Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-03, 17:14   #1
kosmita85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 6

Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?


Witam,

Kilka razy spotkałem się z pewną dziewczyną. Moim zdaniem wszystko było na nich ok. Po każdym z tych spotkań dawała się odprowadzić, mówiła, że było super itd. Ostatnie spotkanie zakończyło się szybkim buziakiem w usta. Podczas spotkań gadka się kleiła, śmiała się z moich żartów itd.

Gdy umawiałem się z nią na kolejne spotkanie wyraziła chęć na takie i była z tego zadowolona. Jednak w dniu spotkania, kilka h przed nim dostaje wiadomość od niej, że jednak dzisiaj nie da rady się spotkać, ponieważ coś tam bez podania alternatywnego terminu.

Jak dla mnie to ta dziewczyna nie jest zainteresowana już mną. Co o tym sądzić? Gdyby była zainteresowana by podała alternatywny termin. Odpisałem jedynie, że dziękuję za wiadomość i rozumiem, że ma swoje sprawy.

Jednak nie mogę zrozumieć skąd brak tego zainteresowania skoro wcześniejsze spotkania wypadały bardzo dobrze?

Czy jeśli wy dziewczyny rezygnujecie z randki bez podania alternatywnego terminu to w większości przypadków oznacza brak zainteresowania z waszej strony?
kosmita85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 17:31   #2
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

no ale co "coś tam"? pies jej zdechł, musiała zostać w pracy czy co? może nie miała głowy do podawania alternatywnej daty, ale bez podania powodu to nie wywróżymy z fusów.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 17:35   #3
kosmita85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 6
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Musiała dłużej zostać w pracy, bo trafiły się jej nieprzewidziane obowiązki. Tak średnio mi się chce w to wierzyć.
kosmita85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 17:39   #4
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Cytat:
Napisane przez kosmita85 Pokaż wiadomość
Musiała dłużej zostać w pracy, bo trafiły się jej nieprzewidziane obowiązki. Tak średnio mi się chce w to wierzyć.
To widocznie fajne te randki były, skoro jej nie wierzysz

Zaproś ją jeszcze raz i będziesz mieć pewność. To nie pierwsza randka że musi sypać alternatywnym terminem bo inaczej to spławienie. Znacie się, może wyszła z założenia że poczekasz, a nie będziesz robił dramy na forum
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 17:44   #5
kosmita85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 6
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Jak dla mnie to ona teraz powinna coś zaproponować. Chyba, że jestem zbyt egoistyczny. Gdybym to z mojej winy nie doszło do skutku spotkanie to starałbym się z drugą osobą uzgodnić inny termin, a nie czekał na jej ruch.
kosmita85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 17:51   #6
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

A poprzednie spotkania były z czyjej inicjatywy? Zawsze z Twojej, czy ona też zaproponowała coś?

Nadal dobrze Wam się rozmawia/pisze? Może dziewczyna uznała, że kolejny termin spotkania wyjdzie jakoś naturalnie w rozmowie.

Jeśli zależy Ci na rozwijaniu tej relacji, zaproponowałabym jeszcze jedno spotkanie w innym pasującym Wam obojgu terminie. Jeśli i tutaj coś "wypadnie" albo po prostu podczas spotkania poczujesz, że to już nie jest to, będziesz wiedział na czym stoisz.

Co jak co, ale akurat nagłe sytuacje w pracy zdarzają się dość często i nie zarzucalabym, że w każdym przypadku to tylko zmyslona wymówka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 17:56   #7
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Cytat:
Napisane przez kosmita85 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ona teraz powinna coś zaproponować. Chyba, że jestem zbyt egoistyczny. Gdybym to z mojej winy nie doszło do skutku spotkanie to starałbym się z drugą osobą uzgodnić inny termin, a nie czekał na jej ruch.
No to skoro Ci nie odpowiada, to daj sobie z nią spokój, proste. Gdzie jest problem? Widać że już Ci ona nie pasuje.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-03, 17:59   #8
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Cytat:
Napisane przez kosmita85 Pokaż wiadomość
Musiała dłużej zostać w pracy, bo trafiły się jej nieprzewidziane obowiązki. Tak średnio mi się chce w to wierzyć.
czemu niby takie to dla ciebie niewiarygodne? ja też dzisiaj odwołałam spotkanie, bo klient w połowie dnia zmienił zdanie. chyba trochę księżniczkujesz.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 18:15   #9
Agoose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 50
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Też uważam, że księżniczkujesz.

