Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 14:19   #4501
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Tak, potrzebuję tego.
Nic nie zostało wyjaśnione a zerwanie przez gg to żenada. Chciałabym chociaż ja zostawić po sobie dobre wrażenie.
Ok.

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Trochę się uczepiłyście tego "spierdalaj". Faktycznie, było to chamskie i burackie ale między tymi kumplami była to norma. Coś jak
"Maruda, nie jedz tyle bo będziesz miał wielki tyłek" a on to tylko skwitował "spi.erdalaj" i zaczął rechotać.
My się uczepiłyśmy? To Ty jeszcze wczoraj pisałaś:
"Jak Boga kocham, gdyby nie to że nie miałam jak wrócić to poszłabym w piz.du żeby już dłużej mnie nie upokarzał... praktycznie całe dwa dni mnie tak traktował, przy znajomych też. Widziałam ich miny pełne politowania dla mnie. Jak od osoby z zewnątrz się słyszy "Ej, ja widzę jak on cie traktuje. Mam ochotę mu przypier.dolić, jak można tak traktować swoją dziewczynę. Albo coś z tym zrobisz albo przy kolejnym tekście chłop będzie bez zębów".
Znajomi też to widzą, wszyscy to widzą!

Zerwę. Jest powód, jest milion powodów. Mam się zamknąć, mam spierdalać... mówisz - masz. "


i
"Wiem, bo moi znajomi często robią to w żartach. Ale znajomy do znajomego - reakcja to zawsze kupa śmiechu. W życiu bym tak nawet w żartach do partnera nie powiedziała. Po prostu nie przejdzie mi przez gardło. "

i
"Nie no, nie chodzi o samo jeżdżenie. Bo to że jechał jak chory psychol to każdy wie, dla mnie szacunek w związku to podstawa.. A on chyba nawet nie zna znaczenia tego słowa. "

i
"Spie.rdalaj w żartach bym zniosła, ale zamknij się - już nie. Tego już było za dużo. "


Tak więc ok, nie czepiam się do "spidalaj", tylko do "zamknij się". Koleś Ci mówi, żebyś się zamknęła, a Ty dbasz o poprawność relacji po fakcie. Ok. Twoja sprawa.
Poprzedniego eksa, damskiego boksera, też broniłaś, tak widocznie masz.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:45   #4502
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Oki, masz rację.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:15   #4503
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Tu nie chodzi o to kto ma rację, tylko ja się boję, że jak będziesz to spotkanie w celu rozstaniowym odkładała, to po prostu z nim nie zerwiesz. Bo znajdziesz coś, co go wytłumaczy.

Może się mylę, w końcu znasz siebie lepiej.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:18   #4504
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi o to kto ma rację, tylko ja się boję, że jak będziesz to spotkanie w celu rozstaniowym odkładała, to po prostu z nim nie zerwiesz. Bo znajdziesz coś, co go wytłumaczy.

Może się mylę, w końcu znasz siebie lepiej.
Chciałam to załatwić dzisiaj. On pewnie też, tak wynikało z nocnego smsa.

Napisałam mu dzisiaj że zgadamy się i się spotkamy żeby pogadać. Nie odpisał. Eh, mogłam faktycznie kazać mu przyjechać teraz.. bo to się będzie ciągnąć... a tak sprawa cały czas wisi w powietrzu.


Skoro był taki chętny to czemu sam teraz nie napisze że dzisiaj?
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:31   #4505
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Skoro był taki chętny to czemu sam teraz nie napisze że dzisiaj?
Nie wiem, może uważa, że to Ty chcesz gadać, więc to Ty ustalisz termin, on się podporządkuje? Nie mam pojęcia.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:54   #4506
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Eh.. miałaś racje. Stwierdził, że skoro dzisiaj nie wspomniałam o tym to znaczyło dla niego że nie mogę/nie mam czasu. I że zaplanował już sobie dzień, bo najgorsze w tej sytuacji jest siedzenie w domu.

A ja właśnie siedzę! Jak największa sierota! I ryczę!

Pogratulować, jestem taka żałosna.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:25   #4507
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
A ja właśnie siedzę! Jak największa sierota! I ryczę!
Witaj w klubie.

No to Was ponadrabiam dzisiaj...
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 16:32   #4508
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Witaj w klubie.

No to Was ponadrabiam dzisiaj...
Co się stało?


Nie będę gorsza. Za godzinę idę z kuzynką na winiacza i tak się napier... napiję, że zapomnę o smutkach.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:35   #4509
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Co się stało?


