Misja w Zambii - cz. IV - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-22, 09:33   #3781
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
BLW - Baby-led weaning - czyli że dziecko nie je papek wpisz BLW w google bo nie wiem czy tu można linki podawać (nie pamiętam już)!
Nigdy o tym nie słyszałam, poczytałam trochę i chyba nie do końca się zgadzam Bo jak da się dziecku marchewkę, brokuła i ziemniaka i polubi tylko marchew i zje a reszta warzyw to co? A jak się zmiksuje wszystkie warzywa, doda mięso, kluseczki i taką jarzynową zje to zje wszystkie warzywa Ja rozszrzełam dietę po jednym warzywie, owocu i przechodziłam do kilkuskładnikowych i całych dań.

Nigdy nie miksowałam na papki, zostawiałam troszkę do gryzienia, bo Pati wyrósł pierwszy ząb jak miała 4 miesiące i gryzła wszystko i szybko się nauczyła. Wiadomo, jak dziecko nie ma zębów, to nie pogryzie i tu musi być papka...

A łżykę dawałam od początku, teraz ma 1,5 roku i zjada sama wszytko: zupki, jogurty, serki, płatki na mleku, sama smaruje sobie chleb i kładzie szynkę

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Czuję się bosko A mała urodzi się może w dniu, kiedy dostałam pod opiekę Mabvuto
TP mam na 3 maja ale jeśli będzie wszystko dobrze, to będziemy ją "wyciągać" dwa tygodnie wcześniej
Jaki brzuszek!!!! Piękne imię wybraliście, baaardzo mi się podoba
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2011-01-22 o 09:36
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 11:45   #3782
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Jaki brzuszek!!!! Piękne imię wybraliście, baaardzo mi się podoba
Mi też Była o to mała wojenka z TŻ'tem ale się udało

Seonka tak sobie myślę, może już o to pytałam, ale czy jest jeszcze "sklepik"? Bo ja bardzo lubiłam zliczać w nim kwoty a później wysyłać $ na worek cukru czy kurkę a teraz nie mogę odnośnika na stronie misji znaleźć
Nie wiem czy ślepa jak ta kura jestem, czy po prostu już go nie ma
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 11:53   #3783
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Seonka tak sobie myślę, może już o to pytałam, ale czy jest jeszcze "sklepik"? Bo ja bardzo lubiłam zliczać w nim kwoty a później wysyłać $ na worek cukru czy kurkę a teraz nie mogę odnośnika na stronie misji znaleźć
Nie wiem czy ślepa jak ta kura jestem, czy po prostu już go nie ma
Nie, już od dawna nie ma. Bo te kwoty i listy zakupowe były męczące i dłuuugo schodziło na realizację. Teraz wpłacasz dodatkowe pieniądze na potrzeby rodziny i tyle. Bo często sponsor wpisywał wiadro, mąka itp. a osoba potrzebowała cukru czy oleju.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 19:21   #3784
Nela85
Raczkowanie
 
Avatar Nela85
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Oslo, Pobierowo, Szczecin, Poznań - już sama nie wiem gdzie mieszkam ...
Wiadomości: 213
GG do Nela85 Send a message via Skype™ to Nela85
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Dzięki Moria, cieszę się że zajrzałaś

A teraz Kochani przekażę Wam wiadomość od Maggie, która ma problemy z zalogowaniem się na nasze forum i teraz też dość słaby dostęp do internetu:

" Kochani, pozdrawiam serdecznie! Bardzo milo mi uslyszec ze sa osoby ktore chcialyby spotkac sie ze mna. Niestety na dodatkowe spotkanie brak czasu (wizyty szpitalne, odwiedziny, itd.), bardzo mi przykro ale mam dla Was wspaniala wiadomosc ze Siostra Jozefa przyjezdza na urlop do Polski za kilka miesiecy, wiec mysle ze wieksze spotkanie powinno zaczekac na Siostre.
A dla bardzo ciekawych zycia naszej Misji w Mpanshya chce poinformowac ze w Krakowie w ostatni weekend Stycznia planujemy takie male reunion wolontariuszy ktorzy byli w Mpanshya (Mpanshya Volunteers Reunion), na ktorym powspominamy i podzielimy sie doswiadczeniami zycia na Misji w Mpanshya, Zapraszamy!!!
Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam! Jestescie wspaniali i dziekuje za Wasza pomoc dla naszej Misji, dla Szpitala, dla Hospicjum, dla Darow Boga! Bog zaplac!!!"






