Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-23, 22:58   #1141
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Napisz proszę jak wrażenia po tym jego porównaniu/sprostowaniu, biorę się właśnie za godzinny podcast o tej sprawie a nie oglądam polskiego YT i będę ciekawa, które informacje są nieprawdziwe. Znaczy, jeśli będziesz miała ochotę ^^
Ja nie sprawdzalam dokladnie. No ale wierze bo Kompulik jest rzetelny obserwujac to co pisze o swojej pracy to nawet jak znajdzie mala niescislosc to poprawia nawet jak bedzie musial duzo rzeczy robic od nowa, jak mu jakas sie rzecz nie zgadza to drazy. Jak nie jest pewny jakiejs informacji to nie podaje jej jako fakt. No ale na pewno ma racje co do terenu ze nie jest zalesiony. No i do tego ze jakis alkohol raczej na imprezie byl bo gdzies chyba o tym czytalam ale tutaj tak bardzo Jasmin nie winue bo mogla nie miec pewnosci wiec mowila ze nie wie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-07-24 o 03:10
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 23:21   #1142
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a oglądacie Kompulika89? Dla mnie też jedne z najlepszych filmów, zawsze świetnie przygotowane, Kompulik widać, że nie jest nawet w stanie wypuścić czegoś słabego, dla niego musi być idealnie, ale to widać w jakości. U niego można dowiedzieć się niemal wszystkiego w danej sprawie plus podaje chyba wszystkie możliwe teorie, co mało komu pewnie by się chciało, nie jest stronniczy, nie omija żadnej teorii co mi się bardzo podoba, bo wiele osób jednak jest stronniczych, a tutaj mamy pełen obraz sprawy i możemy sami przeanalizować i to przemyśleć, a nie sugerowac się zdaniem danej osoby.
Oglądam i bardzo lubię, cieszę się że wziął się za sprawę Brandona, bo to też jedną z moich ulubionych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 23:29   #1143
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Monia, jestem w połowie filmu i Kompulik ma rację, wszystko to co sprostował jest zawarte też w tym video Mam wrażenie, że tego podcastu właśnie słuchał i na nim się bazował. Jest jeszcze inny, prawie trzygodzinny, ale chyba na niego się dziś nie zdecyduję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 23:47   #1144
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Monia, jestem w połowie filmu i Kompulik ma rację, wszystko to co sprostował jest zawarte też w tym video Mam wrażenie, że tego podcastu właśnie słuchał i na nim się bazował. Jest jeszcze inny, prawie trzygodzinny, ale chyba na niego się dziś nie zdecyduję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nom tak jak napisal podobno najpierw oczywiscie opiera sie na zrodlach typu pewnie strony internetowe, ksiazki i zbiera to, dokladnie analizuje. Potem podcasty zeby wiedziec czy cos mu nie umknelo. No i to dobre podejscie bo nie sugeruje sie za bardzo poscastami a tak by bylo gdyby ogladal je od razu moglby sie za bardzo zasugerowac, tylko najpierw analizuje sam i robi pod swoim katem, swoimi slowami a nie cudzymi tak bardzo a potem dopiero patrzy czy czegos nie pominal itp. Teraz usune te screeny skoro juz przeczytalyscie. Na poczatku mysle hmm czy czepia sie Jasmin bezpodstawnie, ale jak poczytalam dokladniej co napisalam to uznalam ze nie, ze widocznie Jasmin gdzies mogla sie pomylic. No i masz racje Jasmin tez nigdy nie mowila ze nie jest to mozliwe. Sama nie obrazala sie jezeli ktos ja poprawil.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-07-24 o 03:11
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 23:51   #1145
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Kryminatorium, chociaż odpuściłam, bo gościa ponosi fantazja i już nie da się tego słuchać

Ubolewam, że nie ma jaśmin na Spotify.
Odsubskrybowałam Kryminatorium w zeszłym tygodniu. Przerosła mnie ilość udziwnień.