Nie będę gorsza. Za godzinę idę z kuzynką na winiacza i tak się napier... napiję, że zapomnę o smutkach.
1. Tęsknię za facetem
2. Mam problem z moim ginem
3. Chce mi się wyć...tak zupełnie bez powodu

Ja smutków w alkoholu prędko nie utopię.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 17:27   #4510
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

OTTJ - hormony szaleją. Takie humory możesz mieć bardzo często..
W ciąży najgorszy jest brak alko


No i wszystko wyjaśnione. Dostałam smsa że zaraz będzie i po chwili jego auto było pod moim domem. Stał przed autem ze spuszczoną głową, ze wzrokiem wbitym w ziemię. Buzie miał spuchniętą jakby płakał, oczy też.. Po wymianie kilku neutralnych zdań poszłam po rzeczy. Położyłam w aucie.. on tylko zapytał "jesteś tego pewna".. przytaknęłam. Wsiadł bez słowa. Pytam czy chce pogadać, coś wyjaśnić, coś wiedzieć.. cicho powiedział że nie, że wszystko już wie i odjechał.

<ryk w niebo>
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2012-08-20 o 17:37
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 17:36   #4511
grzechuwartka
Rozeznanie
 
Avatar grzechuwartka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sodoma i Gomora
Wiadomości: 600
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

zjedzmnie

przykro mi 3m się dzielnie
grzechuwartka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 18:00   #4512
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Heh, a wiesz, zrobiłam sobie przegląd moich koleżanek, które siedzą na Wyspach...i wszystkie, które mają facetów poznanych tam, stworzyły związki z właśnie kilkunastoletnią różnicą wieku. Ciekawe, wychodzi na to, że tam u Ciebie to szanse na stabilizację przy rówieśniku są znikome, bo tam faceci dojrzewają DUŻO później
W sumie to nie dziwię się Ja sama nie wiem, czy ten jego wiek mi przeszkadza, bo ogólnie mi przeszkadza, czy bo "co sobie ludzie pomyślą" Jakoś nie mogę po prostu nie zwracać uwagi na zdanie rodziny, znajomych... ale walczę z tym

Cytat:
Ej, wiki podaje 80tys mieszkańców, to tak ten...sporo
Serio? O kurde, gdzie ich tyle się tutaj pomieściło

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Po opisach enjoy ciężko się z tym nie zgodzić.
W sumie fakt, ale są wyjątki chyba co nie?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A tak zmieniając temat - dzwonię ja sobie do mojego dentysty...termin na za miesiąc. LOL. Jak w Stanach, nawet przy prywatnym leczeniu kolejki.
Ja tutaj nawet nie dzwonię i się nie umawiam, bo mnie po prostu na tutejszego dentystę nie stać, to raz, a dwa odwlekam bo się panicznie dentystów boję A przydałoby się iść.

Cytat:
Napisane przez Remedios_Buendia Pokaż wiadomość
Wyrzuciłam wszystko, bo o mało nie eksplodowało mi serce po obejrzeniu
Ja mam pełno zdjęć z eks eksem, ostatnio wpadłam na parę przez przypadek, ale nie wywołały we mnie kompletnie żadnych emocji. Z eksem miałam jedno jedyne, które wywaliłam leżąć w łóżku z bezsilności i wyjąc do poduchy. Więc mam spokój, nawet nie ma co wspominać

Cytat:
Oj, jeśli chodzi o wiek, to wcale nie jest taki stary. Ważne, żeby był jurny i młody duchem
Nie no stary nie jest. I sam mówi, że woli z młodszymi czas spędzać, bo czuje się za staro z ludźmi w swoim wieku
Ale tak szczerze, to sobie dzisiaj pomyślałam... że jakby tak naprawdę mi się podobał i naprawdę mnie do niego ciągnęło, to nie przeszkadzałby mi ten wiek i nie miałabym tylu wątpliwości. Czyli pewnie to po prostu nie to I jedyne czego w sumie mi teraz brakuje, to ktoś do kogo mogłabym się przytulić (bo ja przytulak straszny jestem ) i spędzić czas, i wiem, że on jest facetem, z którym bym mogła wejść w taki układ, bo nie miękną mi kolana na jego widok i nie przeżywałabym jakby nagle był koniec. Ale nie chcę go wykorzystać, bo widzę, że jest uczuciowym facetem i chciałby czegoś na poważnie. A ja nie... tzn nie z nim chyba

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
1. Tęsknię za facetem
2. Mam problem z moim ginem
3. Chce mi się wyć...tak zupełnie bez powodu

Ja smutków w alkoholu prędko nie utopię.
Ach te hormony

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
No i wszystko wyjaśnione. Dostałam smsa że zaraz będzie i po chwili jego auto było pod moim domem. Stał przed autem ze spuszczoną głową, ze wzrokiem wbitym w ziemię. Buzie miał spuchniętą jakby płakał, oczy też.. Po wymianie kilku neutralnych zdań poszłam po rzeczy. Położyłam w aucie.. on tylko zapytał "jesteś tego pewna".. przytaknęłam. Wsiadł bez słowa. Pytam czy chce pogadać, coś wyjaśnić, coś wiedzieć.. cicho powiedział że nie, że wszystko już wie i odjechał.