Edytowane przez Nela85
Czas edycji: 2011-01-22 o 19:22
Nela85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 19:51   #3785
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Ooooo, to ja się piszę na takie większe spotkanie z Siostrą
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 21:02   #3786
Norton
Raczkowanie
 
Avatar Norton
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rheinland-Pfalz
Wiadomości: 290
GG do Norton
Smile Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam po bardzo długiej nieobecności na forum (chyba już nawet upłynął rok). Zaległości w czytaniu jest sporo, nie wiem czy to nawet nadrobię z powodu braku czasu.

Spóźnione życzenia dla Wszystkich Agnieszek z okazji Imienin

MAMA zmieniłaś nr tel. kom.?

Słyszałem, że S.M. Józefa ma przyjechać do Polski na urlop, czy w związku z tym planowane jest jakieś spotkanie? Jak będzie w lipcu to może się na nie załapię

Do rychłego usłyszenia zapewne w tym roku
__________________
Klub Adopcja Serca
Norton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 21:12   #3787
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Witaj Norton, jak miło Ciebie widzieć... Ja też długo nie byłam na forum... ale widzę, że powoli zbiera się "stara" ekipa...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 14:29   #3788
MamaKatka
Raczkowanie
 
Avatar MamaKatka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 441
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Witam po raz kolejny!
Nie sądziłam, że czytanie postów z wcześniejszych części forum zajmie mi tyle czasu! To niesamowicie interesująca lektura. Mimo że czytam w każdej wolnej chwili, jestem dopiero pod koniec części I. Śledzę też tutejsze wpisy, aby być na bieżąco.
Krótkie pytanko: na stronie Stowarzyszenia znajduje się informacja, że "wkrótce" pojawią się informacje na temat projektu INDEX. Czy już coś na ten temat wiadomo?
Miłej niedzieli!
MamaKatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:05   #3789
AgulaP
Raczkowanie
 
Avatar AgulaP
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 108
GG do AgulaP
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Kochani, bardzo dziękuję wszystkim za kciuki i za życzenia imieninowe.

Mam jeszcze prośbę z innej beczki. Jakby ktokolwiek z was słyszał że w jego lub innym mieście będzie organizowany kiermasz rękodzieła to bardzo proszę o informację tutaj albo na PW. Bardzo ciężko jest wyszukać takie imprezy. Nie zawsze jest info w internecie.

Breloczki są zaprojektowane tylko czekam na jakieś pieniążki żeby towar kupić. Dam znać jak tylko będą.

Witaj Norton, fajnie że jesteś
__________________
John i Natasha Kabaso !!!
AgulaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 10:19   #3790
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

AgulaP, w necie znalazłam coś takiego: klik
i na wizażu wątek: klik
Może tam coś znajdziesz?

Jak będę mieć jakieś info to dam znać, ale z tego co się orientuję, w Rz. jest kiermasz rękodzieła organizowany przez WDK, ale aby na nim wystawiać trzeba należeć do klubu rękodzieła.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:50   #3791
AgulaP
Raczkowanie
 
Avatar AgulaP
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 108
GG do AgulaP
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Dzięki Seona, tu na wizażu jestem też na bliźniaczym wątku ale ten z GoldenLine jest super i nie znałam go wcześniej, kopalnia wiedzy.
Ja teraz jeszcze bardziej podnoszę jakość i unikalność moich prac, co za tym idzie również cenę, ale wierzę że w sezonie kiermaszowym zyskam na tym, bo taniością i ilością się nie da z masówką wygrać, za dużo chińszczyzny na rynku. Jak wstawię nowe rzeczy na stronę to dam znać bo zależy mi na obiektywnych opiniach moich wymysłów.
__________________
John i Natasha Kabaso !!!
AgulaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 13:59   #3792
MamaKatka
Raczkowanie
 
Avatar MamaKatka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 441
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Halo!
Czy ktoś tu zagląda??? Chciałam się pochwalić, że dotarłam do końca wątku I!!! Kilka osób rozmawiało tam o wyjeździe do Zambii. Ciekawe, komu się udało Zaczynam wątek II
MamaKatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 14:15   #3793
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

ja zaglądam regularnie

powodzenia w czytaniu!
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:37   #3794
MamaBernarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nela85 Pokaż wiadomość
D
A teraz Kochani przekażę Wam wiadomość od Maggie, która ma problemy z zalogowaniem się na nasze forum i teraz też dość słaby dostęp do internetu:

" Kochani, pozdrawiam serdecznie! Bardzo milo mi uslyszec ze sa osoby ktore chcialyby spotkac sie ze mna. Niestety na dodatkowe spotkanie brak czasu (wizyty szpitalne, odwiedziny, itd.), bardzo mi przykro ale mam dla Was wspaniala wiadomosc ze Siostra Jozefa przyjezdza na urlop do Polski za kilka miesiecy, wiec mysle ze wieksze spotkanie powinno zaczekac na Siostre.