Ja też, ale czasami pobieram sobie dźwięk z jej filmików jako MP3. Nie jest to może najuczciwsza metoda, ale czuję się rozgrzeszona, bo Jaśmin na live w temacie nienajwygodniejszego słuchania na YT powiedziała, że można sobie ściągnąć MP3.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W apce YT nie możesz słuchać w tle, ale w przeglądarce np Brave tak. Minusem jest to, że w Brave nie da się korzystać aktywnie z komentarzy pod filmem, ani nikomu dać lajka ani napisać komentarz.
Ja wykorzystuję Brave, jak chcę przesłuchać jakiś filmik jak podcast. Przy innych korzystam z oficjalnej aplikacji YT.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 05:49   #1146
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Czy to znaczy, że sprawa Brandona Swansona jest rozwiązana?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 08:01   #1147
CyrkiSklodowskiej
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 3
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W apce YT nie możesz słuchać w tle, ale w przeglądarce np Brave tak. Minusem jest to, że w Brave nie da się korzystać aktywnie z komentarzy pod filmem, ani nikomu dać lajka ani napisać komentarz.
dziwne, ja mogę
CyrkiSklodowskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-24, 08:21   #1148
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Do słuchania w tle używałam kiedyś apki o nazwie Ogy YouTube, wygląda jak klasyczny YT, ale ma pod filmikiem przycisk, żeby odtwarzać w tle.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 08:50   #1149
CyrkiSklodowskiej
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 3
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Do słuchania w tle używałam kiedyś apki o nazwie Ogy YouTube, wygląda jak klasyczny YT, ale ma pod filmikiem przycisk, żeby odtwarzać w tle.
Chyba jej już nie ma, jeśli to miało być na Androidzie. Jest jeszcze Ad Blocker, ale ciężko się używa.
CyrkiSklodowskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 11:27   #1150
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88019829]Czy to znaczy, że sprawa Brandona Swansona jest rozwiązana?[/QUOTE]Nie, ale jest przynajmniej wciąż otwarta.

Obejrzałam ten trzygodzinny podcast wczoraj, do 4 rano mi zeszło Świetnie analizują jego ostatnie kroki i to, gdzie był i co mogło się stać, ale pod koniec mózg mi się wyłączył i nie słuchałam jakichś 10min ostatniej części. Ciekawi mnie, dlaczego (z tego co zrozumiałam) policja nie przeszukała tej opuszczonej farmy, na terenie której pies po wyskoczeniu z wody zgubił trop. I czy rzeczywiście wszystkie drzwi od samochodu były otwarte dlatego, że Brandon próbował ten samochód wypchnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 11:29   #1151
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

YouTube Vanced działa w tle i nie ma reklam, a ma funkcjonalność taką, jak standardowa apka - polecam te rozwiązanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-24, 12:00   #1152
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
YouTube Vanced działa w tle i nie ma reklam, a ma funkcjonalność taką, jak standardowa apka - polecam te rozwiązanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za cynk, właśnie ściągnęłam i faktycznie można słuchać w tle na zablokowanym telefonie


Tak w temacie jaśmin, bo mi się nie chce googlować, zapewne mówiła o tym gdzieś- co ona robi na co dzień? Czym się zajmuje, ile ma lat, jak w ogóle trafiła do USA?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 12:28   #1153
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Monia, jestem w połowie filmu i Kompulik ma rację, wszystko to co sprostował jest zawarte też w tym video Mam wrażenie, że tego podcastu właśnie słuchał i na nim się bazował. Jest jeszcze inny, prawie trzygodzinny, ale chyba na niego się dziś nie zdecyduję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jakich filmach i podcastach piszecie? Weszłam na kanał kompulika na YT i nic nowego tam nie ma, ostatni film jest o Stalowej Woli sprzed 2 miesięcy
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 12:39   #1154
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dzięki za cynk, właśnie ściągnęłam i faktycznie można słuchać w tle na zablokowanym telefonie


Tak w temacie jaśmin, bo mi się nie chce googlować, zapewne mówiła o tym gdzieś- co ona robi na co dzień? Czym się zajmuje, ile ma lat, jak w ogóle trafiła do USA?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, że działa! Ja się przestraszyłam jak mi zaczęło działać w tle po zablokowaniu tel, bo nie wiedziałam, że oprócz braku reklam ta apka ma taką opcję
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O jakich filmach i podcastach piszecie? Weszłam na kanał kompulika na YT i nic nowego tam nie ma, ostatni film jest o Stalowej Woli sprzed 2 miesięcy
Ja z polskimi nie pomogę, ale Monia wstawiła wcześniej screenshot z jego grupy z postu, w którym mówił, że Jaśmin przekazała złe informacje (jego video na ten temat chyba jeszcze nie wyszło, o ile jakieś ma wstawić). Ja oglądałam po angielsku:
https://www.youtube.com/watch?v=LNz9DPUC3Wc (tu jest przedstawiona cała historia i popularne teorie)
https://www.youtube.com/watch?v=u3QwtBY9Uks (tutaj dwóch facetów rozmawia o całej sprawie i analizuje wszystko, bez wcześniejszego typowego opowiadania historii - lepiej oglądać już wiedząc, w jakich okolicznościach zaginął; są trzy części, bardzo fajne głosy i dobrze mi się słuchało).
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 15:51   #1155
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88019829]Czy to znaczy, że sprawa Brandona Swansona jest rozwiązana?[/QUOTE]Nie jest, ale podobno sa bledy w filmie Jasmin i troche inaczej to Kompulik opowie na podatawie zrodel oczywiscie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dzięki za cynk, właśnie ściągnęłam i faktycznie można słuchać w tle na zablokowanym telefonie