<ryk w niebo>
Trzymaj się, jesteśmy z Tobą
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:27   #4513
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Dostałam okres na spotkaniu ze znajomymi i zdycham, nie poszłam na jogę Słodziak tylko przyszedł po rzeczy i pojechał do siebie, a kotek nie chce się przytulać

Tak mi dziwnie jakoś... Ci znajomi to mój były i jego żona z państwa na Oceanie Indyjskim. Przyjaźniliśmy się 4 lata, potem on się we mnie zakochał, ja nie, ale dałam się namówić na związek i... zdradziłam go z Eksem, więc widząc się ostatni raz byliśmy pokłóceni na śmierć i życie. Przeze mnie zawalił studia, wyjechał na Wyspy, po jakimś czasie rozkręcił własny biznes. Jego żona ma zaledwie 20 lat, jest śliczna i urocza, mówi biegle w 4 językach. Są totalnie różni od siebie, idealnie się uzupełniają i to mi się strasznie podoba Od razu poczułam, że stanowilibyśmy zgraną paczkę jak za czasów szkolnych i przykro mi teraz, że mieszkają tak daleko
Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
1. Tęsknię za facetem
2. Mam problem z moim ginem
3. Chce mi się wyć...tak zupełnie bez powodu
Ja smutków w alkoholu prędko nie utopię.
1. Wróci
2. ... yyy... wróci? ...yyy :P
3. o, hormonki
I dobrze, da się bez tego żyć
Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ja naprawdę do tej pory nie wiedziałam co to są prawdziwe mdłości. Od 2 dni czuję się jakbym była na mega kacu i pomyśleć, że tak jeszcze dłuuugo
Obudziłam się dziś na kacu, myślę "ale była impreza!", a po chwili przypomniałam sobie, że wczoraj byłam w górach i jest mi niedobrze z odwodnienia...

Mam nadzieję, że łatwo zniesiesz ciążę i będziesz jedną z tych kwitnących ze śliczną piłeczką
Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Trochę się uczepiłyście tego "spierdalaj". Faktycznie, było to chamskie i burackie ale między tymi kumplami była to norma. Coś jak
"Maruda, nie jedz tyle bo będziesz miał wielki tyłek" a on to tylko skwitował "spi.erdalaj" i zaczął rechotać.
Myślę, że łatwo rozpoznać, kiedy jest to powiedziane żartem. Jeśli powiąże się z "zamknij się", to o żartach raczej nie ma mowy.

Czas wypić wspólnie tę skrzynię wódki. Nie martw się, dla Tego Jedynego warto czekać
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A widzisz, ja takich nie znam. I nie znałam jak miałam 20 lat, wszyscy byliśmy namiotowi, większość nawet rezygnowała z materacy na rzecz 2-3 kocyków, bo nie znosiliśmy dźwięku, jaki wydają z siebie materace jak się zmienia pozycję
Moi znajomi nadal są namiotowi, tylko brakuje im czasu i motywacji albo pogoda się psuje. Wielu po tygodniu pracy woli się relaksować, a nie męczyć nad stojałką
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Singlowe towarzystwo w moim wieku głównie narzeka, że jest singlowe i lata po dziwnych knajpach żeby wyrywać równie dziwnych przedstawicieli płci przeciwnej A z kolei młodsze jest na etapie "ooo trzydziecha, ale stara...dzieci powinna w domu niańczyć"
Pierwsza część zdania to jeden z powodów, dla którego odsunęłam się od lokalnych Wizażanek. Większość z nich to singielki ok. 25 r.ż. Wykształcone, śliczne, pełne zainteresowań, ale z jakimś takim dziwnym smutkiem, że same. Miałam już dosyć rozkminiania eksów i co by było, gdyby się nie popsuło ani nie zamierzałam mieszać rodu męskiego z błotem. Nieraz w tym wątku było mniej o facetach niż tam

Młodsi znajomi, studenci, są raczej w związkach i ich czas zajmuje szukanie pracy, imprezy, egzaminy... Wybór Ślepego Losu "ślub lub rozstanie" dopiero ich czeka. Lubię młodsze o 10 lat towarzystwo, choć widać przepaść między nami - lubię być świadkiem ich życia. Brakuje mi tutaj Lily, ale widzę na FB, że miłość kwitnie

Prawdę mówiąc, mało utrzymuję osobistego kontaktu z dzieciatymi, bo albo mieszkają daleko, albo nie mają czasu. Na szczęście moje kumpele nie mówią tylko o dzieciach i kupach, nieraz wręcz muszę z nich wyciągać takie informacje.

