Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 21:28   #1831
BLLaCkBerry
Raczkowanie
 
Avatar BLLaCkBerry
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 185
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

marta0078 kazda metoda niszczy wlosy, jak juz dzis pisalam....sadzze ze tasma to zly pomysl, trzeba bedzie bardzo czesto odklejac i podklejac ponownie,a co sie dzieje z włosami z tym klejem to juz szkoda nawet mowic :| a co do włosów, wszytskie sa na poczatku mieciutkie gladziudkie i sliczniutkie,....
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
BLLaCkBerry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:30   #1832
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BLLaCkBerry Pokaż wiadomość
marta0078 kazda metoda niszczy wlosy, jak juz dzis pisalam....sadzze ze tasma to zly pomysl, trzeba bedzie bardzo czesto odklejac i podklejac ponownie,a co sie dzieje z włosami z tym klejem to juz szkoda nawet mowic :| a co do włosów, wszytskie sa na poczatku mieciutkie gladziudkie i sliczniutkie,....
Można by powiedzieć PRAWIE każda bo metoda na Clip-on nie niszczy w żadnym wypadku niesądzisz? A co do tych włosków śliczniutkich i mięciutkich zgadzam sie nawet najlepsze wlosy z czasem traca swoj urok
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:36   #1833
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

co do wlosow naturalnych firmy LATREND - to tez ich nie polecam
mialam krecone - raz wyprostowalam wlosy i takie juz zostaly, poza tym strasznie sztywne i szybko robi sie siano
to nie sa wlosy naturalne chyba - zreszta od poczatku sa "plastikowe" i grube w dotyku
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:43   #1834
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

To tak jak z trwałą.. jak wyprostujesz włosy po trwałej ondulacji tez tracą ten skręt.... dlatego się wybiera albo proste ktore mozna krecic i falowac itp. albo falowane.. . Nie wypowiem się o jakości wloskow falowanych/kręconych bo nigdy takich nie zamawialam jedynie proste ;p

Edytowane przez barbieii92
Czas edycji: 2009-03-26 o 22:14
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:48   #1835
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez barbieii92 Pokaż wiadomość
Można by powiedzieć PRAWIE każda bo metoda na Clip-on nie niszczy w żadnym wypadku niesądzisz? A co do tych włosków śliczniutkich i mięciutkich zgadzam sie nawet najlepsze wlosy z czasem traca swoj urok
Oczywiście mam świadomość że każda tego typu ingerencja ma wpływ na nasze włosy. Jednak co do taśm to akurat podczas konsultacji pani robiła włosy tą metodą innej dziewczynie i powiem szczerze że efekt mnie powalił. Oczywiście od razu zadałam milion pytań tej klientce, bo to nie był jej pierwszy raz i nie miała żadnych problemów z włoskami które zresztą nadalświetnie się trzymały mimo że były podciągane. Naprawdę nigdy w zyciu bym nie pomyślała że to są przedłużone włosy.
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:52   #1836
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Oczywiście mam świadomość że każda tego typu ingerencja ma wpływ na nasze włosy. Jednak co do taśm to akurat podczas konsultacji pani robiła włosy tą metodą innej dziewczynie i powiem szczerze że efekt mnie powalił. Oczywiście od razu zadałam milion pytań tej klientce, bo to nie był jej pierwszy raz i nie miała żadnych problemów z włoskami które zresztą nadalświetnie się trzymały mimo że były podciągane. Naprawdę nigdy w zyciu bym nie pomyślała że to są przedłużone włosy.
A no można uzyskać taki naturalny efekt . Głównym czynnikiem wpływającym na to jest odpowiedni dobór koloru . I później metoda i wszystko gra.
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:58   #1837
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez barbieii92 Pokaż wiadomość
A no można uzyskać taki naturalny efekt . Głównym czynnikiem wpływającym na to jest odpowiedni dobór koloru . I później metoda i wszystko gra.
Co do koloru to problemu, nie ma od lat czerń. Pani też wydaje mi się profesjonalistką. To jak myślicie, przedłużać czy nie?????
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 22:12   #1838
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Co do koloru to problemu, nie ma od lat czerń. Pani też wydaje mi się profesjonalistką. To jak myślicie, przedłużać czy nie?????
heh no problemu nie ma zadnego w takim razie ja zachęcam do przejrzenia sobie postow na temat tych metod zastanowic sie. Bo każdy poleca co innego co widać tutaj np. po ostatnich paru postach jedni wolą to drudzy to lecz wiem ze wiele osob odradza metode keratynowa.. Bee.. Jednak tak jak mówilam jak kto woli..
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:20   #1839
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Wiem-upierdliwa jestem Ale co do CLIP-ON tez jestem na NIE,pisalam juz wiele razy o swojej koleżance maniaczce tej metody która po roku tych wlasnie włosów miała 9!!! łysych placków w miejscach lączen,w koncu nie miała do czego tych włosów doczepiać jak dla mnie to działa na zasadzie depilatora mechanicznego,podrażnia sz,podrażniasz,włosy albo nie odrastają albo odrastają cieńsze
Clip-on na pare razy tak-codziennie nie
Ja teraz ide na keratyne łączoną na zimno laserem-zdam relacje w przyszłym tygodniu
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:24   #1840
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Wiem-upierdliwa jestem Ale co do CLIP-ON tez jestem na NIE,pisalam juz wiele razy o swojej koleżance maniaczce tej metody która po roku tych wlasnie włosów miała 9!!! łysych placków w miejscach lączen,w koncu nie miała do czego tych włosów doczepiać jak dla mnie to działa na zasadzie depilatora mechanicznego,podrażnia sz,podrażniasz,włosy albo nie odrastają albo odrastają cieńsze
Clip-on na pare razy tak-codziennie nie
Ja teraz ide na keratyne łączoną na zimno laserem-zdam relacje w przyszłym tygodniu
Powiem szczerze nie spotkałam się z takim nie przyjemnym doświadczeniem Żeby się komuś placki zrobiły po miejscach gdzie miał przypięte clipsy hmmm może miała za dużo tych włosków czy coś;p Nie wiem nie wyobrażam sobie tego hehe .
Noo na zimnoo to ok :p No to czekamy na fotki
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:28   #1841
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez barbieii92 Pokaż wiadomość
heh no problemu nie ma zadnego w takim razie ja zachęcam do przejrzenia sobie postow na temat tych metod zastanowic sie. Bo każdy poleca co innego co widać tutaj np. po ostatnich paru postach jedni wolą to drudzy to lecz wiem ze wiele osob odradza metode keratynowa.. Bee.. Jednak tak jak mówilam jak kto woli..
No właśnie co do metody to analizowałam wiele:
Ringi odpadają bo nawet wsówki strasznie mnie drażnią, a pozat ym mam koleżankę i u niej strasznie to widać jak związe w kucyk