Tak w temacie jaśmin, bo mi się nie chce googlować, zapewne mówiła o tym gdzieś- co ona robi na co dzień? Czym się zajmuje, ile ma lat, jak w ogóle trafiła do USA?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zajmuje sie czyms zwiazanym z programowaniem jakies aplikacje. Dla mnie czarna magia wiec dokladnie nie wiem. Z tego co zrozumialam Jasmin jest blisko 40 stki czego sie nie spodziewalam ja bym jej dala blizej 30 stki moze dlatego ze jest blondynka ubiera sie raczej na luzie jak bylo widac na filmach. No ale dokladnego jej wieku nie znam. Jasmin byla na Florydzie, potem przeprowadzila sie do Seattle chyba ale ona raczej nigdzie nie podawala szczegolow tego. Kiedys internauci gdzies pisali ze ona mieszkala jeszcze gdzies indziej nie wiem czy nie w Kanadzie. Takze pewnie od dawna juz jest na emigracji ale wiesz ktos tak pisal ale pewnosci nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O jakich filmach i podcastach piszecie? Weszłam na kanał kompulika na YT i nic nowego tam nie ma, ostatni film jest o Stalowej Woli sprzed 2 miesięcy
Tak dokladnie tak jak pisze Sheeva ogladala po angielsku. Wstawialam screeny tego co pisal Kompulik co po jego reaserchu jest nie tak w filmie Jasmin. Sheeva porownala do tych angielskich filmow i faktycznie tam fakty sa przedstawione tak jak napisal w poscie Kompulik. Kompulik to przygotowuje mam nadzieje ze niedlugo bedzie nie moge sie doczekac Ta praca na pewno jest blizej skonczenia u niego bo tak jak pisala przeglada podcasty na koniec reserczu. Pozniej moze robi jakies inne rzeczy np sprawdza to jeszcze raz, jak ma to juz nagrane to on jeszcze to przesluchuje, poprawia bledy. Musi byc perfekcyjnie dlatego sie schodzi. Jeszcze w przygotowaniu ma 2 inne sprawy ale chyba nie pisal jakie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 16:48   #1156
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Jaśmin kiedys mówiła jak trafila do USA. I z tego co pamietam najpierw byla w Kanadzie. Coś tam w IT robi, ale tez nie kojarzę.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 21:14   #1157
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Tak w temacie jaśmin, bo mi się nie chce googlować, zapewne mówiła o tym gdzieś- co ona robi na co dzień? Czym się zajmuje, ile ma lat, jak w ogóle trafiła do USA?
Bodajże dwa razy nagrała Q&A i tam o tym opowiadała.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 22:05   #1158
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Do listy na pierwszej stronie można dodać jeszcze kanał "Wschodnie zbrodnie".
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 23:19   #1159
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Chcialabym Wam polecic kanal, ma dopiero 2 filmy o tematyce kryminalnej, wczesniej byly tam jakies filmy o tematyce lekko psychologicznej. Aurorka wstawila na ktoras z grup kryminalnych na Facebooku i napisala, ze bedzie wiecej takich filmow. Te co wstawila podobaja mi sie. Najnowszy film, do ktorego daje link jest o Malgorzacie Szabatowskiej. Znalam te sprawe, ale pare szczegolow wylecialo mi z glowy. Niestety nadal jest wiecej pytan niz odpowiedzi, ale mam nadzieje, ze pewnego dnia policja odkryje co tam sie stalo. Ciekawa sprawa.

https://youtu.be/DIq_WV9NVbE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-25, 00:05   #1160
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Ej, wy się serio jakimiś randomowymi gównami ekscytujecie? Serio pytam - tylu kryminalnych tutaj, pewnie i Iwonę Wieczorek odnaleźliście?
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-25, 09:30   #1161
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ej, wy się serio jakimiś randomowymi gównami ekscytujecie? Serio pytam - tylu kryminalnych tutaj, pewnie i Iwonę Wieczorek odnaleźliście?
Ale po co ta złośliwość? No może się ekscytujemy, i co?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-25, 10:10   #1162
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-25, 12:34   #1163
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ej, wy się serio jakimiś randomowymi gównami ekscytujecie? Serio pytam - tylu kryminalnych tutaj, pewnie i Iwonę Wieczorek odnaleźliście?
Lol, nie ma to jak wbić w wątek z tekstem z tylka. Idź się zajmij może tym, co Ciebie interesuje?