A propos desperacji... Koleżanka poderwała ostatnio faceta koło 30, dobrze zarabiającego. Jak się dowiedział na jednym z pierwszych spotkań, że ona ma kilkumiesięczne dziecko, to już chciał przywozić rodziców, żeby je poznali i żeby dziecko szybko się przyzwyczaiło, bo przecież co jakiś czas będą je bawić
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Heh, a wiesz, zrobiłam sobie przegląd moich koleżanek, które siedzą na Wyspach...i wszystkie, które mają facetów poznanych tam, stworzyły związki z właśnie kilkunastoletnią różnicą wieku. Ciekawe, wychodzi na to, że tam u Ciebie to szanse na stabilizację przy rówieśniku są znikome, bo tam faceci dojrzewają DUŻO później
Tyyy, faktycznie! Może nie kilkunastoletnią, ale jak przeglądam fejsa, to każdy zagramaniczny małż jest o jakieś 5 lat starszy. Nawet przyjezdni dojrzewają tam później
Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Wiecie co wam powiem? Teraz mam w nosie misa.

Cytat:
Napisane przez Remedios_Buendia Pokaż wiadomość
Ja w tym roku skończę 24 lata i śpię w namiocie jak dziecko. Może to być jednak związane z tym, że praktycznie za każdym razem zasypiam w nim pijana/podpita
Myślę, że to może mieć związek
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że odbiera mi ochotę tylko myśl o jego wieku, bo wszystko inne było ok. A tak to, no... no nie mogę tak i już
Postaw sprawę jasno. Różnica wieku to nie taka prosta sprawa, masz prawo nie czuć się z nią pewnie. On sobie prędzej czy później kogoś znajdzie, nie martw się. Pewnie nie szuka koleżanki, więc lepiej na początku ustalić granice.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:13   #4514
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość

Będzie wiedział jak szybko popuszczam, będzie sobie pozwalał na jeszcze więcej.
niestety to prawda


Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Coś jak
"Maruda, nie jedz tyle bo będziesz miał wielki tyłek" a on to tylko skwitował "spi.erdalaj" i zaczął rechotać.
moja reakcja na taką uwagę byłaby podobna...
Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość


No i wszystko wyjaśnione. Dostałam smsa że zaraz będzie i po chwili jego auto było pod moim domem. Stał przed autem ze spuszczoną głową, ze wzrokiem wbitym w ziemię. Buzie miał spuchniętą jakby płakał, oczy też.. Po wymianie kilku neutralnych zdań poszłam po rzeczy. Położyłam w aucie.. on tylko zapytał "jesteś tego pewna".. przytaknęłam. Wsiadł bez słowa. Pytam czy chce pogadać, coś wyjaśnić, coś wiedzieć.. cicho powiedział że nie, że wszystko już wie i odjechał.

<ryk w niebo>




a ja tymczasem postanowiłam oddać się karierze
i nie myśleć o chuopach.
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:21   #4515
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
OTTJ - hormony szaleją. Takie humory możesz mieć bardzo często..
W ciąży najgorszy jest brak alko
Ja mogę mieć takiego humory nawet codziennie tylko niech on tu będzie ze mną
Bez alko spokojnie da się żyć, najgorzej jest bez fajek

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
<ryk w niebo>


---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Ach te hormony
Nie pociesza mnie to buuuuuuu

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
1. Wróci
2. ... yyy... wróci? ...yyy :P
3. o, hormonki
I dobrze, da się bez tego żyć