Dziewczyna napisała, że nagle ma nawał roboty w pracy, to chyba oczywiste że może akurat nie miała czasu sprawdzać sobie w kalendarzu, kiedy jej pasuje kolejne spotkanie, tylko stwierdziła, że nie musi Ci natychmiast proponować kolejnej daty i poczekasz trochę. Albo że wyjdzie naturalnie w rozmowie, jak ktoś już tu napisał.

Nie chciałabym spotykać się z facetem, który w takiej sytuacji od razu skoczył do konkluzji, że nie jestem nim zainteresowana. Rany, zawsze trzeba byłoby się pilnować, czy przypadkiem nie sprawiłam znowu takiego wrażenia. Jezeli fajnie uklada Ci sie z kims relacja, to polecam zapoznać się z takim terminem jak "kredyt zaufania". Wyrozumiali faceci sa 100% bardziej seksi.
Agoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 20:18   #10
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

A skąd my mamy wiedzieć czy faktycznie coś jej wypadło czy to tylko wymówka? Zaskoczę cię, ale kobiety nie mają zbiorowego mózgu. Niezłe musisz mieć kompleksy skoro tak wszystko bierzesz do siebie. I nie, dziewczyna nie ma obowiązku się z tobą spotykać nawet jak na poprzednich randkach było miło, były buziaki i zainwestowałeś w nią czas i pieniądze. Ma prawo w każdym momencie się rozmyślić i spławić, chociaż fakt z grzeczności wypadałoby podać powód.

Poza tym uważam, że osoba, która odwołuje powinna wyjść z inicjatywą kolejnego spotkania. Niezależnie od płci. Natomiast nie musi tego robić natychmiast.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-12-03 o 20:46
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 20:34   #11
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Ładnie było by z jej strony, gdyby odrazu podała inny termin, lub nazwała to - przekładam spotkanie, a nie odwołuje.
Jednak, ona też może pomyśleć, że się obraziłeś i przez głupie niedomówienia można stracić fajną relacje.
Dlatego dla pewności wyjdź jeszcze raz z inicjatywą spotkania, a wtedy przekonasz się jak jest.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-03, 20:40   #12
CwiercMotyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 91
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Nie wiem, na jakiej podstawie sądzisz, że ktoś będzie Ci tutaj wstanie odpowiedzieć co chce zrobić dziewczyna, z którą się spotykasz. Może warto zaczekać kilka dni i się po prostu przekonać??
CwiercMotyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 21:11   #13
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Zgadzam się z Leany.

Zaproponuj alternatywny termin spotkania, a jeśli ona nie podejmie tematu, to masz odpowiedź. Nie napisze szczerze, że Sorry ale to nie to, bo nikt nie lubi wysyłać/otrzymywać takich wiadomości. Dziewczyna mogła po prostu się rozmyślić. Tak samo jak ty.

Poprzednie udane randki do niczego nie zobowiązują. Strach aż się na pierwszą zgadzać, bo a nuż trafi się podobny histeryk.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 07:29   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Autorze, tak między słowami, to niestety, ale sprawiasz w tym wątku trochę niesympatyczne wrażenie. Brzmisz jakbyś spotykał się z tą dziewczyną bardzo interesownie - w Twojej perspektywie ona już jest do czegoś zobowiązana, bo byliście na kilku randkach i musi być wdzięczna, bo inaczej zaraz zmiana w postrzeganiu jej osoby (i to w kilka minut). Tak, jakbyś szczerze jej nie lubił, ani nie szanował. Może to Twoje kompleksy przemawiają przez Ciebie, a może niestety masz takie podejście do ludzi - albo robią to, co Tobie pasuje, a jak już nie robią, to zaraz "uuu zło".

Dziewczyna może rzeczywiście chce się wycofać z tej znajomości, a może serio chwilowo ma niezły zaj... w pracy i naprawdę naprawdę nie ma głowy do ustalenia terminu. Dziwi co innego: Ty nie dałeś jej nawet 5% kredytu zaufania. Od razu stwierdzenie, że pewnie ściemnia, nie jest już zainteresowana itd. Aż dziw, że jeszcze nie padło "oszukała mnie". Nikt nie każe Ci czekać tygodniami, aż ona znajdzie czas, ale naprawdę dziwnie i - jak już ktoś stwierdził - histerycznie reagujesz na jedno odwołane spotkanie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 12:59   #15
Myshqa
Raczkowanie
 
Avatar Myshqa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 276
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Cytat:
Napisane przez kosmita85 Pokaż wiadomość
Witam,

Kilka razy spotkałem się z pewną dziewczyną. Moim zdaniem wszystko było na nich ok. Po każdym z tych spotkań dawała się odprowadzić, mówiła, że było super itd. Ostatnie spotkanie zakończyło się szybkim buziakiem w usta. Podczas spotkań gadka się kleiła, śmiała się z moich żartów itd.