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 16:30   #1164
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ej, wy się serio jakimiś randomowymi gównami ekscytujecie? Serio pytam - tylu kryminalnych tutaj, pewnie i Iwonę Wieczorek odnaleźliście?
Wracaj może lepiej na wyliczanki XD

Gołąbki czy kotlety mielone?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 20:46   #1165
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cześć, widzialyscie dzisiejsza uwagę? Był wywiad z rodzicami kolesia, który zadźgał nożem dziewczynę na oczach rodzinyostatnio koło Łowicza. Chłopak uzależniony od dopalaczy, dodatkowo została mu wstępnie zdiagnozowana schizofrenia. Miał 3 próby samobójcze, rodzice mówili, ze zabrali go do psychologa bo chcieli walczyć o jego życie, a tak na serio walczyli o życie tej dziewczyny. No generalnie przesłanie było takie, żeby rodzice się interesowali swoimi dziećmi.
Do tego wypowiadała się rodzina ofiary, brat raczej o technicznych szczegółach a ciotka znowu bardziej emocjonalnie.
Generalnie polecam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 20:51   #1166
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Cześć, widzialyscie dzisiejsza uwagę? Był wywiad z rodzicami kolesia, który zadźgał nożem dziewczynę na oczach rodzinyostatnio koło Łowicza. Chłopak uzależniony od dopalaczy, dodatkowo została mu wstępnie zdiagnozowana schizofrenia. Miał 3 próby samobójcze, rodzice mówili, ze zabrali go do psychologa bo chcieli walczyć o jego życie, a tak na serio walczyli o życie tej dziewczyny. No generalnie przesłanie było takie, żeby rodzice się interesowali swoimi dziećmi.
Do tego wypowiadała się rodzina ofiary, brat raczej o technicznych szczegółach a ciotka znowu bardziej emocjonalnie.
Generalnie polecam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W wiosce obok mnie była bardzo podobna historia

Często mijam ten dom po drodze i mnie takie ciarki przechodzą jak pomyślę co tam się działo.


https://wiadomosci.wp.pl/dozywocie-d...1227714295937a

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 21:11   #1167
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
W wiosce obok mnie była bardzo podobna historia

Często mijam ten dom po drodze i mnie takie ciarki przechodzą jak pomyślę co tam się działo.


https://wiadomosci.wp.pl/dozywocie-d...1227714295937a

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mowie o tej świeżej sprawie, sprzed tygodnia


https://www.google.pl/amp/s/www.fakt...ka/x7jw2s6.amp


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 21:17   #1168
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja mowie o tej świeżej sprawie, sprzed tygodnia


https://www.google.pl/amp/s/www.fakt...ka/x7jw2s6.amp


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, słyszałam o tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 20:35   #1169
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Wyjątkowo polecam kanał niemieckojęzyczny i film na temat Larsa Mittanka KLIK (od biedy można z polskimi napisami). Autor przygotował bardzo obszerny materiał już w poprzednich filmikach o Larsie, a w linkowanym przedstawia korespondencję z mamą Larsa i wywiad z prywatnym detektywem, który od początku zajmuje się tym zaginięciem. Pojawia się tam chyba najlepsze, najbardziej szczegółowe nakreślenie tej sprawy, jakie do tej pory widziałam, oparte na relacjach najbardziej zaangażowanych w nią osób.

Prywatny detektyw ma hipotezę, że w wyniku bójki ucierpiało nie tylko ucho Larsa, ale też doznał on uszkodzenia mózgu. Po konsultacji z lekarzem z berlińskiego uniwersytetu medycznego Charite sądzi, że następstwem otrzymanego ciosu mogło być powstanie skrzepu, a jego skutkiem mogła być amnezja. Podkreśla, że szukają żywego Larsa.