Mam nadzieję, że łatwo zniesiesz ciążę i będziesz jedną z tych kwitnących ze śliczną piłeczką
1. 2. Ale aż za 13 dni
2.
Też mam taką nadzieję, jak na razie jest ok, oby tak pozostało
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:46   #4516
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
a ja tymczasem postanowiłam oddać się karierze
i nie myśleć o chuopach.
A jaką karierę robisz?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:53   #4517
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
I czasami, tylko się nie śmiejcie... ale czasami to właśnie sobie myślę, co to będzie jeśli to jakaś klątwa i tak będzie już zawsze? I wtedy to mi się jednak robi smutno, bo znając moje szczęście tak właśnie będzie .
Ja też mam takie obawy, tylko u mnie to się nie nazywa klątwa, tylko przesrane
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Już się nauczyłam, żeby jak jest, pozwalać mu na wykazywanie się męską siłą i tak dalej - on jest dziko szczęśliwy nawet jeśli pomoc polega na podstawieniu mojego samochodu pod sprężarkę żeby podpompować koło
Mi imponuje, jak facet potrafi takie "męskie" rzeczy zrobić. Rozwaliło mi się gniazdko w pracy - koledzy mi naprawili. Kiedyś w poprzedniej pracy złapałam kapcia, koledzy mi koło zmienili. I jeszcze jacy szczęśliwi wtedy byli Mój eks to w tym aspekcie była totalna ciota I się go wprost zapytałam, czy dla niego to jest w ok, że ja muszę auto naprawiać i olej sprawdzać a on, że nie, bo czuje się z tym niemęsko. To mówię - ok, ja nie będę tego robić, zrobisz to? To jemu się nie chciało

W ogóle na najmniejszą wiadomość o nim dostaję połączenia ciężkiej kuwicy z palpitacją serca. Normalnie mnie nosi. Spokój był, dopóki nie założył tego cholernego fejsbuka
Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Bo to nie jest skrucha! Bo jak godzinę po usłyszeniu wyroku można gadać że zrozumiało się jaki błąd popełnił. AŻ godzina, szybki jest. Czuje że mu się pod dupą pali to wyskakuje z wielkimi słowami które tak na prawdę nic nie znaczą.. Dam rękę uciąć że on jest święcie przekonany że posłodzi, popisze, pochlipie to pęknę i rzucę mu się w ramiona. Bo tak było zawsze po kłótni.. nie tym razem, niestety, tym razem happy endu nie będzie.

Ciężko mi uwierzyć w to wszystko co piszę, ale jak teraz się złamię to on już w ogóle przestanie mnie szanować. Bo moje słowa nic nie będą znaczyły, moje obietnice też nie. Będzie wiedział jak szybko popuszczam, będzie sobie pozwalał na jeszcze więcej.
Najpierw była decyzja, że to jest chore, w poście powyżej racjonalizacja tej decyzji, za chwilę doszedł ból i Ty już rezygnujesz z rozumu, już zaczynasz go usprawiedliwiać, że to spierdalaj to było ok itd. Dokładnie tak samo jak poprzednio...
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Młodsi znajomi, studenci, są raczej w związkach i ich czas zajmuje szukanie pracy, imprezy, egzaminy... Wybór Ślepego Losu "ślub lub rozstanie" dopiero ich czeka.
Ja się cieszę, że to już za mną...
Cytat:
Prawdę mówiąc, mało utrzymuję osobistego kontaktu z dzieciatymi, bo albo mieszkają daleko, albo nie mają czasu. Na szczęście moje kumpele nie mówią tylko o dzieciach i kupach, nieraz wręcz muszę z nich wyciągać takie informacje.
Ja mam i takich i takich. Dziś mnie szlag trafiał, jak musiałam wysłuchiwać jak to jeden na rowerku lepiej jeździ od drugiego a trzeci powiedział to a potem tamto i to było taaaaaakie urocze
W ogóle ostatnio niektóre osoby, z którymi spędzam 8h dziennie zaczynają mnie mocno irytować. Jak przyszłam 2 miesiące temu, to byłam dla wszystkich miła i uprzejma, bo nikogo nie znałam i wszystkim dawałam równą szansę. Dziś jak na mnie naskoczyły, to nagle wielkie zdziwienie, że potrafię dosrać, żeby się uspokoiły. Ludzie mnie nie przestaną zadziwiać.
Oczywiście obrabianie komuś dupy za plecami a potem milutkie rozmówki przy kawie, to zupełna normalka.