Racoon czy keratyna nie są dobre na lato bo wystawione na słońce mogą się rozpuszczać

Co do taśm to wydaje mi się że ciężar włosów rozkłada się równomiernie i nie obciąża naszych, poza tym klej wiele dziewczyn rozpuszcza naftą kosmetyczna czy oliwką więc sam proces zdejmowania jest delikatny. No i włosy się nie pasemkują.

Wiem sporo ale mimo to mama wątpliwosci. Chyba rzucę monetą
Jeżeli jednak nie stchurzę obiecuje jutro wkleić fotki.
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 22:30   #1842
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

jak juz zrobie włosięta to oczywiści wkleje fotki mam nadzieje ze bedzie sie czym chwalić ech juz sie doczekać nie mogę
Marta czekamy na fotki
Ps mi tam sie keratyna nie rozpuści,nie chodze na solarium Słonca nie lubię wiec mam nadzieje ze sie utrzyma...zobaczymy,Mam nadzieje ze kobita uzywa dobrej keratyny
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2009-03-26 o 22:32
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:34   #1843
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
No właśnie co do metody to analizowałam wiele:
Ringi odpadają bo nawet wsówki strasznie mnie drażnią, a pozat ym mam koleżankę i u niej strasznie to widać jak związe w kucyk

Racoon czy keratyna nie są dobre na lato bo wystawione na słońce mogą się rozpuszczać

Co do taśm to wydaje mi się że ciężar włosów rozkłada się równomiernie i nie obciąża naszych, poza tym klej wiele dziewczyn rozpuszcza naftą kosmetyczna czy oliwką więc sam proces zdejmowania jest delikatny. No i włosy się nie pasemkują.

Wiem sporo ale mimo to mama wątpliwosci. Chyba rzucę monetą
Jeżeli jednak nie stchurzę obiecuje jutro wkleić fotki.
Jeżeli się zawahasz weź pod uwagę te taśmy ;p Spróbować możesz a na błędach się człowiek uczy hmm ? Zrób co uważasz za słuszne Czekamy na fotki !
Ja się żegnam do jutra papa