Na pewno największe wątpliwości budzi zachowanie władz i personelu lotniska, w tym lekarza, u którego był Lars przed planowanym lotem i który to 3 razy zmieniał zeznania dotyczące tego, jak wyglądała wizyta. W pierwotnej wersji w ogóle nie pojawiła się żadna trzecia osoba, która wlazła do gabinetu, co miało spowodować ucieczkę chłopaka. W kolejnej wersji miał być to pracownik linii, który szukał właśnie Larsa, a w trzeciej jakiś przypadkowy facet. Rzekomego pracownika właśnie przedstawiono niemieckim śledczym i jak się okazało po sprawdzeniu jego osoby, w dniu wydarzeń nawet nie było go w Bułgarii. Także 2 znane filmy z lotniska to tylko niewielka część monitorigu. Inną część pokazano mamie Larsa po jej przylocie do Warny, ale potem one zaginęły. Trudno powiedzieć, czy stoi za tym cokolwiek poza niechęcia do współpracy i rozgłaśniania tej sprawy.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-08-02 o 20:43
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 20:59   #1170
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wyjątkowo polecam kanał niemieckojęzyczny i film na temat Larsa Mittanka KLIK (od biedy można z polskimi napisami). Autor przygotował bardzo obszerny materiał już w poprzednich filmikach o Larsie, a w linkowanym przedstawia korespondencję z mamą Larsa i wywiad z prywatnym detektywem, który od początku zajmuje się tym zaginięciem. Pojawia się tam chyba najlepsze, najbardziej szczegółowe nakreślenie tej sprawy, jakie do tej pory widziałam, oparte na relacjach najbardziej zaangażowanych w nią osób.

Prywatny detektyw ma hipotezę, że w wyniku bójki ucierpiało nie tylko ucho Larsa, ale też doznał on uszkodzenia mózgu. Po konsultacji z lekarzem z berlińskiego uniwersytetu medycznego Charite sądzi, że następstwem otrzymanego ciosu mogło być powstanie skrzepu, a jego skutkiem mogła być amnezja. Podkreśla, że szukają żywego Larsa.

Na pewno największe wątpliwości budzi zachowanie władz i personelu lotniska, w tym lekarza, u którego był Lars przed planowanym lotem i który to 3 razy zmieniał zeznania dotyczące tego, jak wyglądała wizyta. W pierwotnej wersji w ogóle nie pojawiła się żadna trzecia osoba, która wlazła do gabinetu, co miało spowodować ucieczkę chłopaka. W kolejnej wersji miał być to pracownik linii, który szukał właśnie Larsa, a w trzeciej jakiś przypadkowy facet. Rzekomego pracownika właśnie przedstawiono niemieckim śledczym i jak się okazało po sprawdzeniu jego osoby, w dniu wydarzeń nawet nie było go w Bułgarii. Także 2 znane filmy z lotniska to tylko niewielka część monitorigu. Inną część pokazano mamie Larsa po jej przylocie do Warny, ale potem one zaginęły. Trudno powiedzieć, czy stoi za tym cokolwiek poza niechęcia do współpracy i rozgłaśniania tej sprawy.
Musze obejrzec. Ta sprawa jest bardzo ciekawa. Mam nadzieje ze Lars faktycznie zyje. Nie znam niemieckiego, ale jezeli mozna to wlacze polskie napisy. Mysle ze teoria, ze Larsowi ktos zagrazal brzmi sensacyjnie i podsyca emocje, ale tez jestem za tym, ze to ten uraz mial wplyw na jego zachowanie. Z tego co piszesz uraz mogl byc powazny. Jak Jasmin opowiadala to wynikalo ze uraz byl i moze konieczna operacja, ale Lars wolalby ja zrobic w swoim kraju (nie dziwie sie). Bral antybiotyk na to ucho. Tylko faktycznie ciezko stwierdzic jak to dokladnie bylo. Duzo bylo podejrzen o ile pamietam czy Lars nie bral narkotykow i dlatego tez zdaniem kolegow tak malo jadl czy to przypadek lub kwestia upalu ze nie chcialo mu sie jesc. Byl tez przypadek ze byl mezczyzna zyjacy na ulicy podobny do Larsa ale okazalo sie ze to nie on.

Z polskich spraw przeczytalam teraz taki artykul. Wiem fakt slabe zrodlo ale tak mi wyskoczylo. Tutaj rodzina poznala prawde co stalo sie z chlopakiem dopiero teraz po 11 latach : https://www.fakt.pl/wydarzenia/polsk...j96trg#slajd-2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-22 06:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.