Naprawdę czasami muszę się mocno starać, żeby nie roześmiać się na całe gardło.
Cytat:
Nawet przyjezdni dojrzewają tam później
Jak czytam historie enjoy, to wszystko się zgadza
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 20:08   #4518
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja też mam takie obawy, tylko u mnie to się nie nazywa klątwa, tylko przesrane

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mi imponuje, jak facet potrafi takie "męskie" rzeczy zrobić.
Nie chciałabym być z facetem, który nie miałby typowo męskich umiejętności.
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
W ogóle na najmniejszą wiadomość o nim dostaję połączenia ciężkiej kuwicy z palpitacją serca. Normalnie mnie nosi. Spokój był, dopóki nie założył tego cholernego fejsbuka
Jak skuteczne są blokady informacji o kimś, jeśli posiada się (i ta osoba również) oś czasu?
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Dziś mnie szlag trafiał, jak musiałam wysłuchiwać jak to jeden na rowerku lepiej jeździ od drugiego a trzeci powiedział to a potem tamto i to było taaaaaakie urocze
Nie przeszkadza mi, jak ktoś mówi o rozwoju swojego dziecka, ale licytacji nie znoszę
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
W ogóle ostatnio niektóre osoby, z którymi spędzam 8h dziennie zaczynają mnie mocno irytować.
Dlatego rzadko się widuję z ludźmi z pracy po pracy A na serio, to normalne w takich miejscach. Nieraz się zdarza, że ktoś wkrada się w Twoje łaski tylko po to, by poznać Twoje słabe punkty. To chore, ale zdarza się.
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Jak czytam historie enjoy, to wszystko się zgadza
Powinna napisać książkę o dziwnych brytyjskich przypadkach... Albo chociaż anonimowego bloga o mieście o zmienionej nazwie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2012-08-20 o 20:09
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 20:10   #4519
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Najpierw przez 10 minut tworzyłam piękny elaborat, odpisując każdej z was. Skasowało się. Później się wkurzyłam i odpisałam w dwóch zdaniach. Nie wyświetliło się na wątku. I co, czy to nie przeznaczenie? Ale może i dobrze, bo było trochę przynudzania o eks-eksie i Niedoszłym. Przez Ciebie, Remedios!

... ale tak pięknie i poetycko rozpisałam się o bieganiu, a też szlag trafił. Ech .

U mnie wreszcie leje!!
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 20:12   #4520
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A jaką karierę robisz?
prawniczą
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 20:13   #4521
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

To nie klątwa, to cenzura

Coś dużo tu prawniczek... Będzie miał kto pomagać przy rozwodach
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 20:13   #4522
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
prawniczą
Ohohohoho, za dużo nas tu . Co konkretnie, jeśli można spytać? Może być PW .

Malla, na mnie nie licz, nie moja działka .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 20:53   #4523
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jak skuteczne są blokady informacji o kimś, jeśli posiada się (i ta osoba również) oś czasu?
Nie wiem, a jest różnica między osią czasu a zwykłym profilem? Ja mam go zablokowanego, poprosiłam moją przyjaciółkę, żeby go zablokowała, żeby do mnie nie docierały żadne informacje. Ale przecież wszystkich znajomych o to nie poproszę

Cytat:
Dlatego rzadko się widuję z ludźmi z pracy po pracy A na serio, to normalne w takich miejscach. Nieraz się zdarza, że ktoś wkrada się w Twoje łaski tylko po to, by poznać Twoje słabe punkty. To chore, ale zdarza się.
Dlatego ja z dwiema najbardziej mnie irytującymi pannami staram się nie rozmawiać. Mają tak destrukcyjną aurę (jakby to powiedział wróżbita Maciej ), że mi od razu skóra wiotczeje.

Cytat:
Powinna napisać książkę o dziwnych brytyjskich przypadkach... Albo chociaż anonimowego bloga o mieście o zmienionej nazwie.
To jest GENIALNY pomysł!
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:17   #4524
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Coś dużo tu prawniczek... Będzie miał kto pomagać przy rozwodach
Ja kiedyś pisałam parę spraw. Bardziej mnie jednak fascynują małżowe ustroje majątkowe


Zjedzmnie... ukatrupiłabym tą fujarę. Co za kretyn!


A co do kretynów...
Poznałam dziś jednego chłopaka by net (totalny przypadek). Gość w moim typie (wizualnie i osobowościowo). Taki och, ach, artysta, buntownik. Wiecie, co powiedział, kiedy mnie ujrzał na fb?

Że jestem gruba i dlatego nie będzie więcej ze mną rozmawiał



Ja nie wiem, jak to jest, że nawet po omacku potrafię znaleźć w gąszczu ludzi największego fióta, którego wzniosę na piedestał, a od którego dostanę "po pupie"..

To dopiero klątwa i przesrane!

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Dlatego ja z dwiema najbardziej mnie irytującymi pannami staram się nie rozmawiać. Mają tak destrukcyjną aurę (jakby to powiedział wróżbita Maciej ), że mi od razu skóra wiotczeje.
Ja mam taką jedną.
Wzięłam ją na sposób ... i zaczyna wymiękać


Istari! Ja też chcę wiedzieć
Co? Co i jak?