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
jak juz zrobie włosięta to oczywiści wkleje fotki mam nadzieje ze bedzie sie czym chwalić ech juz sie doczekać nie mogę
Marta czekamy na fotki
Ps mi tam sie keratyna nie rozpuści,nie chodze na solarium Słonca nie lubię wiec mam nadzieje ze sie utrzyma...zobaczymy,Mam nadzieje ze kobita uzywa dobrej keratyny
A tak jeszcze się zapytam Ty pierwszy raz będziesz przedłużać włoski na keratyne?
Mi powinny dojść nowe włoski na clip on ale;p To tez wrzuce fotki
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:41   #1844
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Na keratyne tak...Juz miałam wszystkie chyba metody prócz tej właśnie,ringi mi spadają,ciągną.Taśma robi brzydkie wybrzuszenie,tulejki mi urywały włosy,taśma na ringi tez nie...clip-on tak jak napisałam wcześniej. O keratynie jeszcze sie nie wypowiem bo nie doświadczylam. Znajoma (znana w Polsce twarz) od lat przedłuża na racoon i nie wyobraża sobie innej metody i właśnie w racoonie chyba lepsze jest to ze łączenia są twardsze...
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 23:05   #1845
vividia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Racoon czy keratyna nie są dobre na lato bo wystawione na słońce mogą się rozpuszczać
O rozpuszczeniu się keratyny na słońcu nie ma mowy. Normalny klej keratynowy w aplikatorze topi się w ponad 100 stopniach, więc wątpię, żeby ktokolwiek miał taką temperaturę na głowie Oczywiście, w sezonie letnim łączenia są bardziej podatne na zniszczenie, ale wynika to raczej z pocenia się i przetłuszczania skóry głowy, a co za tym idzie - częstszego ich mycia... do tego dochodzą kąpiele w morskiej wodzie od samego słońca łączeniom nic nie będzie... no chyba, że klej jest naprawdę marny
__________________
King in the Castle!
vividia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 08:59   #1846
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Exclamation Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vividia Pokaż wiadomość
O rozpuszczeniu się keratyny na słońcu nie ma mowy. Normalny klej keratynowy w aplikatorze topi się w ponad 100 stopniach, więc wątpię, żeby ktokolwiek miał taką temperaturę na głowie Oczywiście, w sezonie letnim łączenia są bardziej podatne na zniszczenie, ale wynika to raczej z się i przetłuszczania skóry głowy, a co za tym idzie - częstszego ich mycia... do tego dochodzą kąpiele w morskiej wodzie od samego słońca łączeniom nic nie będzie... no chyba, że klej jest naprawdę marny

Tak musiałaby być na prawdę marna keratyna... Ale i tak tej metody nie polecam
Jedynie ultradźwięki
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 09:15   #1847
Camille
Raczkowanie
 
Avatar Camille
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 166
GG do Camille
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

vividia- Gliss kur różowy ma również proteiny, a jednak poradziłaś bym go użyła. Włosów nie prostuję, nie kręcę, nie używam suszarki, nie farbuję, używam odżywki: Crema al latte [swoją drogą polecam ], Gliss kur'a pomarańczowego, jedwabiu biosilk, Gliss kur'a różowego bez spłukiwania, Schwarzkopf'a brązowej odżywki bez spłukiwania... z czego zatem zrezygnować, a co zakupić?

barbieii92- słyszałam o płukaniu płynem, sama osobiście tak robi łam ale z włosami syntetycznymi. No, ale cóż... spróbuję Dzięki piękne
__________________
"każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką; no i jeżeli spotkałoby cię rozczarowanie, to choć przyjemne..." B. Prus 'Lalka'
Camille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 09:40   #1848
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Proszę bardzo
Ja w wakacje gdzie włoski mialy kontakt z woda morska i byly splatane uzywalam gliss kur'a różowego (tej odżywki do spłukiwania) Idealnie sie czesalo wloski i mozna bylo szybko przywrocic ich poczatkowy wygląd. Polecam Jak i jedwab . Natomiast co do odzywek bez splukiwania nie jestem przekonana poniewaz obciazaja one wloski zarowno nasze jak i przedluzane. Wiec nie bylabym taka przekonana co do tego ;p Chyba zeby zostawic taka odzywke na wlosach ale tylko z 20 min zeby sie zregenerowaly i pozniej splukac
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 11:45   #1849
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Jeśli o moje włosięta to na nich przez wiele lat sprawdziła sie tylko jedna firma...Mialam i drogie odżywki i średniopółkowe i te "babuni" po pare zlotych .. Jednak nie znalazłam nic lepszego od Pantene,tylko po nim rozczesuje włosy,są miękkie i podstne na układanie
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 11:46   #1850
vividia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Camille Pokaż wiadomość
vividia- Gliss kur różowy ma również proteiny, a jednak poradziłaś bym go użyła.
Ja? Bynajmniej... Poradziłam stosowanie kosmetyków przeznaczonych do włosów przedłużonych, czyli firm, które zajmują się przedłużaniem... o Gliss kur nic nie mowiłam
__________________
King in the Castle!
vividia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 11:51   #1851
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