Też czytałam na profilu Maggi, że termin powrotu się zmienił.
Chyba na razie termin walnego zgromadzenia zawisł w próżni

Pozdrowienia dla wszystkich
MamaBernarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 00:11   #3795
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Jesteśmy, ale na nic nie mamy czasu. Ja nadal ślęczę nad doktoratem Męża

Ulisia, qrka, i Marcel nie wygrałNie rozumiem trochę tam tych zasad. Bo 2 miejsce zajęła osoba, która miała naprawdę mało głosów Więc dlaczego jest na drugim? Wiadomo, że jak przyszła późno, dostała duuużo 5 i mało 1 w stosunku do osób, które miały po 400 głosów! To wiadomo, że i 1 miały więcej

MamaKatka, gratuluję cierpliwości w czytaniu Nie lepiej jakąś książkę?

Hop, hop, Ava!!!!!
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 16:32   #3796
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Dzięki za zyczenia !!!!
Norton -
nie, nie zmieniłam numeru, a siostra będzie od maja do końca czerwca, moze Ty przesuniesz swój urlop ?

Agula - jak praca męza

czy Wasze dzieci tez tak sie pochorowały jak moje w te ferie (na śląsku) masakra jakas a teraz to ja z męzem

gratuluje wytrwałej czytelniczce MamaKatka - faktycznie lektura bardzo ciekawa, a ja wiem komu udało sie do Zambii wylecieć, czytaj, czytaj nie zdradzimy zakończenia

ava
żyje bo pisze na facebooku
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 16:47   #3797
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
ava żyje bo pisze na facebooku
ufff, no to mogłaby coś napisać, a nie nawet Siostra Józefa do mnie pisze i pyta się co się dzieje
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 20:11   #3798
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Jesteśmy, ale na nic nie mamy czasu. Ja nadal ślęczę nad doktoratem Męża

Ulisia, qrka, i Marcel nie wygrałNie rozumiem trochę tam tych zasad. Bo 2 miejsce zajęła osoba, która miała naprawdę mało głosów Więc dlaczego jest na drugim? Wiadomo, że jak przyszła późno, dostała duuużo 5 i mało 1 w stosunku do osób, które miały po 400 głosów! To wiadomo, że i 1 miały więcej

MamaKatka, gratuluję cierpliwości w czytaniu Nie lepiej jakąś książkę?

Hop, hop, Ava!!!!!
no niestety... śmieszne jest też to, że nikt nie wiedział, do kiedy trwa konkurs. bo w regulaminie było, że do 31 stycznia...

no cóż... gratuluję tym, którzy się załapali


a co tam u Was...? bywa tu w ogóle ktoś ze "starej" ekipy...?
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 20:49   #3799
AgulaP
Raczkowanie
 
Avatar AgulaP
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 108
GG do AgulaP
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

MAMA dzięki za pamięć, niestety nic nie wiadomo jeszcze ale dopiero miał te spotkania więc mamy nadzieję że się odezwą...

Nie wiem czy słyszeliście o takim dużym wypadku pod Kielcami we wtorek, zginęła tam moja siostra cioteczna razem z mężem, cudowni ludzie, w poniedziałek jadę na pogrzeb... straszna tragedia. Mieli dwóch synów po dwadzieścia parę lat, niby dorośli, ale i tak nie wiem jak teraz...
__________________
John i Natasha Kabaso !!!
AgulaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 00:07   #3800
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

[']
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 10:59   #3801
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
bywa tu w ogóle ktoś ze "starej" ekipy...?
No właśnie, Blla, gdzie Ty?