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2012-08-20 o 21:18
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:30   #4525
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dostałam okres na spotkaniu ze znajomymi i zdycham, nie poszłam na jogę Słodziak tylko przyszedł po rzeczy i pojechał do siebie, a kotek nie chce się przytulać

Też mam okres i umieram, ale nie przeszkodziło mi to pójść sobie na godzinny spacer, i w sumie nie wiem czy mi dobrze zrobił czy tylko pogorszył mój stan

Cytat:
Od razu poczułam, że stanowilibyśmy zgraną paczkę jak za czasów szkolnych i przykro mi teraz, że mieszkają tak daleko
Fajnie, że masz dobry kontakt z eksem. Mój eks eks, którego ja zostawiłam, pewnie nie chciałby mieć ze mną teraz nic wspólnego

Cytat:
Tyyy, faktycznie! Może nie kilkunastoletnią, ale jak przeglądam fejsa, to każdy zagramaniczny małż jest o jakieś 5 lat starszy. Nawet przyjezdni dojrzewają tam później
A ja właśnie do takiego poważnego związku, nie wyobrażam sobie mieć faceta w moim wieku np (powiedziała ta, która przez 3,5 roku była z rówieśnikiem ). Chciałabym mieć faceta conajmniej z 5 lat starszego (powiedziała ta, co ryczała za 20 latkiem ). No

Cytat:
Postaw sprawę jasno. Różnica wieku to nie taka prosta sprawa, masz prawo nie czuć się z nią pewnie. On sobie prędzej czy później kogoś znajdzie, nie martw się. Pewnie nie szuka koleżanki, więc lepiej na początku ustalić granice.
Napewno nie szuka koleżanki i innych granic właśnie nie można ustalać, bo sam powiedział, ze nie chce żebyśmy się zbliżyli do siebie, po czym ja bym mu powiedziała, że jednak mi nie pasuje. Więc muszę zdecydować, czy mam w to brnąć czy nie...

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Bez alko spokojnie da się żyć, najgorzej jest bez fajek
Zgadzam się, u mnie dzisiaj mija 2 tygodnie bez palenia, i muszę powiedzieć, że dalej mnie ciągnie i brakuje mi tego

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Powinna napisać książkę o dziwnych brytyjskich przypadkach... Albo chociaż anonimowego bloga o mieście o zmienionej nazwie.
Niestety, nie jestem dobra w pisaniu opowiadań

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
To jest GENIALNY pomysł!
Pffft

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Że jestem gruba i dlatego nie będzie więcej ze mną rozmawiał
Co za bezczelny typ
__________________
Good things come to those who wait!

Edytowane przez enjoy89
Czas edycji: 2012-08-20 o 21:35
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:40   #4526
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Nie wiem, a jest różnica między osią czasu a zwykłym profilem? Ja mam go zablokowanego, poprosiłam moją przyjaciółkę, żeby go zablokowała, żeby do mnie nie docierały żadne informacje. Ale przecież wszystkich znajomych o to nie poproszę
Właśnie nie wiem, podobno jest Na pewno zdjęcie w tle widzą wszyscy, ale to nic strasznego.
Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Ja kiedyś pisałam parę spraw. Bardziej mnie jednak fascynują małżowe ustroje majątkowe
Bo to ciekawe jest, zwłaszcza jeśli on bogaty i mało ostrożny
Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Że jestem gruba i dlatego nie będzie więcej ze mną rozmawiał
Co za żenujący typ
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Niestety, nie jestem dobra w pisaniu opowiadań
Wystarczyłoby, abyś napisała, co się dzieje, to spowoduje, że kwiecisty styl nie będzie absolutnie potrzebny
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 22:09   #4527
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Ja kiedyś pisałam parę spraw. Bardziej mnie jednak fascynują małżowe ustroje majątkowe
No wiadomo, baby


Cytat:
Ja mam taką jedną.
Wzięłam ją na sposób ... i zaczyna wymiękać
Uchyl rąbka tajemnicy


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem, podobno jest Na pewno zdjęcie w tle widzą wszyscy, ale to nic strasznego.
Dlatego nie walne sobie na zdjęcie w tle numeru karty kredytowej ani kliszy z usg dopochwowego Ja dużo postuję na fb ale nic z tego nie jest tajemnicą. Nie mam też psychofanów, żeby za mną łazili czy śledzili mnie. Ja zwyczajnie nie chcę tego zawirusowanego ch.. członka oglądać ani w ogóle o nim słyszeć. Wg tego co jest napisane na fb, to jak kogoś się zablokuje, to jest tak, jakbyśmy dla siebie nie istnieli (czyli idealnie ). Niestety komputeryzacja nie pomaga na tyle, żeby wykrywać jego parszywe oblicze ze zdjęć, które wrzucają inni ludzie. Chociaż UWAGA! Dowiedziałam się przypadkiem, że kolega o mnie bardzo dba i jak wrzucał zdjęcia z nim, to mi zablokował widzenie ich, jestem mu naprawdę wdzięczna Niestety dostał timeline i się odblokowało