Gdy umawiałem się z nią na kolejne spotkanie wyraziła chęć na takie i była z tego zadowolona. Jednak w dniu spotkania, kilka h przed nim dostaje wiadomość od niej, że jednak dzisiaj nie da rady się spotkać, ponieważ coś tam bez podania alternatywnego terminu.

Jak dla mnie to ta dziewczyna nie jest zainteresowana już mną. Co o tym sądzić? Gdyby była zainteresowana by podała alternatywny termin. Odpisałem jedynie, że dziękuję za wiadomość i rozumiem, że ma swoje sprawy.

Jednak nie mogę zrozumieć skąd brak tego zainteresowania skoro wcześniejsze spotkania wypadały bardzo dobrze?

Czy jeśli wy dziewczyny rezygnujecie z randki bez podania alternatywnego terminu to w większości przypadków oznacza brak zainteresowania z waszej strony?
To jest twoja pierwsza relacja z inna dziewczyna? Bo wybijaja z ciebie silne kompleksy. Kobieta to nie program komputerowy w którym jak wykonasz konkretne czynnosci to ona odpowie w pożądany sposób. Moze ma zajob w pracy, może sie rozchorowala, moze sprawy rodzinne są dla niej chwilowo wazniejsze. Moze miec miliard powodów dla których nie jestes dla niej na pierwszym miejscu - zwłaszcza, że z tego co rozumiem nie jestescie w żadnym związku.
Myshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 12:59   #16
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Cytat:
Napisane przez kosmita85 Pokaż wiadomość
Witam,

Kilka razy spotkałem się z pewną dziewczyną. Moim zdaniem wszystko było na nich ok. Po każdym z tych spotkań dawała się odprowadzić, mówiła, że było super itd. Ostatnie spotkanie zakończyło się szybkim buziakiem w usta. Podczas spotkań gadka się kleiła, śmiała się z moich żartów itd.

Gdy umawiałem się z nią na kolejne spotkanie wyraziła chęć na takie i była z tego zadowolona. Jednak w dniu spotkania, kilka h przed nim dostaje wiadomość od niej, że jednak dzisiaj nie da rady się spotkać, ponieważ coś tam bez podania alternatywnego terminu.

Jak dla mnie to ta dziewczyna nie jest zainteresowana już mną. Co o tym sądzić? Gdyby była zainteresowana by podała alternatywny termin. Odpisałem jedynie, że dziękuję za wiadomość i rozumiem, że ma swoje sprawy.

Jednak nie mogę zrozumieć skąd brak tego zainteresowania skoro wcześniejsze spotkania wypadały bardzo dobrze?

Czy jeśli wy dziewczyny rezygnujecie z randki bez podania alternatywnego terminu to w większości przypadków oznacza brak zainteresowania z waszej strony?
Po co ją okłamałeś?! Po jaką cholerę udajesz miłego? G*wno, a nie rozumiesz, że ma swoje sprawy. Trzeba było jej napisać prawdę, a nie zgrywać przyjemniaczka.

Cytat:
Napisane przez Agoose Pokaż wiadomość
Wyrozumiali faceci sa 100% bardziej seksi.
Dla kogo? Dla Ciebie?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 14:14   #17
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Lepiej, że odwołała niż ma się spotykać z takim histerykiem.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 17:58   #18
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Poprzednie udane randki do niczego nie zobowiązują. Strach aż się na pierwszą zgadzać, bo a nuż trafi się podobny histeryk.
ja parę miesięcy temu poznałam kolesia, z którym nawet do pierwszej (!) randki nie doszło, bo się rozmyśliłam i ładnie to wyjaśniłam, nie zniknęłam bez słowa. A on odstawił taką dramę, jakbym go porzuciła bez słowa wyjaśnienia po kilku miesiącach regularnego spotykania się jestem uczulona na takie akcje.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 19:32   #19
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Ha! Ostatnio poznałam na imprezie u kuzyna jednego z jego kolegów, który potem poprosił go o mój numer. Zapytał mnie, czy chciałabym pójść z nim na kawę. Odpisałam, że mam czas dopiero w przyszłym tygodniu i możemy się umówić w XX na godz. XX. Co otrzymałam w odpowiedzi?

"wow"

Powinnam już przykładem Autora ostrzyć kij na pal
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-04, 20:02   #20
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Ha! Ostatnio poznałam na imprezie u kuzyna jednego z jego kolegów, który potem poprosił go o mój numer. Zapytał mnie, czy chciałabym pójść z nim na kawę. Odpisałam, że mam czas dopiero w przyszłym tygodniu i możemy się umówić w XX na godz. XX. Co otrzymałam w odpowiedzi?