Cytat:
Napisane przez AgulaP Pokaż wiadomość
Nie wiem czy słyszeliście o takim dużym wypadku pod Kielcami we wtorek, zginęła tam moja siostra cioteczna razem z mężem, cudowni ludzie, w poniedziałek jadę na pogrzeb... straszna tragedia. Mieli dwóch synów po dwadzieścia parę lat, niby dorośli, ale i tak nie wiem jak teraz...
O matq Straszna tragedia Współczuję i najgorsze, że ich dzieci nigdy nie poznają babci i dziadka
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:04   #3802
Pyziulka
Rozeznanie
 
Avatar Pyziulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 606
GG do Pyziulka
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez MartaiMaciej Pokaż wiadomość

Martynka Pyziulka STO LAT. Daj znak, że Ok.
Dziękuję bardzo za życzenia i pamięć

Podczytuję was codziennie na mailu ale na samo forum nie zaglądam... Chciałabym powiedzieć że u mnie wszystko coraz lepiej, ale niestety nie bardzo mogę. Trzymamy się jakoś i staramy nie narzekać. Gdyby tylko praca się znalazła...
Pyziulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:39   #3803
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Pyziulka Pokaż wiadomość

Podczytuję was codziennie na mailu.
gdziee...? czy ja o czymś nie wiem...?
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 17:58   #3804
BIG
Raczkowanie
 
Avatar BIG
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: BYTOM
Wiadomości: 193
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

No to byle do wiosny!!!
Bardzo się cieszę-mam nadzieję na spotkanie z

siostrą.Poprzednie i jedyne bardzo mile wspominam.....
BIG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:16   #3805
gosiakk7
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 546
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cześć wszystkim!
Co do naszego spotkania - no właśnie widzę, że już jakiś czas temu padła tu wiadomość o tym, że Maggie nie może się z nami spotkać - termin 12 lutego ma zajęty niestety.
Z kolei faktycznie, można ze spotkaniem poczekać na przyjazd Siostry Józefy, wtedy będzie na pewno więcej osób

Pytanie tylko, co z wyborem nowych władz Stowarzyszenia do tego czasu?
Możemy zrobić jak zwykle i zrobić wstępne wybory on line, chociaż tak nie można a potem w realu zrobić prawdziwe, legalne wybory.

Jeśli ktoś chciałby przejąć pałeczkę niech mówi - chętnie przekaże wszystkie dokumenty, bieżące sprawy i wszelkie potrzebne informacje

Czy ktoś wie co z Avą?

I jeszcze jedna informacja - MSZ szykuje kolejny konkurs, taki jak co roku, czyli "Wolontariat 2011".
Regulaminu jeszcze nie ma, ale od ogłoszenia do dead line składania dokumentów będzie pewnie trochę czasu, więc już można pomyśleć na czymś, co może się Siostrom przydać i w czym moglibyśmy pomóc.
Propozycje na szybko:
- coś z informatyką - jakieś szkolenia, kursy, może ulepszenie sieci...nie wiem, nie znam się, rzucam tylko hasło
- biblioteka w Arce - zebranie i skatalogowanie książek


Poszukuję też osoby (lub dwóch) które pomogą mi zająć się akcją szukania opiekuna od diesla )) Szczegóły na priv, a najlepiej na maila

I poszukuję konsultantów do wspólnej burzy mózgu nad pismem dot. pozwolenia na zbiórki publiczne. Temat się ciągnie jak flaki z olejem - MSWiA odesłali mi pismo z prośbą o przeanalizowanie wniosku, który wysłałam - trzeba usiąść i się zastanowić, jak dobrze sformułować wniosek - MSWiA mają dużo obostrzeń i trzeba z nich zgrabnie wybrnąć.

Chętnych do pomocy przy którejś z akcji proszę o kontakt. Z góry dziękuję
gosiakk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:35   #3806
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez gosiakk7 Pokaż wiadomość

Czy ktoś wie co z Avą?


Jeśli ktoś chciałby przejąć pałeczkę niech mówi - chętnie przekaże wszystkie dokumenty, bieżące sprawy i wszelkie potrzebne informacje
I poszukuję konsultantów do wspólnej burzy mózgu nad pismem dot. pozwolenia na zbiórki publiczne. Temat się ciągnie jak flaki z olejem - MSWiA odesłali mi pismo z prośbą o przeanalizowanie wniosku, który wysłałam - trzeba usiąść i się zastanowić, jak dobrze sformułować wniosek - MSWiA mają dużo obostrzeń i trzeba z nich zgrabnie wybrnąć.
Ava wie co z Avą

Załatwiłam się troszkę, aczkolwiek bakteryjnie a nie wirusowo czy przez zimno - odoskrzelowe zapalenie płuc i odmiedniczkowe zapalenie nerek. W komplecie pewnego piątku dały 41 stopni niezbijalnej temperatury, pogotowie i szpital na tydzień.

