wieczór żeby wczuć się w bohaterów. Nicolas Cage i Elisabeth Shue na plus. 7/10
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 09:07   #616
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Cwał", ale jakoś mnie nie zachwycił. Na uznanie zasługuje jedynie świetna gra młodego Obuchowicza i piękna jazda konna.
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 09:43   #617
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Pożarci--- Młody chłopak, Jake miewa koszmary na jawie, widzi niestworzone rzeczy i dopadają go mordercze myśli. Wraz z przyjaciółmi zaczyna grać w tajemniczą grę "Przejście". Dzięki niej odkryje, kim jest naprawdę... Typowy horror klasy C, średni strasznie. 4/10

Rodzinny Dom Wariatów---Są święta Bożego Narodzenia. W rodzinie Stone'ów wybucha konflikt, gdyż ich najstarszy syn, Everett, przyprowadza do domu swoją nową dziewczynę. Nie przypada ona do gustu ekscentrycznej rodzinie chłopaka. Przerażony Everett prosi swoją siostrę o pomoc, lecz jej zmiana frontu prowadzi do jeszcze większych komplikacji. Mógłby być lepszy, ale nie est najgorszy. Jedyną rzeczą, która nie powinna mieć miejsca to gra Diane Keaton, którą wręcz nienawidzę

Zapowiedź---Film, na którym widz paradoksalnie najbardziej będzie się bał wiedzy o tym co się wydarzy. Czy nieświadomość jest rzeczywiście błogosławieństwem… czy może przekleństwem? Co ty byś zrobił, gdybyś znał najczarniejszą przyszłość? W 1958 roku w pewnej szkole zakopano kapsułę z rysunkami dzieci. Została ona odkopana 50 lat później, jednak okazało się, że jeden z tych rysunków to coś więcej niż tylko dziecięca fantazja. John Koestler (Nicolas Cage) wkrótce przekona się, że umieszczone na kartce papieru przypadkowe cyfry w rzeczywistości wyznaczają daty najstraszniejszych katastrof ostatniego pół wieku. Nie wszystkie proroctwa już się jednak wypełniły… zostały jeszcze trzy daty. Film z tego gatunku, który pozytywnie zaskakuje. Polecam! 7/10

Kroniki Żywych Trupów---Ekipa telewizyjna relacjonuje wydarzenia, rozgrywające się w mieszkaniu, w którym śmierć poniosła para imigrantów oraz ich dziecko. Podczas wynoszenia ciał z budynku matka i dziecko nagle ożywają i z wściekłością kąsają zgromadzonych wokół ludzi. Po chwili giną od strzałów w głowę. Jason Creed (Joshua Close), zamierza razem z grupą studentów szkoły filmowej nakręcić horror o zombie. Wszystko idzie zgodnie z planem do momentu, gdy okazuje się, że muszą stawić czoła prawdziwym żywym trupom. Film w porządku, choć są lepsze z serii o zombie. Film dostępny z najnowszym numerem "Wprost". 5/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 15:27   #618
lewandm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 241
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ostatnio obejrzany film, który zrobił na mnie ogromne wrażenie to Blue Valentine z Michelle Williams i Ryanem Goslingiem. Może zdołowac, ale naprawdę świetna gra aktorska, ciekawie pokazana historia związku i bardzo fajna muzyka. Jak dla mnie 9/10
lewandm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 17:34   #619
l4lena
Rozeznanie
 
Avatar l4lena
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 598
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez lewandm Pokaż wiadomość
Ostatnio obejrzany film, który zrobił na mnie ogromne wrażenie to Blue Valentine z Michelle Williams i Ryanem Goslingiem. Może zdołowac, ale naprawdę świetna gra aktorska, ciekawie pokazana historia związku i bardzo fajna muzyka. Jak dla mnie 9/10

Strasznie dołujący film. Za każdym razem, jak jedno z nich naskakiwało na drugie, miałam ochotę potrząsnąć co rusz którymś z nich - albo nim, albo nią. Każde miotało się pomiędzy ja - ona / ja - on, pomiędzy tym co było, co jest, co będzie lub co mogłoby być.
Ciekawy film oparty na emocjach, nie akcji. I świetna gra aktorska.
l4lena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 19:00   #620
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Druhny - da sie obejrzec jednak mnie nudzil i jedyna scena , ktora uwazam za smieszna to w salonie sukien slubnych .

Pozyczony narzeczony - bardzo fajnie sie ogladalo, bardzo polecam, zakonczenie z heppy endem jednak losy przyjaciolek dalsze mozemy sobie sami domowic. zachecam do obejrzenia
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 07:05   #621
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Nienasycony---Bracia Victor i Ewan Marshall byli poddawani eksperymentom okultystycznym, które miały swój początek za czasów podbojów Europy przez Trzecią Rzeszę. Teraz planują zemstę...Horror nie najwyższych lotów, ale da się przełknąć. 5/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 11:54   #622
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Zakochany Paryż", uwielbiam takie klimaty!
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 14:50   #623
Lukrecja286
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 61
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Brudny Harry wczoraj na TCM
Lukrecja286 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 15:26   #624
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ostatnio z przyjemnością obejrzałam ponownie Dom nad jeziorem
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 16:37   #625
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"kawalerskie życie na obczyźnie" - specyficzny...
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 18:36   #626
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Też oglądałam "Dom nad jeziorem". Nie lubię aktorów grajacych głowne role, no i fabuła się kupy nie trzymałaAle ogólnie nie jakieś złe, 6/10.
Też oglądałam i mnie się nie bardzo podobało Mało wciągające, a moja mama to stwierdziła, że to chyba jakiś film dla schizofreników
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 21:05   #627
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Też oglądałam i mnie się nie bardzo podobało Mało wciągające, a moja mama to stwierdziła, że to chyba jakiś film dla schizofreników
No jakiś dziwny, ale taki jego "urok".

W temacie: "Nine", całkiem fajny musical
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:10   #628
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Pożegnanie z niewinnością - film z całą pewnością powinni obejrzeć przyszli i obecni rodzice, daje dużo do myślenia...przede wszystkim pozwala nam zastanowić się co my byśmy zrobili w takiej sytuacji, jak byśmy się zachowywali, czy tak naprawdę znamy swoich dzieci i wiemy co robią i z kim się spotykają. 14-latka poznaje przez Internet mężczyznę, z którym później się spotyka na żywo okazuje się że jest od niej starszy o 20 lat, zaciąga ją do hotelu gdzie ją gwałci....dla mnie bardzo ciekawy film, lektor troszkę do bani i trochę dziwne zakończenie. polecam
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:16   #629
Lukrecja286
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 61
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Planet Terror i Sara
Lukrecja286 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 19:09   #630
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Druhny - spodziewałam się czegoś bardziej w stylu Kac Vegas a dostałam poprawną komedię romantyczną.Film miły i przyjemny, dobry na leniwe niedziele popołudnie. Dam 6/10.


Inside - francuski horror o dziewczynie w ciąży.Głupi, naiwny, niestraszny. A końcówka beznadziejna. Nie polecam. 1/10.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.