"wow"

Powinnam już przykładem Autora ostrzyć kij na pal
od razu do skreślenia
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 20:12   #21
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
od razu do skreślenia
Może "wow" mu się z "lol" pomyliło

Nie obraziłam się, bo nie sądzę, że chciał mnie urazić. On z kuzynem wylatuje na wakacje, więc miałby u niego przerąbane przez takie burackie zachowanie. Tym bardziej, że kuzyn o wszystkim wie (ba, nawet mi SMSa dyktował)

Nie przejmuję się wcale, bo ten kolega mi się nie podoba, a zgodziłam się, by kuzynowi nie roić przypału. A może powinnam zrobić jakąś dramę, skoro Autor kręci małysza na wizażu, bo dziewczyna go olała?
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 00:52   #22
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

A co go tak rozbawiło w stwierdzeniu, że czas masz za tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 08:02   #23
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Może "wow" mu się z "lol" pomyliło

Nie obraziłam się, bo nie sądzę, że chciał mnie urazić. On z kuzynem wylatuje na wakacje, więc miałby u niego przerąbane przez takie burackie zachowanie. Tym bardziej, że kuzyn o wszystkim wie (ba, nawet mi SMSa dyktował)

Nie przejmuję się wcale, bo ten kolega mi się nie podoba, a zgodziłam się, by kuzynowi nie roić przypału. A może powinnam zrobić jakąś dramę, skoro Autor kręci małysza na wizażu, bo dziewczyna go olała?
A nie zapytałaś skąd to "wow"? Bo reakcja z leksza dziwna.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 08:14   #24
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A nie zapytałaś skąd to "wow"? Bo reakcja z leksza dziwna.
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to zdziwienie że kobieta podała mu dzień i godzinę - może wcześniej mu się to nie zdarzyło W sumie patrząc po ilości liter które wypluł to nawet możliwe.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 08:38   #25
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87394433]Jedyne co mi przychodzi do głowy, to zdziwienie że kobieta podała mu dzień i godzinę - może wcześniej mu się to nie zdarzyło W sumie patrząc po ilości liter które wypluł to nawet możliwe.[/QUOTE]

(Złośliwa Bestio)
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 10:17   #26
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja parę miesięcy temu poznałam kolesia, z którym nawet do pierwszej (!) randki nie doszło, bo się rozmyśliłam i ładnie to wyjaśniłam, nie zniknęłam bez słowa. A on odstawił taką dramę, jakbym go porzuciła bez słowa wyjaśnienia po kilku miesiącach regularnego spotykania się jestem uczulona na takie akcje.

Jeny, miałam dokładnie to samo. Koleś z Tindera, rozmyśliłam się w trakcie pisania (z tydzień był), bo jednak widziałam za dużo różnic. Powiedziałam grzecznie. Facet zrobił niesamowity raban, że jestem miłością jego życia, że mam dać mu szansę, że teraz będzie miał depresję... Co to się działo
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 10:21   #27
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Może "wow" mu się z "lol" pomyliło

Nie obraziłam się, bo nie sądzę, że chciał mnie urazić. On z kuzynem wylatuje na wakacje, więc miałby u niego przerąbane przez takie burackie zachowanie. Tym bardziej, że kuzyn o wszystkim wie (ba, nawet mi SMSa dyktował)

Nie przejmuję się wcale, bo ten kolega mi się nie podoba, a zgodziłam się, by kuzynowi nie roić przypału. A może powinnam zrobić jakąś dramę, skoro Autor kręci małysza na wizażu, bo dziewczyna go olała?
No tak. Przecież mężczyźni nie mają uczuć i dawanie fałszywej nadziei jest spoko.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 10:53   #28
lizzyliz
Przyczajenie
 
Avatar lizzyliz
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 10
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Dziewczyna odwołała dosłownie jedno spotkanie, a Ty twierdzisz, że od razu nie jest zainteresowana? Może coś faktycznie się stało, nie miała głowy do szukania innego terminu. Każdemu może coś wypaść
lizzyliz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 11:13   #29
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
No tak. Przecież mężczyźni nie mają uczuć i dawanie fałszywej nadziei jest spoko.
Ojej, biedactwo, powinna się z nim przespać jeszcze kilka razy z litości, żeby misiowi nie zrobiło się przykro.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 11:22   #30
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87395040]Ojej, biedactwo, powinna się z nim przespać jeszcze kilka razy z litości, żeby misiowi nie zrobiło się przykro. [/QUOTE]

Weź sobie jeszcze raz przeczytaj co napisałem, bo ewidentnie nie zrozumiałaś sensu mojej wypowiedzi.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-09 14:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.