Już wróciłam do rzeczywistości, aczkolwiek mam trochę zaległości mailowych, bo nie czułam się najlepiej juz od około 2 tyg tylko nie wiedziałam dlaczego wciąż chce i się spać i głowa boli.

Mogę pomóc w tej burzy mózgów - nawet dojechać do Wawy, bo mam spotkanie 15/16 lutego w Warszawie i raczej będę dwa dni.

pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pamięć i ciepłe słowa.
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:34   #3807
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

ojoj... to zdrówka w takim razie!
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:05   #3808
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez MartaiMaciej Pokaż wiadomość
Seona napisz coś o tym Huberciku.
Hubercik to synek szwagra mojej dobrej Koleżanki ze studiów. Ania poprosiła mnie o pomoc, więc rozgłaszam wszem i wobec Może ktoś jeszcze nie wiem na kogo przeznaczyć 1 %, to można na Huberta

Cytat:
Napisane przez Pyziulka Pokaż wiadomość
Gdyby tylko praca się znalazła...
Pyziulka Qrcze, z tą pracą to kiepsko Gdyby nie te Twoje chore stawy, to pewnie już byś coś znalazła Może powinnaś w kierunku tego rękodzieła iść, takie cudeńka robisz Jakiś sklep jak AgulaP?

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
gdziee...? czy ja o czymś nie wiem...?
Może sobie ustawić na meila odczytywanie, chyba w ustawieniach tutaj

Gosia
Ty mnie z tym oddawaniem pałeczki nie denerwuj Trzymaj ta pałę mocno w dłoniach , że tak powiem, ma stać prężnie Ja żałuję, że taka doopa jestem i nie znam się na takich rzeczach W sprawie diesla, to się odezwę, co to za akcja i jak pomóc? Ale to jutro, bo zaraz padne

Ava,
trzymaj się

Słuchajcie, ja biorę (a właściwie Pati) udział w konkursie. Info na nk, bo tu chyba nie można się reklamować
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:38   #3809
basiaczek11
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek11
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 470
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Trzymaj ta pałę mocno w dłoniach , że tak powiem, ma stać prężnie Ja żałuję, że taka doopa jestem i nie znam się na takich rzeczach
Seona rozwalasz mnie na łopatki

Co do Pati to już działamy
__________________
Pozdrawiam Basia


Adopcja Serca na facebooku:

Adopcja Serca


basiaczek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 18:10   #3810
gosiakk7
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 546
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
Ava wie co z Avą

Załatwiłam się troszkę, aczkolwiek bakteryjnie a nie wirusowo czy przez zimno - odoskrzelowe zapalenie płuc i odmiedniczkowe zapalenie nerek. W komplecie pewnego piątku dały 41 stopni niezbijalnej temperatury, pogotowie i szpital na tydzień.

Już wróciłam do rzeczywistości, aczkolwiek mam trochę zaległości mailowych, bo nie czułam się najlepiej juz od około 2 tyg tylko nie wiedziałam dlaczego wciąż chce i się spać i głowa boli.
No i pięknie - informacja z pierwszej ręki
Dbaj dziewczyno o siebie!!!

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
Mogę pomóc w tej burzy mózgów - nawet dojechać do Wawy, bo mam spotkanie 15/16 lutego w Warszawie i raczej będę dwa dni.
No i bomba
Ja powinnam być wtedy też luźna, więc wstępnie jesteśmy umówione
Ktoś jeszcze ma ochotę na kawę w Wawie?

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ja biorę (a właściwie Pati) udział w konkursie.
Wiemy, głosujemy codziennie

Dziękuję za odzew w sprawie burzy mózgu.
Czekam jeszcze na chętnych na burzę mózgu w sprawie diesla - może od razu uspokoję, bo napisałam w poprzednim poście, że szukam chętnych w sprawie opiekuna od diesla.
No więc nie chodziło mi, aby ktoś z Was/Nas był tymże opiekunem - nie chcę nikomu wepchnąć jakiejś koordynacji - widzę brak chęci do takich akcji i wiem, że nic na siłę.
Z tym opiekunem, to również chodziło mi o burze mózgów.
Ale najpierw pytanie - Ava, orientujesz się, jakie jest miesięczne zużycie diesla i jakie są koszty z tym związane?
gosiakk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.