A ja nie wiem o co chodzi z tym Gliss kurem-wszyscy sie nim zachwycają,kobieta u której bede przedłużać tez mówi ze cudo ze "och" i "ach" . Mialam kiedyś w spray'u i wg mnie żadne cudo
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 12:43   #1852
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
A ja nie wiem o co chodzi z tym Gliss kurem-wszyscy sie nim zachwycają,kobieta u której bede przedłużać tez mówi ze cudo ze "och" i "ach" . Mialam kiedyś w spray'u i wg mnie żadne cudo
ja ci powiem na czym polega jego cud.
nie ma własciwości odbudowujących włos,ale ma taki skład,że wlos staje się śliski.
pokrywa on włos taką śliską mgiełką,przez co latwiej można włosy rozczesać,jednocześnie nie skleja włosów,nie obciąża,a po wyschnięciu nie tworzy "efektu przetłuszczonych włosów".
nadaje się do naturalnych i do synttyku,dlatego jest taki wszechstronny.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 12:56   #1853
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

A widzisz Margo na mnie akurat tzn na moje włosy nie działa
Jedyne co mi może pomóc to właśnie ten pantene szampon odżywka i odżywka bez spłukiwania ,wydaje mi sie ze ma wiecej silikonów dlatego skuteczniej pokrywa moje kołtuny
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:29   #1854
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hej;** dziewczyny znacie może jakieś strony, gdzie można kupić włoski przez internet? może któraś z was kupowała?
ja zamówiłam kiedyś na allegro naturalne o str. europejskiej. poszłam do fryzjera je zafarbować tylko kilka, bo otrzymałam o innym kolorze;/ po pofarbowaniu było ok, ale po prostowaniu ich, stały się na nich takie jakby łaty:/ dziwnie to wygląda, a włosy prostuje niestety codziennie. zanim założyłam je, obcięłam końcówki na ringi i dużo włosów mi wypadło . po ściągnięciu została mi ich połowa i jeszcze z długości są jakieś krótsze, teraz leża w szafce, a chciałabym znów przedłużyć.
;p
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...

Edytowane przez omeczka
Czas edycji: 2009-03-27 o 14:30
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:35   #1855
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

www.wlosyonline.pl
http://haarhaus.pl/
i firma kegel,chyba najlepsze
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 16:32   #1856
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
hej;** dziewczyny znacie może jakieś strony, gdzie można kupić włoski przez internet? może któraś z was kupowała?
ja zamówiłam kiedyś na allegro naturalne o str. europejskiej. poszłam do fryzjera je zafarbować tylko kilka, bo otrzymałam o innym kolorze;/ po pofarbowaniu było ok, ale po prostowaniu ich, stały się na nich takie jakby łaty:/ dziwnie to wygląda, a włosy prostuje niestety codziennie. zanim założyłam je, obcięłam końcówki na ringi i dużo włosów mi wypadło . po ściągnięciu została mi ich połowa i jeszcze z długości są jakieś krótsze, teraz leża w szafce, a chciałabym znów przedłużyć.
;p
Po wyprostowaniu widac dokladnie jaki jest kolor itp. tak jak po obcieciu prostujesz wloski i widzisz czy jesteś np. krzywo obcięa ;p Myśle że te '' łatki i ciapki '' sa efektem zle rozprowadzonej farby na nich ;p no i oczywiscie 'struktura europejska' o czym pisaly dziewczyny wyzej

www.betahair.pl/
www.4great-hair.com/
i inne ;] na allegro mozesz sobie tez zakupic .
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 23:50   #1857
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cześć dziewczynki! Jednak zdecydowałam się na przedłużanie włosów i jestem Mega szczęśliwa . Mam założone włoski na taśmę na ringi, fale syntetyki la trend. Wklejam fotki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2657.jpg (29,4 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2632.jpg (33,1 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2638.jpg (31,8 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2650.jpg (24,8 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2643.jpg (30,8 KB, 130 załadowań)
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 00:13   #1858
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

No ładnie to wygląda wlosy swietne bardzo Ci pasują
a moglabyś jeszcze wrzucic zdjęcia łączeń? Ciekawa jestem jak to wygląda
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 00:39   #1859
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
No ładnie to wygląda wlosy swietne bardzo Ci pasują
a moglabyś jeszcze wrzucic zdjęcia łączeń? Ciekawa jestem jak to wygląda
Łączenia są prawie niewidoczne. Pani mówiła że przez kilka dni mogę czuć dyskomfort bo włoski są trochę naciągnięte ale potem to przechodzi. Jednak mimo wszystko da się to bez problemu przeżyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2661.jpg (35,7 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2667.jpg (43,2 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2665.jpg (44,5 KB, 185 załadowań)
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 12:13   #1860
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

jak na moje oko to strasznie wysoko masz je przyczepione,ja nigdy nie miałam wyżej niż do górnej lini ucha,ale pewnie przez to ze jestem blondynką i u mnie siłą rzeczy i tak bardziej widać.
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.