Cytat:
Wystarczyłoby, abyś napisała, co się dzieje, to spowoduje, że kwiecisty styl nie będzie absolutnie potrzebny
enjoy, styknie od myślników!
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 06:34   #4528
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Coś dużo tu prawniczek... Będzie miał kto pomagać przy rozwodach
ja bym proponowała taką umowę przedmałżeńską żeby się chuopu bardziej opłacało w łeb wlasny szczelić niż rozwieść
Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość

A co do kretynów...
Poznałam dziś jednego chłopaka by net (totalny przypadek). Gość w moim typie (wizualnie i osobowościowo). Taki och, ach, artysta, buntownik. Wiecie, co powiedział, kiedy mnie ujrzał na fb?

Że jestem gruba i dlatego nie będzie więcej ze mną rozmawiał





Istari! Ja też chcę wiedzieć
Co? Co i jak?
Kiedyś przeczytałam takie zdanie, że mężczyzna, który sugeruje kobiecie żeby schudła rekompensuje sobie własne niedostatki w pewnych miejscach
poszło PW

Edytowane przez istari
Czas edycji: 2012-08-21 o 06:43
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:10   #4529
plu
Rozeznanie
 
Avatar plu
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 686
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

ratunku! muszę szybko uratować moje włosy
w skrócie: wcześniej nie były w jakiejś super fantastycznej kondycji, ale w sumie tylko ja to zauważałam. Poszłam do fryzjera, bo coś mnie podkusiło żeby sobie rozjaśnić końcówki nie dość że nic nie widać... to jeszcze w momencie końcówki mi się rozdwoiły, roztroiły i wyglądają fatalnie... błagam powiedzcie mi co mam kupić, nałożyć, żeby ja podratować...
tylko nie piszcie o ścięciu, bo musiała bym chyba z 15 cm odciąć, żeby pozbyć się wszystkich rozdwajaków, bo mam bardzo nierówne włosy
plu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:24   #4530
Nuska87
Raczkowanie
 
Avatar Nuska87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: zakopane
Wiadomości: 401
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
ratunku! muszę szybko uratować moje włosy
w skrócie: wcześniej nie były w jakiejś super fantastycznej kondycji, ale w sumie tylko ja to zauważałam. Poszłam do fryzjera, bo coś mnie podkusiło żeby sobie rozjaśnić końcówki nie dość że nic nie widać... to jeszcze w momencie końcówki mi się rozdwoiły, roztroiły i wyglądają fatalnie... błagam powiedzcie mi co mam kupić, nałożyć, żeby ja podratować...
tylko nie piszcie o ścięciu, bo musiała bym chyba z 15 cm odciąć, żeby pozbyć się wszystkich rozdwajaków, bo mam bardzo nierówne włosy
Plu, niedawno niechcący zrobiłam sobie takie kuku, na całej długości włosów.. Musiałam za dwa dni lecieć szybko do fryzjera, żeby mi na naturalny pofarbował (bo sie bałam, że mi wypadną wszystkie, jak sama będę dalej kombinować..). I jak poszłam do fryzjera, to była pod wrażeniem, że po takiej kupie mam całkiem całe włosy. tylko.. czego to ja nie robiłam.. Użyłam wszystko co miałam pod ręką..
1. rycynowy olejek pod torebką foliową i nagrzewanie grzejnikiem/suszarką przez 45 minut
2. nafta do włosów w trakcie mycia i po myciu
3. maska garniera 2 minutowa trzymana ok 10..
4. maska palmolive 2 minutowa, trzymana ok 10
5. odżywka masło kerate + avocado, długo trzymana w trakcie mycia
6. szampon barwa do suchych i zniszczonych
7. odzywka joanna bez spłukiwania
8. jajko + oliwa z oliwek
i to wszystko powtórzone dwukrotnie: dzień po dniu

Źle mi coś..
Cytat:
Napisane przez istari
ja bym proponowała taką umowę przedmałżeńską żeby się chuopu bardziej opłacało w łeb wlasny szczelić niż rozwieść
Wykupię u Ciebie porady
Nuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.